LANDBOUWMAGAZIJN J. WIGLAMA, FAILLISSEMENT. Een beste jonge Trekhond HollaniMe Sociëteit van Levensverzekering Prijsbiljarten om Wild, Timmermansknecht, Een «ast Werkman, Een Schildersknecht, Een Watermolonaar, flinke Boerenarbeider, Een Schildersknecht, Een nette Dienstbode, Een Boerenknecht, Maag- Heerenstraat. Schagen. HOLSTEIN KARNS. ROSMOLENS. KOEKENBREKERS. - - MEELMOLENS. - I. H. C. MOTOREN. 2,3,4 en 6 P.K. (voorraad). Eckert Balans- en Diepploegen. P.S.J.H. [Alleenverkoop). Stallampen Stallantaarns Stalbezems Werkzame agenten gevraagd door H. F. MORRA, Esschen en Wilgen hakhout, 25 December'sav.7uur, Een Arbeider, JACHTVFRPACHTING Donderdag 30 December '15 Alkmaarschs [Stoom-Stsanliouwarij. j nemen, hij toch nog langen tijd in de gelegenheid scjju, getuige te wezen van het werken der afaecling. in meerdere zaken is gebleken, dat de heer Schénk ruimen kijk heeft gehad en als zoodanig worden noemd de Rundveefokvereeniging ein wolvee-téélt. Wij bben hier echter te doen met het feit, dat de héér henk voor de financieele zaken een uitstekend man it en als zoodanig dan ook mi worden ge- De notulen der vorige vergadering worden goedge- jurd. Punt 3. Ingekomen stukken. Van 't bestuur der Var- jnstokkerij te Bobeldiik is een schrijven ingekomen, aarin. toezegging wordt gedaan gaarne mede le wil- n werken of advies te geven inzake ©ener évéhr leelc op te lichten aideellng der varkensfokkcrij in tze gemeente. Op voorstel van voorzitter woidt de iegenlieid opengesteld dat varkenshouders in deze gé- eente zich. bij 't bestuur kunnen aanmeldem opdat iania zal kunnen blijken in hoeverre een aid. dier rkensfokkerij hier recht van bestaan heeft. Enkele leden, zegt voorzitter, hebben gebruik gemaakt in het aanbod van La Plala-mais. Als afgevaardigde naar 'Kring I, Noordholland, der oll. Mij. van Landbouw, wordt gekozen de heer Kaan. Alsnu is aan de orde: Uitreiking van de Herinnerings- edaille der Holl. Mij van Landbouw aan den heer Schenk Dz. bij gelegenheid van diens 25-jarig jubilé 5 penningmeester afaeeling door Thr. Van Foreest. et is een goede, .een loffelijke gewoonte géwordén, [dus de heer Foreest, die sinds lang bestaat bij de oll. Mij. v. Landb., dat, wanneer in de afdeeühgen ch leden bevinden die gedurende een lange rééks in iaren zich verdienstelijk hebben gemaakt, door een tr Hoofdbestuursleden een bewijs van hulde wordt ifgereikt. Toen ik vernam, dat de heer Schenk op 5 December van dit jaar den dag zou herdenken dat (j 'gedurende 25 jaar in dienst was geweest van de !d. Wierimgerwaara en dat in de hoofdbestuursver- idering was besloten aan den heer Scjhenk een medaille it te reiken, heb ik onmiddellijk gezegd]dat feit te olvoeren. Ik was er op gesteld] om verschillende rede- en: le. omdat ik den jubilaris hoog acht. Ik heb ït voorrecht hem reeds gedurende vele jaren mijn riend te mogen noemen: ook heb ik altijd veel be- ngstelling gevoeld voor Wieringerwaard, omdat Wierin- aard een van die afdeelingen is waarvan kracht uit iat. Ook van persoonlijken aard wil ik zeggen, dat ij gedurende een lange reeks van iaren vele vêrgadé- ingen tezamen prettig hebben medegemaakt. Ik heb leenen op te merken, dat ik niet in alle opzichten met gesprokene van den heer Koster kan meegaan. Uit 't ssprokene door den voorzitter zou men kunnen af- iden: hij begint af te takelen, hij kan nog wel de dubbeltjes passen, doch overigens zat de heer :henk niet zoo veel meer kunnen presteeren. Dé uorzitter heeft zich. daarin absoluut vergist. De heer chenk is taai. Ik ben er van overtuigd', dat de eer Schonk, zooveel in zijn vermogen ïs, nog zal wil- n medewerken aan de belangen van de aj'd. Wieriin- srwaard. Behalve dat de heer S. goed op de dubbeltjes eeft gepast, heeft hij nog veel meer gedaan. De véé- apel heeft veel aan hem te danken, al is hij nu zelf ooit een groot fokker geweest, Zijn groote kennis is orzaak geweest, dat hij een vraagbaak is geweest oor velen. Spreker brengt alsnu in herinnering wat 0 heer Schenk voor de verbetering van het wolvee eeft gedaan en te eindigen aldus: Mijn vriend, het 1 mij een hoog gewaardeerd voorrecht, dat ik als voor- itter der Holl. Mij. v. Landb.. u de medaille voor uw 5-jarig jubilé mag uitreiken. Dal 't u nog vele ja- en gegeven mag zijn in 't belang van den lanibouw we krachten te geven en dat 't mij nog vele jaren egeven moge worden u mijn vriend 1e noemen. Met deze woorden wendt den jubilaris do medaille verhandigd. De heer Schenk brengt hierna dank voor de hulde em bewezen en brengt do heeren dank voor hunne tgenwoordigheid en voor do algemeene belangstelling. Ten slotte wordt nog door voorzitter medegedeeld, dal tot voorzitter der nieuwe Aankoopvereemging is gekozen de heer W. Metzelaar en als secretaris de heer D. Sleutel Dz. Dat aan de vereeniging Ls besteld 7200 murwe lijnkoeken, 6000 Amerikaanschc en 9000 K.G. La Plata-mais. Hierna sluiting. -•VAN EWIJCKSLUIS. Door de Nulsvereeniging „Ons Genoegen" werd weder een vergadering met dames gehouden. Wat men hierover van tevoren had gehoord, zal zijn uitwerking niet ge mist Ihebben. getuige de belangrijke opkomst. Nadat de lezing en bijdragen waren gehouden, werden er ver schillende nummertjes ten beste gegeven, welké al len goed in den smaak vielen, zoodat alle medewerkers op den ingeslagen weg kunnen voortgaan. De naam „Ons Genoegen' is met eero gekozen. HARENKARSPEL De heer O. Kooy Hz. alhier, is herbenoemd tot bestuurslid van de banne Haringbuizen. LANGEDIJK. Gisterenavond vergaderde de vereeniging „Eendracht" Onderi. Verzekering van Hoofden van Gezinnen in ver band met het Arbeidscontract. Van de 115 slechts 10 leden opgekomen. Vooratter de heer C, de Jong. Het, cenige voorstel op de agenda is: opheffing dor vereeniging. Het voorstel aan de orde gesteld, is moeten komen, zegt voorzitter, hoofdzakelijk door het niet naleven van de reglementsbepalingen door het meermalen plegen van fraude. De bepaling, dat 4 weken ver goeding voor verpleging wordt gegeven, in uiterste gevallen 6 weken maakte men tot een paskwil; de verandering van inwonend dienstpersoneel werd nim mer opgegeven. ziekenbriefjes werden niet ingélé- verd, ae doctoren dienden hun rekening in, ook al was de zieke dienstbare in hun fonds mede werking was er eenmaal niet. de commissie van kasnaziening liet zich op de vergadering heel zelden zien,de vergaderingen waren slecht bezocht, H werd onhoudbaar zoo verder to gaan en het voor stel tot opheffing is er door gekomen. Allen betreuren dit voorstel, wat echter met alge meene stemmen wordt aangenomen. Met 1 Januari a.s. heeft dus de vereeniging op gehouden te bestaan. Ilierna sluiting. ST. MAARTEN In verband! met de zoo mogelijke opname der ge meente St. Maarten in het net der eleolrificatie van de K.E.M.. wend Woensdagavond in café „Rust en Lust" alhier, jloor den heer Memelink, ingenieur bij genoemde Mij., een z.g.n. toelichtingsrede gehouden over hel gebruik van electriciteit enz. Mag men op vele vergaderingen klagen over weinig bezoek, hier was het eens anders, daar bijna een elk en uit elk deel dezer gemeente (behalve Stroét, waar mm gas heeft) ter vergadering was, 't welk gerust be schouwd mag woolden als blijk van instemming met bovengenoemd doel. Do ingenieur heeft dezen avond veel verleid1 van hot eleclrici'töitsbedrijf. Veel had men aan de bioscoop film. op do onderwerpen betrekking hebbende; daarin werd het voondeel van het gebruik dezer kracht in vele bedrijven hoogst praitisch en voordeelig op het doek gebracht.. Het plan is, om binnen enkele dagen bij de ge- meentenaren rond te gaan met het doel aansluitingen te verwerven. liROEK OP LANGEND1JK. Do heer C. de Greef, onderwijzer alhier, is als zoo danig benoemd te Fcijenoord. LItOEK OP LANQENDUK. Behoudens goedkeuring door den Raad, is thans al hier een terrein aangekocht voor hel bouwen van een post- en telegraafkantoor. BROEK OP LANGENDIJK. Tot diaken bij de Ned. Herv. Kerk alhier is gekozen de (heer J. v. d. Plas en tot ouderling de heer A. de Hartog. LANGEDIJK. Met don uienhandel gaat het nog steeds niet naar wensch, de prijs is op 't ooaenblik p!.m. f 4 per 50 K.G., terwijl hij f 8 heeft bedragen. Er is totaal geen vraag voor het buitenland alleen voor binnenlands ch verbruik wordt nog wat gekocht. De regceringsuicn zijn thans opgeruimd. LANGEDIJK. De [heer ds. J. A. R. Teriet, is, als onderteekenaar van het bekende manifest, gedagvaard voor de Rechtbank te verschijnen. LANGEDIJK. De heer Pr van Zoonen, admin. der Coöperatie „Voor uit" to Zuidscnarwoude, komt voor op de lijst van voorloopige candidatcn van de S.Ü.A.P. voor de Sla tenverkiezing in district Scbagen. NÜURDSCHAKWÜUDÜL Vergadering van (de> R.-K. Landarbeidorsvereenigiiig „St. lsidorus afd. Langedijk, op Woensdag 22 Doe. Na opening met een haxtelyk welkom aan de 20 aan wezigen, volgde lezing en goedkeuring dei- notulen van de vorige vergadering. De rekening luidde als volgt: ontvangsten f 140.32, uitgaven f I3l.39ys, saldo fl4.92ys De aftredende bestuursleden H. Plak, C. Mol en C. Bruin werden herkozen. Voorstellen voor £ten H. Mis en ter Comunie gaan voor een overleden lid. werden aangenomen. De beschrijvingsbrief voor de Zondag te Leiden te houden algemeene vergadering, werd besproken, doch lokte weinig discussie uit. Ter tegemoetkoming in de reiskosten, werd bij loting met 17 tegen 3 stemmen de vergooding van halve reis kosten toegestaan. Tot leden der Propaganda-Commissie werden geko zen Jn. Mul, bestuurslid, G, Tesselaar en P, Horio. leden. Besloten werd meer propaganda te maken. Hierop sluiting. HET ZAND. Wij vernemen, dat de heer P. Tuin, timmerman te 't Zand, aannemer is geworden van den bouw van een brugknechtswoning voor dienstpersoneel aan het Noord- uollandsch Kanaal aldaar. KOLHOKN. Van gemeentewege werd "aanbesteed het uiUtiépén dér sloot om de O os ter begraafplaats te Kolhora. Laagste in schrijvers waren de heeren J. Pool en J. Engel alhie WIERIN'GEN. Naar wij vernemen zal de naaivereeniging „Dorcas" de door haar ün dezen herfst vervaardigde kleeding- stukken voor belangstellenden ter inzage liggen op Dins dag 28 December a.s.. des avonds van half acht tot half tien, op de bovenzaal der Ned. Herv. Kerk te Hippolytushoef. Een kijkje naar de reuzencollectie klee- ren kunnen wij een ieder en in 't bijzonder de dames, aanbevelen. De verdeeling der goederen zal den volgenden dag onder behoeftige personen plaats vimlen. BREEZAND. Donderdagavond vergaderde in het café van mej. wed. v. Ekeren de Melkleveranciersvereeniging „Gélijkr beid en eendracht zij ons streven". De -voorzitter, de heer A. Buij, opent met een woord van welkom de goed bezochle vergadering, waarna de secretaris, de heer N. A.% Wiiker, 4'e notulen leest, welke onder dankzegging worden goedgekeurd. Voorzitter deelt thans mee, dat het bestuur Woensdag een conferentio heeft gehad met den héér burgémééstér van Den Helder. Daar kon men het over den melkprijs niet 'eens worden, maar 5s ;tenslotle overeengekomen den tegenwoondigen "prijs tot 14 Januari te handhaven. Maandag a.s. zullen ide voorzitters van de vereenigingen te Anna Paulowna. Helder en Texel weder met aen burgemeester samenkomen. Getracht zal worden om óf meer geld voor de melk te krijgen, óf gedaan te krijgen, dat do zootboeren goedkooper veevoer krijgen. Voorzitter vraagt of de leden zich daarmede kunnen vereenigen, waartegen niemand zijn stem verheft. Verder zegt voorzitter, idat we den laatsten tijd tel kens ji,oorden, dat die melkrijder melk overhield, terwijl er vroeger pra dezen tijd van het jaar telkens tekort was. Voorzitter heeft daarover ook met den burgemeester gesproken en daarbij te kenner, gegeven, dat jut. de regceringsmelk alleen maar strekte, om een tekort aan te vullen en dat dus eerst de melk van den gewonen aan voer gebruikt moest worden, hetgeen door den burge meester werd toegegeven.' .Met het overhoudén van melk door den rijder zal het, hoopt spreker, nu gedaan zijn. Thans komt aan de orde het volgendo punt van de agenda: Kaasfabriek of Helder. Het bestuur heeft aan den Burgemeester van Helder gevraagd of deze eénig recht op de melk van Anna Paulowna of Texel haa, hetgeen deze ontkennend beantwoordde. Hij kon even wel geen bewijs geven, dat die leveranciers hun melk aan een fabriek mochten leveren. Wel zou in geval van to kort te Helder do burgemeester van Anna Paulowna beslag op de melk kunnen leggen, jsoodat we toch niet geheel vrij staan. Nu volgt bespreking van den melkrijder. Voorzitter zegt. dat deze wel eens te kennen beeft gégévén niét té kunnen blijven rijden. Hij vraagt Ambuul,. wat daar van aan is. Deze antwoordt, dat hij dat niet kan blijven doen. als hij telkens van die dure melk over houdt. Voorzitter zegt, dat de melkrijder niet goed gehandeld heeft. Toen hij overhield, had hij naar den burgemeester te Helder moeten gaan, of anders had hij aan het be stuur kennis moeten géven. Het bestuur stelt voor 'en rijder te handhaven, als hij dat wenscht en hij mee werkt. De vereeniging zal ae melk. die mogelijk over blijft, .voor hare rekening nemen, als dc rijder ze naar de fabriek brengt. Ambuul antwoordt, dat hij in dat geval de melk gratis naar de fabriek vervoeren wil. Dit voorstel wordt mot algemeene stemmen aange nomen. Thans volgt een langdurige discussie over de boete voor liet niet verschijnen op dc vergadering. In bespreking komt nu de kwestie of een bepaald lid, dat (weigert, verplicht is de contributie ie betalen. In de vorige vergadering is deze vraag met meerder heid van stemmen bevestigend beantwoord. Dit besluit wordt gehandhaafd. Betaalt het lid nu niet, dan mag het ook geen melk meer leveren. Alvorens tot de rondvraag over te gaan, verdedigt de voorzitter nog eens de f 100 boete voor hen, die zich niet fofouden aan de besluiten van de vergadering. Bij de nu volgende rondvraag informeert de heer A. "nel Gz. of de melkrijder bij mogelijk verkazen van overgehouden melk de wei bij de koopers bezorgt^ hetgeen toestemmend wordt beantwoord. De heer Jn. Kranenburg vraagt, of de melk, die mogelijk naar de fabriek moet, steeds van dezelfde personen genomen wordt, dan wel, of verschillende personen een beurt krijgen. Voorzitter antwoordt, dat verwisselen veel bezwa ren met zich brengt. De heer J. Boots zegt, rilt hij meende dat dc gemo- biliseerden vrij waren van contributie en hij heeft dit jaar twee auitanties gehad. Voorzitter licht toe, hoe dat gegaan is, de contributie voor 1914 is te laat geind. De heer W. Raap zou er voor zijn, de wei nu reeds 1e verkoopen, anders moet er later weer voor vergaderd worden. Besloten wordt ze jier 50 L. bij inschrijving te verkoopen. Ingekomen zijn 21 briefjes. De hoogste inschrijver bood 1 cent per Liter, de laag ste y8 cënt per Liier. De heer II. Kranenburg vraagt, of ziin melk ook ge haald wordt, wanneer ze naar de fabriek moet. Voor zitter zegt, dat Kranenburg vrij blijft, omdat hij do nateur is. Bij ih'em halen ïs wel wat bezwaarlijk omdat hij in zoo'n uithoek woont. De voorzitter komt nog eens terug op de boete en vraagt, hoe het met' *Ve weigeraars moet. De penning meester zal ze nog eens opzoeken. Mocht dat niet helpen, dan zal er op de volgende yeigadering verder over besloten worden. De heer Wijker stelt voor den heer H. Kranenburg tot eerelidi te benoemen, omdat hij steeds getoond heeft de vereeniging te steunen. De héér Kranénburg vindt echter beter, dat niet te doen, waarom er niet over gestemd wordt. Hierna sluiting. Adverfenliën* Den lOen Jan. a.s. hopen - onze geliefde Kinderen c. SLUIS M. SLUIS-Schotvanger te St. Maartensbrug r hun 25-jarige Echtvereeni- s ging te herdenken. v Huti liefhebbende Ouders, L. Schotvanger. C. Sohotvanger—-Visser. St. Maartensvlotbrug, Deo. '15. Den 14en Jan. hopen mijn Q geliefde Kinderen Q T. BIJP0ST en G. BS AS Q hun 35-jarige Ecbtvereeniging - te herdenken. Dat zij nog jaren mogen gespaard blijven, is de wenseh van Uw liefhebbende Moeder Wed. Jb. Bras-Vis te Schagen. Ondergeteekenden betuigen hun- a hartelijken dank aan Familie, iren en Kennissen, voor de vele ijken van belangstelling bij hun VU-jarig Huwelijksfeest onder- inden. G. Veuger Hz. B. VeugerPlevier. St. Maartensvlotbrug, Deo *15. Voor de vele bewijzen van deel ®ming, ondervonden tijdens de ekte en bij het overlijden van ize lieve Vrouw en Moeder: ANTJE WIND, geb. Kaan, ituigen wij onzen hartelijken dank Wind, Sneek. van Nieuwenhoven Helbach— Wind, van Kieuwenhoven Helbaoh. 12 Dec. '15. Utrecht. Ondergeteekenden betuigen hun en hartelijken dank voor de vele Ijjken van belangstelling, ter elegenheid van hunne 12 V,-jarige lohtvereeniging ondervonden. J. A. VAN KETEL. A. VAN KETEL- KosaiLBraa. Schagen, December 1915. Voor de vele blijken van deel neming, betoond bij het overlijden van onzen geliefden Echtgenoot, Vader, Behuwd- en Grootvader, den Heer 0. R. Waiboer, betuigen wij onzen hartelijken dank. E. Waiboer—Jimmink, Kinderen, Behuwd- en Kleinkinderen. Anna Paulowna, Deo. '15. Hiermede betuigen wij onzen hartelijken dank aan Familie, Buren en Kennissen voor de hulp en de deelneming ons gedurende de ziek te en bij 't overlijden van onze ge liefde Eohtgenoote, Moeder en Be- huwdmoeder betoond. In zonder heid geldt die dank den WelEd. Zeergel. Heer Dr. A. C. Melchior en Zuster de Boks, benevens den Heer P. Raat terwijl we ook Ds. de Graaf dank zeggen voor de troostwoorden tot ons gosprókeD. Uit aller naam, Hoep, Schagen. C. ROOS. Bij mijn vertrek uit de Zijpe aan alle Vrienden een hartelijke groet. Rekeningen kunnen betaald wor den aan en door Notaris Vrijburg. J. Th. de Geus. lijden, als maagzuur, maag kramp, slechte spijsvertering gebrek aan eetlust, is spoedig to genezen door Mijnhardfs Maagtabletten. Per koker 60 cent, 3 kokers f 1.65. Verkrijgbaar bij Apo thekers en Drogisten. Te Schagen bij J. Rotgans, Drogisterij „Het Witte Kruis" D. Wit, Noord 69, Centraal Drogist „Het Groene Kruis", te Kolhorn bij H. Kaper, te Anna Paulowna bij P. Govers, te Dirksborn bij J. Smit, te St. Maarten bij P. Bronder en G. Dekker, te St. Maar tensbrug bij J. Sleutel, te N. Nledorp bij J. Korvet, te Alkmaar bij Nierop Slot- houber. In 't groot bij G. Haagen, Kanaal weg 147, Helder. Cischt vooral merk MÜnhardl. TOOlt DIRECT: STR00- en BIETENSNIJDERS Benfoll. De Eckert-Diepploeg wordt, voorzien van schijven, ingericht tot de Greppelploeg, zooals deze reed» jaren in gebruik is bij den Heer Dt KUIFF.S, Groenveld. Levering op proef. (groot stevig soort). Qroepschoppen, Gramschappen, Ballasters, Mestvorken, Ierpompen en Iervaten. BARCULES en GEWICHTEN, GRAANMATEN. Wie een polis bij ons sluit, kan na 3 jaar een voorschot nemen hoe langer men lid is, hoe grooter het voorschot. Voorloopig Bericht. Notaris van Houweninge zal op Dinsdagen 1 en 8 Februari 1916, telkens des middags ten 12 ure in het Hótel „VEERBURG" te Anna Paulowna, publiek verkoo pen de zeer gunstig gelegen en in besten staat van onderhoud ver- keerende boerenhofstede „M ariahoeve", met stallingen, schuren, botonnen mestplaat, idem regen waterput van 15 M3. en diverse perc. best bouw en weilaud, alles aan elkander gelegen aan den Voorweg te Anna Paulowna en te zamen groot onge veer 22 Hectaren. HOUT VEILING Ie AAGTD0SF, c;m. SCHUOKL op Dinsdag 4 Jan. 1916 de3 voormiddags 10 uur, ten over staan van den te Schagen geves tigde Notaris C. L VAN DEN BERG, van 50 60 parken laag en zwaar liggende gehakt achter het Am- sterdammerland aan Teuglaan. Eigenaar: A. J. PEECK, te Schoorl. Bij vonnis der arrondissements rechtbank van 23 December 1915 H. R. OOSTVEEN, Winkelier in Mode-Artikelen te SCHAGEN, in Staat van Faillisse ment verklaart met benoeming van den Ed. Achtb lieer J. H. Roes- siDgh, lid dier rechtbank tot Rech ter-Commissaris on den onderge- teekende, advocaat en procureur te Alkmaar (kantoor: Gedempte Nieu- wesloot 87/89) tot curator. Mr. J. VERDAM. Alkmaar, 23 Deo. 1915. HEIL00, bij Jac. Schermerhorn, Sint Maarten. Gevraagd: een by M. C. TUINMAN, Schagen. Wordt gevraagd, met 1 Maart: (ook wel met zoon) bij G. Kater, St. Maartensvlotbrug. Gevraagd, met 2 Febr. of 1 Mrt goed kunnende melken. Woning en tuia disponibel bij K. Slotema- ker, Veenhuizen bij Oude Niedorp. Govraagd, om direct in dienst te treden of vergevorderd leerling met of zonder kost en inwoning, loon naar bekwaamheid, bij G. Dirkmaat, Heorhugowaard. Gevraagd voor den Speketerpolder, indienst- treding 1 Mei 1916. Gegadigden gelieven zich aan te melden bij den voorzitter van genoemden pol der, don Heer A. de Boer te Dirks- horn, waar tevens nadere inlieh- tingen zjjn te bekomen. De Ontvanger der Registratie en Domeinen te Schagen zal op ten zijnen kantore in het openbaar bij inschrijving verpachten voor den tijd van één iaar, ingaande 1 Januari 1916: de jaoht en konijnenvangst op den Koegraszanddijk en het Noord duin, benoorden de liohtkapen op Callantsoog. Gezegelde biljetten in te zenden vóór 80 Deoember 1915, elf nur voormiddag. Nadere inlichtingen geeft boven genoemde ontvanger. Te koop govraagd: door P. van Twuiver, Moerbeek, N. Niedorp. Gevraagd, tegen 1 MeiEEN P. G. goed kunnende melken en rijden, Loon f 15 psr week. Woning beschikbaar, bij L. Jonker te Sijbe- karspel. Gevraagd, met 2 Februari of vergevorderd leerling, voor 1 jaar vast, bij W. Langedijk, Oude Niedorp. Direct gevraagd: bij Cs. Komen, Stationsweg 34, Alkmaar. Wegens dienstplicht van den tegenwoordige, gevraagd met 2 Februari goed kunnende melken, bij J. Boon Burgerbrug. Zuid-Zijpe. 1'

Schager Courant | 1915 | | pagina 3