rAASCUTENTOONSTELLING Ch. H. Th. SCHMALZ, Heerenkleeding naar maal, goedkoope prijzen. West-Friesche Paarden- en Varkensslagerij. Club- en Privaatlessen 6010 K.G. MAVO! Winteraardappelen, 2 perceelen Weiland, WERKMAN gevraagd, een net longmensch, een groot Kippenhok, T. van allo voorradige stoffen tegen zeer J. DE RUIJTER. ORAS-, KLAVER- en VOEDERBEETENZADEN. EEN MENSCH H. D0ÜWSMA-1UININ&, III RE. een Autoslinger, Huishoudster. Goudgerst, iSinneEÜandsch Nieuw». Ingezonden Stukken, Varkenslappen Carbonade JAC. ÜEKKEK - Zaadhandel Freeo'8 Hoofd pijn- I tabletten. St«eds voorradig: Vruchtboom- Oarboüneum, C. BRËET, Schagen. TE KOOP: een 5-jarig donkerbruin Paird, Droge harde Turf, f 9.— per 1000. J. DELVER WarmenhQizen, VERLOREN 3 H.L. Mansholt's kleine groenen, op Donderdag 22 Maart 1923, (Comb. Bervoets) LAAÖZ1JDE B 49, SCHAGEN. Inlerc. Telef. no. 15. Tot einde Februari speeiale aanbieding in Prima coupe gegarandeerd. JVlen profiteere. DIRKSHOHN. Ten huize van den heer üwager iueld de vereeoiging Door ons, Voor óns", haar Mgemcenc vergadering, die door slechts 30 leden werd bijgewoond. Bij ontstentenis van den voorzitter en vice-voorzitter, werd den penningmeester, den heer A, Kistemaker, ver zocht, deze vergadering te leiden, waaraan door dezen werd voldaan met een beroep op do aanwezigen, de zaken op een gemoedelijke wijze te bespreken. No opening der vergadering deelt de voorzitter is.ee, dat er van oen heer J. Homan «en schrijven is inge komen. waarin deze bedankt èn als voorzitter èn als contribueercna lid der vcrecniginc. Het doet de Ver gadering wat vreemd aan, dat ae neer Homan op deze manier voor zijn functie bedankt. De voorzitter gaal hier echter niet verder op in en verzoekt den secretaris de notulen der vorige vergadering te lezen, Welke daarna onder dankzegging worden goedgekeurd. Volgt rekening van den penningmeester. Waaruit blijkt, dat het saldo over 1921 bedroeg i 2548.46, de contributie 1 der leden over 1922 f 1696.25, voorts enkele andere ontvangsten, tot een totaal bedrag van f 4345.31. De uitgaven bedroegen in totaal f 2092.63, waaronder begre pen 221 uitkeeringen f 7.50 en 26 uitkeeringen £1.50. Batig saldo der rekening aldus f 2252.68. Bit het jaarverslag stippen we aai^ dat 1922 voor de vereeniging geen heel gunstig jaar is geweest. In den aanvang veroorzaakte een kleine griep-epidemie groote uitgaven, terwijl door verschillende omstandigheden een twintigtal leden de vereeniging verlieten. Gewenscht ware, dat men zich uitsprak, alvorens uit te treden. Met den wensen, dat de toestand in het Tuinbouw* bedrijt beter moge worden, sloot dit jaarverslag. De financieele commissie brengt bij monde van den heer Doekes verslag uit en verklaart, dal alles in de beste ,orde is bevonden. Tot lid der commissie voor 1923 wordt gekozen de heer Biesboer. tot bestuurslid de heer S. Boot en als commissaris ae heer J. van der Molen. Tot afgevaardigden naar de algemeene vergadering worden gekozen de heeren Kistemaker en de Pee. De contributie blijft voor 1923 bepaald op 15 ets. ^•r lid. Pu ut 12 van de agenda leverde heel wat stof tot bespreking. Hier handelde het over het al of niel nandhaven van de drie wachtdagen. Het bestuur der vereeniging adviseert, de wachtdagen te behouden in verband met de in te voeren Ziektewet De vergadering was echter van meening, dat bij handhaving dei* wachtdagen nog meer leden zullen uittreden. Ten einde zulks te voorkomen, wordt dan maar besloten, de wachtdagen te laten vervallen en de uit- jceeringen niet meer gedurende 26 weken te doen, doet deze met 15 weken te doen eindigen. Medegedeeld wordt nog, dat de heer J. Joraan heeft bedankt als lid van het Bondsbestuur, waarna wordl candidaat gesteld de heer Bakker. De vraag van den heer v. d. Stoep. oT bi* eventueel© opneming in gasthuis of sanatorium ae uitfceering door gaat, wordt beantwoord mot verwijzing aaar artikel 13 van hot reglement. Hierna sluit de voorzitter de vergadering onder dank. aan de financieele commissie, aan de leden van hei stembureau en aan de vergadering, voor de prettige wijze van samenwerking, welke de leiding niet moeilijk heeft gemaakt. - WIERINGBN. Vergadering der Vrijzinnige Kies vereeniging te Wie- ringen, gehouden op Zaterdag 24 Febr. j.1., in het café van den hoer Bruul, !s avonds half acht. Aanwezig 43 personen. Voorzitter, de heer O. J. Bosk'er, opent de vergadering met oen woord van welkom'tot de aanwezigen, (ün doelt de leden hot doel der vergadering mede, n.1. c&ndi- jiaten stellen voor de a.s. verkiezing voor den gemeente raad. Na eenige discussie worden bij stemming 14 candidaten gesteld, welke na nummering als volgt zijn geplaatst: No. 1. J. Bosker (aftr.); 2. M. Bakker Sz.; 5. D. Minnes (aflr.)4. P. C. Kaan; 5. J. Sz. Rotganjs, (aftr.); 6. C, Koorn Jz.; 7. H. Bakker Jz.; 8. J. C. Kooii, (ufti9. B. H. Kranu;. 10. S. C. Veerdig. (aftr.): 11. |D. Mulder Jac.z.; 12. G. V. Koorn (aftr.); 13. G. Wiegman Lanibt.z. 14. A. v. d. Welle. Bij de rondvraag doet de heer M. Kooij/Sr. het voorstel, dat de Vrijzinnige Kiesvereeniging zich duidelijk zal uitspreken tot welke richting Zij' behoort. Het steu nen van den heer Breebaart, zooals onder op Vde oproepingsbiljetten voor (leze vergadering als reclame gedaan, vindt spreker, doet vreemd aan, daar de heer Breebaart Vrijheidsbondcr is, en een Vrijzinnige Kies- i vereeniging, kan volgens spreker, geen Vrijheiasbonder steunen. Besloten wordt, aat een volgende vergadering dit Toeratdl op d€ sgeada gepieste* ssal woMtan ®n be handeld. Nieta meer aan de orde zijnde, sluit voorzitter met dank aan de aanwezigen, de vergadering. WIERINGEN. Maandag vanwege het zeeijs den geheelen dag geen postdienst, Heden, Dinsdagmorgen, gelukten het den postschipper weer over- en terug te komen. WINKEL. De Maandagavond jl. ten overstaan van Notaris G, J. van Leersum gehouden veiling in het café ,,'t For tuin" had den navolgenden uitslag: Het huis met erf en bouwland onder de gemeen te Nieuwe Niedorp, groot 49 A. 60 c.A., behoorende aan den hoer A. Vrijland, werd gekocht door den heer L. Keezer te Barsingerhorn, voor f3325. Het burgerwoonhuis met erf aan den Boschweg al hier, groot 2 A 55 c.A., behoorende aan den heer M. Molenaar, werd gekocht door den heer A. Slooves Pz., alhier, voor f 2570. WINKEL. Maandagavond jl. hield de korfbalvereeniging U.D.I. haar jaarvergadering ten huize van den heer P. Bakker. Aanwezig waren slechts 9 leden, benevens twee bestuursleden der voetbalvereeniging L.W.V.C. Het bestuur werd samengesteld uit de heeren A. J Porte, voorzitter, M. Lont, secretaris, Jb. Mantel, pen ningmeester, mej. J. Mantel en den lieer A. Korff. Uit het verslag van den secretaris bleek, dat de fi- nantiën der vereeniging bevredigend waren. Een com missie werd benoemd om de noodige bescheiden na te zien. Het voornaamste punt dor agenda was de terrein- kwestie, waarmee reeds lang wordt gesukkeld en waarvoor ook de voetbalvereeniging vertegenwoor digd was om zoo mogelijk gezamenlijk tot een oplos sing te komen. De korfbalvereeniging had evenwel thans een aan bieding om een perceel weiland voor een jaar te hu ren, waarop werd ingegaan, terwijl werd besloten met de voetbalvereeniging en zoo mogolijk met de gymnastiekvereniging' „Sparta" een gezamenlijke actie te voeren, om te komen tot één sportvereenl- ging met een gemeenschappelijk sportterrein, Voor dit doel zullen ten spoedigst» de verschillende bestu ren bij elkaar komen. UIT SLAB VERKOOPINB. Uitslag der verkooping op 27 Februari, ten over staan van Notaris Vrijburg te 't Zand. Huis, schuur en erf aan de Kolksluis, nabij 't Zand, ügendom van C. Rossen Azgroot 5.15 Aren. Koopei G. Zwaan, voor f 1310. WINKEL. Dinsdagavond werd de teekenschool van de Afdee- ling Winkel der Vereeniging tot bevordering van het Vakonderwijs gesloten in tegenwoordigheid van jen deel van het bestuur en het onderwijzend perso neel. Gedurende het winterseizoen 1922—1923 werd de school bezocht door 23 leerlingen, waarvan 6 uit Bar singerhorn, 6 uit Nieuwe Niedorp, 4 uit Oude Nie dorp, 1 uit Hoogwoud, 3 uit Heerhugowaard en 3 uit Winkel. Bevorderd werden van de le naar de 2e klasse 3 leerlingen, van de 2e naar de 3e klasse 6 leerlingen, van de 3e naar de 4e klasse 6 leerlingen, van de 4e naar de 5e klasse 2 leerlingen. Voorgedragen voor eindexamen 1 leerling. 2 Loer- lingen verlieten tusschentijds don cursus wegens ziekte en 3 leerlingen hadden slechts ten deele het onderwijs gevolgd. ST. MAARTEN. Tot secretaris der tuinbouwvereeniging „Groente teelt" alhier is gekozen de heer L Barton. ST. MAARTEN. Rectificatie.Naar aanleiding van het verslag der vergadering van „Groenteteelt" werd mij verzocht even te vermelden dat do heer Nieuwenhuizen geen 22, doch 20 jaar bestuurslid der vereeniging was en dat het salaris van secr.-penningmeostor geen f 75, doch f 60 was. DE BURGEMEESTER-CENSOR. Onder het opschrift „Een ergerlijke partijhehoe- ming" herinnert „Het Volk" aan de (o.i. in haar alge meenheid niet juiste) opvatting van minister Ruys, dat er bij burgemeesterbenoemingen in de eerste plaats voor moest worden gezorgd, dat de politieke ovortuiging van den te benoemen man zoo dicht mo gelijk stond bij' die van de meerderheid der bevol king en wijst dan op de benoeming van don anti-re- vol utionnair Hazenberg, tot burgemeester van Giet hoorn, waar laatstelijk nauwelijks 20 pet. van het totaal der stemmen op christelijke partijen worden uitgebracht en 43.8 pet. op de S.D.A.P. En hoe weinig deze anti-revolutionnaire buigê- meester zijn taak in deze niet-antirevolutionnairo plaats begrijpt, blijkt daaruit, dat hij onlangs een tooneelvereeniging verbood „Schakels" van Heijer* mans te geven WAGONS VOOR HET VERVOER VAN STEEN KOOL. Uit Heerlen wordt gemeld: De voorziening van leege wagons voor kolenaf- voer van de Zuid-Limburgsche mijnen loopt gevaar. Dit is een gevolg van het niet tijdig terugleveren van leeg materieel door de Belgische spoorwegen Enkele mijnen zijn reeds begonnen, haar producten gedeeltelijk op te slaan. ZUIDSCHARWOUDE. Bij den heer Kramer is Maandagavond een open bare bijeenkomst gehouden, ten einde de oprichting eener afdeeling van den V. C. J. B. (Vrijz. Chr. Jon- gerenbond) te bewerkstelligen. Het aantal aanwe zigen beliep naar schatting een 50-tal. Na de opening door mej. A. Vogelenzang begon de Bondsvoorzitter, de heer J. A. de Koning, een uit eenzetting te geven omtrent doel en leven van den Bond. Allereerst werd er op gewezen, dat de Bond niet als iets-aparts moet worden bekeken, doch als een voor dezen tijd karakteristieke organisatie, waarin iets leeft, tegengesteld aan de hoogtij-vierendc-geest- van-materialisme van voor 25 tot 30 jaar. Veel is sindsdien veranderd'. En vooral in en door den laat- sten oorlog is een njeuw besef gewekt, en dat niet alleen hier, doch ook in het buitenland, b.v. Duitsch- land. Hier en eldors sloeg zoo ook in de jongeren het bewustzijn neer tot de noodzakelijkheid van iets an ders. Ze hebben verantwoordelijkheidsgevoel gekre gen als zijnde de dragers der toekomst. Ze hebben den chaos gezien en weten, dat ze een andere rich ting moeten gaan dan de verstard-negentiende eeuw- sche. Een moreel-religieuach-'beseffen is wakker ge worden- In dit licht moet de V.C.J.B. bezien worden, al be- teekent de Bond in het gToote-wereldgiebeuren wei nig. toch is hij op zich zélf iets, waar hij is een ver eeniging van jonge menschen, die met .groote weer standskracht zich willen stellen tegenover den uni verseel en nood. Dit omsluit hen allen, dat ze verant woordelijk willen zijn tegenover zichzelf en de menschheid. De Bond) is ontstaan uit den drang met zich zelf tot harmonie te komen, en voorts in het leven iets opbouwends te verrichten. Hoe is de verhouding tot de Kerk? Wel was er van af den boginne een zeer nauw verband, want uit kerkelijke kringen is de Bond voortgekomen. Ech ter leven onder de jongeren weer heel andere din gen dan 'bij de ouderen; ze stollen andere levens vragen. De jongeren willen ook een andere band, en wel een band van kameraadschap, wat door hen in de kerk soms wordt gemist. Toch blijken later de besten dier jonge menschen veelal 't beste werk te gaan verrichten in de kerk. Maar in elk geval kun nen ze nu al veel werk van practisch nut verrich- ton. In 't kort, ze willen al hun krachten inspannen om een dam te vormen van moroeie, sterk religieuse kracht tegen den nood der wereld. Na de aanduiding van dit algemeene doel, gaf de heer De Koning, een zeer gedetailleerde uiteenzet ting over de werkwijze van dén Bond. Zoo 't. houden van zomer- en winterconferenties, het houden van lezingen, 't bespreken van belangrijke vraagstukken, alles dienend o.a. om de kameraadschap aan te kwee- ken. Ook hooren we een uiteenzetting aangaande gewesten on afdeolingen, waarin1 de Bond verdeeld is. Do spreker eindigt met een opwekking tot aanslui ting; al sluit men zich niet aan, wees toch ndet onverschillig tegenover de geestelijke dingen, zoek naar een levensroeping. Ten slotte werd door een paar aanwezigen ge bruik gemaakt van de gelegenheid tot het vragen van inlichtingen. Een krachtig woord tot aansluiting spraken nog ds. Van Meurs en ds. Staal. Nadat verschillende jongeren zich hadden opge geven als lid, werd de propagamlarvergadering ge sloten. LANGENDIJK. Nog maar steeds blijft hier groote werkloosheid heei- schen. Er zijn verschillende vaders van gezinnen, die reeds twee maanden zonder werk' zijn. Doordien de bouwers nog goeen zekerheid hebben, dat in de nooden van den tuinbouw ook maar ©enigszins zal worden voor zien, zijn ze zeer voorzichtig met het aannemen van werkvolk. Als het open weer blijft, zal het werk toch moeten worden gedaan, waarop door velen wordt ge hoopt. - 3CEÖOML Dg Oudercommissie vergadayde gisteren in het lo kaal van de openbare school. Er werd een inleiding gegeven cv6r „Het rookeu door kinderen" en „Het godsdienstig element in de opvoeding", terwijl er verschillende vragen werden gesteld, zoodot op een volgende vergadering over hetzelfde onderwerp de gedachtenwisseling zal worden voortgezet. Mijnh. de Redacteur, Verzoeke opname van het, volgende. Tot m'n spijt heb ik in uw verslag over een gehou den vergadering van vissehors op Dinsdag 20 Febr. jl. gelezen, dat door mij in „de hitte van 't gevecht" oen paar onparlementaire uitdrukkingen zijn gebe zigd, waaraan zij, die met het toezicht over de vis scherij zijn belast, zeer zeker aanstoot zouden kun nen nemen, en welke uitdrukkingen ik, wanneer zij werkelijk door mij zoo gebruikt mochten zijn, bij de ze geheel en al terug noem, waarvoor ik „ameiule honorable" doe, overtuigd, dat zij die toezicht over do visscherij uitoefenen, werkelijk vah meening zijn, dit naar hun boste weten, in 't belang der visscherij te doen. Ook al kan ik me met de manier, waarop dit toezicht geschiedt, en de gevolgen die daar voor de visscherij uit voortvloeien, lang niet verecnigen.. Geen vereeniging van vakmenschen toch, al wil ik daar volstrekt niet moe zeggen, dat het allemaal bes te brave menschen zijn, die zóó onder controle en toe zicht staan, en aan vervolging zijn blootgesteld, dan de beroeps-visschors. Geheel anders dan ten tijde van 't begin onzer jaartelling, toen Jezus zijn discipelen bij voorkeur uit visschers koos, wordt deze categorie van staats burgers heden ten dage als „la béte noire", onzer sa menleving beschouwd. Kan men zich in elk ander bedrijf vrij bewegen en is er geen boer of bouwer, die ooit met de politie in aanraking behoeft te komen, bij de visschers is dat geheel anders. Niet alleon dat zij een akte noodig hebben om ie visscheri, maar voortdurend wordt er nauwkeurig toegezien, of zij bij 't uitoefenen van hun bedrijf ook soms van ongeoorloofde vangmiddelen gebruik ma ken, of de mazen hunner netten niot te klein zijn, of de visch, die ze vangen, wel aan de maatbepalingen voldoet, enz. En nu zou hier misschien nog niet zoo veel tegen le zeggen zijn, wanneer dit toezicht evenals bij Vei- lingsbesturen, tactisch en door belanghebbenden zelf ten bate van 't bedrijf geschiedde. Maar bij de visscherij is dit geheel anders, ls ai les in handen geVogd, juist van de Rijkspolitie, worden de belanghebbenden or: vakkundigen in hun bedrijf geheel als onmondig uitgeschakeld, om te beoordee- ien, wat. voor hun bedrijf goed of niet goed is. 't Ge volg is, dat dan ook menige bekeuring absoluut r.iet de goedkeuring van de vakveroenlging der visschers kan wegdragen en elk practisch resultaat daaraan vreemd is Voeg daarbij dat elke overtreding, ook ter goeder trouw en hoe klein ook. door de rechtbank zeer streng gestraft wordt., 'boeten van f30, f40, of meer, voor enkele bij de visschers aangetroffen ondermaat- sche vischjes en dat voor menschen die nauwelijks den mond kunnen openhouden, ternauwernood f 10 per week verdienen zijn ongeveer regel, terwijl men somtijds of 't de grootste misdaad geldt, door twee of drie rijksveldwachters tegelijk wordt be zocht; dan behoeft er zeker maar weinig'meer noo dig te zijn om de gal te doen overloopen. En dan te weten, dat b.v. op andere wijze in den polder door den slikbeugel, hondorden malen meer jonge visch en broed wordt vernield, waar natuurlijk niet op toegozien kan worden. Dat in deze tijden waarin uitvoer van visch zoo moeilijk is, een zeer groot aantal trawlers en andere vischschuiten in onze zoeplaatsen, stil moeten liggen, omdat men de visch toch niet kan verkoopen; in 't haringsoizoen in de Zuiderzeo vorige jaar nog duizenden pondon haring overboord werden geworpen, omdat er geen prijs voor te maken was, terwijl hier angstvallig wordt geloerd of er bij de visschers ook een ondermaatsch vischje wordt aangetroffen, en straffen worden uitgedeeld, of het welzijn van Nederland op het spel stond en erger dan die voor menig misdadiger, werkelijk, dat doet de maat overloopen, waarhij de geiaden atmos- foor zich ten langen loste ontlast in een „cri de cceur", een noodkreet. In dank voor de plaatsing, J. VLUG. Noordscharwoude, 25, 8, 19. J dvertenlïèn. Sebot*a: AMAANTJE, Doehter van Jas. HAKKER on C. BAKKER—Siewertsan. Amsterdam, 24 Februari 1928. Gesm. Koevel 50 cl p. p. bij 5 pond 45 cenl. Gehakt, pak weg 3 pond voor f 1.00. 70 cent per pond. Mooie Muizeu ferookt vleesch vanaf 1 kilo tot kilo, 80 cent per pond, per ©ns machinaal gesneden 18 cent. Winkeliers vraagt spe ciale prijzen. Aanbevelend, I H. LANDBOUWERS, wanneer U bovenstaande Zaden woodig hebt. doe dan even de moeite om mijn PRIJSCOURANT aan te vragen. De kosten krijgt U gemakkelijk terug, doordat U bij «ij zaden koopt van de hoogste f gebruikswaarde legen beslist den aagsten prijs. Danderdags bij lg«sz. ALKMAAR. ztjn leeftijd gaat ze «lede. Een fracht van een naaimachine voor 15.—, rond kokerschuitje, door en door gegarandeerd. Eerste Alk- mnars'.he Naaimachinehandel A. HIL- DEBIMO, Alkmaar, Luttik-Oudorp 66 en Langattraat 44. I elefoen 236. Kl.atrUck* reparatie-inrichting. In Knippen, Naaien, nullige en franie Handwerken. irdipl. keerares behagen. Beter dan elke asperin. Per koKer 45 cent. Ie KWALITEIT. Voor de behandeling is desge- wenscht een persoon disponibel met sproei machine. Beleefd aanbevelend, m.eie Oldenburger merrie, mak in alle tuigen, alsmede eea aieuwe Tilbury, met bijpassend tuig, Wiedmaehine Ploegen, Eggen, Karwijkaros met bij behoorende kar, gereedschap pen, houten Watermolen, van 33 voet vlucht enz. bij G. KONIJN, Anna Pauiowna. Vrijdag 2 Maart a.s., algehaald i 8.— per 1000, een faal. Aanbevelend, op Dinsdag 20 Februari gaande van Blauw» Keet naar Wieringerwaard. J. A. BAKKER, Wieringerwaard. TE KOOP: f 15.— per X00(D K.G. af huis en bij A. ROT, Wieringerwaard. Wegens opheffing der bouwerij te koop Zaaierwten (groote vale,) een Zevenwaaier, een Dorscbzeil (300 ei,) een Cullivalor (7 lands.) een zware Eg, en eenig klein Bouwgereedschap. D. PIJPER, Spanbroek. Te koop: 20 wagons zoowel geschikt voor consumptie als voor veevoeder, voor elk aan nemelijk bod. Ook bij gedeelten. P. KOSTELIJK Pz., Heerhugo waard (Noord). TE KUUB: aan den Schaker Trapweg, en Groeneweg, te zaraen groot2 30.30 H.A.. tot nog toe in gebruik bij de Gebr. SCHOUTEN. Te bevragen bij G. F. KOENEN, Koepoertsweg 6, Hoorn. met Mei of eerder, goed kunnen de melken en ploegen, bij D. KRILLER, Oude Niedorp. N.V. SALM's T SIGARENFABRIEK, HAARLEM. Koggeschip zeilt door zijn PRIMA KWALITEIT met volle zeilen Noord-Holland in.Vraagt Uwen Winkelier! Ten kantore van Notaris J.VAN DER KNAAP te Wieringerwaard. kan geplaatst worden voer lichte kantoorwerkzaamhe den, een goede hand schrijvende. KOOP: met 12 Kippen, (witte Leghorns). Te bevragen bij C. WISSEKERKE, K-olhorn. Gevraagd, in gezin van 2 per senen een nette Br. fr. letter B, Hulppostkantoor Kolhorn. Te koopeerste nabouw SvUlol k f f.- de 70 K.G. bij C. HOOG- SCHAGEN, Koegras, Onderduin. GEVRAAGD: een flinke '•ed kunnende melken, bij P ÏKEMAN, Koegras, La.gevliet 5 (e ZAANDAM, van ossen, veile runieren, slieren, melk- en fokvee, schapen, varkens, geilen, hoenders en konijnen. Op den dag der tentoonstelling varen booten van Purmerend, van Buitenhuizen en van Krommenie om het vee naar Zaandam te vervoeren. Voor vee, dat den vorigen dag aankomt, worden voor één nacht de halve kosten vergoed. i.ns£hUivin£ van vee voor 15 Maart bij den Secretaris, den heer P. F. RANSHUIJSEN, Zaandam, telefoon 392, bij wien tevens programma en inschrijvingsbiljet verkrijgbaar zijn.

Schager Courant | 1923 | | pagina 3