NIEROP en SLOTHOUBER Langestraat 85, ALKMAAR. Artikelen DrogerijenSpecerijenVerfwaren en aanverwante MEROP <y SLOTHOUBER' - VAN IN Speciaal adres voor Verband- en Ziekenverplegings-Arlikelen. Hoogste Bekroning 2 Verg. Zilveren Medailles Tentoonst. Alkmaar 1903, En verder nog vele Artikelen tegen scherp concurreerende prijzen. Minzaam aanbevelend, - Wederverkoopers genieten flink rabat. LiEd. Öw. Dienaren, j Goedkoope Drogisterij Abdij 6iroop Aardwas Aardappelmeel Alcali Alcanetwortel Alcaoet extract Aloë Alaemknoppsn Althaca bladen Al'haea wortel Aluin poeder Aluin in stukjes Amandel-olie Amaril Ammoniam Ammonia liquida Anasas essence Anisette essence Aniline blauw, bruin, groen, rood en zwart Anijsdrop Anijsolie Anijstabletten Anijszaad gemalen Arabische gom, poeder en stukjes Arrowroot Azijn in flesschen Aziju essence in flacons Azijnzuur Arsenicum Amandelen Eoon's Maagpoeder Badzeep Bandkwasten Beenzwart Bengaalsch vuur Benedictine essence Benzine Beerenburger kruiden Beriijnsch blauw Bessensap, 1/i en i/2 fl- Bessenwijn, rood en wit Bisschop wijn Bisschop essence Bikzand Biggen (kleine stoöertjes) Blauwsel in soorten Blauwsteen gemalen Blauw vitriool Bloem van zwavel Bleeksoda Bleekpoeder Bleekwater Boenders in soorten Bolus, roode Boomolie Borax, gemalen Borden wasschers Borstelwerk Bronsen in pakjes en flesohjes Brons-tinctuur Bruinoker Brandolie Brandzalf Brandwindsels Bruusche watten Bonbons tamarinde Bandkwasten Boterkleursel Breukbanden Cacao Yan Houten en Cacao boter Cachou Bruine Calmuswortel Campechehout Camphor Camphor blokjes Camphor tandpoeder Carbolineum Carbolblokken Carbolzeep Carbolzuur in kruiken Carmin Carlsbadzout Ceylonkaneel Cementlijm Chartreuse essence Chloorkalk Chccoladepoeder Citroen ossence Citroenspiritus Citroenlimonade Citroenzuur Citroen olie Coccinelle Cocosolie Cocoszeep No. 1 Coldcream Korff Colmans Mosterd Comijnzaad Coriander Cremorlart Creolin in kruiken Creolin toiletzeep Creolin dierzeep Curcuma, gemalen Creamstijfsel Creamkltur voor gordijnen Collodium Chromaat, groen, licht en donker Cajaput olie Calcium Carbid Desinfecteurs Dextrine Doodekop, rood en paarsch Droespoeder Drop in soorten, alsCassano, 8t. Franco, anijs, zoute, jujube, enz. Drop in doosjes Druivenborsthoning Dweilen Doozen met vliegenpoeder maagpoeder V, en Eiwitstaai Eau de Cologne Boldoot op 1[2 fl. en bij de maat Eau de Cologne zeep Eau de Cologne (hoofd) Eikelkoffie Eikelcacao Kir. en Hm. Elixer de Spa essence Emailverf in busjes Emmerrood Emmerboenders in soorten Emser pastilles Emser zout (Sandou eD Hofman) Engelsohe pleister Eugelsch zout Essence voor likeur en limonade Etiquetten vernis Engelsche pepermunt No. 1 en 2 Familiezeep Fenkelzaad Fernambukhout Filtreerpapier Flesschenlak Follie en gestampt Fram bozen-essence Flikjes Fenegriek voor snottige kippen Frambozenlimonade Galnoten Geelstal Geel oker en Geest van Salmiak Gelatine, rood en wit Gember in potjes en per ons Gember, gemalen Gembertabletten Gemberwortel Gentiaanwortel Gentiaanpoeder Genua olie l/3 fl. en bij de maat Gips Glazenwasschers Glycerine Glycerine zeep Goudbrons Goudglid Goudvlies Gompoeder in stukjes Griesmeel Griotten Grondtak Guttagom voor gordijnen Groene zeep, harde en zachte Gele zeep, zachte Gedroogde groenten kruiden Haarlemmerolie Haarolie Haarwater in flacons Halve manen Handstoffers Handwaschborstels Harst Haverstroepastilles Hechtpleister Hoofd Eau de Cologne Houtzeep Houtskoolpoeder Huishoudpoeder groen of geel Handschoenen waschmiddel Haarpomade Haringkruiden Jachiwater Jeneverbessen en poeder Iersche mos Immitatie Vermiljoen 1 en 2 Insectenpoeder Insmeerborstels Jujubes, blanke, roode en zwarte Ivoorzwart Jopenbier Jeruzalemsche zeep Inmaakkruiden. Kloosterbalsem Kaarsen Kaarsen, vet Kaasboenders in sooiten Kaaskleursel Kaasstremsel Kamille Kachelpomade Kalkblauw Kamerbezems Kaneel, poeder en pijpen Kaneelolie Karwijzaad Kiespij ntinctuur Kina, Bruine Kinadrnppels Dr. de Vrij Kinderzeep Klapperoliezeep Kleedensmeer in bussen Kleerschuiers Kliswortel Knoflook Kogelblauw 1 en 2 Koperrood Koudwaterzeep Kristalzeep Kruidnagelen, heel en gemalen Krijtwit en heel Krijt voor tanden Kurken in soorten Kwasten in soorten Koperpoetsmiddelen Kinderstuifpoeder Kerry poeder Lakken in soorten Lanolin toiletcream in doosjes Lysol Laurierbladen Ledersmeer Limoensap Levertraan t/1 en 1/i fl, en bij de maat. Likdoorntinctuur Likdoornpleister (W. Kraal). Likdoornzalf Lindebloesem Linoleum Lippenpomade in koekjes en pijpjes Loodsuiker Loodwit Luchtreinigers Luiwagens Lijm, donker en licht Lijm in fleschjes Lijnzaad Lucifers Lepelbladtinctuur Mangelpers Mangelen Maagpoeder Maizena Muizentarwe Maagzout Meekrapwortel Menie Meubelpolitoer Migraine stift Mosterdzaad Muscus Mierikwortel Muizendood Mei wijn Maagelixer Naaimachine olie Nachtpitten Nagelolie Naphta Naphtaline kogels Nootmuskaat en poeder Notenbladen Odol Oker geel Olie, gekookt en ongekookt O raD j ebloesem water Oranjeschillen Onfeilbaar middel tegen kiespijn Olijfolie Pinkpillen Paarlasch Pakjes verf in kleuren Palmolie Palmatinezeep Piment, heel en gemalen Peper, heele, witte, zwarte en gem. Peper, Spaansche Pepermunt, Engelsche en Hollands Pepermuntolie Perkamentpapier Persiaansch rood Parijsrood Pikverf in pakjes en per gewicht Poetsextract Poetspomade, witte of roode Pokhout Politoeren in verschillende kleuren Potasch Potlood zilver Provinciehout Puimsteen Pijpzwavel Patentstijfsel Painexpeller Richter" Pudding Thomson Plegings Verf Ragebollen Rattendcod Reckit's zakje blauw Rhamnasbast Roodaard Roode verf, droog en bereid Rommelkruid Rijtuigkaarsen Rozenwater Rozenzeep Rabarberpillen Staalpillen Sanguinose Saffraan Sago Sago tapiocca en parel Sago in pakken Salmiak, heel en poeder Salie Salmiakpastilles K. en H. Salpeter Sassafras Schakellij m Scheerzeep Schellak Schelpzand Schilderspenseelen Schilders verf in tuben Schoenappretuur Schoenborstels Schoensmeer in doosjes en potjes Schoentraan Schuurlinnön Schuurpapier Sennebladen Sennebladenpoeder Siccatief Stemp-tabletten Slemppoeder pakjes Scotts Emulsion Slijm-, gal- en maagpillen Smeerkwas'jes Soepgroenten, gedroogd Spaansche peper Spiritns om te branden Sponsen Spuiten voor allerlei doel Standolie om verf te maken Staalwater Ster-anijs Straatbezems Strijk vernis in soorten Stijfsel in soorten Speenensmeer Spijkerbalsem Sunlight zeep Tafellak Tamarinde Tamarinde bonbons Tamarinde siroop Tandpoeders in soorten Tandenwortels Tandkoralen Teerzeep Terpetijn, wit en rood Terpetijn, dikke Thee „Brandsma* Thijm. Toiletzeepen Tatelolie Tabakspiritus Uienkruiden voor inmaak Ultramarijn Vanille stokjes Vetloog pakjes Pleinis Vaseline, gele Vanillesuiker Verf, bereid en droog Vermicelli Vermicelli figuur Venetiaansche terpetijn Vermiljoen. Vitriool, blauwe Vlekkenwater Vlekkenzeep Vliegenpoeder Vuurlak, zwart en bruin Vlier Vlooizaad Wagensmeer Waxine thee- en nachtlichten Walschot Wonderlijm Waterglas Was, witte, gele en roode Waschb'auw in pakjes Waschmiddelen voor schapen Wondzalf Wormpatronen Wormkoekjes Watten, Brunsche, Rheumatische Witkalk Winterhanden middel Winterhandenzeep Winterhandenzalf Wrijf was in flacons Wijnsteenzuur Wijnazijn Wonderzout Zeemlederlappen Zeepen in soorten Zeephout Zeeschuim Zilverbrons Zinkingsnuif Zinkwit Zoethout, gesneden en Zuiveringszout in pakjes Zuringzout Zoute drop Zwarte vuurlak Zwartsel in tonnetjes Zwavelbloem Zwavellucht Zwavelzuur Zwavel in stukken Zwavelmelk

Schager Courant | 1904 | | pagina 8