sint CADEAUX L. BOLTE Schagen buitengewoon collectie Alles dit jaar voor zulke lage prijzen. Fa. GEBR. BISCHOFF. „Gritzner" Naaimachines, jlVat vindt U bij ons dit jaar een Tompouches. Dameskousen. Heeren-Mode- artikelen. Gebreide Wollen Artikelen. Gemaakte Goederen Corsetten Twilfit Corsetten Tricot Goederen fllCOLAA net zijn zwarte knecht hondt HEDENMIDDAG, e.s. WOENSDAG en DONDERDAG zitting vanaf ïall drie tot zes uur, teneinde andlëntie te verleenen, speciaal voor de kinderen, Ouders, komt met I Uwe kleinen op bezoek bij St. Nlcolaas, het ls een bijzonder aardige attractie. Alwle ook slechts ^'™joor één galden besteedt, ontvangt reeds een snrprlce. ii LD. jij. Heerep Zakdoeken, in gekleurd en wit. Dames Zakdoeken, in batist, gebor duurd en fantasie. Dames Zakdoekjes, in eenvoudige en luxe verpakking. Kinder Zakdoekjes met poppetjes en randen. Witte Kleedjes Theesluiers Stola's Loopers. Kunstzijden Kleedjes Zijden Chantung Kleedjes f 1.10 Crêpe Kleedjes 29, 37%, 65 ct. Gobelin Kleedjes Velvet Kleedjes Pluche Tafelkleeden Damast Tafelkleeden W'aschechte Tafelkleeden Schoorsteen Loopers Witte en gekleurde Bedspreien Ontvangen een nlenwe collectie. Gewone Dames Tompouches f 1.40, 1.95, 2.25 Speciale aanbieding prima zijden Tom- pouches met mooie haken f 3.75 Betere Tompouches f 5.00, 5.50, 6.50 Kinder Tompouches f 1.45, 1.75, 1.90 Nergens vindt U een dergelijke collectie als bij ons, en dan voor de nieuwe, lage prijzen. Wollen Dames Kousen Zijden Kousen Macco Kousen Zijden met wollen Kousen Katoenen Kousen Skisokjes Ook in Kinder Kousen hebben wij een groote keuze in de nieuwste kleuren in 7 kwaliteiten. Voor kleine Kinderen hebben wij zeer aardig goed. Handgebreide wollen Jurkjes Pakjes en Cape's Bébé Manteltjes Wollen Overgooiertjes Bébé Slobkousen Bébé Slobbroeken Bébé Mutsjes en Hoedjes Bébé Schoentjes Glansgaren en wollen Truitjes Glansgaren Pakjes en Jurkjes Wantjes Handschoentjes Bébé Schortjes, Lakentjes, Sloopjes TAFELGOEDEREN. Ontbljtlakens - Tafellakens ln Da mast en katoen - Servetten. ONS GROOTE SUCCES-ARTIKEL. Nappa Dames Handschoenen, ook in de nieuwste kleuren, wol gevoerd, f 2.75, 3.20, 3.75, 4.25, 5.75 Wildleeren Dames Handschoenen, spe ciale aanbieding f 2.25 Tricot Dames Handschoenen, met en zonder bontranden. Heeren Nappa Handschoenen, met wol gevoerd f 3.75, 4.00, 4.75, 5.50 Gebreide wollen Heeren en Jongens Handschoenen. Witte Overhemden Peccal en Tucor Overhemden Flanellen Overhemden Zijden en wollen Sjaals Zijden Cachenez Pochettes ZELFBINDERS. Speciaal voor St. Nlcolaas, ontvin gen wij een geheel nieuwe collectie die dezen keer bijzonder voordee- llg ls -:- Heeren- en Jongens Bretels Hoeden en Petten Slobkousen Heeren Lumberjacks Heeren Pullovers Heeren Vesten, met en zonder mouwen Truien, met en zonder ritssluiting Jongens Lumberpakjes Wollen fantasie Sokken IJs- en Bontmutsen Kleine tricot Pakjes Dames Pullovers Dames wollen Vesten Kinder Pullovers Alpins in chinelle en wol is onze specialiteit. Onze modellen zijn uitstekend. Dames- en Kinder Schorten Stofjassen, ook in wit Gekleurde Bretelschorten Witte Bedien Schortjes Witte Hemden en Nachthemden Flanellen Nachthemden Heeren- en Jongens Sporthemden Dames- en Kinder Pyama's is een begeerd artikel. Groote keuze Corselets - Sportcorset- ten - Corsetten met zijsluiting - Dito met binnenband - Jarretel Gordels. Engelands beste fabrikaat. Prima pasvorm. Onbreekbare baleinen. is eeu nuttig geschenk. Tricot zijden Onderjurken, met kanten pas, in lichte kleuren, slechts f 1.65 Zijden gemoltonneorde Onderjurken, f 1.55, 1.73, 1.95, 2.10 Bijpassende Directoirs f 1.05, 1.20, 1.35, 1.50 Camisols in wol, zijde en macco. Agentschap Duitschlands beste fabri kaat. - 10 jaar garantie. Groote keuze in de courantste soorten. Als bijzondere Reclame verkoopen wij nu deze week el Crêpe de Chlne, waarde f 9.00, voor slechts 11.20. Keuze uit 11 moderne kleuren, als zwart, marine, de nieuwe groene kleur en lichte tinten.

Schager Courant | 1931 | | pagina 7