^Je/ihadai Oto Toföee. E Vrouw in de keuken bakkers halfwas Benema's Danssalon, Raad Warmenhuizen. Nagekomen Berichten. De onweders der laatste dagen. Een brandweer die met modder spuit. De overval der anto-bandieten bij Berlijn. Advertentiën. Op verlangen van vele leden zal voortaan aan alle le den een convocatie voor Iedere vergadering worden ge zonden. Om porto-kosten en schrijfwerk uit te winnen werden sinds eenigen tijd alleen convocaties naar de scholen, voor het geheele personeel bedoeld, gezonden. Een der bestuursleden bood aan den secretaris behulp zaam te zijn bij het schrijven der 53 maandelijksche con vocaties. In dank werd dit aanbod aanvaard. Op diens verlangen zal den heer Pluvier te Amster dam bericht worden gezonden van het besluit dat inzake het bekende pacificatierapport door de afdeeling werd genomen. Een motie van een der zusterafdeelingen wenscht dit rapport tot een volgende vergadering aan te houden. Niemand verder het woord verlangende, sloot voorzitter de .bijeenkomst met in herinnering te brengen dat in Augustus geen vergadering zal worden gehouden en allen een prettigen vacantie toe te wenschen. MARKTOVERZICHT. De handel in vette koeien was Donderdag vlug, duur, tot 60 ets. De aanvoer was flink. De stieren golden van 4045 ets., handel vrij goed. De kalf en gelde koeien waren duur met een stuggen handel. De heer J. Baars, koopman alhier, had reuze beesten aan de markt en maakte mooie prijzen daarvoor. Paarden was nog wel vraag naar. Pinken niet aangevoerd. Nuchtere kalveren golden tot f 42.50, handel vlug, duur. Er stond nog een kalf van 4 weken oud, waar pl.m. f 60 voor gevraagd werd; dat zijn nog eens prijzen. De handel in vette schapen was goed. Magere scha pen stug en lammeren viel niet mee. Oude slachtschapen golden 3642 gulden, handel stug. De handel in biggen en schrammen was goed, prijzen iets af, maar dat kan ook, want het voer is tegenwoordig- goedkoop. Teun Half van Egmond aan Zee, een bekend biggenkoopman, voert veel Geldersche vleeschbiggen aan en die moeten het uitstekend doen hier. ^lij verkoopt in dezen omtrek veel van die beesten. De handel in vette varkens was goed, iets hooger. Zouters 32 ets. Boter valt niet veel van te zeggen, dat beteekent wei nig meer. AANBESTEDING. Vrijdag 11 Juli zal onderhands worden aanbesteed: het bouwen van 2 dienstwoningen voor het P.E.N. Bedrijf op het terrein a. d. Witte Paal te Schagen. HET SCHOOLFEEST. Met trommelslag en blij geschal trok Vrijdagmor gen het jongste deel van de schooljeugd onzer o. 1. school naar het station om het feestelijk tochtje te aanvaarden naar Hollands mooie duinen. In een drietal bussen ging een poosje later het oudere deel onzer jeugd naar Assumburg, Velzen. Brederode en Wijk aan Zee. Een mooier zomerdag was niet denk baar: geen overmatige hitte geen te felle zonneschijn en geen joelende wind. Meester 't Ilooft voerde de jongste schare, meester Brouwer de oudere aar.". Of er genoten is? De blijde blik in aller oogen, de uit bundige vreugde-betuigingen, de klinkende vroolijke lach gaven daar wel het beste bewijs van. De klei nen hebben volop genoten te Schoorl van duin, bosch en speeltuin er: de aanwezigheid van nog meer schoolfeestkinderen uit andere plaatsen deed niet de minste afbreuk aan de vreugde van allen. Hollands duin is groot genoeg om velen in zijn blijde ruimten te ontvangen. Te Wijk aan Zee zijn de grooteren een heele poos aan zee en op het strand geweest, nadat ze Assum burg hadden bezichtigd en om de ruine van Brede rode waren gereden. De hongerige magen werden te Wijk aan Zee bevredigd, nadat ze wat lar.ger op de broodjes hadden moeten wachten dan verwacht was. De „broodwagen" had zich blijkbaar in plaats en tijd vergist. Maar dat hinderde niemand. De auto-tocht Avas der kinderen uitermate goed bevallen, hoorden we op bet marktplein,, waar verzamelen- was gebla zen na terugkomst. Tegelijk met de tram kwamen aan het station de drie bussen met de oudere jeugd, zoodat onze har monie allen tegelijk met trommelslag en blij geschal weer kon binnenhalen. Op het marktplein, waar nog een rondedans werd gemaakt, stonden een tiental auto's klaar van kinderen welgezinde particulieren, die de buitenwonenden „huis toereden De verzamelde raadsleden stonden op de raadhuis- trappen het vroolijk terug komen gade te slaan, waarna voor hen het werk. de uitgeschreven raads zitting, begon. Vanaf het station tot de markt stonden huis aan huis ouderen en jongeren den blijden optocht aan te zien. liet moet ons hier van het hart, dat we het als iets heel leelijks voelen, dit ziende, dat de Roomsclv Katholieke jeugd met de andere jeugd zoo'n geza menlijk feest niet mag meemaken. Ze had het toe .kijken, dank zij het geloof, dat liefde predikt. Vergadering van den Raad op Vrijdag 4 Juli 1930, des middags half vier. Voorzitter de heer H. Nolet, burgemeester, secretaris de heer H. G. Rijs. Afwezig de heer Nannis. De Voorzitter opent met een woord van welkom de vergadering en spreekt den wensch uit dat de be sprekingen in het belang van de gemeente zullen zijn. De notulen worden, na een enkele opmerking van den heer Swan, onder dankzegging aan den secre taris vastgesteld. Ingekomen stukken. Een schrijven van A. Kraakman, waarbij hij zijn be noeming tot lid van het Burgerl. Armbestuur aanneemt. Een schrijven van den heer Donia in zake lichtleiding schoolwoning. De goedkeuring van de begrooting 1930. De heer Donia meent dat het verzoek is afgewe zen, zonder dat het in de vorige raadsvergadering is behandeld. Indien dit wel het geval is, meent spr. er ernstig tegen te moeten protesteeren. De Voorzitter meent, dat het geheele adres, dus ook dat van de lichtleiding, is behandeld. De lieer Molenaar zegt. dat door hem in de vorige vergadering is gezegd, dat hij geen bezwaar bad tegen de inwilliging van het verzoek inzake de lichtleiding, maar spr. vond niet veel steun bij den Baad, doordat er niets meer over is gezegd. De heer Slot zegt ook dat in hoofdzaak gesproken is over de huishuur. Spr. is het voorts eens met den heer Molenaar om dat gedeelte van het verzoek toe te staan. De heer Swan wijst op het besluit dat wanneer ie mand in een ambtswoning meer dan 2 lichtpunten heeft, die zelf moet betalen. De heer De Groot zegt dat de heer Donia reeds gratis i lichtpunten heeft en spr. zou wel eens van den heer Donia willen weten wie er dan zooals in het adres wordt genoemd, bevoordeeld is. De heer Swan zegt dat dit slaat op de aansluiting van het raadhuis (secretariswoning). De heer De Groot merkt op, dat dit niet met «toe stemming van Baad en B. en W. is geschied. Dat was reeds betaald zonder dat iemand er iets van wist. De lieer Slot denkt dat juist dit geval aanleiding tot dit adres geeft. Terugvordering van den secretaris is niet best meer mogelijk. De heer De Groot weet dat nog niet zoo zeker. De heer Molenaar merkt op, dat twee lichtpunten in een huis als dat van den heer Donia te weinig is. Spr. meent dat de kosten f 70 bedroegen. De Voorzitter meent dat moeilijk uitzonderingen ge maakt kunnen worden. Na eenige bespreking wordt op voorstel van den heer Slot, besloter/, dat B. en W. eens zullen onder zoeken wat het de g meente kan kosten, wanneer de aanleg van de lichtleidingen van de gemeentewo ningen door de gemeente worden betaald De Voorzitter merkt op, dat dan tenminste niet ge klaagd kan worden over niet-serieuze behandeling. Mededeel ingen. Op 28 Juni j.1. is de kas van het tuinbouwbedrijf op genomen en was in kas f 126.12. De ministers van Fin. en Binn. Zaken deelen mede, dat aan de hand eener voorioopige berekening de uitkee- ring per inwoner wordt geraamd op f 4.9757. In een van de volgende vergaderingen hopen B. en W. nu met nadere voorstellen te komen omtrent de finantieele regeling in verband met de nieuwe be lastingwet. De heep De Groot wijst op het verschil in de di verse gemeenten. Kosten bestrijding t.b.e. Daar volgens mededeeling van het bestuur van het „Witte Kruis" gebleken is, dat deze vereeniging, gezien het bedrag der verleende bijdrage ad f 1500, niet meer in staat is patienten uit te zenden naar een sanatorium, stellen B. en W. voor de subsidie met f 600 te verhoo- gen. Er waren dit jaar bijzonder veel patiënten, 3 wach ten er nog op uitzending. Vorig jaar zijn fSOO min der uitgegeven dan was geraamd. De heer Molenaar acht een dergelijke uitgaaf nood zakelijk, indien het eenigszins kan en vooral nu blijkt, dat vorig jaar minder subsidie is betaald. De Voorzitter zegt dat wellicht nog f300 terug komt. De heer Slot vindt het wel een moeilijk jaar om gelden besphikbaar te stellen, doch het is nuttig en noodig. Als 3—4 patiënten uitgezonden 'worden, gaat het niet best op, anderen niet uit te zenden. Met algemeene stemmen wordt het voorstel van B. en W. aangenomen. Wijziging besluit geldleening. Voorgesteld wordt overeenkomstig het verzoek van Ged. Staten de termijn van aflossing van de geldleening bestemd voor den aan- en verbouw van bijz. scholen van 40 tot 25 jaren terug te brengen. De heer Slot sympathiseert niet erg met het voor stel, het nieuwe gedeelte staat wel meer dan 40 jaren. Aan alle verzoeken var; Ged. Staten behoeft niet te worden voldaan. De Voorzitter verwacht weinig resultaat van een handhaving van het besluit. De heer Swan wil er Ged. Staten op wijzen, dat bet in hoofdzaak nieuwbouw betreft. Aldus wordt besloten Besloter; wordt het leeningsbesluit van den bouw van de burgemeesterswoning eenigszins te wijzigen en om de kasgeldlecning bij de Bank voor Ned. Ge meenten met f 10.000 te verhoogen. Voorgesteld wordt een besluit te nemen tot het doen van af- en overschrijving op de begrooting 1929 tot een totaal bedrag van f 7496 en op den dienst 1930 tot een totaal bedrag van f 600. Verder wordt voorgesteld de suppletoire begrooting 1929 vast te stellen op f 1856.26 in ontvangst en uitgaaf. Alsmede een suppletoire begroo ting voor den kapitaaldienst groot f 26320. Goedgevonden. Do heffing van besmettelijke ziektengelden. B. en W. stellen voor vast te stellen eene verordening op de heffing van besmettelijke ziektegelden, waarin o.a. bepaald wordt, dat van de ten laste der gemeente komende kosten is verschuldigd door belastingplichtigen, wier belastbaar Inkomen bedraagt: f 1500, of meer, doch minder dan f 2000, 25 pet.; van f 2000 tot f 3000 50 pet.; van f 3000 tot f 4000, 75 pet.; en meer dan f 4000 het volle bedrag. Volgens de wet op de besmettelijke ziekten moe ten de koster; der ontsmettingen verhaald worden door de gemeente. De kosten van een ontsmetting zijn over 't algemeen f 40. De heer Slot vindt het billijk dat als de mcnschen de kosten kunnen dragen, het wordt betaald, en vooral op een wijze zooals het hier wordt voorgesteld- Do heer Molenaar dacht, dat de gemeente niet zoo veel voor ontsmettingen betaalde, het geschiedt in het belang van 't algemeen en spr. vraagt zich af of de regeling geen rem voor de ontsmettingen zal be- teokenen. Zij die door combinatie een flink inkomen hebben, vallen gewoonlijk buiten dergelijko dingen, terwijl een bouwertje die f1500 of meer verdient, overal aar; mee moft betalen. De Voorzitter vreest niet zoozeer voor ontduiking. De gemeenschap blijft het grootste gedeelte der kos ten dragen. De heer Molenaar blijft de ontsmettinig in het be lang van de gemeenschap achten en daarom be hoort de gemeenschap de kosten to betalen. De heer Slot vindt dit een gevaarlijk standpunt. Het voorstel var: B. en W. wordt aangenomen, te gen stemde alleen de heer Molenaar. Reclames Hondenbelasting, Voorgesteld wordt aan C. Vlam een bi jaar ontheffing van hondenbelasting te verleenen tot een bedrag van f 3, alsmede aan K. Wildeboer eveneens tot een bedrag van f 3. Wordt goedgevo'nden. Op verzoek van het Herv. Kerkbestuur wordt, nu het hebben van een regenput bij de Herv. Kerk geen zin meer heeft, het contract geannuleerd. De rondvraag. De heer Van Rijn wijst, ir; verband met bet verbod tot het lossen op het feit, dat aan den Ouden Wal steeds aardappelen gelost worden, hoewel er bij de veiling toch ruimte genoeg is. Den Voorzitter is dit ook opgevallen, maar omdat het verkeer er geen hinder van ondervindt, heeft spr. niet Ingegrepen. De heer lïof dacht, dat het nadeelig was voor de straat. De heer Slot zal er ook prijs op stellen als zoo veel mogelijk bij de veiling gelost wordt. Alleen in den natten tijd zou desnoods aan den Ouden Wal ge lost kunnen worden. De heer Var. Rijn merkt op, dat bij Buiten, waar de poel is uitgebaggerd, de schoeiing weg zakt. De Voorzitter heeft opdracht tot herstel gegeven. De heer Van Rijn vraagt, of al bericht is ontvangen over de straat te Schoorldam. De Voorzitter antwoordt, dat nog steeds geen be richt is ontvangen en er nog eens geschreven zal worden. De heer De Groot meent, dat er iedere week wel geschreven mocht worden. Het is een schandaal, dat die zaak maar aangehouden wordt. Westfriesland wil het wel in orde maken, als het maar bericht krijgt, dat hij het moet doen. De Voorzitter belooft, dat nog eens geschreven zal worden. De heer Molenaar vraagt, of B. en W. al een betere opslagplaats voor vuil hebben. De Voorzitter deelt mede, dat er in het ambacht een poel is, waar het heen gebracht wordt Het is een kwartiertje verder varen, maar er kan wel een jaar gelost worden. De heer De Groot' wiist er op, dat het. niet goed is dat toch weer bij De Vet, aan de Fabrieksstraat ge lost wordt De Voorzitter beaamt, dat dit mag. Hierna sluiting. NEEKRAMP. In den polder Nesse bij Boskoop heeft zich een ge val van nekkramp voorgedaan bij een kind van acht maanden. Het kind is in het Acad. Ziekenhuis te Lei den opgenomen. BIJ HET KERSENPLUKKEN. Doodelijk ongeluk te Echt. Donderdagavond is te Echt de 30-jarige .1. Ilouben bij het kersenplutten uit den boom gevallen. Met zware inwendige kneuzingen werd de man naar zijn woning vervoerd, waar hij aan de gevolgen is overle den. DOOR DEN BLIKSEM GEDOOD. In een weiland onder Woerden is de 20-jarige De Lange door den bliksem getroffen en gedood. Waar ze uit voorkomen. In een onderhoud met een medewerker van het „Hdbld." deelde prof. Everdingen, hoofddirecteur van het Kon. Ned. Met. Instituut te De Bilt mede, dat in het algemeen kan worden gezegd, dat de onweders die de laaste dagen ons land teisteren, voortkomen uit de groote tegenstellingen in temperauur tusschen de omliggende landen. In Duitschland bijv. is het de laatste dagen heel erg warm, zelfs boven de 30 gr., in Ierland daarentegen buitengewoon koel. De schei dingslijn nu ligt in de hoogere luchtlagen juist hoven ons land. Vandaar ue vele ontladingen, die echter van zwakke potentie zijn. J. TER HAAR. Benoeming tot Eerste-Kamerlid aangenomen. Bij het Centraal Stembureau is gisteren bericht in gekomen, dat de heer J. ter Haar .Tr., te Amsterdam, zijn benoeming tot lid van de Eerste Kamer heeft aan genomen. Onrechtmatige overheldsdaad voor het kan tongerecht te Leiden. Ongeveer een half jaar geleden is er brand uitgebro ken in een perceel aan de Oegstgeesterlaan te Leiden. Do brandweer had daar met verschillende moeilijkheden te kampen. O.a. moesten de slangen van de brandweer over een grooten afstand worden uitgelegd, omdat in de nabijheid geen water was enz. De wijze, waarop ook overigens de Leidsche brandweer zich van haar taak heeft gekweten was voor een der bewoners van de perceelen die door den brand en als gevolg daarvan door het blusschingswerk, schads heb ben geleden, aanleiding, bij het kantongerecht te Lei den een rechtsvordering aanhangig te maken tegen de gemeente Leiden wegens het door haar plegen van een onrechtmatige daad, hierin bestaande, dat de brandweer onnoodig ontactisch is te werk gegaan, door verschil lende maatregelen in praktijk te brengen, die absoluut overbodig waren en die in de dagvaarding werden ge noemd, waartoe ook behoorde het spuiten met modder. Ter zake van deze onrechtmatige daden had de bewoner schade geleden tot een door hem bij dagvaarding ge noemd bedrag .welke schade hij echter beperkte tot f 200. De kantonrechter, mr. F. Ligtenberg, heeft thans in deze zaak vonnis gewezen. Hij verklaarde op verschil lende gronden eischer in zijn vordering niet ontvanke lijk, met uitzondering voor wat betreft het bij dagvaar ding gestelde, dat de brandweer onnoodig met modder zou hebben gespoten. Ten aanzien van dit laatste legde echter de kantonrechter aan eischer op het bewijs daar van te leveren en tevens, dat de hierdoor ontstane schade f 200 heeft bedragen. DE AARDBEVING IN BENGALEN. ALKMAAR, 4 Juli. Aardappelen f 2.504.60, aardbeien f 2238 per 100 Kg., andijvie f 0.30—3.20, bloemkool I f 17.60—24, krop sla f 2.705.20, komkommers f 5.60—9 per 100 stuks, druiven f 5263. peulen f 0.040.12, snyboonen f 0.25— 0.30, D spercieboonen f 1829, tuinboonen f 1.604.30, per 100 pond, perziken f 0.12—0.18 per stuk, postelein f 0.230.54, spinazie f 0.250.63 per bak, rabarber f 2 7, wortelen f 24.60 per 100 bos. Groote gebouwen ingestort. Reuter seint uit Calcutta: Te Rangpur in Bengalen zijn ten gevolge van de aardbeving van Donderdag eenige groote gebouwen ingestort; het gebouw van de rechtbank en het stad huis werden beschadigd. Verscheiden personen wer den gewond. De schokken duurden Donderdag den ge- heclen dag voort. Ook te Malda werd het gerechtsge bouw, alsmede eenige andere gebouwen beschadigd. EINDELIJK DE ZEESLANG. Een monster van 80 tot 90 voet lengte door visschers gezien. Uit Sydney in Australië wordt aan de Daily Tele- graph geseind dat vele visschers en anderen die als betrouwbaar bekend staan, in de buurt van Wool- loivgong de laatste veertien dagen een monster van 80 tot 90 voet lang hebben gezien, met een ontzaglij ken kop in de lucht, dat langs den zeespiegel kron kelde als een groote slang. De verhalen zijn zoo hardnekkig dat haaienvis- schers uit Sydney er met een groote en snelle motor boot op uit zullen gaan. in de hoop het monster te kunnen bemachtigen. De geleerden blijven, ondanks het heirleger van getuigenissen, twijfelmoedig en zeggen, dat de „zeeslang" een haai, een walvisch, een school bruir/visschen, een inktvisch of nog iets an ders kan zijn. Een vreemde geschiedenis. Op grond van de berichten in de bladen over den overval bij Rehbrucke op een automobiliste, zekere me vrouw Hess, (zie ook elders in dit nummer), heeft zich thans de'bekende Berlijnsche kunstschilder Frans Hcc- kendorf bij de p olitie aangemeld. Deze is n.1. de plaats van den overval met zijn auto gepasseerd juist op het oogenblik, dat deze werd uitgevoerd. Hij verklaarde dat hij niet ver van het station Rehbrucke twee auto's vlak by elkaar zag staan; van beiden waren de lichten ge doofd. Hij meende, dat het een geval van panne betrof, waabjj de eene wagen den anderen hielp. Hij doofde derhalve ook zijn grooten schijnwerper om de andere automobilisten niet te hinderen. Met een vaart van cir ca 40 a 50 K.M. passeerde hij, waarbij hij waarnam, dat achter den eenen wagen een vrouw in een licht costuum en twee mannen stonden, terwijl een derde een onder zoek naar den motor instelde. Aan nieta was te merken, dat hier een overval plaats vond. De tweede auto, die dicht bij dien van mevrouw Hess stond, was volgens den schilder een oude, open rammelkast voor 4 4 5 per sonen. Deze verklaringen zijn op verschillende niet onbelang rijke punten in strijd met hetgeen mevrouw Hess over haar onaangenaam avontuur heeft verteld. De verkla ringen van Heckendorf schakelen o.a. de veronderstel ling uit. dat de tweede auto gestolen was. want auto dieven laten „oude rammelkasten" meestal ongemoeid. Verder heeft mevr. Hess verklaard, dat de auto der drie individuen een two-seater was, wat ook niet klopt met hetgeen Heckendorf had waargenomen. In ieder geval krijgt de affaire door deze tegenstrijdige verklaringen wel een merkwaardig karakter, en wekt het sterk den schijn, als of mevrouw Hess dezen auto-over val heeft gefingeerd. Het is gebleken dat zij gedurende den laatsten tijd haar verplichtingen tegenover haar huiseigenaren niet heeft kunnen nakomen. NOORDSCHARWOUDE. De loop naar de tentoonstelling begint toe te neuten. De indruk die de bezoekers opdoen Is van dien aard, dat men voldaan huiswaarts gaat, wat voor hen. die de tentoonstelling nog niet bezochten een aanmoediging is, om dit alsnog te doen. Vrijdagavond ging de 500ste bezoeker door de controle Het was den heer H. Meeldijk alhier. Door het bestuur werd hem een mooi Terry-fletszadel aangeboden. En nu is het wachten op de 1000ste bezoeker. Het schoolfeest vond Vrijdag onder prachtig zomer- weer plaats. De oudste leerlingen zijn naar Den Haag en Scheveningen geweest, terwijl de lagere klassen naar Schoorl, Bergen en Egmond aan Zee gingen. Het ver voer geschiedde met autobussen van de Fa. Kok, Tuin man en Wilken. 's Avonds arriveerden allen weer veilig thuis, opgewacht door ouders en andere belangstellen den. ST. MAARTENSBRUG. Tijdens het lossen van grind in de Grootesloot al hier, geraakte een der schippers, zoodanig bekneld tus schen den aanhangwagen van de auto, dat geneeskundige hulp moest worden ingeroepen. De dokter die spoedig ter plaatse was .oordeelde het noodig dat de patiënt werd opgenomen in een der ziekenhuizen te Alkmaar. ALKMAAR. Diverse motorconflicten. De aanrijdingen zijn in de stad van 40 plus maar niet var. de lucht. lederen dag kunnen een of meer dergelijke caramboles over „4 of 2 banden" gebracht worden. Woensdagavond had zoo n ontmoeting plaats op den hoek Zevenhuizen en Molenbuurt, tusschen een auto, waarin de fruithandelaar P. den stuurkrana hanteerde en een 16-jarigcn wielrijder, die er na tuurlijk het beroerdst afkwam. Maar hij, zegt men, droeg de schuld, dus krijgt hij als toegift op zij» zwaar beschadigd rijwiel ook nog n prentje cadeau. Donderdagmorgen, de haan had amper zijn eerste hulde aan Aurora gebracht, had een botsing plaats op de Hellooërbrug tusschen een auto en een pedaal trapper, waarbij laatstgemelde ook weer de pisang was, tegen de vlakte sloeg, waarbij zijn kuitspieren en zijn rijwiel beschadigd werden. Erger was het Donderdagavond bij de Friesche brug en de Ileerenstraat, alwaar een tweezitter, stuurman zekere heer P. de Vries uit Alkmaar, z66 schrok van een eensklaps voor herri oprijzenden mo torrijder, wonende te Heerhugowaard. dat hij op het verkeerde pedaal trapt, 'n gof maakte in de richting van het Victoriapark, waarin geen auto wordt ge duld en daarbij een op haar verloofde wachtende jongedame, mej. Schut, wonende op Rochdale, aan reed en meesleurde. Het meisje was bewusteloos en leek aanvankelijk ernstig gekwetst, doch gelukkig bekwam zij geen zware verwondingen, doch eenige niet onbelangrijke ontvellingen en kneuzingen. Niet onmogelijk dat door den automobilist deze aangele genheid nog niet als afgedaan kun worden be schouwd. INPLAATS VAN KAARTEN. Geboren: PIETLR ANNE, Zoon van K. KEEZER en G. KEEZER-Keuris. Winkel, 3 Juli 1930. Anna Paulowna. ZANGCONCOURS. MEDEMBLIK. 4 Juli. Schotsche muizen f 2—2.15, kleine I 0.751.25 per 50 Kg. WINKEL. 4 Juli. Aalbessen f 1025, kruisbessen f 2—3, aardbeziën f 14 25, slaboonen f 20—22. tuinboonen f 2—3, aardappelen f 22.50 per 100 pond, bloemkool (3 -7, kropsla f 23, komkommers f 610, wortelen f 4—5 per 100 stuks. Bezoekt Zondag achter de zaal. 's Middags gezellig zitje met muziek. 's avonds: GROOT BAL, met het bekende pvrament en dc vier Beverwijker Accordéon-virtuozen. Aanbevelend, C. SLIKKER. Terstond gevraagd flinke Hulp in de Huishouding, voor dag, of voor dag en nacht. W. van LEUVEN. Molenweg K 72, Schagen. gevraagd, voor Donderdags en andere drukke dagen, bij Ph. ROOBOL, Hotel „Centrum", Schagen. Gevraagd: Een voor loop- en magazijnwerk, leeftijd 14—15 jaar, bij L. BOLTE, Schagen, Terstond gevraagd: een of leerling. Wed. Jb. KLAVER, Verlaat, Oude Niedorp.

Schager Courant | 1930 | | pagina 11