Bui tenland. nette huishaudsUr. kiempje best leniooi, Communistische „Hongermarschen". De geschiedenis herhaalt zich. Een aanklacht van ex-keizer Wilhelm. Winterweer in de Vereen. Staten. Het nieuwe schandaal te Berlijn. Binnenlandsch Nieuws. Liefhebbers van een glaasje. Wraakneming. Een wreede kapitein. Binnenlandsche postpakketten. Inbraak in een Haagsche juwelierswinkel. Plaatselijk Nieuws. Nagekomen Berichten. ALKMAAR. OUDE N1ED0RP BARS1NGERH0RN Z IJ P E Advertentiën. gevorderd Bakkersleerling, stuit koe- en varkensmest, Met Londen als doel. V.D. verneemt uit Londen: De Engelsohe communisten zijn voornemens als protest tegen de werkloosheid een „honger-marsch" naar Londen te organi&eeren. De vakvereenigingen en de Labourpartij hebben hun allen steun ontzegd. I)e eerste groep communisten zal Maandag a.s. uit Glasgow naar Londen vertrekken. Te Sheffield en Manchester zullen andere groepen werkloozen zich bij de Schotsche groep aansluiten. Ook uit Yorkshire en Lancashire zullen marschen naar Londen georga niseerd worden, waaraan voornamelijk vrouwen zul len deelnemen. Do muiterij In een AmerLkannsche staats gevangenis. Elders in dit blad hebben wij melding gemaakt van een muiterij in de staatsgevangenis van Missouri te Jeffer- «on-city. Thans komt bericht dat ook deze beweging de hoeveelste muiterij in een Amerlkaansche gevan genis in den laatsten tijd is dit nu al! hardhandig Is onderdrukt Er kwamen bommen met traanverwek- kenden Inhoud en gumiknuppels aan te pas. Van de muitelingen werden er 20 leelijk gekwetst. Toen ten «lotte de orde hersteld was, maakte de directeur be kend, dat er een complot onder de gevangenen ontdekt was om de werkplaatsen In brand te steken en te ont vluchten. Bij de onderdrukking van de muiterij werd hulp verleend door de staatsmilltie en er schijnt ook te zijn geschoten. De actie der gevangenen had ten doel beter voedsel en ln het algemeen beteer behandeling en huisvesting te erlangen. SPRINGLADING TE VROEG ONTPLOFT. Negen personen gewond. Uit New York wordt gemeld: Bij het boren van een schacht voor de nieuwe stedelijke waterleiding is in de wijk Bronx een springlading van dynamiet te vroeg ontploft. Negen personen werden gewond, waar van vier zwaar. Tegen een Beriynsch blad de„Morgenpost". Gistermorgen zou voor het kantongerecht Berlin-Mltte onder voorzitterschap van den kantonrechter dr. Bue- chert, de civiele aanklacht behandeld worden van den ex-keizer tegen den polltieken redacteur van het Ber- lijnsche ochtendblad Morgenpost, Mendel. In de Morgenpost van 24 October van het vorige jaar was een artikel gepubliceerd, volgens hetwelk de ex-kei zer financieel geïnteresseerd zou zijn bij de ondernemin gen van Krupp, In verband deze materleele belangen zou hij, ofschoon het hem bekend was geweest, dat Krupp minderwaardig materiaal verwerkte, er voor gezorgd hebben, dat de Duitsche legers uitsluitend hun veldge schut van Krupp betrokken, waardoor hij het keizerlijk vermogen ten koste van het Duitsche volksvermogon en van het bloed van Duitschland's beste zonen had ver groot. In opdracht van den ex-keizer had de advocaat Paul Bloch een aanklacht bij de Justitie Ingediend, die echter op verschillende gronden werd afgewezen. Vervolgens diende dr. Bosch een civiele aanklacht in, die gister in behandeling zou komen. Nog geen resultaat. Nader wordt uit Berlijn gemeld: De behandeling van de civiele aanklacht van den ex- keizer tegen de „Morgenpost" voor het Berlijnsche kan tongerecht, heeft niet tot eenlg resultaat geleld, aan gezien de partijen niet tot overeenstemming konden komen over de bemiddelingsclausule, die de rechter had opgesteld. De zaak werd verdaagd. DE LAATSTE WIL VAN EEN BIERBROUWER. De bierbrouwer Long uit Fareham, in Hamphire, heeft van zijn vrouw en kinderen oen vermogen van 390.000 nagelaten, maar aan elk van zijn kinderen nog als extraatje tachtig dozijn flesschen kostelijk port. Hij had een verzameling van verscheidene zeldzame onversneden gewassen en bepaalde, dat e>Jk kind, voor zoover dit mogelijk was, van elk gewas evenveel moest hebben. Voorts wenschte hij dat zijn lijk ver brand en zijn asch naar alle windstreken ver strooid zou worden. Niemand mag rouw voor hem dragen en op zijn graf mag geen gedenktceken op gericht worden. Vreesolijke koude. Elf personen doodge vroren. De hevige koude drijft de wolven nar de bewoonde centra. In vervolg op het bericht elders in dit nummer over het winterweer in de Vereenigde Staten ver neemt V.D. nog uit New-York, dat hopwel de lente of ficieel is begonnen, er in rot Noordelijk deel van de Vereenigde Staten nog een vreeselijke koude hecrscht. In de staten van het Midden-Westen zouden elf per sonen zijn doodgevroren. Overal in het Noorden wor den hevige sneeuwstormen en sedert een paar dogen wordt Chicago geteisterd door een sneeuwstorm, zoo als men in jaren niet meer heeft gekend Het meteo rologisch instituut mat een windsnelheid van 50 me ter per seconde en de wegen liggen zoo diep onder tic sneeuw begraven, dat het verkeer op vele plaat sen geheel onderbroken is en ook het treinverkeer moet worden stopgezet. De hevige koude drijft ook de wolven tot dicht bij de bewoonde centra, zoodat ge wapende bereden politie is uitgezonden om op som mige plaatsen, waar de wolvenplaag al te gevaarlijk wordt, de hongerige dieren te verjagen. DE OPSTAND IN INDO-CHINA. De schuldigen gevonnist; 39 ter dood ver oord oeld. Havas meldt uit Hanoi, dat naar aanleiding van .den opstand in Yen-Bay 39 doodvonnissen zijn ge veld. Voorts werden 33 personen veroordeeld tot le venslange, negen tot 20 jaar en één tot vijf jaar dwangarbeid, alsmede vijf tot deportatie. Allen op één na dienden een verzoek om gratie in. Hooge salarissen. l>a commissie van den Pruisischen landdag, die een onderzoek instelt naar de wanto^-^'Vn '*n bet ste delijk beheer van de gemeente Be-lijn, hield giste renavond een zitting, waarin de terreintransacties van de gemeente behandeld werden. Bij de hernadslngingen deelde de rapporteur aan de hand van een schrijven van het Berlijnsche gemeen tebestuur mede, dat bij de onteigening tloor de stad de vroegere staatsminister Siering, de latere land dagafgevaardigde Heümann (sociaal-democraat) en de afgevaardigde Hallensleben (Duitkche volkspartij) als bemiddelaars zijn opgetreden. Heilmann heeft daarvoor een honorarium van ongeveer 55.000, Hal lensleben van 2.000 Mk. en Siering van 10.000 Mk. ontvangen. De commissie hoorde ook nog den syndicus van de Berlijnsche verkeersmaatschappij, den advocaat Lackner. HET VERHAAL VAN 'N KRANKZINNIGE. Het verhaal van den Brusselaar D., die bij* de Ant- werpsohe politie kwam verklaren, dat hij, zijn vrouw had gewurgd (zie elders in dit blad) en haar lijk in de Schelde geworpen, blijkt geheel en al verzinsel te zijn. De man heeft ©enigen tijd geleden een operatie aan het hoofd ondergaan en is sinds dien ontoerekenbaar. MEVR. HANAU. Heden begint het proces inzake de Gazette du Franc. Naar het N.T.A. meldt, is mm. Hanau tenge volge van haar slechten gezondheidstoestand verhin derd te verschijnen. (Zie ook 1ste pagina Vierde Blad.) DE KABINETSCRISIS IN DUITSCHLAND. Dr. Bruning aanvaardt de opdracht tot het vormen van een nieuw kabinet. De bespreking, gistermiddag gehouden tusschen president Hindenburg en den Centrumafgevaaxdige, dr. Brüning, aangaande de afgetreden Duitsche re geering, waarover reeds elders in dit nummer is ge rept (zie le pagina, Vierde Blad), heeft tot uitslag, dat aan dr. Bruning de opdracht tot het vormen van een nieuw kabinet is gegeven. Een burgerlijke regeering op komst. Het nieuwe kabinet zou, indien Brüning slaagt de verschillende partijen op een compromis inzake de vverkloosheidsverzekeing te vereenigen, een zuiver burgerlijk karakter dragen en o.a. de democraten, het centrum, de D. V P., de econ. partij, de chr.-nationa- len en de uit de D.-nat. partij uitgetreden afgevaar digden. alsmede evtl. ook de B. V. P. omvatten. Of dit een hechte regeering zal vormen, is nog, de groote vraag. De verwachting is zelfs, dat de zwakke regeering, die thans heengegaan is, door een nog zwakkere zal worden vervangen. Persstemmen. Vrijwel de geheele pers is van oordeel, dat de socia listen door hun besluit om het bemiddelingsvoorstel van het Centrum, inzake de verzekering tegen werk- loorheid niet te steunen, het ontslag van het kabinet der groote coalitie hebben uitgelokt. Het Berliner Tageblatt vindt de houding der so ciaal-democraten onbegrijpelijk en onlogisch, in strijd roet elk gezond verstand. De Duitsche volkspartij heeft tot het laatste oogenblik geschroomd zich te belasten met de verantwoordelijkheid. Zij had nog gisteren het voorgestelde compromis aanvaard. Zij wilde het gevaar niet loopen buiten de coalitie te staan als door de bevrijding van nog bezet gebied van Duitschland het werk van Stresemann zou worden bekroond. Aan de ongerijmde tactiek van de socia listen is het te wijten dat dr. Brüning nu moet trach ten een kabinet te vormen zonder medewerking van de tot nu sterkste regeeringspartij. De taak van de zen man is zwaar en buitengewoon groot zijn verant woordelijkheid. Het B. T. verzekert dat er vele so ciaal democraten zijn, die het Donderdag genomen besluit beschouwen als wat het was: de schuld aan een flater. Geruchten over de vorming der regeering. Hoewel nog niets vaststaat in zake de vorming van een regeering-Brüning, wordt naar het W.B. meldt, diens kans zeer optimistisch beoordeeld over het al gemeen. Men gelooft, dat hij reeds heden of anders uiterlijk morgenmiddag zijn kabinet zal hebben sa mengesteld. De D. Volkspartij zal al het mogelijke doen om in het kabinet-Brüning met haar twee aftredende mi nisters vertegenwoordigd te zijn. DE VLOOTCONFERENTIE. Eigenlijk pas op 27 Maart begonnen. V.D. verneemt uit Rome: De Londensche correspondent van de „Popoli di Roroa" schrijft aan zijn blad, dat de werkelijke vlootconferentie eigenlijk pas op 27 Maart begonnen is. Van 20 Januari tot 25 Maart hebben vertegenwoor digers van vijf mogendheden over vlootaangclegen- heden zitten praten, tot zij op een goeden dag be merkten dat zij op den betreden weg niet verder kwamen. Daarom besloten zij, den beslissenden stap te doen en van voren af aan te beginnen. Tegen een consultatief pact. De democraat Swanson, het oudste lid van de Ame- rikaansehe Senaatscommissie voor buitenlandsche zaken, heeft zich aangesloten bij Borah en de andere leden in hun openlijke oppositie tegen elke deelne ming der Vereen. Staten aan het plan van een con sultatief pact, dat te Londen is herleefd Hij verklaart dat de prijs veel te hoog zou zijn, die aldus voor een vlootverdrag tusschen de vijf mogendheden zou moe ten worden betaald. President Hoover bewaarde tot nog toe volkomen het zwijgen. F.en der leden van de Amerikaansche delegatie maakte de opmerking „als de conferentie alleen kan worden gered door het pact, dat ons in den volgenden oorlog sleept, laat zij dan liever sterven." DE NIEUWE ENGELSCHE MIJNWET. De voorstellen der mijneigenaars. De voorstellen door de mijneigenaars aan de mijn werkers op de Donderdag gehouden bijeenkomst ge daan, hielden verband met een berkening van den werktijd per week of per veertien dagen in plaats van per dag. Den mijnwerkers werd meegedeeld, dat een strikte naleving van den werkdag van 7*4 het noodzakelijk zou maken de looncn te herzien in districten waar deze thans zijn gegrond op een werk dag van acht uur. Een offensief der conservatieven tegen de liberalen. Naar aanleiding van de berichten over een over eenkomst tusschen de liberalen en de arbeiderspartij ln het Lagerhuis, moeten de Tories hebben besloten een offensief over de geheele linie tegen de liberalen to beginnen, aldus de Londenschen corr. van het Hdbld. In het hoofdkwartier der conservatieven wordt een buitengewoon aantal antiliberalen strooibiljetten opgesteld. De onderhandelingen tusschen de liberale leiders en de regeering worden, met de grootste geheimhou ding gevoerd. Er is geen sprake van een pact, doch van een „afspraak", waarbij de regeering eenige con cessies zal doen ten opzichte van het ontwerp-mijn- wet, Inbraken ln distilleerderijen te Schiedam. De laatste nachten is herhaaldelijk ingebroken in dis tilleerderijen te Schiedam, waarbij de inbrekers dikwijls flinke voorraden gedistilleerd bult maakten. De politie bleef waakzaam en het mocht baar dan ook in den nacht van Woensdag op Donderdag gelukken twee Inbrekers op heeterdaad te betrappen, toen zij bezig waren het hangslot te forceeren van de distilleerderij van D. V. aan de Langehaven te Schiedam. Het waren de 30-jarige A. K. en de 16-jarige J. P., beiden Schiedammers. In ver band met deze arrestatie zijn Donderdagmorgen nog aangehouden de 21-jarige E. v. H., de 20-jarige D. v. M., verdacht van medeplichtigheid aan deze inbraken en de caféhouder J. M., verdacht van heling. De aange houdenen hebben verscheidene inbraken bekend. Het onderzoek wordt voortgezet. Een ambtenaar van het Armbestuur te Arn hem aangevallen. De daders gearresteerd. Toen de heer S., bode van het Burgerlijk Armbestuur te Arnhem, gistermorgen te kwart over acht zijn woning in de Agnietenstraat verliet, om zich per rijwiel naar zijn kantoor te begeven, werd hij ln die straat door 'n zekeren v. d. P., die eenige dagen geleden door den bode uit het gebouw van het Armbestuur was verwij derd, aangevallen. De heer S. sprong van zijn fiets, om den aanvaller, die hem met een geopend knipmes te lijf wilde gaan, af te weren. Er kwam echter een zeker, IL, een vriend van v. d. P. aan te pas en deze bracht den bode een aantal vuistslagen in het gelaat toe, terwijl deze den heer S. diens gummistok ontrukte. Eerst daarna sloegen de beide mannen op de vlucht. Later zijn de daders door de politie gearresteerd. 120 Papegaaien verbrand. Aan boord van ©en Braziliaansch s.s., uit vrees voor qua rantaine te Rotterdam. In de Rotterdamsche haven is aangekomen het Bra- ziliaansche s.s. „Ruy Barbosa" met een zending van 120 amazone-papegaaien aan boord. Deze dieren waren in den z.g. vrijen handel, maqr omdat de handel in pape gaaien in Europa, naar aanleiding van de papegaaien ziekte zeer slecht is, had men de dieren in Hamburg, waar het schip eerst is geweest, niet van de hand kun nen doen. Op weg naar Rotterdam vernam de kapitein, dat in Nederland van regeerlngswege maatregelen ten aanzien van den invoer van papegaaien zijn genomen. Omdat de kapitein in de veronderstelling verkeerde, dat het geheele schip te Rotterdam in quarantaine zou moe ten gaan, besloot de kapitein de zending papegaaien te vernietigen. De dieren zijn toen, naar men meedeelde, in de vuren geworpen. Wanneer de kapitein beter op de hoogte was geweest, zou het waarschijnlijk in de Rotterdamsche haven zijn gebleven bij een verzegeling van de kisten met pape gaaien in de ruimen van het schip, en hadden de die ren niet zoo'n vreeselijken dood behoeven te sterven. Verhooging van het maximum-gewicht. Met ingang van 1 April a.s. wordt het maximum ge wicht der binnenlandsche postpakketten verhoogd tot 10 Kg. De kosten bedragen dan voor pakketten tot 1 Kg. 30 cent; 1 tot 3 Kg. 40 cent; 3 tot 5 Kg. 50 cent; 5 tot 7 Kg. 60 cent; 7 tot 9Kg. 70 cent; 9—10 Kg. 80 cent In de bepalingen omtrent de maximum afmeting wordt geen wijziging gebracht In verband hiermede zullen eerlang frankeerzegels van 70 en 80 cent in omloop worden gebracht. EEN GELUKKIGE VINDER. Oude bierpot met munten. De knecht van den landbouwer v. d. L. te Geldrop vond bij het omspitten van zijn tuin, waar vroeger een boerderij had gestaan, een oude pot Bij het stuk- stooten rolden er ruim 100 zilveren munten uit, 94 ter grootte van een rijksdaalder, deels Fransche, deels Zuid-Nederlandsche geldstukken, waarvan de oudste uit 1619 stamt, en de beeltenissen van hertog Albertus en zijn gemalin Isabella dragen. Een bult van 24C00 gulden. In den juwelferswinkel van de firma J., Noordeinde no. 100 te 's Gravenhage, is in den nacht van Zondag op Maandag ingebroken en voor een waarde van on geveer f24.000 aan kostbaarheden, goud, sieraden met briljanten en diamanten versierd, enz ontvreemd. Deze sieraden vormden den inhoud van een vitrine, die op den toonbank stond. Een poging om den brand kast, waarin zich eveneens voor een groote waarde aan sieraden bevond Ie openen is onvoltooid geble ven; in wandkasten geborgen sieraden heeft men on aangeroerd gelaten De inbreker(s) ;s (zijn) vermoede lijk aan dc achterzijde door het privaat binnenge drongen. Een van de firmanten, die boven den winkel woont, heeft niet het minste onraad bespeurd. Naar den da der wordt nog gezocht. Dt firma I. was verzekerd. MA RKTO VERZICHT. De vette koeien liepen tot 50 ets., de handel was goed, 't liep niet over, maar het ware te wenschen, dat er meer beste koeien hier kwamen, want die gaan er best uit. De gelde- en kalfkoeien werden weer duur en goed verkocht, er komen dan ook prachtbeesten aan de markt Nuchtere kalveren aan den stuggen kant, iets minder In prijzen. De handel in overhouders was matig, weinig aange voerd. De oude slachtschapen ook minder, stug. Pinken niet aangevoerd. De biggen en schrammen werden weer duur en vlug verkocht Met de vette varkens was het danig mis, slechten handel, met den vethandel is het fout en er Is niet noodig. De handel in paarden was goed. Op de kippenmarkt was het ook een stille beweging, weinig aangevoerd en gedrukte prijzen. Boter was maar één prijs, zeer weinig aangevoerd en goedkooper. NOG JUIST OP TIJD. Donderdagmiddag geraakte een 2%-jarig jongetje van den heer V. te Lagedijk spelenderwijs te water. Een in de buurt ventende bakker wist de kleine te redden en nadat Dr. v. d. Sluis was ontboden, slaag de deze er in de levensgeesten weer op te wekken. EEN ZEEPALING. Er was Vrijdagavond op de Markt een grooto be langstelling voor een zeepaling, die te Callantsoog was gevangen. Het bestje had een lengte van 1.65 meter en woog eventjes 45 pond. De gelukkige „visscher" trachtte zijn visohje aan den man te brengen. EEN NIEUWE HOEDENZAAK. Door de firma Suze Kuljper, het bekende hoedenmaga^ zijn te Alkmaar zal ln het winkelhuis aa.n de Laagzijde, thans in gebruik bjj den heer Böttger, een filiaal worden gevestigd. GEMEENTE SCHAGEN. Geboren: Albertje Jannetje, dochter van Jan Jacob de Vries en van Maria Sluis. POLITIE. Verloren, een portemonnaie, een broche. Gevonden: een atlas. Donderdagavond omstreeks 10 uur had er een ernstig ongeval plaats op den Kennemerstraatweg, ter hoogt* van de Vier Staten aldaar, waarvan de 64-jarige C. K* een zwerver, het slachtoffer werd. Deze man werd aan gereden door den chauffeur F. M., wonende te Helloo, die aldaar met een luxe-auto passeerde. Zeer waarschijn lijk is de man plotseling den weg dwars overgestoken en werd door den auto gegrepen, waardoor hij op slag werd gedood. Dranksmuisbruik schijnt ook niet vreemd aan het ongeval te zijn. Het lijk van den aangereden man is per politiebraa. card naar het Stadsziekenhuis overgebracht. De be- stuurder van de auto treft in deze geen schuld. De heer Van Drunen toegelaten als raadslid. In den Raad van State, afdeeling voor de geschillen van bestuur, is gister o.m. mededeeling gedaan van de volgende Kon. beslissing: Ongegrond is verklaard het beroep van den gemeente raad van Alkmaar tegen het besluit van Ged. Staten van Noord-Holland van 13 November 1929, waarbij de toelating van H. van Drunen als raadslid is bevolen. Onze plaatsgenoot, de heer P. J. Mijts, behaalde het diploma 3-jarige cursus (afdeeling motoren) aan de am bachtschool te Alkmaar, terwijl de heer C. van Zoonen Cz. die school werd bevorderd van de le naar de 2e klasse (afd. timmeren). Bij de gehouden keuring voor den dienstplicht, lichting 1931, werden geschikt verklaard, de ingeschreve nen: Jb. de Boer, P. A. Broersen, J. Burgmeijer, S. P. Groen en H. Moras. Voor goed ongeschikt werden ver klaard: J. Th. de Boer en G. Th. van der Eng. KOLHORN. Met ingang van 1 April a.s. is Ingenieur Schutfrman bij de Zuiderzeeewerken alhier, overgeplaatst naar Me* demblik. KOLHORN. De heer C. Vries Dz., leerling van de Ambachtsschool te Den Helder, Is overgegaan van de le naar de 2e klas. De heer D. Pool Pz., leerling van de Ambachtsschool te Alkmaar, behaalde zijn eind-diploma. ST. MAARTENSBRUG. Onder leiding van den heer C. van der Beidt werd Woensdagavond ln het schoolgebouw alhier de laatste les gegeven van den Landbouwcursus te Zijpe. Tegenwoordig waren de heer Velders, Rljkslandbouw- leeraar te Schagen, de Commissie van Toezicht en leden van het Bestuur van de Holl. Mij. van Landbouw. Op onderhoudende en zeer prettige wijze werden door den heer Velders aan de leerlingen vragen gesteld over de verschillende vakken, betrekking hebbende op dit on derwijs. Uit de antwoorden bleek al heel spoedig, dat de leerlingen de lessen met vrucht hadden gevolgd. Na afloop van de les werd het woord gevoerd door den heer Rezelman, voorzitter van de afd. Zijpe van de Holl. Mij. van Landbouw, welke de leerlingen wees op het groote nut van het Landbouwonderwijs en hen aan spoorde in de praktijk hun kennis te vergrooten. In denzelfden geest sprak ook de heer Appel, voor zitter van de commlsie van toezicht. Hij wenschte den heer van der Beidt van harte geluk met de uitstekend geslaagde cursus en de leerlingen met hun behaald succes. Daarna nam de heer Van der Beidt het woord, dio met een korte toespraak overging tot het uitreiken van diploma's aan de volgende leerlingen: Adr. Bakker, G. Dekker, 't Hage, C. Quak, M. Eriks, P. Burger, D. Boontjes. J. Struif, C. Biesboer en C. Schuijt De heer Van der Beidt hoopte, dat de bead tusschen hem en de leerlingen mocht blijven bestaan en wekte evenals de heer Velders, de jongelui op een bond van oud-leerlingen te vormen. Vervolgens vroeg een der leerlingen de heer G. Quak he't woord en bood namens de cursisten in een toepas selijk toespraakje hun leeraar een fraai schilderstuk aan, dat de kunstschilder, de heer J. Veüger alle eer aan doet Het was een prachtig bewijs van waardeering en dankbaarheid aan hun leermeester voor het genoten onderwijs. Het spreekt vanzelf dat dit mooie bewijs van erkentelijkheid door den heer van den Beidt met woor den die getuigden vin hartelijk dank en ingenomen heid werd aanvaard. Wij vertrouwen dat het schilderstuk bij den leeraar een waardig plaatsje zal krijgen in zijn huiskamer en dat het geschenk bij hem steeds de herinnering zal le vend houden aan de aangename en prettige wijze waarop hij met de leerlingen van dezen cursus heeft kunnen- werken. Oude juffrouw vraagt voor inwo ning en hulp: Br. lett K.D Bureau Schager Cou rant. Gevraagd, met Mei: Een bij P. S. VRIES, Winkel TE KOOP: Een bij J. WIER S, Oosterweg, Nieuwe Niedorp, TE KOOP: Een bij P. KAMP, te Winkel.

Schager Courant | 1930 | | pagina 6