STB Hen ichager Courant traa NIEUWJAARSGROETEN nech SCHAG cht atse aar. dige Tweede Blad. POLDER ANNA PAULOWNA. p, !É:i evertri1 °rde Winterteenen J De gruwelijke jeuk ver dwijnt onmiddellijk met AKKER's a.s, 50 cent MARKTOVERZICHT N00RDSCHARW0UDE. Feuilleton. HET KASTEEL VAN GRANIET tn. 300 p Apoth Apo Woensdag 28 December 1927. 70ste Jaargang. No. 8176 ezendin ittesten iragracl che Por gezelscl 1 Jam Na nk2 ontvang ortefeu e Hollai week slechts lande m zich khandi iend opi portret. larl liet oude GROOT irgadering van Dijkgraaf, Heemraden en Hoofd ei anden op Zaterdag 24 December 1927, des rgens 10 uur, in het polderhuis. Afwezig ia de heer Langereis. Voorzitter de heer C. Wijidenea Spaans, dijkgraaf, re-tam de heer C. Keijzer. a opening volgt lezing der notulen, die onder kzegging aan den secretaris worden goedge- urd. )oor den heer J. C. Geerligs was in de vorige ver tering de opmerking gemaakt, dat het wensche- was geweest, dat de algemeene vergadering beslissing had genomen over het al of niet el übrengen vaii ijzers op de bruggen. De Voorzitter evenwel imerkt nu op. dat hem na- •hand is gebleken, dat de algemeene vergadering dit opzicht een besluit heeft genomen en wel bij behandeling van de begrooting 1927. e heer Lan-ereis izond bericht van verhindering teens ongesteldheid in. De Voorzitte1* hoopt, dat de heer Langereis vol- id maal weer gezond in ons midden zal ver- lijnen jÜed. Staten hebben goedgekeurd het besluit tot rachtirifte van grond in erfpacht aan het P.E.N. Wie de werkelijkheid het meest nabij waa. )e Voorzitter deelt mede. dat er een proefmaling ii machine No. 1 'heeft iplaats gehad, omdat blij- ns de laatste rapporten over electrische bemaling, Hoofdingenieur-directeur van den Prov. Water- tat .io capaciteit van elke pomp bepaalde op 50 60 M3, terwijl spr. had gezegd van 75 M3 Dit rschil nu is reden geweest om met medewerking n Prof Visser een proef te nemen en bij- normalen ïstand: bü 190 toeren bleek het vermogen van n pomp 72 M3. te wezen; van de andere pomp totaal dus 142K, beduidend meer dus dan 100 120 M3. Het eindresultaat viel dus nog al mee. Wat de tweede doorbraak kostte. rbrug. die moe gezien K, Mal U ■waard. tg en raii di op mooi De Voorzitter doet dan officieel© mededeeling van doorbraak van den boezemkade van Wieringer- iard op 11 November 1.1die een belangrijke iade, ruim f 4000, voor den polder beteekende. brengt dank aan den polder Wieringerwaard »r het stopzetten- van de bemaling en in de tweede ats aan den heer J. A. Waiboer. die met zijn Lende welwillendheid, door 'het beschikbaar stel- van grond en andere hulpmiddelen, het moge- c heeft gemaakt, dat de polder spoedig voorzie- igen kon treffen. Spr. wijst er verder op. dat het thans niet meewerkt en op 't oogenblik de «m boven A P. staat. De toestand is een gevolg de Zuiderzeewerken Uit gegevens van den eer Kok, machinist te Wieringerwaard, blijkt toch at gedurende de perioden 1 Octo'ber—1 April de p yjfcezem in 1921—1922 2 maal boven A.P. was, in ^22—1923 geen enkele maal. maar nadat met de uiderzeewerken wafe begonnen, achtereenvolgens rftrJ die zelfde periode 6 maal, 10 maal, 17 maal en ""Fq, dezen herfst alweer 5 maal. De heer K. A. Kaan vraagt of Wieringerwaard io meegaand blijft. De Voorzitter kan dit niet zeggen, toezegging is et gedaan, er is op een desbetreffende vraag ge- Jptwoord, dat Wieringerwaard moest zorgen voor Oxl pen bemaling. Tusschen de regels door hoopt spr. lezen, dat «ze alleen -noodgedwongen zullen ma- n. Als straks de Wieringermeer zal zijn afgeslo- vertrouwt spr., dat het zoowel voor Wierlnger- aard als voor Anna Paulowna voordeel zal worden islOu aar thans heeft de Anna Paulownapolder alleen iz het nadeel. Wieringerwaard heeft 'het recht tot Ualen, maa-r dat brengt nog niet de plicht mee, om it het uiterste te gaan. 'Bij- de gedane kasopname bleken boeken en kas De heer Sta/mmes- informeert naar de beslissing van bat Dag. Baatuur aoatrast Cta &rara 97 da bruggen. De Voorzitter zegt. dat dit ter »prakf komt bU de behandeling van de begrooting en wel bij' de werk verschaffing, Het Dag. Bestuur wil aan beide kan ten van de brug het niveau vlak maken, zoodat voor de brug eerst een vlak gedeelte ontstaat en de paar den niet zooveel trekkracht behoeven te ontwikke len. De heer Stammes noemt ook de brug bijl Berg- man, maar de Voorzitter antwoordt, dat het vlakker maken zoo noodig ook elders kan gebeuren. Aan den heer T. Korver te Breezand zal een ge deelte berm van den Balgweg, groot 30.70 A., in erfpacht worden uitgegeven, tegen een vergoeding j van 3 cent per MB. De begrooting. De lasten met f 3. per H.A. verhoogd. Hierna wordt in behandeling genomen de be- grooting 1928. Bij den post verplaatsingskosten van den opzichter, vraagt de heer K. A. Kaan of het nu voordeeliger zou zijn, dat de polder zelf een tweedehands auto kocht. De heer Stammes: Dan zou een eeratehands wa gen de voorkeur verdienen. De Voorzitter zegt, dat het Dag. Bestuur bet heter oordeelt, de tegenwoordige regeling te handhaven en het onderhoud van de auto aan den verhuurder over te laten. De heer Stammes merkt op, dat als het contract afloopt, opnieuw voorwaarden- aan diverse ver huurders kunnen worden gevraagd. De Voorzitter deelt mede, dat dit ook zal ge schieden. Onder post 58 is opgenomen de kosten van een doorlaatduiker in den boezem van den Wieri-n- waard, ad f 2000. De heer K. A. Kaan informeert naar deze plannen. De Voorzitter deelt mede. dat de opzichter een plan had gemaakt, waarbij de duiker dan tegen over de Elfelstocht zou. komen. -Spr. ia met het plan naar den- Prov. Waterstaat geweest en daar achtte men het gewenscht dat een a,g. overlaat werd gemaakt, die automatisch begint te loopen en uitscheidt. De Prov. Waterstaat zal ter plaatse een onderzoek instellen en- het -Dag. Bestuur vraagt machtiging het naar het oordeel van den Prov. Wa terstaat te doen uitvoeren. De Voorzitter herinnert eraan, dat de heer Van den Berg een paar jaar geleden een dergelijke op lossing aan de hand deed. Spr. heeft bij Zuiderzee werken geïnformeerd, wanneer de afsluiting van het boezemimeer verwacht kan worden en toen is geantwoord, dat er wel op gerekend kon worden, rlat we den volgenden winter zoo door moeten werken. De afvloeiing wordt steeds slechter. De heer Van Balen Blanken wijst op de klach ten van de ingelanden in dien hoek. over het hooge water en vraagt of het peil dus nog verhoogd wordt. De Voorzitter antwoord bevestigend, er is geen afvloeiing, maar getracht zal worden het water in den polder zelf zoo laag mogelijk te houden, opdat de afvloeiing nog zooveel (mogelijk zal plaats vin den. Opgemerkt wordt, dat het dus volgend jaar nog een gevaarlijk jaar zal worden. De heer Smit witst erop. dat onze polder zich al tijd ^bereidwillig hdeft getoond tegenofver Zuider* zMWKrktn ezt vraagt oï mlascblsn om niet van dien kant op bereidwilligheid kan worden gerekend. De Voorzitter izegt, dat ook het Dag. Bestuur hierover heeft gesproken en het plan bestaat om aan Zuiderzeewerken te vragen finantieel te willen bijspringen. Het zal echter niet gemakkelijk wezen om gedecideerd aan te toonen, dat de toestand het gevolg is van de Zuiderzeewerken. Ook post 74 wordt goedgekeurd, de post waaron der ia begrepen de werkverschaffing tot een bedrag van f 3600. van welk bedrag de gemeente dan de helft, dus f 1800 bijdraagt. De heer Stammes wees er nog, op, dat de uit te voeren werken een totaal aan kosten vermelden van f 3000, maar medegedeeld wordt, dat bovendien nog een enkele berm verhooging zal worden uitge voerd. 'Bij den post aankoop grint informeerde de heer Stammes, of er al een besluit was genomen over het al of niet gebruiken van basalt. Medegedeeld wordt, dat een proef is genomen en dat niet kon worden geconstateerd, dat het een© weggedeelte beter waa dan het andere ge deelte, terwijl daarentegen de uitgaaf van basalt hooger was. Daarom zal voorgegaan worden met het gebruik van grint. Dat benauwde gevoel •1» gevolg van slechte spijsvertering, zal spoe dig verdwijnen na ge bruik van Poster s Maag- pillen. het laxeermiddel bil uitnemendheid. Poètzr's Maagplllan Alom verkrijgbaar A f 0.65 per flacon KLOOSTERBALSEM, zuivert - verzacht geneest De heer K. A. Kaan wil dit jaar den post voor beplantingen, f 600, schrappen, maar de Voorzitter merkt op, dat hoogstens het snoeien een jaar kan worden uitgesteld, ten-zij besloten werd, de boomten hier achter te verkoopen en niet meer aan weg- beplanting te doen. Door den heer Van Balen Blanken wordt gead viseerd om den grond onder de jonge boomen nu en dan los te maken, wat dem groei schijnt te be vorderen. De heer {Smit onderstreept dit. De heer C. Geerligs verwacht dat het zwart hou den van dien grond heel wat zal kosten. De Voonzitter wijst er op. dat bedoelde werkzaam heden misschien kunnen worden verbonden met die van het vuil van de wegen afhouden. Het idée-K. A. Kaan wordt niet ondersteund. Bij de -posten bijdrage aan het Hoogheemraad schap Noordhollands Noorderkwartier vraagt de heer K. A. Kaan of er nog kans is, dat deze bijdra- Ken verminderen, wanneer wij van de zeeweringen af zijn. De Voorzitter zegt, dat dit alleen het geval zou kunnen zijrn met de bijdrage volgens Staat A, maar met pogingen daartoe wil het Diag. Bestuur wachten totdat de polder binnen ligt. Nadat nog enkele inlichtingen zijn gevraagd, wordt de begrooting ongewijzigd vastgesteld. De polderlasten worden daarbij gesteld op f 27, vorig Jaar f 24. Rondvraag. De heer J. C. Geerligs wijst op gaten in den berm van dén Zlwinweg en vraagt of het Prov. Water leidingbedrijf daar nog voor moet zorgen. De Voorzitter belooft het P.W.N. te izullen aan schrijven. De heer Smit geeft in overweging, voor het ver broeden van den berm bijt spr. niet de grond uit den slootkant te halen ter plaatse van de verbree ding, maar achter den grinthoop vandaan. De Voorzitter zegt, dat het Dag. Bestuur dit zal overwegen. De heer Smit deelt verder mede, dat Hoogscha- gen hen hljl onvoldoende toevoer van water hebben en deelt de oorzaak daarvan mede. De Voorzitter zal den toestand laten opnemen en zorgen dat er voldoende water komt. Hierna volgt sluiting. enooc enkt In ons blad, dai ZATERDAG 31 DECEM BER verschijnt, bestaat gelegenheid tot het plaatsen van een NIEUWJAARS GROET aan Begunstigers, Familie, Vrien den enz. tegen CONTANTE BETALING van (mits niet grooter dan 3 regels). Elke regel meer 15 cent. Opgaven s.v.pl. spoedig aan ons bureau of aan H.H. Kantoorhouders en Boek handelaars. De Uitgevers. lEJ. e 1 i e r. 60 i chage De strenge vorst belemmert ten zeer ste de aanvoer en verzending. De prijs van de roode kool liep op tot f 14.60. Eveneens hoogere prijzen voor gele en Deensche witte kool. Het bleek ook deze week weer, dat het weer niet zoo spoedig precies geschikt is voor den Langendijk. Het is usance dat we winter noodig hebben om voor de producten betere prijzen te maken. Deze week echter liepen tijdens de strenge vorst de prijzen terug en niet zoodra was de dooi ingevallen, of het ging met de prijzen weer excelsior. De oorzaak is, dat het niet alleen niet mogelijk was om de kool tijdens het vervoer naar de markt vorstvrij te houden, doch vooral ook dat de kooplieden de ver zending niet aandurfden, uit vrees, dat ze niet vorst vrij zouden aankomen. Er kwam dan ook zeer weinig aan de markt. Wat aangevoerd werd, werd meermalen nog opgehouden en wat verkocht werd bracht legere prijzen op. Toen de producten zonder gevaar verzonden konden worden, was direct de markt veel levendiger, met ge volg, dat de prijzen van roode en gele kool ongeveer een gulden hooger werden, en daardoor op een hoogte kwamen, die tot heden nog niet bereikt was. Zelfs werd te kort aangevoerd, waardoor op andere wijze het tekort moest worden aangewend. De roode kool, waarvan de aanvoer in totaal slechts 19 wagons geweest is, bracht Zaterdag van f 11.30 f 14.20. Zelfs de doorschot werd nog voor f 9.50 f 13.50 verkocht. Beneden 10 gulden is deze week zeer weinig roode kool verkocht. z De gele kool die de vorige week tot f 8.30 opbracht, wist Zaterdag tot f 9.30 te komen. De doorschot) bracht ongeveer 2 gulden minder op. In totaal hadden we slechts de halve aanvoer van de voorlaatste week. Met de Deensche witte is het ook deze week weer iets beter geworden, doch best vlot het nog niet. Ondanks de aanvoer van slechts 7Mi wagon hebben ze slechts eenmaal tot f 5.80 kunnen opbrengen, wat juist een gulden meer is dan de voorlaatste week. Doorschot werd alleen de beide laatste dagen een partijtje aange voerd. De uienaanvoer was slechts even 3 wagons. Ze wer den verkocht van f 111, wat een gulden boven de noteering van den vorigen week was. De drielingen brachten een kleine gulden minder op, en de nep, die slechts tweemaal aangevoerd werd, kon ten hoogste f 5.80 opbrengen. Peen werd alleen Dinsdag en Zaterdag aangevoerd en bracht respect, f 4.30 en f 5.20 op. De totale aanvoer was 31200 Kg. uien, 2000 Kg. peen 191900 Kg. roode kool, 85100 Kg. gele kool, en 75400 Kg. Deensche witte kool; totaal slechts 38 wagons. DOOR ETHEL M. DELL Beweikt door Jhr. R. H, G. NAHUYS. TWEEDE DEEL. „Maar wie gewoonlijk. begon Sylvia, doch eensklaps -eld zij op en werd wit tot aan de lippen. „Ik be- njp het," zeide zij in een vreemd klinkend, bijna on- loorbaar gefluister. Burke sprak zonder haar aan te zien. „Het is niets. dan een hut. Hy bouwde haar zelf, het tweede llr dat hij hier was. Hy had gewoond op de farm, gin wilde van mij weg, daar hij zonder iemands tus senkomst zyn eigen gang wilde gaan. Mijsschien 'g ik da'arin te ver. Doch eigenlijk ging het mij niet i. Maar ik kan er niet kalm bystaan wanneer een tnke man zich met voorbedachten rade verlaagt tot 't Peu van een kaffer. Het was het beste, dat hy ging. ders zou ik hem vroeger of later hebben moeten weg- '!fn' vT begreep hij. En ik ook. Dus scheidden wy." f Hoe beknopt en gebrekkig Burke het geval had bloot- jelegd, iedere door hem geuite volzin bracht een af- inderlyken stoot toe in het hart van het doodsbleeke leisje dat naast hem te paard zat, bewegingloos, en ié -brandende oogen gevestigd op die ellendige kleine 'ut, die den afgod, die zoo lang door haar was aange ven, geherbergd had. Zonder een woord te spreken, trok zij eindelijk aan hiceüw* en ^aar Paar(T door het schrale gras en i n de steenen voorwaarts stappen. Burke bleef I l haar, steeds recht voor zich uitziende als ware fuy alleen. kramen by de hut, en Sylvia steeg af. Het eeni- ven*ter bestond uit ijzergaas in plaats van glas, en l a[over was aan de binnenzijde een stuk doek gespij- j °Pdat geen onbescheiden oogen naar binnen zou- w gluren. De deur was gesloten en van een hangslot duidelijk, dat de eigenaar iederen tegen indringers genomen had. '°Sf hoewel hy op 'deze armzalige plek, waar- V. j? een Kaffer den neus zou hebben opgetrok- BL'i®efde. tot'h had hij hèar een boodschap gezon- at verwachte, Méér dan ieder ander feit dat zij tot dusverre te weten was gekomen, overtuig de dit haar van de bittere, bittere waarheid van zijn mislukking. Vanuit het midden in de wildernis, vanuit onbeschrijfelijke verlatenheid, had hij die boodschap ge zonden. En zy gaf er aan gehoor om hem vertrok ken te vinden. Langzaam welden de heete tranen by haar op en rolden over haar gelaat. Zij wist zelfs niet eens dat zij stroomden. Slechts in het laatste oogenblik overzag zy de troosteloosheid in haar geheel en ledigde zij den beker gal tot op den bodem. Hier was hij hoe langer hoe dieper gezonken. Hier had hij zijn mannelijkheid begraven. Toen zy zich eindelyk afwendde, was het als had zy gestaan by zyn graf. Burke had op haar gewacht en hielp haar by het op stijgen onder volmaakt stlzwijgen. Niet dan toen Zy den teugel oplichtte, legde hij even een hand op haar knie. Het was een stom bewijs van sympathie, dat zij niet kon beantwoorden, of zij zou in snikken 'zyn uit gebarsten. Het verzachtte evenwel een weinig haar smart en heelde haar hart. Hy had haar zyn kameraad schappelijke sympathie geschonken, juist toen zy daar aan het meest behoefte had. HOOFDSTUK IL DE BEZOEKERS. Na dien rit naar de hut van Guy begon Sylvia de zen eindelyk te beschouwen als iets wat slechts deel uitmaakte van het verleden. Het was alsof er in het zelfde oogenblik waarin zy zich van die eenzame hut in de wildernis had afgewend, een hoofdstuk van haar leven afgesloten was. Zij sprak tot zich zelve dat de man dien zij had liefgehad gestorven was. en sedert dien avond liet zy niet toe, dat haar gedachten vrij willig naar hem afdwaalden. Rustig nam zij den last des levens op de schouders Zij aanvaardde de teugels van het bewind, en bracht orde en regel in de huis houding van Burke. In zyn tegenwoordigheid zinspeel de zy niet meer op Guy, hoewel er tijden "waren waarin zyn tred, zijn stem, en bovenal zyn fluiten, haar her inneringsvermogen pynlyk wakker riepen. Hij vermeed eveneens over Guy te spreken, en be jegende haar met een achtelooze welwillendheid, die haar geheel op haar gemak stelde. Zy leerde hoe lan ger hoe meer van het bedrijf op de farm kennen, en haar belangstelling in de jonge dieren groeide met den dag aan. Zy hield er veel van, hem op zyn inspectie- ritten in den vroegen morgen te vergezellen, en toonde zich zulk een leergierige leerlinge, dat hij haar zijn opzichter noemde, en haar ten slotte nu en dan tochtjes van dien aard opdroeg, die slechts aan een zeer betrouw baar persoon kunnen worden toevertrouwd. Op zekeren morgen tamelijk laat op een snikheeten dag van een van deee terugkeerende, kwam zij voor de eerste maal in aanraking met hun naaste Engelsche buren, die op twaalf mijlen afstands een farm hielden. Het gaf haar een tamelyken schok, toen zy by het bin nenrijden haar „stoep in beslag genomen vond, doch het zien van den blozenden Engelschman die haar te gemoet kwam, stelde haar weldra gerust. „Hoe maakt u het, mevrouw Ranger? Wij komen u een bezoek brengen," kondigde hy met een zware, har telijke stem aan. „U zult het haast niet gelooven, doch wij hebben eerst onlangs vernomen dat Burke getrouwd was. Negen dagen lang hebben wij met open monden gestaan van verwondering, doch nu ik u gezien heb, kan ik mij over niets anders meer verbazen dan over Burke's buitengewoon geluk." In dit compliment school zooveel eenvoudige harte lijkheid, dat het Sylvia onmogelijk was deftig te blijven Zij lachte en liet zich uit den zadel glijden. „U is mijnheer Merston," zeide zy. „Hoe vriendelijk van u, eens by ons te komen! Ik vrees, dat ik op het oogenblik alleen thuis ben, doch Burke zal spoedig ko men. Ik hoop, dat u iets verfrisschends gehad heeft." Zy gaf haar paard aan een Kafferknaap, en betrad met haar nieuwen kennis de stoep. „Myn vrouwI" stelde Merston met zyn opgewekte stem voor. Sylvia trad vooruit met een vlugheid, die onwille keurig eenigszins gematigd werd naarmate zy verder ging. Mevrouw Merston stond niet op om haar te be groeten. Zij zat stijf rechtop en wachtte op de ver welkoming van Sylvia, en vanaf het oogenblik dat de handen van deze die haar bezoekster aanraakten, wist zy, dat hier geen sympathie zou heerschen. „Hoe gaat het u?" vroeg mevrouw Merston stijf. Zy was een vrouw van kleine gestalte, wellicht tien jaren ouder dan Sylvia, en had een gelaat, dat eens rose en wit geweest was, doch thans niets dan een bleekroode kleur vertoonde. Haar oogen stonden flets en schenen overal iets aan te merken te vinden. Haar neus was recht en zeer dun, eenigszins aan de neus vleugels samengeknepen. Haar lippen waren dun en vertoonden een bitteren neerhangenden trek. Haar ha ren waren geheel kleurloos, bijna als asch; klaarblijke lijk waren zy eenmaal lichtblond geweest. De hand die zij Sylvia reikte was zoo mager, dat de laatste dacht dat zy de beenderen over elkander voel de glyden. Haar huid was warm en zeer droog. „Ik hoop, dat dit afschuwelijke land u bevalt," zeide zei. „Och kom, Mathilde!" bracht haar echtgenoot in het midden, „dat is geen erg pleizierige begroeting van een pas uitgekomene!" Zij sloot de dunne lippen zonder te antwoorden, en de benedenwaartsche trek viel zeer duidelijk in het oog. „Ik heb alle afschuwelijkheden er van nog niet ont dekt," antwoordde Sylvia luchthartig. „Het is een zeer dorstig land, geloof is, althans in dezen tyd. Heeft u reeds iets gebruikt?" „Wij zyn juist aangekomen," zeide Merston. „O, dan zal ik er even voor zorgen," zeide Sylvia en haastte zich naar binnen. „Lijkt mij een aardig vrouwtje toe," merkte Merston tot zijn vrouw op. „Ik ben nieuwsgierig te weten hoe en wanneer Burke aan haar gekomen is. Hyl is in geen tien jaren naar huis geweest, en zij kan nog geen vyf en twintig jaren oud zijn." „Zij zal hem waarschynlyk gevangen hebben," ant woordde zyn vrouw hatelijk. „Doch het zal haar spoe dig berouwen." Sylvia keerde een paar minuten later terug, een blad dragende, waarvan Merston zich haastte haar te ver lossen. „Wij zyn er zeer nieuwsgierig naar -myn vrouw en ik hoe Burke het fortuintje overkwam met u te trouwen," wendde hij zich tot haar. .„U is een nieuwe linge in dit land, nietwaar? En zoo lang ik hem ken is hy niet naar Engeland geweest." Sylvia zag een oogenblik verlegen naar hem op. Toen lachte zy. „Wij leerden elkander kennen te Ritzen", zeide zy. „Ritzenl" zeide hjj haar in verbazing na. „Wat ter wereld deedt u daar?" Daarna liet hy haastig volgen. „Ach, neem mij niet kwalijk. Vergeef mij mijn onbe scheidenheid. Doch u ziet er zoo terdege als een herto gin door geboorte uit, dat ik niet kon nalaten my te verwonderen." „Welnu, wat wilt u drinken?" vroeg Sylvia op ge- makkelijken toon. „Ik ben geen hertogin door geboorte of iets van dien aard, doch alleen de vrouw van Burke. Wij dryven samen deze farm bij wijze van compagnie schap. Ik ben natuurlijk de jongste deelgenoot. Burke zegt mij wat ik doen moet, en dat doe ik." „U zult spoedig uw teint verliezen, indien u in deze hitte en stof uit ryden gaat," merkte mevrouw Merston op. „Ik hoop van niet". Sylvia lachte wederom. „Zoo ja, dan zal ik haar niet zeer missen. Het is eigenlijk wel aardig, te weten dat zooiets er niet op aan komt. Ha, daar komt Burke!" By het vernemen van hoefgetrap pel, keek zij plotseling op. Wordt vervolgd.

Schager Courant | 1927 | | pagina 3