VERKÖ0 VI aai-31 achines. ABVRRT2UTÏÏM H. von Gimborn, i Kissinger Pastilles Urbanus-pillen. S. Keet Dz. Belangrijke Prijsvermindering K. Willer's kruiden-olie. Het Yiolet-Powder Het Eau des Carmes Stoll's Druppelen Het Fauiily Tootk Powder KANTOORBEHOEFTEN. Porte-feuillesKerkboeken, Al bums, blank misdruk, enz. Slaalwijn. een aangenaam en ligt in te nemen Universeel Zuivering-Zout, bekeud ais het een voudigste en goedkoopste huismiddel tegen alle maag kwalen, als maagpijn, maagkramp, slechte spijsvertering zuur enz., in pakjes van kilo a 60, kilo a 33 en a 18 cents. Ilaarbalsein, eau de cologne philocome zuiver het hoofd van de schilfers, belet dadelijk het uitvallen der haren en brengt in eenen korten tijd eenen geheel nieuwen groei te voorschijn. Groote flacons a 90 en kleine a 45 ets. Idiaton, Droppels tegen kiespijn, zonder scha- Aromatisch Mondwater, verwijdert den kwaden Dr. Romershausens Oogwater, tot behoud, her tel eo versterking van het gezigt, ia groote flacons a fl 1 en in kleine (4 fl.) 30 cts- Origineelflesschen, van apoth. Geiss li fl. 1.50. Bereid volgens het aloude en oorspronkelijke voorschrift. II U U R. De Bazar. Kleedermaker te Schagen De ondergeteekende maakt zijne geëerde begunstigers attent op de belangr ij ke pr ij sver mindering van de bij hem te bekomen Goed werkende, solide en voor luiisselijk gebruik, bij zonder aan te bevelen TRAP-MACHINESsysteem Hovve, van af /'Ta.; Tvveedraads HAND-MACHINES, van af f 55 Eendraads van af 1/. \oor deugdelijkheid wordt gegua- randeerd. GAKEN, OLIE, ZIJDE, enz. Bestellingen worden aangenomen door de wed. Pinster te Schagen. N. D. de LEUR Spoorstraat, Helder, l5a 10, 2 Geiten f5, 50 magere Varkens f 10 a 20, 116 Biggen f4 a 7, Boter per kop 82 a 90 ct. Hoorn, 11 Aug. Kleine kaas f 29,25 aange voerd 247 stapels, wegende 67159 kilog. Mede mblik 10 Aog. Kleine kaas f29, aangevoerd 180 stapels, 830 koppen Boter f 124. Amsterdam, 15 August. Tarwe hooger; bij gerij ven N. bonte Pools, f350, 355beide per 2400 kg. Rogge in loco tot verhoogde prijzen met goe den handel: Odessa f210; Galatz f210, 208 Petersb. f202; gebroeide Taganrog f193, alles comptant zonder korting; verder op gewone con ditiën Galatz f215, alles per 2100 kg. Opleve ring hooger verkocht, in deze maand f 199. Oc- tober f210, 209, 210 211. Boekweit bij weinig omgang lager verkocht 142, 143, 144[2 ffi Nijkerker en Amersf. f257, 260 268. Lijnkoeken f 10 a 14 Petroleumf27. Londensche veemarkt. Aangevoerd 4690 Runderen, 28,360 Schapen en Lammeren, 449 Kalveren en 180 Varkens" Runderen 5;2 Schapen en Lammeren 5.4: Kalveren 5.4; Varkens 5.8. Apotheker en fabriekant van chemisch technische praeparaten te Emmerik aan den Rijn. Specialiteiten Zuiver Malzextracl (moutstroop) uit 70 pet. moutsuiker, dextrioe, eiwitachtige stoffen en phosphoor- zure zouten samengesteld, wordt door prof. von Liebig door Dr. Bock en alle geneeskundige autoriteiten als een ligt te verteren en voedzaam middel zeer aanbevo len bij hoest, schorheid, borstkwalen, kinkhoest en voornamelijk bij scrophuleuse kinderziekten, in plaats van den walgelijk smakenden levertraan» De flesch van 3 hektogram. 75 cis. yzerpraeparat, is van de gunstigste uilwerking bij bleek- zucht, gebrek aan eetlust, zenuwachtige hoofdpyu en vooral bij beginnende longtering. De flesch a ft. 1. Wormpalroncu, tot verdrijving der wormen by kinderen en volwassenen, per stuk 6 ets. lijke bestanddeelen, bevrijden oogeublikkelijk van de hevigste kiespijn. Het fleschje 45 ets. reuk uit den mond en zuivert de tanden. Het sterkt het gebit en ziek tandvleesch en houdt al de deelen van den mond gezond en frisch. De flesch 90 cis. Verkrijgbaar by W. A. Hazeu te Schagen. Alkmaar, H. J. Ansiag; Medemblik, Wed. J. Drost; Enkhaizen, C. Zwart Nieuwediep, W. V. Bruin- Schagerbrug A. Ellen vis. En in de bekende Dépots in de andere steden. By ieder flacon en ieder pakje is eene gebruiks aanwijzing. 5011 vervaardigd uit de zouten van de Rakozy te Kissingenover welks heilrijke werkingen de geschriften voor den Hofraad Dr. Balling, den Hofraad Dr. Erhardt en Dr. Diruf handelen. Bij zonder aanbevelenswaardig tegen traagheid der spijsverteringsorganen gebrekkige ontlasting, bleek zucht bloedsgebrek als ook tegen hamorrhoïden neiging tot jicht en scrophuleusheid. Prijs per flacon 50 ets. 5010 Kon. Beiersche Mineraalwater Verzending, te Schagen bij apotheker W. A. Hazeu te Alkmaar bij apotheker S. Blom, Zij zijn een onfeilbaar geneesmiddel voor Gal- Slijm— en Maagongesteldhedenslechte spijsver tering zij versterken het gestelverdrijven de huiduitslagenverwekken eetlust, zuiveren het bloed en verdrijven hoofdpijn. Doosjes van 37$ ets. en grooter. (5009 Zij, die de ÉCHTE en van OUDS BE ROEMDE verlangen halen dezelve bij W. A. HAZEU, apotheker te Schagen, AmsterdamHooijkaas en Nijsingh Tuinstraat O. Carspel, D.O. van Dijk; Opperdoes, K. Kwier; OudesluisJ. Gootjes; Purmerende S. J. Veen; Rijp A. K. Wineke Vinkerv. .1. B. Kemmen; Westgrafd. wed. Zwemmer. Wormerv. W. J. Schmit; Wieringerw. R. Schrieken; Winkel ,P. J. Bijhouder; Zaand. v. d. Bosch Zn; A. P. Polder, P. Wilms, AvenhornM. Poppes; Barsingerh. Smit; w J.B. Upman; Edam, J. T. Akkerboom Enkhuizen, Rienderhoff; Graveland, G. Havekotten; Hoog Carspel, P. de Wit; Monnickendam K. Slot; Medembl. K. Krap Nieuwendam J. Wit SPST" Ieder wordt gewaarschuwd voor de vele namaakselshet getal moet op de doosjes geschreven zijn en de letters G. C. S. in het lak gedrukt. Het merk als bereid zijnde volgens het aloude en oorspronkelijke voorschrift. In HUUR kan men de meest mogelijke arti kelen bekomen, die daarvoor bepaald worden op na gehoudentegen een zeer lagen prijs glas aardewerk lampen enz. De prijzen van LampenLampenglazen, BallonsPitten enz. zijn aanmerkelijk ver minderd. 5008 ALKMAAR. J. BRONGEBS Gz. is thans weer ruim gesorteerd en kan nu weer zijne geëerde klandisie in alles wat tot zijn vak behoort, bedienen. Heeft ontvangen eeuige stuk ken fijne blaauwe [brabansche LINNENS voor Jagtkirlen. 5007 Al de zomerartikelen Damesmantel tjes en zijden Mantilles worden tot zeer lage prijzen opgeruimd. op Dingsdag 23 Augustus 1870 des morgens ten 10 ure, ten huize van de Wed. P. MAREES te Schagen van een nette KUNSTDRAAIBANK met koperen werking en drijfwiel en vele soorten van KUNSTGEREED yCHAPPEN alsmede eene partij DECORATIËN en VLAG GEN voor feestelijkheden en hetgeen verder zal wor den voorgebragtals Tafels, Kasten, Spiegels enz. 5006 Zegt het voort. Tien druppels daarvan, iederen morgen op het hoofd gewreven bij eene wassching met laanw water en reiniging met een goeden schnijer, tweemaal 's weeks, bevorderen den groei van bet Haar ongemeen en maken het krachtig, vol glanzend en golvend, f 1.50 is de prijs van het fleschje. is een welriekend Poeder, dat de daarmede ingewre- vene bnid ongemeen verfrischt, blank maakt en de liefelijkste geuren om zich heen verspreidt. Het is ook voor de lnijermand zeer aan te prijzen. Het pakje kost 40 Cents. ENGELSCHE POEDERDOOZEN met Donzen Kwasten. van MARGARETHA GRASS, vervangt Hoffman's droppels met veel zekerder en aangenamer werking in alle voorkomende gevallen. Bij ieder Flescbje wordt eene aanwijzing tot gebruik afgegeven. Het kleine fleschje 50 Cts., het groote f 1. bevrijden oogenblikkelijk van de hevigste kiespijn; men behoeft slechts een daarmede bevochtig puntig watje in het oor te stoppen aan de zijde waar de kiespijn is. Het fleschje kost f 1. is eene zuivere compositie uit het plantenrijk, frisch en aangenaam van smaak. Het sterkt het Tandvleesch maakt dat de Tanden vast zitten, hergeeft hun de paarlwitte kleur der jeugd, bewaart het verglaassel, zuivert den adem en verhinderd dat aangestoken Tanden tot verder bederf overgaan. Prijs 40 Cts het Doosje. Verkoophuis te yimsterdam. Schagen /V A. Hazeu. Alkmaar, J. Bronger» G* Kakhuizen, JRiendcrhojff Haarlem. J. Ph'arthaus. d IVed. de Langeen van Ek Hoorn. P. J Ruttenberg Koog a/d Zaan, H. de Jager Krommenie, wed. K. Jv Trcichel. Medemblik, K. ti. Idema. Monnickendam, K. Slot Nieuwediep, IV. P. RruxnvxCare/ A. Jt». Rond Turmerende. S. J. Veen. Uitgeest, wed. J Raat. Zaandam, H. G. van Aken en K. Axeuxtenhuit. En in de bekende Dépóts in de andere steden. 5005 Het magazijn van de ondergeteekende is thans ruim voorzien van KANTOORBOEKEN in alle soortenPapieren, Potlooden, Enveloppes in alle grootten, Gom-élastique, Radeergom, Stalen en Gan zen Pennen, zwarte, roode en blaauwe Inkten, Kwi- tantiën, Assignatiën, Etiquetten, zoo voor MANU- FACTURIERS als SLIJTERS in gedisteleerd, enz. enz. Zak-Inktkokers en Schilderij-Platen. Wijders wordt door haar met succes gedebiteerd, de thans algemeen gebruikt wordende Schrijf— en Copiëer Inkt, ad f 0.30 de heele en f 0.20 de halve flacon en de meer en meer in zwang rakende Schakels-lijm,ad f 0.45 het fleschje met stop en penseel. Ledige fleschjes worden voor f 0.25 we der gevuld. 5004 SCHAGEN. Wed. P. J. G. DIDERICH Schagen Wed. Diderich.

Schager Courant | 1870 | | pagina 4