Fa. H. S. CLOECK - Alkmaar. Colbert-Costuums Voorjaarsstoffen Kinder-Costuums Jongensjassen Radioprogramma Heeren* en Kinderkleeding HET WITTE HUIS. Lindbergh's terugkeer in Amerika. Gemengd Nieuws. Marktberichten. gemaakt en op maat. n bek< e van len zich negen passagiers, ln de tweede klasse, onder sten rij] vie een 9-jdrig meisje, dat door een groote ruit viel id aar m zich aan een gordijn heeft vastgehouden. Zij kreeg, d en (Evenals andere personen, eenige kwetsuren, maar geen 'schilIgevaarlijke. Door het uitgraven van don wal kon circa I aicn met twee locomotieven den wagen weer op don weg worden getrokken. BRAND TE TERBORG. Op de ijzergieterij en emailleerfabrieken „Vulcaans- Dord" te Terborg, is brand uitgebroken. Naar wij H. St(vernemen, staat de kistenmakerij in lichte laaie. DE BEVESTIGING VAN PRINSES JULIANA ALS LIDMATE VAN DE NEDERL. HERVORMDE KERK. In een godsdienstoefening, die zich door haar uiterlijk karakter in geen enkel opzicht, hetzij dan door de aanwezigheid van de Koningin, do Koningin- Moeder en den Prins, onderscheidde van een ge wonen dienst, zoo meldt de N.R.Crt.: is Prinses Ju- liana Zondagochtend in de naar haar genoemde Ju- lianakerk in Dem Haag, waarvan zij den eersten steen heeft gelegd, bevestigd, als lidmate van de Ne- derlandsch Hervormde Kerk. Het voorbereidend godsdienstonderricht voor de aanneming heeft zij, naar men weet, van den grij zen hofprediker ds. Weiter ontvangen, die haar ook de vorige week in tegenwoordigheid van twee leden van den Kerkeraad ten Paleize aangenomen heeft. j Haar bevestiging ontving zij tezamen met 32 andere I aannemelingen, voor het meerendeel meisjes. J Ds. Welter ging in den bevestigingsdienst voor, I lii in de plaats van ds. Troelstra, van wien het meuren- deel der aannemelingen catechisanten geweest zijn. f De Julianakerk, die een zeer groot aantal perso nen kan bevatten, was tot de laatste plaats bezet. Voor het bijwonen van de godsdienstoefening had het kerkbestuur een speciale regeling getroffen, waarmee de secretaris, de heer G. Goossen, belast was. Alleen op een speciale toegangskaart kon men den dienst bijwonen. Namens het hof was de plech tigheid voorbereid en geregeld door baron Van Har- denbroek, ceremoniemeester van de Koningin. Offi cieel© uitnoodigingen waren niet verzonden. Deson danks waren er in de kerk verscheidene autoriteiten aanwezig. O.a. de minister-president jhr. De Geer, prof. Slotemaker de Bruine, minister van arbeid, en oud-minister dr. De Visser. De algerneene synode der Nederlandsch Hervormde Kerk deed zich door haar voorzitter, dr. G. G. Wey- land te Veere, en haar secretaris, ds. D. den Breems. te Rijswijk, vertegenwoordigen. Voorts zagen wij in de kerk verscheidene Haagsche predikanten en wa ren er tal van ouderlingen, diakenen, kerkvoogden en notabelen uit den kerkelijken kring aanwezig. Om vijf minuten voor het begin van den dienst kwam de Koningin-Moeder de kerk binnen en nam plaats in de bank voor de Koninklijke familie recht tegenover den kansel. Even later volgden de Konin gin en de Prins. Zij werden ontvangen door don voor zitter van het bestuur der Julianakerk, ds. D. A. van den Bosch. Onderwijl, voerde de heer J. A. de Zwaan, de organist van de Groote Kerk, op het orgël ge wijde muziek uit. De dienst begon met het binnentreden van de aannemelingen met Prinses Juliana aan het hoofd, terwijl de gemeente staande psalm 100: Juicht aarde! Juicht alom den Heer, en de volgende drie strofen zong. Nadat de aannemelingen op de drie voor hen vrijgehouden banken tegenover den kansel hadden plaats genomen, sprak ds. Weiter het votum en de zegenbede uit en deed hij voorlezing van den Apos tolische Geloofsbelijdenis on de verzen 26—30 van het elfde hoofdstuk uit het Evangelie van Mat.theus. Vervolgens deed hij een gebed, waarin hij Gods zegen afsmeekte over de nieuwe leden dor gemeente en hun familie, in het bizonder over Prinses Juliana en .het Koninklijk Gezin. Hierop volgde het gemeenschappelijk zingen van gezung 44 1-2: Wij knielen voor Uw zetel neer, enz. Als tekst voor zijn bovestigingspredikatie had ds. Welter een zinsnede uit het 11de vers van het derde hoofdstuk der Openbaring van Johannes gekozen, de woorden: Houd wat gij hebt. In de toespraak, die hij hierover hield, wees hij de jonge leden van de gemeente op hun plicht, het geloof in God en Jezus Christus, zijn Zoon en hun Zaligmaker te bewaren en tegen de invloeden van de wereld, die er in zoo velerlei opzicht op gericht zijn bet menschelijk hart van God af te trekken en te vervreemden. Meermalen richtte hij zich hierbij tot Prinses Juliana in het bizonder om uitdrukking te geven aan de groote blijdschap der gemeente en der gansche Nederlandsch Hervormde Kerk over haar toetreding tot de kerkelijke gemeenschap, het gewicht waarvan de synode heeft erkend door haar voorzitter en secretaris tot bijwoning ervan af te vaardigen. Gij kunt ervan verzekerd zijn, zeide Hij, dat niot alleen hier, m aar in alle andere kerken der, Nederlandsch Hervormde Gemeente hier ter stede en in het geheele land heden een innige bizondere zegenbede voor u en uw ouders zal opgaan en dat men' allerwege van dankbaarheid zal getuigen over uw besluit, Na deze inleiding ging hij tót de inzegening van de nieuwe lidmaten over, waaraan de gebruikelijke voorlezing van het formulier en de beantwoording van de daarin gestelde vragen door de nieuwe lid-j maten voorafging. Nadat ds. Welter de inzogoning had verricht, werden door dr. A. Troelstra drie van zijn leerlingen gedoopt, waarna de gemeente den nieuwen lidmaten staande het 4de vers van psalm 87 :G°d zelf zal u bevestigen en schragen toezong. Zijn rede voortzettende werkte ds. Welter hierna zijn thema nog nader uit. Zijn hartelijke en stichte lijke woorden, waarin hij o.a. Prinses Juliana al9 zuster dor gemeente begroette, droegen tot de wijding van de plechtige ure veel bij. In hooggestemde aan dacht werden zij door de gemeente aangehoord. De eenvoudige dienst werd met orgelspel, het door ds. Welter voorgebeden Onze Vader, het zingen van gezang 274 vers 2: Zij zal ons niet berouwen, de keus van 't smalle pad en de zegenbede, waarop de gemeente met Aimen, Amen antwoordde, besloten. Op dezelfde wijze als zij gekomen waren, verlieten de Koningin, de Koningin-Moeder, de Prins en de Prinses (de laatste afzonderlijk met haar mede- aannemel.ingen) het kerkgebouw. Daarvoor hadden zich velen opgesteld, die de KoninklijkeNfamilie een eerbiedigen groet .brachten. Zondagavond heeft de Prinses in de Julianakerk aangezeten aan het heilig Avondmaal. Voorganger was ook than3 de hofprediker ds. Welter. BESCHERMING VAN DE LANDARBEIDERS. In de te Genève gehouden internationale arbeid3- conferentie heeft de Nederlandsehe arbeiders afgevaardigde E. Kupers, vice-voorzitter der com missie voor de ziekteverzekering een stevig pleidooi gevoerd voor opneming van de landbouwarbeiders in genoemde ziekteverzekering. Volgens de heer Kupers is het risico tegen ziekte een der voornaamste onderdeelen van de sociale assistentie en de conferentie van 1925 heeft zelfs er kend, dat dit den hóeksteen vormt van het gebouw der sóciale wetgeving. Dit is een universeel erkend feit, vv anneer er een categorie arbeiders is, die spe ciaal medische assistentie behoeft, dan is dat zeker wel die der landbouwarbeiders; in twaalf landen zijn de landbouwarbeiders in de verplichte verzeke- nng opgenomen. Dit is niet alleen een kwestie van rechtvaardigheid maar nog veel meer van econo mische- opportuniteit. .Overal beklaagt men zich over den uittocht der landbouwarbeiders naar de stad en het wordt alge meen erkend, dat do lage salarissen en weinig gun stige arbeidsomstandigheden der landbouwarbeiders de oorzaken van dpzen uittocht van het land naar de stad zijn. *e^er erkent intusschen, dat deze uittocht geen weldaad is voor het algerneene belang van de ge meenschap. c Nog op een ander punt wenschte de heer Kupers de aandacht te vestigen. Meer en meer vestigen de indu9trieele ondernemingen zich in de landbouwge bieden en het is moeilijk onderscheid te maken tus- schen de industrleele arbeiders en de landbouwnr- boiders. Zulks is hot geval voor zekere seizoen-ar beiders cn voornamelijk voor die, welke in Nodor- land gedeelten vaü het Jaar in de aardappelmoel- industrie werken en den rest van den tijd in een an dere industrie. Wanneer de landbouwarbeiders van het assurantiesysteem worden uitgesloten, zal mon zien, dat do industrieel© patroons hun arbeiders landbouwarbeiders gaan doopen, om op deze wijze aan hun verplichtingen te ontsnappen. Spreker ves-, tigde de aandacht der regeeringen op dit punt en verzoekt haar geen inspanning te sparen, om do lancl bouwarbeiders op te nemen in het systeem der ver plichte verzekering. EEN LOCOMOTIEF ONTSPOORD. Gisterochtend keerde een locomotief, welke een extra-trein van Leeuwarden naar Holwerd had ge bracht, naar Leeuwarden terug. Op de machine ston den de machinist P. van Diest, de leerling-machinist J. Bos, en de conducteur K van der Wei, alle drie te Leeuwarden wonende. Tegen achten passeerde de machine met een snelheid, die op 80 90 K.M. per uur wordt geschat, het station Hallum, van de Noord- Friesche Locaalspoorwegmaatschappij. Een paar hon derd meter voorbij dit station, nadat een wissel, waar in een bocht, was gepasseerd, sprong de locomotief ter rechterzijde uit de rails en liep een 80 meter op de biels verder, waarna de remmen zijn aangezet. Dit viel op te maken uit de geheel doorgezaagde biels van het verdere gedeelte van den weg, over een af stand van 50 60 meter. Deze vernieling was door de linkerwielen van do machine gebeurd, terwijl de rechterwielen op sommige plaatsen enkele meters diep door het mulle zand van de baan liepen, totdat de locomotief de brug was genaderd. De snelheid was toen blijkbaar nog niet veel getemperd, want in haar vaart nam de locomotief een paal met draden van het rijkstelefoonnet mee en schoot ze over de brug, waarin' ongetwijfeld driekwart van de machine bo ven het water hing, en één kwart liep op den rand van de brug, waarvan het steenen kant/hoofd werd vernield. Toen verloor de locomotief het evenwicht en kantelde een vollen slag bij den wal neer, in een vrij diepe kolk en viel daarna nog op zij. De bemannig van de machine buitelde deels on der water, in de cabine mee, en ook Gerrit Draaisma, uit Leeuwarden, die met kameraden aan de spoorlijn stond te visschen, werd meegesleurd en onderging hetzelfde lot. De pijp van de locomotief drong bij de buiteling diep in den kleibodem weg; later bleek de geheele schoorsteen vol geperst te zijn met klei. Onder de brug zat Willem de Geest uit Leeuwar den te visschen. Deze verleende oogenblikkelijk hulp; terwijl een groote vlam uit de locomotief sloeg en zwarte rookwolken uit de cabine opstegen, sprong hij te water en zwom met laarzen aan naar de plaats van het ongeluk. Spoedig had hij Draaisma te pak ken, dien hij uit de klei moest trekken, en later hielp hij ook nog de mannen van de locomotief. Alle vier getroffenen werden naar het stationsgebouw gebracht, waar dokter Dystra de eerste hulp verleende. Draai sma had een arm gebroken en een groote hoofd wonde opgeloopen; de leerling-machinist had een ernstige hoofdwonde; de conducteur was er met een paar onbeduidende wondjes afgekomen. Alle vier zijn later per auto naar een ziekenhuis te Leeuwarden gebracht. Tegen .10 uur kwam een hulptrein uit Leeuwarden. De spoorbaan moest over 200 meter hersteld worden; hier en daarv waren de rails grillig -verbogen, 's Na middags kon het vernieldo deel weer in gebruik wor den genomen, en was het telefoonverkeer gedeeltelijk hersteld. Den avond vóór haar verdwijning had RaymonÖe Gagnopain 400 francs van vrienden haror ouders ge leend, terwijl Madeleine tien francs aan haar vader had gevraagd. Dit zou dus wijzen op een te voren be raamde vluoht. SMOKKELARIJ MET EEN NEDERLANDSGHE RIJNBOOT. De rechtbank te Ludwlg9hafen heeft gisteren zes lieden, die zich aan het, ontduiken van het betalen van inkomende rechten hebben schuldig gemaakt, tot hooge boeten veroordeeld. De beklaagden waren de Nederlander Jacob Bot, machinist van de Nederland- sche Rijnboot Prins Hendrik, voorts twee arbeiders uit Keulen en Ludwigshafen, een slager uit Mann- heim, een bakker en tenslotte een vrouw. De beklaag den, Bot vooral, hebben in de jaren 1923 tot 1927 groote hoeveelheden koffie, tabak, thee en andere waren met de Prins Hendrik van Nederland naar Duitschland gesmokkeld, o.a. ongeveer 100 centenaar tabak en een even groote hoeveelheid koffie. Bot is veroordeeld tot een boete van 2.590.000 mark of tot 2G0 dagen gevangenis; de overige beklaagden tot hoe ten van 77.000 tot 290.000 mark resp. 40 dagen gevan genis. Lindbergh heeft aan 'boord van de Memphis bij het opstoomen van de rivier, met levendige belangstel ling de vlucht gadegeslagen van 200 vliegtuigen, die hem tegemoet gekomen waren. Hij vond vooral genoe gen in het gadeslaan van het reusachtige luchtschip kos Angeles, dat zich bij de vliegtuigen gevoegd had. Lindbergh is Zaterdag even voor twaalven met de Memphis aangekomen, door duizenden geestdriftig toegejuicht. President Coolidge, die den vlieger het kruis voor buitengewone verrichtingen op luchtvaart bied heeft geschonken, verwelkomde hem als „de be roemde burger van de republiek, de veroveraar van de lucht, de versterker van de banden, die ons ver binden met de zustervolken aan den anderen kant van den Oceaan." Ongeëvenaarde tooneelen hebben zich afgespeeld op het terrein van het Washington-monumenf, waar Coolidge zijn toespraak hield. D| toejuiohingen daver den door de lucht en het duurde eenigen tijd, voor dat de president zich verstaanbaar kon maken. Tel kenmale als de president Lindbergh's naam noemde, braken de toejuichingen opnieuw los en toen de pre sident, na het spelden van de onderscheiding op Lind bergh's jas, den vlieger de hand schudde, was het gejuich oorverdoovend. Toen Lindbergh vooruittrad om de toespraak van den president te beantwoorden, was dit voor de me nigte het sein om opnieuw in juichkreten uit te harsten, welke zich horhaalden .toen de vlieger de menigte meedeelde, dat men hem in Europa verzocht had, de boodschap van Europa's vriendschap voor het Amerikaansc'he volk mee terug te nemen. Na afloop van de plechtigheid gingen Lindbergh en zijn moeder met de auto van den president naar het tijdelijke Witte Huis, waar zij de gasten zijn van den president, gedurende hun verblijf in Washinton. HEVIGE GASONTPLOFFING. Uit Brussel. 12 Juni. Hedenmorgen om elf uur heeft, een zeer hevige gasontploffing de bewo ners van het stadsgedeelte bit de Rue Gentilhomme opgechrikt. Een kapperswinkel werd volkomen verwoest, terwijl in de aangrenzende straten alle ruiten werden vernield. Twee voorbijgangers wer den gewonden moesten naar een ziekenhuis wor den overgebracht. Dóór de kracht der ontploffing werden de klin kers uit de «traaf geslingerd. Een der steenen kwam terecht bij de St. Gedule-kerk, een afstand van 300 Meter. De bewoners van den kapperswinkel konden worden gered, doch zij werden in ernstigen toestand naar het ziekenhuis getransporteerd. Tel. EEN ONDERGRONDSCHE GANG IN EEN GEVAN- GEN IS. Gisteren is ontdekt, dat in de hoofdgevangenis van Sofia eenige gevangenen er in geslaagd zijn een ondergrondsche gang te graven, die reeds 36 M. lang was en die nog slechts een paar meter langer behoefde te zijn om den gevangenen in staat te stellen, te ontvluchten. De politie heeft een aantal leden van het personeel der gevangenis gearresteerd EEN BEZOEK VAN KONING ALFONSO EN ZIJN FAMILIE TE LONDEN. Aanstaande Zondag zal koning Alfonao zich over Parijs naar Londen begeven. Op 28 dezer zullen koningin Victoria en de twee prinsessen van Madrid naar Londen vertrekken, om zich bij hem te voegen. Dit bezoek moet wel de aandacht trekken in ver band met de opnieuw opgedoken geruchten over een verloving tusschen den prins van Wales en de infante Beatrijs. Men weet dat deze geruchten pas opnieuw gelogenstraft zijn. WILDE DIEREN EN HUN SLACHTOFFERS. Een officieel verslag óver het aantal menschen dat in het afgeloopen jaar in Birma door wilde dieren gedood is, somt de volgende aantallen slachtoffers op: 1169 menschen gedood door slangen. 38 door tij- lers, 7 door luipaarden en panters. 5 door. olifanten, 4 door krokodillen. 3 door bisons. 1 door een wild zwijnr en 1 door de Tucktu-hagedis. Voor bet dooden van wilde dieren werden 74.000 ropijen (ongeveer 68.500 gulden) betaald. Tot de ge- doode dieren behoorden 70 tijgers. 608 luipaarden, en panters. 415 beren. 112 wilde honden en een kro kodil. EEN MOORD BIJ MOSKOU. Wladimir Toerof lid van de communistische partij is te B'itza nabij Moskou door onbekenden ver moord. Toerof was in 1923 plaatsvervangend voor zitter van de Russische handelsdelegatie te Berlijn. Nadere bijzonderheden over den aanslag ontbreken nog. TWEE MEISJES VERMIST. Sedert een week zijn twee 18-jarige meisjes, Ray- monde Gagnepain en Madeleine Fabre,beiden leer lingen van 'het Lycée Jul es-Ferry te F&rijs, spoor loos verdwenen. De families der twee meisjes wonen gedurende de zomermaanden buiten Parijs en eiken ochtend vertrok rie heer Gagnepain met zijn dochter en haar vrien din van La Belle-St. Cloud naar Parijs. Hij begaf zich dan naar zijn werk en de beide meisjes gingen naar school. Het gedrag der twee vriendinnen was steeds onberispelijk en men zag ze nimmer in gezelschap van jongelieden. Den len Juni echter kwamen ze 's avonds niet thuis, en sindsdien heeft men ze niet meer teruggezien. Op het lyceum vernam de politie, dat de -meisjes de laat ste twee weken 's middags herhaaldelijk de lessen hadden verzuimd, z.g. met permissie harer ouders, wier handteekeningen zij imiteerden. Zij gaven als reden op, dat ze tennislessen in het Bois de Boulogne namen. Men heeft ze daar echter nooit gezien. koöiW»: 1«b kw. f 1,10—1,20, 2e kV. f 0,90—1/10, 3e kw. f 0,680,90 pér Kg1, slaohtgewiohb, 12 melk;- on kalfkooton iT 800—875, per stuk, 161 vette kalve ren, le kw. 8094 pcent, 2o kw. 70 -80 cent. 8e kw. 60— 70 ccmfc per Kg. levend gewicht, 104 nuoh- jboro kal Voren I 1017, 79 schapen f 82 -42, 30 lamineren, 782 varkens Holl., Ovorz. en (leid.: Ie kw. 76—77 oent, (enkele boven notecriug) 2o kw. 7576 oent, vette varkens 72—75 oent per Kg. slaohigewiont, 85 paarden f 100225. AMSTERDAM, 13 Juni. (Boereninoteering). Tarwe f 1515,75, rógge f 13,5014,50, chevalier frst f 1314,50, haver 11,50—12,50, duiveboonen 14,5015,50, paardeboomlen f 1213, alles per 100 K». ALKMAAR, 18 Juni. Op de heden; gehouden veemarkt waren, aange voerd: 44 vette koeien' f 225—450, 23 vette kalve ren f.i60130, vette kalveren per ned. pond! f 1,20 1,40, 53 nuchtere kalveren (slacht)) f 822, 893 vette varkens per ned. pond' 62(33 cent, zouters por ned. pond 6566 cent. BROEK OP LANGEXDIJK, 13 Juni Wortelen f 1218,40 per 10J bos, schotschc mui zen f 15,6018,40, driol.ngon f 12,30-14,60, kleine f 5,706, per 100 Kg'. Totaal aanvoer 11000 bos wortelen, 58000 Kg. aardappelen. MEDEMBLIK, 13 Juni. Sckotsohe muizen; f 7,65, klëinle f 4,85, ppr 50 Kg. ALKMAAR, 18 Junii Aspergés, dik wkt f 5063, dik' blauwi f 2646 per 100 bus, aardappelen; f 1217 per 100 Kg., bloem kool I f 2032, II f 1518, tomaten f 3652 rabarber f 6,7015,80 per 100 bos, wortelen f 9,70 a f 15,80 per 100 bos, uien f 1,20L80 per 100 bos, spinaZ.e f 10,8028,2) per 100 Kg., kropsla f 0,502,60 per 100 stuks, anatj'vis'f 2,505,80 per 100 stuks, aardbeien f 1,40—1,80 per Kg., komkom mers f 5-17 per 100 stuks. ALKMAAR, 11 Juni. Op de heden, gehouden veemarkt waren aange voerd: 49 paarden f 150400, 39 melkkoeien f 225 6 f 375, 91 nuchtere kalveren slacht t 1022, 113 schapen f 3042, 185 lammeren f 1522, 34 schrammen f 25—36, 139 biggen 10 weken 13—21 7 bokken en geiteii f 612, kleine bokjes 24, boter: le soort f 0,800,90, 2e soort f 0,700,75, eieren: groothandel f 5,10—5,60, klanhandel f 56, eendeieren 4,30. ALKMAAR, 11 Juni. Aanvoer 125000 kipeieren, 5658 Kg. f 5,10 f 5,40, 58—60 Kg. 530—5,60, 60—62 Kg. f 5,60 f 5,70, 62—64 Kg f 5,80—6,30, bruine f 5,70— f 6,50, 30000 eandeieren f 4,50. AMSTERDAM, 13 Juni. Ter markt waren heden aangeroerd: 540 vette 8,50 11,20 12,85 12,50 1,20 I,25 2,20 3,20 3,50 4,20 4,85 4,50 5,00 5,05 5,20 6,20 6,45 7,05 8.05 8,10 8,29 8.50 9,20 10,00 10,15 II,05 8,50 11,20 12,35 12,50 1,20 2,20 3,20 3,50 4,50 5.05 5,20 5,30 6,15 6,20 7,35 8,05 8,10 c 8,20 8,50 9,05 9.20 10,15 11.05 11,20 Voor Dinsdag 14 Juni. HAMBURG (392 MJ Morgenomroep. DAVENTRY Radio-kwartet. HILVERSUM (1050 M.) Concert door het Salontrio van Trianon te Amsterdam. PARIJS (1750 M.) Concert door het orkest van Radio Paris. LONDEN, Daventry Heb Victor Olof- Sextet. LANGENBERG (469 M.) Middagconcert. MADRID (373 M.) Ooneart met- medewerking van solisten. BERN (411 M.) Orkestmuziek. BERLIJN (484 M.) Orkestmuziek. BERN (411 M.) Orkestmuziek MILAAN (316 MO Quintetmuziek FRANKFORT (423 M) Orkestmuziek. LEIPZIG (366 M.) Concert door het Loip- aigoor Symphonieorkest. HILVERSUM (1050 MO Vooravqndconcert door het Anro-orkest, onderleiding van Nico Treep. PARIJS (17J0 M.) Concert met medewerking van solisten. HAMBURG (392 MO' Concert. LONDEN, Daventry The Lcndon Radio Danoe Band. Hilversum:. (1050 m.) Engeische ic«. LONDEN, Daventry - The Lenden Radio Danoe Band. LONDEN, Daventry Concertt doororko t HILVERSUM Uitzending uit Nijmegen koor, ogel, harmonie-orkest. BRUSSEL 509 M.) Concert door orkest. PARIJS (1750 MO Concert. ZURICH (500 MO Concert. PARIJS (Pietit Paris'en) Oper^o meent, MANCHESTER (384 M.) Orkest. LANGENBERG (469 MO Av< ndocneert. LEIPZIG (365 M Dansmuziek. LONDEN, Daventry Dansmuziek. Voor Woensdag 15 Juni. HAMBURG (3928 M.) Morgenomroep. DAVENTRY Het Radio-kwartet. HILVERSUM t Lunohmuzdek door het Trianon S-alon Trio. PARIJS (1750 M.) Orkest van Radio Paris LONDEN, Daventry Concert door het or kest uit het restaurant „Fra8cati'^ MADRID (373 M.) Concert door het orkest ^RlST (411 M.) Orkestmuziek. BERLIJN (484 M.) Orkestmuz'ek. FRANKFURT (428 M.) Noorschae muziek. BERN (411 M» Kinderuurtle. PARIJS (1750 M.) Solistenconcert. HAMBURG (395 M.) Concert, HILVERSUM Voor avondconcert door het Anro-orkest., HILVERSUM Lezing. LONDEN, D aventry Orgël concert. LONDEN, Daventry Pianoconcert. LONDEN, Daventry Kamermuziek van Sohubert. HILVERSUM Ned. Christelijke Radio- vereoniging. BRUSSEL (509 M.) Fragmenten uit do opera „Garmeni" HAMBURG (392 MO) Tooneelspel. LANGENBERG (469 MO Avondconcert. WEENEN (517 MO Concert door orkest PA.RIJS (1/50 MO Samson en Dolia (opera- uitZending. STUTTGART (380 M.) Concert LANGENBERG (469 .MO Liodorenooncert. LEIPZIG (366 MO Dansmuziek. LONDENO Daventry Dansmuziek. ^DAVENTRY Dansmuziek. KLEEDING OP MAAT - Scotch Tweeds in de meest moderne dessins. in alle prijzen groote verscheidenheid. de nieuwste modellen.

Schager Courant | 1927 | | pagina 3