GETAPTE MELK Groot BAL Vrijwillige Brandweer Ringsteken op Fietsen, Westfriesche Paarden- en Varkensslagerij, VERSOHE KARNEMELK esnv. in een Pension, nette Huishoudster, zwaar KOOLLAND, nette Huishoudster, T rooiers IKMiïi Boekhandel TRAPMAN S.D.A.P., Aiit. Schagen. W. v. d. VALL Café Centrum Breezand Kamer van Koophandel. Raad Zijpe. CO RN E LIS, Guurtje Elisabeth, D P. Kreijger Jmz. en D 9 C. de Leeuw Handelsonderwiis - Alkmaar. aangifte Hoogere Handelsschool, Handelsdagschool, LUTJEWINKEL-STROOK. Vrijdag 16 Juni, te Sint Maarten, Ontwapening en 3 Arbeiders Zondag 18 Juni, Na afloop B A L. D. ION. Molenstraat, Schagen AFSLAG Paardenyleesch. J. DE RUIJTER. repareeren van Uwe BASCULES. 200 zak beste Roode Ster Dagelijks verkrijgbaar: en een groote hoeveelheid voor geschikten prijs, bijP.PORTEGIES N00R0 SCHAGEN. één snees witte koolplanfen een Hondenkar met 3 Trekhonden, Planten te koop. Koolplanten. o! Meid-Huishoudsler, Winkelhuis, voor sproeien van Aardappelen. Net Dienstmeisje op Vrijdag 16 Juni, Ier gelegenheid van hel schoolleesf, bij C. VADER, Julianadorp. 2 18 CENT PER ROL. meer dat nog maar Enigszins gebruik of verwerkt kan worden. Daarmede Ie het hem duidelijk gewor den hoe arm Duitschland Is geworden l EEN BRUTALE DIEFSTAL TE LONDEN. Uil Londen. 12 Juni. HudenmicliLg werd in c«u der drukste hoofdstraten van de Zuld-Londensche gemeente Pwnberweü een vermetele diefstal uitgevoerd. Een auto van dc Londcnsche inotoromnibu» ninulscJinp- pij hrocht naar een bank aldaar 2000 pond sterling zilvergeld door dc locale mnrtibuamaatschopplj ontvangen liet geld bevond zich In een groot 'nnnlal zakken en wn« onder bewaking van drie bedienden en den chauffeur. Toen de outo voor het bankgebouw stil hield, werden do zakken vlug naar binnen gebracht. De chauffeur hielp een Jiandije moe, 'mflflr er was eteedö een man, in den outo. Toen ongeveer 700 pond was 'uitgeladen, sprong eensklaps oen vermomde man in- den aulö, wierp dén cenigen man, die er in wus, op slraat, sprong op den chauffcurszctcl cn) rcód; snel weg met den uuto en do 1300 pond die cr nog In Ivos. De misdaad geschiedde zoo snel, dnt Voorbijga ngers en naburige winkeliers cr niet» van merkten, maar een politieagent, die er dichtbij op post stond, zag hel en ronde (len uuto achJerna, maar tevergeefs. Een pussocrendan motbrwielrijder werd door den agent verzocht, don n;uto to volgen, maar bij kon den auto niet inhalen. Het registratienummer van den uuto, dal ook den naam bevatte van den secretaris van de omniibusmaatschappij, werd terstond naar allo polltic- bureaux van de siad gétolifoneerd, Êen vliegende afclceling detectives werd op jacht uitgezonden, lïiuar tot 'heden- avvondi was de dief nog niet gevat. Tel Dinsdagmiddag te 2 uur vergaderde ton Stadhui- ze te Alkmaar de Kamer van Koophandel en Fabrie ken in Hollands Noorderkwartier, gevestigd te Alk maar, zoowel de afdecling groot- als kleinbedrijf. De heer Visser, voorzitter, opent met een welkom de vergadering. De heer Breda is afwezig met kennisgeving. Deze had schriftelijk een aanmerking op de notulen en wol betreffende het daarin vermelde/dat het kan toorpersoneel in privé-dienst was van den secretaris. Dit was eerstens niet besloten en tweodens niet ad- rem volgens art. 17 wet Handelsregister, dat voor schreef dat dit personoel door de leden der Kamer van Koophandel werd benoemd. Ook uit de vergadering werd deze opmerking be aamd en betoogde de heer De Kol ster, dat op deze wijze het personeel afhankelijk werd van den secre taris. Voorzitter wees er op, hoe dit genotuleerde besluit is genomen, om voorloopig het kantoorpersoneel in privé-dienst van den secretaris te laten, omdat tegen Januari a.s. er .een nieuwe secretaris waarschijnlijk zal komen en deze alle vrijheid moét, hebben, orq, door hem geschikt bevonden personeel, aan de Ka-1 mer ter benoeming te kunnen voordragon. En met I alle respect voor het personeel van den heer Verdam j gaat het niet op om den nieuwen secretaris daaraan i reeds te verbinden. Het ia dus een toestand van kor- j ten duur cn waarmee do minister ia in kennis go-1 steld en deze heeft geen bezwaren, door hem was het blijkbaar goedgekeurd. Na nog enkele opmerkingen wordt deze opvatting als de juiste aanvaard. De heer Schmalz maakt nog de opmerking, dat door hom is voorgesteld benoeming commissie van onderzoek voor de vaartverbetering naar Schagcn. De notulen vermelden dat niet. Voorzitter belooft opname. Ook de heer Arntz heeft een aanmerking op de no tulen, betreffende verzekering bij de Rijksverzeke- ringbank en bij particuliere maatschappijen. Deze laatste heffen wel eerst de volle rijkspremie, doch later restitueeren zij het te hoog geftischte. Ook dit melden de notulen verkeerd. Hierna worden do notulen goedgekeurd. Tot dusver gaf de Burgemeester van Alkmaar af de certificaten van oorsprong van kaas en andere artikelen. Deze bevoegdheid heeft thans de Kamer van Koophandel en nu was de vraag van het ge meentebestuur van Alkmaar, of de Kamer deze cer tificaten voortaan wenschte af te geven. Algemeon wordt dit goedgevonden. Door do do Kamers van Koophandel, Geldersche vallei, en Twenthe was geprotesteerd tegen do nieu we Tabakswet. Voorzitter en secretaris hadden daar namens deze Kamer adhaesie aan betuigd. Het was een spoodcischend geval on voorzitter vraagt, of het goedgevonden wordt dat voorzitter en secretaris voortaan dat steeds doen als de Kamer niet spoedig vergadert. De heer Mnssolaar meent, dat, alleen do ledenvnr- Cidering der Kamer in zulke zaken een uitspraak kan doen on zag dat niet gaarne aan voorzitter en secretarie opgodragon. TorwUl do heer Arntz op merkt, dat hij spood het adres waarop adhaesie wordt gevraagd, den leden in afschrift thuis kan worden gezonden, om dan zonder vergadering uit spraak te kunnen doen. Wordt toegezegd, dat deze regel zal worden ge volgd. Van de afdoollng Langcndljk dor vereeniglng Bcbut- tevaer is ocri adres ingekomen, mot verzoek allo mo dewerking te vorleonon tot epoedlgo en afdoende verbouwing van do spoorbrug te Heerhugowaard. De heer Hoogland HchP uitvoerig toe, hoe daar thans, om don zwakken onderhouw van do spoor brug testeunen, steen is gostort, wat do scheepvaart zoor belemmort. Do plannen voor nieuwbouw echijnon hij de spoorwegdirectie gereed te zijn, maar mot don bouw schijnt nog zoolang to moeten worden gowaebt dat de ondorbouw zoo gevaarlijk wordt, dat voorziening noodig is. Do beer Schmalz beaamt deze opmerkingen en be treft een zaak, door hem ook roods aangeroerd en is een onderdeel van den slechten seheopvaarttoosland van Alkmaar naar Langendljk en Hchagon. Het. is niet alleen onhoudbaar voor do scheepvaart deze brug, maar schept bovendien een govuar voor het reizigersverkeer. Do hoor Mossolaar is voor verbetering, maar als het werk dan maar niet wordt, aangepakt in een voor velen druk kon tijd. en spr. wijst hierbij op do verbe tering van het Schager sluisje. In de verdere discussie wordt gesproken om een brief tot de Spoorwegdirectie te rlchton, on inzage te vragen der plannen met het oog op doorvaart, breed te enz., met als resultaat, dat op voorstel van den hoor Ringers wordt besloten, eon commissie naar de j Spoorwegdirectie af te vaardigen. Benoemd werden de heeren Messolaar, Ringers en Hoogland. Aan de orde is de behandeling van het Reglement van orde, waarbij voornamelijk verschillende araen dementen van den heer Grünwlad naar voren komen Na enkele wijzigingen wordt het regiement vast gesteld en de commissie van samenstelling dank gebracht. Op voorstel van den heer Van der KloiJ wordt be sloten dit reglement, aengevuld met de hoofdbepa lingen uit de wet op de Kamers van Koophandel, te laten drukken. Van het gemeentebestuur van Alkmaar was een schrijven ingekomen, waarin vergaderlokaal aange boden wera voor f 100 per jaar, telkens 1 Juli te be talen, eerste maal 1 Juli 1922. Voorzitter oppert nog het idee, ofschoon het aan bod billijk achtend, om te probeeren f10 per verga dering aan te bieden, met het oog op eventueele ver huizing, maar de vergadering accepteert met volle instemming het gedane aanbod. Door den minister was gevraagd, aan de Kamer, om een. rapport met opmerkingen over de laatste ver kiezing. Later bleek, dat dit abuis was en deze vraag was gericht tot de oude Kamer, die als hoofdstem bureau had gefungeerd. Deze had een rapport uitge bracht, dat blijkbaar bij enkele ledon wel, andere niot bekend was. Do heer GrÜnwald, die den indruk had. uit dit rap port, dat het hoofdstemburean met zijn werk zelf geen weg had geweten, zoo ingewikkeld als hot was, bepleit het noodzakelijke van het oude kiesstelsel of tenminste een veel eenvoudiger in te voeren. De, lieer Mosselaar deelt mee, dat de leden Van het Hoofdstembureau oen proefetemming hebben meege maakt te Amsterdam en alles behoorlijk is geloopen on afgewikkeld. Dat eon proefetemmittg noodig was, is voor den hoer GrÜnwald bewijs te moer om op vereenvoudiging aan te dringen. De heor Hoogland acht hot gevolgde kiesstelsel niet juist. Dat hot anders met deze verkiozing is geloopen dan veel kiezers en vooral de leiders in deze verkiezing hebben gedacht, is het gevolg van het feit dat deze leiders verzuimd hebben om hun kiezers voldoende in te lichten. Had men de wet goed bestudeerd, de leiders te Alkmaar hadden niet geadviseerd zooals thans is geschied. De verrassing die thans is gebeurd, is voorspeld. En nu vele be drijfsorganisaties nog niet voldoende zijn of in het geheel niet bestaan, want in de toekomst zal dat toch moeten gebeuren, acht spr. den gevolgden weg do Juiste. Do heer G. Nobel zegt kennis van het rapport te hebben genomen, maar spr, acht het voor de toe komst noodig, dat deze Kamer zich eveneens over de gehouden wijze van stemmen etc. uitsproekt. Voor de toekomst is een hetere regeling noodig en spr. noemt enkele bezwaren vooral voor het platteland, nis tekort stembureau* enz. Laat ons daarom deze zaak dus In studio nomon. Do heer Van der KJelJ oordeelt, dat deze bezwaren in het rapport door het Hoofdetemburoau vermeld, zijn ie vindon, 8pr. wil daarom goon nieuw rapport, maar wul het icfóo-Nobel onderschrijven, eon studie voor latere verkiozingen. Eon commissie wordt benoemd, n.1. de heeren Mr. Verdam, Messolaar on v. d. KleiJ en op voorstel van don heor Blauuboer, wordt do heer G. Nobol als plattelander hieraan toegevoegd* Over dc presentiegelden wordt meogedeold, dat do minister mot vorder wil gaan dan hot geven van vergoeding van reiskosten on verzuim, maar geen presentiegelden. Do Kamers to Breda en Leiden had den desondanks toch presentiegeld vastgesteld, wat Ovenwei niet goed Word geoordeeld, Na «enig godeli- b .-t'üor, word hosloton dat de finantleele commissie deze zaak zou. rogelon. vooral met het oog Op dl buitenleden. De vergaderingen zullen voortaan des middags 1 uur aanvangen. De heer Gromlsma had een voorstel ingodlend om te pogen hetere telefoonuAnsluitlugen te krijgen. De oudo Kamer va nKoophandel had zich daarover reods tot den betrokken minister gewend. Deze had thans geantwoord, wees op don achterstand door don oor log ontstaan, meldde dat Alkmaar röods twee nieu we verbindingen, waarvan oen met Rotterdam, had gekregen, en eon nieuwe verbinding mot Amsterdam was spoedig gereed. Do hoeren Grunwftld on Schmalz drongen aan oveneon» op verbeteringen voor verbindingen boven Alkmaar. Besloten werd daarover nog een adres aan den minister te richten. Door de Zweedsch—Nederlandsche vereeniglng te Stockholm werd het gewenacht geoordeeld een persoon te benoemen die lezingen met lichtbeelden zou kunnen houden over den export van Neder land en Nederlands Indië naar Zweden. Deze ver- eeniging had zich gewend tot den minister van Landbouw en deze vroeg finantieele medewerking aan de verschillende Kamers van Koophandel. Algemeep wórdt goedgevonden hieraan steun te verleunen, maar op voorstel van den heer Arntz wordt, besloten dat de te benoemen persoon eerst met de Kamer te Alkmaar zal confereeren over wat, kan worden geexportoord en dat de steun die ver leend zal worden, zal zijn in verhouding met de groote van de Kamer. Als gevolg van deze zaak wordt het noodig ge oordeeld een commissie van Handelszaken en Ex port te benoemen. Gekozen worden do heeren Vis ser, Wagenaar, Blaauboer, Holsmuller en De Kol ster. Met het oog op het beleggen vpm het kasgeld, voornamelijk-het stamkapitaal, groot f12.000.was besloten in vorige vergadering daarvoor te koopen Schatkistbiljetten. Deze waren nog niet te krijgen. Er ontspon zich nu een discussie of zal worden aan gekocht obligatie Nederland of 6 Midden- staüdsohligaties, of wei van beiden óf geven in deposito bij soliede bankinstelling. Het slot is dat op voorstel van den voorzitter besloten wordt tot aankoop van 6 obligaties Nederland. Tegen de heeren: Nobel, Blaauboer, Kuiper, v. d. Kleij en De Kotster. De belegging der loopende kasgelden zal geschie den in overleg met de finantieele commissie. BIJ do rondvraag Zegt de heer Wagenaar niet te zijn benoemd tot lid der finantieele commissie zoo als de notulen aangeven. Zal worden gewijzigd. De hoer De Kotster wijst op het feit, dat nadat men bij vervoer van goederen zegel heeft op de vrachtbrieven, men bij ontvangst nogmaals zegol heeft te betalen, De heer Van dor KleiJ uit (1e wensch, dat de af- deeling Kleinbedrijf eerst had moeten samenkomen, vooral met het oog op de behandeling van het punt vliegende winkels. Voorzitter zegt, dat de heer Van der Kleij als voorzitter der afdeeling Kleinbedrijf zijn afdeellng kan bijeenroepen cn de Vliegende Winkels niet op do agenda staan, omdat de voorsteller de heer Van Breda, afwezig is. Secretaris deelt mee, dat vliegende winkels, zoo dra zij in een gemeente komen, op hot Handels register geplaatst kunnen worden, dan moeten beta len en dit wellicht eenige belemmering voor het ver schijnen dezer winkels kan meebrengen. Voorzitter deelt mee, hoe de Kamer van Deventer over deze zaak een rapport heeft uitgegeven, dat (le hoeren kunnen hestudeeren. De heor Bhiauboer wijst op het treurige van den toestand van het vaarwater van Alkmaar naar Scha- gen. Thans zijn plannon aanhangig voor een ver betering sluis aan de Schagerwaard. Spr. wil thans benoeming eener commissie van verkeer, opdat deze zich op do hoogte stelt en haar invloed ten goede kan doen geldon. Spr. wijst op de slechte tramver binding Hoorn—Schagen. Do straks benoemde commissie voor do brug JToor- hugowaard, acht men dat ook deze zaak tof hand ia] kunnen nemen, Dc heor Arntz wijst op rljr» voorstel om oon adres* boek uit to geren voor deze «treken ven hendel on Industrie voor den export. Spr, heeft.opgemerkt dat de Kamor van Koophandel Weatfriesland hetzelfde ldée hooft on wil samenwerking. Spr. mist dit voor stel van hom op da agenda. De secretaris zegt, dat hij geschreven heeft aan de secretarissen van dc Kamers te Hoorn en Zaandam. Van Hoorn is antwoord en deze i» bereid tot over leg, maar acht hot 't best deze zaak te bespreken in do eerste vergadering van Secretarissen. Deze zaak zal In dc volgende vergadering ter ta fel komen. Du heer Hoogland wijst mede namen» dun hoer Schmalz on do slechte vaarwators tuiachon Alk maar on Hchagon, noemt op de verbetering van do sluis to Rustonburg en als gevolg die tu Alkmaar, Noordscharwoude en thans Schagen. Spr. meent dat Schagen zich zal moeten aanpassen on voor botor vaarwater zal moeten zorgen. De Wostfrieseho Kn- naalvcroonlging maakt spr. te grootsche plannen on spr. vraagt hoo of hot staat met oen vertegenwoor diger van deze Kamur van Koophandel in die West- frioscho Kanaalveroonlgliig-commlssle. Secretaris zegt, dat niets is gevraagd ln dien zin. I)o heer Gloeck zit in dlo Kannalcoinmissie namens do oudo Kamer van Koophandel. Hot punt komt eveneens op do agonda voor du volgende Vorgado- ring. De heer Hoogland doet do vraag of dozo Kamer zich kan en wenscht te mengen in eon handelsver- schil tusschen een exporteur hier en een afnemer te Zwitserland. Goedgevonden wordt dat de betrokken persoon zich tot deze Kamer kan wenden. Hierna sluiting. Vergadering van den Raad op Dinsdag 13 Juli 1922, des middags 2 uur. Aanwezig allen. Voorzitter de heer J. de Moor, burgemeester, secre taris de heer J. A. de Boer. Na opening wordt mededeellng gedaan van de goedkeuring door Ged. Staten van het 2e suppletoir kohier hoofdei ijken omslag, tot een bedrag van f 185.15, van de 6e suppletoire gemeéntebegrooting, dienst 1921, van de af- en overschrijvingen. Het verslag van de Commissie van toezicht op de arbeidsbemiddeling, van hot Correspondentschap der Arbeidsbemiddeling, van den schoolarts te Noord-ZiJ- pe en van de Noorder Stoomtrammaatschappij, zul len bij de raadsleden circuleerera Ged. Staten hebben goedgekeurd het salaris en de instructie vóór de wijkverpleging in deze gomeonte en deelen mede, dat de provinciale subsidie over 1921 zal bedragen f 604.60. Aan den heer Mann wordt voor 1/16 deel onthef fing verleend in zijq aanslag in den hoofdelijken om slag, aan C. Paarlberg, Wed. Hartman en A. Marees tot de helft ontheffing van den aanslag in honden belasting. Door den onderwijzer, don heer Corver, wordt ge vraagd zijn verkregen eervol ontslag inplaats van 16 Juli op 16 Augustus te doen ingaan. B. en W. adviseeren, niet op dit verzoek in te gaan. Met algerncene stemmen wordt afwijzend op het ver zoek beschikt. Aan de orde is do benoeming van een onderwijzer en onderwijzeres aan de O.L. school te Sehagerbrug, noodig door de vacatures onstaan door het vortrek van den hoer Corver en door uitbreiding personeel. Voor de lo vacature luidt de voordracht: 1. M. Kriek, Grootsphermer; 2. H. van der Zijde, Austerlitz; 3. R. de Boer te Hoogwoud. De heer Kriek wordt met al- gemeene stemmen benoemd. Indiensttreding 16 Juli a.s. Voor de 2e vacature wordt den Raad do volgcndo voordracht aangeboden: 1. Mej. T. Blaauboer, Hel der; 2. mej. A. H. Bouwer, Bloemendaal; 3. mej. A. Vrolijk, Haarlem. Mej. Blaauboer wordt met algo- inoeno stemmen benoemd.. Indiensttreding 1 Juli, Een 1e suppletoire gemeentebogrooting, dienst 1922, wordt vastgesteld op een bedrag van f 11232.02. Voorzitter doelt mede, dat het gedeelte van de wa terleiding tot St. Maartensbrug in den loop van dozo maand zal worden aanbesteod. Zoo gauw do aanbe steding heeft plaats gehad zullen B. en W. zich met den aannemer in verbinding stellen en trachten zoo veel mogelijk werkkrachten uit deze gomeonte to werk gesteld to krijgen. En gezien wat in andore plaatsen gebeurt, moenon B. on W. dat dit wol zal gaan. Hierna sluiting. ,J dver ten li'èn. IN PLAATS TAN KAARTEN. Geboren: Zoon van P. HOEP en M. HOEP-Koster Winkel. 11 Juni 1922. Braakpolder. Geboren: Dochter van P. KEESMAN en E. KEESMAN-Groet. Oudesluis, 13 Juni 1922. DC3rac3C3C3C3C3ac3C3C3a Den 19en Juni hopen onze 0 Q geliefde Ouders D hunne 25-jarige Echtvereeni- ging te herdenken. Q Hun liefhebbende Kinderen. H n Oudesluis, Juni 1922. rt □aaaaaaaaaaaa Getrouwd: KRIJN OLIE en TRIEN VAN ZOONEN, die, mede namens wederzijdsche familie, hartelijk dank zeggen voor de vele blijken van belangstelling bij hun huwelijk ondervonden. Alkmaar, 14 Juni 1922. Hiermede betuigen wij onzen hartelijkcn dank aan familie, buren en vrienden, voor de vele blijken van belangstelling, bij ons25-jarig huwelijksleest ondervonden. P. KI.ARE. M. KLARE—v. d. Welle. Broek op Langendljk, 12 u ii 1922. van LEERLINGEN voor de vóór 20 Juni a.s. bij den Directeur, onder opgave van naam, geboorte datum en adres, alsmede laatst genoten onderwijs. Nadere inlichtingen bij den Di recteur. De gewone jaarlijksche Oefening met de spuit zal plaats hebben op Vrijdag 16 Juni a.s. aan de STROOK en op 17 Juni d a v. te LUTJEWINKEL, beide keeren om 8 uur 's avonds (Zomertijd). HET BESTUUR. van Heilo SPREEKT des avonds half 9 (nieuwe tijd), in het calé van den heer SCHERMERHORN over Socialisatie. GEVRAAGD: voor bieten op stuk zetten. D. HARTLAND - SCHAGEN. voor Dames en Heeren. Opaeluislerd door muziek van de Harmanie van Breezand. Aanvang 3 uur. Stalling voor Fielsen. Boeuf en rollade Lappen Gehakt per pond .45 cent. 40 35 -< Aanbevelend, Denk in den stillen tijd aan het Th. LEIJEN, Noord-Scharwoude TE KOOPs Adres: R. KEPPEL, Kerkweg, Anna Paulowna. op de plaats van HENNEMAN, TE KOOP: zuiver en best soort, bij D. BAKKER, Stroet.St.Maarten TE KOOPi bij BREM ER, Woonark no. 5, Fabrieksgracht, Helder. 6000 roodekoolplanten 20000 spruitkoolplanten 8000 boerenkoolplanlen 20000 koolraaplanten 8000 Mangelwortelplanten Adres D. BRUGMAN, Nes, Scha gen. Te koop: 15000 roode 20000 gele Jb. GROET, Laantje, Schagen. GEVRAAGD: ln klein gezin te Schoort. Br. lett. A, bureau van dit blad gevraagd, bij A. BLOK, Sint Maarten. Gevraagd, wegens teleurstelling voor direct tot 1 October veel verval. f. BREED, pension „Klein Zwit serland", Schoort. Te huur, in Schageneen mooi naar de eischen des tijds ingericht met flinke werkplaats, voor alle doeleinden geschikt. Direct te aan vaarden. Te bevragen letter T, bur. van dit blad. Ondergeteekende biedt zich aan Adres: Jb. DEKKER, Basseweg Heerhugowaard (Zuid). gevraagd, voor dag en nacht. Adres: J. OVER. Electr. Brood- en Banketbakkerij, Rijksstraatweg, Heilo. Gevraagdeen van middelbare leeftijd. Brieven Bureau van dit blad onder letter Z. Te huur: H.A. Te bevragen bij P. KOSSEN Jz. Ewijcksluis, Anna Paulowna. Biedt zich aaneen (gevorderden leeftijd). Te bevragen adv. bureau Wed. J. B. DE JONGE, Bergen N.H. gevraagd, bij A. ZOMERDIJK, 1 Zand gevraagd, door P. WEIJHRS, Breezand. PRIMA KWALITEIT, BIJ UE 12 ROL 15 CENT. Aanbevelend,

Schager Courant | 1922 | | pagina 3