SCHAGER KERMIS. Openingsvoorstelling standplaats t.o. de R.-K. Kerk De Wintersporten te Chamounix en St. Kloritz en onze eigen Opname De Hollandsche Schaatsenrijders in Zwitserland, Zondag 22 Juni, ten 4 uur: en Maandag 23 Juni: de Prachtfilm Dinsdag 24 en Woensdag 25 Juni: Nieuw Programma, aanvang 8 uur, met als hoofdnunimer Donderdag 26 en Vrijdag 27 Juni: Nieuw Programma met h»t hoofdnummer Zaterdag 28 eri Zondag 29 Juni: Nieuw Programma, met het ho tfdnummer KARELTJE (Harbld Lloyd), de Koning der Komieken, Bl| elk ProgrammaPathé Journal en Patlié Revue, prachtige Pathé Color, waarin voorkoml de nieuwst Parljsche mode (iets voor de dames.) Cinema Schinkel bericht aan het geachte publiek van Schagen en Omstreken, dat hij is gearriveerd met z'n Bioscoop. Trouwe Harten drama in 6 deelen, waarin de hoofdrol wordt vervuld door den heer Loon Vlatot. Zelfvertrouwen verovert de wereld Dagen van Beproeving Drama in 5 deelen. Sensationeel spel van Miss Rlanchn Sweet. De Duikbootkapitein Cinema-drama in 7 afdeélingen van René Leprince. Deze film opgenomen te Biserta en te Nizza. Schoenen van een ander Dramatische Comedie in 5 afdeelingen. Film van Adolphe Osso. Bij elk nieuw programma hoogst komische Films, om te gieren van het lachen. En waarom?? zooals de film Een gelukkige Echtgenoot, Schoonheids-Instituut, Vroolijke Frans In de Lift, Een dolle streek.... welk nummer wenschl 117 Eerlijk duurl hel langst, Vroolijie Trans tegen d« Vill-Draakwel, enz. Als extra nummers worden deze week gepresenteerd waarin vele, van ons bekende spor mannen, zooals Teun Dooi, Willem Kos, Eecen, De Koning, enz. te zien zijn. De geheele Kermiswtek goedgekeurd prograramr. Directie: N. H. SCHINKEL. -

Schager Courant | 1924 | | pagina 7