bondag 10 Juli 1927 GROOT ZANGERSFEEST T. MUZIEKTUIN te SCHAGEN. Radioprogramma Fortuin's een Aardappelrooier, Brood v. Suikerzieken Aardappelenrooiers SLAGERS-HALFWAS, PR0V. STATEN VAN NOORDHOLLAND. Broodwinning Bollenpelsters van den Bond van Gemengde Zangvereenigingen in Noord-Holland. MIDDAGFEEST. Aanvang 1 uurSamenzang van 1500 Zangeressen en Zangers. Daarna afzonderlijke nummers van 28 deelnemende koren. AVONDFEEST. Aanvang 6.30 uur: a. Samenzang, b. Afzonderlijke nummers van 5 koren, Marktberichten. Plaatselijk Nieuws* Advertentiën. Suikerzieken. Middag- en Avondfeest worden beide afgewisseld door Concertnummers van SCHAGER ORCHESTVEREENIGING en HARMONIEKAPEL. getreden,, dat heb gjemeeaiitebefitunr zijn betalingen gestaakt'beeft. Niet wegens gebrek aan contanten; zoover, zal het waarsehijnliik m deze rijke gemeente wel nooit komen. Maar wegens de formeole kwestie, dat de begroeting (nog niet is gocjdgekeurd en het college van burgemeester en wethouders het niet aandurft verder uitgaven te doen op die begxoo- tingsposten, waarvan de helft reeds ifl uitgegeven. Zoo zouden b.v. de gemeentewerklieden Zaterdag j.1. zonder geld naar huis zijn gegaan, indien wet houder Galis niet zijn hand over zijn hart gestie ken had en uit zijn eigen zak de loonea had be taald* -li1 '-A De raad weigert de belasting te verhoogen, zoo als Gedeputeerde Staten1 wenschen. Het tekort op de begroeting wil men nu inhalen door hals over kop een halve ton o'p de uitgaven te bezuinigen. Inl de eerste plaats op de Iconen en, salarissen van het gemeentepersoneel; voorgesteld is 10 pot. kor ting toe te passen en bovendien 8V» pot. pemsioenr aftrek. .1 i.«l'w.i» Voor Vrijdag 8 Juli. 8,50 HAMBURG (392 M.) Morgenomroe®. 11,20 DAVENTRY (1600 M.) Kwartet. 12,35 HILVERSUM (1050 MO Lunohmuziek door het Anro-Luaiohtrijo. 12,50 PARIJS (1750 M.) Oonoart door het orkest 'van Radio Paris. 1,20 LONDEN Daventry (1600 M.) Oonoarfc. 1,25 LANGENBEBG (469 MO Middagconcert. 2,20 MADRID (373 M.) Het orkest „Artys". 4,10 LONDEN, Daventry Conosrt wor school- 'kmderan.1 4,20 BERN (411 M.) Orkestmuziek. 4,30 HILVERSUM Vouravondoanoeart door het AnroJorkest. 4,35 MILAAN (316 M.) Jazz-muziek. 5,05 PARIJS (1750 MO Solistenooncert. 5,20 HAMBURG (392 M) Operottamuzisk. 5,50 BERLIJN (484 MO Orkestmuziek. BRUSSEL (509 MO Radio-trio. LANGENBEBG (469 MO Orkeetconoert. 6,20 LONDEN, Daventry Orkestmuziek. 0,15 HILVERSUM EngeJsoho les. 7,15 HILVERSUM Les vanwege bet onder wijsfonds voor de Binnenvaart. 7,35 LONDEN, Davenitry Sonates van Beet hoven. 8,05 LONDEN. Daventry Variété-programma. 8,15 HILVERSUM Uitzending van het oon- oert in het Knrhaius te Soheveningen, nit te voeren door het Residentie-orkest. 8,20 BRUSSEL (509 MO Concert door het Radio- •orkest BIRMINGHAM (326 M.) Concert. LANGENBEBG (469 M.) Radiooomedic. '8,50 LONDEN, Daventry Symphomie-conoert. ZURICH (500 M.) Liederen,avomd. WARSCHAU (1U1 M.) Namiddag-concert. KöNIGWUSTERHAUSEN' (1250 M.) Orkest muziek. 9,50 PARIJS (1750 M.) Avondconcert. 9,20 PARIJS (478 M.) Galaooncert. PR.AAG'(3498 M.) Populaire muziek. 9,35' BRUSSEL (509 M.) Literatuur. 10,25 LONGEN, Daventry Concert. 10,30 HILVERSUM Radio-tooneel. BARCELONA (325 M.) Orgelconcert. 10.50 LONDEN, Daventry Dansmuziek. SCHAGEN, 7 Juli 1927. 4 Paarden f 150 a 250; 6 stieren f 130 a 450; 30 gelde- koeien mag. f180 a 310; 51 geldekoeien vette f250 a 425; 17 kalfkoeien f210 a 360; 60 nuchtere kalveren f 10 a f20; 227 schapen vette f28 a 34; 184 lammeren f 18 a 24; 4 bokken en geiten f 6 a 12; 6 varkens mag. f22 a 28, 76 idem vette per KG. f 0.64 a 0.66; 132 big gen f 13 a 18, 3 konijnen f a f120 kippen f 0.50 a fl; hanen f 0.15 a 0.65; 38 KG. boter f 1.80 a 12. EIEIR VEILING SCHAGEN, 9 Julo 1927. Aangevoerd waren 480 partijen, 45000 stuks kip- eieren, 47 partijen, 5000 stuks eendeieren. De prijs liep van f5.60 tot f5.70, bruine eieren van fö.80 tot f6.10. De veiling duurt voort. AMSTERDAM, 6 Juli* Ter'veemarkt waren heden aangevoerd: 242 vette kalveren, le kw. 8595 oonfc, 2e kw. 7585 cent, 65-75 oent, per Kg. levend gewicht, 68 nuch tere [kalveren! f 1220, 600 varkens, Holl-, Overz. Gold. Ie kw. vleeschvarkens 7879 poent, (enkele boven noteering) vette varkens 7577 oent per Kg. slachtgewioht. MEDEMBLLK, 6 Juli. Schotsohe muizen f 4,705,20, kleine f 3,203,40, Witvl. aardappelen f 3, kriel 8090 oant per *50 Kg. NOORDSCHARWOUDE, 6 Juli. Schotsohe muizen f 10,20—12,30, drielingen f 8,30 f 9,50, kleine f 3,40—6,10 per 100 Kg., bloem kool f 4,80—11,70, 2e soort f 2,80—3,70 per 100 st. Totaal aanvoer 337400 Kg. aardappelen, 4500 stuks bloemkool. WINKEL, 6 Juli. Aardbeien f 12—19, tninboonen f 1,80—2,30, paa ien f 12—-14 per 100 pond, komkommers f 8, bloemkool f 2—5, kropsla f 1—2, rabarber f 4—5 iper 100 stuks. WARMENHUTZiEN, 6 Juli. Schotsohe muizen f 10,2011,30, drielingen f 8,80 .L 6,30, Odeine f 3,204,80 per 100 Kg., Aanvoer 60300 (Kg. HOORN, 6 Juli. ^Aangevoerd 60 varkenö: vette 6467 ot., zouters 60—63 cent. Handel goed'. BROEK OP LANGENDIJK, 6 Juli. Bloemkool le soortf f 5,90—10,50, 2e ksaort f 2,50 al f S/80 por 100 stuks, wiorteleu) f 89 per 100 bos, schotsohe muizen1 f 9,7012,70, schoolmeesters f li, eigenheimers* f 11 30, drielingen f 8,50—10,20. kleine ui 77 ,0 per 100 Kg. Totaal aanroer: 2630 st. bloemkool, 1555 bos wortelen, 590600 Kg. aardap pelen. ALKMAAR,- '6 Juli. Aardbeien'f'24—42,'tomatöö f 34—42, aardappta- i«® 2.30 per 100 Kg, bloemkool I f 3— i 0.50^—2,50 per 100 stuks, peulen f 24 l f 16—28 por 100 Kg., wortelen ifl'rl1' !>er 166 bos. tuinboonen f 6,609.80 per ntn 'n4ÏP1T^az10 0,16—0.29 per bilde, kropsla Ïika i «I0, komkommers' f 18012.40, andifvie 45? pOT 60 stuks, sniibbonen f 5662. sper- f 8A7-6O per 100 Kg., rabarber f 3,76- t «0,60 per 100 boe. POLITIE. Verloren: 2 f ietsplaatjes, een broche, een porte- monnaie met eenig geld, TOEGELATEN. Tot de Rijks Hoogere Burgerschool te Alkmaar is tot de eerste klasse toegelaten onze plaatsgenobte W. A. H. Biaeser. FEESTAVOND ARB. JEUGD CENTRALE; Men schrijft ons: Een aanbeveling om Zaterdagavond a.s, de uit voering door onze A.J.C.'ers in den muziektuin te bezoeken, zouden wU bijna durven noemen „over bodig"! De gunstige recensies. In tal van dag- en week bladen. van elke richting, bewijzen U. boe er ge meenschapszin. onderling vertrouwen, in één woord een sterk cultureel werk wordt verricht, voor de menschheid) van onberekenbare waarde. Elk jaar komen ze met hun buitenlandsche kameraden bij een, en wordt de band van internationale vriend schap opnieuw versterkt. Zbo werkt de A.J.C. nationaal en internationaal met de arbeidersklasse mede, aan de komst van een mooierje .samenleving!, tot verhefjfingr van de hedendaagsche en komende menschheid. THEATER ROYAL. Deze week1 geeft de directie een echt aantrekkelijke film met Reginald Benny in, «de hoofdrol n.1. :Fi- nale Uitverkoop, een geschiedenis van liefde enz. V/tij' lezen er over: Thomas Eggett heeft van een suikeroom vijftig duizend dollar geërfd. Dat kapitaaltje beeft hij er volgens alle regelen der kunst doorgebracht. Om hem dit gemakkelijk te maken, hebben daarbij zijn twee onafscheidelijke vrienden Lou en Dick geholpen. Gwendoline Forsythe heeft hem gedurende deze periode een ontroerende aanhankelijkheid getoond, daarin gesteund door haar mama. die ook in de veronderstelling verkeerde, dat Thom Eggett over millioenen beschikte. Wanneer het echter blijkt, dat deze op de wedrennen zijn laatste cent verloren heeft, bekoelt plotseling hun beider sympathie en Gwendoline geeft Tom de bons. Nu staat hij alleen met zijn beide vrienden. Oom Eustacius. zoo heette de suikeroom, was in zijn leven bezitter van een groot warenhuis. Mr. Cyrus Gryp voert thans het beheer daarover, en zal juist beslag laten leggen op alle bezittingen van Tho mas Eggett. die zijn geheele installatie op crediet Juffrouw Gordomi, een allerliefst typistetje, wordt met de taak belast, om in gezelschap van een deur waarder alle meubelen uit Thom's woning weg te halen. Dat is haar eerste ontmoeting met Tom. Ze vindt het natuurlijk heel erg jammer, dat ze hem niet van dienst kan zijn, maar wat is daar aan te doen? Als alle meubeltjes het huis uit gedragen zijn. en de drie vrienden in de leege woning in een wan hopige stemming zijn achter gebleven, komt er een mijnheer, die blijkt een advocaat te zijn van den overleden oom. Deze komt Thomas mededeelen dat de erfenis van 50.000 dollar maar een voorloopig legaat was, door zijn oom' nagelaten om dat geld op gepaste wijze over den balk te gooien, en dat Thomas eigenaar van het groote warenhuis is ge worden. échter op voorwaarde, dat de onderneming na drie maanden onder zijn beheer, winst zal moe ten afwerpen. Wijzen echter de boeken na dezen tennijn verlies aan. zoo vervalt de testamentaire bepaling. Reeds denj volgenden dag zal Tom zijn nieuw© functie moeten aanvaarden. De beide vrienden zien plotseling een belangrijke functie als mededirecteur toebedeeld, want. niet waar, „samen uit; samen tbuis" geldt het onder mannen. Maar Mr. Gryp. die om verklaarbare redenen, zich niet graag door een vreemden jongeman het heft uit handen laat nemen, spant in het geheim tegen Tom samen. Hij zal het namelijk zoo inrich ten. dat de zaak binnen drie maanden een groot verliescijfer heeft te boeken. In zijn particuliere correspondentie behandelt bij1 deze aangelegenheid met een bevrienden deurwaar der. en juffrouw Gordon, die toevallig een bezwa- renden brief in handen krijgt, wordt onmiddellijk door Mr. Gryp ontslagen. Mr. Gryp Arrangeert een ..Finale Uitverkoop", waar bij hij de goederen beneden inkoopprijs aanbiedt. Tom intusschen heeft niet het geringste vermoe den welk een laaghartig spelletje er met hem wordt gespeeld, tot hij door bemiddeling van de ontslagen typiste (welke hij inmiddels in haar functie heeft hersteld en onder zijn speciale hoede heeft geno men) verneemt, dat men bezig is hem een spaak in het wiel te steken. Nu hij zich de kans ontnomen ziet. eigenaar van het warenhuis te worden, besluit Mi alles in .het werk te stellen, om het op een algeheel bankroet aan te sturen. Hij organiseert een groote en kostbare moderevue, waarbij aan iedere bezoekster en bezoeker een kost baar souvenir wordt ter hand gesteld. Mr. Gryp laat nu door zijn deurwaarder consta- teeren, dat aan de bepalingen van het testament niet is voldaan, en ontheft Thomas Eggett uit zijn functie. De boeken wijzen een verliescijfer aan van eenige duizenden dollars. Maar zietL op het allerlaatste oogienhlik twoildt raad geschaft, en op een onverwachte wijze wordt het Tom mogelijk' gemaakt, niet alleen de verlies post te dekken, maar bovendien nog een klein voor- deelig saldo te halen. Mr. Gryp kijkt ietwat zuur. De drie vrienden lachen het laatst en dus het best. Het aardig typistetje krijgt ook haar aandeel in de winst, en, bovendien een extra plaatsje in bet hart en aan den hudselijken haard van Thomas Eggett. Zoo eindigt immers ieder goed blijspel.... en ze kregen elkaar. ELECTRICITEITS- EN MIDDENSTANDSTEN TOONSTELLING. Wij hebben enkele weken geleden reeds meege deeld, dat er gedurende de Winkelweek dit jaar in onze gemeente zou worden gehouden een tentoonstel ling op electriciteitsgebied. Dat plan heeft nu vas ten vorm aangenomen en is in een gehouden verga dering op gister in elkaar gezet. De tentoonstelling zal worden gehouden van 22 tot en met 29 Septem ber in de groote garage van den heer C. Boontjes op het Noord, een localiteit dat er als voor geknipt is. Met groote binnen- en buitenlandsche firma's is men reeds in onderhandeling over de inzendingen. Wij noemen Heemaf. Stork en Co.. A. E'. G.. Siemens Schuckeri Werke, enz. enz. Alles wordt in het werk gesteld om de inzendingen zoo belangrijk en inte ressant mogelijk te maken. Voor leden der Schager Middenstandsvereeniging zal tegen een lager tarief standruimte beschikbaar zijn, terwijl de verkoop tijdens de tentoonstelling al leen zal plaats hebben door of via plaatselijke instal lateurs en zakenmenschen. De tentoonstelling zal toegankelijk zijn tegen een lage entrée. Het bestuur van deze tentoonstelling is samenge steld uit de heeren Ch. Schmalz, voorzitter (Scha ger Middenstandsvereeniging), J. Schoorl Pz., vice- voorzitter (Algemeen Belang), E. Tosi, Bussum, secretaris-penningmeester, B. G. G. König (Hanze), J. H. Schene en D. .T. Memelink, Ingenieur P.E.N. Het volgende eerecomitó is al reeds samengesteld, nl, de heeren: J. Cornelissen, Burgemeester van Schagen, Smit Kleine{ Directeur P.E.N., Bloemen- daal, Rutger Kaan, Wieringerwaard, S. Smeding, en P. Trapman. EEN PLUIMPJE VOOR ONZE ULO. Het bericht, gisteretni geplaatst, over heb slagen van drie onzer U. L. O. leerlingen dient eigenlijk aangevuld met een woord van lof voor onze U.L.O.- school. Het examen voor U. L. O. leerlingen, die \v«nschen opgeleid te worden voor onderwijzer, moest dit jaar met het oog op den toelatingsdatum voor onderwij zers-opleidiug ta Amsterdam worden afgelegd. Dat alle drie leerlingen onzer school daar voor te_ Amsterdam geslaagd zijn, verdient zeker een pluimpje. De Provinciale Staten van Noord-Holland kwamen Woensdag onder voorzitterschap van den Commis saris der Koningin, jhr. mr. A. Röell, bijeen, ter ver kiezing van leden van Gedeputeerde Staten. Na opening der vergadering deelde de voorzitter mede, dat ingekomen was een voorstel-Mendels c.s. van den volgenden inhoud: De Staten enz. in overweging nemende dat een ont werp van wet tot wijiziging en aanvulling van de provinciale wet, thans aanhangig bi} de Tweede Ka mer, o.m. de bedoeling heeft om aan de Provinciale Staten het recht te ontnemen, hun thans toegekend bij art. 163 van de Provinciale wet, te weten om van Gedeputeerde Staten verantwoording te vragen van de wijze waarop zij het toezicht op de onderscheiden verrichtingen van gemeentebesturen bij die wet ge noemd oefenen, verklaren dat zij op behoud van dat recht hoogelijk prijsstellen, en ongewijzigd de aanne ming van genoemd wetsontwerp op dit punt althans zouden betreuren en besluiten zich hieromtrent te wenden tot de Tweede Kamer der Staten-Generaal en daarvan mededeeling te doen aan de regeering. Besloten wordt dit voorstel aan de agenda toe te voegen. Ingekomen was verder een voorstel van den heer Wijnkoop om art. 1 van het reglement van orde te doen vervallen, waarin wordt bepaald dat elke ver gadering met gebed geopend wordt. Ook dit voorstel wordt aan de agenda toegevoegd. De heer Wijnkoop (C.P.) zegt, dat nu aan de orde is de verkiezing van Gedeputeerde. Gisteren is toe gestaan een interpellatie-De Miranda. Het lijkt spr. een vreemd oogenblik Gedeputeerde Saten te gaan kiezen, terwijl we niet weten wat voor vleesch we in den kuip hebben. Stemmen: „Mensohenvleesch!" De heer Wijnkoop: Mij lijkt het juister eerst de interpellatie-De Miranda te behandelen. Daarom verzoekt spr. deze interpellatie aan de verkiezing van Gedeputeerden te doen voorafgaan. De moeilijk heid is misschien dat we nog geen gedeputeerden hebben, maar dat is niet van veel belang; want we hebben een commissaris, die alleen maar behoeft mede te deelen wat er gedaan is. Dit lijkt spr. een zaak van uiterst belang, omdat 'hier gespeeld wordt met de belangen van een groot deel van het gewest. De voorzitter merkt op dat de Staten gisteren be sloten hebben om de interpellatie De Miranda te plaatsen aan het einde van de agenda. Als de heer Wijnkoop bezwaren had gehad, had hij daarvan gis teren moeten doen blijken. Bovendien is het meer dan een formaliteit. De vragen van den heer De Mi randa zijn gericht tot Gedeputeerde Staten, dua er zal eerst een College van Gedeputeerden moeten zijn. De vraag van den heer Wijnkoop is feitelijk een terugkomen op een besluit van gisteren. Spr. stelt daarom voor niet in te gaan op hei verzoek van den heer Wijnkoop. De heer Wijnkoop, ingaande op een interruptie, van den heer Kleerekopor, zegt dat een opmerking van „dat heer" voor hem geen waarde heeft. De Voorzitter: „Heer is mannelijk!" (Hilariteit!) De heer Wijnkoop acht 'het overigens nog een <raag of het wenschelijk is Gedeputeerde Staten te nenoemen. (Gelach.) Men schijnt het nog al grap pig te vinden, maar spr. noemt het geval ernstig. De heer De Miranda acht het wel van zelf spre kend, dat toen gisteren spr.'s voorstel aan de orde kwam, daaraan is voorafgegaan de vraag, wanneer de interpellatie zou worden gehouden. In de fractie is de vraag, door den heer Wijnkoop gesteld, ook overwogen, maar zij is niet bevestigend: beantwoord, omdat dan feitelijk een dictatuur aan den commis saris zou worden gegeven, hetgeen ongewenscht is. De vragen van spr. zijn bovendien niet gesteld aan den Commissaris, maar aan het College van Gedepu teerde Staten. Werd besloten, zooals de heer Wijn koop dat wenscht, dan zou spr. zijn vragen intrekken. De «Voorzitter verwijst den heer Wijnkoop naar het reglement van orde, dat inwilliging van zijn verzoek niet toelaat, terwijl de wet eischt dat heden de ver kiezing van leden van Gedeputeerde Staten zal plaats hebben. De Commissaris der Koningin is be last met het toezicht op de verrichtingen der Staten. De heer Wijnkoop is wel zeer conservatief,als Ml den Commissaris meer bevoegdheid wil geven; hij gaat dan terug tot de Grondwet van 1848. D» heer Wijnkoop verklaart onder rumoer dat hij de materieels redenen, tegen zijn voorstel aange voerd, niet deelt. Van die vormen, zooals de grond wet, waarover de voorzitter het had, trekt spr. zich niet zoo heel veel aan. (Gelach). Maar hij wil weten of waar is wat de heer De Miranda heeft gevraagd. Als het den democraten ernst is hier een democra tisch college te krijgen, dan moeten zij dat toonen door de daad. Spr. vreest overigens niet zoo zeer een dictatuur. Het voorsteLWHjnkoop werd verworpen met 70 tegen 4 stemmen. Verklaring Gedeputeerde Staten. De heer Asscher (V. B.) vraagt voor de verkiezin gen het woord tot het afleggen van een verklaring. Als voorzitter van de fractie van den Vrijheidsbond verklaart spr. dat het deze fractie bekend is, dat de verdeeling der zetels van Gedep. Staten feitelijk reeds is voorbereid in een bespreking van vertegen woordigers van de S.D.A.P., de R.K. en de Vrij®. Dem., gehouden op 28 Mei j.1. in American te Am sterdam., welke verdeeling kortelings definitief werd vastgesteld. Men heeft den Vrijheidsbond in die besprekingen niet gekend. Men heeft geweigerd gevolg te geven aan het verzoek zijnderzijds om mede te werken, den Vrijheidsbond den zetel te geven, die hem uitgaande van het principe van evenredige verte, genwoordiging zoowel als om het feit, dat hij in sterkte de derde partij in de Staten vormt buiten twijfel toekomt: Onder deze omstandigheden aan vaardt spr.'s fractie, waarbij ook dr. De Hartogh is aangesloten, geen enkele verantwoordelijkheid voor de benoeming van het college van Gedeputeerden en zal bij wijze van protest niet aan de stemming deel nemen. Hierna werd overgegaan tot het verkiezen van le den van Gedeputeerde Staten. De heeren De Jong Schouwenberg, Polak, Asscher en Verschure vor men het stembureau. Het eerst is aan de orde de verkiezing van een lid van Gedeputeerde Staten in de vacature-Gerhard. Uit gebracht worden in totaal 64 stemmen, waarvan op den heer Gerhard 58, op jhr. Van Lennep twee en vier blanco, zoodat de heer Gerhard gekozen is. Vacature Hendrix, Uitgebracht 59 stemmen op den heer Hendrix, één op den 'heer van der Waerden en één blanco, zoodat gekozen is de heer Hendrix. Vacature van Lennep. Uitgebracht worden op jhr. mr. Van Lennep 56 stemmen. Verder op den heer Asscher twee stemmen, De Miranda één, Ü8 Jong Schouwenburg één, Mendels één en drie blanco. Zoodat de heer Van Lennep gekozen is. Vacature Kooiman, Uitgebracht worden 58 stemmen op den heer Kooiman; verder één op den heer Wijn koop, één op den heer Asscher en één blanco. Zoo dat de 'heer Kooiman gekozen is. Vacature Michels. Uitgebracht worden 60 stemmen op den heer Michels en drie blanco, zoodat de heer Michels gekozen is. Vacature Bomans. Uitgebracht 53 stemmen op den heer Bomans, één op den heer Mendels, twee op den heer Asscher, één op den heer Van Rooyen en zes blanco, zoodat de heer Bomans gekozen is. Alle gekozenen verklaren de benoeming aan te nemen. Tot buitengewoon lid van Gedeputeerde Staten (vacature Douwes) wordt gekozen de 'heer J. Douweö Jr.,_die verklaart deze benoeming te aanvaarden. Vervolgens wordt overgegaan tot het trekken der afdeelingen. De voorzitter verdaagt daarna de vergadering tot Dinsdag 19 Juli half elf. Hbld. P. GR1N en A. GRIN—STRUIJP geven kennis van de geboorte van hun Zoon PIETER. St. Maartensbrug, 6.Juli 1927. C^OOC>OCSOOiOO(OOiOCSO Q Den 10en Juli a.s. hopen onze Q 0 geliefde Ouders, Behuwd- en 0 Q Grootouders Q K. ten Boekei $T. ten Boekel-v. d. Q hunne 40-jarige Echtvereeniging q te herdenken. Q Hunne dankbare Kinderen, A Behuwd-, Klein- en q Achterkleinkinderen. q Q Callantsoog, Juli 1927. q ObOOSOOBOOSOÖO CéOOOOiO Heden overleed zacht-en kalm, ten huize van Mej. de Wed. A. Dijkshorn, onze Vader, Behuwd- en Grootvader, de Heer L. SMAK, Weduwnaar van Neeltje Wit, in den ouderdom van ruim 75 jaar. Namens de Kinderen. Winkel, 6 Juli 1927. t Hiermede betuigen wij onzen har- telijken dank aan de Buren, voor de vele bewijzen van deelneming, ont vangen 'bij het overlijden van onzen geliefden Man, Vader, Behuwd- en Grootvader, den heer P. BREEKER. In het bijzonder onzen dank aan Zus ter Kuilman, Weled. heeren Dr. Schmidt én Ds. v. d. Veen, en ten slotte aan H.H. Dragers, voor de laatste eer, aan den overledene bewezen. Uit aller naam, Wed. P. BREEKER. St. Maartensbrug, Juli 1927. Vliegeniers van diverse landen, Vliegen moedig door de lacht, Evenals onze bekende kleeding, Thans ook maakt een groote vlucht Kleeding magazijnen, Langestraat, hoek Houttil, Alkmaar. Terstond gevraagd: Kosthuis disponibel, Sint Maarten. bij J. KIEKEMS, op bestelling verkrijgbaar Aanbevelend, J. HAGENAAR, Electr. Bakkerij Dirksborn. te koop of te huur te Alkmaar, n.1. mooi gelegen pension waarvan kamers reeds Verhuurd, gestoff. of ged. gem. Met of zonder overname hypotheek. Brieven onder no. 333, Bureau van dit blad. gevraagd, bij J. KUIPER, Terdiek, N. Nledorp. gevraagd, door Hein van den Berg Zonen, Zandvaart, Breezand. Gevraagd: ee« gevorderd bij G. J. PRANGER, Vleeschhouwer Heiloo.

Schager Courant | 1927 | | pagina 3