Scbagen, "sanguinose J. H. Schene, Zwarts ei gelMi glacé HiHoeeee. J. H. Schene. Breukbanden L BEIJNEVELD, Heeren Landbouwers! Deering New-ldeal Maaimachine. Fa. Wed. JOH. FRANSEN Zn., Nledemblik, en bij den Heer J. DE GEUS, Terdiek (Gem N. Niedorp), Landbouw-W erktuigen, Holstein's Favorite Karna. Geneeskundige verklaringen dl Sanguinest. zuiver plantaardig tonicum; het beste middel in alle ge vallen van bloedarmoede in zenuwzwakte. Malaria (binnen- koorts], slapeloosheid, gebrek aan bracbt en energie! lal van personen die bloed arm waren en geen Steel konden verdragen, bebbei do» Gij kunt h.et weten! nieuwe levenslast terug ge- Atelier voor Dames- en Kinderkleeding, firoote keuze in de nieuwe modellen Costuumrokken. Royal Worcester Corsets, Stalen ea Zicbtzendingen op aanvraag, franco tegen fraaco. Mevr. Annie Ras-v. d. Brink lonaeaerstraatweg 99, ALKMAA1. Spraakeer Maand., Voensi ei ïrijd. 1-2 eer. Fa. Wed. J. Heddes, OPENING der VERBOUWDE ZAAK, Zaterdag 7 Maart. Schip, - Fa .Wed. I. Wilt U voor Uw bedrijt aanschaffen eene Maai- machine, waarvan U inderdaad goede diensten kunt hebben, wilt U eene maaimachine, die zoowel licht loopt als puik maait en eveneens van solide samenstel ling is, zoodat U met het onderhoud zoo goed als niets te maken hebt, schaft U dan aan eene Behalve de honderden bewijzen van goedkeuring uit de provincie Friesland, waar wij in enkele jaren IOOO machines verkochten, kunt u hieronder lezen, wat uwe heeren Collega's uit uwe eigen provincie voor ervaring hebben met de beste van alle machines, met de Mijnheer, De ZWARE DEERING VERTICALE GRASMAAIMACHINE met dunnen vingerbalk, die ik ia 1913 van Uwen agent, den heer J. de Geus te Terdiek betrok, voldoet aan alle eischen, dié men van een machine wenschen kan, als kort maaien, sterke constructie en lichte trekkracht, zy'n allen in de DEERING vereenigd. Met achting, Oude Niedorp, 30 Januari 1914. (w. g.) G. LIEFHEBBER. Mijnheer, De lichte Deering Graamaaimachine, verticale dunne vingerbalk, die ik in 1911 van Uwen agent, den heer J. de Geus te Terdiek betrok, heeft mij in alle opzichten uitstekend voldaan. Ik gebruik deze machine nu reeds 3 zomers en hij heeft my aan reparaties nog niets gekost en vol doet ruimschoots aan alle eischen, dien men van een maaimachiue kan wenschen, zoodat ik de Deerirg in alle opzichten aan ieder kan aanbevelen. Met achting, Winkel, 30 Januari 1914. (w. g.) J ZEILEMAKER. Mijnheer, Met dezen laat ik U weten, als dat de lichte Deering grasmaaimachine, verticale dunnen vinger balk in het jaar 1912 van Uwen agent, den Heer J. de Geus te Terdiek betrokken, my goed voldoet. Met achting, Barsingerhorn, 31 Januari 1914. (w. g.) D. MAREES. Mijnheer, De ondergeteekende, P. Haas te Zijdewind, verklaart hierbij, dat hy van J. de Geus te Terdiek, Uw agent voor de Deering Maaimachines, eén Deering zware verticale grasmaaimachine met dunnen vingerbalk betrok in 1913. Deze machine, welke door my als loonmaaier wordt gebruikt, en waarmede ik in genoemd seizoen ongeveer 75 morgen grasland maaide, zonder eenige reparatie, heeft my in alle opzichten uitstekend voldaan. En ook de boeren, bij wien ik er mede gewerkt heb, waren ten volste tevreden over de werking en verzochten my reeds weer voor het seizoen 1914 te maaien, zoodat ik de Deering met volle vertrouwen een ieder kan aanbevelen en tevens als tusschenpersoon den heer de Geus voor zjjn onvermoeide en degelijke behandeling. Zijdewind, 27 Januari 1914. Hoogachtend, (w. g.) P. HAAS. Mijnheer, In 1911 kocht ik van Uwen agent, den heer J. de Geus te Terdiek een Deering grasmaai machine, lichte verticale dunne vingerbalk, die myn goedkeuring ten zeerste kan wegdragen. Ik had voorheen nooit een maaimachine gehad, daar ik er eerst nogal tegen opzag, maar de Deering is een machine, die gemakkelijk te bedienen is en al zy'n werk uitstekend doet, nooit weigert en licht voor de paarden trekt, tevens aan reparaties niets kost. Dus kan Ik de Deering in die opzichten en met vol vertrouwen aan een ieder, die een maaimachine wenscht aan te schaffen aanbevelen. Oude Niedorp, 31 Januari 1914. Met achting, (w. g.) C. RBMPT. Mijnheer, Myn antwoord op Uw aanvraag om een attest voor de Deering maaimachine, wil ik U met genoegen geven. In 1901 kocht ik al reeds een Deering maaimachine waarmede ik 12 jaar achtereen met genoegen maaide, Ik maside hiermede ruim 300 H.A grasland met weinig onderhoud en mya zoon gebruikt deze nog op zijn boerderij met genoegen. Wanneer een machine zy'n sporen zoo ruim schoots verdient, koopt men geen ander merk. Zoodoend kocht ik in 1913 wederom een Deering voor myn bedrijf. Deze lichte Deering, verticale dunne vingerbalk, die ik van Uw agent, den heer J. de Geus van Terdiek betrob, heeft my wederom niet teleurgesteld Het Is en bltfft de Aangewezen machine en tevens is het de maaimachine, waaraan men alle eischen stellen mag, en waarvan men kan verwachten, dat sterke constructie, kort maaien en licht trekken in vereenigd zijn. Daarom kau ik de Deering na jarenlang gébruik aan ieder aanbevelen en tevens den Heer J. ie Geus, die op elke wenk vlug en degelijk bedient. Met achting, Moerbeek, N, Niedorp, 30 Jan. 1914. (w.g.) C, KOOIJ. Mijnheer, Door dezen breng ik müntevredenheii uit over de zware Deering grasmaaimachine met dun nen vingerbalk, die ik in 1911 van Uwen agent J. de Geus kocht. Voorheen maaide ik met een ander merk, maar'de Deering staat bij mij in alle opzichten bovénaan, zoodat ik deze in ieders gunst durf en kan aanbevelen. Met achting, Oude Niedorp, 31 Januari 1914. (w.g.) J. MUTS. Waar dus de praktijk uit Uwe eigen omgeving U de meest doorslaande bewijzen geeft, dat de Deering Maaimachine aan al Uwe eischen beantwoordt, daar durven wij U gerust adviseeren U eveneens zoo'n ma chine aan te schaften. Al onze maaimachines zijn tevens in voorraad bij de terwijl iedere smid in staat is, U deze machines te leveren. Onze Handel geschiedt alleen door tusschenkomst van HEEREN SMEDEN en HANDELAREN. A. V. Nederlandsche Ijzerhandel. Af deeling HartelustLeeuwarden. ALLEENVERKOOP der Oeering New-ldeal Maai machine en tal van andere eerste klas Landbouw werktuigen. vestigen de aandacht op hunne welke alle van de beste soopten zijn en op ppoef worden geleverd Cultivatoren, (Greiff, Hercules en Martin). Ploegen, (Mélotte Balans, Eckert, zware balans voetploeg). E S S 0 nj (Loocke'g Weide- en Kettingeggen, lichte Zig-zag- verstelbare Pintand en Leaneggen.) Wiedmachines, (2-, 3- en 4-wielige ,Hey", 150, 175 en 200 c.M. Werkbreedte.) IJzeren Landrollen, tweedeelig, met zitting. Kunstmeststrooiers, (Victoria-, Triumf- en met ketting.) Zaaimachines, (lepel- en scheprad systeem.) Ierpompen, (Harders- en Znigpompen.) Ierkranen tot 2 M. strooibreedte. Ier vaten. MELKBUSSEN, geperst en cilindrisch. De resultaten die ik verkre gen heb met uwe Sanguinose zijn uitmuntend, zoodat ik niet aarzelen zal dit voortreffelijke middel aan alle zwakken en herstellenden voor te schrgven. Brussel. Dr. Aug. Alexandre. Het zal mij aangenaam zijn uwe 8ANGUIN03E te recom manderen. De lijders aan bloed armoede kunnen er hun voordeel mee doen. Grand Menil, Dr. Palem. Ik heb de Sanguinose aan gewend in zeer verschillende gevallenbij klierachtige kin deren bij bloedarmenbij ze nuwhoofdpijn en zenuwzwakte bij ouderdomszwakte bij jonge moedersbg herstellenden van typheuze koortsen in gevallen van verzwakte hartewerking. Ik kan niet anders dan de uit muntende uitwerking roemen. De Sanguinose is een krachtig tonicum en een degelijk ver sterkingsmiddel. Ik heb geen enkel geval gehad waarbij het werkeloos bleef. Bloedarmoede. Zenuwzwakte. Ik had alle verschijnselen van bloedarmoede en zenuwziekte, ge- ruimen tyd. Duizelingen, suizen in het hoofd, suizen in de ooren, lus teloos, slecht slapen en met een schrik wakker worden, hartklop pingen, lendepyn en geen eetlust. Ik was er van onder docters be handeling, maar vond geen beter schap. Toen heb ik, op aanraden de Sangalnoee genomen, en na het gebruik van zeven flesschen gevoel ik my aanmerkelijk beter, slaap goed, het suizen in h«t hoofd wordt minder, mijn eetlust eD myn bloeiende kleur van vroeger komt terug, ik heb weer lust in myn werk en voel my weer vroolyken opgewekt. Andere lijders kunnen zich persoonlijk by mij komen overtuigen. Mej. C. van der Most—de Gouw. Den Haag, 's Gravezandelaan "129c. Haeltert, Brusael. Dr. P. Demade. Verkrygb. by Apothekers en Dro gisten. Sanguinose kost f 1.50 de flacon van 300 gram6 fl. f 8.— 12 fl. f 15.—. Tweemaal daags een lepel is voldoende. Wacht u voor namaak. YAN DAM en Co, Den Haag. Te Schagen by G. Dorbeck. Gy kunt het zelf wel weten of ook gij door de algemeene kwaal van onze dagen aangetast zijt. De zenuwzwakte is „de" kwaal van onzen tijd. Slapeloosheidge durige vermoeidheid; gebrek aan eetlust; hoofdpijn die op vaste tij den wederkeert suizen in het hoofdsuizen in de oorenangst, zenuwachtigheid en prikkelbaar heid zyn alle verschijnselen van zwakke zenuwen. De zenuwzwakte maakt uw leven verdrietig en ongelukkig. Wannéér gy die kwaal met vrucht wilt be strijden, neem dan des morgens, dadelijk na uw ontbijt en des mid dags een uur vóór den maaltijd één eetlepel Sangalnose. Gij zult er al heel spoedig de goede gevol gen van ondervinden. bericht de ontvangst eener prachtige sortee ring zwarte en gekleurde Japonstoffen. de nieuwste modellen. Bij contante betaling 2\ korting. f^Leerarea in Mettt. en Hyg. SprekeR en AdemgymaaBtiek. Speciale behandeling van Asth- ma ep medisch advies. ook zonder veer, met de nieuwste nouveauté's, op Beleefd aanbevelend, Des Zondags NIET gesloten

Schager Courant | 1914 | | pagina 7