121.- Woon- en Winkelhuis Zaaitarwe, Kederlandsche Middenstands Spaarbank. slaapkamers oen Tuindersbedrijf, Z IJ P E ANNA PAULOWNA Binnenlandsch Nieuws. Verkeersongelukken. De roofmoord te Rotterdam. Wegen voor auto-snelverkeer. Arbeidsvoorwaarden Wieringermeerpolder. Arrondissements Rechtbank te Alkmaar. Gemengd Nieuws. Parijs bij nacht Massa-betoogingen in Japan. Ernstig auto-ongeval in Polen. Advertentiën. 28 snees Roode-, Gele- en Deensche witte Dorschkool, Texelsche Rammen „EIK EN LINDEN" Si i RAMMEN v. RIJSWIJK's Fokrammen 80 W.L. Hennen, Op straat was het dan ook zeer stilletjes. Maandagavond trad de tooneelvereeniging „Jong Leven" op in het lokaal van den heer De Hart, met het bekende stuk: „Als je maar een verleden hebt". De opkomst was niet groot, slechts een tachtig per sonen waren aanwezig. Dat het stuk al eerder bij den heer Vis opgevoerd is, zal hieraan wel geen goed gedaan hebben. Overi gens heeft „Jong Leven" ook hier met haar spel suc ces geoogst. De rollen waren in goede handen. Dinsdag, den laatsten dag van de kermis, ken merkte zich ook al niet door groote drukte, zoodat wel gezegd kan worden, dat de laatste der Langendij- ker kermissen een stil en kalm verloop heeft gehad. Dinsdagmiddag had op de houtwerf van de fa. J. Eecen een ongeval plaats, dat naar omstandig heden vrij goed is afgekomen. De arbeider v. d. M. had n.1. het ongeluk met zijn hand in de electrische afkortmachinc te geraken, waardoor vier vingers werden ingezaagd. Door Dr. Hoekstra werd medische hulp verleend. Sport. Naar wij vernemen, zijn Zondag alle wedstrijden van D.T.S. afgelast geworden. Het eerste elftal heeft nog maar 1 wedstrijd gespeeld. OUDESLUIS. Zondag zette D.O.S.K.O. I de competitie goed in, door ln Schagen van Sparta n te winnen met 51. D.O.S.K.O. II speelde een oefenwedstrijd tegen de D.O.S.K.O.-veteranen. D. II wist te winnen met 43. as Zondag krijgt D.O.S.K.O. I bezoek van Helder 4 voor de competitie. Vergadering van Hoofdingelanden van den Anna Pau- lownapolder op Zaterdag 4 October 1930, des voormid dags te elf uur in het Polderhuis. Puntert: L Notulen. 2. Mededeelingen. 3. Voorstel tot uitgifte in erfpacht van een terreintje voor het bouwen van een woning aan den Molenvaarts- weg aan N. Raap en van twee terreintjes aan de pro vincie Noordholland voor den bouw van transformator stations, resp. aan den N. Molenvaartsweg en den Stoom weg. 4. Voorstel tot verhooging van de vergoeding voor het gemis van tuingrond aan den sluiswachter P.-Kuiper van f 10 op f 40 per jaar. 5. Benoeming van een Penningmeester ter voorzie ning in de vacature, welke zal ontstaan door periodieke aftreding van D. J. Kaan op 1 Januari a.s. De voor dracht luidt.' 1. D. J. Kaan, 2. C. Keijzer en 3. J. Baken. 6. Vaststelling van de rekenine over 1929. 7. Rondvraag. Brik aangereden op een onbewaakten overweg. Een oude man gewond. Gistermorgen, toen de trein uit Leeuwarden om 10.36 uur het station Meppei had verlaten en de on bewaakte overweg te Twello naderde, wilde de 77- jarige landbouwer Harm Snijder uit Ruinerwold met paard en brik nog dien overweg passeeren. De brik werd van achteren gegrepen door de locomotief. In de brik bevond zich behalve Snijder, diens klein zoontje. Beiden werden door den schok uit het voer tuig geslingerd. Snijder werd bewusteloos opgenomen; hij was gewond aan hoofd en hand en is naar het ziekenhuis te Meppei vervoerd. Het kleinzoontje had geen letsel. Ook het paard was ongedeerd. De brik is totaal vernield. De trein stopte na de aanrijding, doch kon spoedig weer vertrekken. Nog een paard en wagen op den onbe- waakten overweg door den trein ge- gegrepen. De voerman aan den dood ontsnapt. Gistermorgen is de landbouwer Kelder, die met paard en wagen den onbewaakten overweg wilde passeeren, op den Enkweg, bij Voorst, door den snel trein uit Apeldoorn, welke hier om kwart voor tien voorbijgaat, gegrepen. De bestuurder en de wagen werden met een hevigen slag naast de spoorbaan geslingerd, terwijl het. paard 400 meter werd mee gesleurd. Kelder was er behoudens enkele verwondin gen aan hoofd en armen goed afgekomen, hij was echter zeer ontdaan. Het paard was onmiddellijk dood. De trein, welke onmiddellijk stopte, kon na twintig minuten vertraging verder gaan. Door een auto overreden. Een 7- jarig ventje in hopeloozen toestand opgenomen. Nabij de Vr. Ghr. School aan den Nieuweweg te Veenendaal is een ernstig ongeval gebeurd. Tegen schooltijd week het 7-jarig zoontje van B. van Galen voor een motorrijder uit en stak daarna den weg over, juist op het moment, dat de auto van den heer S. A. I. uit Arnhem passeerde. Het knaapje werd go- grepen en tegen den grond gesmakt. De toestand van het knaapje is hopeloos. De politie stelt een on derzoek in. Naar later gemeld wordt, is het ventje nog den zelfden avond overleden. Volgens getuigen treft den bestuurder geen schuld. Motor-tramwagen omgeslagen. De passagiers komen er goed af. Men meldt uit Doetinchem: Gistermorgen is een groote motorwagen van de Geld. Tramweg Mij. op den Terborgschenweg uit de rails geloopen. De wagen liep dwars over den weg en viel toen om. De tramlijn kwam juist vrij, maar de weg is vrijwel geheel versperd. De vele passa giers kwamen er behoudens verwonding door glas scherven, goed «af. Ze moesten door den zijkant uit den wagen klimmen. Het ongeluk is te wijten aan onjuisten wisselstand. een nieuwe weg worden gemaakt om Amsterdam door den Slotersij-aatweg in verbinding te brengen met het vliegveld Schiphol; deze weg is geprojecteerd langs de militaire waterleiding en magazijngebomven; over de ringvaart bij de Niouwemeer zal een nieu we brug worden gemaakt, in de omgeving van de Koekoekslaan. Op de rijksbegrooting is, om een en ander tot stand te brengen, een bedrag van f 10.000 aangevraagd voor het maken van de brug en f80.000 voor den aanleg van een nieuwe grondbaan tus- schen Amsterdam en Schiphol. Het zal nog wel een paar jaren duren voor deze creote werken tot stand zijn gebracht, maar gelukkig is het nu zóóver, dat met de uitvoering weldra zal kunnen worden begonnen. Den Haag—Amsterdam binnen een hal! uur. Men schrijft aan het „Hsbl.": De minister van Waterstaat heeft wèl groote plan nen tot verbetering van de verkeerswegen, ook in de omgeving van Amsterdam. Uit de door hem inge- dici. begrooting is op te maken, dat het nu ernst b' te worden met het maken van een nieuwen w oor auto-snelverkeer tuschen Amsterdam en 's 1 venhage. Al verscheidene jaren werd er ge fluisterd dat deze weg zou worden gemaakt, maar van de voorbereidende maatregelen werd niet veel gemerkt. Naar 't schijnt is er nu overeenstemming verkre gen tusschen de wijze waarop deze zal worden aan gelegd. Het heeft heel wat tijd gekost voor de inge nieurs van het rijk, de provincie, de stad Amsterdam en het waterschap de Haarlemmermeerpolder elkan der hadden gevonden, maar nu is eindelijk een plan geprojecteerd. Aan den rand van de stad, ongeveer ter hoogte van de nieuwe spoorbaan, zal door de weilanden heen Nadere bijzonderheden. De werkelijke toedracht van den laffen moord gaat elke beschrijving te boven. Omtrent het onderzoek in de lugubere moordzaak in de Willebrordusstraat te Rotterdam, kan nog het volgende gemeld worden. Bij zijn arrestatie te Oss was de moordenaar reeds gevraagd geworden, waar hij vandaan kwam. Hij antwoordde: dat zullen jullie zelf wel weten. iUt de koffertjes kwamen in de eerste plaats twee geld kistjes te voorschijn. Op de vraag, hoe hij daar aan kwam, zei hij, dat hij die wel gestolen zou hebben. Daarna is hem de bebloede bijl getoond, welke ook uit' zijn bagage te voorschijn was gekomen. „Wat heb je daarmee gedaan?" werd hem gevraagd. „Daarmee heb ik mijn schoonzuster geslagen". „Is zij dood?" „Dat weet ik niet". De verdachte was heel kalm en leek niet erg on der den indruk van het gebeurde te zijn. Gistermorgen is hij door de Rotterdamsche politie gehoord. Uit dit verhoor is gebleken, dat Gerrit M. reeds Za terdag naar Rotterdam is gekomen met het plan, om zijn broer te bestelen. Hij heeft Zaterdag en Zondag zijn plannen nader overwogen en is Maandagmor gen eerst een bijl gaan koopen, om met- zijn schoon zuster af te rekenen. Hij haatte n.1. zijn schoonzuster, omdat deze er volgens hem de hand in had gehad, dat hij indertijd was ontslagen. Met de bijl, verborgen onder zijn jasje, is hij naar de Willebrordusstraat gegaan. Zijn schoonzuster stond juist op het punt, om met haar kind uitte gaan. Hij zei, dat hij haar een paar gramaphoonplaten cadeau kwam doen, waarna zij hem binnen liet. Op het oogenblik, dat zij uit een muurkast haar taschje wilde halen, heeft hij de vlijmscherpe bijl te voor schijn gehaald en haar van achteren een slag op het hoofd gegeven, waardoor haar schedel werd verbrij zeld. De vrouw viel op den grond; het kind, dat zij op den arm droeg, viel eveneens. Hij heeft haar daar na'met de bijl in den hals geslagen, waarna hij het kind in de tusschenkamer in het bedje heeft gezet. Daarna is hij naar do keuken gegaan, waar hij het broodmes heeft opgezocht. Uit wraak heeft hij, naar hij verklaarde, daarna dit mes de verslagene 14 cen timeter diep in den mond gestoken. Vervolgens heeft hij met de bijl het schrijfbureau open gebroken en er de geldkistjes uitgehaald, waarna hij naar het postkantoor is gegaan, om zijn vrouw te telegrafee- ren. Wat het onderzoek te Rotterdam aan hot licht had gebracht. Terwijl het telegrafisch bericht naar Oss.was weg gestuurd tot aannouding van den vermoedelijken da der, heeft de politie te Rotterdam een nauwkeurig onderzoek ingesteld, waarbij verschillende aanwij zingen werden gevonden, die op de schuld van G. M. duidden. Allereerst wekte het natuurlijk bevreemding dat M. aan zijn moeder gezegd had met den trein van 8.16 uur naar Oss te zullen vertrekken, terwijl achteraf bleek dat hij dit niet gedaan had. Op de plaats van de misdaad werd voor het bedje van de baby een broeksknoop gevonden, een stille getuige, die naderhand zou blijken een zeer waarde volle te kunnen zijn. Bij fouilleering van den moor denaar werd ontdekt dat hij aan zijn broek één knoop miste, die van precies hetzelfde eigenaardige maaksel was als de andere, nog vastzittende knoopen en de gevonden knoop. Verder werd in de achterkamer een half opgerookt eindje sigaar gevonden, merk Karei I, zeer waar schijnlijk genomen uit een luxe-kistje, dat in de ka mer stond en gevuld was met ongebanderolleerde si garen van hetzelfde merk. De politie is daarna gegaan naar het huis van M.'s schoonouders in de Hudsonstraat, waar hij te onge veer 12 uur is gekomen. Het was dezen menschen opgevallen, dat Gerrit zenuwachtig deed. Hij keek herhaaldelijk in den spiegel en vestigde de aandacht op een rood vlekje op zijn overhemd. Dat kwam, zeide hij, doordat zijn nieuwe roode das, een beetje afgegeven had. Zijn schoonouders wisten wel dat. hij het niet breed had en het bevreemdde hen dan ook dat Ger rit een nieuwe koffer bij zich had. Ook daarvoor wist hij al gauw een verklaring te vinden. De koffer beweerde hij geleend te hebben van een chauffeur van de blikfabriek waar hij werkte. Zijn schoon ouders hadden hem voor een van zijn kinderen een katoenen broekje gegeven. De moeder wilde dit in een van zijn koffers pakken, maar daar protesteerde hij hevig tegen. De koffers waren vol, beweerde hij en het broekje moest maar apart ingepakt worden. Tenslotte had hij zijn schoonvader, toen het ge sprek toevallig op sigaren was gekomen, een sigaar aangeboden, die hij los in zijn zak droeg. Die sigaar was een .Karei I" en dus afkomstig uit het kistje in het huis aan de Willebrordusstraat. Zelfs al had de man kans gezien zich op reis van zijn compromitteerende bagage te ontdoen, dan nog zouden al deze aanwijzingen waarschijnlijk voldoen de geweest zijn om hem door den mand te doen vallen. Een verder onderzoek dat ongetwijfeld weer vele moeilijkheden met zich meegebracht zou hebben, is edhter niet noodig geweest, hetgeen wel uitsluitend te danken is geweest aan het vlug en juist optreden van justitie en politie uit Rotterdam en Oss. Van laaastgenoemde ambtenaren is het een knap stuk werkgeweest om M. op een signalement, direct tus schen zoovele medepassagiers uit te halen. Een vorzoek om tnsschentijdsche verloven ingewilligd. In de arbeidsvoorwaarden van de tewerkgestelden in den Wieringermeerpolder was bepaald, dat om de 8 weken eenige dagen verlof worden genoten met vrij reizen naar en van de woonplaatsen en met toe kenning van een vergoeding. De tewerkgestelden hebben via de landarbeidershonden aan de directie verzocht, genoemd tijdvak terug te brengen op 4 weken. De directie heeft dat verzoek ingewilligd, ech ter met dien verstande, dat de tusschentijdsche ver loven geschieden op eigen kosten. EEN HOUTEN BRUG UIT DEN ROMFTNSCHFN TIJD? In het veen te Klazinaveen (Dr.) Is 75 c.M. onder de oppervlakte gevonden een houten brug, lang ongeveer 30 M. en breed 60 c.M. De brug dateert vermoedelijk uit den Romeinschen tijd. MEERVOUDIGE STRAFKAMER. Zitting van Dinsdag 30 September. UITSPRAKEN VORIGE ZITTING. Aldert M. te St. Pancraa, gedetineerd, deifstal van vee uit de weide, 1 Jaar gevangenisstraf met schadebetaling: Cornelis Gr. te Egmond aan Zee, gedetineerd, ernsti ge mishandeling, 6 maanden gevangenisstraf. Ger. Br. en Ger. Pleter G., beiden te Hoorn, brand stichting door schuld, le f 50 boete of 50 dagen hechte nis, 2e f 30 boete of 30 dagen hechtenis. Pieter Joh. B. te Heerhugowaard, ernstig lichamelijk letsel door schuld, f 50 boete of 50 dagen hechtenis. Gerrit Jan K. te Egmond aan Zee, gedetineerd, ver duistering in dienstbetrekking, nader onderzoek. Jac. Bern. de Gre te Alkmaar, gedetineerd, misdrijf art. 248 bis bij recidive, nader onderzoek. Anth. en Joh. K. te Heemskerk, hooger beroep over treding jachtwet, ieder f 40 boete of 40 dagen hecht Verscheidene nachtelijke overvallen. Vele chauffeurs slachtoffers. Gedurende de laatste nachten zijn er te Parijs ver scheidene razzia's gehouden in verband met het steeds toenemend aantal overvallen op voetgangers. Alleen in den nacht van Zaterdag op Zondag werden 41 per sonen gearresteerd, onder wie 22 buitenlanders. Dit heeft echter niet kunnen verhinderen, dat er ge durende den nacht van Zondag op Maandag toch vier aanrandingen hebben plaats gehad. Op de Allée de Longchamp werd een student overvallen door een met een revolver gewapenden bandiet, die ln het struik gewas verdween na hem van een portefeuille met 600 francs te hebben beroofd. Op den hoek van de Avenue de la Républlque en Avenue Gallieni werd een koopman door drie mannen overvallen. Hij wist zich los te rukken en aan zijn aanranders te ontkomen. Toen de directrice van een bioscoop zich om één uur 's nachts huiswaarts begaf en voor de deur van haar woning ln de Rue de Grenelle was aangekomen, werd zij door een zwerver vastgegrepen, die haar haar tasch met 1500 francs ontstal. Ten slotte werd in de Rug Louis-Frangals een reeds bejaarde juffrouw door een onbekend gebleven individu van haar taschje met geld beroofd. Ook zijn veel chauffeurs van taxis de slachtoffers. Zoo is Zondagnacht buiten Parijs weer eens een chauf feur beroofd. Abel, zoo heet de beroofde, reed over de Place de Vauglrard toen hij werd aangehouden door twee mannen. De grootste van de twee zei tot hem: „U ziet dat mijn vriend erg dronken is. Hij woont te Jouy-en-Josas. Wilt u ons er heen brengen? Ik rijd met u terug. Als u vooruit betaald wil worden, moet u het maar zeggen." Hierbij toonde de man een biljet van 100 frs. Abel zelde dat vooruit betalen niet noodig was en dat hij den rit aannam. De groote man depo neerde daarna den kleine, die beschonken heette, ach terin de auto een conduite intérieure met tusschen- ruit en ging zelf naast den chauffeur zitten. Dicht bij Jouy verzocht hij den chauffeur even te stoppen, opdat hij een sigaret zou kunnen aansteken. Zoodra Abel aan dit verzoek gevolg gaf, trok de man een revolver en zei: „Geef je portefeuille, dan zal je niets overkomen." Abel. die zelf een revolver bij zich had er zijn den laatsten tijd maar al te veel aanslagen op chauffeurs geploeegd tastte daarnaar. Hij werd ech ter bij zijn kraag gegrepen en achterover getrokken door den zoogenaamden beschorikene, die inmiddels de tusschenruit had neergescho-'-^. Dit was zijn geluk, want de groote man naast h had meteen geschoten, doch de kogel was vlak voor zijn hoofd langs gegaan. De kleine man pakte meteen Abel's revolver af, waarop beide bandieten hem bonden, !n een greppel langs den weg legden en er met de taxi vandoor gingen. De „be- schonkene" stuurde. De taxi is later leeg langs den weg terug gevonden. De chauffeur wist zich na een half uur van zijn ban den te bevrijden en haalde hulp te Jouy. Denzelfden avond hebben elders bulten Parijs drie mannen eveneens een chauffeur trachten te berooven, doch deze aanslag mislukte door de komst van voorbij gangers en twee van de drie booswichten werden door de politie ingerekend. Van de textielarbeldsters. Botsing met de politie. Uit Tokio wordt gemeld, dat aldaar 8000 arbeid sters uit de textielindustrie een massa-demonstratie hebben gehomlc® in verband met het sluiten van één der groote textielfabrieken. Vele personen sloten zich bij dn vrouwen aan en tengevolge van de groote menigte, die zich op straat bevond, moest het verkeer worden stilgezet. Om de orde te handhaven, werden zeshonderd po- litie-agenten ontboden, die hulp kregen van eenige honderden vrijwilligers, tegenstanders van de com munisten. Het kwam tot hotsingen met de menigte, waarbij vele politie-agenten en vele vrouwen gewond werden. Reeds Zaterdag hadden ongeveer tweeduizend vrou wen van een andere fabriek eveneens getracht, een demonstratie te houden, doch deze was door de po litie in de kiem gesimoord. Vier personen gedood. V.D. verneemt uit Warschau: In dc nabijheid van Sosnowitsj in het Dombrower kolenbekken heeft gisteravond een ernstig ongeluk plaats gehad, dat vier slachtoffers heeft gcëischt. De auto van een priester, waarin zich vier personen be vonden, botste bij het station Maczek, toen hij den spoorweg wilde oversteken, in volle vaart tegen een passeerenden trein en werd ongeveer 20 meter mee gesleurd. Toen de trein tot stilstand kwam, was de auto geheel vernield. Vier inzittenden, n.1. twee priesters, een dame, en de chauffeur, waren onher kenbaar verminkt. Slechts het zoontje van de dame kreeg wonder boven wonder geen letsel. AMERIKAANSCH VEILIGHEIDSCONGRES. 100.000 personen verleden Jaar, bü ongeval len omgekomen. V.D. verneemt uit Pittsburg: President Hoover heeft een boodschap gericht aan het nationaal veiligheidscongres, dat Maandag te Pittsburg werd geopend. Hierin deelde president Hoover mede, dat er in het afgeloopen jaar in de Vereenigde Staten ongeveer hon derdduizend personen tengevolge van ongevallen om het leven zijn gekomen. WEER KINDERVERLAMMING TE GOUDA. Twee personen aangetast. Te Gouda hebben zich weer twee nieuwe gevallen van kinderverlamming voorgedaan en wel bij een jongen van 20 jaar en bij een van 5 jaar. In totaal werden thans 42 personen door deze ziekte aangetast. Heden overleed onze geliefde Tante, Mejuffrouw BRECHTJE SMIT, in den ouderdom van 59 jaar. Namens de familie, COR BLAAUBOER Jochz. Wieringerwaard, 30 Sept. 1930. De ter-aarde-bestelling a.s. Vrij dag, nam. 3 uur (Z.T.) Levenspositie. Door Bankinstelling in verschillende plaatsen in Nederland gevraagd. Vakkennis geen vereischte. Zeer gemakkelijk werk. Eenigzins ad ministratief onderlegde personen ge lieven te solliciteeren. Alleen zij die als waarborgsom een bedrag van f 200.- kunnen storten (waarvoor voldoende zekerheid en 6% rente wordt verstrekt) komen in aanmerking. Br. Letter A, DE WILD'S Boekhandel te Diemen. TE KOOP of TE HUUR: Een flink met schuur, voor alle doel einden geschikt, staande aandeOude- sluis, gem. Zijpe. Te bevr. bij W. LANGERVELD, aldaar. TE KOOP: bij Jb. DEKKER, Berkmeer, Heerhu gowaard Noord. le nabouw „Z.A.P.", k f 9.de 75 kilo, inclusief. D. SCHENK, Anna Paulowna. te koop. H. VAN HOORN, Wieringerwaard. Terstond gevraagd: een bij G. J. PRANGER, Heiloo. Heerengracht 580, AMSTERDAM C. Tel. 32226. Hiermede wordt bekend gemaakt, dat de Agentschappen te ANNA PAULOWNA en BRÈEZAND zijn samengevoegd en dat voor beide plaatsen tot Agent is aangesteld, de Heer B. ZON, Molenvaart H 23 te Anna Paulowna. De Heer ZON is eiken werkdag te spreken, bij voorkeur echter des voormiddags. De Directie: O. CALKOEN. Jl. van ECK. Prima eiken gegarandeerde - O ai H c n (0 v "O O C N O O O. (9 O bestaande uit: 2-deurige spiegelkast 1-2 persoons ledikant 1 nachtkast met marmer 1 tafel 2 stoelen, gestoffeerd, losse zitting. In diverse modellen. Monsterzalen LindengrachtlO-16, Alkmaar. TEZAMEN 'n Heele toer is het soms de kinderen aan de voor hen zoo nuttige LEVERTRAAN te doen gewennen. Levertraan smaakt soms zoo naar en kinderen hebben zoo'n fijne smaak. Koop daarom de ZUIVERSTE, BESTE levertraan die er te krijgen is, namelijk die van „HET GROENE KRUIS", HOOGZIJDE SCHAGEN, 55 cent per halve flesch, zoo goed als reuk- en smaakloos, en zuiver als goud. Donderdag 2 October komt P. S. EENHOORN met prima geregistreerde aan de Markt. Altijd wat nieuws. Schoenhandel-Schoenmakerij Altijd concurreerend. TE HEILOO wegens vertrek zeer billijk TE KOOP, groot 1.20.65 H.A., ged. inger. voor Hoenderpark, zeer geschikt om het geheel daarvoor in te rich ten. Kippen en huisraad eventueel over te nemen. Alle inl. gratis a. h. Makelaars- en AdmJnistrntickan- laar, J. Th. van DIEPEN, Straatweg B 139, Heilcc. '''el. 1174. te koop, afkomst volbloed vaders, fokkerij Eelman, Texel. Kunnen tot dektijd blijven loopen. D. JIMM1NK Jbz., Oudesluis. TE KOOP: 3','z maand oud, allen geënt. A. KEESMAN, Ruigcweg, St. Maar tensbrug.

Schager Courant | 1930 | | pagina 3