Alieiecn Nieiis- 69ste Jaargang'. No. 7808. Uitgevers i N.V. v.b. TRAPMAN Co., Schagen. Uit en Voor de Pers. 91 :n :ei ge '9 Binnenlandse!» Nieuws. Mooie Handen FEUILLETON. DE GELUKKIGE HELD m ii PUROL teru-?- evest A. ïeri :hai i, spe elcv Donderdag 11 Maart 1926. Bit blad verschijnt viermaal per week: Dinsdag, Woonsdag, Donder dag en Zaterdag. BIJ Inzonding tot 's morgens 8 uur, worden Advor- tontldn nog zooveel mogelijk in hot ooïstultkomond nummoï geplaatst. E 'ijk op 000 graan we dan samen voort, den ouden koers geilend. Op dat laatste leg ik nadruk. ♦Steeds sterker voel ik, dat moeilijke tijden na- I derende zijn. T De zichtbare afbrokkeling van .het parlementai re stelsel de verwording daarvan tot parlemenbar risme, zooata Benoist het onlangs uitdrukte in de 1 meeste landen van Europa, plaatst voor uiterst Imoeilijke vragen. I Het wegvallen ten onzent van de samenwerking der reohteche partijen, en daarmee voorshands van de mogelijkheid van een normalen toestand op re- geeringstorrein, roept tot zeer ernstige bezinning. Ik blijf welbewust voorstander van die samenwer- Mng en zal "haar ook in ons blad naar vermogen be vorderen. Alleen tegen overhaasting waarschuw ik .thans reeds. Toen ik .in 1920 als leider onzer partij optrad, vond ik een toestand die reeds veel1 verschilde van dien van 10 jaren vroeger. Het coalitiegebouw ver toonde onmiskenbaar ernstige scheuren. Het jarenlang samengaan van .partijen, waarvan de een dit, de anders gindsoh offer had moeten brengen; het tot een goed einde brengen van den strijd om de school; het niet klaar en gaaf gereed zijn met de oplbssing voor allerlei andere vragen waarop Kuyper met zdjn vragend „wat nu?'; reeds heengewezen had dat alles was oorzaak, dat met een uiteenvallen van de Coalitie te eeniger prij itjjd ernstig gerekend gerekend moest worden. Wat te duchten viel, is dan nu geschied. Maar nu moet dan ook 'de eenheid weer groei en. Gemaakt mag ze niet! Bezinning is noodig. Bij alle drie. sset Ook hierom, wijl' de onmiskenbaar sterke stroo ■mingen van onzen tijd tot ernstige overweging van ons standpunt ter zake nopen. Men heeft het van den kant der moderne demo oratie wel' willen doen voorkomen, alsof de anti- revolutionnaire partij, haar verleden in de laatste jaren heeft verloochend en in een verstard conser vatisme, b{j voorkeur reactie geheeten, was verval len; maar ook dat gaat voorbij. Op zijn tyd zal men 'toestemmen, dat een gezonde financieel e toestand de onmisbare voorwaarde is POSTREKENING No. 23330. Prijs per 8 maanden fl.05. Lo&ao nummors G cent. ADVERTEN- >«l oui.uyuu. TIftN van j tol 5 rögoifl fl l0| lodoro rogol moor 20 cont (bowij**»o, INT. TELEP. no. 20. I inbegrepen). Grooto lottere wocdon naar plaatagulmto horekond. OUD-MINISTER COLIJN OVER DE SAMENWERj king der recht sche partijen. Oud-Minister H. Colijn heeft het hoofdredao- arschap van „De Standaard1" weer opgevat. In n artikel „Weer qp de brug" schrijit hjj_ o.a.: „De Standaard" is niet veranderd, al is hfi grooter geworden, en ik ben dezelfde gebleven, met eenige toeneming in ervaring op het terrein der ïaq VANi eril ?eb: •n I olie van UIi AGi h 1005 sch. dei tbq t 1 TI igen aaj voor een progressieve politiek die duurt. Onze nnancieel'e toestand was 'in 1922 zeer on gezond geworden en is, ondanks alles wet ter verbetering is gedaan, nog geenszins zooa's hij be hoort te zijn. Gelijk overeen paar jaar wel' blijken zal!f Wie dien toestand klaar voor oogen heeft wijst eenerzijds den drang tot daden waarvoor de tijd nog niet gekomen is, terug en werpt aan den an deren kant den blik vooruit naar het oogenól'ik, dat het juiste tijdstip wèl' aangebroken zal zijn. Om dan gereed te zijn voor hetgeen uitvoerbaar ia. Dat óók hjerbij eenstemmigheid oïïcler de groe pen der rechterzijde verkregen moet worden, voor men weer saam het regeeringssckip gaat bemannen, staat voor mij vasrt!. Daartoe mede te werken, Zal mij oorzaak van vreugde zijn. Vooral om "het te doen zoo als Cal vinisten betaamt en zooalS het bij onze geaardheid past. Den hemel in het hart en beide voeten stevig op den grond 1 jhet volk" en de proletariërs, Wij lezen1 in „Het Centrum": Uit de ingekomen Congres-voorstellen blijkt, dat er in de S.D.A.P. zijn, die meenen, dat de Redactie van „Het Volk" haar krant verkeerd redigeert: de gewone arbeiders hebben er niets aan, 't gaat hun allemaal1 veel te boog. 't Is niet prettig, voor de Redactie, als eigen par tijgen oo ten zóó ovewhaar oordeelen. Want scherper kritiek op de Redactie van een arbeiders-blad is toch wel niet denkbaar. iMaar 't ondenkbare blijkt toch te kunnen bestaan. Erger is dezer dagon aan de Redactie van „Het Volk" overkomen. Daar plaatst ma nu de Directie van dit Arbeiders- blad een groote advertentie in de meest kapitalisti sche krant van ons land, de „Nieuwe Rotterdamsche Courant". Dat is al 'n beetje raar, en zal den bewusten pro- letaren weinig smaken. Maar 't ergste is toch wel, dat deze Directie zich openlijk, in een kapitalistisch dagblad, schaart bij de oppositie, die beweert, dat de gewone arbeiders niets aan „Het Volk" hebben. Immers zij adverteert: „Een goede maatstaf voor de bepaling van het gehalte der lezers is dc redactioneele verzorging van de betrokken krant. Daarom beseft een ieder, die ons blad onbevooroordeeld leest, dat onze le zerskring slechts kan bestaan wit ontwikkelde arbeiders en intellectueelen". Aldus de eigen Directie van „HttC Vólk", dat dus niet voor het volk is, maar slechts voor ontwikkelde arbeiders en intellectueelen! 't Is mogelijk, dat „Hel Volk" hiermee wat meer advertenties vaandelt, maar veel lezers zal 'ter niet mee trekken! En dan de mededeeling met vette letters dat de le- lzers van „Het Volk" „kooplust en koopkracht" hebben Waarom dit dien kapitalisten van de N.R.Ct. aari den neus gehangen? Gij zult zien, dat ze er nog een loonsverlaginkje uitkloppen! Door ambtenaren wordt „Het Volk" blijkbaar niet gelezen, Tenminste, is dit wèl zoo, dan zijn hun klachten over Colijn toch wel erg overdreven, al thans.... volgens de Directie van ..Het Volk". Er zal eens een hartig woordje tusscben Directie en Redac tie moeten gesproken worden! ongeval door onvoorzichtigheid. Men meldt' uit Zundert. Bij het passeeren van een vrachtauto trachtte een jongen, die per fiets tegen wind in moest trappen, den auto te grijpen om zich alzoo te laten voort trekken. Ongelukkigerwijze kwam de knaap bierbij te vallen, zoodat hij bewusteloos aan den weg bleef liggen en vermoedelijk een hersenschudding bekwam. De chauffeur, die het ongeval niet bemerkte, daar dit achter hem plaats greep, werd door een anderen wielrijder hierop attent gemaakt. De knaap werd toen' opgenomen en naar de ouderlijke woning ver voerd. Zijn toestand is zorgwekkend. een autobus-historie. Het „U. D." meldt: Het talrijke publiek dat op zonnige Zondagen naar buiten pleegt te trekken met tram en autobus, heeft Zondag iets gemerkt van onregelmatigheid in den dienst van de zoogenaamde Brockway-bussen („Zwaluw", „Kwikstaart" enz.) waarmee gereden wordt tussohen Utreoht en Doorn, welke bussen bij 'tabletten. tegen hoest en toen de Zondag aanbrak, zijn beide partijen met Brockway-bussen aan het lijden gegaan Inmiddels was én de pólitie in de Bilt en de politie ju Utrecht gewaarschuwd, omdat terecht werd ge vreesd, dat nu de beide partijen met bussen op den weg verschenen, men zou probeeren elkaar op alle mogelijke manieren in de wielen te rijden, wat ten koste van de publieke veiligheid zou gaan. Daarom werd Zondag zoowel te Utrecht als in de Bilt en hunne indiensttreding de algemeene aandacht van Zeist 'door de politie streng toegezien op dezebu: het publiek trokken en .zich dan ook in een druk Te Utreoht werd in den 1'oop van den dag vervoer mochten verheugen. Deze Brockway-bussen j Brockway-bus aangehouden, waarvan de remmen behoorden aan een onderneming, aan een maat-niet m orde bleken to zij n^ de verkeerspolitie steldle schap, welke gevormd werd door twee belangheb- -on K, rhfl 29. door A. S. M. HUTCHINSON. Dora .was twee jaar jonger dan Rollo. Toen ®ij, bij gelegenheid van het bezoek van Lady Burdon in de salon werd geroepen, een opvallend mooi, maar Zeer weinig kinderlijk kind, vertoonde ze reeds de sporen van het raderwerk, dat haar op1 voeding regelde. Ze was keel netjes, heel zelL ingenomen, heel' correct in haar spreken, en ze Zei bij eiken ain het woord „Mama". Ze was haar Moeders kind; ze was net zoo opgevoed, had zich op de zelfde manier ontwikkeld. Een zeer goed opgevoed kind, zooata Lady Bur don later togen haar man zei/ ze zag in haar reeds de schoonheid, die ze later worden zou. Ze zou lang worden, want ze was nu al groot voor haar leeftijd, ze jsou een bijzonder mooi teint krijgen, «e had nu al' zoo'n mooi blank velletje, dat te meer uitkwam ata aft op elke wang een klein Lady Burdon plaagde haar eens gedurende het gesprek. Ze hadden het over de Fransche les, waar- 'op ze uitriep: „O, vreeseÜjk, Lady Burdon, is het 'biet,- Mama?" Zo kreeg een ruurroode kleur en die diepe bibs deed haar blanke huid bijna doorzichtig lijken. Om haar blankheid noemde Percival haar Sneeuwwit en Rozerood. Het was een naam uit Zijn sprookjesboek en hoor de bij dit .fijne keurige meisje, dat het mooiste Was. dat hij ooit gezien had. .Hij vond, dat het nog meer bij haar hoorde, toen hij vernam, dat zij veertien was en net teruggeko men voor haar eerste vaoantie van een zeer bij zondere school1, waar Ze> heen gezonder was. Op dat tijdstip was de vriendschap tik.-ohen Lady Burdon eai Mevrouw Espart op haar hoogtepunt. Ze ontmoetten elkaar dikwijls met Rollo en Dora in Honden en Abbey Royal' was nooit gesloten als Kasteel "Burdon bewoond was. Mevrouw Espart had haar honing tegenover dat jongetje van het Doos 30 ct. Uw handen worden mooier en tevens blanker door schap, welke gevormd werd door twee belangheb benden, waarvan de eene partij als importeur van autobussen de wagens verhuurde^ aan de maat schap en de andere partij meer in het bijzonder belast was met de exploitatie van de autoDuslijn. Tusscihen de beide leden van de maatschap schijnt liet den laatsten tijd niet al te best geboterd te hebben: de eene partij verweet de andere een onvoldoende exploitatie en 'n onvoldoende onder houd van de bussen de andere partij beantwoord de deze grieven met de mededeeling, dat de middelen voor een hetero exploitatie en een gere- golder onderhoud van de bussen in onvoldoende mate door de wederpartij ter beschikking werden gesteld. Zijn onze inlichtingen juist, dan heeft de zaak verder het volgende verloop gehad. In het contract dat de beide partijen bij de in stelling van de autobussen hadden aangegaan stond o.a. deze clausule, dat de maatschap ontbon den zou worden geacht, in geval een vennootschap zou worden geformeerd, in welk geval de autobus sen in eigendom zouden toevallen aan die vennoot schap. Een der firmanten ging eenigen tijd geleden zonder voorkennis van den ander over tot de stich ting eener naaml'ooze vennootschap en eischte toen op grond van de betrekkelijke eontractbepaliug de eigendommen van jde maatschap op. Tegen dien ei8Cih stelde de andere firmant zich te weer, onder aanvoering dat het contract natuurlijk bedoeld had de oprichting van een vennootschap, waartoe bei de partijen zouden toetreden, doch dat. het oprich ten eener vennootschap met buitensluiting van één der partijen, van geenerlei invloed kon Zijn op de maatschap. Over die kwestie is toen een proces gevoerd in Amsterdam: de partij die buiten de vennootschap was gehouden koos zich mrs. Schorer en Wesseling, advooaten te Utrecht, tot raadslieden, de andere partij wendde zioh tot mr. Gil'tay Veth, advocaat te Amsterdam. Deze laatste partij, de partij dus, die het materiaal' had opgevorderd om net in te brengen in de nieuwe vennootschap, werd door de rechtbank in het ongelijk gesteld en zoo bleven de Brockway-bussen in station te Drie bergen als eigendommen van de niet ontbonden maatschap Door den uitslüag van dit proces schijnt de in het ongelijk-gestelde partij verbitterd te zijn en zij heeft nu in den nacht van Zaterdag op Zon dag geprobeerd zich in het bezit te stellen van de Brockway-bussen, die te Driebergen in de remise stonden. Met behulp van film. 20 man heeft deze partij het meerejjtdeel van de bussen naar buiten gebracht, daarbij tevens trachtende het personeel van de on derneming op haar hand te krijgen. Deze öqène heeft aanleiding gegeven tot ruzie .want niet alle leden van het personeel wensohten zich bij dezen on- verwacht-intredenden toestand neer te leggen; zoo moet het gebeurd zijn dat in den Zondagnacht een Brockway-bu9 over den weg slingerde, bestuurd door twee chauffeurs, t.w. eén chauffeur van de eene partij en één chauffeur van de andere partij, terwijl 'i n den wagen de aanhangers van beide par tijen aan den klop waren, om meester te blijven van het terrein. Dit neeft'de Zeister ifolitie aanleiding gegeven om in te grijpen; zij maakte aan de ruzie één eind en nam de autobus, die over den weg zeil de. doordat twee chauffeurs aan het stuur Zaten te trekken, in beslag! Intusschen had de overrompelde partij kans ge zien nog twee autobussen in haar bezat te houden postkantoor veranderd, omdat Lady Burdon die belachelijk vond. Ze hield niet van Percival, maar Ze beschouwde hem als onafscheidelijk van Rollo en dien haalde Zij aan ter wille van Dora. Daardoor speelde Dora nu en dan een rol in dezen gelukkigen tijd. Op haar veertiende jaar was ze al een goed eind gevorderd op school', dank zij het raderwerk! dat haar opvoeding regelde. Nu reeds Zag men hoe zij Zijn zou als zij volwassen was. De buitengewone schoonheid van haar teint, viel' nu reeds ieaer op, dien zij ontmoette en evenzeer trof de lichte blos op haar wangen, Zotodra zij in iets belang stelde. Haar kléin welgevormd hoofd was als een bloem op haar stengel. Haar trekken waren streng zoo als eeen beeldhouwer een klassiek gelaat zou beeld houwen, de rechte neus, de teere neusvleugels, de korte mooie bovenlip. Haar oogen waren vreemd donker van kleur, ze deden denken aan de zachte dauw op een donkere viool', als de zon haar be schijnt bij het aanbreken van den dag. Haar weel derig haar droeg ze in een vlecht, aie reikte tot haar middel. Ze was dof goud, maar als de zón er op scheen, glansde ze si's koper Ze bewoog zich als zij liep met de bevalligheid waarmee een bloem Zich beweegt op haar stengel. Ze was van een teerheid, dat de wind zelf bang zou zijn haar aaa te raken. Percival' had niet go- dacht, dat er zoo iets moois bestaan kon, en als ze elkaar ontmoetten, werd hij verlegen hij" zag haar aan met ongekunstelde bewondering. Hij ook had' behoefte om voorzichtig om te gaan met zoo iets fijns en moois. Hij kon haar alleen vergelijr ken bij Sneeuwwit en Rozerood1 uit Zijn sprookjes boek, voor hem hoorde zij tot een andere wereld, ze was een gast, die men eerde, die het recht had om wispelturig te zijn, en van wie men verwachten kon, dat zij anders was dan anderen. Ze kwam dikwijls theedrinken op het kasteel'. De jongens namen haar dan mee voor een wandeling. En Percival droeg .groote zorg voor haar. Hij vroeg telkens of ze niet te ver voor haar gingen; en ata zij op een modde- rigen weg kwamen, stelde hij altijd1 voor om terug te gaan. Eens gebeurde het, dat een modderig eind onmogelijk vermeden kon worden. Hij wees haar een hooger pad vlak langs de heg, maar dit was zoo smal, dat je er moeilijk je evenwicht kon houden. deze bus buiten dienst. Doordat ook een bus m Zeist door de politie werd vastgehouden gevolg van de nachtelijke historie miste men twee bus sen, wat het al direct onmogelijk maakte den dienst gisteren normaal te rijden. De politie lette er streng op dat niet de beide partijen zouden brachten een zelfde dienstregeling te rijden, door beide op het zelfde tijdstip te vertrekken, wat natuurlijk onder weg aanleiding zou hebben gegeven tot gekrakeel voor de inzittenden. De Utreentscho verkeerspoli tie die vreesde dat door de geschiedenis des nachts niet alle bussen van deze autolijn gedurende don nacht zouden zijn nagezien autobussen die dos daags geregeld m bedrijf zijn moeten det nacht» aan een geduchte controle op de ondordeelen wor den onderworpen hield de meeste Brockway- bussen 'Zondag aan 'om speciaal de rem-inrichting der wagens na te .zien. Zoodoende werd één der bussen afgekeurd en voorloopig naast hot póEtie- bureau op het Vreeburg opgeborgen. Het publiek heeft een en ander Wel gemerkt, vooral, omdat ver schillende diensten dezer autobussen uitvielen. Bei de partijen hebben met den Zondag gereden en voorzoover wij weten ,is er niets bijzonders onder weg voorgevallen. De Utreohtsche verkeerspolitie zal haar strenge controle gedurende den duur van dit conflict voortzetten, om de yeiligheid van het verkeer zoo goed mogelijk te verzekeren. zuiderzeewerken^ Aan het einde dezer maand zal een ploeg grond werkers uit Veelerveen naar Wielingen vertrekKon, om hij de Zuiderzeewerken aan den arbeid te gan" de spoorwegen en het vee vervoer voor tento onstellingen. In verband met een onderhoud dat de besturen van de Amsterdamsche en de Bossche veetentoon stellingen met de directie der Nederlandsche spoor wegen hadden, is, naar wijl vernemen, een gunstig resultaat bereikt voor wat betreft de in zendingen op veetentoonstellingen. Den inzenders vap vee op de tentoonstellingen te Amsterdam, Rotterdam, den Bosch. Zaandam, Eist, en 'Schagen zal nl. een re ductie verleend worden op het vervoer van tentooon stellingsvee. De inzenders zullen' deze reductie kunnen krijgen door hun zending te adresseeren aan het betreffende tentoonstellingsbestuur, den vrachtbrief door den se cretaris der tentoonstelling te laten afteekenen en de zen vrachtbrief na afloop bi} de Nederl. Spoorwegen voor het verkrijgen der reductie in te zenden. Voor het welslagen van de veetentoonstellingen op de bovengenoemde plaatsen, ral deze maatregel niet nalaten gunstig te werken. SCHOORL. Voor de Zondag li Maart as., nam. 2 uur, te hou den draverij zijn de volgende paarden ingeschreven: I. Neophiet Prijs, o. d. man: Nerva, Oscar, Quick- silver, H. N., Nico B., Orion, Mallingcrot, Neeltje O., O. Marie, N. gequalif.: Lord D, hebbende meer dan twee lö prijzen 800 M. baan gewonnen. ®I. Openings Prijs, A. Ned. .paarden, aangespan nen: Nonnie B„ Oscar, Marie P„ Quicksilvèr H. n„ Lord D, Nerva, Nico B, Orion, Mallingcrot, Neeltje O, Markies. III. Welkom Prijs, B„ Ned. paarden, aangespan nen: Dezelfde paarden als in den Openingsprijs A. „Geef mij een hand," zei hij. Als hij haar goeden dag zei, was het al iets bij zonders voor hem geweest haar de hand te reiken, en nu zou hij. die een heel'e poos vasthouden. Hij nam haar klein gehandschoend handje. Warm 1«' het in de zijne, en hij hield het zoo los vast, hij bang was haar pijn te doen. „Zeg maar, als ik je te stijf vasthoud," zei hij, Ik doe mijn best om niet <te spatten," en hij liep voor zichtig naast haar door den modder. „O neen." riep Ze. „Maar wat zijn dat vreesellij- ke wegen hierr i Zij steunde op hem, hij had nog nooit zoo dicht naast haar gel'oopen. De geur, die haaq omgaf, ademde hij gretig in. De zachte vlecht hing over haar borst. Met naar eene hand hield ze haar rok op en trok dien strak om haar been en uit vrees voor braamstruiken in de heg. Percival keek naar haar kleine voetjes en hij begon te lachen. „"Waarom lach jeP" vroeg ze. „Mijn schoenen en die van jou! -Je hebt Ze ker heel' kleine voetjes." Ze trok haar hand' even „Je bent de ongemanierdste jongen, dien ik ken." zei ze. „O, ik bedoelde heelemaal niet om ongemanierd te zijn/' Bei Percival'. En op haar gedeoideerden toon ging Ze voort: „Je bent tóch ongemanierd, al "ben je in andere opzichten wel aardig. Ik heb nog nooit iemand gezien, die me zoo zat aan te staren." „Datjkomt omdat ik nooit iemand gezien heb, zooals jij," legde Percival' uit. Ze «tak haar kin in de lucht. En hij .ging voort: „Weet je hoe ik je noem? Ik noem je Sneeuwwit en Rozerood." Hij zag dén blos op haar wangen dieper worden. Het was prettig ora zoo genoemd te worden. „Wat klinkt dat gek," zei ze, „wat is dat?" „Uit een sprookje. Ken je het niet?" „Ik houd niet .van 1'ezeri." „Wat doe je het "liefst?" „Ik geloof rijden Ze gleed 'bijna uit en riep: „Aan zulke tochten heb ik een hekel." „Je kunt onmogelijk vallen," stelde Percival haar gerust. Ze gaf geen antwoord. Ze liepen de laan Zwij gend ten einde. Toen ze weer op den drogen grond stond, dankte ze hem hartelijk. Met Roll'o die minder onder den indruk van haar was en dien ze meet zag, was ze op gewoner voet; het driétal' wandelde dit keer naar het kasteel terug, vriendschappeliiker dan gewoonlijk. Toen Do ra wegging, verbaasde het Percival, dat ze hem nog eens bedankte, ze verbaasde hem nog meer door hem .een rood plekje op de hand ter wijzen, die hü had vastgehouden en hem lachend te plagen, dat dit zjjn schuld was. Na dien tijd als ze hem tegenkwam, schonk sre hem altijd een glimlach. Hij yond het prettig. Ze kwam hem dikwijls in de gedachten, al wist hij niet waarom. Eens kwam hij bij Tante Maggie met een droom, dien hij gehad had. „Zoo'n gekke droom, Tante Maggie, Ik droomde, dat ik haar achterna liep en altijd maar riep: Sneeuwwit, Sneeuwwit! Rozerood, Rozerood en elu ken keer als ik haar bijna had. kwam RoHó en hield'me tegen en dan was ze weer weg. En ver beeld u, toen ging ik vechten met Rollo. Wat zijn droom en toch mal hè?" Tante Maggie bracht haar hand aan haar voor hoofd. „En was dat het eind, mijn jongen?" „Neen, het eind was nog veel gekker. Hoe ik ook mpn best deed, ik kon niet lbskomen. Rollo deed me pijn, en ik kon niets doen, en hij gooide me op den frond en liep weg met Dora, Een belachelijke room. Denk u eens in, RoWo sterker dan( ik. Hebt u hoofdpijn, Tante Maggie?" „Even maar, een steek net. is al óver. Ter wijl hij zijn droom veftelde en Zij er over nadacht, had ze weer een van die trillingen gevoeld in haar hoofd. Het was voorbij, maar de nawerking bleef. „Ata je ooit met hem kibbelde zei ze. Per cival lachte: „Dat zou ik nooit doen, nooit." „Houdt je voel van hem, Percival'?" Roll'o zou dien dag teruggaan naar Londen. „Tk vind het vreesel'Hk, dat 'hij weggaat," zei hij. Jk wou, dat hij altijd hier blééf, en hij wou het ook/7 Wordt vervolgd.

Schager Courant | 1926 | | pagina 1