Sport van de Paaschdagen. E.V.C. I —Schagen I. 2-1. Voetbalfeest te Oudesluis. Woensdag 30 Maart 1932 SCHAGER COURANT Vierde biad No. 9045 CRISIS Noodlottig ongeval in de eerste 10 minuten. De Scbagen-back Middelbeek breekt z'n been. Daarna een slappe vertooning. Onmiddellijk na den aftrap zit E.V.C. er goed op en het Schagendoel beleeft reeds eenlge benauwde oogen- blikken. Middelbeek onderbreekt tal van aanvallen. In de Schagenploeg wil het niet bijzonder vlotten. Verschei dene spelers staan op een verkeerde plaats door het niet medespelen van enkele spelers. Hierdoor wordt het ge- heele elftal door elkaar gehaald. Bij een mooie aanval van Schagen ontkomt het E.V.C.-heiligdom ternauwer nood aan een doorboring als Buiskool mooi voorzet en Watertor net iets te zacht inschiet waardoor de E.V.C.- keeper den bal net neg te pakken kan krijgen. Dan gaat E.V.C. weer ten aanval; er zal nu ongeveer een minuut of 10 zijn gespeeld. De rechtervleugel van E.V.C. breekt mooi door. maar wordt door Middelbeek nog zoo lastig gevallen, dat men niet voldoende kan spelen. Hierbij komt Middelbeek in botsing met den E.V.C.- rechtsbinnen. waardoor hij direct neervalt. Eerst dacht men aan een gewone verwonding, daar hij op eigen be weging het veld kruipende verliet. Maar de direct ont boden geneesheer constateerde een beenbreuk. Middel beek werd vervolgens per auto op dokters advies naar het ziekenhuis te Alkmaar vervoerd. De toestand redelijk wel. Naderhand zijn we aan het St. Elisabethgesticht een bezoek aan brengen en hebben Middelbeek gesproken. Deze deelde mede dat hü zich vrij goed gevoelde, alleen nu en dan ontzettende pijnen had. Dinsdagmorgen zou een foto van de beenbreuk worden genomen. Het is te hopen, dat het zetten dusdanig mag verloopen dat hij er geen verdere hinder van zal ondervinden. ■Door dit ongeval wilden enkele Schagenspelers niet meer verder spelen. Tenslotte werd besloten de Moor mee te laten spelen en zoo goed en zoo kwaad als het ging door te seplen. 't Spel leed er echter dusdanig onder dat het meteen minstens een klasse scheelde. E.V.C..nam reeds spoedig daarna de leiding, waarmee de rust in trad. Na de rust werd er wel goed aangepakt, maar de Schagenspelers waren een voor een te huiverig, waardoor <Ten E.V.C.crs steeds de gelegenheid werd geboden te spelen. Tien minuten voor het einde maakte E.V.C. 20. Nu begint Schagen nog even goed te spelen, maar de tijd is nu te kort om dezen achterstand in te halen, toch was het bijna nog gelukt. eErst maakte Kakebeeke een juweel van een doelpunt en verkleint den achterstand. Dan redt op schitterende wijze de E.V.C.-back een ze ker schijnend doelpunt. Watertor tipt den bal net langs den keeper het doel in, maar net op de doellijn weet een back den bal nog te keeren en corner te werken. .Deze levert niets op. Kort hierop is het einde van deze onder treurige omstandigheden gespeelden wedstrijd.- Het was dan ook een geweldige knak voor Schagen. Schagen-Comb.—Helder-Comb. 2—3. Een aardag partijtje voetbal. Zondag jj. kwam Helder's Fijnste Combinatie bij Schagen op bezoek om een vriendschappelijken wedstrijd te spelen tegen een Schagen-comblnatie. De H.F.C.- combinatie bestond uit spelers van Helder 1. 2, 3 en 4 en die van Schagen als volgt: Bijlsma. K. Rempt. R. Rempt. Jb. Molenaar. S. Breebaart. J. Komen. C. de Moor. Kroonenburg. N. N. Paulusma. Lutjeharms. Zooais de lezer dus ziet, was het feitelijk geen combi natie. Het was bijna Schagen II behalve Lutjeharms, die uit S. I kwam. Er is goed spel te zien gegeven, vooral Breebaart. de spil, is nu beslist op z'n plaats. Nog een weinig beter probeeren te plaatsen en het is subliem. Mede door het feit, dat Breebaart 2en Paasch- dag met S. I mee moest, kon hij zich niet geheel ge ven. Om even over half drie blaast A. Watertor begin nen. Schagen neemt middenuit er gaat meteen op de H.-veste af. Ec-n juweeltje van een voorzet van links wordt door Kroonenburg juist over gekopt. Het spel der Spartanen valt ons geducht mee. Helder valt na 9 minuten spelens mooi aan, de rechtsbuiten krijgt den bal te pakken en zet mooi voor. Keeper Bijlsma stopt den bal. maar niet goed. Hij slaat den bal voor Godschalk, die meteen inschiet, 01. Een onvergeeflijke fout van den Schagen-doelverdediger, om den bal neer te slaan. Schagen valt steeds aan. maar doelpunten komen er niet. Eenige kogels stopt keeper Meijlnk van Helder uitstekend. Eenige corners, op de Helder-veste genomen, leveren niets op. Ze belanden of achter of worden door Meijlink resoluut weggewerkt. Toch is Schagen in de meerderheid en vallen geregeld aan. N.N. krijgt den bal te pakken en schiet op doel. De bal raakt echter een der Helder-bacKS en verandert van richting. Tenslotte draait de bal net tusschen de backs door. Intusschen is Lutjeharms van den vleugel aan komen loopen en geeft keeper Meijlink geen kans, 11. Een Helder-spelev wordt vervangen door Burger van Helder 1. Dit betee- kent voor Helder een goede versterking, wat direct merkbaar is. Direct valt Helder goed aan en moet keeper Bijlsma handelend optreden. Dit gaat hem ech ter goed af. Dan valt Schagen weer uitstekend aan. Breebaart plaatst den bal naar Jn. Komen, die plaatst over Juultje heen naar den Schagen-linksbuiten, die een aardig voorzetje geeft. Paulusma raakt den bal half, waarna de Helderback mis trapt en N.N. inschiet, 21. ^og tal van malen ontkomt het Helder-doel 'n door boring, maar met keeper Meijlink aan het hoofd bie den ze de Scha gen-aanvallen kranig. De Moor schiet nog eenmaal keihard over, waarna de rust ingaat. Na de rust. - Helder neemt middenuit en gaat, door Burger geleid, ten aanval. Gebr. Rempt weren zich geducht en moeten alle zeilen bijzetten om erger te voorkomen. Burger heeft tegen R. Rempt weinig in te brengen. Steeds is het Rempt Sr. die Burger dwars zit. Het gevaar is ech ter niet af te wenden en als Burger een momentje ^vrijgelaten wordt, schiet hij over Bijlsma's hoofd in, '~T~ ®chagen valt tal van malen aan, maar het botert |iuet bijzonder in hun voorhoede. Eenige zijn aan een bij zon ere bewaking gesteld voor hun in bedwang houden.. De Moor en Kroonenburg doen wel aardig werk, maar Kroonenburg geeft De Moor te veel ballen terug, die zelf zeer gemakkelijk naar binnen kan plaatsen. Z'n zelfvertrouwen is ver te zoeken. Het is echter wel te lee- ren. N.N. was goed, doch het zal wel vreemd geweest zijn, om weer eens een wedstrijd te spelen en dan nog wel tusschen geheel vreemde spelers, Paulusma kan beter dan hij vanmiddag was. Voor de rust heeft hij prima werk geleverd. De halflinie was in z'n geheel prima. Molenaar is een betere halfspeler dan een voor hoedespeler. De backs waren prima. KI. Rempt wake echter voor te ver opdringen. Keeper Bijlsma was van middag wel wat lossig. Hij heeft echter overigens goed werk gedaan. Oefenen in klemvastheid kan geen kwaad. Na 20 miguten spelens maakt Helder tenslotte door een misverstand van Schagen's keeper 3—2, waarmede het einde kwam van dezen zeer sportief gespeelden wedstrijd. VAN DE ASPIRANTEN. De beide adspiranten elftallen gingen danig verzwakt naar den Helder. Schagen a moest tegen H.R,C-. a en ver loor met 20. Schagen b moest tegen H.R.C. c en ver loor met 40. Zoowaar een slechten dag. Succes«nieuws Wieringen. Zondag speelde Succes 1 een propagandawedstrijd aan de Oudesluis ter gelegenheid van het 10-jarig bestaan van Dosko. Aanvankelijk was den wedstrijd vastgesteld Schagen 1Succes 1. doch Schagen had bericht van verhindering gezonden, zoodat het Dosko-bestuur de hand had kunnen leggen op B.K.C. 1. Nadat de wedstrijd Oudesluis 1Petten was afgeloo- pen, begon B.K.C. 1Succes 1. Om drie uur liet scheids rechter Dol beginnen. S. wint de toss en B. trapt tegen wind af. Direct is S. in den aanval. B.K.C. weet eenige aanvallen af te slaan, doch het is de S.-rechtsbuiten die S. de leiding bezorgt. Al spoedig maakt de S. midvoor 20. B.K.C. werd geheel teruggedrongen en moest voor de rust hun keeper vijf maal gepasseerd zien. De rust- ging in met 50 voor Succes. Na de rust krijgt B. den wind in den rug. en zit di rect voor het S.-doel. Doch de S.-backs en keeper geven niet thuis,De aanvallen van B. zijn niet gevaarlijk. Ze schieten alleen over of naast. Intusschen verstrijkt de tijd en menigeen denkt dat het 5—0 zal blijven, doch eenige minuten voor het einde maakt Succes er 60 van. B.K.C., alhoewel met eenige invallers, had wel een te- genpunt verdiend. Na afloop van de wedstrijden reikte de Voorzitter van Dosko met een toepasselijk woord de prijzen uit, en werd door de voorzitters of aanvoerders, op humane wijze bedankt voor de sportieve wedstrijden, dezen dag ge- Als vervolg op de feesten ter gelegenheid van het 10- jarig bestaan van DOSKO. werden gedurende de Paaschdagen verschillende wedstrijden georganiseerd en heerschte zoodoende op het DOSKO-veld een feestelijke stemming. Op den len dag werden gespeeld DOSKO.—Petten en SuccesB.K.C. We laten hieronder volgen de verslagen van genoemde wedstrijden. PETTEND.O.S.K.O. Om ongeveer half twee laat scheidsrechter Dol begin nen. Petten valt het eerst aan, waarbij blijkt dat hun doelman nu de midvoorplaats bezet, waarin hij aardig werk doet. Als D. aanvalt, geeft Moerland goed door, welke aanval op het laatste moment kan worden ge keerd. Dan komt P. sterk in de meerderheid en weet de leiding te nemen. Er wordt vrij forsch gespeeld, waar tegen scheidsrechter, vóbral met gevaarlijk spel. te wei nig optreedt. DOSKO. neemt dan den aanval over. Veel wordt over het doel geschoten en de P.-keeper heeft vele malen niet over geluk te klagen. Toch komt de gelijkmaker, als C. Stammes juist naast schiet, komt de bal na den uittrap bij Veltman terecht en zijn schot treft doel. De aanvallen van Petten zijn uiterst gevaar lijk, vooral de rechtsbinnen is steeds een gevaar voor de D.-verdedigLng. Na rust hetzelfde spel met P. steeds iets gevaarlijker. De spanning blijft er in. P. weet nog tweemaal 'te doelpunten. D. nog eenmaal zoodat P. nog maals over D. zegeviert. Het spel van den P.-rechts- half is te bonkig; hij hoede zich voor gevaarlijk spel. Meesters van Petten voetballen goed, zij hebben den keeper zijn werk heel wat verlicht. Bij D. geen uitblin kers, SUCCES—B.K.C. Om 3 uur wordt met dezen wedstrijd begonnen. S. heeft 1. B. meerdere invallers. Voor rust was deze wedstrijd een spel van kat en muis, waarbij B. de niet benijdenswaardige rol van muis op zich moest neinen. Een zeer zwakke doelman bij B. was oorzaak, dat uil 2 fouten van hem S. spoedig een 20-voorsprong had. D. S.-voorhoede speelt een goede partij, waarbij de wind en hun middenUnie een te waardeeren bondgenoot blijkt te zijn. De S.-midvoor speelt een vlug spel en weet steeds gevaarlijke situaties voor doel te scheppen, maar op het laatste moment is hij vaak te zelfzuchtig, waardoor goede aanvallen niet tot hun recht komen. Daar hij zich slecht kan beheerschen, hoort hij in pro- paganda-voetbal zeker niet thuis. Scheidsrechter Dol trad tegen dezen speler veel te lankmoedig op, wat na rust zou blijken. Na deze afdwaling zij gezegd, dat S. reeds met rust een veilige 50-voorsprong had. Het was B. niet gelukt om tegen te scoren. Na rust zijn de bordjes verhangen en is B. uitgesproken in meerder heid. Het pechduiveltje bevindt zich echter op hun weg. De S.-achterhoede speelt nu veel minder goed. maar met veel geluk houdt de S.-keeper zijn doel schoon. Na dat 10 minuten voor het einde de S.-midvoor eindelijk wordt weggezonden, weet S. met 10 man spelende, nog maals te doelpunten en wint met 60. Indien B. niet meer traint en niet over spelersmateriaal weet te be- schiken, ziet het er in de competitie 1932'33 donker voor haar uit. 2e PAASCHDAG. D.O.S.K.O.-COMB—B.K.C.-COMB. Een harde wind. die het verblijf op het veld niet tot een genoegen maakte, is oorzaak dat in 't begin slechts weinigen zich langs de lijnen wagen. Ofschoon van goede voetbal in dezen wedstrijd nimmer sprake was, is het door de wisselende kansen waarbij om beurten werd gedoelpunt, toch nog en aardig partijtje geworden. Na dat D. langen tijd een 21-voorsprong had wist B. den strijd toch nog met 32 te winnen. Dit is tenminste een pleister op de wonde van SuccesB.K.C. H.R.C. I—Alcmaria I. Hierna werd begonnen met de clou van de wedstrijden. Dergelijke wedstrijden, voor plaatsjes als Oudesluis al tijd een evenement, staan reeds dagen te voren in het teeken der belangstelling. Ondanks opgaven in de cou rant' is de groote vraag: hoe komen zij uit?; komen zij volledig? Het antwoord vindt U in onderstaande op steling: Alcmaria: Jongsman; Schokker en Koning: Rootring. v. d. Val en Lengers; Amoureus, Rootring Jr., Peere boom, De Jong en Bos. H.R.C.: Prins; Beijer en Siersma; Sanders, Evers en Marsman; J. Beneker, Hoogendijk, W. Beneker, P. Roobol en Kaptein. Scheidsrechter Visser. Voordat de elftallen naar het terrein van den strijd gaan, wordt door den voorzitter van H.R.C., mede na mens Alcmaria aan DOSKO. een mooie bloemenmand aangeboden voor haar 10-jarig bestaan. Deze attentie werd door DOSKO op hoogen prijs gesteld. Er is nog heel wat publiek gekomen, dat de koude getrotseerd heeft, zoodat voor Oudesluis, gezien de omstandigheden, nog van een druk bezoek kan worden gesproken. Scheidsrechter Visser laat lang op zich wachten, zoo dot om 3.10 wordt getost. A. wint den opgooi, zoodat R. aftrapt. Reeds spoedig krijgt R. een corner te ne men als Koning wel wil kippen, maar Kappie kan den bal niet goed voor het doel krijgen Als nog maar 3 minuten gespeeld is, trapt Roobol naar een schijnbaar onbereikenbaren bal; hij weet hem echter in zijn macht te krijgen en doelpunt op goede wijze voor R. 10. A. komt nu ook even los, maar haar aanvallen leveren mede door fraai werk van Siersma niet veel gevaar op. R. is sterker en vele aanvallen heeft het A.-doel te doorstaan, maar de A.-keeper weet voorloopig stand te houden. De A.-back Koning is hier een geweldig struikelblok voor den R.-aanval. Een hard schot van Hoogendijk stompt de keeper corner. Als de A.-keeper dan een schot van Kaptein stopt, wordt hij door Hogendijk op ontoelaatbare wijze genomen, waar voor deze zeer terecht een waarschuwing krijgt. Als Roobol weer mooi inschiet, werkt de A.-keeper corner. Hieruit ontstaat een scrimage. de keeper raakt den bal kwijt, hij herstelt zich en gooit nogmaais corner, waar na Beneker naast schiet. Dan volgen eenige A.-aanval- len en op een gegeven moment krijgt Peereboom een vrije kans voor den gelijkmaker, maar mist op het laatste moment. Een vrije trap, door De Jong genomen verdwijnt over het doel. Het woord is nu weer aan R, en nadat eenige aanvallen zijn afgeslagen, laat de kee per bij een tamelijk tam schot den bal vallen, waarna R. gemakkelijk de leiding vergroot. 20. Dan volgen zeer vlug eenige aanvallen op beide doelen, waarbij Peereboom naast schiet en 't harde schot van Roobol corner wordt gewerkt. De rust breekt aan met den stand 20. Na rust is A. direct in de meerderheid en de R.-verdediging krijgt het even hard te verantwoorden. Peereboom schiet hard in keepers handen en Amoureus schiet net naast. Als Beneker dan hard doorgeeft naar Kaptein, schiet deze in makkelijke positie ver naast. Dan volgt een snelle A.-aanval. Peereboom komt er door en geeft den uitloopenden Prins met een schitte rend schot geen*schijn van kans, 21. Direct hierna schiet De Jong een goede kans over. Beneker trapt dan na, wat den scheidsrechter blijkbaar ontgaat. Als Bos inschiet, stopt de R.-keeper goed. Uit een voorzet van links mist Peereboom. Een hard schot op het A.-doel wordt door Jongsman gestopt, waarna Beneker juist riaast schiet. Ofschoon A. nu in de meer derheid is, zijn de R.-aanvallen niet zonder gevaar, daar Beeker beter op dreef blijkt dan voor rust. Bij een A.- aanval laat Bos een schitterend scherp schot, wat Prins op even mooie wijze corner stompt. De A.-speler Root ring Sr. dwingt door zijn geweldig elan en goed tech nisch werk zijn voorhoede steeds tot den aanval, maar de R.-verdediging laat zich niet gemakkelijk passeeren Aan beide kanten volgen nog goede aanvallen, waarbij nog vermelding verdienen een harde schuiver van Pee reboom, welke Prins corner werkt, terwijl Beneker aan den anderen kant nog de kracht van den staander pro beert en dan geeft Viseer het eindsignaal. Wij geven als onze meening wer dat het beste eltfal de overwinning behaalde. Wil men een nabeschouwing dan zij gezegd dat bij A. Rootrig Sr. de beste speler van A. en ook van hetgehe ele veld was. Verder speelde Koning een goede partij back. waarbij zijn lengte hem goede diensten bewees, terwijl de rest matig was en de keeper zelfs zeer zwak. Bij R. was keeper Prins voor zijn taak berekend, de beide backs goed. waarvan Sierema de beste; in de middenlinie was Sanders de man van de techniek en in de voorhoede was midvoor Beneker na rust gevaar lijker dan daarvoor. Hoogendijk vaak te onbesuisd, hij hoede zich voor te forsch spel. Roobol is van ouds de zwoeger, waarbij hij naar wij meenen. de beide doelpun ten voor zijn rekening nam. De buitenspelers hadden tegen wind in veel moeite den bal voor 't doel te krij gen. iets waarin zij niet altijd slaagden. Het mooiste compliment is echter, dat alle spelers er met dezen wind van gemaakt hebben wat zij konden, en dat de strijd het aanzien ten volle waard is geweest. Nog iets over de scheidsrechters. De V. V. Dosko heeft het o.i. niet best getroffen. Op den eersten dag floot Dol. een scheidsrechter, die voor het leiden van eenigszins forsche wedstrijden te weinig optreedt. Vooral gevaarlijk spel bestraft hij te weinig. Scheidsrechter H. Augustein heeft absoluut een ver keerde kijk op buitenspel en waar hij zich niet de min ste moeite gaf zooveel mogelijk te zijn waar de bal was. Zoo was hij dezen middag zeker niet voor zijn taak be rekend. Wij kijken daarbij niet op een paar gemaakte fouten, maar het moet er toch niet te dik op liggen. Scheidsrechter Visser was nog de beste van het drietal. Na afloop van AlcmariaH.R.C. vereenigden spelers en officials van beide vereenlgingen zich aan een diner, aangeboden door Dosko. waarbii ook aanzaten de da mes der spelers. Tijdens het diner werden de mooie prijzen uitgereikt. Waar wij echter niet in de gelegen heid waren dit gedeelte bij te wonen, kunnen wij echter wel volstaan met te zeggen dat zeker wel het noodige zal zijn gesproken. Het eerelid van Dosko, dr. Oterdoom voorzitter Hoogvorst, voorz. Tijssen van H.R.C, en anderen zullen daar wel voor gezorgd hebben. En nu aan den slag Dosko, tracht uw vereeniging sterk te maken, zoodat ge bij een volgend jubileum kunt zeggen dat uw feesten goede vruchten hebben afgeworper Waarom voert gij Nederlander toch lijnkoek uit 't buitenland Voert Bertels' Lijnkoek of Schilfer! Met veel roéér vet en 5 vocht minder. Verder rijn schitterende resultaten en be langrijke voederbesparing verkregen met: PaKr, uitgebalanceerd rvclLlU f dagrantsoenkoekje voor iedere melkgift tot 4 melkvet. De melk hiervan kost nog geen 3 ct.p.liter. "Pafirv 13 uitgebalanceerd koekje lvclLlw IJ voor mestrunderen. Bertels Kunstkorrei volledig dagrant soen. Voordeelenméér en grooter kwali teitseieren dieren Ie. 2e en 3e leg blijven in beter conditie: arbeid- en voederbesparing. Brochure met voederrantsoencn voor iedere melkgift als ook eierlijsten gratis. Weiqert namaak, let op ons ongeschonden loouje en dat op elk koekje het woord ..Bertels" staat. BERTELS' Oliefabrieken N.V., A'daxn. speeld. De spelers bleven nog een gezellig uurtje in de danstent van Slikker bijeen. Maandag 2en Paaschdag. speelde Succes 4 tegen D.W.S. 2 van den Helder een vriendschappelijken wed strijd. Om 12 uur liet Metselaar beginnen. S. speelde met 4 Invallers, dooh gaf goed partij. De rust ging in met 30 voor S. Na de rust had D.W.S. het windvoordeel en waren zeer fortuinlijk, door 4 maal den S.-keeper te pas seeren. zoodat S. toch verloor met 34. Om 2 uur kwam S. 3 ln 't veld tegen D.W.S. 1. Dit was een aardige wedstrijd, doch S. was hun de baas. Na 10 minuten gespeeld te hebben, nam S. de leiding 10. Kort daarna werd de voorsprong vergroot en voor rust wisten ze er 50 van te maken. Na de rust kwam D.W.S., geholpen door den wind er beter in, en wist 3 maal te scoren. Ook S. maakte nog een goal, zoodat S. 3 met 63 had gewonnen. Groote nederlaag van V e e n d a m. P.S.V. verliest in Enschedé. D.H.C. wint en H.V.V. krijgt klop. KAMPIOENSCHAP VAN NEDERLAND. Veendam heeft nog steeds geen succes in de kam pioenscompetitie on. schijnt toch wol te zwak voor de overige kampioenen. Feijenoord heeft het ten minste al hooi gemakkelijk gehad. Na ruim een half uur hadden de Rotterdammers het al tot 50 ge bracht. Het einde was 81. Boomsma was de maker van Veondam's eerste doelpunt in de kampioens ronde. Bij Feijenoord speelde Bas Paauwe weer spil en Van Heel linksbinnen, daar Groenendijk afwezig was en kon daar tweemaal scoren. Barendregt. was de man in den F. aanval door 5 doelpunten voor zijn rekening te nemen. Enschedé zorgde werkelijk voor een verrassing. Met maar liefst 5—2 moest P.S.V. het afleggen. De rust ging in met 0—1 voor P.S.V. Vanaf den aftrap be vocht Enschedé in enkele oogenblikken in de tweede helft de overwinning door vlak achter elkaar drie maal te scoren. Van Run was inmiddels uitgevallen. De stand werd achtereenvolgens op 4—1, 4—2 en 52 gebracht en de eerste wedstrijd werd een nederlaag voor P.S.V., dat technisch uitstekend speelde, maar waarbij de Philipsaanvallers het spel te kort hielden. Door de thuisclub werd geweldig snel gespeeld, ge durende den geheelen wedstrijd. Voor de eerste maal in dit seizoen was de aanval werkelijk schotvaardig. De wijziging, Plas als midvoor, heeft wel voldoening geschonken. Intusschen blijkt wel, dat Enschedé thuis sterk is. Wij zijn benieuwd hoe Ajax het er afbrengt. De stand is momenteel: Feijenoord 2 2 0 0 16-2 4 Enschedée 3 2 0 1 7-4 4 Ajax 1 1 0 0 4—0 2 P.S.V. 1 0 0 1 25 0 Veendam 3 0 0 3 1—13 0 P r o m o t i e-w e d s t r ij d e n. Om één plaats in de le klasse, AFDEELING I. Hier komt al eenige teekening in den stand. H.V.V. verloor in in Haarlem van E.D.O. en waar schijnlijk zullen de Hagenaars volgend seizoen voor het eerst in hun bestaan in de 2e klas spelen. Het was ook nu weer het minder sterke spel der H.V.V. ver dedigers. vooral van Kremer. wat H.V.V. een 53 nederlaag bezorgde, na nog met 32 de leiding ge had te hebben. De stand is nu: Haarlem E.D.O. H.V.V. 2 1 1 2 10 2 0 1 AFDEELING II. 8-5 3 6—7 3 7-9 1 D.H.C. heeft haar tweede overwinning binnen. Ook de Gouda-verdediging heeft de Delftsche aanval met v. Slooten, Ditmar en Van Nellen niet kunnen be dwingen en ook nu bleef het D.H.C. doel ondoorboord. D.H.C. heeft nu reeds een aardigen voorsprong op de beide anderen. D.H.C. 2 Gouda 1 H.F.C. 1 0 S—0 4 1 0—2 0 1 0—6 0 AFDEELING V. De zg. moeilijkste strijd voor F.V.C., n.I. uit tegeu Sneek, leverde hetzelfde op als de z.g. gemakkelijke thuiswedstrijd tegen Noordster, n.1. een gelijk spel (2—2), waardoor Sneeks kansen zijn gestegen, maar F.V.C. nog lang niet verloren is. De stand is; Sneek 2 110 6-3 3 F.V,C. 2 0 2 0 2—2 Noordster 2 U i l i—i i

Schager Courant | 1932 | | pagina 13