Groot Oal-Champêtre WIERINGEN. BARS1NGERH0RN. ANNA PAUL0WNA. Zilveren Priesterfeest van Pasfoor Vinck te Anna Paalowna. ZIJPE. HOOGWOUD. HEERHUGOWAARD. LANGENDIJK, Predikbeurten. Muziektuin te Schagen. Plaatselijk Nieuws. 8.55 PARIJS (R.1725) Concert 9.20 ROME (441) „Faust" Opera in 5 bedrijven. 9.35 BRUSSEL (509) Concert. 9.50 KONINGSBERGEN (276) Concert 10.— HILVERSUM (1875) Persberichten Vaz Dias. Voortzetting concert Na afloop gramofoonmuziek 10.05 KALUNDBORG (1153) Concert 10.15 DAVENTRY (479) Populaire liederen. 10.30 MOTALA (1348) Concert Succes I speelde j.1. Woensdagavond een wedstrijd gen A.B.C. I en M.A.Z. (gecombineerd) en kon het ook dezen keer niet winnen. Succes heeft verloren met 26. De vorige wedstrijd werd verloren met 05. Deze wedstrijd was de laatste avondwedstrijd in dit seizoen. Opening van het clubhuis „Land in Zicht" te Den Oever. Het Comité „Land in Zicht", dat reeds sedert Juni 1928 zijn werkzaamheden tot geestelijke verzorginig onder de Zuiderzeewerkers had aangevangen, zag he den een lang gekoesterde wensch in vervulling gaan. Woensdag 14 Augustus vond nl. de opening plaats van het clubgebouw „Land in Zicht". Dit gezellig in gericht gebouw, met zijn ruime conversaticzaal, waarin 'n leestafel, voorziet in de behoefte aan lec tuur, en in 'n klein vergaderzaaltje wordt thans van Hervormde zijde op uitnemende wijze voorzien in de behoefte aan ontspanning en geestelijke zorg. De voorzitter van genoemd comité, de heer Mr. C. A. Star Numan, opende de druk bezochte samen komst, waarbij hij de aanwezigen hartelijk welkom heette, en in 't bijzonder Ir. Ringeling en Ir. Hufkes van der Eist, als vertegenwoordigers van de Directie der Zuiderzeewerken, hoofdingenieur Ringers, direc teur van de M.U.Z., en de heer Winter, theol. cand., werkzaam bij het Geref. Tehuis voor Zuiderzeewer ken, voor hun blijken van belangstelling dankte. Te vens dankte hij den heer Ringers, architect te Alk maar, die als lid van het comité een groot aandeel had in de tot standkoming van het gebouw. Vervolgens gaf de voorzitter het woord aan Ds. IJ. Stelma te Trum, eveneens lid van het comité, die voor ging in gebed en daarna een feestrede hield, naar aanleiding van Spreuken 18 10 en 11. Daarop opende de voorzitter officieel het gebouw. F.nkele aanwezigen spraken een kort woord van ge- lukwensch. De heer Boersma, die op dezen avond definitief van het werk afscheid nam, werd achtereenvolgens toegesproken door den heer Star Numan namens het comité en door den heer Lofvers, met wien hij geruimen tijd in dezen evangelisatie-arbeid samen werkte. Laatstgenoemde vond tevens gelegenheid een woord van welkom te spreken tot den heer R. C. Franc.k, zijn nieuwe collega, die voor eenige dagen met zijn echtgenoote uit Berlijn arriveerde, waar hij gedurende zes jaar als geestelijk verzorger aan een der .inrichtingen voor maatschappelijk hulpbetoon verbonden was. Na de pauze, waarin eenige ververschingen werden aangeboden, spraken nog de heeren Boersma en Franck een persoonlijk woord. Met het zingen van Gezang 180 1 en 5 en dankgebed door den heer Ir. Schokking van den Haag, werd de openingsavond gesloten. KOLHORN. De Hoofdprijs der Beemstcr verloting, twee paarden, is ten deel gevallen aan den heer A. Jongbloed alhier. Woensdagmorgen hield de verecniging „Sportlust' een paardenkeuring en een tentoonstelling, terwijl 's middags, door de rij vereen igingen van Anna Pau- lowna, Zijpe en Barsingerhorn, op het Sportterrein proeven van paardendressuur werden gedemon streerd, die veel belangstelling hadden. Mooi in het bijzonder was het springconcours, waarbij de heer J. Schenk Az. van Barsingerhorn den len prijs mocht wegdragen. Den volledigen uitslag konden wij niet te weten komen. In de tent van Benema werd druk ge danst en 's avonds werd een vuurwerk ontstoken, dat inderdaad schitterend mocht heeten en door een groo- te menschenmenigte werd bijgewoond. (Vera>lg.) In het vorig nummer gaven wij verslag van den feestelijken intocht Woensdagavond van Pastoor Vinck, ter gelegenheid van diens 25-jarig Priester schap. De eigenlijke herdenkingsdag echter was Don derdag 15 Augustus en begon 's morgens om half zeven met uitreiking der Heilige Communie, om half acht gevolgd door Stille Heilige Mis, met Algemeene Heilige Communie der Parochianen. De plechtige Hoogmis om 10 uur werd begonnen met het „Veni Crcator", terwijl de feestpredicatie werd gehouden door den Hoogeerw. Heer J. P. Hüi- bers. Deken van Hoorn. Na de Hoogmis werd den jubilaris een feestlied toe gezongen. Uit de school had men de banken verwijderd voor de receptie, welke 's middags om 2 uur begon. Tal van bloemstukken waren ingekomen en de belang stelling was groot. Bij den aanvang complimenteerde het feestcomité den jubilaris en namens de Parochie werd dezen een fraai cadeau aangeboden. (Tafelzil ver.) Maar ook de oud-parochianen, die sedert korten tijd tot do parochie Breezand behooren, hadden hun voormaligen Herder niet vergeten en boden zijn Weleerwaande een pendule met coupes aan. Inmiddels kwamen om 3 uut de schoolkinderen op de speelplaats bijeen en hier werden, onder leiding van het onderwijzend personeel, verschillende kin derwedstrijden gehouden en alleraardigste spelletjes uitgevoerd. Na afloop der receptie kwamen de kinderen den jubilaris een tweetal toepasselijke liederen toezingen en werd dezen, als geschenk der leerlingen, een gou den horloge overhandigd. Het onderwijzend personeel bood als cadeau een vulpen aan. Hierna werden de kinderspelen weer voortgezet, afgewisseld met de noo- digc tractntic natuurlijk, tot de jeugd eindelfjk wel gemoed weer naar huis trok, vooral door de toezeg ging, dat te gelegener tijd iets nog veel prettigers hun wachtte. 's Avonds half acht Feestlof met Te Deum lauda- mus, waarop een Danklied den Jubilaris werd toege zongen. Na afloop van het I.of was het een gezellig samen zijn der Parochianen op de speelplaats bij de school, 10.35 DAVENTRY (1553) Dansmuziek. 10.35 DAVENTRY (479) Dansmuziek. 10.40 PRAAG (487) Concert. 10.50 KONINGSBERGEN (276) Dansmuziek. 11.05 KALUNDBORG (1153) Dansmuziek. 11.05 HAMBURG (372) Dansmuziek. 11.05 DAVENTRY (1553) Dansmuziek tot 12 20. 11.20 MILAAN (501) Dansmuziek. waar een concert werd gegeven door de Harmonie- vereeniging „Concordia" te Breezand, terwijl door een strijkje, onder leiding van den heer D. Zon, dans muziek gegeven werd voor het Bal Champêtre, waar mee de feestelijkheden werden besloten. ANNA PAULOWNA. Woensdagmorgen had op de boerderij van den heer C. W. Waiboer de jaarlijksche hengstenkeuring plaats, waaraan vier hengsten deelnamen. Allen werden goed gekeurd voor 't jaar 1930, n.1.: „Diamant" en „Compas" van G. W. Waiboer te Anna Paulowna „;Beppo" van M. Jimmink te Koegras; „Badmus" van C. Stoop te Spier dijk. Keurmeesters waren de heeren A. W. Heidema, in specteur van het paardenstamboek, den Haag, M. G. van Balen te Aspcren; L. Zijlmans te Hoofddorp; J. C. Colder te Alblasserdam, veearts, en W. Slob, Hoofddorp, secretaris. Een gelukkige debitant. In de collectie loten van den heer C. Smit te Van Ewijcksluis der Loterij van de vereeniging „Sportlust", is de hoofdprijs, 2 paarden, gevallen. De gelukkige win ner was de heer B. Dwager alhier. In de collectie van den heer Smit zijn bovendien nog negen andere prijzen gevallen. Den 2en prijs, een anderhalfjarig paard, werd gewonnen door den heer P. van Eeten. Zondag a.s. zal de finale op het Kleine Sluis voet balveld worden gespeeld tusschen Toerclub Helder en Wieringerwaard I. Daar beide partijen tegen el kaar opwegen, belooft het een spannende wedstrijd te zullen worden. De wedstrijd Breezand-Oudesluis is tot later uitge steld. VAN EWIJCKSLUIS. Onze plaatsgenoot, de heer A. N. Dekker, opzichter 2e klasse bij de Zuiderzeewerken, is bevorderd tot opzichter le klasse bij voornoemde werken. De heer C. List aan den Belkmerweg heeft zijn boerenplaats verkocht voor bloembollencultuur aan de N.V. Baartman en Koning te Sassenheim. De dag van ingang van het aan den heer A van Meerté verleend eervol ontslag, als onderwijzer, aan de O. L. school te Petten is door B. en W. bepaald op i October a.s. Naar wij vernemen, zal de heer L. Smelik te Ju- lianadorp, benoemd tot hoofd der o. 1. school te Burger- brug, op 1 Sept. a.s. in functie treden. Aan den timmerman P. Veuger te St. Maartensvlot- brug is door den Hoofdinspecteur van den Arbeid ver gund, zulks in afwijking van art. 24 der Arbeidswet, dat in zijn timmermansonderneming tot en met 14 .September a.s. 3 mannen van 18 jaar of ouder arbeid verrichten gedurende 9% uur per dag en 53 uur per week. ST. MAARTENSBRUG. Aan den op 25 Aug. a.s. te houden grooten turn- landdag, uitgeschreven door de gymnastiekvereeni- gingen „S.S.S." en „D.I.N.D.U.A.", zullen niet minder dan 7 vereenigingen deelnemen. Van verschillende kanten wordt alles in het werk gesteld om dezen dag zoo goed mogelijk te doen slagen. Men deelde ons mede, dat de heer C. J. Mol, vroe ger onderwijzer alhietr, op het te Haarlem gehouden examen geslaagd is, voor de hoofdacte. ST. MAARTENSVLOTBRUG. Naar wij vernemen, is door den heer J. Zwart van Anan Paulowna alhier een perceel bouwland aange kocht, van den heer Overtoom te Schagen, met het doel daarop een bollenschuur en burgerwoonhuis te bouwen. GEMEENTE ZIJPE. Ingeschreven van 14 tot en met 16 Aug. 1929. Geboren: Geene. Ondertrouwd: Pieter Kwantes, 24 jaar, assuradeur, te Rotterdam en Trijntje Rezelman, 25 jaar, zonder beroep, te Zijpe. Matthijs Dekker, 24 jaar, korenmole naar en Maartje Veuger, 22 jaar, zonder beroep, te Zijpe. Getrouwd: geene. Overleden: geene. Inlichtingen zijn ter secretarie te bekomen omtrent een gevonden linnen kinderhoedje. VEENHUIZEN. Alhier werden ingezetenen opgeroepen om Woensdag avond bij den heer De Wit bijeen te komen, teneinde een reisvereeniging op te richten. Er waren echter slechts een drietal belangstellenden opgekomen, zoodat wegens te weinig animo het geheele plan in duigen viel. VEENHUIZEN. Donderdagavond vergaderde bij den heer H. de Wit het bestuur der buurtcommissie voor het aanbrengen van een eerepoort, versiering enz., ter gelegenheid van het 300-jarig bestaan van den polder Heerhugowaard. De heer J. Liefhebber, die de bijeenkomst leidde, deelde mede, dat van het hoofdcomité ten hoogste f 50 subsidie verstrekt zou worden, zoodat de kosten, welke voor rekening der burgerij zouden komen, vrij belang rijk zouden worden. Hierna stelde de heer A. Appel voor om de zaak maar blauw blauw te laten. Er was den laatsten tijd al meer malen iets van de goedgeefschheid der burgerij gevergd, terwijl ook nog voor de feesten een lijst zou aangeboden worden. Daarom wilde hij voor dit doel geen offers van de ingezetenen vragen. Voorts zag hij het groote nut van die eenzame versiering op anderhalf uur afstand van het feestterrein niet in. Met algemeene steramen werd dit voorstel aangeno men. zoodat de heele vergadering in vijf minuten was afgeloopen. I De groote Nationale atletiekwedstrijden en de Provinciale Kampioenschappen op Zondag 18 Augustus te OudkarspeL Wij durven zonder overdrijving verklaren, dat boven genoemde wedstrijden werkelijk iets bijzonders op sportgebied beteekenen, gezien niet alleen het aantal verschillende wedstrijden (18) maar in de allereerste plaats wel de belangrijkheid daarvan. Het pas vergroote voetbalterrein van D.T.S. leent zich uitstekend voor dergelijke groote wedstrijden, en vooral nu waar het geheel opnieuw ls ingericht- En voor de vele belangstellenden die men daar zeker mag verwachten wij kunnen een ieder aanbevelen Zondag 18 Augustus naar Oudkarspel te trekken is het mogelijk rustig de wedstrijden te volgen, omdat rondom het geheele terrein banken zijn aangebracht, waarop de bezoekers kunnen plaats nemen. Door den Burgemeester van Noordscharwoude ls bereids toestemming verleend om den wegwedstrij/. die voor een gedeelte door deze gemeente gaat, te doen plaats vinden. Voor de belangstellenden voegen wij hier nog aan toe, dat deze wegwedstrijd een uur voor den aanvang der andere wedstrijden dus om 1 uur n.t. wordt ge houden, terwijl de deelnemers de laatste ronde moeten loopen op het terrein. Niet minder dan 50 bekers, takken, kransen en me dailles, zijn voor deze wedstrijden beschikbaar gesteld. Maar niet alleen voor deze wedstrijden is gezorgd, ook de kinderen van de openbare lagere school en die van de r.k. meisjes- en jongensschool, voor zoover deze uit Oudkarspel komen, zijn niet vergeten. Dinsdagmiddag om 2 uur worden voor deze kinderen wedstrijden gehouden, die ook niet zullen nalaten de belangstelling te trekken. De kinderen zullen tevens op het terrein op een ver snapering worden onthaald. Na afloop hiervan worden voor de oudere heeren en dames volksoefeningen gehouden. Deze volkswedstrijden zullen bestaan uit een estafette loop van 4 maal 100 meter voor heeren, een hindernis- baan voor heeren, en een hindernisbaan voor dames. In alle wedstrijden wordt in ploegen van vier personen gelcopen, welke ploegen bij loting zullen worden sa mengesteld, om gelijkheid te verkrijgen in de verschil lende wedstrrijden. Dus nogmaals: Zondag 18 en Dinsdag 20 Augustus naar de wedstrijden in Oudkarspel. Voor nadere bijzonderheden leze men de advertentie in dit nummer. BROEK OP LANGENDIJK. Voor de tweede maal is hier in het gebouw van de Langendijker Groenten-Centrale Vrijdag een veiling gehouden van leverbare bollen en plantgoed. De be langstelling was niet zoo groot als de eerste maal, om dat het officieele karakter er nu aan ontbrak. Het aantal aanvoerders van leverbaar goed bedroeg 44, dat van plantgoed 12. Aan leverbare bollen waren ongeveer 370.000 stuks aangevoerd, aan plantgoed ongeveer 6000 KG. Evenals dit het geval was aan de veilingen, de laat ste 3 weken op andere plaatsen gehouden, waren de prijzen wat aan den lageren kant, als gevolg waar van verschillende partijen werden opgehouden. Van plantgoed werden slechts ruim 1000 KG. verkocht, terwijl ook van de leverbare bollen verschillende wer den opgehouden. De volgende prijzen werden besteed: Murillo f2.0O—f3.60: Enk. Calantus f 1.80: Bartigon f2.90f4.90; La Merveille f 1.60; Farne Comb. Sanders f 1.80f 3.20; Wm. Copland f3.Clara Butt f3. f3.90; Pride of Haarlem f4.Prins van Oostenrijk f3.90—f4.30; Brillant Star f5.Herman Schlegel f 3.80; Baronne de La Tonnaye f 4.10; Theeroos f 3.00— f3.40; Gen. de Wet f 18.10; Scarlet Duc f2.60; Couleur Cardinale f5.40f5.90; Sieraad van Flora f3.90; La Reine Max f4.70; Cramoisi Brillant f2.00—f2.60; Dream f4.10f4.20; La Reine f2.80—3.00; La tulipe Noire f5.90; tulipe Noire Velloos f2.10; Rose Larein f4.—; Prinses Elisabeth f3.30f4.20; Gesnariana Spathulatha 13.60; E.V.T. Duc de Berlur f5.10. Plantgoed: Wm. Copland f 1.05; Murillo f 1.Ar- tus f 0.45; Bartigon f 1.20; Pride of Haarlem f0.90. Binnen 14 dagen zal weer een veiling worden ge houden, hoofdzakelijk voor plantgoed. NOORDSCHARWOUDE. Winkelweek. Men verzoekt ons mede te deelen, dat de winke liers te Oudkarspel en Noordscharwoude het plan hebben opgevat om gezamenlijk een winkelweek te oiganiseeren ter gelegenheid van de kermis, en niet zooals in ons blad van Donderdag bericht werd (wat niet van onzen gewonen correspondent afkomstig was) omdat er te Zuidscharwoude een winkelweek wordt gehouden. In de gehouden vergadering van winkeliers werd het vólgende bestuur gevormd: K. Boot (fa. A. Groot), voorzitter, H. Stam, secretaris, C. van Zijl, penning meester en als leden de heeren A. Jansen, J. H. Meijer, C. Oudes en D. Stoop. Voor een en ander is van de zijde der winkeliers groote animo. Er wordt dus zoowel te Oudkarspel en Noordschar woude, ook te Zuidscharwoude een winkelweek ge houden. Onze winkeliers zijn dus wel in actie. LANGENDIJK. Vreemde toestanden. Aan Langendijk bestaat een Winkeliers-, Nering en Vakvereeniging, waarin o.m. (de naam wijst er reeds op) de winkeliers georganiseerd zijn. Nu wor den naast die vereeniging in drie andere gemeenten van Langendijk Winkeliersverecnigingen opgericht, dio winkelweken en feestelijkheden organiseeren, om daardoor de belangen der leden te behartigen. Men vraagt zich 'nu terecht af, waarom iets dergelijks niet door de vereeniging, die haar leden over den gehec- len Langendijk heeft, wordt gedaan. De tegenwoor dige wijze van doen werkt toch groote versnippering in de hand en is ten zeerste in strijd met het een voudigste begrip van effeciency, die voor de winke liers toch ook wel noodig is. Speelt het z.g.n. natio naliteitsgevoel hier weer een rol, of ligt het aan de bekende mentaliteit van vele Langendijkers, of is jalousie de metier de drijfveer of ontbreekt het de (algemeene) Winkeliersvereniging aan het noodige initiatief! Of werken al deze invloeden samen? NOORDSCHARWOUDE. Nader vernemen we, dat een 40-tal winkeliers uit deze gemeente en Oudkarspel een vergadering hebben gehouden, om, evenals te Zuidscharwoude, een wini- kelweek te houden. Men herinnert zich wellicht, hoe verleden jaar verschillende winkeliers in de eerste twee gemeenten ten zeerste gepiqueerd waren over de Zuidscharwouder collega's, die hun door de ge slaagde attracties, nadeel in hun nering toebrachten. De burgemeester van Oudkarspel stond zelfs niet toe, dat in deze gemeente propaganda werd gemaakt. Het gevolg van een en ander zal nu zijn, dat Zuid scharwoude niet zooveel volk trekt als verleden jaar. ZUIDSCHARWOUDE. De winkeliers, vercenigd in den R.I.O.B. besloten reeds ecnigen tijd geleden, ook dit jaar weer een win kelweek te houden. We vernemen, dat dit nu zal plaats hebben in de week van 26 tot 31 Augustus, al- zoo ook gedeeltelijk op den verjaardag van de Ko ningin. Daar deze echter op Zaterdag valt, besloten de winkeliers dien dag geen bijzondere attracties te houden, daar he dan in de meeste winkels te druk is, om nog feestelijkheden te organiseeren. Deze be sluiten moesten door de leden der winkeliers geheim worden gehouden tot den tijd, dat die voor publici teit'geschikt werden geacht. Er zitten echter ook een paar winkeliers in het Oranje-Comité, dat gaarne van de Winkelwcckfecstcn gebruik wil maken, om geur en fleur bij te zetten aan het Oranjefeest, dat vol gens besluit van genoemd comité elk jaar zal worden gehouden. Dit comité, dat blijkbaar door genoemde winkeliersOranjeComitéleden op de hoogte is ge bracht van de voornemens van den R.I.O.B.welker bestuur met de voorbereidende werkzaamheden en de algemeene regeling is belast, besloot het Koninginne- feest op Vrijdag 30 Augustus te houden, om daar door verzekerd te zijn van de medewerking der win keliers. Het R.I.O.B.-bestuur kreeg van dit besluit van het.Orantje-Comité mededeeling, dat het Oranjefeest op Vrijdag 30 Augustus was gesteld, daardoor tege moet komende aan het bezwaar, dat een Zaterdag zich al weinig eigent voor. die winkeliers, die een drukke zaak hebben en nog met de regeling van feestelijk heden worden belast. De Bestuurders van de R.I.O.B. bleken intusscheD met dit schrijven weinig ingenomen, daar de bedoe ling bij hen voorzat hun feesten te organiseeren af gescheiden van de Oranjefeesten. Zij wilden neu traal blijven, omdat onder de winkeliers vogels van diverse politieke pluimage worden gevonden. Wat intusschen zeer te prijzen is, daar er anders al spoe dig verwijdering en verdeeldheid zou kunnen ont staan. Van beide kanten zit men nu in een moeilijk parket: het Oranje-Comité dringt zijn samenwerking niet de R.I.O.B. op, die daarvan echter weinig, ge diend is, en deze houdt zijn winkelweek juist in den tijd dat ook het Oranjefeest wordt gevierd. De R.I.O.B. ontgaat daardoor den schijn niet, toch sa menwerking te zoeken, terwijl de bedoeling anders is. Van een compromis, om door gescheiden op te mar- cheeren toch vereenigd te slagen, kan hier geen spra- ko zijn, omdat het slagen afhangt van de medewer king van de burgerij. Den opzet voorziende, is het te vreezen, dat een deel van het publiek, dat niets voelt voor een jaarlijksch Oranjefeest, niet die me dewerking aan de attracties der winkeliers zal ver- leenen, welke noodig is, om de Winkelweek in elk opzicht te doen slagen. Ieder verstandig rooker i?j Heeft G0MARUS in z'n koker! Lil'/ W Sigaren Serieraerk van 5-20 ets. WOENSDAG 21 AUGUSTUS 1929. THE STAR OF HOPE MISSION. Julianadorp, nam. 8 uur, de heer J. Sevensma, va» Amsterdam. DAT WAS TE ERG! Zondag 25 Augustus 1929, met feestverlichting. Balletmeester de heer GROEN, Alkmaar. Afgewisseld met een rijk-gevarieerd programmagegeven door de CONCERTOPHOON van den heer H. Willemse. Danslustigen en Muziekliefhebbers, houdt dezen avond vrij voor den Muziektuin. WONING30U W-CONFLICT. Gehoor gevend aan de uitspraak van de Alge meene Vergadering der Woningbouwvereniging heeft de heer J. Schoort Pz. voor 15 Augustus een brief ingezonden, waarin hij tegen 1 Januari a.s. (einde boekjaar) ontslag vraagt als penningmeester- administrateur. ZWEMWEDSTRIJDEN. Het bestuur van onze Bad- en Zwemvereeniging „De Wiél" heèft het voornemen opgevat om, even als vorig jaar ook nu weer een zwemfeest te orga niseeren en deelde ons voorloopig het samenge stelde programma mede. En dat ziet er al zeer aan trekkelijk uit. Men oordeele! Voor meisjes tot 12 jaar baldrijven, voor meisjes van 13—15 jaar schoolslag 40 meter, voor dames schoolslag 50 meter; voor jongens tot 12 jaar, school slag 20 meter; voor jongens van 13—15 jaar schoolslag 40 meter; voor heeren schoolslag 50 M.; voor dames en heeren: over de Wiel zwemmen; voor heeren: tobben pagaaien. Wel een afwisselend programma dus, vooral als we dan nog vertellen, dat de zwemvereeniging „Nep- tunus" van Zaandam op dit zwemfeest dat 25 Augustus zal plaats vinden een polowedstrijd zal houden. Voor nadere bijzonderheden leze men de adver tentie die in ons a.s. Dinsdagnummer zal verschij nen.

Schager Courant | 1929 | | pagina 10