NIERÓP Drogerijen, Specerijen, Verfwaren en aanverwante Artikelen, NIEROP 6 fcjr En verder nog vele Artikelen tegen scherp concurreerende prijzen. SLOTHOUBER. JÏF VAN IN LAMGESTRAflT 83, ALKMAAR. Speciaal adres voor Verband-en Ziekenverplegiugs-Artikelen.Hoogste Bekroning 2Verg. Zilveren Men killes Centoonst. Alkmaar '03, K=> Minzaam aanbe^'w', ÜSfederv irk&opers genie w. Dw. Dienarei en flink rabat. m i"! EDKOOPED Abdijsiroop. Aardwas. Aardappelmeel. Alcali. Alcanetwortel. Alcanet Extract. Aloë. Alsemknoppen. Althaca bladen. Althaca wortel. Aluin poeder. Aluin in stukjes. Amandel olie. Amaril. Ammoniam. Ammania liquida. O Ananas essence. Anisette essence. Aniline blauw, bruin, groen, rood en zwart. Anijsdrop. Anijsolie. Anijstabletten. Anijszaad. Anijszaad gemalen. Arabische gom, poeder en stukjes. Arrowroot. Azijn in flesschen. Azijn-essence in flacons. Azijnzuur. Arsenicum. Amandelen. Boon's Maagpoeder. Badzeep. Badkwasten. Beenzwart. Bengaalsch vuur. Benetictine essence. Benzine. Beerenburger kruiden. Berlijusch blauw. Bessensap, 1/1 en fl. Bessenwijn, rood en wit. Bisschops wijn. Bisschops essence. Bikzand. Biggen (kleine stoffertjes). Blauwsel in soorten. Blauwsteen gemalen. Blauw vitriool. Bloem van zwavel. Bleeksoda. Bleekpoeder. Bleekwater. Boenders in soorten. Bolus, roode. Boomolie. Borax, gemalen. Bordenwasschers. Borstelwerk. Bronzen in pakjes en fleschjes. Bronstinctuur. Bruinoker. Brandolie. Brandzalf. Brandwindsels. Brunsche watten. Bonbons tamarinde. Bandkwasten. Boterkleursel. Breukbanden. o Cacao Van Houten en Korff. Cacao boter. Cachou bruine. Calmuswortel. Campêchehout. Camphor. Camphor blokjes. Camphor tandpoeder. Carbolineum. Car holblokken. Carbolzeep. Carbolzuur in kruiken. Carmin. Carlsbadzout. Ceylonkaneel. Cementlijm. Chartreuse essence. Chloorkalk. Chocoladepoeder. Citroen essence. Citroenspiritus. Citroenlimonade. Citroenzuur. Citroenolie. Coccinelle. Cocosolie. Cocoszeep No. I. Coldcream." Colmans Mosterd. Comijnzaad. Coriander. Cremontart. Creolin in kruiken. Creolin toiletzeep. Creolin dierzeep. Curcuma, gemalen. Creamstijfsel. Creamkleur voor gordijnen. Collodium. Chromaat, groen, licht en donker. Cajapit olie. Calcium Carbid. Desinfecteurs. Dextrine. Doodekop, rood en paarsch. Droespoeder. Drop in soorten, als: Cassano, anijs, zoute, Jujube, enz. Drop in doosjes. Druivenborsthoning. St. Franco, Dweilen. Doozen met vliegenpoeder. Doozen met maagpoeder. o Eiwitstaai. Eau de Cologne Boldoot, op 1/1 en fl. en bij de maat. Eau de Cologne zeep. Eau de Cologne (hoofd). Eikelkoffie. Eikelcacao Kn. en Hm. Elixer de Spa essence. Emailverf in busjes. Emmerrood. Emmerboenders in soorten. Emser pastilles. Emser zout (Sandou en Hoffman. Engelsche pleister. Engelsch zout. Essence voor likeur en limonade. Etiquetten vernis. Engelsche pepermunt No. 1 en 2. Familiezeep. - Fenkelzaad. Fernambukhout. Filtreerpapier. Flesschenlak. Follie en gestampt. Frambozenessence. Flikjes. Fenegriek voor snottige kippen. Frambozenlimonade. o Galnoten. Geelstal. Geel oker en gewasschen. Geest van salmiak. Gelatine, rood en wit. Gember in potjes en per ons. Gember, gemalen. Gembertabletten. Gemberw.ortel. Gentiaanwortel. Gentiaanpoeder. Genua-olie fl. en bij de maat. Gips. Glazenwasschers. Glycerine. Glycerine zeep. Goudbrons. Goudglid. Goudvlies. Gompoeder- in stukjes. Griesmeel. Griotten. Grondlak. Guttagom voor gordijnen. Groene zeep, harde zachte. Gele zeep, zachte. Gedroogde groenten. Gedroogde kruiden. o Haarlemmerolie. Haarolie. Haarwaters in flacons. Halve manen. Handstoffers. Handwaschborstels. Hars. Haverstroopastilles. ^Hechtpleister. Hoofd Eau de Cologne. Houtzeep. Houtskoolpoeder. Huishoudpoeder, groen en geel. Handschoenen waschmiddel. Haarpommade. Haringkruiden. o Jachtwater. Jeneverbessen en poeder. Iersche mos. Immitatie Vermiljoen len 2. Insectenpoeder. Insmeerborstels. Jujubes, blanke, roode en zwarte. Ivoorzwart. Jopenbier. Jeruzalemsche zeep. Inmaakkruiden. Kloosterbalsem. Kaarsen, Kaarsen, vet. Kaasboenders in soorten. Kaaskleursel. Kaasstremsel. Kamille. Kachelpommade. Kalkblauw. Kamerbezems. Kaneel, poeder en pijpen. Kaneelolie. Karwijzaad. Kiespijntinctuur. Kina, bruine. Kinadruppels Dr. De Vrij. Kinderzeep. Klapperoliezeep. Kruidensmeer in bussen. Kleerschuiers. Kliswortel. Knoflook. Kogelblauw 1 en 2. Koperrood. KiY'dwaterzeep. Kristalzeep. Kruidnagelen, heel en gemalen. Krijtwit en heel. Krijt voor tanden. Kurken in soorten- Kwasten in soorten. Koperpoetsmiddelen. Kinderstuifpoeder. Kerry poeder. Dakken in soorten. Lanolin toiletcream in doosjes. Lysol. Laurierbladen. Ledersmeer. Limoensap. Levertraan 1/1, en fl. en bij de maat. Likdoorntinctuur. Likdoornpleister (W. Kraal.) Likdoornzalf. Lindebloesem. Linoleum. Lippenpommade in koekjes en pijpjes. Loodsuiker. Loodwit. Luchtreinigers. Luiwagens. Lijm, donker en licht. Lijm in fleschjes. Lijnzaad. Lucifers. Lepelblad tinctuur. o Mangelpers. Mangelen. Maagpoeder. Maizena. Muizentarwe. Maagzout. Meekrap wortel. Menie. Meubelpolitoer. Migraine stift. Mosterdzaad. Muscus. Mierikwortel. Muizendood. Mei wijn. Maagelixer. Naaimachine olie. Nachtpitten. Nagelolie. Naphta. Naphtaline kogels. Nootmuskaat en poeder. Notenbladen. Odol. Oker geel. Olie, gekookt en ongekookt. Oranjebloezem water. Oranjeschillen. Onfeilbaar middel tegen kiespijn. Olijfolie. o Pinkpillen. Paarlasch. Pakjes verf in kleuren. Palmolie. Palmatinezeep. Piment, heel en gemalen. Peper, heele, witte, zwarte en gemengd. Peper, Spaansche. Pepermunt, Engelsch en Hollandsch. Pepermuntolie. Perkamentpapier. Persiaansch rood. Parijsrood. Pikverf in pakjes en per gewicht Poetsextract. Poetspommade, witte en roode. Pokhout. Politoeren in verschillende kleuren. Potasch. Potlood zilver. Provinciehout. Puimsteen. Pijpzwavel. Patentstijfsel. Painexpeller „Richter". Pudding Thomson. Plegings verf. Ragebollen. Rattendood. Reckit's zakjeblauw. Rhamnasbast. Roodaard. Roode verf, droog en bereid. Rommelkruid. Rijtuigkaarsen. Rozenwater. Rozenzeep. Rabarberpillen. Staalpillen, Sanguinose. Saffraan. Sago. Sago tapioeca en parel. Sago in pakken. Salmiak, heel en poeder. Salie. Salmiakpastilles K. en H. Salpeter. Sassafras. Schakellijm. Scheerzeep. Schellak. Schelpzand. Schilderspenseelen. Schildersverf in tuben. Schoenappretuur. Schoenborstels. Schoensmeer in doosjes en potjes. Schoentraan. Schuurlinnen. Schuurpapier. Sennebladen. Sennebladenpoeder. Siccatief. Slemptabletten. Slemppoeder pakjes. Scotts Emulsion. Slijm-, *gal- en maagpillen. Smeerkwastjes. Soepgroenten gedroogd. Spaansche peper. Spiritus om te branden. Sponsen. Spuiten voor allerlei doel. Standolie om verf te maken. Staalwater. Ster anijs. Straatbezems. Strijkvernis in soorten. Stijfsel in soorten. Spenensmeer. Spijkerbalsem. Sunlight zeep. o 11 I Vv 'f: '5 i Tafellak. Tamarinde. Tamarinde bonbons. Tamarinde siroop. Tandpoeders in soorten. Tandenwortels. Tandkoralen. Teerzeep. Terpentijn, wit en rood. Terpentijn, dikke. Thee „Brandsma". Thijm. Toiletzeepen. Tafeloliè. Tabaksspiritus. Uienkruid voor inmaak. Ultramarijn. o— Vanille stokjes. Vetloog pakjes Pleinis. Vaseline, gele. Vanillesuiker. Verf, bereid en droog. Vermicelli. Vermicelli figuur. Venetiaansche terpentijn. Vermiljoen. Vitriool, blauwe. Vlekkenwater. Vlekkenzeep. Vliegenpoeder. Vuurlak, zwart en bruin. Vlier. Vlooizaad. o— i i A Wagensmeer. Waxine thee- en nachtlichten. Walschot. Wondérlijm. Waterglas. Was, witte, gele en roode. Waschblauw in pakjes. Waschmiddelen voor schapen. Wondzalf. Wormpatronen, Wormkoekjes. Watten, Brunsche, Rheumatische. Witkalk. Winterhandenmiddel. Winterhandenzeep. Winterhandenzalf. Wrijfwas in flacons. Wijnsteenzuv. Wijnazijn. Wonderzout. o Zeemleder lappen. Zeepen in soorten. Zeephout. Zeeschuim. Zilverbrons. Zinkingsnuif. Zinkwit. Zoethout, gesneden en gemalen. Zuiveringszout in pakjes. Zuringzout. Zoute drop. Zwarte vuurlak. Zwartsel in tonnetjes. Zwavelbloem. Zwavellucht. Zwavelzuur. Zwavel in stukken. Zwavelmelk.

Schager Courant | 1910 | | pagina 11