DE LANGENDIJKER GROENTENVEILINGEN. \Joorkom&/j f r HEEMRAADSCHAP WIERINGEN. Gemengd Nieuws. Trein rijdt zonder machinist en stoker weg. BILLY BOO. V *|A I tlllhtoJJ DE MOTORTREINEN IN NOORD-HOLLAND. Voldoen maar matig. Men schrijft aan de N.R.Crt: De motortreincn, dio in Noord-Holland ongeveer drie maanden geleden in gebruik zijn gesteld, vol doen maar matig, althans op de lijn Alkmaar—Hoorn. Herhaaldelijk komt het voor, dat de trein onderweg niet verder kan. DOOR ELECTRISCHEN STROOM GEDOOD. Te Wormerveer is de 23-jarige bankwerker S. Kooy, in dienst bij de firma Gebroeders Klinken berg, toen hij in de fabriek der N.V. Koninklijke Pellerij Mercurius werkzaamheden verrichtte aan een electrische boormachine, in aanraking gekomen met den electrischen stroom, waardoor hij op slag werd gedood. Hij was gehuwd en vader van een kind. Do noodzakelijkheid van het U.C.B.-merk. Lage prijzen voor bieten, wortelen en to maten. Belangrijke aanvoer van boonen tegen redelijke prijzen. Uien laag. Chinee- scka kool zeer niteenloopende prijs. Sterke achteruitgang van witte koolprijzen. Gele en roode kool stationnair, evenals bloem kool. Aanvoer van aardappelen nog bodui- dend, prijzen laag. Ook deze week bracht niet een ommekeer, waar- haar door de tuinbouwers reeds zoo lang wordt ver langd. Integendeel, over 't geheel genomen, waren de prijzen lager dan de vorige weken. Ofschoon men zich met ernst en toewijding toelegt op het kweeken niet alleen, maar ook op het afleveren van de beste soor ten en kwaliteiten, en dus over 't geheel meer arbeid door de tuinbouwers wordt besteed aan hun produc ten, kan men nog niet zeggen, dat die arbeid met betere prijzen betaald wordt. Veredeling der produc ten is een zeer mooi ding, doch het geld moet ook hier den arbeid verzoeten. Is dit niet het geval, dan zou de animo daartoe al spoedig verflauwen. Gezien de vele bemoeiingen op dit gebied, mag worden aan genomen, dat de tuinbouworganisaties ervan over tuigd zijn, dat ook hier de scha voor de baat zal uit gaan. Bovendien noopt de concurrentie van andere landen hen wel, het in die richting te zoeken. Voor tuinbouwproducten, die niet aan hooge eischen vol doen, is van de zijde der consumenten weinig belang stelling, zoodat tweede soort goed zeer weinig op brengt. Er komen natuurlijk altijd producten aan de markt, die eene of andere afwijking vertoonen, doch, die, wat voedingswaarde betreft, niet onderdoen voor artikelen, welke die afwijking niet hebben. Aardap pelen met „pok", zijn evengoed als die zonder dit „sproetje", doch de consument wil ze nu eenmaal niet, zoodat de producent veel minder voor deze aardappe len krijgt en met deze kieskeurigheid van het publiek rekening heeft te houden. Handel in tweede soort groente is er zoo goed als niet meer, zoodat dit, in tegenstelling met een tiental jaren terug, betrekkelijk weinig opbrengt. Een uitvloeisel hiervan is de strenge keur, waaraan, onze tuinbouwproducten zijn onder worpen en de instelling van het Uitvoer Controle Bureau, dat minwmim-eischen stelt voor het verkrij gen van het bekende U.C.B.-merk. De verschillende controleurs, die vanwege dit Bureau de groentevei lingen bezoeken en daar de aangevoerde producten keuren, dien in dit opzicht dus nuttig werk. In Noord- Holland is dezen tak van dienst uitmuntend georgani seerd. Als andere streken dit werk nu maar niet be derven, door niet zoo nauwlettend op sorteering en hoedanigheid toe te zien, anders bereikt men het be oogde doel toch niet. Voor de aardappelen kan men hierbij vrij gerust zijn, omdat Noord-Holland bijna alle voor export bestemde aardappelen levert. Min- kerheid heeft men met de uien. Ook op dit artikel wordt streng toegezien, doch uit ander provincis wor den ook groote hoeveelheden van dit product op de huitenlandsehe markten aangevoerd, die daar den goeden naam onzer uien in gevaar zouden kunnen brengen, als het U.C.B. merk daar niet van toepassing werd verklaard. Het is uit dien hoofde geraden, dat men ook op dit gebied de handen ineen slaat om het Hollandsche product een goede reputatie te bezorgen. Wel zou er reeds gewonnen zijn, als aan belangheb benden zelf de beslissing wordt gegeven om te bepa len, welke artikelen voor een bijzondere controle in aanmerking komen en aan welke eischen zij voor uitvoer moeten voldoen. Met den aanvoer van tomaten begint het sterk te verminderen. De prijzen waren laag. Voor de beste werd van f 0.80— f 11 betaald, de daarop volgende 9oort f6.10— f9.40, C. werd met f5f8 oetaald en Cb. met f 1.40—f 1.50. Losse wortelen konden ook niet in prijs verbeteren. Voor groote werd van f 2.20f2.80 besteed, kleine gol den aan de veiling van den Noordermarktbond van f 1.60—f 1.70. De aangevoerde rammenas bracht een bevredigen den prijs op, n.1. f5 per 100 K.G. Voor een partijtje druiven werd van 63 tot 74 ct. betaald per K.G. In aanmerking genomen het vergevorderde jaar getijde, was de aanvoer van sla- of spercieboonen nog belangrijk, n.1. ongeveer 8500 K.G. aan beide veilingen. Voor mooi goed kon nog tot f23.70 worden gemaakt, afwijkende kwaliteit een gulden of 10. Voor snijboo- nen werd van f 15f 43.20 betaald. Met de uien wil het nog maar niet. Te Noordschar- woude werd van f3.10f4.50 betaald, aan de Broeker veiling van f3.50 tot f4.70. Drielingen konden als maximum-prijs slechts f3 opbrengen, de laagst bestede prijs was f2.40; te Noordscharwoude lagen de laagste notoeringen tusschen f 1.30 en f2.30. Nep bracht ge middeld f4.50 op. Grove uien golden dooreen f5. In totaal beliep de aanvoer 27 spoorwagens, waarvan 9 te Broek. Nog slechter liep het met de witte kool. Vorige week kon deze gemiddeld nog meer dan f2 opbren gen, in deze week waren de prijzen sterk achteruit geloopcn. De eerste dag zette al slecht in: fl.40— f 1.80 aan de Broeker veiling, f 1.30f 1.70 aan die te Noordscharwoude. Op 't eind der week, b.v. Vrijdag, werd aan de eerste veiling nog maar f0.90f 1.20, rtan die van den Noordermarktbond f 0.70—f 1.30 be steed. De witte koolbouwcrs, die verleden jaar 4 a 5 maal zooveel kregen, zien in dit verschijnsel al weer het wisselvallige van de tuinbouw-uitkomstcn. Met de Doensche witte ging het wel niet in dezcfle mate achteruit, doch ook daarvan waren do prijzen lager. Zoo werd Maandag te Broek de luttele prijs van f 1.80 tot f2.30 betaald, Zaterdag, toen de vraag weer wat beter was f 1.70—f3.80. Aan witte kool werden 155 spoorwagens geveild, waarvan 85 te Noordscharwoude. De gele koolprijzen bleven ongeveer dezelfde. De eerste helft der week was heter dan de tweede. Zoo kon aan de Broeker veiling Maandag f3.60 tot f6.40 worden gemankt, Zaterdag f3f4.40. Aan de veiling van den Noordermarktbond waren deze noteeringen f3.50f5.60 en f3.30f5.10. De geheele aanvoer be droeg rond 25 spoorwagens aan heide veilingen. Voor de Chineesche kool werden zeer uiteenloo- pende prijzen besteed. Aan de Broeker veiling was de noteering en-oor Maandag f3f3.90 Vrijdag 12.60 f 6.10. Aan de Noordschnnvouder veiling werd op die dagen f 1—f5.30 en f 1.20—f3.70 besteed. Aanvoer on- gevoer 20000 stuks. Te Noordscharwoude werd Maandag voor roode kool f 1.80f5 besteed, aan de Broeker veiling f2 f4.90. In den loop der week werden de prijzen wat beter, zoodat Zaterdag aan de Broeker veiling f3 f620 en aan die te Noordschanvoude f320f5.!" werd betaald. Aangevoerd werden ongeveer 50 spoor wagens. Er werden 62000 stuks bloemkool geveild, minder dus dan vorige weken. De aanvoer had v.nX aan de Broeker veiling plaats n.1. 59000 stuks. Ilier brachten de groote Maandag tot ongeveer f 15 op, kleine f 6 a f7. In de volgende dagen stegen deze prijzen met f4 tot f 8; later, op 't eind der week, kregen we weer een kleine inzinking, zoodat Zaterdag de noteering was f9.80—f21.90. Voor tweede soort werd van fl.10f6.50 betaald Een betrekkelijk groote hoeveelheid aardappels werd nog aangevoerd, vooral als men bedenkt, dat we gauw half October zijn, n.1. 30 spoorwagens, waarvan 24 te Noordscharwoude. De prijzen liepen nog achteruit. Voor Scliotsche muizen werd van fl.40f2.10 betaald, voor Bravo s f 1.60f 1.80, Eigenheimers f 1.80— f 320, blauwe aardappelen brachten niet meer dan f2.40— f3.40 op, Duken f2.70f3.50, graafjes f2, drielingen f 220f 3.70. Uit het overzicht kan blijken, dat het voor den tuinbouw niet alleen in Westland en in de Streelt of in Kennemerland slecht is, doch dat ook Langendijk niet heeft te roepen. Moge het winterseizoen beter zijn. Zoo gauw hebt U kou gevat, lastig zijn de gevolgen. Neem steeds een paarwybert-tablctter. Vergadering van Hoofdingelanden van het Heem raadschap Wieringen op 12 October 1929. Afwezig de heer J. Doves (één vacature). Aanwezig 15 leden. Voorzitter de heer C. Maars. Secretaris de heer C. J. Bosker. De Voorzitter opent de vergadering. De notulen worden na voorlezing goedgekeurd. De heer Kuut zegt, naar aanleiding van de notulen, dat hij in de vorige vergadering het plan heeft ge opperd, de rekening vóór de begrooting te behande len. Is dit niet in de notulen opgenomen? Wordt toegelicht, dat een en ander waarschijnlijk zeer ter loojas is besproken geworden. In de aantee- keningen althans staat hiervan niets vermeld. Het is echter niet wel mogelijk, aldus de secreta ris, dat vóór de behandeling der begrooting, de vast stelling der rekening te doen plaats hebben. Men zou daartoe de rekening reeds begin Februari moeten afsluiten. Dit toch is bij een omvangrijke rekening als die van het Heemraadschap niet mogelijk. De heer Veerdig vraagt, waarom in het afgeloo- pen voorjaar geen begin is gemaakt met het leggen van kistdammen. Wordt medegedeeld, dat het leggen van kistdam men eerst noodig is bij de werkelijke verlaging van het zomerpeil. Dit is echter nog niet het geval ge weest. In den afgeloopen zomer is hel zomerj^il zelfs 10 c.M. liooger gehouden dan in vorige jaren. De Voorzitter doet verder mededeeling van de volgende ingekomen stukken: le. De geloQfshrieven van de opnieuw benoemde benoemde Hoofdingelanden, de heeren P. F. Küut, C. Jb. Kool, en Alb. Klein, benevens van den nieuw benoemde» Hoofdingeland, den heer Jb. Dekker Pz. De geloofsbrieven zijn inmiddels door de hiertoe aan gewezen commissie, bestaande uit de heeren Tijsen, Veerdig en Kooij, onderzocht en goedgekeurd ge worden. 2e. Een staat van kasverificatie van gehouden kasonderzoek bij den penningmeester. Boeken en bescheiden zijn in orde bevonden. 3e. Een schrijven van het Ministerie van Water staat, houdende de herbenoeming van den heer C. Maars als Dijkgraaf van het Heemraadschap. 4e. Een jaarverslag van de N.V. Spoor-(Tram)- weg WieringenSchagen. 5e. Een schrijven van die vennootschap, houden de eene mededeeling btereffende de restitutie van een gedeelte van het renteloos voorschot over 1928. 6e. Een circulaire van de Vereeniging van Noord- hollandsche Waterschappen, inzake inwerkingtre ding van de ziektewet. 7e. Een circulaire van dezelfde vereeniging, in zake controle bcmalingsinstallatie. 8e. Een schrijven van dezelfde vereeniging, inzake wijziging en aanvulling van het Algemeen Regle ment. 9e. Een schrijven van het Provinciaal Electrici- teitsbedrijf van Noordholland, inzake de jaarlijksche bijdrage aan de hoogspanningsinstallatie, .ten be hoeve van de bemalingsinrichtinge in de Hippoly- tushoeverkoog. 10e. Een schrijven van Gedeputeerde Staten van Noordholland, houdende mededeeling dat de wijzi ging van het Bijzonder Reglement is goedgekeurd geworden, zoodat derhalve voortaan ook de eigen dommen van den Staat, behalve zeewaterkeerende- en havenwerken, in den omslag van het Heemraad schap zullen moeten worden opgenomen, en dat de hoegrootheid van het grondbezit vereischt voor het bekleeden eener bestuursfunctie, is bepaald op 1 fl.A. Al deze stukken worden voor kennisgeving aange nomen. Op een verzoek van den heer P. Kooij Jz., tot over name door het Bestuur van een aan hem toebe hoorenden overweg op de z.g.n. Bieterop, wordt be houdens nadere goedkeuring van Gedeputeerde Sta ten, goedgunstig beschikt. Op verzoek van den Voorzitter, wordt door de commissie, belast met het onderzoek der rekening, verslag uitgebracht van het gehouden onderzoek. Bij monde van den heer J. Engel wordt medegedeeld, dat de commissie een en ander in orde had bevon den en deze adviseerd tot goedkeuring. De rekening wordt hierna vastgesteld in ont vangst op f68775.0314 en in uitgaaf op f66947.01, het batig saldo op 11828.0244. Wordt overgegaan tot de bespreking betreffende het stichten van een nieuwe bemalingsinstallatie in de Westerlanderkoog. De kosten hiervan zijn ge raamd op f 5000,onder dien verstande dat de in stallatie in den bestaanden gemaalput en op de be staande fundeering kan worden opgesteld. De noo- dige ontwerpen worden hierbij ter tafel gebracht en voorloopig goedgekeurd. Dijkgraaf en Heemraden zullen zich in verbinding stellen met de directiën van het P.E.N. en den Pro vincialen Waterstaat. Bij de rondvraag wil Heemraad Bakker informee- ren bij het beheer van het Wegenfonds of het mo gelijk is hieruit een bijdrage, ter voorziening in de kosten van het meerder onderhoud der wegen, toe gewezen te krijgen. Wordt medegedeeld, dat hiervan bijzonder weinig te verwachten is. Op een deswege gedaan verzoek door het Gemeentebestuur is reeds ten tweede male afwijzende beschikking ontvangen. Desniettemin zal vanwege Dijkgraaf en Heemra den moeite gedaan worden om den juisten weg te EEN LASTIG VERZOEK. - Hé Sjors. foets me hamer effe opl vinden, waarlangs het gewenschte doel zal kunnen worden bereikt. De heer S. Koorn verzoekt de verdere beharding van den Stroeër Venneweg, in welken vorm ook, tot stand te brengen. Wordt medegedeeld, dat er in dit dienstjaar aan buitengewone werken niets kan worden gedaan. De begrooting dreigt reeds in verschillende posten te worden overschreden, Het zou niet verantwoord zijn onder de gegeven omstandigheden op deze wijze door te gaan. Slechts bij verhooging van lasten zal tot verdere uitbreiding van het beharde wegennet kun nen worden overgegaan. De heer Russelman wil ontslag nemen als Heem raad. Hij wenscht niet langer van Jan en alleman aanmerkingen te ontvangen op zijn beleid. De Voorzitter zegt, dat de heer Russelman zich maar moet troosten met het feit dat hij (de voor zitter zelf) nog veel meer aanmerkingen moet slik ken. En wie maken tenslotte die opmerkingen? Doe rustig je plicht en ga maar door. De heer J. Kooij wil nu eindelijk den weg naar zijn woning langs den voet van den bestaanden dijk weg hebben doorgetrokken. De Voorzitter zegt, dat door den betrokken Hoofd ingenieur bij de Zuiderzeewerken, die toestemming moet worden verleend om den nieuwen weg over in- laagdijken en bermen, aan te leggen, toezegging is gedaan dat deze ter plaatse de zaak met den tech- nischen ambtenaar zou opnemen .Klaarblijkelijk heeft dit nog niet plaats gehad. Het beste is den be trokken hoofdingenieur te verzoeken deze opname te willen bespoedigen. De heer Veerdig verzoekt het College van het Da- gelijksch Bestuur strenger op te treden tegen nala tige, en nog strenger tegen halve slooters. Het is er gerlijk om te zien, hoeveel goedwillige ingelanden de halve slooten er moeten uitmaken omdat de be lendende eigenaar onwillig is dit werk gelijkelijk uit te voeren. Bovendien is het regel dat deze onwilli- gen, wanneer ze eindelijk de aan hen behooronde helft er uit maken, nog half werk maken ook. Der gelijke ingelanden mogen niet langer worden ontzien. Spreker is er ook geen voorstander van de menschen steeds den Rijksveldwachter op hun dank te sturen. Maar tegen deze mensch enis geen maatregel te streng. Ook wil de heer Veerdig strenger toezicht op het véfwijdërën van 8tèkelën langs wegen en dijken. Wanneer het Bestuur dit werk zelf doet verrichten, wordt ook nog maar ten ruwste werk verricht. De Voorzitter zegt, de Heemraden te zullen opdragen hier op een nauwkeuriger toezicht uit te oefenen. Spre ker is er ook voor dat de stekelen zorgvuldig worden verwijderd. Het werk is echter voor de huurders der wegen zoo goed als ondoenlijk. Ten opzichte van nalatige ingelanden, het zijn bij na altijd dezelfden die slecht slootwerk maken, te nauw insteken, den uitkomenden grond weer in den kant plaatsen of in het geheel niet verwijderen, half krooswerk verrichten, enz. zal, aldus Voorzitter, met de meeste energie worden opgetreden. De heer Tijsen zegt, dat wegens de afdamming der Stroeër uitwatering de waterstand dermate is ver laagd geworden, dat de belendende eigenaren hun vee niet meer in het land kunnen houden. Spreker wil dat het Bestuur de hiertegen te treffen maatrege len bekostigt. Heemraad Bakker zegt, dat volgens zijn meening, de ingelanden wier perceelen grenzen aan publiek rechtelijke eigendommen, zelf voor afrastering be- hooren te zorgen. Bovendien is de langs de uitwate ring gelegen kade niet van de eigenaren, doch be hoort aan den polder. De afrastering zou dus bin nen bedoelde kade moeten plaats hebben. De heer C. Kool wenscht den Dijkgraaf en de ver gadering geluk te wenschen met de herbenoeming. Spr. had ter loops vernomwi, dat de dijkgraaf de her benoeming niet zou aanvaarden. Het doet spreker echter goed, dat de heer Maars hierop klaarblijke lijk is teruggekomen en aan het hoofd van het be stuur zal blijven. Voorzitter dankt den heer Kool voor diens vrien delijke woorden. De taak van Dijkgraaf is niet altijd even aangenaam en gemakkelijk. Jongere krachten kunnen hier beter tegen. Het zal daarom wel de laatste periode zijn, die hij in deze kwaliteit mede- maakt. Onder dankzegging voor de welwillende besprekin gen bij het nemen van een weder tamelijk ingrij pend besluit, sluit Voorzitter de vergadering. HELDHAFTIG OPTREDEN VAN EEN WEGWERKER Bij Linz, op het station Galsbach-Wartberg, zoo schrijft men uit Weenen aan de Frankfurter Zeitung, reed een leege trein weg zonder den stoker, die ver zuimd had tijdig op de locomotief te springen. De ma chinist boog zich uit zijn hokje om te kijken, waar zijn stoker bleef, verloor zijn evenwicht en viel van de loco motief. Onder vollen stoom reed de leege trein door, een vollen passagierstrein achterna. Een wegwerker zag wat er aan de hand was en wist, dat er een verschrikkelijk ongeluk te wachten zou zijn als de trein zonder locomo- tiefpersoneel doorreed. Zonder zich te bedenken sprong de man, met gevaar voor zijn leven, op den trein, die reeds een flinke vaart had. Hij wist de locomotief te be reiken en, hoewel hij niet de minste kennis had van het mechanisme, slaagde hij erin den trein tot stilstand te brengen. GROOTE BRAND. 200 hulzen in asch gelegd. V.D. verneemt uit Warschau: Het stadje Janow in de nabijheid van Plnsk is door een ontzaglijken brand geteisterd. Ongeveer 200 huizen werden een prooi der vlammen. DE GOUDMAKER TAUSEND. Al eens eerder den boel bedrogen. De directie van de Technische hoogeschool te Mun- chen deelt mede dat Tausend daar in 1925 proeven heeft gedaan met de bedoeling aluminium volgens een nieuw procédé te winnen. Hij werd echter betrapt toen hij alu- minlum-oxyde in zijn toestel wilde smokkelen. HEVIGE STORM OP DE FAROER. V.D. vernam Zaterdag uit Thorshavn: Op de Faroer woedt een hevige storm. Op een schoe ner die Woensdagochtend uit Thorshavn vertrok, brak tijdens den storm bij Fair Island brand uit, waardoor de opvarenden het vaartuig moesten verlaten. De ka- pein en de kok verdronken, terwijl de vijf overige leden der bemanning gered konden worden. Een Engelsche kotter uit Grimsby, die Vrijdagnacht te Esbjerg aankwam, was Maandag lek geworden. Door het binnenstroomende water kwam de machinekamer in ge vaar. De motorpompen konden niet'voldoende werken. De opvarenden moesten daarom viermaal 24 uur onon derbroken met emmers het water uitscheppen. KOSTBARE STEENEN. Een buitengewoon mooie robijn en een reusachtige saffier zijn onlangs in de robijn-mijnen te Mozok (Op- per-Birma) opgedolven. Toen een Amerikaansche handelaar in kostelijke stee- nen van de vondsten vernam, begaf hij zich naar Mo zok, waar hij nu de twee steenen gekocht heeft. Voor den robijn heeft hij, naar verluidt, een lakh ropijen (90.000 gulden) betaald, maar de prijs van den saffier is niet bekend: De eigenaars vroegen er zeven lakh voor, en ofschoon zij veel minder hebben gekregen, Is men overtuigd dat er toch een groote som voor betaald is. EEN WERVELWIND OVER BERLIJN. Groote schade te Staaken. Een wervelwind die Vrijdag over Staaken bij Berlijn woedde heeft daar groote schade veroorzaakt. In wei nige seconden tijds werden de daken van niet minder dan vijftig huizen afgerukt, steenen en pannen vlogen naar alle zijden. De vrijwillige brandweer kon geen hulp bieden, daar de storm reeds was bedaard toen zij ter plaatse verscheen. In de kolonie Neu-Staaken zijn eveneens honderd week-end hulzen vernield. Hoe geweldig de kracht was blijkt wel hieruit dat het geheele dak van de zaal van een restaurant werd afgerukt en een ijzeren deur met het dak samen vijftig meter verder werden geslingerd* Slachtoffers zijn niet te betreuren. KERKDIEFSTAL IN BEIEREN. Doodkist van een heilige leeggeroofd. Te Neumarkt aan de Rott is in de kloosterkerk Sankt Velt de glazen doodkist van den heilgen Lucius open gebroken en leeggeroofd. De kerkdieven hebben een kroon, een kruis met edelgesteenten en kostbare kant uit de 16e eeuw mèegenomen. EEN BIOSCOOP BEROOFD. Te Mannheim. Zaterdagavond tegen halftien is een roofaanslag ge pleegd op de Schauburgiklno te Mannheim. Een auto met twee mannen en twee vrouwen reed voor, de man nen gingen het gebouw binnen en maakten zich van do kas meester. Twee mannen, die hen wilden tegenhouden schoten zij neer,, waarna zij met de auto er van door dingen. i/1' „Wat wee?" pochte Billy, „Wees daarvoor nu toch niet bang." „Mij is het goed," zei Redneb, „Maar, pas op, draal niet te lang." „Zooals jo wil," lachte Knlckey, Redneb, je bent bang, dat is de mop En toen Knickey dat gezegd had, Klommen zij tegen den molen op. „Houd je goed vast," schreeuwde Knlckey, Toen het draalen begon. En Bil vroeg Kniokey angstig, Of hij zich wel houden kon. Hoe langer hoe sneller ging het. Dat stond Billy minder aan. En hij wenschte, dat hij als Redneb, Op den grond was blijven staan. Laat dat een les voor Billy zijn.

Schager Courant | 1929 | | pagina 6