Aliotniit- la WOUDA's PUROL Kleine Kinderen Dinsdag 29 Juni 1926. Uitgevers i N.V. v h. TRAPMAN Co., Scltagen. Raad Callantsoog. Binnenlandsch Nieuws. Zelfrijzend Bakmeel Feuilleton. SBij Eenmaal voel aan boord 69ste Jaargang. No. 7867, Dit blad verschijnt viermaal por week: Dinsdag, Woensdag, Donder dag en Zutordag. BIJ inzending tot 's morgens 8 uur, worden Advor- loritlön nog zoovool mogelijk in hot oorstuitkomond nummop goplaatst. l'OSTRliKliNING No. 83330. INT. TELEF. no. 80. Prijs por 3 manndon 'fl.06. Losso nummors 0 coüt ADVEBTEN- TlóN van 1 tot 5 rogols f 1.10, iodoro rogol moor 80 cont (bowi^./rj» inbogropon). Grooto lottere wozdon mum plaatsijuimto borokond. Vergadering van den Raad op Maandag 28 Juni 1926, des morgens elf uur. Afwezig is de heer Mooij. Voorzitter de heer Mr. D. BTeehaart, burgemeester, wa&ro. secretaris de heer Kooiman. Voorzitter opent de vergadering en zegt, dat een brief vgn de Bank van Ned. Geméenten over de con versie van .geldleeningen oorzaak is dat niet langer gewicht kon worden met het uitschrijven van deze vergadering. Onder dankzegging aan den waarnemenden secre taris worden de 'notulen der vorige vergadering, on-» veranderd vastgesteld. - Naar aanleiding van een vraag, door den heer Koo- ger in de vorigo vergadering gesteld over het aan brengen van oen vangnet onder draden van het elec- trisch net, deelt voorzitter mede, dat het hier betrof geïsoleerde draden, waaronder over 't algemeen geen vangnet wordt aangebracht. Het is niet noodig dat te doen en het zou ook zeer veel kosten. De heer Kooger zegt, ook den lijnwerker hiernaar te hebben gevraagd en ook de mededeeling te hebben ontvangen dat het over 't algemeen niet gebeurd. Al leen bij enkele hoekpunten is 't gedaan. Voorzitter zegt, dat het ook in andere gemeenten niet wordt gedaan. De gemeenterekening, dienst 1924, is van Ged. Sta ten terug ontvangen met enkele bemerkingen van administratieven aard. Overeenkomstig het verlangen van Ged. Staten wordt besloten, de wijzigingen aan te brengen. Evenzoo is dit het geval met de gemeentebegroo- ting. dienst 1925. waarbij het eveneens een paar admi nistratieve veranderingen betreft. Gted. Staten hebben goedgekeurd het raadsbesluit, waarbij af- en overschrijvingen, dienst 1925, worden geregeld en idem wijziging gemeentebegrootfng, dienst 1920. Mevrouw M. Breehaart—van der Horst, zond be richt dat zij hare benoeming tot» lid van de Com missie van Toezicht op het Lager Onderwijs aan neemt. Wordt voor kennisgeving aangenomen. Een welkome mededeeling. Mededeeling ia ontvangen dat de uitkeeringen aan gemeentelijke inkomstenbelasting, die tot nu steeds f 1100 hadden bedragen, dit jaar t 1800 zullen worden Op de desbetreffende verzoeken van mevr. Wed. v. Tekelenburg—de Vries en den heer Visser, wordt hun voor een half jaar ontheffing verleend van hén- denbelasting. Overgelegd wordt een proces-verbaal van kasopna me bij den administrateur van het G.E.B. In kas moest aanwezig zijn en was f 2722.66>4, waarvan f 2054.83. bij de boerenleenbank was belegd. Ook de kas bij den gemeente-ontvanger was in orde; er was eqp saldo van f 2920.50J4, waarvan o.m. bij de Bank van Nederlandsche Gemeenten was be legd f 1154.58. Volgt benoeming van 2 leden van het Algemeen Armbestuur, wegens periodieke aftreding van de heeren F. X. Veul en A. Vader. Dé door het Armbestuur ingezonden voordrachten luidden: vacature-F. X. Veul: 1. F. X. Veul. 2. W. de Wit; vacature-Vader: 1. A. Vader. 2. S. Baken G. Az., welke voordrachten B. en W. hadden overgenomen. De heeren Veul en Vader worden mot algemeene stemmen herkozen en voorzitter spreekt tien wensch uit, dat zij hun taak weer even serieus zullen opvat ten, als zij tot nu hebben gedaan. Conversie van geldleehlngenr Voorzitter deelt mede, dat B. en W., nadat zij' mach tiging van den Raad hadden ontvangen om een 4-tal •loopende leeningen omi te zetten In één geldleening van f 9700, tegen AA pet., zich in verbinding hebben gesteld met do Bank van Nederlandsche Gemeenten. Uit een ingekomen schrijven blijkt, dat deze Bank bereid ia de leening te sluiten tegen 'n rente van 4/£ pet., tegen een koers van 100 pet., onder voorwaarde, dat de eerste 5 jaren geen geheele of versterkte af lossing plaats vindt. Hoewel het rentepercentage 1/4 tegenvalt, stellen B. en W. voor, het aanbod te ac cepteeren, omdat het rentepercentage toch terug gaai van 6 op 43/4. De nieuwe leening af te lossen in 20 jaren en deze lagere rentekoers met het gewij zigde plan van aflossing, omvatten in de eerste jaren een besparing en voordeel van beteekenis voor de ge meente. De heen Kooger wijst er op, dat de te converteeren leeningen gesloten zijn biji verschillende personen en de nieuwe leening zal worden gesloten hij de Bank van Ned. Gemeenten. Is dat mogelijk, wat betreft de tegenwoordige geldschietors? Voorzitter deelt mede, dat de overeenkomsten van dien aard zijn, dat vroegere en grootere aflossingen mogelijk zijn. De heer Kooger is met deze mededeeling tevreden en dankt B. en W. voor het vele en vlugge werk dat zij voor deze zaak hebben verricht. Nadat de raad zonder hoofdelijke stemming heeft besloten overeenkomstig het voorstel van B. en W. zegt voorzitter, dat thans getracht zal worden spoe dig de goedkeuring van Ged. Staten te verwerven, want de Bank van Nederlandsche Gemeenten ver langt voor 13 Juli a.s. goedkeuring Bij de rondvraag informeert de heer Vries of een perceeltje gemeentegrond verpacht is; op 't perceel tje staat heel wat gras en het zou zonde zijn als het grasgewas niet was verpacht. De heer Sleutel deelt mede, dat het grasgewas van bedoel'd perceeltje inderdaad verpacht is. Onder dankzegging volgt sluiting. VAN RIJSWIJK'S SCHOENHANDEL. SCHOENMAKERIJ. UITGEBREIDE KEUZE. PRIJZEN UITERST BILLIJK. NOORD SCHARWOUDE. Marktoverzicht. lïet is deze week vrij wat druk ker gaan worden aan markt en laadplaats. Wlas het aantal verhandelde wagons aardappelen de vorige 1 weqk slechts ruim 6, deze' week is het bijna 50 gewor den. Toch is de oogst niet vroeg. Als we eeia verge- I lijking maken met het vorig jaar is in deze zelfde week de aanvoer ongeveer 20 wagons minder. Het be gin is ook ten opzichte van de prijzen niet zoo goed, want daarvani constateeren we een minderen prijs van ongeveer 2 gulden per 100 Kg, Was toon de hoog ste markt 11 gulden en werden ze niet beneden de f 8.20 verkocht, deze zelfde week van dit jaar is de i hoogste markt f 8.20 geweest en was de laagste no- j teering f 5.90. Het is wel een aanmerkelijk verschil. I vooral ook, waar verwacht wordt dat de totaal op brengst ook minder zal zijn dan het vorig jay. I Wat de zieke aardappelen betreft, dit gaat^elukkig niet toenemen. Het blijft, voor zoover we weten, be- perkt tot enkele perceelen in de Kerkmeer. In het ambacht zelf schijnen ook nu nog geen zieken te I worden gevonden. Het is maar goed ook, want zeer spoedig zou een drukkende markt er het gevolg van moeten zijn. I Tot op heden zijn alleen Schotsche muizen aange- voerd. Na Maandag is de aanvoer meer en meer gaan toenemen tot een hoogste dagaanvoer van 15 wagons. Drielingen brengen iets meer dan de halve prijs op. Voor Winkeliers bij Gross. v.h. M. DË HAAS te Alkmaar. De bloemkoolaanvoer is iets grooter dan de vorige week, maar nog gering. De totaal aanvoer daarvan was 1467 stuks. De opbrengst ging in den loop van de week flink omhoog. Maandag f 7.50—7.60 en Za terdag f 14.40. Tweede soort bracht omstreeks f 4.50 op. Wortelen worden hier nog niet aangevoerd1. Dit ia in dezen tijd een product meer van de Broeken gron den. In Broek op LangendJjk was de aardappelaanvoer 175 wagons en in Warmenhuizen ongeveer 10. In Broeki werden bovendien 'belangrijke hoeveel heden wortelen aangevoerd en een kleine hoeveel heid bloemkool. ONGELUK. Gisteravond treed de motorrijder K. in snelle vaart over den Heerlener Steenweg huiswaarts. Plotseling zakte het achterwiel in eikaar. De motorrijder en zijn zuster, die op het duo zat, tuimelden van het rijwiel en kwamen in een sloot terecht. Het meisje kreeg een enkelbreuk en zware verwondingen aan het hoofd. Zij is naar huis getransporteerd na op de plaats van het ongèval voorloopig verbonden te riijnj, De motorrijder zelf werd licht gewond. SCHAKING, De politie te Haarlem heeft op verzoek van: de Al'k- maarsche recherche aangehouden M. B. en J. K. te Utrecht, verdacht van inbraak en schaking van een 20-jarig meisje te Alkmaar. De aangehoudenen zijn overgebracht naar Alkmaar. RIJWIELEN GESTOLEN, In de omgeving van Beverwijk worden den laat- sten tijd rijwielen vermist. Alleen te Heemskerk heeft de politie er 12 opgespoord, alle van diefstal at. komstig. HET FAILLISSEMENT VAN, DE NOORD-HOL- LANDSCHE BANK. Zooals men zich zal herinneren, voerden de cura toren in het faillissement van de Noord-Hollandacho Banki te Alkmaar, de hoeren mr. Offers en mr. Moens, tegen de directie en commissarissen der bank een proces, 'waarbij vani dezen betaling van f 124.000 werd gevorderd, omdat van het in de balans gepubliceerde aandeelcnkapitaal van f 500.000 de plaatsing van eèn gedeelte achterwege was gebleven. Naar wij; verne men, heeft) de rechtbank thans vonnis gewezen en de bovengenoemde directie veroordeeld tot het betalen van genoemd bedrag van f 124.000. De directeur, de heer S. v. d. Stok, zal nu de helft hebben te betalen en de erven van den overleden med9-directour, den heer Jw v. d. Stok, de andere helft. Hei is niet uitge sloten, dat de veroordeelden tegen dit vonnis hooger beroep zullen aanteekenen, Tot. nog toe is er in dit faillissement aan concurrente crediteuren reeds 65 pet* uitgekeerd- VERORDENTNG OP HET WEGENFONDS. Bij besluit der Prov. Staten van Noordholland van 2 December 1925, betreffende den aanleg van een pri mair wegennet in. Noordhblland, werden Ged. Staten onder meer uitjgenoodigd nadere voorstellen te doen opitrent de vaststelling eener regeling van het be heer van het! fonds ter bestrijding van de kosten van aanleg van wegen en het dienstbaar maken van de daarin gestorte gelden aan de uitvoering van het vast gestelde wegenplan. Aan die uitnoodiging gevolg gevende herinneren Ged. Staten er aan, dat ten behoeve van het be doelde fonds,, waarvan' zij voor het eerst melding maakten in hun memorie van antwoord op het af delingsverslag aangaande het voorstel tot overne*- ining van don Zaanlandschon Communicatieweg, otp de provinciale begrooting voor 1925 reeds eene stor ting van f 2.250.000 en op die voor 1926 eene storting van f 750.000, is uitgetrokken. Laatstbedoelde storting kan beschouwd worden als de eerste der jaarlljksche reeks, waartoe de. Prov. Staten bij haar in den aan vang van dit voorstel genoemd hosluit V besloot, Het beheer van bet. fonds dient overeenkomstig aav tikel 154 der Provinciale Wet door' Ged. Staten te worden gevoerd, gelijk artikel li der bijgevoegde ont* werp-verordening bepaalt. De artikelen 2 en 3 stellen vervolgens vast, welke baten aan het fonds zullen toevloeien, en welke uit gaven ten laste daarvan zullen worden gebracht. De ze voorschriften zijn in overeenstemming met de be stemming, van. het fonds, zooals deze in onze voor dracht van 7 October 1925 aangaande het wegenbe- heer nader is omschreven. Als baten zal het foiids in de eerste plaats ontvang gen de voor 1925 reeds beschikbaar gestelde som van f 2.250.000 en Voorts de boven reeds genoemde jaar lljksche ultkeering van i 750.000 uit de gewone mld- delen der provincie, terwijl ook dé opbrengst der lee ningen, weikei de provincie ten behoeve van den aan leg van primaire wegen zal sluiten', in het fonds zal worden gestort. Daarnevens zullen de met de geld middelen van het fonds gekweekte renten aan het fonds ten goede moeten komen, terwijl het de be doeling ie, dat het aandeel der provincie in de op brengst der Rijkswegenbelasting, voor zoover het niet tot bestrijding der kosten van onderhoud van primaire wegen wordt aangewend of voor andere doeReinden besteed, eveneens ten bate van hot fonds wordt gebracht. Het juiste bedrag dezer bate ml jaarlijks, bij de vaststelling der begrooting door de Staten kunnen worden vastgesteld. behandelt men de roode en smettende plekken met 20. door A. S. M. HUTCHINSON. Voor Nederland bewerkt door W. J. A. ROLDANUS Jr. II. Toen George zoo ver gelezen had, grinnikte hij. Blijkbaar was Mrs. Charter nog de kwaadste niet Wanneer zij waaraan niet te twijfelen viel de le zing van haar zoon geloofde, dan was haar houding tegenover Mary vrij goed te noemen. Maar toen zij Mary zoover geschreven had, leg de zij haar pen neer, verborg haar knap gezichtje in haar handen en begon te schreien. .,0, mijn lieveling", snikte zij. „Nu zal je tenmin ste gelooven dat alles in orde is. Nooit nooit zal jo weten wat er in werkelijkheid gebeurd is. O, George, George, kom heel gauw en neem me mee. Hoé kan ik langer bij die beesten blijven? O, George, kom gauw, kom gauw!" Dan maa,kte die dWaze Mary met zakdoek, gome lastiek en pennemes een vlek van verdriet weg, die op haar aardig verhaal gevallen was; bedwong haar tranen; nam haar pen weer op. Nu schreef zij aan één stuk door, vloog haar pen over het papier. Was haar George niet zoo'n heel gewone jonge man geweest, dan zou hij het verschil tusschen dat eerste, zoo netjes geschreven gedeelte en dat, waarin de emotie de gedachten deed voort spoeden, opgemerkt hebben. III. »Dat is dus alles in orde", schreef zij, „en nu be hoeven we nog slechts enkele weken te wachten. Liefste, zullen ze omvliegen of zich voortsleepen? wat doet liefde met den tijd? Mijn Georgie. het kan mij eigenlijk niet schelen. Als de dagen omvliegen, zal ik er op rijden naar jou toe galoppeeren met den wind in mijn gezicht, met een blos op mijn wangen door de vaart: wuivend tegen de men- schen, die we voorbijschieten en starend over den weg, waar ik spoedig jou zien zal dichter en dich ter en dichter bij. „En als'de dageh kruipen? O, na dit beeld schijnt, die gedachte zwaarmoedig, ondragelijk. Maar dat is niet zoo. De werkelijkheid is niet ondragelijk. Als zij kruipen, dan zal ik er heel makkelijk, heel ge lukkig in gaan liggen; droomen over jou, jou zien, met jou praten, jou aanraken. Ja, je aanraken. Want, lieveling, je bent hier in de kamer bij mij. terwijl ik schrijf. Ik kijk op en daar zit je op het voeteneinde van mijn bed tegen mij te glimlachen, mijn Georgie. Je hebt mo niet verlaten, lieveling, sinds we vanochtend van elkaar gegaan zijn. Ja, ik kan zelfs niet schrijven, dat ik je slechts in mijn verbeelding zie. Voor mij is het geen verbeelding. Ik zie, ik zie je, mijn Georgie. Je bent een deel van me, om mij nooit te verlaten. „Hoe nieuw, hoe anders maakt liefde het leven. Alles, wat ik doe; alles, wat ik zie; alles, wat ik hoor, heeft een nieuwe beteekenis, omdat het, iets is om met jou te deelen, iets om voor jou te bewaren en jou te vertellen. Ik beb verdriet (je begrijpt, dat ik het niet heb, het nooit meer hebben zal; dit, is slechts bij wijze van spreken. Je moet lezen; „Als ik ver driet had".) Ik heb verdriet en je deelt het met mij, voel{> met mij mede, zoodat verdriet een leelijk woord is voor wat in werkelijkheid "slechts een gelegen heid is om innig de vreugde te voelen van lief te hebben en bemihd te worden. Ik ben gelukkig; en het geluk wordt duizendvoudig vermeerderd, om dat het, verwarmd door jou, tot mij komt. „Alles is nieuw. Ja, mijn kleeren zelf zijn nieuw. Kijk, hier in mijn linkerhand heb ik mijn zakdoek. Vanochtend nog slechts een zakdoek en voor alle an dere oogen nog een zakdoek. Maar vo'or de mijne! O, jij hebt hem in je hand gehad en hij spreekt tot mij over jou. Hier heb je je arm gelegd, dit was de kant, dien je van me aangeraakt hebt, toen we naast el kander zaten; hier in mijn haar hebben jouw vingers mij. gestreeld een voor een zijn ze nieuw an ders dan vanochtend. „Vindt je me dwaas, wanneer ik zoo schrijf ver veel ik je. ermede? Ik kan het niet helpen. Georgie; liefde beteekent voor ons vrouwen, zooveel meer dan voor jullie mannen. Zij is essentieel anders. Wanneer een man, die Hef heeft, aan de vrouw denkt, denkt, hij haar als ,.de mijne" en dat doortrilt hen bezit. Maar wanneer de vrouw aan hem denkt, denkt zjij aan zichzelf als ,,de zijne" en dat doorsiddert iedere ZWARE AUTO'S IN DE HAARLEMMERMEER. De wegen in de Haarlemmermeer lijden zoor door het zware en snelle doorgaande verkeer. De politie heeft zich nu genoodzaakt gezien proces-verbaal op te maken tegen den bestuurder van een zeer zware vrachtauto uit Amsterdam. De Kruisweg, waarop do auto reed, mag slechts bereden worden door motorwagens, ledig niet zwaarder dan 170O K.G. De aangehouden auto woog ledig 2930 K.G., terwijl de bestuurder geen ontheffing bezat van de ver bodsbepaling van Ged. Staten. BRAND IN HOTEL „VEBSEPUT" TE MIDDEL BURG. Zaterdagmorgen om half zes is brand ontdekt in de keuken van Grand Hotel „Verseput" te Middel burg. Het vuur deelde zich spoedig aan de bovenlig gende logeerkamers mee en zoowel de familie van den directeur als het personeel en verschillende gasten konden zich slechts redden over het dak of door uit, het raam te springen, met achterlating van alle kleedingstukken en soms van geld. Gelukkig kwam ten slotte ieder behouden buiten. De brand heeft het geheele achterdeel van het groote hotel en o.a. de eetzaal met het prachtige plafond, vernield. Wel zijn het hotel en de inboedel tegen brand, doch niet tegen bedrijfsschade verzekerd. Intusschen wordt reeds nu van verschillende zijden hplp gebo den om het bedrijf met het gespaarde voorge bouw voort te kunnen zetten. Op dit oogenblik staat vast-dat de ramp tot het achtergebouw beperkt bleef. Het gebouw is het grootste patriciërshuis, dat in 1747 werd gebouwd voor Stephanus Versluys on de eetzaal bevond zich in do vroegere muziekzaal. Aan het. plafond wa ren musiceerendo engelen aangebracht. zenuw van haar overgavo. De man drukt zijn lief de uit door te zeggen. „Je bent de mijne", de \rouw door: ,Jk ben de jouwe". Zoo gaat het met mij, Ik zeg tot mezelf, dat ik de jouwe, de jouwe, de jouwe ben. Ik wil, dat je alles van mij hebt. Ik wil, dat je iedere gedachte, die ik heb, ken. Als ik slechte gedach ten had, zou ik je die vertellen. Als ik begeerten had. zou ik je die zonde? te blozen kenbaar maken. Ik wil, dar. je recht in mijn hart ziet. Ik wil alles voor jou bloot leggen. tot jou komen, gebonden en naakt, i i Dat is liefde van vrouwen., lioveling.Sommigen van1 ons bieden er weerstand aan, leeren het anders maar ikg eloof niet, dat zij gelukkig zijn echt ge lukkig. Het is mijn natuur te zijn zooals ik gezegd j heb. en tegen de natuur te vechten is een vermoeiend Lwerk, dat sporen achteriaat. „Vindt je me onuitputtelijk vervelend en dwaas? Maar dat zal Je niet vinden; want je hebt mij lief. „O, laat ik dat nog eens schrijven 1 Want je hebt mij lief. En laat mij' dit schrijven; Ik heb jou lief. I „Lieveling, is dat niet vreemd? De onschatbare vreugde, om te zeggen: „Ik heb je lief" en bet voort durend smachtend verlangen hot te hooren zeggen. Niet geliefden alleen hebben vreugde in dat verlam gen. Moeders leeren haar babies zeggen: „I'k heb je lief, moeder", en'vragen steeds en steeds weer: „Heb je mij lief, kind?" Ja. en zij zijn niet tevreden voor zij die verzekering hebben. En kinderen .loopen dik- wijls van hun speelgoed weg, om te zeggen: „Moeder, ik houd zooveel van je." I „Waarom i9 dat? Waarom wordt liefde zoo betwij- ield, dat zij steeds en steeds weer verklaard moet worden? „Daden kunnen haat of sympathie verwekken, maar liefde moet bevestigd worden door woorden. Tot welke misdaden moet liefde verdraaid en verwrongen zijn, dat zij in zulk eon toestand gekomen is? Hoe dik wijls moet zij gebruikt zijn als vermomming, dat zij nu verdacht wordt? „Je hebt nooit vermoed, dat ik aan dergelijke dingen dacht, wel 7 „Lieveling, ik. die zoo frivool ben, denk aan nog die pere dingen. En vanavond wilde ik er met jou over spreken want je moet mijn hart en mijn zieï kennen, zooals je mijn gezicht kent. Ja. aan diepere dingen. Ik vermoed, dat knappe menschen zullen lachen om- den godsdienst, waarin mijn vader en mijn moeder geleefd hebben, mij onderwezen hebben en gestorven zijn en 'die nu de mijne ls. Zij geloofden en ik ge loof in wat ik den Zondagschoolgod heb hooren noemen: den God. die leéït, die luistert en tot wien ik bid. Ik heb boeken gelezen, die probeerden dat ge loof te vernietigen ja. en ik geloof, dat zij daarin slaagden, omdat zij geschreven waren met een zoo handig beroep op het verstand alleen van don menseh Kan zulk een Wezen als God bestaan? vroegen zij. En daar het verstand van den menseh alleen bewezen feiten kan begrijpen, wordt bewijs op bewijs gestapeld dat hij niet bestaan, kan. De onmogelijkheden worden opgehoopt, totdat de menseh uitroepon moet, dat het onmogelijk is. Maar in mijn geloof staat God boven de mogelijkheden. Dat is het geloof, dat alle dingen mogelijk maakt. Weet je wel, liefste, dat ik iedeTen avond voor je bid? Voor je gezondheid, voor je geluk en voor je succes? „Nu weet je wat meer van mij. Is er nog meer te weten, vraag Ik me af. Niet als ik 't uitleggen kan. „De kaars verkeert in eon zeer deplorabelen toe stand: in het laatste stadium. Ik heb haar met mijn mos uit den kandelaar gehaald en op een penny ge zet zij moet werken tot haar laatst,en levensdrop pel. Dat zal niet lang meer duren. Ik zal plotseling in de duisternis gehuld worden en me in het donker moeten uitkleeden. Ik zal, terwijl ik me uitkleed* te gen jou glimlachen en in gedachten bij jou zijn. „Om; elf uur over tien minuten zal ik uit het raam leunen en naar Orion kijken net als jij dat hebhen we immers afgesproken. Beiden zunen -we weten, dat we aan elkander denken, en we zullen „goeden nacht" zeggen. Hoe dwaasl Hoe verachtelijk absurd, triviaal! en hoe mystiek verrukkelijkl Jij on ik met Orio, als het toppunt van ons gezichtsver mógen en onze gedachten, die van hart tot hart vlie gen. de basis. „Mijn George. zouden we als we elkaar nooit ont moet hadden, ooit zoo gelukkig hebben kunnen zijn? Onmogelijk! Onmogelijk! Voor ik vanavond voor jou bid, dank ik God voor jou." Zoo was haar brief. Zoo was mijn Mary. Wordt vervolgd.

Schager Courant | 1926 | | pagina 1