HIEROP SLOTHOUBER. Drogerijen, Specerijen, Verfwaren en aanverwante Artikelen, Langestraat 83, Alkmaar. Speciaal adres voor V erband- en Zieken verplegings-Artikelen. Hoogste Bekroning 2 V erg. Zilveren Medailles Tentoonst. Alkmaar '03. Cementlijm. Wederverkoopers genieten flink rabat. En verder nog vele Artikelen tegen scherp concurreerende prijzen. 0% Minzaam aanbevelend UEd, Dw. DienarenNIEROP SLOTHOUBER. «OEDKOOPE DROGISTERIJ V A. N I N Abdijsiroop. Aard was. Aardappelmeel. Alcali. Alcanetwortel. Alcanet extract. Aloë. Alsemknoppen. Althaea bladen. Althaea wortel. Aluin poeder. Aluin in stukjes. Amandel olie. Amaril. Ammoniam. Ammonia liquida. Anasas essence. Anisette essence. Aniline blauw, bruin, groen, rood en zwart. Anijsdrop. Anijsolie. Anijstabletten. Anijszaad. gemalen. Arabische gom, poeder en stukjes. Arrowroot. Azijn in flesschen. Azijn essence in flacons. Azijnzuur. Arsenicum. Amandelen. Boon's Maagpoeder. Badzeep. Bandkwasten. Beenzwart. Bengaalsch vuur. Benedictine essence. Benzine. Beerenburger kruiden. Berlijns blauw. Bessensap, l/t en Vs Bessenwijn, rood en wit Bisschop wijn. Bisschop essence, Bikzand. Biggen (kleine sfoffertjes). Blauwsel in soorten. Blauwsteen gemalen. Blauw vitriool. Bloem van zwavel. Bleeksoda. Bleekpoeder. Bleekwater. Boenders in soorten. Bolus, roode. Boomolie. Borax, gemalen. Borden wassohers. Borstelwerk. Bronzen in pakjes en iesobjes. Bronstinctuur. Bruinoker. Brandolie. Brandzalf. Brandwindsels. Brunsche watten Bonbons tamarinde. Bandkwasten. Boterkleursel. Breukbanden. Cacao Van Houten en Korfl. Cacao boter. Oachou bruine. Calmuswortel. Campechebout. Camphor. Camphor blokjes. Camphor tandpoeder Carbolineum. Carbolblokken. Carbolzeep. Catbolznur in kruiken. Carmin. Carlsbadzout. Cejlonkaneel. Chartreuse essence. Chloorkalk. p., «vu0r Vjtroeu essence. Citroenspiritua. C|troenlimonade. Cjtroenzuur. ^troenolie. Coccinelle. Coooszeep No. 1. ^oldcream. Colmans Mosterd. Comijnzaad. Coriander. Cremortart. Creolin in kruiken- Creolin toiletzeep. Creolin dierzeep. Curcuma, gemalen. Creamstijfsel. Creamkleur voor gordijnen. Collodium. Chromaat, groen, licht en donker Cajaput olie. Calcium Carbid. Desinfecteurs. Dextrine. Doodekop, rood en paarsoh. Droespoeder. Drop in soorten, als Cassano, St. Franco, anijs, zoute, jujube, enz. Drop in doosjes. Druivenborsthonug. Dweilen. Doozen met vliegenpoeder. t maagpoeder. Vi en Eiwitstaai. Eau de Cologne Boldoot, op 1/2 fl. en bij de maat. Eau de Cologne zeep Eau de Cologne (hoofd). Eikelkoffie. Eikelcacao Kx. en Hm. Elixer de Spa essence. Emailverf in busjes. Emmerrood. Emmerboenders in soorten- Emser pastilles. EmBer zout (Sandou en Hoflman). Engelsche pleister. Engelsch zout. Essence voor likeur en limonade. Etiquetten vernis. Engelsche pepermunt No. 1 en 2. Familiezeep. Fenkelzaad. Fernambukhout. Filtreerpapii-r. Flesschenlak. Follie en gestampt. Frambozenessence. Flikjes. Fenegriek voor snottige kippen. Frambozenlimonade. Qalnoten. Geel stal. Geel oker en gewassohen. Geest van Salmiak. Gelatine, rood en wit. Gember in potjes en per ons. Gember, gemalen. Gembertabletten. Gemberwortel. Gentiaan wortel. Gentiaanpoeder. Genua-olle 1/2 fl. en bij de maat. Gips. Glazenwasschers. Glycetine. Glycerine zeep. Goudbrons. Goudglid. Goudvlies. Gompoeder in stukjes. Griesmeel. Griotten, Grondlak, Guttagom voor gordijnen. Groene zeep, harde zachte. Gele zeep, zachte. Gedroogde groenten. kruiden. Haarlemmerolie. Haarolie. Haarwater in flacons. Halve manen. Handstoffers. Hand waschborstels. Hars. Haverstroopastilles. Hechtpleister. Hoofd Eau de Cologne. Huishoudpoeder, groen en geel. Handschoenen waschmiddel. Haarpommade. Haringkruiden. Jachtwater. Jeneverbessen en poeder. Iersche mos. Immitatie Vermiljoen 1 en 2. Insectenpoeder. Insmeerborstels. Jujubes, blanke, roode en zwarte. Ivoorzwart. Jopenbier. Jeruzalemsche zeep. Inmaakkruiden- Kloosterbalsem. Kaarsen. Kaarsen, vet. Kaasboenders in soorten. Kaaskleursel. Kaasstremsel. Kamille. Kachelpommade. Kalkblauw. Kamerbezems. Kaneel, poeder en pijpen. Kaneelolie. Karwjjzaad. Kiespijntinctuur. Kina, bruine. Kinadruppels Dr. De Vrjj. Kinderzeep. Klapperoliezeep. Kruidensmeer in bussen. Kleerschuiers. Kliswortel. Knofloop. Kogel blauw 1 en 2 Koperrood. Koudwaterzeep. Kristalzeep Kruidnagelen, heel en gemalen. Krijtwit en heel. Krijt voor tanden. Kurken in soorten. Kwasten in soorten. Koperpoetsmiddelen. Kinderstuifpoeder. Kerry poeder. Lakken in soorten. Lanolin toiletcream in doosjes. Lysol. Laurierbladen. Ledersmeer. Limoensap. Levertraan en 1/2 fl. en bjj de maat. Likdoorntinctuur. Likdoornpleister (W. Kraal). Likdoornzalt. Lindebloesem. Linoleum. Lippenpommade in koekjes en pijpjes Loodsuiker, Loodwit, Luchtreinigers, Luiwagens. Lijm. donker en licht. Lijm in fleschjes. Lijnzaad. Lucifers. Lepelblad tinotuur. Mangelpers. Mangelen. Maagpoeder. Maizena. Muizentarwe. Maagzout, Meekrapwortel. Menie. Meubel politoer. Migraine stift. Mosterdzaad. Muscus. Mierikwortel. Muizendood. Meiwijn. Maagelixer. Naaimachine olie. Naohtpitten. Nagelolie. Naphta. Naphtaline kogels. Nootmuskaat en Notenbladen. poeder. -o Odol. Oker geel. Olie, gekookt en ongekookt. Oranjebloesemwater. Oranjeschillen. Onfeilbaar middel tegen kiespijn. Olijfolie. Pinkpillen. Paarlasch. Pakjes verf in kleuren. Palmolie. Palmatinezeep. Piment, heel en gemalen. Peper, heele, witte, zwarte en gem. Peper, Spaansohe. Pepermunt, Engelsch en Hollandsch. Pepermuntolie. Perkamentpapier. Persiaansoh rood. Parijsrood. Pikverf in pakjes en per gewicht. Poetsextract. Poetspommade, witte en roode. Pokhout. Politoeren in verschillende kleuren. Potasch. Potlood zilver. Provinciehout. Puimsteen. Pijpzwavel. Patentstijfsel. Painexpeller .Richter". Pudding Thomson. Plegings Verf. Ragebollen. Rattendood- Reckit's zakje blauw. Rhamnasbast. Roodaard. Roode verf, droog en bereid. Rommelkruid. Rijtuigkaarsen. Rozenwater. Rabarberpillen. Staalpillen. Sanguinose. Saffraan. Sago. Sago tapiooca en parel. Sago in pakken. Salmiak, heel en poeder. Salie Salmiakpastilles K. en H. Salpeter. Sassafras. Schakellijm. Scheerzeep. Schellak. Schelpzand. Schilderspenseelen. Schilde: sverf in tuben. Schoenappretuur. Schoenborstels. Schoensmeer in doosjes en potjes. Schoentraan. Schuurlinnen. Schuurpapier. Sennebladen. Sen nebladen poeder Siccatief. Slemptabletten. Slemppoeder pakjes. Scotts Emulsion. Slijm-, gal- en maagpillen. Smeerkwastjes. Soepgroenten gedroogd. Spaansche peper. Spiritus om te branden. Sponsen. Spuiten voor allerlei doel. Standolie om verf te maken. Staal water. Ster anijs. Straatbezems. Strijkvernis in soorten. Stijfsel in soorten. Spenensmeer. Spijkerbalsem. Sunlight zeep. Houtzeep. Houtskoolpoeder. Tafellak. Tamarinde. Tamarinde bonbons. Tamarinde siroop. Tandpoeders in soorten. Tandenwortels. Tandkoralen. Teerzeep. Terpetijn, wit en rood. Terpetijn, dikke. Thee „Brandsma". Thijm. Toiletzeepen. Tafelolie. Tabaksspiritus. Uienkruid voor inmaak. Ultramarijn. Vanille stokjes. Vetloog pakjes Pleinis. Vaseline, gele. Vanillesuiker. Verf, bereid en droog. Vermicelli. Vermicelli figuur. Venetiaansche terpetijn. Vermiljoen. Vitriool, blauwe. Vlekkenwater. Vlekkenzeep. Vliegenpoeder. Vuurlak, zwart en bruin. Vlier. Vlooizaad. Wagensmeer. Waxine thee- en nachtlichten. Walschot. Wonderlijm- Waterglas. Was, witte, gele en roode. Waschblauw in pakjes. Waschmiddelen voor schapen. Wondzalf. Wormpatronen. Wormkoekjes. Watten, Brunsche, Rheumatische. Witkalk. Winterhandenmiddel. Winterhandenzeep. Winterhandenzalf. Wrijfwas in flacons. Wijnsteenzuur. Wijnazijn. Wonderzout. Zeemlederlappen. Zeepen in soorten. Zeephout. Zeeschuim. Zilverbrons. Zinkingsnuif. Zinkwit. Zoethout, gesneden en gemalen. Zuiveringszout in pakjes. Zuringzout. Zoute drop. Zwarte vuurlak. Zwartsel in tonnetjes. Zwavelbloem. Zwavellucht. Zwavelzuur. Zwavel in stukken. Zwavelmelk.

Schager Courant | 1905 | | pagina 7