Ward Hermans opnieuw Yerhoord. in Reuzenvliegtirig bijna gereed. Ernstige ontploffing te Turijn. Schipbreuk op de Noordzee. Een noodlottige twist De doodenvlucht begint weer. OOSTERPOLDER ONDER WINKEL EN NIEUWE NIEDORP. Het ^bruik van Parijsch groen in dm tuinbouw en de erentueeie daaraan verbonden gevaren. Plaatselijk Nieuws. BILLY BOO. 'ffT" wet van 2 Januari 1923, voor het verloenen van den adellUJken titel frce. 5000, waaraan dan nog frce. 4000 voor den titel van baron, frcs. 5000 voor dien van burg graaf, frce. 7000 voor graaf, 9000 voor markies en 10.000 voor hertog of prlna, alsmede de vrij hooge registratie kosten moeten worden toegevoegd. Zoo komt een barons- titel, in het geheel, te staan op frcs. 28.000. HET VIERDE DOCUMENT TER SPRAKE GEKOMEN» De rechter van instructie van Laethem heeft Maan dag Ward Hermans, die, zooals békend,, een belangrijke rol gespeeld heeft in de Utrechtsche documten-affaire, nogmaals in verhoor genomen en de door de Nederland- sche regeering gezonden foto's van zekere documenten getoond. Trouw aan de door hem totdusver gevolgde gedragslijn weigerde Hermans op de vragen van den rechter eenig antwoord te geven. Toen deze hem liet opmerken, dat hij op de klesvergaderingen en in cou ranten-artikel a van een vierde document heeft gespro ken, zeide Ward Hermans het recht te hebben, zich te verdedigen, zooals het hem past en alleen voor het Hof van Assiezen te zullen spreken Later is Albert Frank eveneens nog over dit vierde document door den rech ter van instructie ondervraagd. DB OPSTANDIGE BEWEGING IN MEXICO. Vijftig generaais ontslagen. De minister van Oorlog heeft, aldus wordt uit New York aan de „Times" gemeld, vijftig generaals ontsla gen, die rechtstreeks of indirect medeplichtig zijn aan den jongsten opstand. VEEL SCHADE AAN GEBOUWEN. Het N.T.A. meldt uit New York: Volgens berichten uit Pinotepa in den Mexicaan- schen staat Oaxaca hebben daar hevige aardbevin gen grooto verwoestingen aangericht. De monschen verlieten in een paniek hun woningen. De eerste aardbeving had om drie uur s nachts plaats cn duur de twee minuten. In totaal werden in twaalf uur twaalf hevige aardbevingen waargenomen. Talrijke gebouwen zijn ingestort of werden beschadigd, doch tot dusver zijn geen verliezen aan menschenlevens gemeld. UITGERUST MET 12 MOTOREN VAN IEDER 500 PAARDEKRACHT. VLEESCHVEKGIFTIGING VAN 76 SOLDATEN. V.D. verneemt uit Praag: Te Neu-Haeusel in Slowakije, zijn Zondag 76 sol daten ziek geworden onder verschijnselen, die wezen op vleeschvergiftiging. Het eerste geval openbaarde zich op een voetbalveld. Een soldaat, die zich onder de toeschouwers bevond, werd plotseling ziek en moest in een ziekenhuis worden opgenomen. Korten tijd later ging het met 7 andere soldaten op het voet balveld evenzoo. Intusschen gebeurde opverschillen- de plaatsen in de stad, waar de soldaten zich toeval lig bevonden, hetzelfde. De militaire overheid heeft een streng onderzoek gelast. VD. verneemt uit Berlijn: Uit Friedrichshafen wordt gemeld, dat het grootste vliegtuig ter wereld, het 12-motorige watervliegtuig D.O. 10 van de Dornier-fabrieken, op de werf te Alternhein (Zwitserland) zijn voltooiing nadert. Do machine is reeds overgebracht naar de groote mon tagehal, waar men reeds begonnen is met het mon- teeren van de reusachtige draagvlakken, die een to- tale spanwijdte van bijna vijftig meter hebben. Ook de twaalf luchtgekoelde Siemens-Jupitermotoren van 500 P.K. elk zijn reeds afgeleverd en worden in de loopbruggen gemonteerd, die boven de draagvlakken liggen en tijdens de vlucht begaanbaar zijn. Ook aan het interieur, met zijn commandohut, stuurcabine, passagiershutten en andere inrichtingen, wordt de laatste hand gelegd. Als de werkzaamheden in het zelfde tempo worden voortgezet, zal de machine te gen het einde van Juni haar eerste proefvlucht kun nen maken. GROOTE UITSLUITING TE NEW YORK. 75.000 Bouwvakarbeiders getroffen. Uit New York wordt gemeld: De uitvoerende commissie van den bond van bouw ondernemers heeft besloten tot uitsluiting van 75.000 bouwvakondernemers, omdat de vakvereeniging oen sympathiestaking had afgekondigd met de electri- ciens, wier vakvereeniging bij een drietal bouwonder nemers geen werkzaamheden wilde laten verrichten, tengevolge waarvan de electriciens uitgesloten wer den. DE AARDBEVINGEN IN PERZIë. 3000 dooden. Uit Londen wordt gemeld: In Perzië zijn zij de laatste aardbeving meer dan 50 dorpen volkomen en een nog grooter aantal ge deeltelijk verwoest. Het aantal dooden wordt op minstens 3000 geschat. HET SPRINGENDE PAARD. Over een motorfiets heengesprongen. Bij Brecon reed een man met zijn dochter achter zich op zijn motorfiets. Plotseling zagen beiden een paard uit een zijweg in galop op hen afkomen en zij dachten niet anders dan dat er een ongeluk zou ge beuren, want een botsing leek onvermijdelijk. Maar het verstandige paard sprong keurig over hen heen, zonder den bestuurder van de motorfiets of zijn dochter met zijn hoeven te raken. VERSCHEIDENE DOODEN EN GEWONDEN, Een ontploffing, welker oorzaak nog niet ia opgehel derd, heeft Maandagmiddag plaats gevonden op h^fc MargaretarCorso te Turijn. Het gebouw, waarin do ont ploffing geschiedde, heeft in de eerste en tweede ver dieping groote scheuren. Het ongeluk had plaats in de woning van een arbelr der, wiens vrouw en dochter levensgevaarlijke wonden bekamen. Er kon niet worden vastgesteld of gas dg*1 wel dynamiet ontploft ia Tot op heden zijn vier dooden en tien gewonden uit het hui9 gebracht. De dooden zijn geheel in stukken gescheurd. EEN BELGISCH VISSCHERSVAARTUIG WAAR SCHIJNLIJK GEZONKEN. Met het Fransche stoomschip Amiral Troude zijn te Rotterdam aangebracht de schipper en drie ma trozen van het Belgische visschersvaartuig Auguste Leopold. Maandag is deze boot op 15 mijl van het lichtschip NoordnHinder aan het achterschip lek ge raakt. De Amiral Troude heeft de vier opvarenden opgepikt en meegenomen. De Auguste Leopold is waarschijnlijk gezonken. Persoonlijke ongelukken zijn er niet gebeurd. De oorzaak van het lek worden is niet bekend. DIE AAN EEN JONGEMAN HET LEVEN KOSTTE. Drie mannen uit Langenweddingen, bij Maagdenburg, die Zondag per fiets naar huis reden, geraakten bij het voorbijrijden van een groep jonge mannen en meisjes met hen in twist. Een der jonge mannen werd zóó kwaad, dat hij zijn motor aantrapte en iemand achterop de drie fietsers in haalde. De motorrijder dwong een der drie fietsers tot afstappen, waarna hij hem met een ijzeren staaf op het hoofd sloeg. De getroffene werd met een schedel breuk naar een ziekenhuis te Maagdenburg gebracht, waar hij is overleden. De dader, die te Ottersleben woont ,is 's avonds nog in hechtenis genomen en naar de politiegevangenis te Ottersleben gebracht, waar hij alles kort en klein sloeg. Denzelfden nacht wist de moordenaar nog uit de ge vangenis te ontsnappen, doch gistermorgen stelde hij zich te Maagdenburg ter beschikking van da politie. TOCHT OVER DEN OCEAAN IN VOORBEREIDING. Reuter meldt uit New-York: Binnenkort zullen de Franische vliegers Lefèvre, Aa- solant en Lotti trachten de transatlantische vlucht naar Europa te volbrengen. Ze rekenen, Parijs in 30 uren te bereiken. Het toestel is een Bernard ééndekiker, voor zien van een Hisp&no Suiza, motor. Uursnelheid 150 mijl. Nog meer Ooeeanvluchten» Volgens een bericht, dat de Kopenhaagsche corres pondent van de „Daily Telegraph" uit New York ont ving, zal er in Juni a.a, van New York uit een trans atlantische vlucht ondernomen worden naar Kopenha gen en Stockholm vla Groenland, en IJsland. De beman ning van het vliegtuig zal bestaan uit den bekenden Bert Hassell, die verleden jaar reeds een poging in dien zin ondernam, voorts den aviateur Cramer on den Ame- rlkaanachen financier Frederiks. De eerste landing zal geschieden te Camp Lloyd op Groenland, waar zich een benzinedepot bevindt. Ongeveer tegelijk zal langs dezelfde route een vlucht beproefd worden door den Zweedschen luchtman Wran. gel. Voorts zullen twee Zweden uit Stockholm starten om over de ijsvelden van Groenland New York te be reiken. DOOR EEN SLANG GEBETEN. Snijder, hoofdopzichter in den dierentuin te New York, een van de bekendste deskundigen in het om gaan met reptielen, is door een ratelslang gebeten en aan de gevolgen overleden. Maandag 13 Mei 1929 hielden Molenmeesters en in gelanden hunne jaarvergadering, 's morgens om 10 uur, in café „Prins Maurits". Genoemde polder heeft eene belastbare oppervlakte van 1119 H.A., 61 A., 33 c.A. Aanwezig met inbegrip van bestuur 24 ingelanden en secretaris. Molenmeesters zijn de heeren P, Strijker, J, Nobel, C. Koomen, allon te Winkel en Jb, Kooij Kz., en D. Schermer te Nieuwe Niedorp. De voorzitter, de heer P. Strijker, opent met r? de vergadering en hoopt dat de besprekitogen in op- bouwenden geest zullen zijn. De secretaris, de heer De Ridder, leest de notulen der vorige vergadering. Naar aanleiding van de notulen zegt de heer D. Wit Cz. vorig jaar op de algemeens vergadering het voorstel gedaan te hebben om aan het bestuur te vragen of het op eene vergadering wilde tegenwoor dig zijn waar Ir. Smeding uit Schagen zou komen, om eene bespreking te houden over ae ontwatering van den grond, omdat spr, hierin eenige leering voor het bestuur zag. De Voorzitter heeft hierop toen direct geantwoord dat het bestuur gaarne bereid was om hier heen te gaan, waarop de heer Wit dit voorstel nu als niet noo- dig, introk. Hiervan staat niets in de notulen. Spr. verzoekt alsnog plaatsing, waaraan zal worden vol daan. Verder vraag de heer D. Wit, of het geheele be stuur op die vergadering, die zeer druk bezocht is geweest, tegenwoordig is geweest. Voorzitter zegt dat hij de lezing van den heer Sme ding wel kent. Ik was tevens ongesteld, zegt Voor zitter, anders was ik er wel heen gegaan. De heer Wit vraagt verder, op den man af, of de andere molenmeesters er zijn geweest,* de anderen waren allen verhinderd, uitgezonderd de heer D. Schermer, die er wel is geweest. De heer G. Kamp zou het nuttig vinden tweemaal per Jaar te vergaderen. De Voorzitter acht het niet noodig. De heer Kamp vraagt: Zijn de ondiepe plaatsen al hersteld? De Voorzitter ontwoordt: Wij Zijn steeds bezig het geheele jaar. De heer T. Beumker denkt, dat men meent dat het bestuur de zaak niet machtig genoeg is. Spr. ziet nu nooit geen land onder water staan en vroeger wel. Spr. meent hiermede aan te toonen, dat het bestuur nu steeds goed heeft gehandeld. De heer S. Kat meent, dat Beumker niet goed op de hoogte is. Het laatste jaar was het water te hoog. De heer Jb. Kooij Kz. meent, dat 't water voldoende op tijd weg was. En meent dat ingelanden slecht meewerken. De heer G. Gaijaard zegt, vorig jaar tegen Kooij ge zegd te hebben, tevreden te zijn over den stand, niet over de afvoergelegenheid in onzen geheelen polder. Spr. meent, dat er nog meer moet worden gedaan aan de molensloot om deze dieper te krijgen. Spr. zegt, vorig jaar met twee andere ingelanden bij het bruggetje in den Winkel derweg geweest te zijn en daar was bijna niet te zien dat het water stroomde en bij de macbine was de sloot reeds droog gemalen. Ja zelfs de machine was Vrijdags begonnen te malen en het was Maandag voor men het aan de Langoreis kon zien, dat het water zakte. De Voorzitter: Nou dan liegt het bestuur, jij zanikt. De heer Jb. Kooij Kz.: Het schijnt wel dat men or prat op gaat, als men het bestuur kan tarten. De heer G. Kamp: Do heer Kooij verwart slooten tusscheR bemaling. Het kwade water is met wind wel spoedig weg, maar het peil ia moeilijk te bereiken. De Voorzitter: Het schijnt wel of het bestuur voor de rechtbank zit. De heer Jb. Kooij' Kz.: Het lijkt wel. De heer G. Kamp: Ik tart niet. De heer Jb. Kooij Kz.: Je toont er veel lust toe. De heer D. Otsen zegt, zoo lang het water hoven peil is, kan ik het wel krijgen, het duurt wat lang. De heer D. Wit wil de vorige sprekers Beumkes en Jb. Kooij beantwoorden. Spr. rekent het gezegde van Beumkes niet zoo zwaar aan, omdat deze ouder wordt en geen landveitorulker meer is. Was dit wel zoo, dan zou spr. een dergelijk gezegde ten zeerste betreuren. Tot den heer Jb. Kooij zegt spr,, dat het zijn bedoeling niet is om het 't bestuur lastig te ma ken, maar hoe de heer Kooij er ook over denkt, spr. schaart zich aan de zijde van de voorstanders van laag water. Spr. meent, dat dit strijden moet worden opgevat als een poging om kans te krijgen om later op den ouden dag ook eens in een mooie woning in het dorp te kunnen wonen, zooals de heeren Jb. Kooij en T. Beumkes dat nu doen. Spr. is overtuigd, dat hoe lager het water in de alooten, hoe grooter de kans hiervoor. (Handgeklap aan alle tafels, behalve aan de bestuurstafel.) De heer C. Nieuwboer acht critiek niet gewenscht, maar snapt niet dat de oude garde steeds water wenscht, en bepleit ontwatering. De heer T. Beumkes is bang dat als er zoo gesloot moest worden, dan de lasten van f 11.— op f 22.-— kun nen komen. De heer G. Kamp zegt, dat de heer Beumkes dan niet goed nadenkt en stelt voor, de prut uit te slooten. De heer G. Gaijaard brengt rapport uit voor de com missie belast met het nazien van de rekening en zegt, dat de commissie alles in goede orde heeft be vonden en adviseert tot goedkeuring. De Ontvangsten hebben bedragen f 14210.60, de uit gaven f 13990.85, batig saldo f219.81. Vorige omslag was f 11.— per H.A. Aan salarissen is uitbetaald 1370. Het bestuur stelt voor als volgt: Machinist f600, pensioengrondslag met inbegrip van emolumenten f890.—; molenaar J. Ott f500.—, pensioensgrondslag met emolumenten inbegrepen f675.Goedgevonden, ingaande 1 Januari 1929. iHet bestuur stelt voor de huishoudelijke kosten te venhoogen van f 100.— op f 150. Goedgevonden. Onder de uitgaven komt voor: voorzitter f50, 4 mo lenmeesters 4 X f39, secretaris f200, bode f75, ma chinist 1600.—, molenaar f500.—, stoker f400.—. Bet bestuur stelt voor f 1000.— voor slootwerk op de begrooting. Totale uitgaven f15224.72, plus batig saldo f219.81. De omslag f 11.per H.A. f 12315.97, belasting op de wellen f 300.—.kasgeldleening f1500.—, onvoor zien f326. De heer G. Kamp vraagt welken tijd van het jaar het bestuur denkt te slooten. De voorzitter wil de ingelanden liefst niet lastig vallen als de oogst nog op het land is. De heer D. Wit noemt het bedrag voor slooten wat laag en bespreekt f0.50 verhooging van den omslag per H.A. De heer P. Pluister stelt voor om het bestuur op te dragen om te zorgen dat de slooten goed in orde komen, het kan dan daarvoor een leening aangaan, dan is het niet noodig alles in 1 jaar af te lossen. Goedgevonden. Rondvraag. Oe heer S. Vethman stolt voor het winterpeil op 1 Octoler te doen ingaan. Niemand tegen, dus zal geschieden. Zomerpeil is 1.43 M. A.P., het winterpeil is 10 c.M. lager. Volgt bespreking verlaging van het winterpeil met 5 cM. Voorzitter meent, daar het niet op de convoca tie staat, kan het niet behandeld worden. Besloten wordt om In September a s. eene vergadering te be leggen om dit punt te behandelen. De heer G. Kamp vraagt hoe de voorzitter denkt te handelen met de slechte slooten in het Zand. De Voorzitter: Wij hebben vorig jaar daar ruim 1000 meter uitgekeurd en zullen dat dit jaar weer doen. De heer D. Wit zegt, vorig jaar het voorstel te hebben gedaan om bij do vergaderingen van dezen polder ook de pers uit te noodigen. Daar was toen geen meerderheid voor. Spreker wil volhouden en het nu weer doen, en zegt dat volgens zijne overtuiging dan ook die ingelanden die niet ter vergadering kunnen komen, toch kunnen weten hoe onze polder zaken worden behandeld. De Voorzitter zegt, er tegen te zijn. De menschen die dit willen weten, kunnen hier dan wel komen. De heer Wit handhaaft zijn voorstel en het wordt ondersteund. De Voorzitter vraagt volgens presentielijst porsoon- wï allen voor of tegen uitnoodiging der pers. Wat door allen met ja wordt beantwoord. Dus de pers zal in het vervolg worden uitgenoodigd. De heer Gaijaard zegt, dat het hem genoegen doet, dat het bestuur de medewerking toezegt door eene vergadering e willen beleggen voor winterpeilver- laging. De heer S. Vethman vraagt naar 3 onvoldoende dui kers langs den Winkelderweg. Eigenaren zullen aan geschreven worden deze te vernieuwen en op de ver- eischte maat. Sluiting volgt. Parijsch groen of Sohweiafurtergroen is een helder, groene, licht stuivendestof met zeer giftige eigen schappen, die in den tuinbouw voor het bestrijden van vretende dieren veel gebruikt wordt. Gewoonlijk gobruikt men een sterkte van 1/10 pCt. oplossing in water, maar omdat het in zuiver water niet oplost en ook omdat men anders licht beschadiging krijgt van het blad van de bespoten of bestoven planten doet men er kalk bij en wel zooveel, dat men een 1 oplossing van kalk krijgt Ook gebruikt men het wel om het te mengen met een zoogenaamde fungicide, dat is een stuif- of sproeimiddel, dat meer speciaal gebruikt wordt voor het bestrijden van schadelijke zwammen op hoornen en planten. Bij Bourgondische pap en Californlsche ipan mag het echter niet gemengd worden, omdat er dan om zettingen plaats hebben, die do aproelvloeistof geheel doen veranderen. Voor het bestrijden van emelten, dat zijn de larven van sommige soorten langpootmuggen, die zeer schadelijk kunnen zijn op het grasland gobruikt men 1 gewichtadeel Parijsch groen gemengd met 25 deelen tarwezemelen en dit wordt na bevochtigen en mengen uitgestrooid. Dit mengsel kan ook gebruikt worden tegen pissebedden en slakken- Men begrijpe dus goed, dat dit alleen met succes kan worden gebruikt tegen dieren met bijtende mond- deelen en niet tegen dieren met zuigende monddeelea ala b.v. luizen en wandsen. Tegen de bekende koperwormen, die vooral op pas ge scheurd grasland veel schade kunnen doen aan de daar. op geplante tuinhouwgewassem heeft m enhet nog niet veel toegepast omdat men meende, dat de koperworm in den nacht te diep in den grond bleef en er dus van het uitgestrooide gif niet gegeten zou worden. Volgen» latere berichten uit het buitenland zou ook de koper, worm bij mooi weer in den nacht boven den grond ko men en dus zou men ook gebruik kunnen maken van zemelen en Parijsch groen/Van lokmiddelen, gedoopt in een maaggif, maakte mon reeds lang gebruik o.a. stuk gesneden aardappelen en rapen, die men dan in den grond stopt om ze later weer op te zoeken. Verder zijn hier de vogels en indien men ze heeft, vooral de kippen heel goede heipeters. We wilden echter In dit stukje niet zoozeer spreken over het gebruik van Parijsch groen en andere maaggiften, maar meer over het ge. vaar, dat aan het gebruik van deze ook voor den mensch (en dier) zeer giftige stoffen verbonden is. Dat het ge bruik het wettigt hierover te praten kan bewezen wo: den door erop te wijzen, dat. er in een dorp in Noord-* Holland b.v. 100.000 subllmaat-paatllles zijn gebruikt in één Jaar om de aardappelen te wasschen tegen Rryzoo- tonla. Van Parijsch groen, staan ons hier in de buurt geen cijfers ton dienst, omdat dat voorzoover on» be kend is nog niet Coöperatief is aangekocht, maar dat er toch wel degelijk groote hoeveelheden van gebruikt worden, en don vooral in de streken waar fruit geteeld wordt ia zeker. In Engeland zijn in den loop van de laatste Jaren heel wat processen gevoerd tegen monschen, die (vooral Amerlkaansch) fruit verkochten, waarop tengevolge van het gebruik van deze of andere giftige apuitmiddelen een overblijfsel (residu) van deze middelen voorkwam, dat mén schadelijk achtte voor de volksgezondheid. Nu is het natuurlijk mogelijk dat men uit een protectie* oogpunt zooveel drukte maakt, maar toch kan het bij voorbaat nuttig zijn te onderzoeken, of we werkelijk, ook in ons land, bij. een toenemend gebruik van die middelen gevaar voor het leven van menschen en van vee te duchten hebben. Nu ia een hoeveelheid zuivere arsenicum (Parijsch groen ia een zout, dat slechts gedeeltelijk uit arsenicum bestaat) van 60 tot 250 miligram doodelijk voor den mensch en een hoeveelheid van 15 tot 30 miligram doo delijk voor een koe en oen hoeveelheid van. 10 tot 18 miligram voor een paard. Dat ie een geringe hoeveel heid, maar toch nog veel, want, als men een pond ap pels b.v. stelt op 5 stuks, dan moet er op ieder appetf al minstens 12 miligram zuivere arsenicum voorkomen wil men or schade van ondervinden als men dan nog tenminste een heel pond appelen opeet achter elkander. Dat dat niet licht of wel noodt het geval zal zijn kan men aannemen als men ziet ,dat Aberson b.v. op vroege peren, die dus de bespuiting nog niet lang achter den rug hadden, slechte een tiende miligram arsenicum vond: van zulke peren zou men er dus op zijn minst 600 achtereen moeten opeten en dat is een prestatie, die wel door geen onzer geleverd zal worden. Na 5 weken vond hij echter op diezelfde peren niets meer. Bij de late peren in ons land heeft men er dus überhaupt geen last van. Ook vergiftiging bij koeien, die b.v. in een weideboomgaard loopen, die bespoten 1» heeft men in ons land geen gevaar te duchten, In Amerika, waar men veel meer spuit dan bij on» is het gevaar dus wel groo ter, maar wij kunnen het gebruik van deze stoffen ge rust aanbevelen, maar voorzichtigheid blijft natuurlijk geboden, hoewel we het weer niet behoeven te over drijven. Sint-Panorss, VAN HERWIJNEN. MUZ3GEKTUÏN. Het openingsconcert in onzen Muzlektuin is op den laten Pinksterdag. Het wordt gegeven door het bekende corps „Onder Ons" van Dirkehorn, VEEL VERPLEEGDEN. Het N.H. Weeshuls alhier, dat langen tijd weinig ver pleegden telde, heeft er »lnd» den 14den weer 15. Al vliegend over het hooge nest, Zoo hoog, en naar het scheen zoo ver, Riep Billy, met droeve stem, „Och, Redneb, hoe helpen we d'armen Jer", „Blijf hier maar vliegen, heen en weer, Misschien knap ik het zaakje op. Wellicht krijgt de adelaar van mij," Zeide Redneb," nog wel op z'n kop." Redneb, het schip nu verlatende, Vloog naar het adelaarsnest, Denkend: „Wacht maar adelaar, „Wie 't laatst lacht, lacht het best." Bij 't neet zittend, zeide hij, „Heb jij het vliegen wel geloerd, 'k Wied, dat je me niet krijgen kunt Hoe jij het ook probeert" Denk je, dat Redneb zelf gevangen wordt T

Schager Courant | 1929 | | pagina 6