Steli Krooten-Bieten. twee vaste Werklieden, een vasi WERKMAN, oen vast Werkman Banketbakkers-leerling een flinlte Knecht, een vast Werkman, een vast WERKMAN, net Burgerwoonhuis, een vast Werkman, een vast alle soorten KOOLZAAD ongeveer 2 H.A. Land, eenige Leerlingen een vast Werkman, een vast Werkman. flinke Knecht, een Hooimand. driewielde Kar, Geldbelegging Schildersknechi, Nette Dienstbode gevraagd een Werkman, 1 a 800 M'. Stopiand een Omnibus, een Boerderijtje 4 ons stroogeel Uienzaad Huishoudster, 2 Hl pas gescheurd Land, tweepaards rosmolen Een vast Werkman, Wortelzaad, BOET, - G. MOSK Mevr. de Wed. G. C. HULST— Brood- Koek- en Banket- bakkeril, en 13'fe ons Bietenzaad r ,D! Kroningsplechtigheid. Raad van Winkel. Advertentiën. JACOB, naaaaaaoaaaa Sub. Depóthouder Grietje Kossen, Achtergebleven Brei-machine, een Tentwagen, een Witkap-Kar, als le hypotheek. Metaaldraaibank Fraismachine gevraagd. Nog voorradig bq F. C. Jong Co. Zijdewind. Mej. N. E. BRUIN, Kolhof voorn. 10 uur. Da. Theestng. Bevestiging Korkeraadsledep. Heerhugowaaxd, geen dienst Oude Niedorp, voorm. 10 uur, Dfi. Broek ema. Beves tiging van kerkeraadsleden. W inkel, nam, 7 uur, Da. Karn. Harenkarspel, geen dienst St Maartensbrug, nam. 7 uur, Da. Nleuwburg- Be vestiging Kerkeraadsleden. Coll. Noodl. K. en P- Huisduinen, nam. 7 uur, Da. Van GriethuijBen. Anna Paulowna, geen dienst DOOPSGEZINDE GEMEENTE tal Baraingerborn, voorm. 10 uur, Ds. Van der veen. Oudesluis, voorm. 10 uur, Ds. Huizing^ Stroe, voorm. 10 uur, Ds. Leendertz. Nieuwe Niedorp, voorm. 10 uur, Da Haara EVANGELISATIE tas Breezand, voorm. 10 uur, de beer fetavenga van Schagen^'nam. 8 uur. de beer Stavanga van Wie. ringen. PBO*. BOND. Breeand, mom. het lokaal -«„^„^lO Januarl 1917. NED. HERV. GEMEENTE te: Barslngerhorn, nam. 7 uur, Da Van Loon. (Door omstandigheden eerst heden geplaatst) Openbare vergadering van den Raad aer gemeente Winkel op 30 December j.L Tegenwoordig alle leden De voorzitter heet de aanwezigen welkom en opent de vergadering. De notulen der vorige vergadering wor den aangehouden. Ingekomen stukken. Een dankbetuiging van het on derwijzend personeel voor de verhooging hunner jaarwedde Een mededeeling van Ged. Staten, dat de behandeling van het besluit tot het aangaan van een kasleening is verdaagd. Een dankbetuiging van den doodgraver P. Blaauboer voor d* nieuwe regeling zijner jaarwedde. Een verzoek van verschillende vereenigingea, om het rooken door kinderen te verbieden. Alles voor kennisgeving aangenomen. Ingekomen is een mededeel ing van hat gemeentebe stuur van Nieuwe Niedorp dat door den raad dier gemeente is besloten tot het beleggen van oen vergadering van alle lichamen, die destijds hebben bijgedragen voor het tot stand komen van den stoomtram Schaad»— Wognum, teneinde te trachten tot een betere dienst- regeling te komen. Besloten wordt Burg en Weth. daarheen at te vaardigen. Het in de vorige vergadering genomen besluit tot wijziging van do overeenkomst der gemeenschappe lijke gasfabriek, zoodanig dat de Commissie van Be heer de bevoegdheid zou verkrijgen kasgeld te leenen, is door Gedeputeerde Staten niet goedgekeurd, aan- jgezien alleen aan de gemeenten het recht kan wor den toegekend om loeningen te sluiten. De Commissie van Beheer stelt nu voor, dat elke gemeente zal besluiten tot het aangaan van een kas leening ten behoeve der gasfabriek tot een bedrag elk f 4000. Aldus wordt besloten. Benoemingen: tot Armvoogd de hoer A. Slooves Pztl, aftredend; tot regentes van het Wees- en Armenhuis mej. M. BeumkesSmit aftredend; tot lid der com missie van Beheer der Gasfabriek de heer G. Meurs, aftredend; tot plaatsvervangend lid dier Commissie de heer Jhr. P. A. van Holthe, 2de vervanger; tot le den der Commissie van Toezicht op de wegen de hecren C. Meurs, P. Wit Cz en de voorzitter. Rondvraag. Naar aanleiding van een bespreking over den toestand der wegen in het Algemeen, en wal ter voorziening daarin kan worden gedaan wordt be sloten tot het bestuur der Banne Winkel het verzoek te richten, om de bijdrage aan de gemeente ad f 1 per H.A. te verhoogen met f 0.50. Goedgevonden wordt het voorstel van den Voorzitter om op verschillende plaatsen, waar dit zonder schade aan het geheel plaats kan hebben, enkele boomen te rooien. Alvorens de vergadering te sluiten, spreekt de voor zitter den wensch uit dat ons land ook in 1917 evenals tot nu loe moge gespaard blijven van de verschrik kingen van den oorlog en wensch t voorts leder in eigen kring veel goeds voor het komende jaar. Een sche Nieuwe Courant vuaten wij er nog het voiguJL BOEDAPEST, 30 December. De historische ®4v>iir en* van de Hongaarsche ko^52?2? tgfhS van de 3toneel M^aSsche praal plaats had, nam roods om)b uur in deii mS oen afvang met oen gemeenschappelijke ritt£T£ k «TkL Hongaarschen Rijksdagden ^«mtsgebouw. Over- on0®teld d® vice-president Karl von Szasz, den voorzitterszetel om beurten bekleedden De leden van den Rijksdag waren in IdeureSjkT^"- gaarsche nationale kleedij verschenen, Alleen de Ze- venburgsche Saksers waren in rok Onder de kerk vorsten deed de kleoding der Grieksch-Orthodoxe bis schoppen aan byzantijnsche pracht denken. Na enkelei formaliteiten begaven de leden van den Kijksdag ach uit het parlementsgebouw, dat zich aan de zjjde van Pest bevindt, in automobielen en rijtui- Ei over de kettingbrug naar Ofen, waar in de naar tthtas Comnus genoemde kroningskerk de plechtig heid plaats Ihad. (Hier Verschenen ook de aartshertoginnen; ra aartshertogen, de Pauselijke nuntius graaf Valfra di Bonzo, het corps diplomatique en de overige perso nen, waarvoor plaatsen gereserveerd waren. De kroningskerk is van de Koningsburcht onge veer 10 minuten verwijderd; de straten zijn hier zoo mogelijk, nog prachtiger versierd dan de overige stads gedeelten,. Op de hier aangebrachte tribunes namen bijna uitsluitend dames in Hongaarsch gala-costumes plaats. Op de staanplaatsen waren als het ware 411e klassen der bevolking vertegenwoordigd, terwijf voorts uit leder bestuurs-distriet en leder* stad 2 tot 4 deel nemers uu hat feest werden toegelaten. Ook verschil Koning Karei IV en koningin Zita vertrokken om kwart voor negen met hun gevolg uit de koningsburcht. De koning, gekleed in de uniform van Hongaarsch cavalarie-generaal en de koningin in eeai prachtig na tionaal costuum, namen in een met 8 paarden bespan nen galakoets plaats, aan beide zijden waarvan hof- lakeien te voet en leden der Hongaarsche garde te paard gingen. De deelnemers aan den kroningsstoet reden eveneens alle in koetsen. De grootmeester, de groot meesteres en de hofdames van de koningin waren gezeten in hofrijtuigen, met 6 paarden bespannen. Do stoet hield halt vóór de kroningskerk, waar een Honved- compagnie de eerbewijzen bracht J)cor den primaat en zijn assistenten aan dein ingang der kerk ontvangen schreden de vorstelijke personen de kerk binnen. Aan den Ingang knielden zij neder en ontvingen uit de hand van den primaat, dr. Johann Szernoch, het crucifix en het wijwater. Onder trompet geschal verhieven zich daarop de koning en de ko ningin om zich naar de zoogenaamde "Lorette kapel te begeven, waar de heilige Stefanuskroon en de overige kronings-insigms daags te voren waren gerecdgelogd. Het gevolg, de rijksbaronnen me* do rijks-insignes en de vaandeldragers bleven een wijle buiten de kapel achter. Daarop kleedde zich de primaat met het misgewaad betrad net Altaar. De rijksbaronnen droegen do op roodfluweelen liggende rijks-sieraden, de koningin zette zich de reeds tevoren naar de kapel gebrachte huis kroon op het hoofd en daarop schreed de stoet, cuulor bazuinklanken, naar het hoogaltaar. Aan het hoofd gingen de leden van het civiel huis, de kamerheeren. ile magnaten, geheimraden en ministers, de orde-ridder dragers van de rijksvaan met de vanen van Bulgarije, Roemenie Servië, Galicië. Bosnië, Dalmatië Zeven- Durgen, Slavonië, Kroatië en Hongarije. Achter de kroonbewaarders volgden de opperkamerheer met het Kruis, de op perhofschenker met het zwaard, de ban- heer van Kroatië met den Rijksappel, de hofrechter met den scepter en ministerpresident graaf Stefanus Tisza op een kussen de kroon van den Heiligen Stefanus dragend. Achter de aartshertogen schreed de koning. aan zjjn rechterojde begeleid door den bisschop met net Apostolische kruis, ter linkerzijde de oppersuumees- icr met het onlblootc Rijkszwaard. Daarou volgde ue zoningm, bqgeletd door 2 biascdopgen. .Nauat de rijks-sieraden op bet noogaltaar waren neergelegd, en de Koning en de Koningin op u-u troon hadden pitfii^'i">rn in. richtte de aartsbisschop van Kaiocza Arpad Yarady met luider b latrune tol oen primaat in net Latijn de woorden: „Hoogwaardige Vader, dfi Heilige katholieke Moeder kerk verlangt, dat de hier aanwezige dappere ttacke karei de waardigheid vaa Koning van Hongarije zui verkrijgen.'1 De primaat antwoordde: uAcnt gij hem ook waardig en geschikt voor de koninklijke waardigheid f" „Wij weten en geiooven zoo luidde het antwoord dut hij daartoe waardig aa geschikt is, overeen komstig de Goddelijke Kerk en de regeering aes hmds.' Nadut de primaat de Vermaning had voorgelezen knielde de Koning voo uüm' altaar nader en iegdia den eed van instandhouding der gerechtigheid af, daar toe beide handen pp het kerkboek leggende. De pri- maat sloeg, onder voortdurend bidden, twee linnen over den met gebogen hoofde geknieiden Koning Toen deze dienst was afgeloopen, verdween de Ko ning achter het hoogaltaar, om zich tot de zalving voor te bereiden, en ontdeed zich van pels, koLbas en sabeL Teruggekeerd zijnde, knielde hij op de onderste trede van het altaar; de primaat zalfde hem aan den rechterarm en tusschen de schouders, zulks onder voortdurend gebed. Na het drogen achter het hoogaltaar besteeg de Koning weder den troon en liet zien door twee rijksbaronnen den koninklijken mantel van den Heiligen Stefanus omhangen. Toen deze hoogmis beëindigd was, knielde de Ko ning op het hoogaltaar neder en het hoofd naar den primaat neigend, ontving hij van dezen het onihloote zwaard van den Heiligen Stefanus, in de rechter hand met de woorden: Accipe gladium de altare sumptum. Daarop nam de primaat het zwaard weder tot zich, stak het in de scheed* en gordde het den Koning aan. Nu waadde zich d« Koning tot da in da kerk verzamelde menigte, trol; het zwaard en maakte drie kruisslagan, één voorwaarts één naar rechts en een naar Luiks. Da militaire wacht voor de kerk gat daarbij het eerste salvo vuur. De eigenlijke kroningsplechtigheid volgde echter eerst thans. De Koning kroel de neder en door den minis ter-president, graaf Stefanus Tisza ais plaatsvervan gend paladijn en door den primaat dr. Johann Czer- noch werd hem de kroon van het Rijk opgezet De primaat en de overige kerkvorsten hielden de handen over de kroon uitgestrekt en gaven daarover hun ze genVervólgens gaf de primaat den Koning den scepter m de rechter en den rijksappel in de linkerhand. Thans weerklonk het tweede salvo vuur voor de kerk en uit de kanonnen op den Blocksberg. Na de plechtige kroning sprak de primaat de woorden Blijf thans en behoud de plaats, welke gij totnu- toc op grond van de crf-opvolgmg innaamt, krachtens het erfrecht, dat u door God gegeven is. Minister-president, graaf Stefanus Tisza riep met lui der stem: Eljen u kiralyl (Leve de Koning!) Een spontaan, driewerf Eljen" was het antwoord. Het El jen-geroep plantte zich voort tot op straat, de wacht gaf net derde salvo, de kanonnen werden go- lost en de kerkklokken in de gansche stad geluid. Met de kroon op het hoofa begaf zich toen de Koning naar de voor het hoogaltaar zittemden primaat Eveneens de Koningin. De Koning stelde de Koningin aan dra primaat voor. Daarop volgde de zalving en kroning der Koningin, die door den bisschop van Veszprem, kardinaal baron Karl Hornig, de huiskroon op het hoofd werd gezet, terwiil de primaat met de Heilige Stefanuskroon haar rechterschouder aanraak te. Vervolgens gif de primaat de kroon aan den minister president, die haar naar den troon droeg en den Ko ning andermaal op hert hoofd zette. De primaat over handigde de Koningin den scepter in do rechter- en den rijksappel in de linker hand en geleidde do Ko ningin, gevolgd door den opperhofmeester en de beide assisteerende bisschoppen, naar den troon, waar zij naast den Koning plaatsnam. Na het Te Deum offerde het koninklijk echtpaar ieder een gouden munt, begaf zich naar de commenie en ontving het Heilige Avondmaal Gedurende deze ceremonie werd de kroningsmis van Frans Liszt uitge voerd. Daarop verliet de koningin met haar kleiner gevolg dc kerk en reed in haar galakoets, met 8 paaruen bespannen, en geëscorteera door gardes te paard en huzaren, onder het gejubel der menigte den koningsburcht terug. In de kroningskerk had vér- volgens de ceremonie van den ridderslag plaats. Het is een oud gebruik dat bij gelegenheid van de kro ning de nieuwe gekroonde vorst een aantal Hongaren tot ridders van het Gouden Spoor slaat. Ditmaal werd deze onderscheiding alleen verleend aan die perso nen, die ia den krijg groote dapperheid hebben be toond. ,-Met een diepe omging traden zij één voor één voor den troon., knielden op de tweede trede neder, honing Garl raakte, op zijn troon zittend, met het zwaard vaa den Hco.g n Stefanus, driemaal den rechterschouder der uitverkorenen aan. Daameda was de kerkelijke plechtigheid ten einde. Vervolgens .begaven ^ich allen langs den met kien den in de nationale kleuren belegden weg naar een prachtige estrade, die Z. AL besteeg. Het kruis in da linkerhand houdend en drie vingers der rechterhand in de hoogte heffend, legt hij, het gelaat naar het Oosten gewend, in mier tegenwoordigheid, den eed op den grondwet ai De door den Rijksdag vastgestelde eedsformule overhandigde d« plaatsvervangende pala dijn aan den primaat die haar aan den Koning voorlas. Toen de Koning de formu]p had nagezegd, riep graaf Tisza driemalenEljen a kiraly I Het publiek op het groote plein stemde met dezen roep in, Salvo's van het geschut hegeleidden de eeds-aflegging. De feestelijke stoet begaf zich daarop naar den kro ningsheuvel. JD© stoet werd geopend door huzaren, waarachter de vertegenwoordigers van de gemeenten, de leden van den Rijksdag, de Hongaarsche en ge meenschappelijke ministers te voet volgden. Te paard reden de heraut. de elf vaandeldragers, de baander- heeren met do kroiiings-iiisigmën de plaatsvervanger van den paladijn, graaf Tisza, ae aartshertogen, de bisschop met het apostolische kruis en Zijne Majes teit de Koning. Achter de garde volgden de hoogwaar- digheddsbekleeders en de hooge geestelijkheid in rij tuigen. In het midden van het ruim* St Geoigeplein, om geven (door den koningsburcht, het paleis van den minister-president, bet honved-ministene, en het pa leis y&n aartshertog Jozef is de kroningsheuvel opge worpen, waartoe alle komitaten en steden van het land een handvol historische aarde hebben bijgebracht Nadat de feeststoet zich om den kroningsheuvel had geschaard, besteeg de koning, nog steeds de kroon -op net hoofd, in 'jfuop alleen aen heuvel, trok daar het rijkszwaard en deed daarmede naar het Oosten, het Zuiden, het Westen en het Noorden telkens vier sla gen, in aen vorm v&n een kruis, waartoe het telkenmale het paard moest wenden Van den kroningsheuvel terug met zijn bereden gevolg naar er kroning was het kronings— maal, waar de koning met do koninklijke kroon en den mantel van den Heiligen Stefanus verscheen. Ook de koningin kwam met het briljanten diadeem op net hoofd Voordat de majesteiten zich nederzetten, wieschen zij zich de handen, waartoe twee edelknapen het waschbekken brachten; toen goot de minister-pre sident het water uit en de primaat reikte de handdoek aan. Na het gebed werd aan de op oen estrade aan gerichte tafel plaats genomen. Aan dezen tafel zaten tor rechterzijde van den koning, primaat dr. Czer- noch en naast dezen de aartsbisschop van Kalocsa, dr. Varady, ter linkerzijde der koningin de apostoli- sche nuntius, graaf Valfre en naast hem graaf Tis za. De leden van den Rijksdag mochten in de zaal aanwezig zijn. Bij den eersten dronk van den ko ning stonden de gasten op en de kanonnen werden afgevuurd. Zoo vaak de koning of de koningin dron ken, bleven de gasten staan, totdat de majesteiten het glas een den opperhofschenker, vorst Nikolaus Esterhazy, hadden teruggegeven. De spijzen wer den voor het koninklijk echtpaar opgediend door den ceremoniemeeste, graaf Andreas Csekonics. Na den maaltijd schonken twee magnaten het wa ter voor de handwassching in en de minister-pre sident reikte de handdoek aan. Na het gebed trok ken de vorstelijke personen zich terug naar hun ap partementen. Alle insigniën werden toen opgebor gen. Ten slotte werd in het Parlementsgebouw het protocol -van de gemeenschappelijke zitting der bel de Huizen opgemaakt en daarmede was de plech tigheid afgeloopen. J. KOSSEN en Echtgenoote. Julianadorp, 1 Jan. 1917.m.g. Geboren: Zoon van C. SCHENK N. SCHENK-Spaans. Wieringerwaard, 3 Jan. 1917. Vlet deze betuigen wij onzen hartelijken dank voor de vele blijken van belangstelling, bij de geboorte van onzen Zoon onder vonden. J. STUURMAN A. STUURMAN-Rotgans Schagen, 2 Jan. 1917. Terstond gevraagd tot 1 Mei a.s een, die goed kan melken, bij L. Maats Wateringskant, gem. N. Niedorp. Den 8en Januari hopen mijn geliefde Ouders T. en hun 12"/rjarige Echtvereeni- ging te herdenken. Hun dankbare Zoon, LOURIS. Waardpolder. Kolhorn, Jan. f917. Door deze betuigt ondergetee- kende zijn dank voor het vertrou wen gedurende vele jaren ge noten als van de „Automaat" en beveelt zich verder beleefd aan voor de leve ring van DROGISTERIJEN, BOR STELWERK en aanverwante arti kelen. Uw. dw. dn. H. r. d. WERKEN, Kleine Slula, Anna Paulowna. Heden overleed onze ge liefde Moeder, Behuwd- en Groot moeder, BOOM. in den ouderdom van 82 jaren. Uit aller naam, C. HULST, 'a Gravenhage. 1 Januari 1917. Groot-Hertoginnelaan 278. V Heden overleed na een lang durig doch geduldig lijden, onze teliefde Echtgenoote, Moeder, Be- uwd- en Grootmoeder den ouderdom van bijna 61 jaar. Uit aller naam, P. DISSEL. "Wieringerwaard, 3 Jan. 1917. *5 koop gevraagd: 646000 K.G. «ente Laagedjjker Voor den eigenaar tegen beta ling der advertentiekosten terug te bekomen bij den heer A. BAK KER, Café te Schagerbrug. Gevraagd bij R. L. WAIBOER, Veerweg, Anna Paulowna. Adres Wieringerwaard. Gevraagd, tegen 1 Maart bij A. VHTHMAN, Barsingerhorn, Te koop: een nieuwe en een zoo goed als nieuwe bij P. VAN BUUREN Px. Duinweg F 105, Schagerbrug. TB XOOPi (beiden voor ket) een KIPPENHOK met LOOP en een KRUIWAGEN, bij Wed. D. STöVE, Dirkshorn. Gevraagd, om met 1 Maart in dienst te treden met Zoon, goed kunnende melken, bij G. KOSTER, Boermansweg, Anna Paulowna. Beschikbaar eenig particulier kapitaal als le hypotheek op lande rijen tegen billijke rente. Brieven franco onder No. 65, aan het Bureau van dit Blad. en Brieven met opgaaf van prijs en grootte aan L. D. WALRAVEN, Jan Bernardusstraat 16, Amster dam. Gevraagdeen bekwaam bij R. DE BOER, van Ewijcksluis. gr. wasch buitenshuishoog loon bij T. TH. HEIJSELAAR, Noord- Holl. Koffiehuis, Schagen. gevraagd, bij K. ROGGEVEEN, banketbakker, Schagen. Gevraagd voor den motordienst TEXEL— ALKMAAR. C. METS, den Burg, Texel. Gevraagd met 1 Maart goed kunnende melken, bij C. PAARLBERG, Koegras, Callants- oog. Tegen 1 Mei gevraagd goed k' BOER roed kunnende melken, bij P. DE te Valkkoog. Prijsopgaaf gevraagd van onge veer bet grootste eedeeltelangs de Roog- sloot, gem./fcijpe, tegen Maart te leveren. Brieven aan T. DIEN AAK, Brandkraansteeg 4, Helder. Ta koop gevraagd liefst glazen kap, voor 8 of meer personen, met opgave van prijs. AdresSpoorstraat 3, den Helder. goed kunnende melken en rijden, bij D. JIMMINK Jbz., Keinsmer- brug, Oudesluis. Wegens landstormplicht billijk te koop aangeboden een best beklante omzet wekelijks f140.— ft f150.—. Aanvaarding naar verkiezing, maar uiterlijk 1 Mei 1917. Inlichtingen bij den eigenaar en bewoner C. NIEROP, St. Maarten. Te koop of te huur gevraagd van 6 8 H.A. Weiland. Brieven franco onder letter K. A. aan het Bureau van dit Blad. F. A. F. GRONEMAN te Wie- ri ngerwaard.-Barsingerweg, vraagt in ae plaats van C. PEPËR: voor de melkerij en veefokkerij. Tegen 1 Mei te huur gevraagd tn Schagen, een huurprijs 3 4 4 gld. per week. u Schag Brieven bureau lett C. C, zer courant Gevraagd tegen 1 Maart: goed kunnende melken. Woning met flinke tuin er bij ter beschik king, bij Jb. BAKKER Az., Bar singerhorn. Gevraagd met 1 Maart: TB XOOPi of Krootenzaad, halflange Neger, teelt 1916, bij C. JOFFER, Nieuwe Niedorp. besl vertrouwd, wil, geel, en rood Gevraagd: een boven de 50 jaar, voor directe in diensttreding, bii S. KROON, Wog- numschebuurt 25, Alkmaar. Te huur: waarvan 1 H.A. voor aardappel teelt en 1 HA. voor koolteelt Te bevragen bij den meester knecht van C. J. Speelman Zonen, Catharinahoeve, Molenvaart, Anna Paulowna. Te huur aangeboden om met kool te verbouwen, onver schillig wat soort Conditiën huur der levert planten, voorts alle werk zaamheden voor verhuurder, leve ren in spoorwagon of aan groot vaarwater. Betaling de helft direct de andere helft naar overeenkomst op contract. Ook genegen witte kool te verbouwen, op vaste prijs per 10000 K.G. Inlichtingen onder lett M, aan het bureau van dit blad. Handelskade 35, Alkmaar, bericht dat er voor 1 FEBR. nog kunnen geplaatst worden om het Blouse- en Costuumvak grondig te leeren knippen en naaien. Gevraagd goed kunnende melken en liefst zoo spoedig mogelijk in dienst te treden of met 1 Maart bij J. J. v. d. OORD, Scherm eer, Gem. Oter- leek. Aan het zelfde adres een beste te KOOP. Gevraagd, met 1 Maart: bij D. SCHENK, Grasweg, Anna Paulowna. Nieuwe woning dispo nibel. Wordt gevraagd, met 1 Maart goed kunnende melken, bij A. RENS, Schagerwaard. Te koop: best gewonnen Amsterdamsch bak, bij H. d. Berg, Koningsweg, |Breezand (N.H.) Te koopeen zoo goed als nieuwe froot 28 bii 14 voet Te bevragen ij j. FAUS, timmerman, Nieuwe Niedorp.

Schager Courant | 1917 | | pagina 3