Binnenlandse!» Nieuws. HOEDT U BIJTIJDS. Brieven uit Engeland. Staatsloterij. ion worden bijgevoegd. Kr zal dus wol geen gemeente roepen. Dit is het behoud voor vier menschen levens geschiedenis achter den rug heb. Maar voor mijn zijn dit» er zoo gemakkelijk afkomt. Voor li. on W is dit ulles ook het motief geweest om hun voorstel 13 etc en. Steeds hebben we den vrede weten te bewa ren t*n daarom willen wo ons op een ruim standpunt plaatsen. Bovendien, wo zijn wettelijk verplicht voor het onderwijs dezer kinderen te zorgen, »wint er zijn meer dun 8 leerlingen. Ook kunnen wo don heer ÏUnaud niet op wachtgeld stel Ion, wat ook niet ge- wenscht zou wezen. De heer Renaud is een goed on derwijzer, bezit acte tuinbouw en leeft met het al gemeen mee. Met algemeene stemmen wordt goedgevonden het voorstel om tot den bouw van een school te Waarland met onderwijzerswoning te besluiten. Goedgevonden wordt buitengewone ontvangsten f3750 voor verkoop schoolwoning Kerkebuurt, f3150 waarborgsom geschatte waarde R.-K. school Tuitje- horn en f 1100 uit de gewone middelen te gebruiken voor de aflossing van een schuld ad f8000. De Raad heoht, zijn goedkeuring aan een supple- toire begrooting dienst 1923. Op het verzoek van het Witte Kruis om subsidie vcor ontsmettingsdienst, wordt, overeenkomstig het advies van B. en W. afwijzend beschikt, omdat men het beter acht dat do bijdragen voor ontsmetting wor den verhoogd. Aan de orde wordt gesteld de gomeentebegrooting voor 1924. Ze sluit in ontvangst en uitgaaf op 194370.58^1», met f 3563.04^, post hoofdelijke omslag f 10000 en subsidie Burgerlijk Armbestuur f 4500. De begrooting wordt onveranderd vastgesteld, geweest, dat zij nu waarschijnlijk zullen herstellen. DE CRISIS. Naar uit politieke kringen vernomen wordt, heeft jhr. mr. Boelaerts van Blokland, die de formatie van een extra-parkvmentair kabinet in beraad hoeft genomen, besprekingen gevoerd mot do voormannen der rochtsche partijen. MOEILIJKHEDEN IN DE-MEUBELINDUSTRIE. Aan een schrijven van het bestuur van don Alg. Ned. Bond van Meubelmakers, Behangers en Aan verwante Vakgenooten, ontleencn wij: Naar aanleiding van de moeilijkheden aan de meu- belfabriek te Zaandam, moet worden medegedeeld, dat de Directie van deze fabriek aan do thans bestaande arbeidsvoorwaarden tot Maart 1924 is gebonden, om- dal deze arbeidsvoorwaarden in een collectieve ar beidsovereenkomst, die mede door deze Directie is aangegaan, zijn vastgelegd. In die overeenkomst die tol 8 Maart 1924 van kracht is, is de 48-urige werktijd met een maximum van 200 overuren, waarvoor 20 pCl. extra loon zal worden betaald, voorgeschreven. Op 13 October 1.1. heeft het bestuur van den Al- gemeenen Bond van Meubelfabrikanten, waarbij de meubelfabriek te Zaandam is aangesloten, de bestu ren der gecontracteerde arbeidersorganisaties in een conferentie voorgesteld, om. in verband met de moei lijkheden in het bedrijf, mede te werken aan de in- v< ering van de 56-urige werkweek, waarvoor als weekloon 48 maal het bestaande uurloon zou werden uitbetaald. In verband met het bovenstaande is het kinderen is het nog niets. Waarom ik hierover schreef? Omdat ik juist van morgen in Huck do geschiedenis las van een mees- torlijk, maar hooi schurkachtig bodrog, dat mij deod denken aan twee dergelijke feiten, dio werkelijk in Engeland zijn voorgevallen, ruim honderd en hon- derdvljftig jaar geleden. Gocn van beido zijn heel be kend en beide zijn wel de moeite waard nog eens verteld te worden. Het bedrog in Hucklebcrry Finn was meesterlijk in elkaar gezet. Twee schurken hooien toevallig van het overlijden van een rijk man, die twee broers in Engeland heeft wonen. De geschiedenis grijpt plaats in Amerika. Niemand heeft de twee broers ooit ge zien. Zij besluiten er voor door te gaan. Op heel lis tige wijze komen zo achter alle bijzondorheden, wat de familie betreft, en dan begint bet spelletje. Het slaagt uitstekend. Verwonderlijk zelfs. Hoe wel do huisdokter van den overledene het bedrog terstond doorziet, en aan iedereen verklaart, dat de •twee „broers" bedriegers zijn, is het geheeio dorp cp hun hand, en wil naar den dokter niet luisteren. Als een van de drie dochters van den gestorvene hard op weg is, om achter de waarheid te komen, leggen de twee andere zusters haar het zwijgen op. „Hoe kan zij achterdocht koesteren tegen zulke lie ve, beste ooms?" En do ooms zien zich al in hot be zit van de erfenis, zesduizend dollars in goud. De een is daarmee tevreden en wil er vandoor. De ander zegt: „Eerst de heele boel verkoopen! Huis, auidelijk, dat de besturen der arbeidersorganisaties j meubelen, alles, dan hebben we minstens het dub- De begrooting van het electriciteitsbedrijf 1923 wordt hieraan hun medewerking niet konden verleenen. --- Thans willen de Directie en de Raad van Commissa- r ssen. onder aanvoering van den oud-Minister mr. de Vries die nog zeer onlangs de wijze waarop Minister Colijn artikel 40 van het Bezoldigingsbesluit w5Iele opzij zetten, heeft afgekeurd het. personeel onder bedreiging van stopzetting der fabriek, toch T rossen 56 uur per week te werken en bovendien van hof bestaande weekloon nog 10 pet. aftrekken, zon der zich blijkbaar van de verplichtingen van de aan gegane collectieve overeenkomst verder iets aan te tiekken. vastgesteld in ontvangst en uitgaaf op f 4217.25, met een geraamde winst van f 4.96. Over 1924 sluit de begrooting op f 4217.25, met een geraamde winst van f 33. De heer Francis informeert of de stroomprijzen in deze begrooting berekend ziin naar den tegenwoor- digen prijs. Voorzitter beaamt dit, het eerste jaar is nog niet teneinde. De heer De Vries brengt ter sprake de gedachte van den lijnwerker dat het verbruik boven het minimum stroomverbruik goedlkooper zou kunnen worden gele verd. Thans waakt men angstvallig niet boven het minimumverbruik te komen. Spr. vraagt of B. en \Y. hieraan hun aandacht willen schenken en had beter geacht dat de lijnwerker zijn bemerkingen ter bevoegden plaatse had gebracht. Voorzitter zegt dat ook nog eens de aandacht zal worden geschonken aan het systeem dat hier wordt toegepast, omdat men van meening is dat dit niet zoo gunstig werkt ais systemen elders toegepast. Spr. sluit zich aan bij de opmerking dat de lijnwerker zijn bemerkingen bij B. en W. ter sprake had moeten brengen. Overigens wil spr. de resultaten afwachten van het eerste exploitatiejaar, daarna kan worden overwogen wat gedaan moet worden. De heer Groen onderschrijft de mededeelingen van den heer De Vries en heeft ook dikwijls gezien dat de menschen hun petroleumlamp gebruiken als zij hun minimum hebben gebruikt. Voorzitter zegt dat ook nog de vraag naar voren komt om lichtpuntenbelasting in te voeren. I)o onder vinding moet ons leeren. Spr. zou de uitkomsten van dit jaar willen afwachten. De heer De Vries denkt dat het dan toch half Januari Ten overvloede zij nog medegedeeld, dat het loon schrÖveï*- bele." Het is de oude geschiedenis van het onderste uit de kan en het deksel. Als de heele boel verkocht is, worden de ooms ontmaskerd en zijn heel blij als ze heelhuids weten te ontkomen. Mark Twain vertelt de geschiedenis tot in de klein ste bijzonderheden, maar daar ieder, die er belang in stelt ze kan lezen in Iiuckleberry Finn, zal ik er op het. oogenblik niet verder over vertellen. Mijn brief zou half af zijn voor ik nog begonnen was aan het onderwerp, waarover ik me had voorgesteld te vcor volwassen meubelmakers en machinale hout bewerkers thans in het contract is vastgesteld op 65 cent per uur. Van het weekloon van f31.20 zou. na aftrek van 10 pet., f28 overblijven, wat bij een 56-urige werkweek 50 cent per uur is. Voor politoer- ders, beitsers en schilders is het uurloon thans 60 ct., het weekloon f28.80, wat. verminderd met 10 pet., f25.92 of 46 cent per uur zou gaan beteekenen. Wat de Directie en de heeren Commissarissen thans den gezellen, met het mes op de keel, afdwingen, komt op een verlaging van het uurloon met niet min der dan 23 pet. neer. Hdbld. IN VADERLANDSCHEN BODEM. Tusschen 4 en 8 December a.s. zullen te I-Iarder- Twee gewiekste bedriegers, niet voortgesproten uit het brein van Mark Twain. Echte bedriegers van vleesch en bloed. Nummer één: Georgc Psalmanazar. Geboren, er gens in Frankrijk, in het jaar 1679. Gestorven 1763. Heeft ook in Holland „gewerkt" en is daar in het stadje Sluijs ontmaskerd. Tot mijn spijt weet ik ech ter noch over zijn praktijk in ons vaderland, noch over zijn ontmaskering, verdere bijzondorheden. j Na zijn wederwaardigheden in Sluijs is Psalmana-j zan overgestoken naai' Engeland, waar hij een ver-: bazend succes heeft gehad. Eerlijk gezegd was zijn succes'zoo absoluut onbegrijpelijk, dat we het alleen i maar kunnen gelooven, omdat het echt gebeurd wijk worden opgegraven en in metalen kisten naar ls* wo ^et in efn boek zouden lezen, zouden we België worden \ervoerd de lijken van 29 Belgische het veroordeelen als te waarschijnlijk, militairen, aldaar tijdens den oorlog overleden. 1 Wie Psalmanazar was, weet memand. Niemand ST. PANCRAS. zal het ook wel ooit te weten komen. De brave man Woensdag 28 November vergaderde de vereeniging heeft het geheim mee in zijn graf genomen. Dat hij „TJsboeier" met 35 leden. niet Psalmanazar heette, is het eenige, dat met ze- Na opening en lezing der notulen, welke onveren- kerheid omtrent zijn naam te zeggen valt. Hij moet toch wel een genie geweest zijn, die Psal- manazr! Om heel Engeland, van de geleerde heeren van de Royal Society en de Universiteit van Oxford, tot aan bestuur en leden van de meest, onverlichte vereeniging tot bekeering van de heidenen er zóó tusschen te nemen als hij deed,, is niet het werk van derd werden goedgekeurd, gaf de heer C. Wielings iekening en verantwoording van zijn beheer. Ont zei worden en dan zijn we weer anderhalve maanil vangen was f83.32, uitgegeven f74.24, voordeelig sal- met een groot gebruik voorbij. do f!).08, wagrdoor de vereeniging een kassaldo had, Voorzitter acht het niet zoo gemakkelijk direct een groot f 174.35. Algemeen goedgekeurd, oplossing te vinden, maai- spr. zal met den lijnwer De aftredende bestuursleden werden herkozen, nl. ker-adminlstrateur in overleg treden. do heeren C. Groen, C. Kloosterboer en C. Wielings. ecn alledaagsch mensch. Voorts wordt vastgesteld de begrooting van het Bur- van wie de eerste bedankt voor zijn herbenoeming. Dr. Johnson, wiens naam ik al vaak genoemd heb, gerlijk Armbestuur in ontvangst eu uitgaaf sluitende In zijn plaats verkoos men den heer Jb. Klooster- was toch werkelijk niet gemakkelijk om den tuin te op f6921, onvoorzien f1060. hoer Dz., die de benoeming aannam. leiden. En hij noemde 1'salmanazr den besten man, De heer De Vries vraagt nog of het niet mogelijk De contributie bleef bepaald op 5 ct. per 1000 Kg. dien hij ooit gekend had, wiens vroomheid, boetvaar- is dat de Kerkbesturen hun rekeningen overleggen kool en 3 ct. per hoop uien. De verkooping van een ddgheid en deugd bijna overtroffen al het wonder- aan het gemeentebestuur. gebruikte treklijn bracht f4.25 op. lijk©, waarvan we lezen in de levens der heiligen. Voorzitter zegt dat de gemeente niet rechtstreeks Bij de rondvraag kwam o.a. ter sprake de lig- Dr. Johnson, „zou er even spoedig aan denken aan de kerkbesturen subsidie verleent, doch dit doet plaats van den ijsboeier, 't uitdiepen van het schui- een bisschop tegen te spreken als Psalmanazar." het Burgerlijk Armbestuur en aan dat college wordt tenhuis, 't aanstellen van ploegbazen, ook bij het Wat spelde Psalmanazar Engeland dan wel op door de Kerkbesturen rekening en begrooting over- boeieren, enz. mouwr Terwijl hu nooit een voet buiten Europa gelegd. I Bij de verb De heer De Vries acht het dan aan het gemeente- den een 10-tal loden verblijd mot een gelukkig lot, bestuur niet noodig. Voorzitter vindt dat de diverse begrootingen niet góed door den Raad worden behandeld cn oordeelt het practischer dat voortaan de leden, 'buiten het col- lege van B. en W. om, een commissie vormen en als J cintanten aan. zoodanig dan de begrootingon onderzoeken. Volgend jaar wil spr. met die regeling beginnen. Goedgevonden. De rondvraag levert niets op en sluiting volgt. Rij de verloting van manden, touwwerk, enz. wer-1 had t?czct» durfd,o liü beweren, dat liü geboortig m een 10-tal loden verbliid mot een gelukkig lot.>vas van liet eiland Formosa. Altud oen gewaagd iets, te beweren, dat je afkomstig bont van een waarna de bijeenkomst werd gesloten. - ANNA PAULOWNA. plaats, die je nooit gezien hebt. Maar voor zoo n Voor de vaceeronde betrekking van onderwijzeresleugentje was Psalmanazar niet vervaard, aan school I te Kleine Sluis, meldden zich 14 solli- Engelschen wilden graag wht van deze For- mosiaan ik mag lijden, dat dat een goed woord is hooren, over zijn landgonooten en hun levens- i wijze. Welnu, de jonge Formosiaanties feeren op ANNA PAULOWNA. Politie. Gevonden een houten tabakspijp. Ver-1 i y-i -'i i.j e \rjn loren een bruin lederen portemonnaie, inhoudende schoolGrieksch. Geen Oud-Grieksch, of Midlei- .Jananson. maar Griekse,!. En dat liet zich de uni- eenig geld. Inlichtingen ter secretarie. EEN GRUWELIJK FAMILIDRAMA. In Juli 1918 werd te Sleon (Dr.) een zekere Jan Meyer, oud 50 jaar, vermist. Ondanks alle naspo ringen van de politie gelukte het niet eenig spoor van hem te vinden. Thans, ruim vijf jaar later, is aan het licht geko men. dut de?e Meyer door zijn zwager om het leven Japanscn, maar Grieksch. En dat liet zich de Uni versiteit van Oxford aanleunen. Toen Psalmanazar die leugen zag slikken, en op merkte- cfat zijn publiek er totaal niet draaierig van werd, ging hü verder. Het volksvoedsel op Tbr n osa is: rauw vleesch on wortelen, met siangen- bloel oin liet smeuig te maken. Dat is nog iets anders dan banketletters en marsepein. .Jaarlijks worden achttien duizend jongens gcofford can de goden, 'n Ging er bij 't Engelscho publiek in als koek. De bisschop van Londen ontving Psalmanazar bij zich en besprak met hem de mogelijkheid, om aan een aantal zendelingen do Formosiaansche taaf te leeren, die Psalmanazar natuurlijk volkomen mach tig was, ten einde het jongelingen offerende, slan- Kou, tocht, griep, koorts, onz., veroorzaken tal Van nieraaudocniiigen. De nieren moeten dan den bijstand missen van de andere bloedreinigende organen: de huidporiën, longen en ingewanden. Bij vv iucYB. uuu, 6„u U1U „c 1CYCI1 do dubbele inspanning en vaak verwaarloosd, is het is gebracht, waarbij Meyer's eigen vrouw behulpzaam |?cen wonder, dat do nieren hot afleggen. Dan is is geweest. Op zekeren' dag in Juli 1918 had Meijer jjet W een inergeneesmuldel te gebruiken om met zijn zwager, den thans 56-jarigen Jaoob Wester- de meren op to wekken cn to versterken. „(Wi vwl «-..«wmo, ling, oneenigheid. Het kwam tot e<*n twist, waarbij _.v,,)0e, gebruik van Toster s Kugpijn Nieren genbloea drinkende, Grieksch studeerende nefrte- \V. zijn zwager met ren mestvork om het huis van Pillen kan ernstige gevolgen als rheumatiek, ïsehi- nenvoll op Formosa do zegeningen van hot OnTis- Wcsterling achterna liep. W. heeft toen zijn zwager spit, blaasontsteking, merzand, nierwatorzucht, tendom te brengen. Waarom^do bisschop van Lon- met deze mestvork het hoofd ingeslagen. W. en de morsteen voorkomen. vrouw van den verslagene, de ongeveer 50-jarige Doe wat gn kunt om uw levenskracht op peil Aieida W., hebben bet lijk toen in het huis gesleept, te houden, oefen uw ledematen en spieren, en zorg 's Avonds laat, toen de duisternis gevallen was, heb- voor een goede bloedsomloop. Leef op verstandige ben zij op het erf van W. een kuil gegraven en daarin wijze. het lijk begraven. Foster s Pillen geven betrouwbare hulp. /ij wer- In verhand met geruchten, die de laatste weken lie- ken alleen op de nieren en blaas maar dit doen pen. heeft de Rijkspolitie een nieuw onderzoek ln- zii ffoed en terdege. Verkrijgbaar in apotheken on drogistzaken a fl.7o per doos gesteld. Dit heeft geleid tot het arresteeren van den 56-jarigen Jacob \V. en diens zuster Aieida W. De arrestatie heeft gisteren plaats trehad en de aange houdenen hebben in de Marechaussée-kazerne te Zweeloo, waarheen zij overgebracht zijn, een volle dige l»ekentenis afgelegd. Heden worden zij ter beschikking van don Officier van Justitie te Assen gesteld. Vrouw MeijerWesterling is na verhoord te zijn, op vrije voeton gesteld. DOODELIJK MIJNONGEVAL. Te R'umpon-Brunssum is gisteren de 18-jarige H. Pruis, wonende te Elsloo. die nog slechts eenige we- 24 November 1923. Van uitstel komt toch niet altijd afstel. Hot zal ruim een jaar geleden zijn, dat ik een lezing bij woonde in Haarlem. Zij werd gehouden dood een Engelschman, wiens naam mij op het oogenblik niet („-rouw voor "zijn zonden en kwam or best af. t© binnen wil schieten. Het onderwerp der lezing Maakte verder nog geld uit zooveel zonden als den met terstond een aantal zendelingen stuurde, die op do hoogte waren van de Grieksche taal, is mh ecn raadsel. Ze hadden niets anders te noen gehad, dar het Nieuwe Testament voor to fezen in de oorspronkelijke taal, en geheel de studeerende jeugd van Formosa was op slag bekeerd. Zij had den kunnen beginnen met de 18000, die aanstaande zomer gooffertH moesten worden. Tien tegen óén, dat die van hun godsdienst de buik al meer dan vol 'hadden. Hoe het zy, de bisschop van Londen kwam niet op het idee, do Royal Society evenmin, de Universiteiten dachten er ook al niet aan. Psal manazar had een goeden tijd in Engeland. Toon eindelijk aan het licht kwam, dat deze 'beste, vrome, boetvaardige on deugdzame man, dien Dr. Johnson evenmin zou durven tegenspreken als een bisschop, wel eens een klein jokkentje had vertold, welnu, toen toonde hij een diep en oprecht ken ondergrond in de mijnen werkzaam was. op de was: M«rk Twain. berouw, door al zijn handelingen op te schrijven tmiin u/inriwi/" ai,/1a«> o f ..IA MaiAnnfA v,AHAi,rnTt Ik wös, on ben, niet erg thuis in Mark Twain. A. uit te mijn „Hendrik" onder afvallend gesteente bedolven en dood opgenomen. Dit is in den loop van het jaar het zevende ongeluk in deze mijn. VADERMOORD. Ken ernstig drama heeft zich gistermorgen afge speeld in de gemeente Iferzogenrath. Tijdens een twist heeft een gehuwde vrouw, moeder van drie kin deren. haar vader, wonende in de Nieuwstrant te Ilerzogenrath, vjak bij Kerkrade. met een revolver doodgeschoten. De moordenares is gearresteerd. ONDER DE ROET. Nadnt daarvoor jaren lang in Kennemerland door belanghebbenden geijverd is, heeft de Min. van Wa Tramp Abroad heb ik jaren geleden gelezen, en ik; En bedrieger nummer twee? Ja, die moet maar hen er niet heelemeaal zeker van. of ik Tom Sawyer veertien dagen wachten, want ik heb geen plaats gelezen heb. Mogelijk wel, maar dan herinner ik mij menr voor ]iaar. }fon ziet alvast, dat ze behoorde er in elk geval geen letter van. Tot die bewonderens- fat het schoone geslacht, waardige hoogte strekte zich tot voor enkele dagen mijn kennis van Mark Twain uit. Maar do lezing, waarover ik sprak, was opwek- kend. De redenaar wist zijn gehoor te boeien. Zelf; een bewonderaar van Mark Twain, wenscht© hij zijn j gehoor te brengen tot lezing, of herlezing van de boeken van don bekenden Amerikaanschen humo- j rist. Wat hem bij mij persoonlijk in zoover gelukte, terstaat ecn derde pont beschikbaar gesteld voor het fen vaJ?, f^ens mee9t hekend© werken kocht, verkeer over het Noordzeekanaal bij Velsen. Huckleperry Tinn. Dit nieuwe vaartuig, een oliestoker, zal binnenkort l Iiuckleberry Finn kwam, weid oven ingekeken om, in dionst worden gesteld en doet derhalve geregeld do plaatjes d© uitgave van Chatto and W indus is proeftochten. Niot alleen do passagiers, doch ook do naast© om trek worden nu evenwel Indekt met een dikke roet- Iöng. welke door de verbrande olie veroorzaakt wordt. KOLENDAMPVERGIFTIGING. geïllustreerd en kreeg een plaats in de boeken kast. om zijn beurt af te wachten. Meer dan een jaar ging voorbij en Huck wachtto geduldig. Tot, ongeveer een week geleden, mijn doch tertje iets las <»p de scheurkalender over Mark Twain Trekking van Dinsdag 20 Nov. Ie Klasse. 2e Lijst No. 7665 f 20.000. No. 4013 f 5000. No. 11905 f 2000. Nos. 6194 en 21890 elk f 1500. No. 21552 f1000. Nos. 2101 8036 11218 en 18-419 elk f400. No. 8956 elk f200. Prijzen van f20. Nos. 6319 11539 11745 en 15839 olk f 100. Woensdagnacht om 2 uur werd de politie te Bus- Mijn vrouw haalde Iiuckleberry Finn uit do kast,*! sum gealarmeerd voor een geval van vermoedelijke do plaatjes werden bekeken, en 's avonds werd mij vergiftiging in liet woonwagenkamp. Met den ge- het verzoek gedaan uit Huck voor te lezen. VVaar- meentegeneesheer begaf men zich erheen. Daar bleek, loc ik natuurlijk niet kon overgaan, voor ik het hoek i dat vier personen uit een woonwagen door kolen- zolf kende, 't Gevolg van de geschiedenis was, dat de dnmpvergiftiging in bewusteloozen toestand verkeer- laatste dagen Iiuckleberry Finn mijn reisgenoot is, den. de vijfde had brakend de hulp der buren inge- en dat ik op het oogenblik ruim drio kwart van de 12 31 215 235 292 342 393 397 434 483 190 524 578 638 651 674 724 725 763 1015 1026 1074 1089 1108 1109 1133 1155 1228 1322 1344 1419 1423 1488 1538 T608 1621 1747 1868 1898 1922 2010 2019 2064 2167 2214 2253 2266 2365 2410 2431 2517 2567 2576 2617 2656 2718 2739 2743 2755 2812 2813 2892 2899 2951 2933 3013 3066 3113 3116 3155 3159 3212 3223 3354 3388—92 3167 3498 3588 3610 3697 3733 3872 3936 3945 3917 3962 4165 4260 4273 4355 •1141 4493 4536 4510 4577 1591 '1655 4691 4721 4738 4752 4754 4846 4934 5038 5053 5069 5149 5201 5239 5474 5550 —85 5601 —32 5672 5740 5901 5978 5979 6062 6251 6265 6271 6386 6408 6431 6496 6538 6552 6566 6649 6625 6794 6832 6888 6934 7014 7062 7072 7213 7229 7272 7274 7279 7129 7453 7596 7685 7719 7834 7988 8029 8032 8118 8125 8126 8151 81G5 8173 8324 8100 8142 8474 8486 8604 8651 8671 8882 8930 8957 8968 9073 9165 9250 9345 9359 9377 9379 9409 9112 9171 9183 9542 9590 9729 973G 9793 9806 9838 9839 9880 9926 9971 9978 10011 10036 10077 10182 10317 10333 10490 10576 10596 10711 10832 10861 10870 10874 10901 11087 11235 —331 —450 —462 11613 11627 11650 11713 11776 —818 —865 —988 12011 12083 12109 12117 12217 12228 12371 12110 12111 12181 12504 12542 12612 12707 12763 12765 12798 1 2807 12830 12832 12952 13030 13079 13089 13108 13110 13124 13180 13225 13255 323 —351 —136 13473 13178 13512 13545 13567 13584 13687 —735 13751 13761 13811 13812 13814 13832 13864 13887 13981 11042 14158 14208 14228 14259 11280 14109 11431 14439 14679 14690 14702 14822 11895 14905 14912 14943 15034 15117 15138 15139 15160 15270 15290 15298 15343 15540 15562 —619 —631 —645 15677 15700 15722 15951 16046 16119 16237 16211 16290 16306 16360 16376 16392 16459 16502 16552 16576 16599 16636 16702 16705 16799 16838 16855 16861 16899 16917 16932 16934 16946 16996 16997 17011 17070 17084 17115 11722 17124 17165 17205 17285 17310 17361 17106 17107 17136 17154 17476 17533 17539 17570 17655 17664 17667 17690 17723 17810 17815 17855 17873 17880 17917 17946 18080 18102 18109 18135 18149 18212 18219 18254 18411 18440 18497 18498 18598 18613 18705 18770 18786 18839 18842 18874 18905 18931 18946 18978 19067 19092 19268 19357 19386 19389 19411 19472 19501 19506 19511 19512 19619 19883 19909 19915 19918 19926 19937 —941 20113 20136 20254 20297 20368 20403 20409 20416 20662 20567 20677 20723 20718 20756 20759 20836 20895 20902 20965 21029 21075 21144 21158 21194 21199 21205 21223 21273 21296 21385 21437 21192 21541 21594 21619 21627 21633 21704 21716 21756 21757 21794 21910 21935 21989 21991 22062 22065 22076 22093 22100 22129 22250 —337 351 —358 22-464 22500 22518 22529 22618 22702 22782 —816 22902 22995 1© Klasse 1© Lijst: 6213 m. z. 6210, 1406 m.z. 11067. Trekldng van Woensdag 28 November. Ie Klasse 3o Lh'sfc. Nos. 3078 G643 en 10332 elk f 1000. No. 5773 f400. No. 12580 1' 200. Nos. 5349 55/6 7093 11964 15167 20352 en 22426 elk f100. Prijzen van f 20. 79 161 175 211 247 254 355 398 480 495 526 547 597 611 616 666 644 796 810 842 912 947 978 1048 1160 1214 1261 1281 1363 1382 1396 1402 1421 1591 1649 1757 1809* 1848 1994 2013 2035 2169 2215 2217 2369 2469 2530 2552 2641 2645 2733 2803 2895 3007 30-12 30/4 3214 3296 3362 3382 3468 3470 3637 3694 3758 3791 3800 3885 3934 3971 4010 4035 4111 4150 4233 4271 4303 4315 4356 4357 4373 4388 4412 4469 4-175 4186 4523 4578 4681 4740 4793 4794 4816 4843 5045 5178 5205 5314 5319 5380 5392 5511 5514 —82 5626 5700 5/04 —11 5715 5717 5787 5853 6164 6205 6213 6434 6594 6595 6660 6671 6672 6697 6750 6796 6998 6999 7116 7117 7125 7152 7183 7221 7260 7299 7122 7520 7657 766 1 77-15 7800 7850 7852 7877 8140 8167 8177 8209 8221 8232 8327 8328 8136 8466 84/8 8191 8509 8552 8554 8616 8628 8660 8701 8778 8782 9067 9188 9235 9281 9310 9313 9323 9438 9162 9469 9197 9539 9540 9629 9656 9718 9715 9835 9918 9924 9953 9954 9961 10052 10108 10207 10153 10455 10517 10615 10714 10734 10737 10756 10781 10809 10827 10857 10991 11032 11053 11178 —355 —439 —520 —524 11542 11583 11787 11789 11821 —841 11842 11856 11982 12115 12280 12375 12500 12506 12521 12697 12703 12714 12731 12759 12771 12772 12785 12805 12822 12899 12905 12941 1 12963 12974 12978 12993 13032 13064 13103 13113 13254 13262 13263 —332 —340 —345 13414 13427 13440 13452 13471 13612 13616 i 136-17 13667 13689 13711 13789 13894 13931 -| 13976 14019 14043 14076 14078 14080 14081 14103 11113 14337 11434 14620 14631 14668 14694 14718 14789 14791 1-4849 14946 15060 j 15097 15127 15171 15313 15244 15248 15275 j 15312 15388 15390 15439 15463 —553 —584 15612 15624 15650 15682 15718 15778 15787; 15801 15969 15981 15982 16080 16086 16167 16251 16268 16274 16286 16315 16319 16432 j 16494 16504 16506 16532 16575 16623 16635 16677 16768 16816 16846 10878 16898 16954 i 17014 17024 170-13 17096 17110 17129 17171 17211 17320 17314 17345 17363 17433 17499 j 17508 17513 17560 17588 17609 17700 17755 17792 17854 17930 17939 18010 18061 18079 j 18086 18163 18191 18192 18211 18259 18262 18322 18315 18408 18418 18577 18593 18011 18612 1863-4 18782 18789 18890 18985 19030 19106 19123 19156 19192 19277 19312 19313 19432 19441 19507 19552 19598 19624 19692 19739 19743 19776 19819 19830 19810 19811 19925 19959 19971 1999 1 20026 291'1 20?>3 20307 20314 20323 20342 20381 20407 20467, 20490 20557 20678 20683 20713 20742 20781 20807 20836 20862 20919 20925 20926 20939 T 20991 21006 21020 21045 21069 21122 21276a 21309 21324 21352 21371 21376 21116 21163 -.1 21520 21530 21559 21618 21673 21733 21734, 21743 21750 21808 21885 21982 21998 22019' 22104 22218 22284 22319 22325 22369 - 3881 22116- 22514 22581 22507 22612 22638 22691 22696 22709 22761 22789 22812 22879 --^92 22907 22970 22972 22979 22987 Trekking van Donderdag 29 November. ^8 1© Klasse. 4e Lijst. No. 16564 f 200. Prijzen van f20. 239 394 476 1044 1121 2163 2378 2390 2911 3031 3036 3121 3396 4131 4651 4844 -1861 5414 5436 5731 6103 6158 6183 6307 6721 6880 6889 7084 7345 7400 7465 7869 8394 8564 8626 8788 8895 9353 10229 10726 10931 11125 11222 11633 11968 12257 13060 1.32-0 13122 13779 14156 14832 14838 11932 15407 15507 15629 15719 16060 16122 160- 16586 17307 17375 17122 17117 17190 17500 17786 17790 17836 18199 18257 18290 18783 18913 19047 19079 19213 19199 19927 19929 20306 20112 20118 205341 2JJ" 21772 21809 219-16 21965 21980 22080 227 22925 22930

Schager Courant | 1923 | | pagina 10