Gemengd Nieuws. Plaatselijk Nieuws. Predikbeurten. Tweede Kamer. Ingezonden Stukken. Staatsloterij. Het bezit van de afdeelingen is: Sint Panera» onbekend, Broek f1500 Oudkarspel f7tS7^8y,, Zd.- Seianvoudo f2872,21, lfd.-Schanvoude fl00.b9. Een vermeedering van het aantal leden van 1212 en een vermeerdering van bezit van. 11115.99. Nadat de heer A. Swager Az. afsoheid heelt go- nomen van de vergadering, den Bond do beste vrenschen toeroepende, wordt de yergadering ondei dankzegging door den Voorzitter gesloten. DB LOONSVERLAGING BIJ DE SPOORWEGEN. Uit Utrecht, 28 Maart. Gisteravond heeft de af- deeling Utrecht der Nederlandsche Vareenlging van Spoor, en Tramwegpersoneel na een verdediging van den heer Moitmaker ibesloten, de loonaovereen- komst met de directie goed te keuren. DUITSCHE INDUSTRIE IN LIMBURG. Zaterdag Jl. heeft de gemeenteraad van Meerssen in een geheime zitting vier HA. grond met spoor- wegaanaluiting aan het Meenssener broek verkocht aan den1 Duitsche n fabrikant, Johnen, uit Aken, voor den prijs van f 10.000. Deze fabrikant, die eerst onder de gemeente Vaals wilde bouwen, zal daar een fabriek van spoorweg materiaal en machines voor den mijnbouw oprich ten. die dan. eenige honderden arbeiders werk ver schaffen kan. Of er tusschen deze vestiging en geruchten om trent plannen eener groote onderneming te Essen verband bestaat, bleek niet. GAS VERSTIKKING. Dinsdagavond werd een tweejarig dochtertje van een bewoner van den Catharijnesingel te Utrecht naar bed gebracht. Toen de moeder een urtje daarna nog eens op de slaapkamer kwam, werd zij een doordringende gaslucht gewaar. Het bleek dat de Kraan van een gaskachel op de een of andere ma nier was open gegaan. Onmiddedlijk' werden pogin gen aangewend om de levensgeesten van het kind dat bedwelmd was geraakt, op te wekken, maar de ze moesten falen. Vermoedelijk zijn door het woelen van het kind in bedi do dfekens in aanraking gekomen met de gas kraan;, die daardoor is opengedraaid. SPOORWEGPERSONEEL Gistermiddag is te Utrecht een vergadering ge houden van afgevaardigden van den R.K. Bond van Spoor- en Trampersoneel „Stv Rapihael". Nadat de voorzitter, de heer J. Hellemans, verslag had uitge bracht van de Dinsdag gehouden bespreking van de vertegenwoordigers der personeelsorganisaties met de directie dei* Nederlandsche Spoorwegen in zak© hot Reglement Dienatvoorwaarden, wend ibesloten de toen door de directie gedane voorstellen te aan vaarden. DE GROENTEN-UITVOER NAAR DUITSCHLAND. Uit Delft, 26 Maart Op de gisteren alhier gehou den groentenveiling werd de geheele aanvoer krop salade voor den uitvoer naar Duitschland opgekocht. Men besteedde gemiddeld 21 ct. per krop, een prija die zelfs in de oorlogsjaren nog nimmer werd be taald, Door oen der tuinders werd een partij van on geveer 4500 krop voor circa f1100 verkocht CALLANTSOOG. Zaterdagmiddag om 2 uur zal een proeftocht plaats hebben met de reddingboot alhier. NIEUWE NIEDORP. Woensdag 26 Maart werd door de afd. N. Nie-, dorp van Het Witte Kruis een ledenvergadering gehouden in de ..Prins Maurits" alhier. Voorzitter, de neer P. Pluister, die omstreeks een dozijn leden verwelkomt bij de opening der ver gadering, waarna de notulen worden gelezen en goedgekeurd. Voorzitter wijdt eenige waardeerende woorden aan ons overloden mede-bestuurslid wijlen Burge meester Nagelhout van Oude Niedorp. Het jaarvorslag over 1923 van Het Witte Kruis en dat van Wijkverpleging, benevens dat van de Tuberculosebestrijding, worden door den seoretari0- penningmeester, den heer P. Haringhuizen, voor gelezen, die van voorzitter warmen dank ontvangt voor deze keurige verslagen, liet ledental Bedraagt 719. Voorzitter deelt mede, dat het ijshuisje met vrij goed ijs is gevuld geworden. De afd. Oostzaan biedt een 10-tal loten 50 ets. per stuk aan voor een door haar georganiseerde verloting ten bate van wijkverpleging. De loten worden alle 10 door de vergadering genomen. Do afd. Do Rijp vraagt een geldelijke bijdrage voor een aan te bieden versiering aan „Heiaeheu- vel" bij de 50-jarige bestaansherdenking van die stiohting. Wordt afwijzend beschikt. Voorz. brengt ter tafel een schrijven van de afd. Dirkshorn, die schrijft er niet in te zijn gekend, dat do afd. N. Niedorp kosten heeft gemaakt door hare wijkzuster, mej. Kok, ten dienste van hare vele ziekenbezoeken bij een familie in 't Waar land, bij slechte weersgesteldheid eeri rijtuig te laten bezigen. En waar Dirkshorn daarin niet gekend is, hoeft het met die genoemde kosten (f 44) niets te maken schrijft die afd. Voorzitter en de geheele vergadering vinden dit houding toch niet fideel, waar het in dit geval toch met onze afd. behoort te zijn, die die Koeten draagt. Goedgevonden wordt om, als afd. Dirkshorn wei gerachtig blijft, met Burgemeester liurger in cOi respondentie te treden. Voorzitter deelt mede, dat voor een Lb.c.-patiBii# alhier, die thans in Putten is, door de zustor melde werking is verleend tot 'het bijeenzamelen van gel den voor die patiënt, waardoor f280 voor gemellde patiënt is opgehaald. De Burgemeester van Oude Niedorp, op wiens tegenwoordigheid, hedenavond prijs zou zijn gestel en die uitnoodiging tot bijwoning onzer vergade ring had ontvangen, heeft bericht van verhinde ring gedaan. Voorzitter hoopt, dat de Burgemeester van O. Niedorp een volgende maal op onze bijeenkomst aanwezig zal kunnen zijn. De rekening van den penningmeester, deft heer P. Haringhuizen, is nagezien en in orde bevotideü door een commissie, bestaande uit de heeren H. SchoorI, D. Schenner en P. de Boer. De rapporteur, de heer SchoorI, adviseert namens ae commissie tot goedkeuring der rekening, waartoe onder dank aan den penningmeester en aan de commissie wordt besloten. JLekei\ing aïd- Witte Kruia is in ontvangst N341.85, uitgaaf f1221, voordeelig saldo f 120.85. Die van det.b".c.-bestrijding is in ontvangst (eigen entvangst f 1283.25 bijdrage Witte Kruis f 396,93, to tale ontvangst f1680.18, uitgaaf eveneens f1600.18 yan de wijkverpleging is in ont vangst f2081.61, in uitgaaf f2355.84 en levert f274.20 nadeelig saldo op. De begrooting 1924 wordt daarna aangeboden en f461845 ontvan«8t i» ze f4482.85, iü uitgaaf öe hoer P. Haringhuizen, afgevaardigde, brengt rapport uit over de algemeene vergadering en ont vangt daarvoor 's voorzitters dank. «,rü ™ndvraag wordt "besproken om bij het ge meentebestuur aan te driügen op uitoefening van meerderen drang tot aansluiting aan de waterleiding op degenen der met-aangeslotenen, die om de fi- aJnalultlJn« niet behoeven te laten, wordt goedgevonden zoodanig schrijven aan het gemeentebestuur te richten. Venter wordt besloten om een circulaire te ver- SideZanleT W6nken °P het geWed Van g6" *Yordt ?ev*'ezen op het wenschelijke om voor Hi!t w ler*een betere woning te verkrijgen. Hlerna'sluüing r hiert°e p0gtag8n da-s prachtig. Men schrijft aan de N-R.Crf.: G i1' ,is de schuur van den wethouder p. dekt tl0,!?1! oen geheime slagerij ont- beslag werden genomen de geheele itrren- tarta en 90 Ifllö ongekeurd vleescfi, afkomstig van uit nood gedoodé dieren. Het vleesch moeet grooten- deels afgekeurd worden, omdat het ondeugdelijk waa voor ue consumptie. CALLANTSOOG. Het ligt in de bedoeling van de Zangvereeniging „Zanglust" alhier, haar eerste uitvoering te houden half April. ERUIT GESPRONGEN. 'De Duitsche vlieger Otto Liranekogel, die In de ja ren na den wapenstilstand' niet meer had gevlogen, zou Zaterdag op het vliegveld Woldau bij, Kassei voor 't eerst weer de lucht ingaan om zich een nieuw brevet -te verwerven. Bij; een proefvlucht, toen een ander het toestel bestuurde, was hij) erg zenuw achtig geweest, maar toch stónd hij er op daarna al leen op te stijgen. Op 30 M. hoogte is hij toen uit hot vliegtuig gesprongen en op slag doodgebleven. Het toestel was geheel vernield. Of men bier met een zonderlingen zelfmoord dan wel een vlaag van ver standsverbijstering te doen heeft, is onzeker. THEATEKBRAND IN SPANJE. In het theater te Baroelona heeft een grobte brand gewoed op het oog en blik dat een generale repetitie werd gehouden. Alle decors werden ver woest. Er zijn twee dood en en verscheidene ge wonden. De schade wordt geraamJd op 200.000 peseta's. DE BISSCHOP VAN PADERBORN BESTOLEN. Uit Rome, 25 JMaart. Volgens de „Corriere d'Italia" is den bisschop van Paderborn te Vene tië een bedrag van 70.000 lire, dat de Pieterspen ning van het bisdom vormde, ontstolen. De secreta ris van den bisschop had de portefeuille met an dere bagage aan een bagagedrager geeven, die alles in een gang van net Karmelietenklooster neerzette, waar de portefeuille verdween. DREIGENDE UITSLUITING IN DE ENGELSCHE SCHEEPSBOUW. Uit Londen, 26 Maart De Londensche patroons in dien scheepsbouw hebben vanmiddag besloten, de uitsluiting van alle werven van kracht te verklaren tegen 1 April, aangezien de pogingen om de staker9 te Southampton te bewegen, het werk .te hervatten, mislukt zijn. Ongeveer 150.000 arbeiders zijn bij dit besluit betrokken. 4 HOOG WATER, Men nieldt uit Frankfort a. d. M.: Tengevolge van regen en warm weer smelten de sneeuwmassa's in het Duitsche middelgebergte snel. Er wordt een ster ke stijging van den Rijn verwacht. HET SPOORWEGONGELUK BXJ METZ. Faray, wisselwachter van de post B bij Bensdorf, waar in den nacht van Zondag op Maandag de ex press OstendeBazel op een goederentrein is geloo p-en, is gearresteerd. Hij zou <na het paaseeren van den goederentrein in slaap zijn gevallen en hebben verzuimd de noodlge maatregelen te némen voor de veiligheid van de express. STOOMSCHIP GEZONKEN. Een Japansch stoomschip is na een aanvaring met het Duitsche stoomschip „Helmdal" tengevolge van den mist nabij O uiige nese gezonken. Het stoomschip „Heimdar heeft achttien man gered. Gevreesd wordt dat de andere opvarenden zijn omgekomen. Een Reuter-bericht meldt nog, dat het gezonken Japanache stoomschip de „Tokufuku—Macru" is. Het kwam uit Bremen en was via Rotterdam op weg naar Japan. Er worden 23 opvarenden vermist. De „Helm dal", die vanmorgen met schade aan' den boeg te Londen aankwam, had 15 geredde Japanners aan boord. DE STAKING VAN VERKEERSMIDDELEN TE LONDEN. Uit Londen, 26 Maart. Er is nog steedis geen/ uit zicht op een regeling in het conflict bij omnibus en tram en nu vreest mem, dat het conflict zich zal uit breiden tot de verschillende ondergrondsche spoor wegen. De bond van machinisten en stokers heeft hei den aan> zijn leden, die werkzaam zijn bij de spoor wegen-, bevel gegeven, het .werk Vrijdag te midder nacht neer te leggen, tenzij inmiddels andere beve len wordlen gegeven. Deze bond beweert, dat hét grootste deel van de bestuurders der ondergrondsche spoorwegen daarvan lid is. Inmiddels is er ook de nationale bond! van1 spoorwegpersoneel, waartoe een groot aantal, zoo niet de helft, van het personeel va^ den ondergrondschen spoorweg behoort en deze heeft tot dusver nog geen blijk gegeven de staking van bus- en trampersoneel te willen gaan steunen. REGEERINGSCRISIS IN FRANKRIJK. Als een donderslag uit helderen hemel kwam het bericht dat de Fransche regeering in de Kamer een nederlaag had geleden. De minister van Financiën had zijn voorstellen inzake civiele en militaire pen sioenen er niet door kunnen krijgen. Deze waren ver worpen met 7 stemnen meerderheid. De Kamer was slecht bezet, enkele leden hadden verkeerd gestemd en ziedaar, daar lag het ministerie Poincaré. Dsza was zelf niet in de Kamer. Het onweer zal wel spoedig weer zijn overgedre ven, want Millerand, de president der republiek, heeft Poincaré weer aangezocht om een nieuw ministerie te vormen en deze heeft dit niet gewei gerd. Met een paar nieuwe ministers er bij zal de oude politiek dan wel weer worden voortgezet. onzen wil tot handhaving der neutraliteit te toonen. Ook nog andere leden dienden van repliek, waarop de minister nogmaals toegaf dat ons leger niet vol doende was uitgerust. Het allernoodigste alleen zal worden aangeschaft. Meer bezuinigen kan spreker niet en wat de heeren Ter Laan en Zadelhof f be pleitten, gaat den kant der ontwapening op. Bij de axtikelsgewijze behandeling kwamen vooral de amendementen K. ter Laan naar voren, die ge richt waren op inkrimping van het* tegenwoordige legercontin^ent, afschaffing v^i de wapens cavalerie en artillerie, opheffing stelling Amsterdam enz. i Zijn amendement om f 40.000 te schrappen jaarwed-1 den officieren van plaatselijke staven, sneuvelde j met 21 stemmen voor. De heer Oud diende een motie in tegen schadeloos stelling voor dienstpaarden voor officieren bij, niet- bereden wapens. Deze motie werd ook verworpen. Het amendement-Ter Laan schrapping fl millioen om het contingent te verminderen, en dito afschaf fing cavallerie, gingen eveneens den kelder in. De opheffing stelling Amsterdam, gaf tevens ge legenheid den weg NaardenAmsterdam te bespre ken. Dit amendement trok de heer Ter Laan in. Zijn volgend amendement was dit jaar geen her halingsoefeningen, dat bespaarde f 1.220.000. Het vervolg Donderdag. Influenza en gri< p kan men het beste bestrijden door het gebruik der Sanaplrln Tabletten (Mijnhardt). Apothekers en Drogisten. Koker 75 cent. Bij AUTODIENST. Algemeen Belang vergaderde Woensdagavond over de in het leven te roepen autodiensten in onze ge meente. Ook in deze vergadering werd met algemeene stemmen besloten om deze autodiensten te steunen. Goedgekeurd werd 2 aandeelen van f25 te nemen en f 75 bij te dragen in een eventueel tekort van exploi tatiekosten. Subcomité'a zijn in de gemeente druk bezig aan deelen te plaatsen, dit aantal la reeda geklommen tot 10. Tevens werd nog besproken een idéé van den heer Joh. W. Govers, om in onze gemeente te stichten een muziektuin, ongeveer als te Alkmaar bestaat. In Schagen mist men op dit gebied elke ontspanning. Het slot der bespreking wa» dat getracht zal wor den op het terrein achter Vreeburg dezen zomer één of meerr concerten: te geven. Waar de onkosten niet te groot zijn, is dit een goede proef voor ver dere en grootere plannen. POLITIE. Verloren: een witte doek. Inlichtingen ter Gemeentesecretarie. ZONDAG, 30 Maaxl NED. HE KV. GEMEENTE té: Schagen, voorm. 10 uur (zomertijd). Ds. van Dijk. Oosterland, voorm1 hal fei t Ds. Groeneveld Westerland, nam. halfdrle, Da. Groeneveld. Baraingerhorn, voorm. 10 uur, Ds. v. Loon. Valkoog, voorm. holfelf, Ds. Tinholt. Oudeahiis, voorm. 11 uur (zomertijd) Ds. Buiskool. St Maartensbrug, geen dienst, vacature. Eenigenburg, voorm. 10 uur, Dr. Snethlage. Nieuwe Niedorp, nam. 7 uur, Ds. Schermerhora. Onderwerp: De kwakers, hunne beginselen en ge bruiken. Helder, voorm. halfélf. Dis. Groeneveld. Hoerhugowaard, voorin. 10 uur, Ds. Broek/erna* Oude Niedorp, geen dienst Veenihuizen, voorm. 10 uur, Ds. Staal. Winkel, voorm. 10 uur, Da. Kooii. Dirkshorn, geen dienst DOOPSGEZ. GEMEENTE fn; Barsingerhorn, voorm. 10 uur, Ds. v. <1 Veen, Stroe, voorm. halfelf, Ds. O. L v. 4 Veen, Nieuwe Niedorp, geen dienst EVANGELISATIE 2a: Schagen, voorm. 10 uur. Da. Boeka Nam. 7 uur, de heer Posthuma. Breezand, voorm. 10 uur, de heer Poethuma van Schagen, GEREF, GEMEENTE te: Anna Paulowua, voorm. 10 uur, Preeklezen. Nam. halfdrie, Preeklezen. In de zitting van Dinsdagnacht zette de minister zijn rede voort en wees er nog eens op, dat de heer Colijn in zijn indertijd gehouden rede een neutrali- teitsleger had bedoeld, dat beteekent ook een verde- digingsleger, daar de strijd ook kan worden overge bracht op onzen .bodem. De theorie der weerloos heid van de heeren Oud en Ter Laan brengt ons tot geheele afbraak van het leger, want 20 millioen dat het zou- mogen kosten, is niet eens voldoende voor pensioen- en wachtgelden. De-minister zegt dat wij ons niet weerloos mogen maken. De minister zegt dat verbetering der bewapening noodig is en ook zal geschieden. Met den minister van Financiën wordt overleg gepleegd over finan- cieering in korteren lijd van het bewapeningsfonds. Een zeer groote voorraad van artillerie-materiaal als voldoende zou zijn voor langen termijn levert practische tjezwaren op. In oorlogstijd zal daartoe het particuliere bedrijf te hulp geroepen moeten worden. Dit vraagstuk is thans in onderzoek. Ook het vraagstuk van de verlofsopleiding is in studie. Bij dé oplossing van het bevorderingsvraagstuk zal rekening Worden gehouden met de slechte bevorde ringskansen der cavalerie en militaire administra tie. Het capitulatiestelsel is hier te lande, nog niet ingevoerd. Tegenover den heer K. ter Laan betoogde de mi nister, dat wel dege'ijk in ruime mate door dit de- parlement is bezuinigd). De netto-oorlcgsbegrootlng met toepassing van het indexcijfer 173 staat bene den het peil van 1914 ondanks de vergroote pensioen lasten. Zonder de pensioenen zou het bedrag zelfs negen millioen lager zijn dan voor den oorlog. Spr. ontkende dat de administratie te duur zou zijn. De minister sprak eveneens nog over de concen tratie en andere onderdeelen, en beantwoordt daar bij verschillende vragen. Era 's nachts, 9 minuten voor halfctrie uur, waa de minister klaar. Woensdag het vervolg. Woensdag werd met Oorlog doorgegaan en waren de replieken aan de orde, waarbij naar voren kwam, dat de Vrijheidsbond tegen deze begrooting zal stem men, omdat de minister niet was tegemoet gekomen aan de bezwaren door den heer Dresselhuys naar voren gebracht. De heer Oud (v. cL) vond in de rede van den mi nister een sterke bevestiging van spr.'s stelling, dat wij als klein land weerloos zijn en blijven, omdat behoorlijke uitrusting door ons niet te betalen is. Het legertje dat spr. zich dacht is voldoende om SCHAGEN, 27 Maart 192*. 5 Paarden fa f15 geldekoeien (mag.) f180 a 350, 67 idem vette f275 a 490. 35 kaifkoeien f275 a 475, 428 nuchtere kalveren f ló a 26, 144 overhou- ders f 35 a 50, 8 bokken en geiten f 6 a 20. 22 varkens, mag. f 22 a 28, 85 idm, vette p. Kg. f 0,60 a 0,72, 147 biggen f 10 a 15, 36 konijnen f 1 a 3, 65 kippen f 1.50 a 3, 187 Kg. boter f 1.70 a L90, 20708 ikpeieren. f 4 a 6, 7374 eendeieren f 6,50. \1 ARMENHUIZEN, 26 Maart 1924. Roode kool: le soort f 25.40 a 27.80, 2q soort f 16.50 a 20, uitschot f 11.90. Gele kool, le soort f26.10, 2e soort f19 a 20. Witte kool, le soort f9.10 a 9.70, 2e soort f6.80 a 8.90, uitschot f2.70 a 4. Uien f 11.50 a U.70, drielingen f 11.90, uitschot uien tf2.50 a 3.50. Peen f4 a 4.10, kleine peen f2.70 a 2.80. Aanvoer: 15050 Kg. roode kool, 1100 Kg. gele kool, 12500 Kg. witte kool, 1975 Kg. uim, 1975 Kg. peen. LANGENDIJKER GROENTENVEILING. 26 Maart. Wortelen f 2.60 a 4.80. Roode kool. le soort f27.10 a 28.30. Gele kcol, le soort f22.50 a 28.30, 2e soort f 10.10 a 19.10. Witte kool, le soort f8.60 a 10, 2e soort f4.80. Uien #9.70 a 13.20, drielingen f 11.90 a 12.60, nep f14, allee per 100 Kg. Aanvoer: 6335 Kg. wortelen, 9950 Kg. roode kool, 24500 Kg. gele kool, 35700 Kg. witte kool, 3465 Kg. uien. AMSTERDAM, Maart 1924. Ter veemarkt waren heden aangevoerd: 269 vette kalveren, le kw. f 1.161.26; id. 2e kw. f 1.041.16; id. 3e kw. f0.821.04, per Kg.; 184 nuchtere kal veren f 12-23 per stuk; 537 vette varkens Hol- landsche le kw. 8587 ot, id. 2e en 3e kw. 85 85 ot. per Kg. HOORN, 26 Maart 1924. 2 Nuchtere kalveren f 18111 Vette varkens fO.680.72. Han'del goed. NOORDERMARKTBOND, Noord-Scharwoudo. '26 Maart. 'Grove uien f 10.50 a 12.20, drielin gen f 12.60 a 13.10. Poen f4.30 a 5.40 Roode kool f25.70 a 28.60. Gele kool f22.40 a 28. Deensche witte f9.20 a 10.80, doorschot f8.60. Kroten f 12.80, èllee per 100 Kg. Aanvoer: 131CX) 'Kg. uien, 4900 Kg peen. 47000 Kg. roode kool, 19700 Kg. gele kool, 794Ö0 Kg*. Deensche witte, 300 Kg. Kroten. Wormerveer, 24 Maart *24. Geachte Redactie! Gaarne zag ik pnderstaand in Uw blad opgeno men; bij voorbaat mijn dank. Op hét schelden en razen yan den onbekende, die zijn naam niet onder het ingezonden stuk van verleden week durft te zetten, zal ik niet antwoor den, voor en aleer die mijnheer met bewijzen komt. Om een blaam op den neer Keesman te werpen iemand, die ver boven aanvoerders en kooplui staat en die door ieder geacht wordt, is laf. Schel den kunnen wtj allemaal, maar om een beschuldi ging waar te maken, daarvoor zijn bev Hzen nöodig. En die zijn in dat itykje niet te vinden. JAN EORTUYN Hz. Ié Klasse. 2e Lijst Trekking van Dinsdag 25 Maart No. 10977 flOi». No. 3753 f 400. Noe. 4520 15081 f200. Nos. 751 4218 4676 18258 20063 f100. Prijzen van f20. 23 47 143 219 228 397 437 450 504 585 590 593 596 637 665 859 916 956 968 1014 1020 1077 1157 1178 1180 1201 1204 1214 1231 1237 1299 1-180 1501 1506 1515 1633 1675 1678 1749 1769 1866 1876 1905 1922 2015 2039 2065 2076 2273 2275 2285 2288 2370 2402 2125 2469 2475 2582 2605 2619 2810 2870 2908 3022 3145 3166 3196 3253 3320 3437 3471 3480 3485 3516 3566 3669 3772 3813 3938 3980 -1004 4027 4071 4123 4127 4378 4466 4497 4514 4552 4761 4794 4920 4937 4966 5022 5068 5119 5145 —66 5584 5381 5553 —72 —75 5597 5630 5731 5845 5884 5907 —13 6030 6060 6215 626-1 6407 6-129 6464 6515 6542 6683 6891 6924 6929 7073 7112 7140 7235 7260 7274 7292 7349 7-163 7533 7342 7620 7633 7784 7824 7856 7858 7875 7930 8037 8076 8193 8197 8317 8321 8326 8373 8459 8601 8699 8712 8723 9024 9039 9041 9046 9052 9090 9138 9181 9370 9389 9407 9411 9487 9488 9554 9602 9727 9782 9815 9835 9387 9845 9869 9896 9899 9908 9909 9997 10072 10095 10107 10121 10167 10189 10225 10258 10264 10308 10334 10464 10492 10532 10582 10681 10711 10813 10854 10887 10888 10917 10946 11053 11136 11287 11325 11340 11349 11406 11461 —471 11475 11699 11699 11930 12112 121-46 —148 12310 12314 12476 12509 12517 12638 12640 12671 12677 12708 12768 12839 12853 12866 12872 12879 12961 13012 13116 13132 13136 13153 13160 13214 13278 13293 13295 13324 13327 13405 13458 13492 13534 13550 13583 13655 13665 13737 13775 13785 13848 13861 13943 13945 14007 14037 14065 14138 14146 14164 14165 14229 14282 14300 14304 14347 14381 14395 14399 14422 14704 14709 14719 14891 14948 14972 15024 15026 15200 1521 15264 15320 15367 15415 1544 15468 —524 15693 15759 15765 15768 15697 15802 —861 15937 15973 15995 16003 16021 16030 16082 16104 16115 16294 16393 16561 16610 16658 16711 16793 16823 16829 16867 16918 16919 16922 16946 16986 16998 17008 17016 17024 17036 17061 17083 17190 17201 17233 17234 17268 17281 17357 17376 17421 17449 17461 17494 17566 17583 17624 17626 17629 17696 17724 —740 —778 —847 —907 —937 —976 17993 18002 18024 18054 18087 18090 18225 18226 18291 18298 18394 18492 18571 18596 18655 18670 18679 18801 18848 —864 —873 1888-4 18925 1895 19015 19051 19092 19131 19135 19181 19278 19204 19318 19330 19334 19338 19344 19387 19405 19493 19513 19525 19592 19616 19681 19706 19792 19803 19804 19806 19858 19909 19968 19988 20016 20044 20195 20210 20227 20272 29147 20481 20195 20500 20507 20612 20086 20773 20834 20882 21286 21319 21422 21449 21479 21531 21568 20911 21213 21270 21285 21110 21116 —150 21573 21575 21605 21630 21674 21739 21783 21824 21889 21915 21985 22006 22023 22035 22056 22060 22192 22330 22360 22435 22443 22456 -22471 22505 22517 22563 22576 22592 22596 22638 22689 22691 22710 22716 22724 22754 22781 -22821 22832 22833 22846 22856 22988 lé Klasse le Lijst: 11782 m. e. 11781. Trekking van Woensdag 26 Maart le Klasse. 3e Lijst No. 18481 f2000. No. -4865 f1500. Nos. 6219 20247 f 400. No. 17267 f200. Nos. 1697 5129 13770 16445 19884 f100. Prijzen van f20. 12 144 187 188 246 260 336 337 483 525 531 646 648 658 693 809 816 902» 932 980 1038 1067 1087 1088 1107 1149 1206 1217 1699 1771 1780 1814 1852 1869 1936 1941 1992 2014 2032 2082 2141 2147 2155 2253 2238 2269 2293 2297 2308 2337 23-48 2378 2449 2455 2477 2530 2589 2591 2716 2762 2780 2839 2887 2955 2976 3017 3206 3228 3248 3283 3286 3422 3428 3555 3532 3604 3667 3672 3723 3744 3746 3777 3812 3838 3858 3870 3989 4091 4165 4191 4204 1 4341 4351 4396 4659 4665 4692 4705 4724 4753 4765 478J 4811 4832 4894 4915 4935 4976 6052 5057 5194 5243 5258 —87 5493 5566 5610 5661 5744 5773 5784 5785 5893 5961 5987 5992 6045 6105 6120 6190 6257 6266 6304 6326 6361 6377 6394 6444 6560 6580 6598 6600 6641 6666 6767 —81 —91 6844 6907 6911 6953 6984 7010 7057 7088 7124 7131 7134 7194 7217 7260 7357 7410 7460 7514 7535 7581 7608 7674 7745 7749 7866 7891 7956 7981 8028 8166 8206 8215 8220 8330 8339 8355 8431 8439 8491 8560 8586 8682 8756 8768 8784 8827 9022 9042 9196 9227 9375 93U 9386 9408 9431 9468 9-478 9767 98(8 9906 9912 9987 10043 10116 10239 10270 10340 10359 10408 10196 10516 10560 10632 10771 10806 10875 10911 10983 10993 10994 11082 11123 11185 11236 11266 11269 11279 11347 11374 11451 —507 11527 11552 11591 11604 11612 —654 —967 11973 11988 11990 12233 12258 12271 12289 12354 12445 12554 12738 12759 12805 12832 12849 12878 12889 12898 129-10 12957 12977 13050 13117 13206 13217 13255 13265 13342 13354 13391 13453 13461 13488 13516 —530 13541 13636 13663 13692 13710 13718 13747 13769 13808 13817 13862 13878 13916 14059 14118 14120 14121 14163 14359 —109 —417 14435 14481 14503 14543 14573 14597 14623 14679 14702 14786 14809 14863 1-1880 14893 14957 15033 15051. 15124 15210 15223 15307 15390 15392 15398 15410 15-125 15430 459 15535 15545 —564 —611 —667 15902 —938 16011 16120 16179 16231 16287 16307 16318 16334 16335 16356 16419 16427 16437 16453 16462 16501 16523 16560 16605 16709 16737 16739 16753 16784 16791 16805 16815 16907 16964 16980 16983 16989 17111 17382 17409 17418 17437 17450 17518 17524 17550 17581 17643 17810 17815 17884 17885 17916 17990 18012 18026 18207 18310 18333 18383 18463 18694 18721 18728 8738 18785 —879 —893 18937 18946 18950 19063 19077 19138 19195 19211 19212 19232 19511 19611 —727 —736 19886 19999 20007 —020 —030 —041 —051 20103 20125 20164 20198 20230 20252 20283 20295 20297 20331 20374 20398 20100 20430 20433 20485 20521 20545 20604 20651 20664 20703 20727 20753 20769 20957 21023 21028 21048 21060 21170 21175 21200 21201 21222 21253 21255 21263 21722 21288 21295 21395 21515 21519 21561 21701 21716 21800 21833 21935 21955 22010 20172 22070 22108 22126 22195 22262 —371 —404 22424 22441 22520 22574 22598 22767 22706 22852 22919 22966 le Klasse 2e Lijst: 219 m. e. 260.

Schager Courant | 1924 | | pagina 3