Staatsloterij. N.V. „DE TIJDGEEST". N.V. „DE TIJDGEEST". en meisjes samen te doen vallen. Het maximum aan" tal zou dan op 24 kunnen worden gesteld. Het zou dan verder bij het geven vau. les 1 maal per week een 2-jarige cursus kunnen worden. Voorts wijst de districtsschoolopziener er op, dat het herhahngsoindieif wijs niet alleen strikt tot het vierhoogeh van de in, komsten der onderwijzers maar in die eerste plaats rekening moet worden gehouden nuet tiet onderwijs- belang. B. en iWl. zegt voorzitter, kunnen met het standpunt van den schoolopziener mee gaan. Het is noodig, dat voor het onderwijs belangstelling wordt gewekt, ook voor het voortgezet onderwijs. Het les geven eenmaal per week zal cfil misschien bevorderen, terwijl ook de onderwijzers door die regeling meer rusttijd krijgen.; wat het dagonderwijs ten goede .komt. De heer Glas wijst er op, hoe de zig. avondscholen vroeger zoo bloeiend waren eu dit langzamerhand is verminderd. We zouden tuu kunnen probeeren door het herhalingsonderwijs op Woensdagmiddag te houden, of dit niet meer bloeiend kan worden gemaakt. Voorzitter wijst óp het voordeel, dat, wanneer het herhalingsonderwijs 1 dag is. ook aan andere zaken deelgenomen kan worden als vakonderwijs, catechir salie, enz. Misschien is er in de regeling nadeel voor de onderwijzers, maar we moeten toch in de èerste plaats rekening houdela met liet gemeentebelang. Wil len de menseden voor dien eenen dag in /de wéék nog niét, wetati, laten ze dan asjeblieft thuis blijven. De nieuwe verordening wordt nu voorgelezen en daaruit blijkt, dat een gezamenlijke cursus zat wor den gehouden op Woensdagmiddag, vanaf 1 October |tot 1 April Voor meisjes vanri \o4 5 uur, voor jongens van half drie tot half zeg. De onderwijzers zenden wer kelijks een lijst van verzuimen in. Bij meer dan 2 willekeurige verzuimen wordt de leerling afgeschrevéui. Wordt daardoor dan het aantal leerlingen minder; dan 6, dan volgt direct sluiting van den cursus. In," werkingtreden van deze verordening 1 Mei. a.s. Met algem. stemmen wordt deze verordening goedgekeurd. Om te trachten voor de school aan de Langereis een zelfde regeling te krijgen zal een conferentié mét B. en W. van Nieuwe Nieaorp wordeia aangevraagd. Aan de orde komt eeij, aanvrage om subsidie voor de politieschool te Hilversum len politiecursussen. Voorzitter zegt, dat B. en W: het verzoek nog niet hebben behandeld. In verband met de onveiligheid hebben we wel geschoolde politie noodig, en spr. stelt dan ook voor f 20 subsidie te geven. De heer Bossen is er niet voor. Het rijk moet er maar voor zorgen. Tijdens de mobilisatie hebben we gezien, jioe tusschen Helder, Behagen ion Enkhuizen maar een politieagent was, h©t rijk Haalde ze hier van daan- Voorzitter meent, dat 'deze redeneeriing niet opgaat De heer Bossen heeft het oog op de rijkspolitie, maar het betreft hier gemeentepolitie. De heer Bossen- Enkele weken terug oordeéldé u politie hier niet noodig, daar was hier geen werk voor. Voorzitter: U kunt dat nu wel wat overdrijven De heer Bossen j U heeft het gezegd, toen hét ovér de verhooging ging Toen de heer Glas vroeg of de politie noodig was.... De heer Vijn tot voorzitter: Toen heb je gezegd, gelukkig niet Maar, zegt de heer Vijn, we moeten wel meer politie hebben De heer Hartog: Ik vind het tenminste tijd worden dat er wordt ingegrepen. De heer VijnIk wil er geen vebwijlt vatn. maken hoor, het Sijn gehaaide jongehs. Voorzitter,Wanneer we gemeentepolitie noodig heb ben, is het ook noodig, 'dat ze geschoold is. De heer VijnMoeten ze dan heel naar Hilversum om het tc loeren?? Voorzitter: Er zijn ook schriftelijke cursussen. De heer VijnIk kan ©r niet over oordeelen. hoor. De heer Glas: Ik dacht, dat het een rijkszaak was. Voorzitter is het.er mee eens dat hij wou «dat al les rijkspolitie was. De heer Vijni: Als u denkt dat het noodig is dat alles rijkspolitie /wordt, laat dan het rijk er voor zorgen en niet de gemeente. Tenslotte wordt met 4 te£en 3 stemmen beslo ten een subsidie van f20.te geven; tegen stem den de heeren Vijn, Glas en Bossen. Van de Ver. van.' Staatsburgeressen alhier, de heer Vijn knipoogt en glimlacht, is' een verzoek ingekomen om subsidie voor het houden van een naaischool. B. en W. .hebben ook hierover nog geen advies, maar Voorzitter acht het wel goed dat het verzoek eerst ter sprake wordt gebracht, omdat B. en W. dan. rekening zouden kunnen houden- met eventueel te geven wenken. Gevraagd wordt naast een sub sidie van f200.het aifstaan vap een verwarmd1 en veriiobt lokaal. Het onderwijs zou gegeven worden aan meisjes die, de lagere school hebben, doorloo- pen. Gerekend wordt op 14 meisjes. S'ohoolgeld f 1. per maand. 'Voorzitter zegt, dat we hier wel een lokaliteit leeg hebben sta-an, een schoollokaal aan de Kerke- laan, maar het lokaal is van dien aard, dat het eerst wel opgeknapt zou moeten worden. Er is geen W. C. bij, een kachel zou moeten worden aange schaft. Spr. heeft vernomen dat te Nieuwe Niedorp een dergelijke cursüs wordt gehouden in de con sistoriekamer. Dat is een goed idée. In het adres wordt ook gerept over de aanschaffing van een naaimachine, maar spr. dacht dat dit niet noodig was. Naar zijn oordeel is dat hier een luxe artikel. In Nieuwe Niedorp wordt fl.75 cursusgeld betaald. In verband met de duurte der materialen lijkt spr. fl.niet veel. Spr. gevoelt er veel voor om deze zaak te steunen, maar een nadere regeling komt hem wel gewenscht voor. De heer Bossen noemt dit verzoek door adressan ten ook heel zwakjes verdedigd. Hij had' gedacht dat mevrouw Van Ree wel zoo op de hoogte was en anders is dit in een handwerkhoek te zien, dat een naaimachine bij dit onderwijs afgekeurd wordt Het eerst moet volledig met de hand worden geleérd. Spr. had gedacht, dat adressanten ieerst op informatie zouden zijn uitgegaan en spr. heeft dat dan ook gedaan. Jn de vergadering valn de vereenigtng van Staatsbur" geressen was er actie voor een vakschool ön voor een naaischool en bij meerderheid is besloten tot het houden van een naaischool. Spr. doet nu uitvoerige fnededeelingen over eén bezoek door hem aan mej. Fimheer te Nieuwe Nier dorp en aan mej. Witlam te Winkel. Die keurden een naaimachine ook af. Te Nieuwe Niedorp wordt door leerlingen buiteto. de kom,, f 1.75 cursusgeld betaald, in de kom f 1.50, minvermogenden niets. Spr. zou liever willen,- dat hier een vrouw in den raad zat, om Vieze zaken ter sphike te brengen: Maar we zijn nu eenmaal nog loiet zoo ver., tq Barsingerhorn en Win" kei zijn ze zoo gelukkig. Voorzitter: Of dat nu gelukkig !s, weet ik niet De heer BossenQm deze zaak te bespreken zou het toch wel goed wezen. Mej. Fijnheer ha<f deu heer Bossen verder verteld, dat 4 uur les geven Jé veel was. Nadat voorzitter detn heer Bossen loog om meer dere inlichtingen had gevraagld1, dankt hij den heer Bossen voor diensprachtige gegevens. De heer Bossen wijst ier op, dat juist dia dames die oorspronkelijk een vakschool wónschten, nu de zaak voor elkaar moeten zetten. Gebeurde dit door de personen die het initiatief in deze hebben genomén,! dan meent spr., zouden er wel een 20 JeeriingekJ komen. Voorzitter zegt, dat men zich in Verbitoding heeft gesteld met de geestelijkheid, wat op zijn advies ge schiedde, doch dat is afgestuit, het zijn nu alleen protestanten. De heer Bossen acht het schoollokaal, dat leeg staat, wel te gebruiken. Er is wel een enkel muiaengaatjé. De heer Vijn i Als er een muis komt, gaain de dames aan de loop. De heer Bossen Wat leen kachel betreft, ik hiefb ér wel een, die in braiklaeta kunnen krijgen. Voorzitter j Een prachtigs aanbidding. De heer VijnJa jvant de consistoriekamer^ die zal wel te klein zijn. Voorzitter: Maar in het schoollokaal zouden de meisjes zich daar wel stil kunnen houden? De heer BossenZe komen iniet om te babbelen. De heer Glas geeft in overweging dajn eerst met het hoofd der school in overleg, te treden dn te vra" gen of die bezwaren beeft Voorzitter wijst nog op een paar zaken, die onder de oogen moeten worden gezien, als het mteerdéré werk voor de schoolschoohmaakstier, enz. De heer Bossen zou wel willen dat de verdere af werking van het pLaln door de dames, die hun kin" deren voor het onderwijs afstaan, plaats vond* inplaats van de tegenwoordige dames. De heer Glas meent, dat de raad nu toch niet bui ten de adrosseerenden kan omgaan. Besloten wordt, het adres aan te houden opdat B. en VW- met een praeradvies kunnen komen. De heer PortegLes zegt nu, dat de Weere in één ongunstige positie komt te verkeeren en omdat er zoo" veel stemmen voor een dergelijk onderwijs opgaan, voelt hij zich verplicht een enkel woord te zeggen. Het is voor de kinderen uit de Weere ondoenlijk om een cursus hier te volgen. Zonder fietsen is het niet te doen. We rekenen in de Weeró wél op 25 leerlingen -en spr. meent, dat, waar meer gegoedén! naar Hoorn, Wognum of zelfs naar Medembiik gaan> dal. Weere wel subsidie mag verlangen. Voorzitter: Dus u wilt daar ook een naaischool? Hebt u een lokaal? De heer Portegiies meent, dat wanneer zo, dé léér- lnjgen ,'s avonds wilden, net wei 'in de school zou „tinnen. We hebben nog een kijkje op een lokaal. De heer Vijn meent, dat daia ook Langereis wel zou kunndri. komen- De heer Bossen herinnert aan de vergadering van de Vereeniging van -Staatsburgeressen. Spr. heeft toen ook met den heer Portegies het oprichten van een naaischool besproken, en dat werd door den heer Portegies toegejuicht, en wanneer er dan een katho lieke onderwijzeres aan den cursus werd toegevoegd, zou het .onderwijs gezamenlijk kunnen worden ge geven. De hand is uitgestoken, maar de heeren wil den er niet op ingaan. Wanneer nu de particulieren! in de Weere dat onderwijs zoo graag willen, wat, vraagt spr., is er dan op tegen om het gezamenlijk te geven? De vakschooljonge'ns zijn toch ook geza menlijk. Spr. zou wel villen weten waUrom het nu niet gaat Anders wordt het een dure geschiedenis. Gezamenlijk zou veel voordeeliger werken. Nuttig is het, idat getuigen ook de heeren pastoors. De heer Schilder zegt, dat de katholieken dat ge zamenlijke niet willeb, omdat ze van oordeel zijn, dat het om prinapieeLe redenen niet. gaat Verdejr zal spr. er niet op ingaaln, oiudat dat maar tot on aangename besprekingen zou leiden. Maar als de heer Bossen moer wü welen, is hij wei bereid hém afzonderlijk de redenen mee te deelén. De heer Bossen meent, dat we hier zitten om de belangen valn de gemeenschap te behartigen. Wannéér spr. wat op zijn gemoed heeft, moet dat eruit De heer Schilder: Dat is ook goed. De heer Bossen: Als ik katholiek raadslidwas, zou jk zeggen wat ik te zeggen had ön anders zou ik mijn matten maar oprollen en de geeslelijkheid myn plaats in latein nemen. De heer Schilder: Dan dwaalt de heer Bossen, De heer BossenIk wil niet hatelijk weze.ii De heer Schilder: Ik wil het u afzonderlijk wel meedeelen en da'n. zal u het met me eéns zijn, dat hot beter is niet gezamenlijk te doen. De heer Bossen zegt, dat een subsidie vatn f 200 wordt gevraagd en dat hij wél eens va'n den heer Vijn hoort, arme portemonlnaie. Spr. meent, dat er op ©en andere wijze wel geld verkregen kan werdén. De heer V|n: Het zal me een gehoegen wézén. De heer Bossen zou dan de belasting op publieke vermakelijkheden willen zien ingevoerd en wet tégén 10 pet van de entroe's. bij uitvoeringen, bals. enz. Dat zou een belastingpotje worden van nog wel f200. Voorzitter is het er me© eens, dat de menschep het met pleizier. geven. De heer Vijn: Maar het kost net zoo veel aan con trole en heffing dan het opbrengt De heer Bossen meent, dat de controle eenvou dig is. Voorzitter wijst er op, dat de caféhouders dan ook meer politie zouden kunln.en easchen. De heer Vijn becijfert, dat bij een bezoek van 100 menschen, de 8 lokalen, 5 uitvoeringen tegen een entree van 50 oent moesten houden om f 200 be lasting te krijgen. D eneer Bossen wijst ook op het dansen met kermis. Voorzitter: O, ook de danslustigen. De heer Vijn tot voorzitter: Dan beginnen ik en jil ïpisschien pok nog wel Ie dansen. Voorzitter: 'Misschien weL Voorzitter doet toezegging, dat over dit punt iln; lichtingen zullén. worden gevraagd ien wijst ook nog op de andere bron valn inkomsten, hondenbelasting. Spr. meent verder dat wanJnieer men in de Wearé een naaischool wil, meai dan maar met een adres bij den raad moet komen, dan zullen we het be handelen. Voorzitter zegt, dat heft vakonderwijs ook in de decadence zit Wantoeer de nijverheids wet er door komt. zal het met de vakschool beter worden, het rijk geeft 70 pd en de gemeente 30 pot. De heer Vijn: En als dat iniet zoo wordt geregeldj wat' dan? Voorzitter: Dan kunben we vakonderwijs wel op heffen. Vakonderwijs vraagt hu. de subsidie van f200 op f 250 te brengen eb daji ae vergoeding voor lor ikaalhuur te Ijrengen vah f 60 op f 110. Deze regeling .zou de gemeente dus geen meerderé uitgavén kostén. De heer Vijn: Dus de bedoeling is, om;labgs een achterdeurtje meer subsidie te krijgen van het rijik. Voorzitter: Eerlijk gezegd, is het zoo. Bij deze subsidieaanvraag was een begrooting. die aangaf in Ontvangst en uitgaaf een bedrag van f 960. Voorzitter zegt, dat de contributie van parteculiereh slechts f 36 aangeeft Met algeméene stemmen wordt goedgunstig op het verzoek van „Vakonderwijs" beschikt eb als voor zitter van Vakonderwijs" zegt voorzitter dieb raad dank voor deze gunstige beslissing. Af- en overschrijvingen tot een bedrag van T 1406.31 worden goedgekeurd, eveneens betalingen uit dén post onvoorziene uitgavdn, waaronder een bedrag van f 25 aan de Burgerwacht, waartoe de vorige raad had besloten. Van' td'ien heer J. Langedijk is een schrijven Inge komen, waarin deze er op wijst; dat wethouder Vijh zich" verzet tegen aansluiting aan het electrisch liet van zijn perceel, doordat hij iniet wil toestaan dat een paal aan den kant van een greppel wordt ge plaatst Door wed. Langedijk wordt goedgevonden dat de aanleg over haar boomgaard plaats vindt, terwijl adressant bereid Is, de meerdere kosten te bétaléja en nu aab den raad op deze wijze aansluiting vraagt De heer Vijn wil allereerst opmerken, dat het adres niet juist is. Wethouder Vijn verzet zich niet, maar burger Vijn, dat is een heel verschil Het is eeh par ticuliere zaak en ©en zeer ingewikkeld zaakje. IWiIr len de heeren openbaarheid, best Ik heb het in de vergadering van B. eb WL besproken en willen/ de 'heeren nu openbaarheid, 't is mij goed,- maar ik wil wel zeggen, dat ik geen blad voor mijn mond zal nemen. i De heer Schilder mieent, dat de bespreking ih co mité kan plaats vinden. De heer Bossen» Als het een persoonlijke kwestié Is. acht ik dat goed. Voorzitter meent dat straks altijd nog gelegenheid is de kwestie zakelijk te beoordeel en. De raad gaat hl comité. Na heropening deelt voorzitter mede, dat de heer Vijn inlichtingen heeft verstrekt en het resultaat van de besprekingen is geweest, dat bij plaatsing van 2 palen de heer Vijn bereid fs, toe te staab dat de woning wordt aangesloten. Volgt bespreking over aansluiting van kot ftearceet van Joh. Bijvoet, hl den Lageboek. Door den heer Van der Veen, ingenieur van het P.E.N., is opgegeven dat de kosten van aansluiting globaal berekend i 500 zouden bedragen. De aanleg zou dan plaats hebben dwars door het land van Bijvoet beeb. Wannjeielr hij nu 8 Jicfritpuntieb neemt, brengen die f 39 op. Voor renite en aflossing zou het' dus wel gaan. De heer Glas meent, dat met het oog op straatver lichting het wejnschelijk is, d© pafeb aan den weg te plaatsen. Voorzitter: Je begrijpt toch wel, dat we niet de geheele gemeente gaan verlichten. De heer Glas: Als een particuliere vereeniging dat wil? De heer Bossen meent, dat de kosten veel hoogér zullen zijn dan f 500. de afstand is zoowat 1000 At Wanneer ze hu, evenals voor de aansluiting van Wed. Reus, 4 draden nemen Inplaats van 2, dan zal het meer worden. De strop is er evengoed al ©in om nu nog verder te gaan. Voorzitter: Of dat nu een strop is... De heer Bossen: Ja, 't wordt een strop. Spr. zou ook willen, dat Bijvoet de helft van de aanlegkostea betaalde. Voorzitter zget, dat B. en W. op het standpubt staan, zooveel mogelijk aansluiteb, De heer Postegies: Als het maar geen strop wordt Voorzitter: Het heel© electrisch© licht is al n strop. De heer Vijn*: Ik zou eerst maar onderzoeken wat hef kost Goedgevonden wordt, dat met dein heer Bijvoet zal worden gesproken eb opgave van kosten wordt' ge vraagd. Van de vereniging yan Gemeentelijke déctricitéiter bedrijven (de V.G.ELB.) is een schrijven ingekomen! waarin mededccling vaia haar oprichting wordt gedaan, welke mededeeling in haar geheel iln ons blad is opgenomen, en waarin nu verzocht wordt een eerst volgende vergadering te willen kfomen bezoeken. Goedgevonden wordt, aan. B. en W. over te laten door wie die vergadering zal worden bezocht Alge meen acnt men een dergelijke vereéniging géwénsent Voorzitter zegt, dat ©eb bespreking is gehouden met Burgerlijk Armbestuur en de verschillende diacomiën, de Ned. Herv. Diaconie te .Hoogwoud, de R.K. Dia conie te Hoogwoud, de Ned. Herv, Diaconie te Aartsf woud en de R.K. Diaconie voor zoover het de Weere betreft Die bespreking heeft eén zéér aaingénaam vér loop gehad, ejn men was algemeen van oordeel, dat de meest gewenschte bedeeling was één géméénschapr pelijke. Behoudens goedkeuring van den raad is eén regeling getroffen. Wat betreft het al of niet géhééi laten /^©houden vah de ouderdomsrente is beslotén elk geval afzonderlijk te behandelen. Wanheér allé bedeelden gezamenlijk worden bedeeld, zal dat kos ten f 60.50 per week, hierbij is dan 'begrepen de pre mie voor een vrijwillige verzekering va'n enkele oudéu van dagen, o.a. ook van een schoolschoonmaakster. Het zal 'dus bet Armbestuur per jaar kosten 50 maal f 60.50 is f 3146, terwijl door het Armbestuur tot heden voor een bedrag van f 2000 wfordt bedeeld, dus f 1146 minder. Daar staat evenwel tegehover, dat de be deeling bij de nu voorgestelde regeling *eel régék matiger en billijker gesdtiedt en er meer contact met de diaconieën is. Met algemeene stemmen wordt tie voorgestelde regeling goedgekeurd. Het doet voorzitter genoegen, dat R. en W. ook in deze ,het vertrouwen van den Raad, blijken te heb ben. Bij de rondvraag informeert de heer Vijn naar den datum van betaling van den hoofdelijken om slag en door wie of dat geregeld wordt Voorzitter: Door B. en W., we helblben het nu ge regeld naar vorig jaar. De heer Vijn: Toen was het 13 of 14 Mei. Voorzitter: le Betaling is altijd in April. De heer Vijn: Nu de datum van betaling op 14 Aprifl en als dan de biljetten een mooie week rond zijn. Het is niet ad-rem. Voorzitter erkent dat de heer Vijn gelijk heeft. Spr. zal voortaan er rekening mee houden dat de datum door B. en W. wordt vastgesteld. Spoedshalve had spr. het ditmaal gedaan in overleg met den ont vanger. De heer Vijn: We komen alle weken hij elkaar, dus een aparte vergadering was niet noodig ge weest. De heer Schilder: Met aan gedacht eeker. De heer Bossen zegt, dat er ouders zijn die hun kinderen angstvallig naar de school te Aariswoud zenden, doordat daar nu en dan een geval van rood vonk voorkomt. Is het niet wenscheüijk met dokter in overleg te treden over ontsmetting. De heer Glas deelt mede, dat ook hij een paar moe ders. bij zi'ch gehad heeft, die de vraag stelden of 't niet noodig was dat de schooi ontsmet werd. In verband met den korten tijd, besmetting zou dan met de Paaschvacantie plaats kunnen hebben, heeft spr. zich niet tot den Raad, maar direct tot den dok ter gewend, maar detze achtte ontsmetting niet noo dig. Roodvonk was zoo'n wonderlijk ding. De heer Bossen: Dan is het uit. De hr. Bossen vraagt, of B. en W. er eens rekening mee willen houden dat hier iemand in de gemeente is die al 30 jaar in katoen enz. heeft gehandeld en die nog, nooit de eer heeft gehad aan de gemeente te leveren. Voorzitter: Ja, wie zijn schuM is dat nu. Heeft hij wel eens onze attentie erop gevestigd? Hst is dezer zijds niet een niet willen gunnen. Tot nu heeft de school haar vaste katoenleverancder gehad. Maar er is geen bezwaar om daar wijziging in te brengen. De heer Bossen zegt, dat hij het oog heeft op J. Groen. Voorzitter noch de beide wethouder» wisten, dat hij in katoen deed. Hierna sluiting. Trekiking -van Mafltadag 19 April. 3e Klasse, le Li]st No. 6021 f 1500. Nos. 12646 13234 eik f 1000. Nos. 74 6117 elk 400. No. 15269 f 200. No. 13877 f 100. Pnizèn \an 45. 6 48 125 157 168 169 214 230 241 399 519 528 576 622 666 669 704 744 755 833 834 851 868 898 950 1070 1221 1227 1315 1332 1393 1403 1404 1461 1523 1539 1711 1758 1764 1861 20-18 2140 2241 2254 2257 2301 2435 2482 2525 2565 2833 2638 2660 2689 2745 2749 2788 2838 2872 2910 2963 2975 3004 3034 3063 3072 3091 3097 3115 3128 3139 3288 3322 3377 3454 3474 3532 3601 3627 3630 3649 3660 3738 3740 3762 3771 3810 3812 3862 3940 3945 3962 3973 40-13 4046 4061 4307 4525 4550 4584 4601 4672 4729 4739 4788 4827 4985 5189 5336 5442 5467 5547 5600 5627 5688 5710 5723 5726 5759 5888 5899 5920 5950 5975 5996 6016 6023 6027 6202 6228 6332 6335 6-438 6453 6164 6516 6596 6649 —76 —78 6715 6719 6912 6982 7173 7176 7205 7234 7333 7335 7513 7523 7588 7593 7716 7756 7758 7767 7815 7823 —41 7911 7914 7948 7973 8031 8199 8201 B274 8283 8313 8340 8424 8440 8490 8571 8579 86-40 8647 8659 8711 8822 8990 9071 9082 9142 9206 9301 9302 9341 9363 9.382 9416 9465 9474 9487 9575 9580 9600 9622 9650 9764 9773 9777 9837 9846 9853 9860 9863 9876 9878 9916 9952 9986 10230 10426 10431 10443 10153 10529 10689 10704 10732 10747 10777 10827 10839 10968 11012 11080 11084 16937 16961 17005 17036 17240 17249 17316 11108 11265 11406 11438 11508 11510 -524 11552 11633 11640 11642 11658 11663 11738 11813 11821 11850 11906 11915 -951 -976 12114 12157 12278 12314 12341 12367 12520 12728 12766 12772 12810 12899 29617 13017 13074 13090 13268 13301 13315 13322 13344 13347 13426 13484 13527 13575 13587 13606 13681 13691 13734 13763 13765 13798 13928 13931 13966 14043 14057 14096 14106 14188 14202 14203 14239 14267 14295 14323 14346 14428 14521 14603 14618 14626 14693 14732 14738 14744 14767 14810 14818 14826 14846 14907 14935 15065 15066 15072 15131 15137 15225 15230 15261 15303 15409 15597 15691 15793 15806 15836 15839 15890 15937 16021 16027 16079 16089 16110 16177 16204 16218 16236 16250 16334 16384 16396 16409 16458 16591 16599 16613 16620 16671 16701 16721 16731 16739 16838 16856 16860 16882 16929 17374 17379 17411 17462 17474 17583 17604 17710 17727 17801 17884 18040 18051 18089 18096 18106 18158 18203 18223 18259 18284 18402 18525 18567 18578 18648 18683 18687 18710 18789 18808 18824 -827 —885. 18925 18958 18987 19017 19071 19206 19392 19436 19440 19442 19457 19504 19530 19553 19583 19635 19651 19736 19793 19865 19900 19942 20077 20104 20133 20239 20241 20268 20323 20351 20374 20390 20447 20460 20490 20508 20556 20665 20677 20681 20690 20724 20829 20837 20983 21038 21043 21051 ,21181 21186 21198 21210 212516 21322 21393 21481 21484 21505 21506 21596 21620 21731 21759 21843 21871 21933 22001 22091 22093 22120 —207 22313 22405 22463 22465 22472 —480 —547 22568 22588 22777 22778 22781 —862 —913 22971 22990 22999 De nos. 20246 en 21048 welke vermeld slaan bi] de verbetering der 2e klasse le liist moeten resp. rib 20249 en 21047. v Trekking van 500 nummers ten overstaan van Notaris A. 6. MUUE. Dinsdag 20 April 1920 Prtja van f 5000 15642 f 400 1307 1 200 2789 12892 f 100 325 1266 9105 15565 Prijzen van f 90.(eigen geld; 21 2254 4362 6219 8724116131368816021 18504 31 57 69 38 - 55 3013747 29 38 47 2352 4461 99 75 62 70 9918614 66 77 4527 6310 884711764 94 29134 47 69 88 45 11 89651181213805 94 80 175 2437 62 13 72 40 131621918701 260 54 69 31 0039 66 65 63 90 38 926311926 302 70 4602 55 96 12035 18 80 28 92 0341 12101 42 2506 79 6410 54 36 98 48 9478 34 8018864 4416356 95 74 9318938 87 16454 19011 3013918 16571 81 31 2616630 96 423 2624 4710 94 9591 3914023 3919148 30 39 26 6694 966312275 70 5819219 53 31 6712 92 93 7916853 81 80 46 36 074212332 14120 6219335 82 50 86 91 64 28 77 36 93 62 6824 9852 75 7516976 87 60 2702 4823 25 66 12428 14273 1700219408 649 10 37 7045 92 54 14340 25 25 59 49 48 7133 97 80 65 57 49 702 93 99 61 9911 93 80 7819537 5 2820 4910 7211 41 95 94 -7919608 6 48 57 83 941251714440 17108 11 62 58 59 736310001 18 74 21 12 85 88 5014 7402 85 6214522 56 67 52 71 549 875 2901 5118 913 20 26 35 3010 54 93 21 77 95 38 5389 1145 3204 50 7505 83 63 5428 23 2410243 70 4617234 71 41 10351 94 47 7819720 49 5512622 7217319 33 51 61 2314701 68 41 91 1042612706 13 77 76 31 20148181744519811 32 65 14959 54 19963 1223 84 79 7735 82 7615002 5720001 68 3308 5514 7839 90 90 77 17557 15 1310 41 50 7946 10549 12898 87 82 22 17 65 76 83 97 13018 981765620102 83 77 77 9610608 7615104 17750 22 1406 82 5657 8004 17 13133 58 75 76 1553 3520 5707 6 58 50 91 97 92 1600 3615 15 11 8313207 1523217836 97 22 27 18 99 10797 23 47 76 20255 33 32 22 8255 11045 55 6917965 20509 42 3761 36 8367 85 134051-5372 67 27 1755 3814 - 77 69 111Ö4 8 82 18056 38 68 37 82 7011205 91540718104 46 1943 3945 5827 87 17 38 26 13 61 54 67 5918 o403 99 91 3318267 20790 62 68 71 691131913615 60 72 20855 80 4030 78 78 41 16 15591 79 20913 2064 4135 83 9711411 17 15754 18326 74 70 64 6014 8519 11544 35 58 74 91 2110 4218 57 8606 52 4515804 18409 33 29 6172 76 ,93 47 22 12 56 64 89 82 97 55 16003 25 Vorige lijst stond 2879 m.z. 2877 (rekking van 500 nummers ten overstaan van Notaris A G. MUlxlE. Maandag 19 April 1920 PnJ* van l 1500 16686 t 1000 5399 6119 10022 20794 f 400 11578 t 200 2708 5072 8337 f 100 4658 7599 10171 10705 17294 18690 Prijzen van t 90. - (eigen geldj 6 2671 4582 7443 9857 12361 146181731519058 23 2701 99 56 89 90 91 2019125 102 15 4620 64 9921 12529 96 24 80 9 2809 57 7555 66 12609 14700 5619218 98 41 81 7704 75 2814809 74 21 251 79 4764 710083 58 6917422 70 95 2913 4805 910132 70 93 4419323 33 60 71 75 95 31 15356 5319489 56 91 5719519 63 15489 66 38 80 34 55 30 74 - 93 14919 493 57 4979 56 10335 12792 25 98 577 74 90 7845 42 12844 31 17563 81 3070 5012 7978 10453 12908 48 17673 617 3116 94 8000 76 241516417732 61 3209 5123 210533 713 3320 38 8162 10605 861 25 5276 8254 40 70 70 5364 91 10768 99 J552817817 43 967 88 5452 8381 10871 13016 48 44 80 1052 3403 62 8429 98 75 89 92 93 60 94 5510 8521 10927 1312415705 9719632 1105 95 41 69 75 77 351792S 41 42 3539 54 92 9713202 62 36 73 1207 60 5632 861711013 20 74 37 86 64 65 5700 26 18 78 89 6919756 96 94 41 59 391330215890 72 59 1315 3611 47 68 50 6915942 18045 68 24 38 5821 74 71 81 52 61 82 35 67 5916 92 91 93 65 62 1986Ö 77 3719 20 87301111713451 81 74 1990Ö 82 95 47 37 3613501 8218199 12 1441 3817 6015 44 96 54-1601818219 68 52 62 31 9211368 93 60 3020033 1548 77 43 8808 971362916167 51 55 1602 3903 6112 3711419 51 16324 5320160 14 5 6202 40 44 13702 44 69 77 32 32 6369 9311542 62 60 8820207 64 73 6445 8906 821382016429 18322 10 84 90 76 5611690 30 4018475 58 1712 4021 78 6411707 3216519 18519 99 1830 4130 84 9099 28 63 45 2420362 56 37 6542 9159 3913W3 51 30 95 1985 63 69 63 89 49 93 8120484 80 68 78 920211819 80166761860520555 2121 81 6631 6 261405916701 99 58 2304 92 6759 22 3614176 1218740 65 62 99 68 32 #-50 84 39 8320624 2430 4261 6808 9476 85 86 40 86 72 32 74 48 97 91 14207 81 83 20722 59 4325 7008 951011945 74 99 96 83 2525 26 7179 1312010 1431216874 18821 06 26 4408 7215 95 12103 14443 16939 3920833 27 24 21 9702 12287 14514 98 70 97 2629 47 7331 55 91 3917070 18909 20907 50 69 7417 8812309 6817248 85 14 69 4561 30 9839 43 74 66 19055

Schager Courant | 1920 | | pagina 5