Hopeloos in de war, FEEST. Langeatraat, hoek Houttil, ALKMAAR. volbloed 1-jarige Stier Kraamverzorgste.. CAFÉ Plaatselijk Nieuws. SPORT. De rust in Spanje weergekeerd. Gevangenisoproer in Brazilië. Dreigende textiel-staking in Noord-Frankrijk. Rusland gaat suikerfabrieken bouwen. Een nieuw Engelsch zeekasteel. Ontevreden militairen te Ede. Wraak van een schilder. Eigenaardig aanbod aan ex-koning Alfonso Nagekomen Berichten. Advertentiën. JAC. MET, VROUWTJE, goede Kuip Flinke Jongen Een Paard PAARD, VERBOUWING HOTEL „DE LANDBOUW." Het hotel, café-restaurant „De Landbouw" van den heer W. Mul op het stationsplein alhier, zal groote ver anderingen ondergaan. Het bestaande pand zal n.1. om gebouwd worden in een hotel, cafe-restaurant met wo ning annex 3 vrije woningen alsmede een garage met een vloeroppervlak van ongeveer 1800 vierkante meters. Het verbouwde perceel, dat volgens de teekening een fraai aanzien zal krijgen, wordt drie verdiepingen hoog, waardoor het mogelijk is, dat het aantal kamers belang rijk kan worden uitgebreid. Beneden vinden we de café zaal, waarvan het bestaande entree door den toren op den hoek Landbouwstraat-Stationsweg gehandhaafd blijft en voorts de woning van den eigenaar. Op de 1ste verdie ping ruime portalen met slaapkamers en één van dp drie vrije woningen; de andere twee bevinden zich boven de voor een deel reeds bestaande garage. Vervolgens de 2e verdieping, waar we behalve weer hotelkamers ook een ruime ontbijtzaal vinden. Het torenhoekhuis met klok, alsmede balkons, loggia en waranda, die een prettig zitje verzekeren, geven aan het geheel, dat onder leiding van den architect Joseph. R. Vlaming wordt uitgevoerd, het aanzien van een flink gebouw dat zal blijken een versiering te zijn voor het pteeds drukker wordende stationsplein. „SPARTA". „Sparta" ontvangt hedenavond voor de 2e ronde van de Goudenkruis-wedstrijden Wieringerwaard I op bezoek. Nu de nieuwe tijd weer is ingegaan, werd besloten dezen wedstrijd Dinsdagavond te spelen, daar beide elftallen Zondag niet volledig konden uit komen. Dit belooft een spannenden wedstrijd te wor den, temeer daar „Sparta" haar tegen Wieringer waard uit verloren competitieweds'rijd wel zal trachten te wreken. Sparta komt als volgt uit: C. Prins V. Vlottes, H. Middelbeek A. Plakman, R. Rus, R. Rempt A. Rus, A. Watertor, A. Loggers, J. Kakebeeke, J. Lutjehamrs. SCHAGEN'S HARMONIEKAPEL. Op het te Schoorl gehouden Concours behaalde onze Harmoniekapcl in de Eerste Afdeeling Harmo nie een le prijs met 169 punten; tevens behaalde zij hiermede een Eereprijs voor het hoogst behaalde aan tal punten van het Concours in de afdeelingen „Har monie". In den 's avonds gehouden Eerewedstrijd be haalde onze Kapel met 66 punten nog een derden prijs. Voor directeur en leden zeer zeker een mooi succes. GEMEENTE SCHAGEN. Geboren: Wieger, zoon van P. van der Hoek en van A. de Vries. POLITIE. Gevonden: een pakje waarin een paar hand schoenen. Verloren: een dop van Chevrolet; een pantoffel; een rij wiel plaatje. VIERBONDEN. WEDSTRIJDEN. Het elftal dat Noord-Holland In deze bekerwedstrijden «al vertegenwoordigen is als volgt samengesteld: Jonker (Verkade) Janson Min (Alkmaar) (Bergen) Bakker Sohuit Sanders (W.F.C. 3) (Alkmaar) (H.R.C.) W. Rus A. Watertor S. Wals R. Rus V. d. Ven (Schagen) (Schagen) (I.V.V.) (Schagen) (W.F.C. 3) De andere deelnemers zün Amsterdamsche, Leldensche en Haarleansche V.B. De wedstrijden zijn vastgesteld op den. 2en Pinkster dag (25 M.) en 7 Juni. resp op 't gemeente sportpark Beverwijk en het R.C.H.-terrein te Haarlem. Het pro gramma voor 25 Mei is: A.V.B.—N.H.V.B. 1 uur L.V.B.H.V.B. 2.45 uur Het vermogen van den ex-koning. De Spaansche regeering heeft een officieele verkla- klaring gepubliceerd, dat overal in het 'and de rust Is teruggekeerd. In Madrid en ook in verschillend provin cies worden nog steeds radicale elementen gearresteerd. De minister van finantiën heeft er op gewezen, dat de Inbeslagneming van het particulier eigendom van den ex-koning slechts een voorzorgsmaatregel is, reke ning houdende met de mogelijkheid, dat de koning nog eens ter verantwoording zal worden geroepen. De ko ning heeft n.1. zijn geheele vermogen in het buitenland lp zekerheid gebracht. De regeering zal haar beslissing, hoe verder te handelen, opschorten, totdat de Nationale Vergadering zich heeft uitgesproken. Ex-koning Alfons 45 Jaar. V.D. vernam d.d. gister uit Madrid: Heden herdenkt ex-koning Alfonso zijn 45sten ver- Jaardag De monarchisten zullen geen enkele betooging of de monstratie houden en zullen alles vermijden, wat lijkt op een viering of herdenking van dezen verjaardag, teneinde elke provocatie van republikeinsche extremis ten te voorkomen. Zelfs eenige monarchistische verkie zingsvergaderingen die heden zouden worden gehou den. zijn uitgesteld. z Op een communistische vergadering, die gisteren ts Barcelona werd gehouden, werd een motie aangenomen, waarin de arrestatie van alle aartsbisschoppen en bis schoppen van Spanja werd geëischt. Verkiezingen op 28 Juni. Eenige weken uitgesteld. De verkiezingen voor de wetgevende kamers worden tot 28 Juni uitgesteld. Oorspronkelijk zouden zij reeds den 7en Juni worden gehouden. Do regeering motiveert het uitstel met de overweging dat het opstollen der nieuwe kiezerslijsten langer tijd in besla* neemt dan men aanvankelijk dacht. Bisschop van Vitorla heeft Spanje verlaten. De minister van binnenlandsche zaken heeft Ver klaard, dat de bisschop van Vitorla, wegens zijn politie ke interventie een gevaar voor den vrede in het Basklsch gebied is geworden. Hem zou gelegenheid gegeven wor den om Spanje te verlaten. De bisschop heeft dezen wenk opgevolgd en heeft gis teren de grens overschreden. Vier dooden; tien gevangenen gevlucht. Uit Rio dc Janeiro wordt gemeld, dat cr onder de 400 gedetineerden in de staatsgevangenis te Curityba, in den staat Parana, een oproer heeft gewoed, dat roeds is onderdrukt. Tien gevangenen wisten te ontkomen. Twee bewa kers en twee gevangenen werden vcdood en negen gevangenen gewond. OngeveerloO.OOO man er bi] betrokken. Naar uit Parijs wordt gemeld, hebben de arbeiders in de textielindustrie van Roubaix en Tourcoing en omstreken Zondagavond vergaderingen gehouden, waarin de voorstellen der patroons inzake loonsver laging werden besproken. Met algemeene stemmen werd besloten deze voorstellen te verwerpen. De or ganisaties, die bij den algemeenen arbeidsbond (C.G. T.) zijn aangesloten, hebben besloten Maandagoch tend de algemeene staking af te kondigen; hierbij zijn 125.000 arbeiders betrokken. De mogelijkheid be staat echter, dat op het laatste oogenblik door de regeering nog stappen worden gedaan om tot een accoord te komen. De algemeene staking afgekondigd. Later uit Rijssel: De algemeene staking in de textielindustrie is Maandagochtend afgekondigd Men schat het aantal stakers op 100.000. Een twintig- a vijfentwintigdui zend mannen en vrouwen is aan het werk gebleven. MALAISE IN DE ENGELSCHE SCHEEPVAART. Verlaging van salarissen. Uit Londen: De groote scheepvaartmaatschappij de Peninsular Orlental Steam Nav. Cy., kondigt aan dat de salarissen van de directeuren en het personeel met ingang van 1 Augustus as. met 10 pet zullen worden verlaagd ten gevolge van de malaise in den handel en in het passa giersvervoer. Dit besluit volgt op een soortgelijke actie van andere scheepvaart maatschappijen. BRIAND. Zou zün ontslag handhaven. Uit Parijs: De „Intransigeant" maakt melding van het gerucht dat Briand Donderdag weer te Parijs zal zijn. Hij is voornemens zijn onslag te handhaven. De Ned. consul-generaal te Riga deelt het volgende mede: Uit betrouwbare bron wordt bericht, dat in de Oekrajine twee groote suikerfabrieken zijn opgericht en dat veder nog drie dergelijke fabrieken in Grusi- nië, Wladiwostock en Siberië gebouwd zullen worden. Elke fabriek heeft een capaciteit van 2000 a 2500 ton suikerbieten per 24 uur of zal die hebben. Uit dit bericht blijkt opnieuw, dat de Sovjet-regee ring groote aandacht besteedt aan de suikerproduc tie en belangrijke kosten daarvoor over heeft. Naar verluidt zijn anderhandelingen gaande met betrek king tot den verkoop van de installatie van een Ne- derlandsche suikerfabriek aan Sovjet-Rusland. LAGE BOTERPRIJZEN IN DUITSCHLAND. Polen kan niet meer concnrreeren. Uit Berlijn: De Poolsche boter-exporteurs hebben naar de „Voss. 5 eitung" meldt, den laatsten tijd hun leveringen naar Duitschland stopgezet. De reden hier voor is de zeer lage Duitsche boterprijzen van den laatsten tijd. DOODELIJKE VAL VAN PARACHUTE SPRINGSTER. V.D. verneemt uit Parijs: Zondag werd te Epernay bij Reims een vliegfeest gehouden, waarbij o.a. een zeventienjarige Fransche parachute-springster met een valscherm uit een vlieg tuig zou springen. Toen het vliegtuig, waarin zij zich bevond, op 500 meter hoogte vloog, sprong zij er uit. Door tot nog toe onbekende oorzaak opende de para chute zich niet en het meisje kwam op den grond lerecht. Zij was op slag dood. Bezoek van dagblad-correspondenten aan do „Empress of Britain". Een vrij groote schare van genoodigden, waaronder één dagblad-correspondent voor elk der Europeescho landen, en onder wie de Londensche corr. van de N.R.Ct is door de Canadian Pacific Railway in staat gesteld om het nieuwe en grootste schip van deze rijke maatschap pij, de Empress of Britain, te Southampton teg aan be kijken. Met twee treinen stoomden wij, aldus genoemde corr., naar het reusachtige schip dat 42.500 tons meet. 758 voet lang. 97.5 voet breed is en 1153 passagiers be vatten kan, waarvan 423 eerste klas, 260 „toeristen-derde klas", en 470 gewone derde klas. Een wit schip als een kasteel, dat wel niet het grootste op Amerika varende vaartuig is dat vindt men in de vaart op New York maar toch tot de grootste behoort en zich althans hier door onderscheidt, dat het het snelst is. Het heeft op de Clyde een snelheid van 25.52 knoopen kunnen bereiken, terwijl men er voor de gewone vaart op Canada een snelheid van 24 knoopen van verwacht Hierdoor zal het de reis van Southampton naar Quebec in vijf dagen kunnen doen, waarvan het slechts 3% dag in den vollen Atlantischen Oceaan zal varen. Het schip schijnt over vloedig reservekracht te hebben en die groote snelheid daardoor ook gedurende zeer slecht weer te kunnen hand-haven. Alles is er op berekend' om te verzekeren dat de groote hiervoor benoodigde kracht zonder trillin gen werken kan. In de Empress of Britain wordt olie gestookt en slechts twee der drie reusachtige pijpen die nen voor de machines. De derde maakt deel uit van een geperfectioneerd ventilatiesysteem. Ook wat de reddings uitrusting betreft, beantwoordt het schip aan de laatste eischen van de Internationale Conventie voor de Veilig heid ter Zee. Zoodra men het schip betreden heeft, is men de ge dachte aan een schip eigenlijk volledig kwijt. Men be vindt zich in een zich over de gansche breedte uit strekkende groote hotelhal, »n zoo is het ook voor de rest feitelijk niet meer dan een drijvend modern hotel, dat ten hoogste door de ronde ramen er aan herinnert, dat men zicj^ nie' aan wal maar op een boot bevindt. Het is geen kleinigheid om deze over al haar verdie pingen af te wandelen. Gelukkig viel tusschen die wan delingen in het gezellige cocktail-uurtje en daarna de lunch, waaraan een Lord beweerde dat de wereld alleen door het Britsche Rijk, en zoo niet door het Britsche Rijk dan door niets gered kon worden. Deze Lord sprak alsof hij zelf het heele schip niet alleen ontworpen maar ook nog gebouwd heeft. Doch dit en passant. Op mijn rondtocht troffen mij vooral, in het onderst ondere, het verrukkelijke zwembad, zes voet diep, van heerlijk groen zeewater, cl Pt onder den spiegel door eenige groote lampen doorschenen wordt, het met alle mogelijke inrichtingen voorziene belendende gymnastiek lokaal, de sportterreinen en de Knickerbocker Bar, een cocktail bar zooals men al begrepen heeft, en die door een bekend „cartoonist" op bij uitstek geestige manier beschilderd is. De heele wordingsgeschiedenis van den cocktail, de kersen Inbegrepen, staat hier op koddige manier uitgepint. Eerste klas slaapkamers Van hutten kan men niet meer spreken: het zijn kleine slaapsalons, met bedden van normale grootte en van alle gemakken voorzien zijn er in allerlei variëteiten en men heeft er zicht blijk baar op uitgesloofd, om hen alle zooveel mogelijk indi vidueel verschillend te maken. „The Mali" de lange wandelgang over bijna de heele lengte van het schip, zal ook een groote attractie blijken. Dat de groote za len, eetzaal, rookzaal, schrijfzaal, lounge enz. op dit schip bijzonder groot zijn, behoef ik nauwelijks op te merken. Voor de uitrusting van deze groote vertrek ken heeft men zijn uiterste best gedaan Men heeft op dit stuk echter moeten roeien met de riemen die men heeft, en die riemen zijn op decora tief gebied in Engeland nu eenmaal sterk noch lang. De eetzaal is versierd door den schilder Brangwyn, en de danszaal door den schilder Sir John Lavery, welke laatste op decoratief gebied blijkbaar de aller eerste beginselen van smaak nog moet leeren. Ik kan mij en ik zeg dit geenszins uit patriotisme een danszaal als de zijne, met zijn hol ovaal van een hemel, diep blauw geschilderd en van talrijke ster ren voorzien, met wat dies meer zij, op een van onze groote Nederlandsche booten eerlijk gezegd niet den ken. De lounge is op gebied van decoratie en meu belen naar een redelijk begrip van smaak in het de coratieve een toonbeeld van wansmaak. Ook in Groot- Brittanje zal hier eerlang wel verandering komen, maar het is jammer dat de Empress of Britain van die verandering nog niet heeft kunnen profiteeren. Voor het overige weer een schip waar de Britsche scheepsbouw, voorzoover ik oordeelen kan, alleszins trotsch op kan zijn. Volgens een der sprekers heeft het snelheidsvoordeel van dit nieuwe schip nog deze beteekenis, dat men er over Quebec voorloopig nog spoediger New York en Yokohama mee bereiken kan, dan wanneer men rechtstreeks op New York vaart. De onruststokers gestraft. Naar aanleiding van geruchten omtrent ongere geldheden in de infanterie-kazerne te Ede, is bij onderzoek gebleken, dat deze ongeregeldheden moe ten worden teruggebracht tot een begin van verzet tengevolge van het optreden van een paar rad draaiers onder de manschappen van twee compag nieën van het 22e regt. infanterie. Maandag jl. werden er klachten geuit over het brood in een bepaalde compagnie van het 22e regt. Bij onderzoek bleek, dat het iets zuur was. Vrijdagmorgen herhaalde zich het incident, nu bij een andere compagnie van het 22e regt. De ontevre denheid nam toen dergelijke afmetingen aan, dat de compagnies-commandant een waarschuwende toe spraak hield tot de troep. Men was er inmiddels ze ker van, dat men te doen had met het optreden van een paar onruststokers. Daarop is tot strafmaat regelen overgegaan. De beide raddraaiers werden in voorloopig arrest gesteld; zij zullen zich later voor den Krijgsraad moeten verantwoorden. Voorts zijn veertig manschappen gestraft met twee dagen kamerarrest. Daarmede werd het begin van verzet, dat zich vertoonde, bezworen; ernstige onge regeldheden zijn niet voorgekomen en in de kazerne is alles rustig. DOOR HET WATER MEEGEZOGEN. In het Binnengasthuis te Amsterdam is opgenomen een 27-jarige man, die zich, ondanks de waarschuwings signalen, in het Sporuondsenbad aldaar, te water had begeven, toen het bassin leegliep, en op het rooster, waardoor het water wegliep, werd vastgezogen. Eerst nadat het leegloopen was stopgezet, kon men het slachtoffer naar boven halen. Hij bleek bewusteloos te zijn, had zijn linkerschouder ontwricht en schaafwonden opgeloopen aan beenen en borst. Nadat hfj tot bewust zijn was gebracht, is hij naar bovengenoemd gasthuis vervoerd. Kasieloin met een hamer een klap op zijn schedel gegeven. Een caféhouder van den Schiedamschen Dijk had dezer dagen een schilder opdracht gegeven om op de ruit van zijn café een lokkenden naam te schil deren. Met groote toewijding bleef de schilder gerui- men tijd bezig en nadat hij zichzelf overtuigd had dat de opdracht was voltooid, riep hij den caféhouder om het werk te komen keuren. Tot niet geringe verbazing van den kastelein stond er niets anders dan „café-bil- lard" op zijn ruit en tot groote verbazing en veront waardiging van den schilder was de kastelein het daarmee niet eens. De kastelein beweerde een schoon- klinkenden naam opgegeven te hebben, de schilder hield halstarrig vol, dat hij „café-billard" had moeten penseelen en dat stond er nu op. De schilder liep ge krenkt weg. De kastelein poetste met "Benzine zijn ruit schoon, waarna hij 'n anderen schilder opdracht gaf den gewenschten titel aan te brengen. Toen deze schilder zoowat halverwege was, kwam zijn voorganger langs, juist op eeh oogenblik dat de kastelein voor alle zekerheid even buiten stond om zich te overtuigen, dat nu inderdaad op het raam kwam wat hij er op wilde hebben. Het feit, dat een ander op die ruit aan het schilderen was gegaan en dat de kastelein er bij stond heeft den schilder van „café-billard" zóó opgewonden, dat hij een hamer js gaan halen, terug is gekomen naar het café, waar nog altijd de kastelein buiten stond en dien kastelein met een hamer een klap op zijn schedel heeft ge. geven. De kastelein is in het ziekenhuis verbonden. D» schilder is op het politiebureau in bewaring gestel! Kasteel bij Nice op afbetaling, Mevrouw Bretz, een Amerikaansche van middelbar S ren leeftijd, is de eigenares van een veertig vertnk. ken tellend kasteel te Nice, en heeft thans door tüg. f schenkomst van haar rechtsgeleerden raadsman dit f vorstelijk verbl-f tegen een geldelijke vergoeding aan- geboden aan ex-koning Alfonso, nadat zij vernom?Q l had. dat de voormalige monarch te Nice of in I omgeving der stad een dergelijk kasteel zoekt. Al- 1 fonsco's eischen zijn zoodanig, dat er maar twee kasteelen te Nice zijn, die er aan voldoen, en daar. van heeft mrs. Bretz er één. Zij heeft het kasteel tien jaar geleden gekocht voor twee millioen dollar. Maar door tegenslag op financier gebied was het haar niet langer mogelijk, het enorm» gebouw te blijven bewonen, zoodat zij thans in beschej. den appartementen te Nice haar intrek moest nemen De voorwaarden, waarop Alfonso het kasteel van haai kan overnemen, zijn wel eenigszins eigenaardig. Mrs, Bretz vraagt 8000 dollar contant, bij wijze van eerstii betaling, en vervolgens 1000 dollar per maand zoo lanjl zij leeft. Zij geeft daaraan de voorkeur boven een groot» som ineens, want, zoo zegt zij, dan moet ik het maar deponeeren op een bank, en ik houd niet van banken. (Zie le pagina.) Ook heden, Dinsdagmorgen is de postverzeitü^ vanuit richting Alkmaar nog totaal in de war, zooitó, men verschillende berichten etc. in dit nummer u) missen. BARSINGERHORS KOLHORN. Onze plaatselijke Harmonie-vereeniging „De Ee& dracht" behaalde op het concours te Schoorl, Zondag li den middagwedstrijd een eersten prijs met 159% punt en in den eere-wedstrijd ook een eersten prijs, met 81 punten en tevens in die afdeeling het hooigste aantal punten. De onderbouw van tien schuren in den Wieringer- meer is gegund aan den heer J. J. Baron, aannemer ta Drachten. z IJ ft PETTEN. Ter gelegenheid van haar 1ste verjaardag en tevens ter bekroning van het behaalde afdeelingskampioenschap belegde de voetbalvereeniging Petten Zaterdagavond een openbare f eestvergadering. De Voorziter, de heer G. Visser, opende met eriksAi welgekozen woorden, waarna de heer Geensen de feest rede uitsprak. De heer Eriks bood namens enkele trouwe support» de spelers een zilveren dasspeld aan, terwijl de zuster- vereeniging Bergen haar vriendelijke wenschen van «s prachtige bloemenmand vergezeld deed gaan. Na dit officieele gedeelte verscheen, het Pettens tooneelgezel- schap, voor het voetlicht, met „In Uniform". Dit span nende detective-tooneelspel, van den Hollandschen schrij ver J. v. Randwijk, heeft de aanwezigen van het begin tot het eind geboeid. Geen wonder: dit stuk bezit al!» kwaliteiten, die een dergelijk werk behoort te bezitten De vertolking was, zooals we dit van deze club gewend zijn, af. En wij zijn er de spelers dankbaar voor, dat ds opvoering, die door ziekte der leden herhaaldelijk wei uitgesteld, alsnog doorgang heeft gevonden. Deze per zik smaakt naar meer. Na de pauze werd nog een kluchtige één-akter opgfr voerd, die het voetballievende publiek herhaaldelijk deei schateren. Een gezellig bal hield de aanwezigen nog ge- ruimen tijd bijeen. De door den voorzitter bij den ss:- vang geuite wensch, dat deze avond bij velen in aaaj* herinnering zal blijven, zal zeker vervuld worden. Heden overleed, zacht en kalm, onze lieve Man, Vader, Behuwd- en Grootvader, de Heer eerder weduwnaar van P. PIJPER, in den ouderdom van 68 jaar. M. MET—KUIJPER. J. MET. VV. MET—SWAGER. C. LUITING—MET. J. LUITING. JAC. MET Jnr. C. C. MET—OTTER. PIET. DICK. JAAP JAN. Alkmaar, 16 Mei 1931. Kennemerstraatweg 125. INPLAATS VAN KAARTEN. Geboren: Dochter van C. KLINK en T. KLINK—van Leijen. Kolhorn, 19 Mei 1931. Voor de vele blijken van belang stelling, betoond bij het overlijden van onze geliefde Tante, WIJNTJE MAREES, wed. van Maarten Groen, betuigen wij onzen hartelijken dank. Namens de Familie, F. MOSK, ex.-test. Schoorl. Mei 1931. Alkmaar jubelt om d'Electrische verbinding, Het fuift, viert feest en is bevlagd, Nu met FORTUIN's Kleeding aan 't zwieren. Nog heden gekocht, niet langer gewacht 4Ü De Heer en Mevrouw PRINS- ROL danken bij deze voor de vele blijken van belangstelling voor en bij hun Huwelijk ondervonden. Den Burg, 16 Mei 1931. Te koop of te huur, wegens ziekte: met gewaarborgde vergunning. Flink bestaan. Te bevragen bij A. F. MEIJER, 't Zand N.H. TE KOOP; Een met beste afstamming en productie. JACOB KAAN, Wieringerwaard. In een klein pension wordt een gevraagd, voor het a.s. seizoen. Liefst met het bedrijf bekend. Brie ven aan A no. 19, Schoorl. Biedt zich aan: D. KRAB—Elings. Winkel. gevraagd als leerling in do bloe misterij, bij J. BIJHOUWER Winkel. gevraagd voor den hooibouw, bj H. BOUTHOORN, Boschweg, Zand. Gevraagd: Een voor den hooibouw. JOH. BAKKEN Aartswoud. Lekkere Blauwe Aardappelen te koop, bi] G. DEKKER, Grotnït»

Schager Courant | 1931 | | pagina 2