Alititfi Nims- Atmtiilit- Lmihogifllil DONDERDAK APRIL 1920 63st« Jurqano 4«n, K594 EERSTE BLAD. Arrondissements Rechtbank te Alkmaar. Raad Oude Niedorp. Bekendmakingen. Plaatselijk Nieuws. SCHAG Dit blad verschijnt viermaal per week Dinsdag, Woensdag, Donder dag en Zaterdag. Bij inzending tot 's m. 8 uur worden Advertentiën zooveel mognelijk in hét eerstuitkoraend nummer geplaatst. UITGEYtRS: TRAPMAN CO., SCHAGEN. POSTCHEQUE en GIRODIENST 23330. INT. TELEF. no* 20. Prijs per 3 maanden f 1.55. Losse nummers 6 cent. ADVERTEN TIÉN van 1 tot 5 regels f 0.80, iedere regel meer 15 ct. (bewijsno inbegrepen). Groote letters worden naar plaatsruimte berekend DIT NUMMER BESTAAT UIT TWEE BLADEN. Zitting van Dinsdag 30 Maart 1920. Poging tot oplichting. D eerste beklaagde was vandaag Trien B., een ger detineerde beklaagde, wonende te Enkhuizen, dié po" ging tot oplichting op haar kerfstok had, een delict; waarvoor de O.v.J. thans 6 maanden gev. vorderde. Mr. Leesberg, pleiter, concludeerde tot vooriw. veif oordeeling. 1 In verzet. Dan kregen we pen verzetzaakje van Karei C. P., van Amsterdam, die wegens diefstal 5 maanden gev. had opgeloopen. De O.v.J. vorderde bev^gtiging van gewezen vonnis. Vernieling. Wegens vernieling, gepleegd te Uitgeest, op 18 Ja" nuari j.1. moest thans Joh. Dirk A., terecht staan, tegen wien deswege thans 14 dagen gev. werd geréH quireerd. Diefstal. Daarna stond terecht de 27jarige arbeider Petrus Tr.. ook van Uitgeest, die aldaar op 18 Januari j.1. diefstal pleegde ten nadeele, van zekerén J. RoL Eisch 1 maana gev. Tegen de lamp geloopen. Loei ijk is de onbezoldigde rijksveldwachter Joh. J. geëmployeerd bij het Staatsboschbelieer, onlangs ter1 gen de lamp geloopen, toen hiji, in het laatst van :t vorige jaar een Zijper ingezetene, Kees Francis, bé-* loedigde door hem strooperij te verwijten. Dat zat den onbezoldigden niet glad: Francis. zich onschuldig gevoelende liet zich zooiets niet ongestraft zeggen en tegen J. werd heden f 25 boete, subs. 25 dagen brommen geëischt. Hij was er an toe. Jan S.. een schelpenspecialiteit van Urk, was begin Januari schromelijk venegen om.... een onderbroek Om rheumatiek oi andere nationale Hollandsche»kwaf# len te voorkomen, gapte Jan een stevig moltonnen pantalonnetje, dut juist te drogen hing en trok hel Kleedingstuk zonder veel omslag aan. Die directe in gebruikstelling kon „schelpenJan" echter niet voor j ontdekking vrijwaren. Zijn snood misdrijf kwam aan 't licht en de benadeelde visscher Hessel liet Jantjé de blauwe trappen op dansen. Gerequireerd weird 14 dagen zitten. Voetangels en klemmen. Een Egmonder werkman, met name Mannus Nif colaas de Waard had zich omstreeks half Januari j.1. laten bekoren door een paar klemmen, jiie op de i gronden van den in die evirons welbekenden Jonk eer Six waren uitgezet. De Waard gapte die nuttige ingrediënten stikum weg, doch thans werd tegen hem 'geëischt een maand gevangenisstraf. Plankendiefstal. i Adr. Gom. D., ©en Texelsch arbeider, was op 14 Januari, j.1. zoo brutaal, om een paar planken van 't strand ta stelen, wat hem op oen eisch tot f 15 bovte of 15 dagen de doos in kwam te staan. Jan E., eveneens van Texel, moest zich eveneéns '.er [lanl'cndietstal verantwoorden. Ook hier een eisrii iot f 15 of 15 dagen hechtenis. 't Was vandaag wel een broekendag. Maria C'Uharina V., huisvrouw van den heer M. cn woonachtig te Hoorn, heeft op den 6en Januari tl. het nog slimmer aangelegd, dan de Urker onderr* rookerliefnebber van straks. Nam die een gebruikt broekje tot zich. de handige Marie wist eon splintetri nieuw vTouwenpantalonnetje te kapen uit ©en manur facturenzaak, waar een Wognumscne schoone het ha" gelblanke keperen kleedingstuk had gekocht en... ver" geten. Maar de Officier vergat Marielje niet en requif reerde f 25 boete of 25 dagen brommen tegen 'haar. Tot later. Een zaakje tegen 'drie Heldersche, van vruchtenfl strooperij beschuldigde beklaagden werd 2 weken uitf gesteld. Gesloten deuren. Volgt een zaakje tegen zekeren Gerrit R., van Spierdijk. Wordt met gesloten deuren behandeld. Lotingsdag. Poortsluiters waren heden Klaas L., Hendrik T. en. Willem K.. de eerste van Winkel, de beide arifterén uit de gemeente Hoogwoud. Ziij hebben gezamenlijk op 23 September j.1. J. Hartög van de Gouw ipishanT deld. Het was toen lotingsdag. Het feit gebeurde te Wiinkel. Har log geraakte buiten bewustzijn door de ondergane mishandeling. Tegen de daders werd gec* eischt elk 3 weken gevangenisstraf. Uitspraken op Dinsdag 13 April a.sl. ,,A.s. week Paaschvacantie. Vergadering van tien Raad op Woensdag 31 Maart 1920, des middags ten twee uur. Afwezig met ken nisgeving van venhlinidering de beer Otver. Voorzitter de [heer J. .Nagelhout, burgemeester, tevens secretaris. Na opening volgt lezing der notulen, die onver anderd wonden goedgekeuad. Naar aanleiding van de notulen 'deelt vtoonzittei den heer Tromp mede, diat de ruiten van de sclhool te Zijdewind hersteld waren voor den verkoop van de school. Inzake de wierkeloostheid is nog geen regeling ge troffen. Bij de laatst gehouden kasverificatie werden boe ken en bescheiden in orde bevonden: in kas was f 1514.34. Ged. Staten keurden goed het raadslbesludt tot het aangaan van een "kasgeldleening. In behandeling "komen de ingezonden stukken. Allereerst een circulaire van het Provinciaal Be stuur, waarin ter kennis wordt gebracht dat Ged. Staten de verordening, regelende de uitbetaling der jaarwedden van de onderwijzers, niet kunnen goed-, keuren. B. en W. adviseeren aan de wenscihen van Ged» Staten te voldoen, en de verordening te wijzi gen als dit college verlangt. Deze wijzigingen hou den iri bij ziekteverlof het volle salaris gedu- j rende 12 maanden uit te keeren en niet zooals de j Raad had besloten over 6 maanden; het salaris bij1 overlijden tot en met den dag van bet overlijden uit te keeren en niet tot 30 dagen na het overlijden; aan de onderwijzeres tijdens het verlof voor beval- I Ling het volle salaris uit te keeren en niet de helft I van 'haar salaris. Deze regeling te doen ingaan 1 Janari 1919. De raad keurt algemeen goed de verordening als aangewezen te iwij'zaigen. Van den heer Commissaris der Koningin ïn deze Provincie is het schrijven ingekomen dat met het oog op de groote Landibouwtentoonstelling te Scha- gen het verzoek is ingekomen om de "kermis en paar denmarkt te Zijpe 14 dagen vroeger te mogen hou den. De Commissaris vraagt of hiertegen bezwaren bestaan. De Raad gaat accoord mef deze vervroe ging. Adressen van tie Algemeen Roomsch-Katholieke Ambtenaarsvere-eniglng en van de Afdeeliuig N"oord- holland' van den Ned. Bond van Gemeenteambtena ren betreffende salarisregeling, worden voor kennis geving aangenomen. In behandeling komt het bekende adres van de gemeente Schagen over de medezeggingschap van den Raad bij de benoeming van burgemeester. B. en W. stellen den. Raad. voor het adres voor kennisgeving aan te nemen. Vloorzitter leest een gedeelte van een ingezonden stuk dn de Gemeente stem voor, waarin er op «wordt gewezen dat bij de wijze van. benoeming zooals Schagen voorstelt, de voormannen der sterkste politieke partijen in aan merking zouden kJomen en het niet in het belang dei gemeente wordt geacht dergelijke politieke mannen aan het hoofd der gemeente te krijgen. De vraag wo.rfdt gesteld of het niet beter is een onafhankelijkt burgemeester buiten de partijen om te hebben, ia- mand wiens blik niet door politiek verduisterd is. Met algemeene stemmefi wordt overeenkomstig hot voorstel vani B. en W. besloten. Van het Bannebestuur van Oude Niedorp is het verzoek ingekomen om gemeentegrond aan te mo gen koopen tot «verbreeding van den weg dn d* Moerbeek bij Üen watermolen. Voorzatter zegt, dat zooals de heeren bekend ls, de weg daar bijzonder smal is en het Bannehestuui wil ter verbreeding een strook gemeentegrond ter breedte van 5 Meter koopen. B. en W. stellen voor, behoudens goedkeuring van Ged. Staten, het perceel bouwland, zoover noodig,, te verkoopen tegen 30 cent per vierk. M. De heer Pluister vtóidt dezen prijs voldoende, het ls een algemeen belang. Voorzitter deelt nog mede, dat het de bedoeling van het Bannebestuur is het werk van den herfst of bij werkeloosheid, te doen uitvoeren. Algemeen wordt dit toegejuicht. Het voorstel van B. en W. wordt met all en vooraangenom en. Van het Provinciaal Drank we ercomité is het schrij ven ingekomen om het aantal vergunningen te ver lagen of te hepalen dat geen nieuwe vergunningen meer zullenworden verleend. B. en W. waren een stemmig van oordeel, dat het drankverbruik betrek kelijk niet meer behoort en meenen dat het goed is de Ürankgelegenheden te beperken. Zij zouden gaar ne zien dat in de toekomst te Zijdewind, waar nu 2 vergunningen bestaan, 1 vergunning verviel en zij stellen daarom den Raad; voor daar bij eventueele gelegenheid geen nieuwe vergunning te verleenen. Uit de toelichting van voorzitter blijkt, dat thans 6 vergunningen in de gemeente zijn, wat dan in de toekomst 5 zou worden. De heer Ligthart vindt dat iwe er best één kunnen missen. De heer Wit zegt dat er één is van achter de toon bank. Voorzitter: Op zijn Hdllandsch gezegd is het een kroeg. De heer Rempt acht het moeilijk om die nu zoo maa* op te heffen. De heer Pluister vindt dat we met 5 vergunningen evengoed nog rijk zijn bedeeld. Voorzitter: Dan zijn we tot het maximum. Het voorstel van B. en W. wordt met algemeene stemmen aangenomen. Dan nog is het schrijven ingekomen van den Na- tionalen Bond voor Plaatselijke Keuze, waarin adhaesie gevraagd «wordt op het verzoek om de Drankwet zoodanig te wijzigen, dat elke ge meente hij stemming uit kan maken of ze droog zal worden gelegd of dat de toestand blijft zooals hij is. B. en W. stellen voor adhaesie te betuigen. De heer Pluister zou het wel mooi vinden, maar als de naburige gemeente het niet doet, geeft het weinig. Spr. acht het beter dat het van bovenaf werd geregeld. Voorzitter wijst er op, dat alle«m maar adhaesie- bet-iiging wordt gevraagd om de Drankwet zooda nig te wijzigen. f De heer Rempt is er tegen, niet omdat hij vopr het drankveihruik is, maar er zulln heel wat men- schen schade van lijden. Voorzitter zegt dat het de bedoeling i3 de men- schen die 1 Januari#1904 vergunning hadden, scha deloos te stellen. Met 4 tegen 2 stemmen wordt het voorstel van B. en W. aangenomen. Tegen de heeren Pluister en Tromp. Van de Gec. Burgerwacht van O. Niedorp N. Nie dorp en Harenkarspel is een aanvraag om subsidie ingekomen. Bijgevoegd ls de rekening over 1919, waaruit blijkt dat het'tekort f 1.per lid bedraagt. Gevraagd wordt daarom een gemeentesubsidie van f 1.per lid, wat voor Oude Niedorp' zou zijn f89. Met het oog op het nazien der rekening van de Protestantsche Arm voogdij, dat straks zal plaats heb ben, komt de heer Liefhebber ter vergadering. B. en W. stellen, zegt voorzitter!, eenparig voor dat bedrag uit de gemeentekas aan de gecombineer de Burgerwacht te verstrekken. De heer Pluister gevoelt weinig voor de Burger wacht en zal dan ook tegen stemmen. Spr. dacht dat het niet bij den Raad behoorde, het is van hoo- gerhand afgekomen en dan is het beter dat de re geering het ook betaalt. Voorzitter: Dat zou mooier wezen, maar wij dach ten dat het ook niet billijk was deze menschen de zaak geheel te laten betalen. De Burgerwacht heeft mijn volle sympathie. De heer Pluister herhaalt diat als de regeering zoo iets wil, zij ook maar moet betalen. De heer Rempt zou er wel wat voor gevoelen als het een algemeene Burgerwacht was, maar hier op Oude Niedorp merk je er niet veel van. Voorzitter zegt, dat dit jammer genoeg het ge val is. Er heeft hier een luitenant gesproken en dien verbaasde het ook dat er ztoo weinig belangstelling was. De heer Rempt zegt dat hij Jong hier een vergade ring, is geweest en het is al heel gauw een katholie ke Burgerwacht geworden, de anderen werden uit geschakeld. De heer Ligthart gelooft niet dat er sprake is geweest van uitschakelen, de burgemeester had op die vergadering de leiding. De heer Tromp wijst er ook op dat het geen ka tholieke instelling is. Voorzitter erkent dat de Burgerwacht dn hoofd zaak uit katholieken bestaat. Burgemeester Burger heeft op de vergadering gezegd dat het moest we zen een gecombineerde Burgerwacht, en een iedei recht had' toe te treden. De heer Dempt zegt dat dit wel de bedoeling was, maar later heeft hij in de courant gelezen, dat het een katholieke burgerwacht was. Voorzitter zegt dat dit' misschien wel heel wat ontstemming heeft gewekt Ieder die voor orde is zal moeten zeggen, dat een Burgerwacht goed is. De heer Bakker zegt, dat de Burgerwacht ook niet zijn sympathie zou hebben wanneer anderen wer den uitgeschakeld, maar het lijkt spreker dat ze zich zelf hebben uitgeschakeld. De heer Rempt vindt het groote nonsens die' heele Burgerwacht Voorzitter: Dat is de overtuiging van Rempt maai I dat is mijn overtuiging niet Ten slotte wordt het voorstel van B. en W. in stemming gebracht en aangenomen met 4 tegen 2 stemmen. Tegen stemden de heeren Rempt en Pluister. Aam Gebr. Boe,kei wordt wegens vertrek 1 maand j afschrijving hooifdelijken omslag, verleend. Gevraagd was een afschrijving van 2 maanden. Voorgelezen wordt een verslag van de Plaatse-1 lijke Schoolcommissie te Oude Niedorp. Het onder wijs wordt gunstig genoemd. Het verslag over den toestand der gemeente zal bij de leden circuleeren. 31 December 1919 bedroeg het aantal inwoners 1260, 667 mannelijke en 593 vrou- j welijke. Daarna wordt aan de orde gesteld het kohier Hon- denbelasting 1920, dat met algemeen goedvinden wordt vastgesteld op f79.50. Voorzitter brengt in bespreking benoeming com missie voor het hooren van bezwaarschriften in ver band met den Legger der Wegen. Voorzitter licht dat toe. In verband met de brug te Zijdewind is over het onderhoud dier brug een kwestie ontstaan. 'Door Ged. Staten is het onderhoud der brug toegewezen aan den Slootgaardpolder. En het onderhoud van hek en weg is eveneens toegewezen aan den Sloot gaardpolder. Een bezwaarschrift is ingekomen en daartegen is weder een beziwaar ingediend. Nu is volgens het Reglement op de Wegen, noodig eene commissie. Voorzitter stelt voor die samen te stel len uit 3 personen, om door de aldus gevormde com missie bezworen en contra-bezworen te doen be handelen en de betrokkenen persoonlijk te hooren. Als commissieleden worden benoemd de heeren J. Wit, J. Bakker, en J. Nagelhout, die het allen aan nemen. Daarna «worden herbenoemd de aftredende hooi- stekers P. Agenant, H. Ootjers, D. de Groot en K. Koemeester. De vergadering wordt geschorst. Bij heropening wordt aan de orde gesteld de be noeming van eene commissie, belast met bet toezicht op de landerijen en die als taak zal hebben het toe zien op goed landgebruik en voldoende bemesting en het tegengaan van ongeoorloofd landgebruik. Be noemd worden alle raadsleden buiten B. en W. De aldus benoemde commissie zal B. en W. in bet uit oefenen van goed toezicht ter zijde staan. Voorzitter stelt nu aan de orde regeling voor uit onze gemeente schoolgaande kinderen op de school te Moerbeek, gemeente Nieuwe Niedorp. Eenige kin deren' uit onze gemeente gaan daar ter school. Nu heeft de gemeente Nieuwe Niedorp daarvoor eene regeling gemaakt, die de goedkeuring van Gedepu teerde Staten behoeft. B. en W. vragen thans mach tiging van den Raad om ten opzichte van bedoelde regeling verder te kunnen gaan. De Raad verleent met algemeen goedvinden nu deze gevraagde mach tiging aan B. en W. Ter tafel komt de rekening met bescheiden van het Burgerlijk Armbestuur over het afgeloopen dienstjaar 1919. Voorzitter verzoekt den heer Jb. Pluister, secreta- risK-penningmeester van. het Armbestuur, rekening te doen, waartoe de heer Pluister zich bereid verklaart. Hierop wordt rekening met bescheiden nagezien door eene commissie, bestaande uit de heeren Bak ker en Tromp. De heer Bakker rapporteert na volbrachten ar beid der commissie, dat de rekening behoudens een onbeduidend foutje, geheel in orde is bevonden. Voorzitter dankt de heeren en deelt mede, dat de totale ontvangsten f4699.50 hebben beloopen. De uit gaven daarentegen f 4435.25)4, zoodat er een batig saldo was van 1264.24)4. Goedgekeurd. Voorzitter beveelt onder dank voor richtig beheer de goede zaak weder in aller warme belangstelling aan. Nu is aan de orde de rekening der Ptrotestantsche Armvoogd ij. Voorzitter is echter zelve secretaris-penningmees ter van de Protestantsche Armvoogdij en in ver band daarmede draagt Burgemeester Nagelhout nu tijdelijk de leiding der vergadering over aan den oudsten wethouder, den heer Jn. Wit, die «het presi dium aanvaardt. Hierna doet de secretaris-penningmeester reke ning en verantwoording, die wordt nagezien door eene commissie, bestaande uit de heeren 'Ligthart, Tromp en Pluister. De heer Rempt verlaat de vergadering. Gerapporteerd wordt door de commissie, nadat alles is nagezien, dat de rekening in de beste orde is bevonden. Ze geeft aan ontvangsten f 5634.15)4, uitgaven f5436.27, batig saldo f 197.87)4. Goedge keurd. De tijdelijk® voorzitter diankt allen, inzonderheid den secretaris-penningmeester, voor hun werk en beveelt opnieuw de administratie bij de Armvoog den en secretaris-penningmeester in hunne beharti ging aan. De Burgemeester zegt dank voor die waarde eren. de woorden en neemt vervolgens het voorzitterschap wéder over, om daarna tot de rondvraag over t® gaan. De heer Tromp geeft in overweging voortaan d® conivocatiëni uitgebreider te doen maken opdat men daardoor ruimer' inzicht zal krijgen als raadslid over de te bedrandelen punten. Voorzitter zegt in deze gaarne alle medewerking toe, maar met de tegenwoordige formulieren vooi convocatie zal het niet best gaan en ook zou met het oog op hét te eeniger tijd eventueel vertrekken van onzen volontair, die examen wil doen, het wel mogelijk zijn, dat dan aanschaffing van een schrijf machine wenschelijk werd. De Raad zou daartegen, als het zoover kwam, geene bezwaren hebben- Voorzitter dankt, daar niemand verder het woord verlangt, voor opkomst, medewerking en gezellig samenwerken eni sluit daarna de vergadering. Vergadering van den Raad der gemeente Schagen. op Dinsdag 6 April 1920, des namiddags IV® uur. Punten van behandeling: 1 Ingekomen stukken en adressen. 2 Opnieuw vaststelling der Verordening op de fing van markt-/, staan- en waaggelden. 3 Voorstel tot beëindiging van het contract betreffen" de het beurslokaal der Sociëteit „Cérès". 4 Benoeming Gemeente^OpzichLer 5 Voorstel tot verhooging der kasgeldleening. 6 Vaststelling 2e seppleloire begroeting, dienst 1920. 'Schagen, 31 Maart 1920. De Burgemeester. J. CORNELISSEN. INRICHTINGEN, welke Gevaar, Schade of Hinder kunnen veroorzaken. Burgemeester en Wethouders van Schagen brengen ter openbare kennis dat ler gemeen tesecrétarié tér in." zage ligt een verzoek met bijlagen van de firma Trap" man en Co. te Schagen, om vergunning tot uitbreiding van hare drukkerij, door het darstellen van eene electrische kracht-installatie gedreven door 6 electraf motoren in het perceel Wijk D No. 5 kadastraal ber kend in sectie G, no. 532. Op Woensdag 14 April a.s., dfes voormlddags 10 uur, zal tein Raadhuize gelegenheid bestaan om bef ztwiaren tegen de inwilliging van dit verzoek in te brengen en deze mondeling d11 schriftelijk toe te lichten. Zoowel de verzoeker, als zij', die bezwaren hebben, kunnen gedurende drie dagens vóór het bovenga melde tijdstip, ter secretarie der gemeenté kénnis néf men van de ter zake ingekomen schrifturen De aandacht van belanghebbenden wordt er op ger vestigd, dat volgens de bestaande jurisprudentie niet tot beroep gerechtigd zijn rij, die niet overeenkomstig ai\ 7 (der Hinderwet op den bovenbepaalden dag voor het gemeentebestuur rijn verschenen, tenéindé hun bezwaren mondeling toe te lichten. Schagen, 31 Maart 1920. Burgermeester en Wethouder»voornoemd, De Burgemeester, J. CORNELISSEN. De Secretaris, ROGGEVEEN. INRICHTINGEN, welke Gevaar, Schade of Hinder kunnen veroorzaken. Burgemeester en Wethouders der Gemeénté Schagén brengen ter openbare kennis, dat het verzoek van S. Overtoom en Zonen te Schagen, om in het perceel; kadastraal bekend in Sectie E, Nó. 639 en 640 een werkplaats voor machinale houtbewerking te moge» uitbreiden, door hen is ingewilligd. Schagen, 31 Maart 1920. Burgemeester en Wethouder» voornoemd. De Burgemeester, J. CORNELISSEN. De Secretaris, ROGGEVEEN. DRANKWET. Burgemeester en Wethouders der gemeénté Scha* gen brengen ter openbare kennis, dat 31 Maart 1920 bij (hm is ingekomen qen verzoekschrift van Cornelis de Rooij, van beroep bakker, wonend© te Schagen, om verlof voor den verkoop van alcohol^ houdenden drank, anderen dan sterken drank in de navolgende localiteit: salon voor ververschingen, van het perceel, kadastraal bekend gemeente Schagén, séoT tie A, no. 285, plaatselijk gemerkt A 88, en gelegen aan de Markt, aldaar. Binnen twee weken na de dagrekening dezér béf kendmaldng kan een ieder tegen het. verleénén van dit verlof schriftelijk bezwaren bij Burgemeester en Wethouders inbrengen. Schagen. 31 Maart 1920. Burgemeester en Wethouders voornoemd. De Burgemeester, J. CORNELISSEN. De Secretaris, ROGGEVEEN. RUKSLANDBOTJWSCHOOL TE SCHAGEN. Bij het op 31 Maart j.1. gehouden edrndexamen werd het diploma uitgereikt a,an de leerlingen der tweede klasse: J. de Beurs, Wielingen; A. P. Cooi- wen'hoven, Oterleek; P. S. -Eenhoorn, Velsen; J. Erriks, Zijpe; J. J. G. van Essen, 'Schoorl; L. Hup- kes, Amsterdam; P. Keijser, Texel; P. Koning, Texel; S. W. Konanig, Texel; P. A Kraakman, Zijpe; P. d® Leeuw, Sthagen; A. Marlkusse, iLage iMierde; G. Nannis, Oudesluis; «H. C Oosterman, Oudesludó; J. Postlhuma, Haarlem, A. C. Rodenhuis, Hoorn; J. P. Spaans, Barslingenhom; W. Watertor, Schagen; H. J. P. Wlgt, Amsterdam; J. P. van Wijk, Haarlem mermeer en H. Wijsman, Zandvoort. Het diploma als melkconrtroleur ontvingen de leer lingen: J. de Beurs, Wiieringen; A. P. Couwenhoven, Oterleek; P. S. Eenhoorn, Velsen; J. Erik», Zijp»; J,

Schager Courant | 1920 | | pagina 1