Zaak Firma L. BOLTE. Radioprogramma Gemengd Nieuws. Burgerlijke Stand. Plaatselijk Nieuws. HEROPENING Bij monde van den heer D. Bakker Dz., ale commia- te van rapporteurs, werd als zoodanig verslag uitge recht, dat de boeken en bescheiden in de beste orde ijn bevonden en brengt alsnog dank aan den kas- icr, bestuur en raad van toezicht, voor de vele werk- aamheden welke hieraan zijn verbonden. Hierna volgde uitdeeling van presentiegeld, zijnde 0.50. De heer H. Glas vraagt hierna of de reserve, welke net f2000 klimt en in verband hiermede de rente iu niet verlaagd kan worden voor menschen welke :eld halen. Is het noodzakelijk, dat zulks nu altijd noet doorgaan, is die reserve nu niet groot genoeg. In verband hiermede werd door den heer Jb. Hui- >ers ook nog gevraagd om de rentestandaard van ge geven voorschotten in loopende rekeningen te bren- ;en inplaats van 514 op 5 daar zouden de men schen toch mee gebaat zijn. Door den directeur werd er op gewezen dat zulks liet kan. De vereeniging wordt steeds grooter, terwijl /an do Centr. Bank ook steeds aandrang komt de reserve grooter te maken. En wanneer ze daar om- aoog gaan, moeten wij dat ook doen. Gezien met hot oog op de toekomst, kan bezwaarlijk tot renteverlaging overgegaan worden. Terwijl door Ten voorzitter er nog aan toegevoegd wordt dat het getuigd van een voorzichtig beleid van Bestuur en Raad van Toezicht en wanneer het mogelijk is, men tot verlaging wenscht over te gaan. Hierna sluiting. WINKEL. Tot secretaris van de commissie van toezicht op het lager onderwijs, is benoemd de heer B. Span alhier. EEN HUURVERORDENING. De Amsterdamsche wethouder De Miranda, wil Am sterdam gelukkig maken met een Huurverordening. Het is dan een belangrijk vraagstuk, of de gemeen ten er werkelijk toe zullen komen, de afgeschafte cri sis-wetgeving van het Rijk in een nieuwen vorm te doen herleven. De bedoeling van deze „Huurverordening Amster dam" is, dat zij zal gelden van 19 Juli a.s. tot 1 Jan. 1930. Verboden is, als verhuurder voor het gebruik van een woning een .hoogere vergoeding onder welken naam of in welken vorm ook, voor zich of voor een derde te bediögen of aan te nemen, dan den huur prijs, voor de woning, overeenkomstig de bepalingen der Huurcommissiewet, geldende op 18 Juli 1927 dus op den laatsten dag voor de buitenwerkingstel- ling of laatstelijk daarvoor, indien de woning op dion dag niet verhuurd was. B. en W. kunnen evenwel schriftelijk een hoogeren huurprijs goedkeuren, eventueel onder zekere voor waarden. Voorts wordt in het leven geroepen een „commis sie van advies in zake huurverhooging", welke B. en W. moeten hooren, alvorens aan een' gevraagde huurprijsverkooging goedkeuring te onthouden. Deze commissie bestaat uit drie of vijf leden, door B. en W. te benoemen, in dier voege, dat de belangen van huurders en verhuurders zooveel mogelijk gelijkelijk zijn vertegenwoordigd. Van elke weigering van een ingediend verzoek dot huurverhooging staat natuurlijk beroep open. De in stantie hiervoor is de Gemeenteraad. Ook de huur der, die zich door een beslissing van B. en W. be zwaard gevoeld, kan bij den Raad in appèl gaan. De regeling van het beroeprecht is vrijwel gelijk aan die in de Bouwverordening. Op overtreding van eenige bepaling der verorde ning staat hechtenis van ten hoogste zes dagen of geldboete van ten hoogste f 25. NOORDSCHARWOUDE. Het Instituut voor ArbeddereontwildteLra# gaf gisteravond weer een ontwikkelingsavotnd in „Con- co^dia'^, De heer Mullekote alhier had tot onderwerp: „Melk,"'" eein onderwierp op zichzelf niet aantrek kelijk, waardoor het bezoek niet groot was, dooh waarin de aanwezige®' *<en zeer mooien en boeien- den leerstof vonden. Het is niet onmogelijk dat op dezen avond nog een excursie volgt, naar de Zuivelfabriek te Stom- petoren. 26 April zal de laatste avond zijn met Ds. De Kloet als spreker, over „over da geschiedenis van het aloohoUissme.'" OUDKARSPEL. De Raad dezer gemeente besloot met 0—Q. stem men adhaesic te betuigen op het adres van het i gemeentebestuur van Broek op Langendyk, waarin aan de kroon verzocht wordt gieen tol te plaatsen op den Twnjjverweg. Daar men zich echter met veraohillende pfmton in de memorie van toelichting niet vetreenigen bon werd deae ruitgeschakeld en besloten het adres zonder toelichting te verzenden. OUDKARSPEL. Na referendum onder de leden £s die R.K. lijst voor de genioenteoraadswMezing onveranderd ge- bleven. ITAfJë EN HONGARIJE. Uit Rome wordt gemeld dat Mussolini en graaf Bethlen gistermiddag het vriendschaps- en arbitrage- verdirag tusschen Italië en Hongarije hebben ge- teekend. De belangrijkste bepaling van dit verdrag is wel, dat Fiume voortaan een vrijhaven voor Hongarije zal wórden. DE KONING VAN ROEMENI6. Volgens berichten in de bladen is koning Ferdi- nand van Roemenië sedert gisteren bewusteloos ge weest. De doctoren trachten de hartswerking te versterken. In de laatste 24 uur heeft de koning geen voedsel meer tot zich genomen. Uit Boekarest is voorts bericht ontvangen, on danks do strfenge censuur, dat de toestand van den koning zèer ernstig is. De hartslag wordt steeds zwakker. Daar de dood van den koning elk oogonblik wordt verwacht, verlaten koningin Marie en de andsro leden van de koninklijke familie de kamer van don koning niet meer. EEN KNAAP ONDER DE WOLVEN. Uit Allahabad, In Indië, wordt gemeld dat herders bij Miawana, op ongeveer 100 Km. afstand van Al lahabad, een Indisch knaapje, van naar schatting tien Jaar oud, ln het hol van oen wolf hebben ge vonden..Uit wat men in het hol vond viel op te ma ken, dat/het knaapje daar'woonde. Het kon niet spreken, en ook niet behoorlijk loopen. doch be woog zich op handen en voeten voort, slobberde water om zijn dorst te lesschen en at gras. Het ▼entje, dat zeer mager la, doch overigen» goed orrt wikkelde ledematen heeft, ls naar Allahabad go- bracht, waar het thans in een speciaal vertrekje wordt verpleegd. Des nachts pleegt het te blaffen, terwijl het zichzelf ook bijt, evenals menschen, die in zijn nabijheid komen, waarom men het kind heeft moeten vastleggen. De jongen zal naar een gesticht voor geesteszieken worden overgebracht, waar hij zal worden verpleegd. Zoals men reeds weet is het reeds eerder voorge komen, dat kinderen in wolshol enwerden gevonden. HENRY FORD. De automobilist, die Henry Ford dezer dagen te Dearborn van den weg heeft afgereden, heeft aan de politie de verzekering gegeven, dat hier slechts van een ongeluk sprake is. Ford heeft den wensch te kennen gegeven, dat van do quaestie geen rechts zaak zal worden gemaakt. Ford heeft zich intus- schen ertoe latten overhalen, zich voortaan te doen bewaken door een lijfwacht. GEMEENTE HARENKARSPEI* Geboren: Nicolaas Jacobus, zoon van Antonius Bos en Elizabeth Beemsterboer. Anna, dochter van Simon Petrus de Jong en Neeltje Pankras. Anna Maria, dochter van Theodorus Tol en *Agatha Cor- nelia Bleijendaal. Maria Jacoba, dochter van Johan- nes Smit en Wilhelmina Bakker. Aafje, dochter v Jan Groet en Guurtje Kaaij. Petrus, zoon van Jacob Duineveld en Guurtruida Spaansen. Nicolaas, zoon van Klaas Bakker en Ma riet je Lijnes. Johanna, Ca- etharlna, dochter van Cornelis Hoogeboom en Eli- 9abeth Olgers. Johanna, dochter van Cornelis Dek ker en Agatha Veldman. Ondertrouwd en gehuwd: Geene, Overleden: Cornelis Swager, oud 73 jaren, echt- gen. van Engeltje Wilner. Levenl. aangegeven kind van Johanes Zuijdam en Maria Petronella Boekei. Teeuwis Hoogeboom» oud 64 jaren, ongehuwd, Anna Buijs, oud 46 jaar, echtgen. van Johannes Jacobus Zutt. Elizabeth Ursem, oud 66 jaar, weduwe van Huherteus Blank.Levenl. aangegeven kind van Jan Groen en Grietje Hoedjes. GEMEENTE HOOGWOUD. Geboren: Catharina, dochter van Wilhelmus Bak ker en van Alida Elisabeth Degeiing. Cornelis Lou- lentius, zoon van Pieter Conijn en van Geertruida Maria van Dam. Cornelis, zoon van Francis Maas en van Catharina de Lange. Marie Trijntje, dochter van Jan Keppel en van Pietertje Karmelk. Cobus Gerardus, zoon van Pieter Bankras en van Marijtje Pater. Martinus' Joseph, zoon van Dirk Portegies en van Maria Katarina Peerdeman. Cornelis, zoon van Jacob de Beurs en van Antje de Geus. Overleden: Jacob Koeman, oud 71 Jaren, man van Margaretha Loulsa Suzanna Vetter. Arie Meijers, oud 74 jaren, man van Aaltje Murka de Vries. Fijtje Wiedtjk, oud 81 Jaren, weduwe van Gerrlt Bossen, overleden te Schagen. Ondertrouwd: Louris van Leeuwen, weduwnaar van Maart je van Twulver met Maria Grolleman, weduwe van Gerrit Roseboom, beiden te Hoog woud. Getrouwd: Philippus Hijman, oud 24 Jaren, te Nieuwe Niedorp met Annetta Cornelia Klap, oud 23 jaren, te Leiden. Louris van Leeuwen, weduwnaar van Maartje van Twuiver met,Maria Grolleman, weduwe van Gerrit Roseboom, beiden te Hoogwoud. GEMEENTE NOORDSCHARWOUDE. Geboren. Adrianus Johannes. zoon van S. van Diepen en E. Kramer. Johanna Cornelia. dochter van N. Groot en G. Koster. IJf. zoon van A. de Lan ge T. Kos. Huwelijksafkondigingen: Jan Wormsbecher. oudj 24 jaar, en Hendrlkje Burgert, oud 26 Jaar. Jan Kep pel. oud 31 jaar en C. Roodenburg. oud 25 jaar. Huwelijken: Frederik Appel, oud 24 jaren en Neel tje Swager. oud 22 jaren. Jan Wormsbecher en Hen drik je Burgert, voornoemd. Overleden: Pieter Borst, oud' 72 jaren, echtgenoot van A. Swager. Anna Bomraer. oud 69 jaren, wedu we van K. Koopman. Teetje Sljpheer. oud 72 jaren, echtgenootet van P. Langedijk. Piet Jes, oud 1 jaar, zoon van C. Jes en C. P. de Leeuw, (overl. te Alk maar. GEMEENTE HEERHUGOWAARDL Geboren: Theodorus Jozef, zoon van Jan Dekker en van Cornelia Oudhuis. Margaretha Geertruida, dochter van Klaas Oudeman en van Geertje Bruin. Afra Christina Mtfria. dochter van Dirk Doodeman en van Geertruida Floris. Cornelis Jozef, zoon van Conelis Rood en van Geertruda Weel. Simon Jo- sephus. zoon van Jan Schouten en van Leentje Schilder. Jansje. dochter van, Pioter Boers en van Guuirtje Hoedjes. Theodorus Wilhelmus, zoon van Johannes Hoogland en van Maria Pronk. Catharina Johanna, dochter van Theodorus Zuurbier en van Maria Schilder. Petrus Johannes. zoon van Johan nes van Stralen en van Aaltje Wijnkar. Margare tha Johanna. dochter van Jan Stoop en van Geer truida Maria Hurkmans. Jacobus. zoon van Jacob Zuurbier en van Petronella Poland. Corrie, doch ter van Dirk Rempt en van Cornelia van Eeten. An na. dochter van Petrus Joseph Haak er en van Ca tharina Zoon. Anthonius. zoon van Cornelis Oud huis en van Alida Heddes. Cornelis. zoon van Pie ter Kok x van Catharina Agatha Rood. Cornelis Johannes. zoon van Petrus Wokke en van Geer truida Korven. Johannes.. zoon van Jan Beers en van Maria Beerse. Gijshert. zoon van Gijsbert van Barneveld en van Alida Rietveld. Anna Maria, doch ter van Johannes Wijnker en van Anna van Langen Overleden: Catharina Koppes. oud 11 jaren, doch ter van Arie Koppes en van Engeltje Brink. Pieter Dekker, oud 59 jaren, echtgenoot van Maartje de Beurs. Jan Brink, oud 59 jaren, echtgenoot vanPie- tertje Borst. Pieter Bakker, oud 8 jaren, zoon van Johannes Bakker en van Agatha Mulder, overleden. GEMEENTE ZIJPE. Ingeschrevc® van 30 Maart tot era met 1 April: GéborenJacobus Jbliamnes, zoo® van Johaimes Kabel en Cornelia Alida Janson. Miohiel, zoon va® Pietje® Veuger en van Engelige de Leeuw. Wat zag het er vanmorgen troosteloos uit, het re gende dat het goot en de meer dan dikke lucht be loofde niet veel beterschap. Verschillende inzenders stonden in hun nog leege tenten en wisten niet wat te beginnen, onmogelijk als het was om hun artikelen aan zulk weer bloot te stellen. De PaaschtentoonstelUngsdag is er geheel op ge baseerd om onder een vroolijk zonnetje te worden gevierd. Laat het weer Schagen op dien dag in den steek, dan gaat er zeer veel van de aantrekkelijkheid verloren. WIJ begonnen den dag anders onder zulke goede omstandigheden. Immers voor het eerst zou onze Paaschtentoonstelling gehouden worden gelijk met die van Zaandam. Was het voorheen dag aan dag, nu was het op denzelfden Woensdag. En menigeen vroeg ziclr af, hoe zal Schagen deze concurrentie doorstaan. Het eerste gunstige teeken was, dat alle keurmeesters Schagen trouw bleven, allen namen hun benoeming weer aan. Dat gaf den burger moed. En toen dan ook later de aangiften binnenkwamen, bleek het al spoedig, dat Schagen zijn oude positie handhaafde. De inzendingen overtroffen die van vorig jaar zelfs en de goedgevulde catalogus gaf daarvan het beste bewijs. Dat stemde tot opgewektheid en dankbaar heid, het bewijs als het leverde, dat men gaarne naar Schagen gaat De lucht brak hier en daar wat, de regen werd wat minder, al bleef het vrij hopeloos en weldra repte men zich allerwege om zijn artikelen naar de tenten te brengen. En spoedig, al was het dan wel wat later dan anders, en al vertoonde zich hier en daar nog wel een hiaat, wa3 de lange rij van inzendingen van Schagen's zakenmenschen en die van elders gereed en volkomen bezienswaard. Do vee-inzendingen waren zelfs beter dan vorig jaar, wat aantal betreft, maar ook de kwaliteit muntte uit, er waren prima, prima dieren, die een levend bewijs waren voor de vakkennis van hun eigenaars. De schapenafdeeling was iets minder, varkens vol doende, en de pluimvee- en konijnenafdeeling was als van ouds een aparte attractie. Het was te ongeveer 9 uur, dat op de bovenzaal van café Peetoom de officieels opening plaats had in bijzijn van bestuursleden, keurmeesters, leden van de commissie van aankoop, gemeentebestuur, enz. De heer Rutger Kaan, de voorzitter zeide daarbij het volgende: Het doet mij genoegen U namens het Bestuur we derom het welkom te kunnen toeroepen, op dezen voor onze vereeniging zoo belangrijken en ditmaal ook bijzonderen dag. Een bijzondere dag in de eerste plaats omdat on ze tentoonstelling samenvalt met de verkiezing voor Prov. Staten, waardoor vele trouwe bezoekers onze tentoonstelling door ambtsbezigheden niet zul len kunnen bezoeken en waarvan reeds bij deze opening de uitwerking is te zien. Het college van B. en W. dezer gemeente is im mers alleen vertegenwoordigd door oen der wethou ders den secretaris. De burgemeester is met verlof, de loco-burgemeester zond bericht dat hij door ver kiezingswerkzaamheden niet aanwezig kan zijn, doch niettemin de beste wenschen uit voor het wel slagen dezer tentoonstelling. Spr. dankt voor dit schrijven en hoopt, dat de waardeering en mede werking van het gemeentebestuur bij voortduring zal blijken. De tweede bijzonderheid is dat vandaag de ten toonstelling te Zaandam gelijktijdig met de 'onze wordt gehouden. Amsterdam heeft de tentoonstelling van Vrijdag naar Donderdag verschoven, Zaandam van Donderdag naar Woensdag, met het vertrouwen dat Schagen de tentoonstelling op Dinsdag zou hou den. Een commissie uit ons bestuur heeft daarover bespreking gehouden en heeft gemeend aan dat verzoek niet te kunnen voldoen, doch zich te moe ten houden aan den historischen Woensdag, mede met het oóg op de markten op Dinsdag te Purme- rend en Rotterdam. Bestond door het samengaan met Zaandam aanvankelijk bij het Bestuur onge rustheid en vrees, toen bleek dat alle juryleden ons. wederom zouden, helpen, was dat oen grooto gerust stelling, eveneens toen uit de aangifte bleek, dat o.a. de rubriek vetvee een 20-tal nummers meer bevatte dan vorig jaar ,toen we reeds zoo bijzonder tevreden over de inzonding waren. Zoowel juryleden als inzenders brengt spr. voor dezen steun harte lijk dank. Wat het bezoek en zaken-doen betreft, spr. hoopt, dat Schagen geen last zal ondervinden van Zaandam, doch dat 'straks gezegd zal kunnen .worden dat handel en bezoek bevrdigend waren. En spr. hoopt, dat ook Zaandam hetzelfde zal kun nen zeggen, immers onze vereeniging beoogt geen concurrentiestrijd. Mot den wensch, dat dezo hoop ln vervulling zal mogen gaan, verklaart spr. deze 84e tentoonstelling voor geopend. Daarna sprak namens het Gemeentebestuur de heer Van Erp nog enkele woorden van waardeering aan het adres der vereeniging en haar bestuur, daar bij de hoop uitsprekend dat onder de goede leiding van haar voorzitter den heer Kaan, de Paaschtentoon stelling in Schagen steeds in beteekenis mag toene men. Ofschoon in 't algemeen tegenwoordig door 4e tijdsomstandigheden niet gesproken kan worden van een opgewekt zakenleven, geven onze plaatse lijke zakenmenschen den laatsten tijd blijk dat dit geen nadeeligen invloed heeft op hun ondernemings geest. Integendeel herhaaldelijk kunnen wij melding maken van verbouw, gepaard gaande met moderni seering van diverse winkelhuizen. Zoo ook nu weer door de firma L. Bolte. Dinsdagmiddag werden haar geheel verbouwde en modern ingerichte magazijnen van manufacturen, heeren- en damesconfectie en bedden-afdeeling geopend. Door den uitgebreiden verbouw heeft de firma thans de beschikking gekregen over een mooie, rui me afdeeling voor dames-, bakfish- en kinderman tels en japonnen, is een nieuwe afdeeling voor bed den enz. toegevoegd, terwijl nog een aparte afdeeling voor slaapkamermeubelen enz. is ondergebracht. Ook de hoerenconfectie-afdeeling heeft een flinke uitbreiding ondergaan. En dat deze groote verbete ring kan worden tot stand gebracht, komt doordat alleen achter de voormalige winkelafdeeling met een oppervlakte van 80 M2. kon worden uitgebreid. Bij de geheele verbouwing is rekening gehouden niet alleen met een practisclt gebruik der diverse afdoelingen, maar ook met de moderne eischon die tegenwoordig worden gesteld, terwijl de ganache uit voering een duidelijk bewijs aflegt van smaak on vernuft. De firma I3olte heeft thans een keurige étalngoruimte gekregen, waarin de verschillende artikolen op zijn voordeeligst uitkomen en het éta- leeren bij deze opening der zaak gaf reeds een spre kend bewijs, dat thans een buitengewoon aantrek kelijk geheel is te verkrijgen. De algemeene indruk is bijzonder vriendelijk en in den vollen zin van bet woon! k«n goeproken worden van een ztcsfe «He ge heel naar de eischen van den modernen tijd ls ingericht. De pul toch ls voor zien van teakhouten midden-, zij- en achtervitrinen, die het geheel een bijzonder mooien aanblik geven. Achter de winkels is voorts een geheel nieuw woonhuis gebouwd, terwijl op de verdieping nog verschillende vertrekken als goederenmagazijnen zijn ingericht. De gezamenlijke uitvoerders van het werk zijn in hun pogingen om hier een mooi geheel te stichten, bijzonder goed geslaagd. De Gebr. Koning waren de aannemers van het geheele werk, het schilder werk werd uitgevoerd door de heeren Schot en Roggeveen, terwijl alles werd uitgevoerd onder ar chitectuur van den heer Chr. Dekker alhier. De teakhouten werken werden geleverd door den heer M. C. Tuinman alhier. De natuursteenbekleeding be staat uit gepolijst syoniet en de tegelvloeren werden gelegd door fa. Heljster uit Amsterdam. Als bij zonderheid noemen we nog dat het zonnescherm zoodanig geconstrueerd is, dat het na te zijn opge draaid, geheel aan het oog is onttrokken en in den teakhouten balk is opgelost. De firma Bolte mocht op dezen voor haar gewich- tigen dag zeer vele blijken van belangstelling on dervinden. Niet alleen toch het persoonlijk bezoek, van yelen, doch ook het gr.opt aantal telegrammen van gelukwenschen die binnenkwamen, gaven daar uiting aan. Maar niet minden da vele. zeen vele bloemstukken die zoowel door plaatselijke als door uitwonende zaken- en andere vrienden, personeel en kefanissen waren gezonden. Het was een ware bloemenschat. Verschillende groote firma's hadden voorts hun vertegenwoordigers gezonden om de firma Bolte op dezen dag te complimenteeren. De opening had plaats met het doorknippen van een lint voor beide ingangen van het winkelhuis door het dochtertje van den heer Bolte, dat ook bij deze gelegenheid haar ouders de beste wenschen aanbood en een openingslied zong. Het liep steeds af en aan van hen die hun geluk wenschen kwamen aanbieden en ook wij, de uitge vers van dit blad, sluiten ons gaarne bij die wen schen aan. Schagen ia een mooie zaak rijker gewor den, een zaak die niet anders dan een groote trek kracht kan uitoefenen op het bezoek aan deze ge meente. Ondernemingsgeest en zokeninzicht hij de handeldrijvenden in onze gemeente, kan niet an ders of moet Schagen in zijn geheel tot hoogen bloei en meerdere welvaart brengen. En daarom sprak het als vanzelf dat ook het Bestuur van Algemeen Belang in onze gemeente niet achter bleef om den heer Bolte op dezen dag geluk te wenschen. Woensdag RApriL 8.50 HAMBURG (392 M.) Morgenomroep. 10.15 SCHEVENINGEN—HAVEN (1950 M.) Morgen- omroep. 11.20 DAVENTRY Radiokwartet. 12.50 PARIJS (1750 M.) Concert door het orkest van Radio:Paris. 12.25 LANGENBERG (469 M.) Orkestmuziek, I.20 LONDEN, Daventry Camille Couturiers Gjv 1 85 HAMBURG (393 M.) Concert 2.— HILVERSUM Engelsche le® voo® de kle deren. 8.— HILVERSUM (1050 M.) Radio-knipcursus. 3.20 BERN (411 ML) Orkestmuziek. 3.50 BERLIJN' (484 M.) Concert voor de Jeugd. BERN. (411 M.) Kindorvertellingen. BRESLAU (323 M.) Operettemuziek. FRANKFURT (428 M.) Concert. HAMBURG (392 M.) Dansmuziek. PRAAG (349 M.) Concert. 4.20 ABERDEEN (500 M.) Symphonie-orkfBt. BERLIJN (484 M.) Concert. BERN (411 M.) Orkestmuziek. BIRMINGHAM (326 ,M.) Het Stations Blaaur kwintet. GLASGOW (405 MO Concert door het Radio kwartet. 4.30 SCHEV ENINGEN-HAVEN (1950 M.) Tijdsein van het Persbureau Vaz Dias. 5.05 PARIJS (1750 M.) Concert met medewerking van solisten. 5.20 HAMBURG (392 MO Concert 5.30 HILVERSUM. Vooravondconcert door het H. D.O.-orkest. 6.15 HILVERSUM Lezing door Kapt. A. Schar- roo over „'De Olympische Spelen en de Ne- derlandsche Athleten." 6.20 LONDEN. Daventry. Dansmuziek. 6.45 HILVERSUM. Goncen (voortzetting) 7.20 HAMBURG (392 M.) Dansmuziek. 750 BERLIJN (484 M.) Oost- en West-Pruisische avond. 8.05 LONDEN. Daventry. Concert met medewer king van solisten. Tenor en sopraan. 8.50 BIRMINGHAM (326 M.) Concert BRUSSEL (509 M.) Ooncert. PARIJS (1750 M.) Avondconcert. 8.10 HILVERSUM. Ned. Cihr. Radio-voreenigln<* 950 KNIGWUSTERHAUS EN (1800 M.) Danamtr- ziek. 1050 HILVERSUM (1050 M.) Persberichten en koe® sen van het Persbureau Vaz Dia®. II.20 DAVENTRY. Dansmuziek, Voor Donderdag 7 April 8.60 HAMBURG (392 M.) Morgenomroepi. 10.15 SiCHEVENINGEN-HAJVEN (1959 M.) Tijdsein van het Persbureau Vaz Dias. 11-20 DAVENTRY. (1600 M.) Radio-kwartet 12.50 PARIJS (1750 M.) Concert door het station®- -orkest. LANGENBERG (469 M.) Orkestmuziek. 1.20 LONDEN, Daventry. Gramofoonmuzlek. 3.20 BERN (411 M.) Orkestmuziek. 3.30 HILVERSUM. Uurtje voor de weeshuizen en ziekenhuizen. 4.20 ABERDEEN (500 M.) Dansmuziek. BERN (411 M.) Orkestmuziek. BOURNEMOUTH (492 M.) Café-orkest 4.30 SCHEVE N INGE N-HA VEN (1950 M.) Tijdsein van het Persbureau Vaz Difis. 5.-— HILVERSUM. Vooravondconcert door het H. D.O.-orke8t, onder leiding van Nico Treep. 5.05 PARIJS (1750 M.) Concert door solisten. 5.20 HAMBURG (392 M.) Concert 6.20 LONDEN,Daventry. Orkestmuziek. 6.45 HILVERSUM. Beginselen van het Burgerlijk Rocht en Handelsrecht. 7.20 BAZEL (1100 M.) Celloconcert BERLIJN (464 M.) Operettemuziek. BERN (411 M.) Avondconcert 7.50 BRUSSEL (500 M.) Avondconcert. 8.05 LONDEN, Daventry. Dansmuziek. 8.10 HILVERSUM. Aansluiting van het Concert gebouw te Amsterdam. Uitzending van het Abonnementsconcert 'onder leiding van Wil lem Mengelberg. 8.20 LONDEN, Daventry. Nationaal concert 0.05 PARIJS <1750 M.) Avondconcert 9.25 BERN (411 M.) Orkestmuziek. 10.30 HILVERSUM. Persberichten en koenen va* het Persbureau Vaz Dias. 1050 LONDEN, 'Daventry. Dansmuziek.

Schager Courant | 1927 | | pagina 6