een mak Werkpaard, 10 beste liggen, Hulp in de Huishouding Hulp voor Huishouding, Bullenpellers gevraagd d^an Pool. Meisjes. Meisjes, DE LELIE" - CONFECTIE en - MODE-ARTIKELEN B. H. LENGHAUS te Winkel. Nagekomen Berichten. WIERINGERWAARD Z IJ P E KOEGRAS Bezoek van Oud-Minister Kan aan Noord-Hollan Noodlottige nieuwsgierigheid. Streekbelang Den Helder. Vreeselijk motor-ongeluk te Vught. Treinramp bij Leningrad. Bloedige kloppartijen in Mexico. Ketelontploffing op een Belgisch jacht. Een internationale oplichter aangehouden. De kindersterfte te Liibeck. Advertentiën. CORNELIS MEREBOER. Het onderwijzers-examen. Muziek van de Familie KQS. R. Waiboer Pz., Stoomwasscherij t Juli begint de halfjaarlijksche OPRUIMING er nu eenmaal slag van. Zelf enthousiast, opgewekt en vol ambitie voor zijn werk, slaat dit aldra over op z'n toehoorders. Daarbij is „Daan" alles behalve ka rig met z'n gaven en in prettige afwisseling geeft hij gezellig gebabbel, leuke moppen en vroolijke of ern st:ge liedjes en voordrachten in overvloed, steeds in een aardig aangekleede omgeving van vroolijk be schilderde doeken en kleurig verlichte ornamentiek. Dat schept een sfeer van behagelijkheid en een stem ming van opgewekt meeleven. In de anti-oorlogs- 6chets: „De Muur" van Fritz Gross, was het succes voor Daan Pool dan ook groot, gevoelig en vol vuur en in stemmingsvolle omgeving als deze schets werd voorgedragen. Het geheele programma trouwens droeg het kenmerk van zorg, steeds was 't keurig, be schaafd, kortom ti p-top! In het Noordhollandsch Koffiehuis hebben Zaterdag zioh velen hartelijk vermaakt met het rijke program ma van 't variété-gezelschap Faveur. Het was welver diend dat de zaal bijna vol was. DE ZATERDAGAVONDMARKT. Na de officieele opening van de Zaterdagavondmarkt ln de Molenstraat ,een opening waarvan men zooveel hoopte en verwachtte voor de toekomst, werd de belang stelling èn van de bezoekers èn van de zijde van de marktkooplieden steeds geringer. Was Zaterdag 21 Juni de markt ongeveer uitsluitend bezocht door plaatselijke stalletjeshouders, Zaterdagavond 28 Juni waren ook die plaatselijke kooplieden afwezig. De vischkoopman, zoo werd ons medegedeeld, had geen visch ontvangen, weer een andere koopman ging liever naar de kermis. Er was dus Zaterdagavond geen enkel stalletje aan wezig en de paar personen die nog eens uit nieuwsgie righeid een kijkje kwamen nemen, konden niet anders constateeren dan dat er „geen markt" was. Dit mag toch niet reeds het begin van het einde zijn en 't is te hopen dat allen zullen samenwerken om deze markt nog wat leven in te blazen, en zoo mogelijk tot bloei te brengen. MUZIEKTUIN. Zondagmiddag gaf Schagen's Harmoniekapel, on der leiding van den heer Joh. Dol, een middagcon cert in den Tuin. De goede muziek en het prachtige zomerweer verschaften den aanwezigen een recht aangenamen middag. Jammer was het, dat het be zoek van belangstellenden niet grooter was. DAARIN BEHOORT VERANDERING TE KOMEN. De vraag komt zoo onwillekeurig bij ons op, aan de hand van hetgeen wij zoo hier en daar op onze kermis zagen, of onze Marktmeester in de plaatsing van de marktkooplieden met hun stalletjes op laat- sten Zondag van kermis wel den juisten stelregel volgt. Haringstalletjes en wat dies meer zij, ver spreiden natuurlijk geen aangename geurei en het spreekt vanzelf, dat men dergelijke inrichtiigen niet gaarne voor zijn deur heeft. En nu lijkt hit ons al hijzonder ongeschikt als men een café heeft riet daar voor een terras of stoep, waarop men cp zoo'n rmooien kermis-Zondag zijn bezoekers in zemakke- lijke stoeltjes neerzet, dat men dan vlak daarvoor zulke geurende kennis-établissementen neerplaatst als hierboven omschreven. Ons dunkt, da markt meester Keesman in deze wel wat gevoegdijker kan optreden en wat meer gehoor kon geven aan gedane verzoeken in deze. En mocht in dit opzicht niet de gewenschte gerechtigheid worden betracht, dan zijn er nog hoogere autoriteiten die in deze kunnen en ook wel bepaald willen zorgen, dat een elk zijn ge- rak krijgt. Men moet zich als burger en belastingbetaler maar niet alles laten aanleunen. WINKEL, 30 Juni. Kruisbessen f 24, aardbeziën f 10—19, slaboonen f 1820, doppers f 3—4, aardappelen f 2 per 100 pond, bloemkool f 15, kropsla f 23, kombmmers f 10— 14, wortelen f 3—5 per 100 stuks. ALKMAAR, 30 Juni. Aardappelen f 1.904.60, aardbeien f 2530 per 100 Kg., andijvie f 1.10—3.40, bloemkool I f 2.60—8.60, krop sla f 1.504.90, komkommers f 3.60—11, per 100 stuks, doperwten f 510, druiven f 56, peulen f 715, snfjboo- nen f 2229, D. spercieboonen f 25—33, tulnboonen f 2.60—3.70, tomaten A f 20.20, B f 17.30, C f 18, CC f 10.30 per 100 pond, meloenen f 1.04, perziken f 0.080.19 per stuk, postelein f 0.200.70, spinazie f 0.560.87 per bak, rabarber f 2.404.30, uien f 2.60, wortelen f 2.204.80 per 100 bos, roode kool f 0.10 per stuk. Zaterdag had de 60-jarige arbeider A. R. het ongeluk om van boven uit de hooischuur op den dorsch te val len. Gelukkig lag er wat hooi beneden, waar hij juist op viel. Hoewel men eerst bevreesd was, dat er iets gebro ken was, heeft de dokter niets kunnen vinden, zoodat het ongeluk nog heel goed is afgeloopen. Als een bewijs dat door ons mooie dorp veel passage is, het volgende. Een bewoner van den Molenweg heeft zich de moeite getroost, om j.1. Zondag van 8 uur v.m. tot 8 uur n.m. met uitzondering van 15 minuten voor zijn .middagmaal een telling te houden van auto's, motor fietsen en rijwielen, die den Molenweg gepasseerd zijn. Dit was 130 auto's, 43 motorfietsen en ruim 600 rijwie len. Dit was nu een gewone Zondag. Wanneer hij dit b.v. Hemelvaartsdag gedaan had, zou 't aantal auto's zeker het driedubbele geweest zijn. Met ingang van heden Is als brievenbesteller al hier benoemd de heer Theo Straatsburg, voorheen telegrambesteller te Utrecht. OUDESLUIS. Bij den heer Delver, korenmolenaar alhier, zal dezer dagen een 35 P.K. „Ruston" compressorlooze Dieselmo tor geplaatst worden, ter vervanging der thans gebruik te electromotoren. Een en ander geschiedt, omdat der gelijke bedrijven, in den winter te veel hinder onder vinden van den spertijd. De plaatsing geschiedt door de N.V. Technisch Bureau „Stockport", Amsterdam. Op het kantje af. Bakker K., een Zaterdag druk bezig zijn klanten te bedienen, had zijn auto naast het spoorhuis aan de halte alhier gezet Zijn motor hac hij laten draaien, en bij het verlaten van het huis op noch om ziende, hoorde hij niet dat de sneltrein, welke hier alleen Zaterdags om ongeveer 1.45 uit richting Helder passeert, reeds zeer dicht bij was. Nauwelijks bevond hij zich op de spoor baan, of hij hoorde het schel gefluit van den trein. Ge lukkig had hij nog de tegenwoordigheid van geest, vol gas te geven, zoodoende werd het ergste voorkomen. Nu werd alleen het achterste deel der auto geraakt, en met een der zijwanden geheel afgerukt Het geval, dat zich eerst zoo ernstig liet aanzien, kwam betrekkelijk nog weer goed af, de bakker kon zelfs nog rijdende naar huis terugkeeren, maar daar had hij dan ook een Ford voor. JULIAXADORP. In de j.1. gehouden vergadering ran den Kerkeraad der Ned. Herv. Gemeente HulsduinenJulianadorp, is door vertrek van den heer K. Klein aaar Den Helder, tot. ouderling gekozen de heer F. J. ran Vught te Koegrs thans diaken, en in die plaats tot diaken de heer Blokker te Huisduinen. Door het springen van den voorband van zgn -lotor" rijwiel, is Zondagavond de heer D. S. T. korin te vallen en bekwam daardoor, zooals men ons mededeel de een niet ernstige verwonding aan een zii,er beenen, terwijl hij hier en daar eenige ontvelling»»1 opliep. De oorzaak van dit ongevalletje noemden we reeds, en is dus goed afgeloopen. De werkzaamheden aan den weg Doggersvaart naar de Middenvliet schieten goed op, en is men thans reeds druk bezig de verharding daarop aan te brengen, zoodat het niet zoo lang meer zal duren, of men kan van dezen weg gebruik maken, die de route naar Den Helder al behoorlijk inkort. Verschillende berichten. Donderdag 3 Juli hoopt oudMir.ister Kan een be zoek te brengen aan onze provincie, waartoe hij te 9.16 te Schagen aankomt, waar de heer G. Nobel van Lutjewinkel zal zijn voor de ontvangst, waarna de heeren vertrekker.' naar Kolhorn, alwaar een kijkje wordt genomen over Zuiderzeewerken. Daarna gaat het naar Lutjewinkel, alwaar een poosje vertoefd wordt, om daarna naar de Niedorper Rijd te gaan, waar gezeild zal worden. Vandaar weer naar Lutje winkel terug, waar zal worden koffiegedronken. 's Middag gaat het dan r.aar den Koetenburgerpol- der te Dirkshorn, en naar de Electrhsche Demonstra- tiebedrijven van het Provinciaal Electriciteitsbe- drijf, nl. bij de heeren C. Vader, Dirkshorn, J. Sleutel, cn E. de Boer, St. Maartensbrug. Alles tezamen een dag vol afwisseling en met veel belangrijks om te zien. Die 500 gulden kostte. Zondagmiddag kwam een man in een sigarenwin kel aan de Korte Hoofdsteeg te Rotterdam, vragen, of hij den Gemeentelijken Geneeskundigen Dienst mocht opbellen, omdat niet ver van den winkel van daan, een man door een ruit was gevallen. De juf frouw, die in den winkel hielp, stond den man toe te telefoneeren, en zij zelf ging in dien tusschentijd naar het ongeluk kijken. Toen zij in den winkel terug kwam, was de man verdwenen cn tot haar schrik ook een rolletje Bankpapier, tezamen f500 vertegenwoordigende. Het bankpapier had achter de cassa gelegen, evenwel zoo, dat de bezoeker het, bij de telefoon staande, makkelijk heeft kunnen zien. Er is van den diefstal aangifte gedaan bij de politie. Een bloemententoonstelling op het terrein van de „Donkere Duinen". Het departement Den Helder en Omstreken der Ned. Maatschappij voor Nijv. en Handel, bereidt uit een oogpunt van bevordering van het streekbelang en met medewerking van de gemeenten Den Helder en Anna Paulowna tegen het komende voorjaar een bloembollententoonstelling voor, waaraan ook de kweekers uit Texel naar men verwacht zullen deel nemen. Het gemeentebestuur van Den Helder heeft het terrein van de z.g. „Donkere Duinen" voor dit doel ter beschikking gesteld; een tuinarchitect is met den aanleg belast Zenuwachtig motorrijder rijdt tegen een auto. De man gedood, duo-pa^satjior levensgevaarlijk gewond. In het Noord-Brabantsche dorp Vught is in den r.'acht van Zaterdag óp Zondag te circa half één een motorrijder met duopassagier, in botsing gekomen met een luxe-auto, ten gevolge waarvan de motorrij der werd gedood, terwijl de duorijder bewusteloos en met zware verwondingen per brancard naar het gasthuis te Vught is vervoerd. De vermoedelijke toedracht van het ongeluk is de volgende: De motorrijder H. van Erp, arbeider, uit Eindhoven, kwam met zijn kameraad J. Krul, arbeider, eveneens uit Eindhoven, en beiden 25 j.ven oud, uit Den Bosch, om r.aar huis terug te keeren. In de Taaistraat te Vught, ter hoogte van „Sophiabrug" is de motorrij der, die tot dan toe rechts had gereden, toen een auto naderde, plotseling maar links overgestoken. Voor dit uitwijken is geen verklaarbare reden te vin den. Zeer waarschijnlijk is de motorrijder zenuwach tig geworden, met het gevolg, dat hij met groote snel heid tegen den automobiel is gereden. Met een bijna geheel verbrijzelden schedel werd hij eenige meters verder door de toegesnelde bewoners dood opgenomen. De duorijder lag eveneens enkele meters verder en had het bewustzijn verloren. De heer van der Ileyde, architect te Vught, voro wiens woning het drama afspeelde, verleende de eer ste hulp en waarschuwde den dokter en de politie. Dr. Jansen was het eerst ter plaatse van het onge luk aanwezig en constateerde den dood van Van Erp Krul bleek een been te hebben gebroken en voorts nog verscheidene scheur- en snijwonden te hebben bekomen. De eveneens gearriveerde dr Hillen, heeft in samen werking met dr. Jansen de verongelukten naar het gasthuis doen vervoeren. De luxe-auto werd aanvankelijk door de politie in beslag genomei. Nadat het voorloopig onderzoek had uitgewezen, dat den chauffeur vermoedelijk geen schuld trof, werd de geheel met bloed besmeurde wagen afgewasschen en vrijgegeven. 23 Reizigers gedood. Talrijke gev/onden. Wolff seint uit#Moskou: Een van Irkoetsk komende passngierstrein is dicht bij Leningrad ten gevolge van een verkeerden wis selstand ontspoord. De locomotief, alsmede verschei den wagons werden volkomen vernield. Drie en twin tig personen zijn bij het ongeluk op het leven geko men, terwijl 28 werden gewond. Twintig personen gedood. Reuter seint uit Torrcon (Mexico): Twintig communisten en politie-agenten werden gedood en acht ernstig gewond bij kloppartijen in de straten van Matamoras, in den staat Coahuila, ont staan doordat communisten in weerwil van een ver bod trachtten een optocht te vormen. In de Zeenwsche wateren. Het vaar tuig in brand. De opvarenden in veilige haven. Zondagavond omstreeks half tien heeft op de Room pot bij Noord-Beveland een ketelontploffing plaats gehad aan boord van het jacht „Saficr", dat van den lieer E. Dupont uit Antwerpen, die zich met nog vier heeren en drie dames op het schip bevond. Het vaartuig geraakte onmiddellijk in brand en de op varenden moesten in allerijl met de roeiboot een goed heenkomen zoeken. De dames en een der heeren wer den op een zandbank afgezet, terwijl dc anderen in de buurt van de brandende boot bleven, die nog on geveer een uur in de richting van Walcheren dreef cn toen buiten het vaarwater zonk. Van Vccre uit had men het brandende schip waar genomen en waren enkelen ter hulp uitgevaren, ter wijl ook uit Vlissingcn eenige sleepbooten vertrokken. Het mocht uen veerman Schippers uit Veerc geluk ken alle opvarenden aan boord tc nemen en te Veerc te landen. Per" autobus werden 29 naar Middelburg gebracht, waar zij den rncht doorbrachten. Gistcrmorge zijn. zij naar Antwerpen terugge keerd. De eigenaar zeidc, niet zeker te wyten of zijn schip verzekerd was. De vlucht van het jacht was zoo over haast geschied, dat men alles had achtergelaten, met het gevolg, dr.t zelfs de hotelrekening voorloopig on betaald moest blijven. Een reis door West Europa op een reiscrc- dletbrief, die geen waarde meer had. Eenigen tijd geleden is op een bankinstelling te Rot terdam een man gekomen, die voorgaf H. F. K. te hee- ten en Amerikaan te zijn. Hij liet een reiscredietbrief zien en bcod daarop een chequé aan van ongeveer 3000 dollar. -woiUo hom word uitbetaald. De chepué werd op gestuurd naar het correspondentschap van de bank ln New York, maar men kreeg ten antwoord, dat de be wuste reiscredietbrief geen waarde meer had, omdat het daarvoor gestorte geld al lang weer was opgenomen, op één dollar na. De Centrale recherche werd gewaar schuwd en stelde een onderzoek in, waaruit al spoedig bleek, dat K. in werkelijkheid W. F. F. heette, een Duitscher was en via Vaals naar Duitschland vermoede lijk Aken was vertrokken In gezelschap van een vrouw uit Vaals. De opperwachtmeester van de Koninklijke maréchaussee te Vaals telegrafeerde daarop naar de po litie te Aken. met het verzoek een onderzoek naar F. in te stellen. F. was evenwel alweer vertrokken naar Trier, die dadelijk een onderzoek instelde, waaruit bleek, dat F. al weer doorgereisd naar Parijs. Na zang zoe ken vond men te Parijn een hotel, waar F. had gelo geerd. Hij was echter juist op den morgen van den dag, waarop men bij het hotel aankwam, vertrokken, vermoe delijk naar Frankfort, althans hg had bij den portier van het hotel naar de treinen naar Frankfort geïnfor meerd. Voorts bleek, dat F. te Parijs het getracht, met den zelfden reiscredietbrief de zelfde truc uit te halen, maar daar was men er niet ingeloopen. Men waarschuw de de recherche te Frankfort. F. bleek ntet met den bewusten trein te zijn meegekomen. Hij was, naar la ter bleek te Straatsburg uitgestapt en was daar naar een bankinstelling gegaan ,met de bedoeling weer op denzelfden reiscredietbrief geld op te nemen. Hij had daar evenwel, voor hij naar Rotterdam was gekomen al de truc toegepast Toen had men hem een aanzienlijk be drag ongeveer f 2000 op den brief uitbetaald en voor den tweeden keer liep men er niet in. Men zei hem. dat de brief waardeloos was geworden en liet hem zonder brief vertrekken. F. heeft daarna de domheid begaan, welke bijna alle misdadigers vroeg of laat uithalen, waardoor zij eindelijk toch tegen de lamp loopen, door toen door te reizen naar Frankfort. Op het perron had de politie voor een commissie van ontvangst gezorgd, die hem terstond inrekende en opsloot. Aangezien F. Duitsch onderdaan is, kan hij niet worden uitgeleverd. Hij heeft evenwel met de Duitsche justitie nog heel wat te verrekenen, zoodat hij voor langen tijd wel onderdak zal zijn. Twee professoren in staat van beschuldi ging gesteld. Een bezwarende uit vlucht voor de geneesheeren. Men meldt uit Berlijn: Het van stadswege ingestelde onderzoek naar de oorzaak betreffende de kindersterfgevalion te Liibeck, schijnen resultaat te hebben gehad. De commissie met hot onderzoek belast, heeft de uitkomsten daar van aan den officier van justitie gezonden en deze, die tien dagen geleden officieel had verklaard, dat hij geen nonchalance der geneesheeren die het Cal- mette-proeédé hadden toegepast, had kunnen vaststel len, heeft thans een vervolging ingesteld wegens het veroorzaken van dood door schuld tegen dc twee hooglceraren Deicke en Clotz, tegen „Obermedizinal- rat" dr. AlstiLdt en de assistente van prof. Deicke. In het laboratorium van prof. Deicke, directeur van het algemeen ziekenhuis, waar het ongeluk heeft plaats gevonden, schijnt een doodelijke bacillencultuur, met het Calmette-praeparaat te zijn verwisseld. De pro fessoren worden in staat van beschuldiging gesteld omdat zo verzuimd hebben de noodiga controle uit tc oefenen. Bezwarend voor de Ltibecker geneesheeren is de omstandigheid, dat met hetzelfde sermn het welk naar Lübeck werd gezonden, te Parijs, in Mexico en Riga, in het geheel 573 kinderen zonder eenig bezwaar zijn behandeld. Ongelukkigerwijs b' ben de geneesheeren het scrum dat te Lübeck in hruikt, laten vernietigen, zoodra de eerste g g<*- van overlijden werden geconstateerd. Als re offi- deze handeling wordt opgegeven, dat meuren uit- bruik van dit serum hoeft willen uitslnezwarend cier van justitie beschouwt dit tha vlucht, die voor de geneesheeren -IJ HOOVER. DE OCEAANVLIEG' - York: njn metgezellen werden gister V.D. verneemt vr republiek, Iïoover, ontvangen Kingsford Sn^bnd per vl.egtuig terug, door den pre?: en keerden- Heden overleed, zacht en kalm, in het Tehuis v. Ouden van Dagen te Zijpe. onze ge liefde Echtgenoot, Vader, Be huwd-, Groot- en Overgroot vader Echtgenoot van Meint Lips. .«r in den ouderdom van c en 8 maanden. .iroefde Namens zijn dj^ren' ®e" Echtgenoote, ,1".c,?r.ei\ 011 huwd-, K)-<teinkind, en AEREBOERLips. ^Juni 1930. Zijpor-aardebestelling zal' Pe aebben te St. Maartens- pla'op y var.af 't sterfhuis. jchen. Zwar Men schrijft aan Het Volk: re studie Tengevolge van de lage loonen en de c te worden, zien vele jongeren er tegen op, om onden* waarbij een Dit heeft thans geleld tot een toestaager onderwijs, groot tekort is aan leerkrachten bij .èrdam reeds klas- Zoo erg zelfs is het tekort, dat in At er geen onderwtf- sen naar huis gestuurd werden, c zer(es) voor was. denken, dat nu er zoo- Vele jeugdigen en ook oud/ is, niet alleen de exa- veel onderwijspersoneel no maar ook de loonen zich mens lichter zullen wor/* eerste betreft, niets is min- zullen verbeteren. Watmsterdam aangaat. De examen der waar, althans w^m, onder voorzitterschap van dr. commissie te Amstf Van Meeteren, inspecteur bij het H. B. F. WesterHoorn, heeft de examen-beoordeeling lager onderwijs.at er meer zakken dan ooit te voren, zoo verschcrgfoj slaagden er van de 12 candidaten Zaterdag 2k-jji er een week van tevoren slechts 3 4 slechts 1, slaagden. Voegen we hier aan toe, dat bij van de ,daten een zeer groot gedeelte was. dat reeds deze cfieer mal%n op geweest was, dan is dit toch een één resultaat. Candidaten. die verleden jaar reeds treKweest waren, kregen, terwijl ze het heele jaar hard °werkt hadden, een nog lager gemiddelde dan het vo rige jaar. Hier blijkt overduidelijk, dat de commissie een te zwaren maatstaf moet aanleggen: 11 van de 12 ge- zakten bij een ploeg waar menschen van 5-jarige H.B.S.- opleiding bij waren, dat vraagt om een onderzoek. Kan de minister riet eens een wenk geven, dat, zoolang er zoo'n tekort is, er een beetje minder streng geëxamineerd moet worden? Immers, dit optreden van de commissie doet nog meei een stemming ontstaan tegen het onder wijzersvak. Htt gaat hierzoowel om de belangen van den aanstaancen onderwijzer, als om de belangen van het schoolkind dat geen les ontvangt bij gebrek aan on derwijskrachten Hiermede geven wij kennis vï de geboorte van onze Dochter, ANT0NIA MARIA. C. BAARS. A. BAARS—Overtoom. Schagen, 30 Juni 1930. Stationsweg. ek Kermis Mq^)||L| a.S. op Zondag 6, 1 .^treden van Maand? Aanvang halfnegen N.T. Entrée 75 ct. TE KOOP: eiken dag op hel werk in den Balg- zandpolder Ie zien en Ie bevragen bij M. \V. J1MMINK Mz., Hoeve „De Uitvlucht" te Koegras. TE KOOP: bij C. VAN GENDEREN, Brcczand (N.H.) Schagerbrug, Telef. no. 11, biedt uit voorraad aan: Zaaiwikken, Gras- en Klaverzaden, Lucern- zaad enz. Ondergeteekenden betuigen bij deze hun hartelijken dank voor de vele blijken van belangstelling bij de ge boorte van hun Zoontje ondervonden. C. VER BLAAUW. M. C. VER BLAAUW-Visscr. Wieringerwaard. Juli 1930. Hiermede betuigen wij onzen harte lijken dank, voor de vele blijken van belangstelling bij de geboorte van onzen Zoon ondervonden. E. KOOIJ. M. A. KOOIJ—Wonder. Wieringerwaard, Juli 1930. Gevraagd: een tweede Hulp in de Huishouding, bij eene bejaarde dame, leeftijd niet beneden 25 jaar. Adres K. A. K A A N, Wieringer waard. Gevraagdbij twee menschen, een bejaarde Vrouw voor Huishouding. Adreslett. B, PEEREBOOM's Adv.- Bureau, Wieringerwaard. Terstond gevraagd: liefst gevorderde leeftijd, bij A. v. d. WELLE, Polder Wieringen. Gevraagd: bij L v. d. HAM, Wieringerwaard. bij E. KOMEN, Meerweg, Breezand. Gevraagd terstond voor uitsluitend lichte droge werkzaamheden. Loon f 7.— a 1 8.—. 99 Schagen. Dankbetuiging. Door de Ouden van Dagen, die Woensdag j.1. met den autotocht mee zijn geweest wordt bij deze hartelijk dank gebracht aan aller, die er aan toe bijdragen om onze laatste jaren zoo aangenaam moge lijk te maken. In het bizonder het bestuur der afd. B. v. S., die steeds in die richting streeft en werkt en onze tochtjes zoo verheerlijkt. ALLE OUDJES VAN KOLHORN. van - - bil -

Schager Courant | 1930 | | pagina 3