Aifoti muis GLASTRA-SCHOENEN Raad Callantsoog. VAN RUSWIJK's Ingezonden Stukken. zijn kwalileilsschoenen. Agent voor Schagen: G. ANNEVELDT. Gemengd Nieuws, Woensdag 25 April 1123 SE BA Jaargang. No, f219. Dit blad verschijnt viermaal por week: Dinsdag, Woensdag, Donder dag en Zaterdag. Bij inzending tot 's morgens 8 uur, worden Adver- tentiën nog zooveel mogelijk in het eerstuitkomend nummer geplaatst. UltgevBrs i N'.V, v.li. THAPMAN Co., Scïiagen POSTREKENINO No. 23330. INT. TELEF. no. 20 Prijs per 3 maanden f 1.65. Losse nummers 6 cent. ADVERTEN- TlëN van 1 tot 5 regels fl.10, iedere regel meer 20 cent (bewijsno. inbegrepen). Groote letters worden naar plaatsruimte berekend. Vergadering van den Raad op Dinsdag 24 April 1923, dos morgens half tien. Aanwezig alle leden. Voorzitter de heer J. Koster, burgemeester, tevens secretaris. Na welkom en opening volgt onveranderde vast stelling der notulen van de vergadering van 24 Maart 1&23- s Van de gemeente Barsingerhorn is bericht inge komen dat door haar'Raad in de plaats van den heer Waiboer tot keurmeester is benoemd de beer L. Wurkum. Van de Maatschappij Heemaf is ingekomen de re geling van betaling voor het te stichten electriciteits- bedrijf en wel: bij den aanvang der werkzaamheden 35 bij de oplevering 65 terwijl 5 van de aan- neemsom als garamtiebedrag gesteld zal worden. B. en W. hebben deze regeling goedgevonden. Het ligt in de bedoeling van B. en W. om de open bare lagere school en de onderwijzerswoning buiten om te laten schilderen en dat werk openbaar aan te besteden. De heer Kooger vraagt of het bedrag zoo hoog is dat het werk publiek moet worden aanbesteed. Voorzitter antwoordt, dat B. en W. aanbesteden in het belang der gemeente achten. Do prijzen in het schildervak zijn zeer schommelend. Medegedeeld wordt verder dat de weg in Abbestee gesticht is. Van de heeren Baken en Kater is de bij drage ontvangen, terwijl de laatste zijn bijdrage nog heeft verhoogd. I Boven ons hoofd), aldus vervolgt Voorzitter zijn mededeelingen, hing dat de strandwerkers buiten werk zouden geraken. Door bemoeiing van den heer Kuiper en mij zijn de arbeiders gedeeltelijk geplaatst bij het nieuw te bouwen strandhoofd, een ander ge deelte blijft bij de onderhoudswerken hier, zoodat op een paar enkelingen na geen werkloosheid intreedt van strandarbeiders. Brandzeilen zijn aangeschaft en thans zijn er in het spuitenhuisje te Groote Keeten on hier elk 3 stuks geplaatst.. De heer Hollander informeert naar de watervoor ziening bij brand te Groote Keeten, waarop voorzit- ter mededeeltt dat een adres over doze kwestie van de vereeniging „Algemeen Belang" was ingekomen, wairop Is geantwoord, dat volgens den heer Kui per voldoende water te Groote Keeten overblijft. Het Is de bedoeling dat een deel van <le sloot blijft. Het bekende adres van den Bond tegen het schen den van Gods heiligen naam, wordt voor kennis geving aangenomen. B. en W. hadden de ondervin- ing dat het vloeken hier weinig voorkomt, zoodat Jj een verordening overbodig achten, terwijl de handhavingl eener dergelijke verordening zeer moei lijk zal zijn. De ouders kunnen te dien opzichte beter werkzaam zijn. Van de gemeente Helder is het schrijven ingeko men., dat de electrificatie van Koegras in voorberei ding is en dat de plannen reeds in een vergevor derd stadium verkeeren. Het is daarom niet ge- wenscht perceelen, behoorende tot de gemeente Helder, aan te sluiten aani het electrisch net van Callantsoog. Voorzitter herinnert er aan dat het hier betreft enkele perceelen aan de Callantsoogervaart. De bur gemeester van Helder meende onlangs dat or geen bezwaar was dat die huizen werden aangesloten bij ons G.E.B. Het is toch te gek, dat, straks langs 2 parallel Uoopende wegen, alleen gescheiden door een sloot, 2 verschillende netten worden aangebracht Met het oog op de aansluiting der kustlichten maakt het finantiëel een gezonder toestand als Callantsoog voor verlichting van die perceelen zorgt, dan dat Hel der dit doet. B. en W. zullen nog eens trachten met Den Helder tot een oplossing te komen De heer P. Vos heeft zijn benoeming tot lid der schoolcommissie aangenomen. Bericht is ingekomen dat de bijdrage van het Rijk in de kosten der gemeehtehuishouding bedraagt f 1663.33/4. Voor kennisgeving wordt aangenomen de inge- men wijziging in de verordening voor de ambtena ren bij de Warenwet te Alkmaar. Eveneens wordt voor kennisgeving aangenomen de circulaire van de Comm. uit de Vereenigingen van Burgemeesters en secretarissen in de kantons Scha gen. Alkmaar, Purmerend en Hoorn, waarin mede deel ing wordt gedaan van den stand' der zaken», wat betreft de regeling tot toelating der kinderen uit de buitengemeenten tot de handelsscholen te Alkmaar. Naar aanleiding van de ingezonden begrooting van het electrisch bedrijf, deelen Ged. Staten mee, dat allereerst moet worden ingezonden de verordening over het beheer va.n het bedrijf), terwijl de begroo- ting moet loopen óver het kalenderjaar. B. en W. zullen nu een begrooting over het tijd vak 1 September tot 1 Januari zenden. Wat die ver ordening betreft, daarmee zijn B. en W. bezig, doch alles wacht nog op de goedkeuring door Ged. Staten op het besluit tot onderhandsche^ aanbesteding aan „Heemaf'. Voorzitter denkt echter wel dat dit zal worden goedgekeurd, want reeds is de goedkeuring verkregen op het besluit tot het aangaan van een geldloening voor het G.E B. Van den Minister van Onderwijs kwam bericht in dat over 1923 van rijkswege f7160 aan deze gemeente zal worden uitbotaald) voor onderwijzerssalarissen. Rij de op 30 Maart gehouden kasonname moest in kas zijn en was f2141.15. Aan de orde komt de nadere vaststelling van de verordening regelende de maximum snelheid. Van Ged. Staten is ontvangen een rapport waarin or op wordt gewezen, dat alleen het dorp als bebouw de kom kan worden beschouwd en dus voor het dorp alleen oen maximum snelheid kan worden be paald cn niet voo'r Groote Keeten. 't Sluisje en Kolk- sluis, zooals de Raad besloot. Ook de 'beschrijving der bruggen,, inzake de asbelasting valt uit. De heer Kooger meent dat voor Groote Keeten, 't Sluisje en Kolksluis toch ook van bebouwde kom men kan worden gesproken. Daar staan toch ook huizen. Spr. en ook de heer De Wit wijzen op het gevaar dat op genoemde plaatsen bestaat. Voorzitter antwoordt, dat die gedeelten! altijd wor den aangeduid als huizengroepjes. maar niet als be bouwde kommen. Spr. verwacht er weinig resultaat. Schoenhandel - Schoenmakerij. Vertrouwd adres voor luxe i n gewone Schoenen legen uitersten prijs. van als de Raad mocht besluiten de verordening te handhaven. De heer Kruisveld zegt, dat B. en W. wel van plan zijn, wanneer de Duinweg eenmaal klaar is, te pro- beeren een. maximum snelheid voor Groote Keeten vastgesteld te krijgen. De verordening wordt hierop gewijzigd als door Ged. Staten werd aangegeven. Op de brug in den Nieuwen weg zal een bord wor den geplaatst, aangevende de maximale asbelasting. Gewezen wordt nog. op de totale verordening van de Provincie, die thans circuleert bij gemeente- en polderbesturen en die behandelt de belasting van de wegen. Een suppletoir kohier hondenbelasting» dienst 1923 wordt vastgesteld op f 11.af- en overschrijvingen dienst 1922, tot een bedrag van f 1461.13. Waar liet vermoedelijk batig saldo van den dienst 1922 zal bedragen f 3500, f 3600 f 3700, en dit saldo feitlijk ten goede zal komen aan den dienst 1924, hebben B. en W. in verband met den economischen toestand, overwogen dit saldo voor een deel ten goe de te doen komen aan de belasting voor 1923. Zij denken dit te doen door het vaststellen van een sup- pletoire begrooting 1923, waarbij oen bedrag van f 3500, zijnde een deel van hot batig saldo dienst 1922, wordt bijgeschreven bij, den post onvoorziene uitgaven dienst 1923. Bij bespreking met een paar leden van Ged. Staten is wel gebleken, dat een der gelijke regeling geen bezwaar zal ontmoeten bij dit college. Nadat voorzitter njog heeft toegelicht waardoor dit groot vermoedelijk saldo is ontstaan, n.1. door het omvangen van nooduitkeering, het vervallen van be taling volgens art. lObis on de verpleging van een minder aantal krankzinnigen, wordt de suppletoir© begrooting ad f3500 vastgesteld. B. en W. stellen voor het vermenigvuldigingscij- fer voor de plaatselijke inkomstenbelasting 1923—1924 vast te stellen op 2.25, vorig jaar 1.9. Het percentage 2.25 zal wel niet geheel dekken het benoodigdd bedrag, maar eenige schommeling zal er toch wel blijven, De algemeene -toestand laat niet toe royal te wezen. De heer Kooger zegt, dat waar nu aan de orde komt de vaststelling van het vermenigvuldigingscijfer, bij hem naar voren' komt de vraag, of niet de aftrek voor noodzakelijk levensonderhoud moet worden vferhoogd. Voorzitter geeft in ernstige overweging op het oogenblik niet over te gaan tot besluiten waardoor de belastingverordening moet worden gewijzigd. Daardoor ontstaat de kans dat er met de heffing een fltHgnatie van een jaar of 15 maanden komt. flet is ncodig dat vóór 1 Mei opgave van het vermenigvul- digingscijfer wordt gedaan. De heer Kooger acht de aftrek voor noodzakelijk levensonderhoud ad f800 en f50 kinderaftrek te klein. Spr. noemt als voorbeeld eon gezin met 3 kin deren, dat voor een inkomen boven f950 belasting moet betalen. Spr. jsou willen dat de aftrok voor nood zakelijk levensonderhoud werd bepaald op f900.—. Voorzitter zou dit dan in een eerstvolgende ver gadering willen, behandelen, opdat do leden or eerst eens over kunnen denken. De heer Kooger vraagt of die vergadering dan nog Vv.or de verkiezingen wordt gehouden. Voorzitter: Neen. De heer Sleutel: Het heeft met de verkiezingen niets te malceni De heer Kruisveld: Neen, het houdt meer verband met de begrooting. Besloten wordt, tot de eerstvolgende vercadarlner heer Kooger vroeg, zal wel niet veel komen. Men heeft te maken met eigenaren van landerijen, met provincie, polder en met de bemaling. Voorzitter deelt nog mee, dat hij voor de werkloos heid ook nog bezig is met het, vervolgen van de be- harding van den Uitlandschenweg, langs het Zij perdijkje. Het plan-Kooger zal worden bekeken en een rapport zal worden ingediend. De heer Kooger informeert naar de waterpomp in do Buurt. Voorzitter zegt, <dat deze week zal worden in orde gemaakt on in den winter zal worden afge haald De heer Hollander informeert naar de te maken afrasterin te Groote Keeten. Voorzitter zegt. dat dit werk is voor den aannemer van den weg. EersJ krijgen we vlakking van het terrein, de nollen bij Thomasz moeten weg. Er is gezegd dat de afscheiding weer spoedig hersteld wordt. De heer Van der Plas vraagt naar een verslag dat zou circuleeren. Het blijkt dat het bedoelde verslag nog altijd bij den heer Kooger is. Verder vraagt de heer Van der Plas naar de aan stelling van een lijnwerkeri Voorzitter zegt, dat B. en W. een advertentie zul len plaatsen. Zij wachten echter nog met elke han deling totdat zij meer zekerheid hebben over de uit voering van het werk. Sluiting. Dirkshorn, 23 April 1923. M. de Rod., Naar aanleiding van het verslag der vergadering van onze afdeeling, voorkomende in de Schager Courant van Donderdag 19 April' en het daartegen gerichte stukje van den heer De Vries, ineen ik te moeten verklaren^ dat Uw oorrespondent in zijin verslag vrijwel juist is. Ik heb dan ook niet 'gezegd„Pardon, ik heb mij1 ver gist", maar toen de heer De Vries zijn uitdrukkingen' nader veikllaarde, zoodat de twijfel aan de waarheid va de woorden van den voorzitter en mij» en aan die van mijn notulen was weggenomen, heb ik gezegd: „Dan kunnen we het eens zijn'' In de hoop verder buiten deze Jtwestie gehouden te worden, verblijf i!k Hoogachtend, UEd. dw. R. v. d. LAAN, Secr. der Afd. Harenkarspel van Volksonderwijs. Elegante modellen. Bekende lage prjjzen VOETBAL. WESTFRIESCHB VOETBALBOND. Eindstand 2e Klasse B- f?esp. gew. gei. verf. pt v. t. gom. D.F.C. 16 14 1 1 29 64-5 1.81 K.F.C. I 16 11 2 3 24 42—16 1.50 N.V.V. II 16 9 3 4 21 44—20 1,31 Stormvogels II 10 9 3 4 21 42-19 1.31 V.V.V. 71 18 7 5 4 19 37-11 1.19 B.V.V. II 16 5 3 8 13 26- 40 0.81 Voorwaarts II 16 4 3 9 11 31-40 0.69 K.F.C. II 16 1 2 13 4 11 —67 0.25 L.W.V.C. II 16 2 14 4 9—87 0.25 een punt bij te maken. U.D.I. behaalde dus de over winning 3—2. De scheidsrechter de heer R. Kooij van Noordscbarwoude leidde dezen wedstrijd naar aller genoegen. Na alloop van de wedstrijden ging men onder ge juich naar het clublokaal van K.F.C. en U.D.I.ten huize van don heer J. Modder, kastelein alhier, waar Burgemeester met een woord van hulde de medaille uitreikte aan den voorzitter van H.F.C., den heer R. Pool en aan mej. M. Bemit, secretaresse van U.D.I. Daarna richtte Rens Pool een woord van dank niet alleen aan Burgemeest,er, maar ook aan de Wethou ders voor het bereidwillig afstaan van het land. Ook de secretaresse van U.D.I. richtte een woord van dank aan mevrouw Breebaari maar doordat de laatste niet aanwezig was. zou Burgemeester den dank overbren gen. De voorzitter van den W.F.V.Bond, de heer D. Breebaart van Kolhorn, nam daarna het woord. Hij wilde openbaar een woord van dank brengen aan den gemeenteraad voor het afstaan van het land., maar vond het alleen jammer dat de voetbalclubs tegen elkaar speelden in plaats van met elkaar, hoewel hij met genoegen constateerde^ dat de verhouding den laatsten tijd uitstekend was. Hoopte verder dat H.F.C. volgend jaar in het voorste gelid van den W.F.V. Bond en wenschte verder de club veel geluk met het land. Ook de heer S. Koorn Pz., voorzitter van de Hoogwouder Sportvereeniging, betuigde zijn dank aan Burgemeester Breebaart voor zijn bemoeiingen. ANNA PAULOWNA, Zondag speelde E. II tegen B.D.V. I van Helder. On danks de vrij hevige windi. welke de controle op den bal zeer bemoeilijkte, gaf E. II aardig samenspel te zien, waardoor zij dan ook na een mooien strijd B.D.V. mot een 3—0 nederlaag huiswaarts stuurden. De scheidsrechter Duinker voldeed goed. OUDKARSPEL. D.T.S. II wist deze week weer niet beter te doen dan te verliezen. Met 30 verloor ze nu van V.A.T.C. III uit Alkmaar. D.T.S. III moest al vroeg uit de veeren om om 10 uur tegen Sparta IV in Schagen te spelen. Ook zij moest het verliezen en wel met 4—0. NOORDS CHARWOUDE. Holland II was op bezoek bij Zeemeeuwen II uit Eg- mond en verloor met 2—0. OUDKARSPEL. S.S.S. II speelde voor de opening van het nieuwe sportterrein te Hoogwoud een wedstrijd tegen het eerste 12-tal van de club aldaar en verloor met 3—2. JULLANADORP. Zondag j.I. had op het J.V.C.-terrein de derde neder laagwedstrijd plaats tegen Sohoorl I. Om' 2y4 uur fluit scheidsrechter Duinker de beide elftallen in 't veld. J.V.C. I speelde eerst tegen den sterken en daardoor aan het spel veel afbreuk doenden wind. Voor de rust wist Schoor! I éénmaal te doelpunten. Na de rust was J.V.C. geregeld iets in de meerderheid. Niet minder dan driemaal wérd een doelpunt voor buiten spel geannuleerd. Toch wist J.V.C. I even voor 't einde den gelijkmaker te fabricecren. Eindstand 1—1. De volgende weck komt Schagen I. Dan zal er wat harder aangepakt moeten worden, J.V.C.'ers. 's Morgens speelden de J.V.C. adspiranten een oefen wedstrijd tegen J.V.C. III. De baby's werden ingemaakt met 8—0. S.D.O., die tegen J.V.C. II zou komen spelen, was niet opgekomen. SCHOORL. Zondag jl. was do voetbal vereeniging S.V.V. I uit- genoodigd te Julianadorp on hebben gelijk 1—1 ge speeld. Jammer was het., dat er veel wind was. S.V.V. ÏI en III hadden wer een rustdag. Het vermenigvuldigtngscijfer wordt op 2.25 bepaald. ARM DUITSCHLAND. De bankbiljetten-persen leveron thans 35.000 000.000 Mk. papier af. Over het geheele jaar 1922 werd „slechts" 120.000.000.000 Mk. papier gedrukt. DE OCEAAN-KRANT. Hat meest moderne snufje op het gebied der kran ten-exploitatie is wel het uitgevetn van een blad aan boord van oen schip. Momenteel geschiedt zulks op de Cunardhners, waar de „Daily Mail Atlantic Edi- t-ion met ochtend- en avondeditie verschijnt. Aan boord dezer Oceaanstoomers bevinden zich journalisten van de „Daily Mail", zetters, zetmachi nes: een klein krantenbedrijf. Wat den inhoud van het blad betreft, op de eerste plaats vindt men er artikelen in over verschillende onderwerpen, teekeningen van den bekenden carica- turist „Poy". Het gewone nieuws wordt verschaft door de draadlooze, die tweemaal daags de berichten ontvangt, welke ecnerzijds door het Leafield-station te Oxford, anderzijds van den Oceaan van Chatam (Massachusetts) worden afgezonden. Zoo worden de passagiers op de hoogte gehouden van de voornaamste gebeurtenissen in Amerika en Groot-Brittannië, van de voornaamste Engelsche, Amerikaansche en Europeescbe markten alsmede van de dagelijksche fluctuaties der wisselkoersen. Zelfs, of liever natuurlijk( bevat de krant een adver tentiepagina. die een geheel eigen cachet draagt. De voor het Westen bestemde passagiers vinden vooral aanprijzingen der Amerikaansche, de passagiers naar Europa het heerlijke en schoone van Parijs en Londen geannonceerd. Men kan zich voor de geheele reis abonneeren of losse nummers koopen bij de „zee-ako's". ONDER WATER. Te Ponsnett, in de buitenwijken van Dudley, is Za terdag plotseling een mijn onder water goloopen. Drie en vijftig werklieden waren onder den grond workzaam, van wie -de meeste zich hebben kunnen redden. Een knaap is dood uit de mijn opgehaald. In de mijn bevinden zich vijf arbeiders en eif paarden. Men vreest, de menschen niet meer te kunnen red den. Zelfs al zakt het water 6 ton per minuut, is dit nog maar een langzaam proces. - .den heer Aris Appel, hetwelk echter niet werd toe- v i Bij de rondvraag brengt de heer, Kooger ter sprake [gekend wegens overtreding der spelregels. Even voor i t^LH°0P aanleggen van een vaartverDetering van Noord- naar Zuidschinkel- de rust maakte S.S.S. gelijk. 1-4. Na do rast moest do TtaS" meldtia"wS" rfiiTSI? b J dijk, en wel vanaf den betondniker. Spr. noemt dat U.D.I. hard werken tegen wind. Al heel spoedt !S^f v'anTa nL ZÏZ m, d7n\s'Vbimoriidm,f van avemucel° ™>*looslioid in maakte G. Bos met een keurigen worp het tweede wefToor paAfcult^^ fTr vrachtout^é «1 open den as. winter. puntje, maar spoedig daarop maakte S.S.S. weer ge- staan zal ruim 200 min Iatu» »fin vio Zoowel Voorzitter als de heeren Kruisveld. Slue-1 lijk. Een sterke strijd dan weer voor het U.D.I.-, en ham en Manchc-st.fr gaan Voetgangers of Daarde!" tel en Van der Plas wijzen op de vele voorbereidin- j dan weer voor het S.S.S.-doel en tenslotte jarist M. zullen op den nieuwen weg niefworden toJeelaten gen die dit plan zal erlangen. ^an mededeelingen Brouwer het 3de puntje te maken. Nu kwam R.S.. op- Het onderhoud denkt men te bekostigen door het over het ptan in een volgende vergadering zooals do zetten, maar hot mocht haar niet gelukken er nog heffen van een mijlen^ en tolgeld. Op Zondag, den 22 April 1923, werd alhier het ge meentelijk sportterrein geppend met, wedstrijden tus- de beide alhier bestaande voetbalclubs H.F.C. en S.E.W. en tusschen do .korfbalclubs U.DI. en S S.S. II van Oudkarspel. Burgemeester Breebaart opende met- 'n woord van welkom aan de leden van devoet- balcluhs H.F.C. en S.E.W. en de leden van IJ.D.I., 1-cette ook in het bijzonder welkom de leden van den Raad, voor z -over zij aanwezig waren, die door hun I aanwezigheid blijk gaven van waardeering voor de I spoit en ook de besturen van den W.F.V.B. en den R.K.V.B. In zijn openingsrede deelde de Burgemeester mede, dat door hem een medaille zou worden uit- Van den polder Callantsoog is ingekomen het ver- geloofd aan de winnende voetbalclub en dat door zoek om bijdrage in de verbetering van de sluis, toe- mevrouw Breebaart een medaille werd aangeboden gang gevende tot de gemeente en polder Cal- ter herinnering aan dezen dag voor U.D.I. Burge- lantsoog. De sluis zal een meerdere diepgang van meester hoopte ook, dat het een prettige en genoeg- 30 c.M. krijgen. ïjjke middag mocht wezen. Daarna werd door Burge- Voorzitter zegt, dat reeds eerder in besloten verga-meester afgetrapt. Even later werd door N. de Boer, dering deze kwestie is besproken en de gemeente zou H.F.C.er, een keurig doelpunt gezet, waardoor H.F.C. bijdragen tot een derde der totale kosten», tot een de leiding kreeg,. Daarna werd door P. Sterk een maximum van f500. Hiervoor is nu een definitieve j tweede puntje gemaakt, welk stand tot aan de rust beslissing noodig. gehandhaafd bleef, zoodat de rust kwam met 20 in De heer Hollander vraagt aan hoeveel lichamen om het voordeel van H.F.C. bijdrage is gevraagd. i Spoedig na de rust maakte Dam een tegenpunt voor De heer Kruisveld antwoordt van aan gemeente S.E.W., waarna door C. de Beer, H.F.C.er het derde Callantsoog, polder Callantsoog, polder 't Hoekje en i puntje werd gom ank tl, waardoor de kans op een over- het Hoogheemraadschap. winning voor S.E.W. niet groot meer was. Daarna nog De heer Hollander vraagt of het dan wel op den een doelpunt voor H.F.C. gezet door P. de Boer. Eind- wég der gemeente ligt voor een derde der kosten bij stand dus 4—1 voor H.F.C. Deze wedstrijd werd zeer te dragen. 'vriendschappelijk gespeeld. De talrijke aanwezigen oorzitter wijst er op, dat de gemeente de groot-1 hebben met aandacht dezen spannenden wedstrijd ste belanghebbende is en geapprecieerd moet worden I gevolgd. De scheidsrechter de heer Bouma van Hoorn wat de polder Callantsoog doet. i voldeed uitstekend. De heer Kooger informeert nog of de aan te bren-1 Ook de korfbalclub heeft zich flink gedragen. S.S.S. gen verbetering voldoende is, waarop bevestigend II verscheen met 3 invallers uit het eerste twaalftal, wordt geantwoord. Beide twaalftallen waren vrijwel tegen elkaar opge- Besloten wordt dat de gemeente een derde der wassen. Voor de rust speelde U.D.I. voor den wind kosten za,\ betalen, maximum f500. jen was steeds iets' in de meerderheid. Het eerste doel- Voorzitter feliciteert den heer Kruiseveld met zijn i punt werd gezet door den heer J. Bossen, het 2e docr

Schager Courant | 1923 | | pagina 1