GOEDKOOP ADVERTEEREN Groot-adverteerders! vraagt ook gij naar onze lage tarieven, ook voor U hebben wij spot-goedkoope aanbiedingen. Vraag- en Aanbod-rubriek 50 cent SCHAGER ROOSJE, SCHAGER COURANT. f2.00. f 2.50. duizenden en nog eens duizenden wordt gelezen. Dit woord moet men steeds als ett onafwijsbare waarheid aanvaardentt in praktijk brengen. Zóó ook in dezen tijd, nu alles in het zakenleven stropt en allen luisteren met spanning naat een vleugje van opleving De inkomsten vloeien steeds langzamer en het zakenleven met zijn s tragere revenuen eischt dan ook minder kosten, minder uitgaven. De Directie der Schager Courant heeft dat ook gevoeld en brengt in de lgn dier redeneeritj met ingang van 1 OCTOBER a.s. de gelegenheid tot Een ieder heeft wel eens wat aan te bieden, te verkoopen, een ieder heeft wel eens wat noodig, aan le vragen. Welnu, daarvoor zal in de Schager Courant worden geopend, waarin men voor slechts een aankondiging kan plaatsen van hoogstens 5 regels Zend' ons uw opgave, sluit er 50 cent bij in, in postzegels of op andere wijze en in het eerstvolgende nummer der Schager Courant vindt men zijn aankon diging, zijn want zóó zullen wij deze kleine aankondigingen noe men. Contante betaling en het speciaal noemen dat de gezonden aankondiging als Schager Roosje geplaatst moet worden, wordt door de Directie als eisch gesteld. Geschiedt dat niet, dan wordt het al gewone adver tentie geplaatst. Maakt van deze goedkoope gelegenheid tot adver- teeren allen gebruik, opdat deze Schager Roosja populair worden. En wat wij andere jaren alleen met St. Nicolaa doen, n.1. een aanbieding voor de zakenmenschen ca voor een futje te adverteeren, die aanbieding breiden wij nu uit voor het heele najaars-seizoen. Vanaf 1 Oetober begint die goedkoope reclametl|l Bakker, slager, kruidenier, manufacturier, nu kunt ge, ook als kleine zakenman, die geen groote reclame onkosten kunt betalen, uw artikelen onder aller aa> dacht brengen. Een advertentie van deze grootte kost Een advertentie van deze grootte kost Zendt ons dat bedrag en ook deze order zal naaruw genoegen worden uitgevoerd. Dit is adverteeren tegen een prijs, die elke con currentie tart. Neemt deze gelegenheid te baat om Uw debiet uit te breiden, om uw zaak tot grooteren bloei te brengen. Want vergeet niet dat de Scbager Courant in heel Hollands Noorden, in meer dan 20 ge meenten niet alleen in duizenden exemplaren wordt verspreid, maar, en dat zegt veel meer, door En in dit laatste feit ligt juist de groote kracht dezer reclame. De krant waarin ge adverteert nu*1 worden gelezen, met belangstelling en aandacht, alleen kan uw reclame succes hebben. Kranten die niet de volle aandacht hebben, Te!' huizen ongelezen naar de prullemand en uw adrt1' tentie treft zoodoende geen doel. DE DIRECTIE.

Schager Courant | 1931 | | pagina 8