Radioprogramma ZIJPE. SINT MAARTEN. WIERINGEN. HOOGWOUD. BARSINGERHORN. LANGENDIJK. OUDE NIEDORP. WINKEL. De verklaring van onzen minister in de Eerste Kamer. Voortaan eerst een overeenkomst sluiten. Zeilbootje op de Eem omgeslagen. Amsterdam krijgt een bosch. Gemengd Nieuws. De aardbevingsramp op den Balkan. Onlusten in Voor-Indië. Gruwelen door Chineesche bandieten. Plaatselijk Nieuws. Uit onze omgeving. P. BERKHOUT, t werp-dlenvtregillTig, dat, naar men weet, de goedkeu- ring ven den minister van Waterstaat behoeft, een reeks voorstellen tot uitbreiding van den treinenloop op Zondag ingelascht. Zij achtte dese uitbreiding ge- wenscht, soowel in het belan» van het relsend pu bliek, als in het financieel belang der N. S. en van den Staat. Bovendien le de directie er van over tuigd, dat het publiek bil gebreke van treinen gebruik aal maken van het eteeas uitgebreider wordend auto- busverkeer, waarvan de Spoorwegen toch reeda ern stige concurrentie ondervinden. De minister van Waterstaat heeft echter, naar de „Tel." verneemt, al deze uitbreidingsvoorstellen der Directie verworpen en zich op het standpunt gesteld, dat bij aanneming de Zondagsrust in gevaar zou ko nion. De heer Van der Vegte, die tot dezen maatregel onder pressie van de Kersten-groep overging, ontnam daardoor aan het publiek de gelegenheid tot reizen op Zondag, die de directie had willen openstellen. In de a.s. zomerdienstregeling zal derhalve de treinen loop op Zondag ongewijzigd blijven, zeer ten nadeele van de exploitatie der Spoorwegen en van het rei zend publiek, HOE HEN ER IN BELGIS OVER DENKT. De verklaring in de Eerste Kaïmer van minister (Beelaerts van Blokland besprekende, zegt de ..Indepen- dance 'Beige", dat hetgeen België vraagt, is dat Hol land de verplichtingen nakomt, die aan dit land op gelegd zijn krachtens de oude verdragen betreffende het onderhoud der bevaarbaarheid van de rivieren. De maritieme omstandigheden zijn sinds 1839 wel veranderd, maar de verplichtingen van Nederland dienen zich aan de nieuwe toestanden aan te pas sen. Het blad voegt er aan toe, dat in do Nederland meest goedgezinde kringen te Antwerpen, men zich begint te verzetten tegen de Nederland9che maatrege len, die voor Antwerpen niet zeer gunstig zijn. De Rotterdamsche kooplieden dienen in deze niet te ver te gaan, aangezien anders geheel België zich zou kun nen vereenigen, en de/algemeene toestand plotseling een voor Holland onverwachte wending zou kunnen nemen. LOSSE ARBEIDERS TE P URM ER END CONTRA DE GEMEENTE. Bij een brand op den Tweeden Kerstdag te Pur- raerend werden eenige losse arbeiders in dienst ge nomen, zonder overeenkomst over het loon. B. en W. wilden nu aan die arbeiders 70 cent per uur ais belooning geven, waarmede echter geen genoegon werd genomen. De arbeiders hebben de gemeente in rechten ge dagvaard ter bekoming' van een uurloon van f 1.40 en 50 verhooging wegens vertraging in de uitbe taling daarvan ingevolge art. 1638 q B. W. De gemeenteraad heeft besloten tot verweer in rechten. EEN VIJFTIENJARIGE JONGEN VERDRONKEN. Gistermiddag hadden te Baarn drie leerlingen van het Lyceum een zeilbootje gehuurd om op de Eem le zeilen. Ter hoogte van de uitspanning van den heer Kuyer, sloeg het bootje om. Twee knapen wis ten zich zwemmende te redden, doch de derda, de 15-jarige zoon van jhr. De Beaufort uit Amersfoort, zonk. Spoedig werd hij door een zoon van den lieer Kuyer uit het water gehaald, doch ondanks de pogin gen kunstmatige ademhaling toe te passen, kon de geneesheer slechts den dood constateeren. NA INENTING MET KOEPOKSTOF. In de week van 8 tot en met 14 April zijn bij het Staatstoezicht op de Volksgezondheid twee gevallen van meningitis aangegeven, voorgekomen bij kinde ren, «die kort te voren ingeënt waren met koepok stof. In hoeverre eenig verband tusschen de inenting en het ontstaan der ziekteverschijnselen kan worden aangenomen, wordt nader onderzocht. TER GROOTTE VAN 850 HECTAREN. Wij- vernemen, dat de Commissies van bijstand van Publieke werken en die in het beheer der finan ciën, onder leiding van wethouder Abrahams, eene gecombineerde vergadering zullen houden. Daar zal ter sprake worden gebracht een voorstel van B. en W. om aan den zuidwestelijken kant van Amsterdam een bosch-te doen aanleggen van 850 H A, in opper vlakte. Als deze Commissies van bijstand gunstig advi- seeren, zullen de volgende stappen worden gedaan, en zal de Raad eerlang in de gelegenheid worden ge- steld, zich over deze voornemens uit te spreken. DE BODEM BEEFT NOG STEEDS. Tot nu toe 103 dooden on ca. 700 gewonden. Een Reuter-telegram uit Corinthe meldt: De toestand der dakloozon in het aardbevingsge bied is wanhopig on het voortduren der aardschok ken belet hun, hun goederen en voorwerpen van waar- dè ouder do puinhoopen bij elkaar te zoeken. De schade, aan het oude gedeelte van Corinthe en het museum toegebracht, is betrekkelijk onbelangrijk. Een Wolff-telegram uit Athene meldt nog: Volgens dagbladberichten bedraagt do door de aard beving aangerichte schade aan huizen enz. in de stad Corinthe alleen 600 millioen drachmen. Van do 3000 huizen zijn er slechts 50 overgebleven, die zwaar beschadigd zijn. Men maakt reeds nu plannen voor den wederop bouw, waartoe hypotheken, leeningen en credieten van de nationale bank oen financieelen grondslag vormen. De regeering trof maatregelen tot het geven van waarborgen voor leeningen en leniging van den nood der door de ramp getroffen personen in Corinthe on net overige aardbevingsgebied, wier aantal op 15.000 wordt geschat. Het Amerikaansche Roode Kruis heeft zich ter be schikking der regeering gesteld. Het aantal dooden moot, naar tot nu toe la vast gesteld, niet moer dan tien bodragon. Uit Athene wordt aan het ,Berl. Tagebl." gameid: Do berichten uit het aardbevingsgebied komen nog steeds zeer spaarzaam binnen. Ongeveer 10.000 hui zen zijn langs het kanaal van Corinthe verwoest of zwaar beschadigd. Het aantal dakloozen bedraagt 200.000. Er heorscht gebrek aan levensmiddelen, zoodat de bevolking in grooten nood verkeert Volgens een bericht uit Athene zijn in den afgeloo- P'-n nacht nieuwe aardschokken waargenomen. Door een hevigen schok werden te Corinthe de huizen, die nog staande waren gebleven, thans ook verwoest T# Athene maakte zich eveneens een paniek van de be volking metster. Te Smrrna zijn eveneens weer nieu we aardschokken gevoeld. Aan de „Tel." wordt hierover gemeld, dat deze schokken tegen den morgen, omstreeks half drie wer den waargenomen. Van de rampzalige bevolking maakte zich opnieuw een ontzettende paniek meester. In den stikdonkeren nacht vluchtten degenen, die na de eerste echokken gewaagd hadden de overeind gebleven, vaak wanke lende hulzen weer te betrekken, naar buiten. De ver warring werd nog vergroot door de omstandigheid, dat nergens verlichting mogelijk was, aangezien de electrische centrale, die men na de eerste aardbeving in allerijl zoo goed en zoo kwaad als het ging had hersteld, onmiddellijk door den nieuwen schok weer defect was geraakt Zóó groot was de ontzetting der bevolking,' dat de vluchtelingen eerst op verren af stand van de onheilsstad halt durfden maken. Daar in gierenden storm en ijskouden hagelslag bleven de menschen dezen nieuwen rampspoedigen nacht door brengen, te midden van het beetje have, dat men uit de in puin vallende 'huizen nog had kunnen redden... Alle uit Corinthe ontvangen berichten hangen hetzelfde treurige beeld op van het lijdeni der ge troffen bevolking .onder wie zichi het bijgeloof heeft verspreid; dat de plek, waarop Corinthe ia gelegen, door de zee verzwolgen zal worden. Gisterochtend vroeg bewoog zich dan ook reeds een lange treurige stoet langs de wegen naar het Noorden, allen men schen die zich' in veiliger oorden willen vestigen tHet onderaard sch gerommel, dat ook aan den schok van den afgeloopeni na-cht vooraf ging, houdt nog steeds aan, hetgeen als een voorteeken vo<or een nieuwe aardbeving wordt beschouwd. In den voormiddag werden ook) inderdaad reed» nieuwe schokken gevoeld, doch deze waren slechts zwak. Te Athene heeft de aardschok, die zoo al» men weet daar eveneens werd waargenomen, geen •materieel© schade aangericht. In de haven van Pi- raeus is het peil van het water sterk gestegen, op samimige punten zelfs tot echt meter. De Grieksche regeering heeft krachtige maatre gelen tot leniging van den nood der bevolking ge troffen. Het Grlekache en het Amerikaansche Roode Kruis hebben tenten en geneesmiddelen ter be schikking gesteld. 200 SAMENZWEERDERS GEARRESTEERD. Botsing met troepen; 7 dooden. De „Times" verneemt uit Lahore: Tweehonderd personen zijn gearresteerd in de in- landscbe nederzeteeingi Malerkotlain (Punjab) we gens samenzweering tegen den staat, daar zij wei geren belasting te betalen. De toestand gaf aanleiding tot een opstand in Kothala, die door troepen werd onderdrukt. .Zeven demonstranten zijn dood, 14 gewond. Eten H.N.-bericht melt nog: Te Lahore zijn berichten ontvangen, dat in Pundjab een complot tegen de veiligheid van den staat is ontdekt. Ruim' 2500 personen zijn in ver band htüermede g|arresteerde Het hoofdkwartier der samenzweerders 'bevond zich te Kothala. Onder de bevolking, die voor het grootste gedeelte uit Sikhs bestaat, werd levendige propaganda ge maakt, om een wijziging voor het opbrengen van de landrechten te verkrijgen. Voorts werd' de bevol king aangespoord om te weigeren, belasting te be talen, zich gewapend tegen de ambtenaren te ver zetten en zich ongehoorzaam te betoenen aan de verordeningen, welke de regeering te Durba uit vaardigt. Eten sterke politie- en troepenmacht 1» onder be vel van den inspecteur-generaal van politie naar Kothala vertryokken, waar men op gewapend ver zet stuitte. IBif de botsingen werden 2 officieren en 2 soldaten gewond en 7 inlanders gedood. ONTZETTEND BLOEDBAD TE KIN OMEN. 5000 Menschen vermoord. Reuter seint uit Hankau: Vluchtelingen deelen ontzettende bijzonderheden mede omtrent de plundering van de stad Kingmen aan de Han-rivier in de provincie Hoepeh gelegen. Van de 600.000 inwoners zijn er 5000 vermoord door bandietenbenden, gevormd door deserteurs en leden der boerenorganisatie, welke bekend staat als het „ge nootschap van het heilige woord". EEN 7S-JARIG BESTAAN. Het was gister den dag waarop de St. Vinoentius- vereenlging, conferentie Schagen, haar 75-jarige be staan vierde. Algemeen was het Bestuur dezer ver- eeniging van oordeel, dat dit feit maar niet zonder eenige feestelijkheid mocht passeereru En o.i. terecht, want kan het bestaan van een vereeniging geduren de zoo'n lang tijdvak van groote beteekenis worden geacht, temeer is dit het geval wanneer het een zoo nuttige instelling betreft als deze. Want hoeveel wel dadigheid wat het doel der vereeniging is, de naam zegt het reeds is in deze 75-jarige periode betoond geworden. Het tijdsverloop is te groot, dat thans nog de op richters der vereeniging bij dit herdenkingsfeest te genwoordig konden zijn, maar het kan niet anderB, of op dezen dag gaan de gedachten naar hen uit en dan hooren we noemen den naam van den heer Overtoom, de vader van den tegenwoordigen heer S. Overtoom, als éen der oprichters en later president van St. Vincentius en ook den naam van een late- ren president, den heer De Pater. Zij, en meerderen na hen hebben hun krachten gegeven om deze ver eeniging in stand te houden en daarmee de moge lijkheid geopend dat geholpen werd daar waar zoo dikwijls hulp onontbeerlijk en andera dan toch zeker zeer welkom was. Het feest werd 's morgens ingezet met een kerke lijke viering, terwijl 'smiddags gelegenheid bestond om het bestuur der feestvierende vereeniging te complimenteeren, van welke gelegenheid o.a. ook de burgemeester onzer gemeente, namens het Gemeente bestuur, gebruik maakte. Een buitengewoon sympathiek onderdeel van het programma voor dezen dag was de extra-bedeeling in natura, die aan de algemeene armen dezer ge meente werd toegekend. Dat dit deel van het pro gramma insloeg, behoeft zeker wel geen venmelding Des avonds had dn het Patronaatsgebouw, dat voor deze gelegenheid een feestelijk aanzien had gekregen, een druk bezochte bijeenkomst plaats. O.a. waren daar aanwezig de geestelijkheid der parochie, Pastoor van Noort, Noordscharwoude, de heer Van der Klol, Alkmaar, als afgevaardigde van den hoofdraad der St. V. Vereen., het bestuur van den Bijzonderen raad te Alkmaar, benevens afgevaardlgdon van de con- renties te Helder en Noordscharwoudo. Ook het be stuur der Ned. Herv. Diaconie was aanwezig en ver der tal van gsnoodigden, zoodat de zaal tot in de uiterste hoeken bezet was. Nadat de bijeenkomst met een inleidend woord en den christelljken groet wae geopend, wordt mededee- llng gedaan van de Ingekomen gelukwenechen, o.a. van de oud-paetoore Mgr. van Stee, Deken Schrandt en Deken Buleman. Door dan secretarie, den heer Zomerdijk, werd een reeume gegeven van de voornaamste handelingen in de afgeloopen 75 Jaren. De totale uitgaven be droegen f 20141.62, waarvan die der laatete 25 Jaren f12773.12 bedroegen. Uit het oversicht bleek wel, welk een groote vooruitgang de conferentie gedu rende de laatste 25 Jaren had verkregen. Dank werd gebracht aan de parochianen voor hun offervaardig heid, waardoor het mogelijk was gemaakt, op zoo flinke wijze werkzaam te kunnen zijn. Door den Zeereerwa&rden heer Pastoor van Noort te Noord scharwoude, met wien reeda meerdere ma len de radio-luisteraars hebben kennis gemaakt, werd een keurige feestrede uitgesproken, die met groote aandacht werd gevolgd en een hartelijk ap plaus verwierf. Hierna werd gepauzeerd en werd gelegenheid ge boden het woord te voeren. Achtereenvolgens spra ken de heeren Van der Klei, afgevaardigde van den Hoofdraad, de heer Nijpels, als afgevaardigde van de zustervereeniging te Helder en de heer Bos, als af gevaardigde van den Bijizonderen Raad te Alkmaar, die allen het Bestuur hartelijk geluk wenschten niet het 75-jarig bestaan zijner vereeniging. Ook de Hoogeerwaarde heer Deken Guillonard, pastoor dezer parochie, verkreeg nog het woord, om een hartelijk woord van hulde te brengen aan de jubileerende conferentie. Vervolgens vond de sluiting der bijeenkomst plaats met een christelljken groet en het zingen van het lied: Aan U o Koning der Eeuwen. Tal van bloemstukken en vele felicitaties, die wa ren ingekomen, vormden het bewijs hoe, zoowel in als buiten de parochie, werd medegeleefd met dit feest der St. Vincentiusvereeniging. Een bijzonder woord van hulde en hartelijken dank dient nog te worden gebracht aan het clubje, dat op zoo uitmuntende wijze zorgde voor het muzikale gedeelte van dezen avond, en welk clubje bestond uit de heeren J, van Engelen, plano, te Alkmaar, en onze vroegere plaatsgenooten, de heeren S. Overtoom, cello, thans te Rotterdam en Jos. Overtoom, viool, than9 te Baarn. Het was een welgeslaagde feestdag. EXCURSIE TEEXENSCHOOIfc Gistermorgen heeft de teekenschool alhier onder lel-; ding van den heer P. Rezelman een excursie gemaakt per autobus naar Amsterdam. Het vertrek had om 8 uur plaats, waarna na aankomst te Amsterdam direct vla het veerpont een bezoek gebracht werd aan de werf van de scheepsbouw Mij. „.Nederland" ter bezichtiging van het groote passagiersschip, de „Jan Pz. Coen". De Inrichting van dit schip gaf den excurslsten veel mooie en voor hen ook nieuwe dingen te zien. Vervolgens werd een kijkje op het vliegveld Schiphol genomen. Door een van de employ's van het vliegveld rondgeleid kreeg men een goeden indruk van wat de K.L.M. voor ons land beteekent Natuurlijk, dat hier een vrij langen tijd werd doorgebracht, zoodat men tevens verschillende vliegtuigen heeft kunnen zien binnenko men en vertrekken. Na dit buitengewoon interessante gedeelte van den dag werd het Stedelijk Museum nog bezocht, waar niet minder werd genoten. Besloten werd met een bezoek aan een theater, waarna om 8 uur de reis naar Schagen weer werd aangevangen, waar men om 10 uur arri veerde. Evenals andere jaren is ook deze excursie voor onze teekenschool een buitengewoon leerzame en inte ressante tocht geweest. Door den tocht per autobus te maken, heeft men veel tijd kunnen winnen wat aan don duur der verschillende bezoeken niet weinig la ten goede gekomen. POLITIE, Verloren: een fletxplaatje, BÜRGHBRBUG, 'Zondag j.1. gaf de plaatselijke Gymmastiekver- eeniging „Zfjpegn Sportlub" altoleil een openbare uitvoering in de zaal van den heer P. LangendJJk, onder leiding van haar Directeur, den heer J. MooiJ uit Alkmaar. Waar deze vereeniging den laatsten tijd niet zoo meer in bloei staat als voor heen wat 't aantal leden betreft, hebben de restee- rende turnsters en turners ondanks dè,t. niet 't minst blijk gegeven daardoor ontmoedigd te zijn. doch integendeel hebben zij. ons doen bewijzen, dat met een klein aantal leden door volhardenden ar beid en wilskracht uit liefde voor de lichamelijke opvoeding, toch nog veel te bereiken valt. Er zijn natuurlijk altijd nummers; die zich on derscheiden in uitmuntendheids o.a. is er door de hoeren aan de Ringen en op het Hoogrek best werk geleverd, doch ook de damies zoowel als do klein tjes. viel voor hun goede prestaties een dan ook niet achterwege blijvend applaus ten deel. Over 't geheel' genomen, is er keurig werk' ge- geven. Wo verheugen ons er in, te mogen aannemen, dat er 'leden zijn, die or sinds de laatste uitvoering nog op vooruit zijn gegaan. Flink zoo makkers, de kop er bij, gaat niet gebukt onder de gedachte, dat uwe vereeniging betere tijden heeft gekend, want t werk dat jullie leveren, is uitstekend en getuigt dat uw vereeniging geestelijk: weer bloeiende .'s en wanneer de tilden veranderen, verzetten we de bakens, weest blijmoedig dat jullie er op kunt bogen dat de vorderingen van groot en1 klein een steeds beter karakter vormen en bouwt uwen hoop op de toekomst. ZIJPE. B. en W. dezer gemeente hebben vergunning ver leend aan de zangvereonlglng „Euphonla" en do mir- zlekvereenlglng „Crescendo" te Schagerbrug, tot het ge zamenlijk houden van oen verloting ter gelegenheid van de op 0, 10 en 11 Juni a.s. te houden fanoy-falr. ZIJPE. In deze gemeente zijn wederom 2 gevallen van mond- on klauwzeer geconstateerd, en wol onder het vee van den hoer KL Kosson te St. Maartensbrug, en Gebr. de Moei te Burgorbrug. Thans komen In totaal 5 gevallen in deze gemeente voor. ZIJPE. De uitslag van de onlangs in deze gomeente gehou den keuring van trekhonden ls thans vastgesteld. Van de 53 ter keuring aangeboden honden zijn er 35 good- gekeurd on 18 afgekeurd. Naar wiji ■vernemen, la het hotel-café „R\iet on Lust" van don heer Tb. Schermerhorn alhier, door bemiddeling van den Makelaar, den heer A. Sleutel te Schagen, verkocht aan den heer Alb, Zwakman, alhier. Onze vroegere postuchlpper Joh. BaiJs heeft zijn sohlp waarmede de passagiers on postdienst van Wlerlngen met bet voste land werd onderhouden, verkooht aan den heer O. J. Bosker, aannemer van Zuldorzoowerkon al hier. De boot col worden gebruikt voor het vervoer van werklieden en materiaal naar en van de z.g. Oude Zeug Het varende personeel, betrokken bij de nieuwe loon regeling is Wosnsdsgmorgsn met de werkzaamheden doorgegaan en staken nlst De nieuws voorwaarden rijn deer de betrokken werkgevers Ingewilligd. AARTSWOUD. Gistermiddag ontstond ten hulst van Bohoafema, aan de Mlenakker alhier, een bsgin ven brand, door het om vallen van een petroleumstel. De koeien werden direot het land Ingejaagd, en met vereende krachten lukte het om den brand te doovea, De watereohode ie ech ter seer aanzienlijk. HARIN GHUIZEN. Onze plaatsgenoot, de heer A. Middelkoop M2z., leerling van de Vakschool van Dr. Scheij, te Hoorn, heeft deze week) met goed «©volg het examen af gelegd voor le kaasmaker. NOORDSCHARWOUDE. Het Fanfarecorps „Kunst door Genot" besloot deel te nemen aan het te Castricum te houden concours. ZUEDSCHARWOUDE. We vernemen dat de winkeliers, die verleden jaar de bekende attractie hebben gehouden, voornemens zijn, dit ln 't vervolg leder jaar te doen. Een fonds wordt met dit doel bijeengebracht. OUDKARSPEL. „De Eendracht". Kunstmestonderzoek. S'uperphos- phaat bezat aan gehalte aan phosphorzuur 13.7 gegarandeerd was 14 Monster genomen, van. Haijtema, vertegenwoordiger L'. de Wit alhier. Dit was Belgische Super. Monster genomen van Patentkali, bezat aan kali 27.7 gegarandeerd was 26 kali, monster ge nomen van het Landbouwkantoor, vertegenwoordi ger H. Stenneherg, alhier. Monster genomen eveneens van het Landbouw- kantoor van Superphosphaat, gehalte aan phos- ■pihoiïzuur 14.2 gegrarandeerd was 14 Dit waa Amsterdamsche Super (A.S.F.) Alle drie monsters hebben aan de technische voorschriften voldaan. ZUIDSCHARWOUDE. Alhier is overleden de heer P. Berkhout, geduren de 25 jaar voorzitter van de afd. Zuidscharwoude van den Bond van Schilderspatroons, oud-lid van den, Gemeenteraad, oud-voorzitter van den Raad van Toe zicht van de Boerenleenbank, Voorzitter van Nut en Genoegen, Secretaris van de Winkeliersvereniging, bestuurslid van de afdeeling van Het Witte Kruis. De heer Berkhout heeft veel voor het gemeen schappelijk leven gedaan en was daarvoor een ijve rig werker. Dinsdagavond gaf het fanfarecorps „St Marii- nufl" te 't Vleld in het café van den heer G. Ligt- hart te Zijdewind) een openbare uitvoering, die heel' goed slaagde. Eten en ander werd afgewisseld door het mannenkwartet aldaar en door 't opvoeren van een tooneelstukje, getiteld: Russen en 'Russen, Ook hiermede werd) veel succes behaald. T VELD Wegens samenvoeging der polders Westerkampen, Oosterkampen en Leijen, welke thans vereenigdi zijn onder den naam W.O.L.-polder, word in de bestuurs vergadering van 24 dézer met algemeen© stemmen besloten, om) den heer F. C. Jong, die reeds werkzaam was als secretaris-penningmeester der drie water schappen, al® zoodanig over te nemen voor den W.OiL-polder. De begrooting voor 1928 werd voorlooplg vastge steld, waarbij de lasten bepaald werden voor de landeni der W.K. op f 14.-—, der O-K. op f 19.en der L. op f 21.—. De ingelandenvergadering werd bepaald) op 14 t Mei en de Riet schouw op 4 Juni a.s. T VELD iNaar wiji vernemen, is onder den veestapel van den veehouder Terra alhier mond)- en klauwzeer ge constateerd. In verband met de laatst gehouden bestuursverkiezing, is het bestuur van de afd. Winkel van den Bond voof Staatspensioen, samengesteld als volgt: Voorzitter heer J. Romar, Secretaris de heer P. Zwagerman, en Penningmeester de haer P. Hoogland. 11.50 12.80 2.20 2.20 8.00 8.05 8.20 4.00 4.20 5.00 5.20 5.20 6.20 6.00 6.20 7.00 7.15 7.20 7.85 7.35 7.45 7.50 7.50 8.05 8.10 8.85 8.40 0.06 0.10 0.15 0.36 10.00 10.00 10.08 10 Voor Vrijdag 27 ApriL PARIJS (R.1750 M.) Concert door bet orkest Gayl. 12.00 HILVERSUM (1060 M.) Politieberichten. 12.20 DAVENTRY (1600 M.) Lunchmuzlek. 12.25 LANGENBERG (469 M.) Middag-concert 12.306 HUIZEN (431 M.) Lunchmuzlek door het til Winkels, HILVERSUM (1060 M.) Lunchmuzlek door b trio van restaurant Trianon te Amsterdam. DAVENTRY (1600 M.) Het B. B. C. dansorkest KOPENHAGEN (837 M.) Middag-concert HUIZEN (431 M.) Vrouwenuurtje door Mevr. KaliWigman. PARIJS (R. 1750 M.) Concert DAVENTRY (1800 M.) Namlddag-conoert HUIZEN (431 M.) Gramafoonmuzlek. BRUSSEL (509 M.) Concert door het omro4?fj;( trio. HUIZEN (431 M.) Vooravond-concert. HAMBURG (395 M.) Concert door het omrofp orkest. LANGENBERG (469 M.) Vesper-conoert DAVENTRY (1600 M.) Frank WMtfltld'» ortoé HILVERSUM (1000 M.) Dlnormualek door fcrf trio Rentmeester. HAMBURG (395 M.) Voortzetting concert HUIZEN (1870 M.) Cursus Gregorlaanach. HILVERSUM (1060 M.) Lezing door Dr. I. Z" iVc handelaar. Ond.: Optimisme ln verband met zenuw- «f karakterafwijkingen. KPENHAGEN (337 M.) Het omroep-orkeri. BRUSSEL (509 M.) Orgel-concert LANGENBERG (439 M.) Avond-concert HILVERSUM (1060 M.) Politieberichten. PARIJS (R. 1750 M.) Concert BERN (411 M.) Concert van de Kurzaal. HILVERSUM (1080 M.) Onderwijsfond» voor d» Binnenvaart Schlppersle». BERN (411 M.) Solisten-concert. HILVERSUM (1060 M.) Conoert door het oO' roep-orkest met medewerking van Willem W dHossen (plano.) BERN (411 M.) Conoert van de Kurzaal. KOPENHAGEN (337 M.) Ru»»l»oho muriek. BRUSSEL (509 M. Voortzetting oonoert door strijkkwartet. HUIZEN (1870 M.) V.P.RO Cur»u». BERN (411 M.) Concort van de Kunool. HUIZEN (1870 M.) Persberichten van Va» HILVERSUM (1060 M.) Idem. DAVENTRY (1600 M.) Denemuriek. DAVENTRY Alfredo'» orkest

Schager Courant | 1928 | | pagina 6