Si BiiTEUf een flinke Diens Beter kan niet; duurder hoeft niet. NOODLOTTIG ONGELUK BIJ GOUDA. Vrachtauto door den trein gegrepen. Kapitale boerderij afgebrand. DE ZU1DERZEEVISSCHERS. Twee meisjes verdronken. Vernielzuchtig mensch. DE KLEINE LINDY. VULKAAN-UITBARSTING IN ARGENTINIë. Advertentiën. De heer 1. Peters, Horst (Limb.), schrijft: Ik heb 185 kuikensopgefoktmetBarteli' Crisis Opfokvoeder: ze groeien als koolzijn mooi en gemakkelijk in de veeren gekomen en is geen enkel dood gegaan. De resultaten zijn minstens zoo goed als van de duurste Opfokvoeders. De heer P. Jonk, Volendam, schrijft» Ik heb 300 blauwe kuikens opgefokt met Bertels' Crisis Opfokvoeder. Ze groeien best, beter kan niet. Van Bertels Crisis Kunstkorrel leggen de hennen en eenden veel en groote eieren. Oliefabrleken N.V., Amsterdam. Zoowel de stemmencyfers van Hindenburg als Hit- Ier zijn gestegen, ondanks het feit. dat het aantal uitgebrachte stemmen minder was dan bij de eerste verkiezing. De stemmen van den Duitsch-nationalen candidaat Düsterberg zijn over Hindenburg en Hitier verdeeld, ter wijl Hitier zeer waarschijnlijk nog een groot aantal stem men heeft gekregen van kiezers, die bij de eerste stem ming op den communist Thalmann hebben gestemd. Deze laatste heeft meer dan 1 millioen stemmen verlo ren. In kringen, die de regeering na staan, wordt verklaard, dat het resultaat van de verkiezingen van vandaag vol komen beantwoordt aan de verwachtingen, voor zoover Hindenburg betreft. Met bijzondere voldoening wordt er op gewezen, dat Hindenburg de absolute meerderheid verworven heeft. Daarentegen wordt de teleurstelling over het succes van Hitier nauwelijks verborgen. De meening wordt ge uit. dat de twee millioen stemmen, die Hitier nog op de vorige verkiezingen gewonnen heeft voor driekwart bestaan uit kiezers, die bij de eerste verkiezing op Düs terberg hebben gestemd en voor een kwart uit commu nisten. Het aantal Düsterberg-kiezers, dat ditmaal niet ge stemd heeft, wordt geschat op een half millioen. VADER EN KIND GEDOOD. Gisterenmiddag hebben de onbewaakte overwegen wederom twee slachtoffers geëischt. Bij het passeeren van den overweg bij de halte Zuidplaspolder aan de spoorlijn Gouda—Den Haag werd de luxe-auto van den tuinder P. van Vuuren uit Capellc aan den IJs- sel door trein no. 167, die te 14.51 uur uit Den Haag vvas>vertrokken, gegrepen. De auto, waarin behalve de veertigjarige tuinder ook,diens vijfjarig dochtertje was gezeten, werd een vijftigtal meters door de locomotief meegesleurd en daarna langs de sooorbaan geslingerd. Totaal ver splinterd bleef dc wagen aan den berm liggen. Do beide inzittenden, dia vreeselijk verminkt waren, ble ken op slag te zijn gedood. De lijken werden onder toezicht van de gemeentepolitie van Moordrecht, in welker gebied deze overweg gelegen is, naai het kerk hof aldaar vervoerd. De locomotief was door de botsing aan de voorzijde beschadigd. De lampen waren vernield. De trein kwam met ongeveer 20 minuten vertra ging te Gouda aan. Op den onbewaakte» overweg hebben reeds meer malen doodelijke ongelukken plaats gehad. Enkele maanden geleden nog werd er een vrachtauto uit Botterdam door een trein gegrepen, waarbij de be stuurder eveneens werd gedood. Het uitzicht wordt ter plaatse belemmerd door een langs do spoorbaan staand huisje. De bewoners in nachtgewaad gevlucht. Een paard en een kalf in de vlammen om gekomen. Zondagmorgen c istreeks 7 uur word de politie van Zwyndrecht verwittigd, dat brand was uitgebroken in de kapitale boerderij van den heer C. C Timmer, aldaar. De krachtige wind was oorzaak dat het vuur snel om zich heen greep. Gelukkig kon zich de echt- genoote van Timmer, al was het in nachtgewaad, met de kinderen het leven redden. Zij vonden een onder dak bij den predikant Dr. H. W. van der Vaart Smit. Het vee kon met groote moeite worden losgesneden en in veiligheid gebracht, terwijl een klein gedeelte van den inboedel werd gered. Helaas kon niet ver hinderd worden, dat een z.g. veulenpaard, evenals een kalf jammerlijk in de vlammen omkwamen. Door het krachtdadig optreden der brandweer bleef de brand gelukkig tot de boerderij beperkt. Een der brandweerlieden liep tijdens zijn werkzaamheden eenige bloedende verwondingen op. KANDEL IN ANSJOVIS. Het besluit van de Vereenlgiu; van zouters en handelaren en de Zuiderzeegemeenten. Op initiatief van het gemeentebestuur van Helder heeft gistermiddag te Amsterdam een bijeenkomst plaats gehad van een aantal besturen van Zuiderzeegemeenten teneinde de moeilijkheden te bespreken, welke voor deze gemeenten zouden kunnen ontstaan tengevolge van het besluit door handelaars en zouters genomen ten opzichte van den ansjovis-vangst 1932. Op deze vergadering werd overeenstemming bereikt nopens de te nemen maatrege len, waardoor eventueele nadeelige gevolgen voor de an- sjovis-visscherij zullen kunnen worden voorkomen. De burgemeester van Edam, de heer Th. C. P. M. Kolfscho ten, deolde aan Vaz Dias mede, dat de vergadering was bijeengeroepen naar aanleiding van een berloht in de „Visscherij Courant", waarin melding werd gemaakt van bovengenoemd besluit, waarbij de zouters en handelaars in ansjovis met het oog op bun groote voorraden er dit jaar van zullen afzien nieuwe hoeveelheden ansjovis te koopen, in te zouten of te verhandelen. Indien de speculatie- en groothandel aan dit voor nemen gevolg geeft, zullen de vlsschers en allen die verder in dit bedrijf werkzaam zijn, ernstig in hun bestaan worden bedreigd. Besloten werd. dat nog éen afwachtende houding zal worden aangenomen. Mocht aan het besluit uitvoering worden gegeven, dan zal men trachten met alle tendienste staande middelen, o.m. met medewerking der regeering, ongedaan te maken, of zoodanige maatregelen nemen, dat het op treden van zouters en handelaars geen effect sorteert. De heer Kolfschoten heeft dienaangaande ter verga dering een tweetal voorstellen ingediend, welke met algemeen© stemmen werden aanvaard. Op de bijeenkomst waren vertegenwoordigd de ge meentebesturen van Den Helder, Enkhuizen, Lemmer Urk, Monnikendam, Edam en Volendam. Door een windvlaag te watcgeraakt. Droevig ongeluk te Erica (Dr.) Te Erica (Dr.) heeft Zaterdagmiddag een droevig ongeluk plaats gehad. Twee tienjarige meisjes, dochtertjes van L. Vos en J. Schepers zijn nabij de woning van eerstgenoemde tengevolge van een windvlaag In het Kanaal geraakt en beiden verdronken. Het lijkje van het kind van Schepers werd spoedig opgehaald. Het lijk van het andere kind is eerst Zondagavond gevonden. Men meldt nog nader, dat de 10-jarige Willempje V. op twee nu het jongste van acht kinderen is uit het arbeidersgezin Vos en de achtjarige Aaltje S., de jongste van zes kinderen, eveneens uit een arbeiders gezin afkomstig was. Zij speelden samen buiten en werden overvallen door hevige windvlagen, gepaard gaande met zwaren regenval. Om zich daartegen te beschermen sloegen de meis jes hun manteltjes over dc hoofden. Waarschijnlijk doordat, het kleedingstuk den kinderen voor de oogen heeft gewaaid zijn zij in het kanaal geloopen. Een drietal woningen te 's-Gravenzande door brand verwoest. Het vuur door een in breker aangestoken. In den nacht van Zaterdag op Zondag i£ een complex woningen 3036 aan den Monsterschen weg te 's Gra- venzande het tooneel geweest van een misdadige ver nieling Te ongeveer half 2 constateerde de surveilleerend nachtwaker, die door de ingeslagen ruiten van woning van de weduwe N. B. rook naar buiten kwam. De weduwe B. was 5 weken afwezig. De nachtwaker ging het brandend huis binnen en constateerde dat een ongewone bezoeker alles haod overhoop gehaald. Direct werd aan misdrijf gedacht. Onmiddellijk maak te de nachtwaker alarm en wekte de omwonenden, ter wijl ook de burgemeester, de chef van politie en de brandweer gewaarschuwd werden. De motorspuit verscheen spoedig ter plaatse en be streed met enkele stralen het vuur. dat door den storm aangewakkerd werd. De vuurhaard van den brand bevond zich op den zol der in een party takkebossen. De beide woningen gelegen naast het huls van de weduwe B.. bewoond door een ouden man en een juf frouw brandden tot den grond toe af. Sterke vermoedens waren gerezen tegen de onge veer 14 weken geleden uit de gevangenis ontslagen recidivist I. S., 30 jaar. wonende te 's Gravenzande. Deze bevond zich onder de toeschouwers. Hij werd door de politie aangehouden en in bewaring gesteld. Zondag is hij naar de marechaussee-kazerne in Loos- Juinen overgebracht, doch hij blijft ontkennen Iets met den brand te maken te hebben. Poging tot inbraak schijnt het motief tot deze daad geweest to zijn. Goederen van waarde zijn niet ont vreemd. De woningen alsmede de inboedel van den ouden man waren verzekerd. De inboedel van <le juffrouw echter niet. Zondagmorgen bleek, dat van de woning van den burgemeester nu reeds voor de tweede maal in korten tijd en van de woning van den heer V, aan den Monsterschen weg groote venster ruiten waren stukgegooid door middel van een bier- flesch. De politie is van meening, dat de aangehou dene hiervan ook niet onkundig zal zijn. Ze stelt der halve in deze richting een nader onderzoek ln. HET LOSGELD BETAALD, MAAR HET KIND NIET TERUGGEGEVEN. V.D. verneemt uit New York: Llndbergh heeft den ontvoerders van zijn kind een losprijs van 50.000 dollars betaald. Tegen de verwachting in ls het kind hem echter nog niet teruggegeven, ofschoon Hij den ontvoerders verscheidene dagen tijd heeft gelaten en hun de ver zekering heeft gegeven, dat geen strafvervolging zou worden ingesteld. De politie heeft de verklaring van Llndbergh be vestigd betreffende de uitbetaling van het losgeld aan de ontvoerders. In Brooklyn heeft zij een man gearresteerd, die vroeger adjudant schijnt te zijn geweest van Al Ca- pone. De politie weigert nadere bijzonderheden over deze aangelegenheid mede te deelen. Het ministerie van financiën heeft aan alle banken en ondernemingen verzocht, den loop te volgen van de nummers der bankbiljetten, waarmede het losgeld ls uitbetaald. Lindbergh heeft den ontvoerders een ul timatum gesteld, waarin hij dreigt over te zullen gaan tot niets ontziende achtervolging met alle hem ter beschikking staande middelen. In politiekringen te New York vermoedt men, dat, nu de ontvoerders van baby Lindbergh het geëischte losgeld hebben ontvangen, zij alvorens de baby terug te geven, een poging zouden willen doen, nog meer geld los te krijgen. Mevr .Lindbergh smartelijk getroffen. Reuter seint uit Hopewell: Mevr. Lindbergh zou in een staat van groote nerveuze neerslachtigheid verkeeren ten gevolge van de wreede teleurstelling dat haar kind haar niet is teruggegeven. ZU vreest thans dat de baby in gevaar verkeert tenge volge van de onthullingen omtrent een poging der fe derale autoriteiten de ontvoerders terug te vinden door middel van de nummers der bankbiljetten, die als los geld werden betaald. Lindbergh het slachtoffer van chantage. Omtrent het tegenover Lindbergh gepleegde bedrog verneemt de ..Daily Herald" nog uit New York, dat hier vermoedelijk door eenige schurkachtige lieden de vol gende laaghartige streek is uitgehaald. Zy moeten in een warenhuis kleertjes hebben gekocht, die volkomen beantwoordden aan de beschrijving van de kleertjes van Lindbergh's baby. Deze zouden zy naar Lindbergh hebben gezonden ten bewijze, dat de baby zich in hun bezit be vond, waarop de geldzending zou zijn gevolgd. Een ander verhaal wil, dat de baby zich op een schip bevindt, dat door dranksmokkelaarsbooten is omringd, welker opvarenden het kind en daarmee het losgeld in handen willen krijgen. TWEE VULKANEN IN WERKING. De erupties vergezeld van hevige aardschokken. Vermoedelijk talrijke dooden. Reuter seint uit Buenos Aires: Hevige aardschoppen hebben de bevolking van de steden Mendoza en San Rafaël in beroering gebracht. De vulkaan Descabazado, gelegen op de grens van Chili en Argentinië, welke reeds lang als uitgedoofd werd be schouwd, ls tot eruptie gekomen met een stroom van lava, zand en steenen. De verschrikte bevolking ia op de vlucht geslagen. Men vreest dat er slachtoffers zijn. Electrlscho ontladingen storen de telegrafische ver bindingen. Volgens berichten uit Ohosmalal (Patagonië), waar men eveneens krachtige ondergrondsche ontplof fingen boort, zou ook de vulkaan Dumuyo in werking zy'n. Zware wolken rook en asch hangen boven de ge troffen gebieden, waar de bevolking duizenden angsten doorstaat Voortdurend wordt een onderaardsch gerom mel gehoord, terwijl hoog boven het Andes-gebergte tel kens dreigende lichtflitsen flakkeren. Een hevige aardbeving heeft de steden Mendoza en San Rafael en het platteland der Westelijke provincies van Argentinië getroffen. Vanuit het dorp Malargue ziet men boven de Cordilleras de vlammen van vulcanische uitbarstingen. De bevolking is in panischen schrik op de vlucht gegaan. De electrische ontladingen belemmeren het telegra- fisch verkeer, zoodat nog niet vaststaat of er vele personen om het leven gekomen zijn, doch men vreest, dat dit wel het geval zal zijn. Volgens berich ten uit Chos Malal, waar men heftige onderaardsche ontploffingen heeft gehoord, zou daar de slapende vulcaan Dumuyo opnieuw in werking zijn getreden. Aschregen te Buenos Aires. De krachtige Westenwind voert wolken ascb van de Andes tot ver in Argentinië. Zelfs te Buenos Aires is een aschregen gevallen, die reeds den heelen dag voortduurt en alles met een laagje asch overdekt.. De asch moet derhalve over een afstand van ca. 1250 K. M. zijn meegevoerd. Ook Chili geteisterd. Nader seint Reuter uit Santiago de Chile- In Chili zyn «veneens aardschokken gevoeld tenge volge van erupties van den reusaebtigen vulkaan Tin guirlrica en van andere, kleinere vulkanen in het centraal Andes-gebergte. De door de vulkanen uitge spuwde asch wordt door den wind meegevoerd: zij verduistert den hemel en valt als een dichte mantel over verscheidene streken neer, schrik onder de ste delijke- en landbouwbevolking verspreidend. In som mige plaatsen in de duisternis zoo groot, dat het za- kenléven er geheel stilstaat. Tot dusver worden nog geen slachtoffers gemeld. De getroffen gebieden strekken zich uit over onge veer 650 K.M. lengte en 1000 KM. breedte. Nagekomen Berichten. BARSINüERBORN KOLHORN. Zondag 10 April gaf de Bond voor Staatspension-* neerinp afdeeling Kolhorn een openbare uitvoering in het lokaal van Mevr. de Wed. Jonker. De op komst. van het, publiek was ondanks het slechte weer heel goed. De voorzitter opende dc bijeenkomst met een woord van welkom. Hij zette nog even in bet kort het nut van Staatspensioen uiteen en deed een oproep tot do aanwezigen om zich op te geven als lid. Zijn rede verwierf een luid en welverdiend ap plaus Hierna werd liet tooneelstuk ,,'t Verleden Spreekt' opgevoerd. Dit is een zwaar, moeilijk te spelen stuk, wat veel van de krachten van de spe lers vergde. Er werd echter 'goed spel ten beste ge geven. alleen had de rolvastheid van enkelen der medespelenden beter gekund Als attractie werden onder de aanwezigen een tweetal taarten verraden. De winnaars waren mej. M. lierman en de hoer H. Timmerman, Als geheel kon de avond zeer goed geslaagd heeten. Een gezel lig hal hield de aanwezigen nog geruimen tijd bijeen. W IER! N C, K B W A A R I) Voor den laatsten Nutsavond van do verceniging „Ontspanning na Arbeid', welke a.s. Zaterdagavond zal worden gehouden, bestaat, naar men ons mee deelde, veel animo. Behalve lezing, bijdrage, muziek, zang en voor drachten. zal ook een tooneelstukje worden opge voerd. getiteld „Pantoffelpijn". Alzoo van alles wat. Nadere bijzonderheden volgen per adverentie. ANNA PAULOWNA Verloren: 2 bananenkisten, 3 deksels. 1 reservevelg met band. WINKET, Onze plaatsgenoot de heer Jb. Kwantes is door Burgemeester en Wethouders van Oude Niedorp be noemd tot leerling-ambtenaar ter secretarie dier ge meente. Winkel's Harmonie gaf Zondagavond een concert onder leiding van haai directeur, den beer P. Pran ger. in de tooneelzaal van den heer R. Laan. De op komst was zeer matig, vermoedelijk wel als gevolg van het voortdurend ongunstige weer, dat zich den gebeelen dag deed gelden. Voor dc pauze werden een 7-tal nummers gespeeld op verdienstelijke wijze, zooals we dat van Winkel's Harmonie mogen ver wachten. Na de pauze werd door 4 heeren en 2 dames een blijspelletje opgevoerd, ,Uct geheim van een llaagschen Apotheker' Du stukje werd heel goed - vertolkt en gespeeld en gaf de aanwezigen eenige amusante oogenblikken, die een dankbaar applaus uitlokten. De goede stemming werd op het bal nog eenigen tijd voortgezet. 4 - 'I LUTJEWINKEL. Door het Instituut tot Maatschappelijke Ontwik keling te Hilversum zijn van 29—31 Maart examens afgenomen voor verschillende technische vakken. Onze vroeger plaatsgenoot, de heer J. van 't Riet, Az.. thans te Renswoude, die aan dit examen deel nam. slaagde aldaar voor: Carrosserie-technicus-tee kenaar. LANGEND IJ K OUDKARSPEL. Zondagavond gaf de operetlevereeniging „Ceacilia" een uitvoering in de zaal van den here C. Vis. alhier, onder leiding van den heer H. J. Zaal. Ondanks het slechte weer was de opkomst goed. bijna de geheels zdnl was bezet. Het hoofdnummer van dezen avond was de kleins opera van Pietro Mascagni „Cavalleria Rusticana", maar vooraf werd door het koor eenige zangnummers op verdienstelijke wijze ten gehoore gebracht, nL „Dorpsdans" en ..De laatste Zonnestraal Vervolgens werden door het kinderkoor eenigs aardige liedjes gezongen, welke allen zeer in den smaak vielen bij het publiek Vooral met „Spoortjs spelen" behaalden ze een dankbaar applaus. Hierna werd eenigen tijd gepauzeerd en ging men na de pauze over tot de opvoering van de opera in 1 bedrijf ..Cavalleria Rusticana' een zeer moois opera, maar ook zeer zwaar. Eigenlijk voor ..Ceaci lia" tè zwaar, doch dat do opvoering z-oo goed ge slaagd is. is wel een compliment voor directeur en! leden. Er werd zeer goed spel geleverd, vooral door mej. T. van* Dijk-Maars werd zoo mooi de rol van het wanhopige, in den steek gelaten meisje vertolkt Ook de andere spelers hebben verdienstelijk werk verricht, alleen was het lammer dat Turiddu, de heer J. Wiersma, niet geheel rolvast was, wat evenwel aan het geheel weinig afbreuk deed. De begeleiding aan den vleugel, hiervoor afgestaan door de firma Ypma, werd verzorgd door den direc teur. De aanwezigen hebben wel genoten van deze best geslaagde uitvoering, wat wel bleek uit het applaus aan het einde Na afloop bleef men nog eenigen tijd bijeen op bet gezellige bal, waarmee dezen avond werd besloten. Z IJ PI ii lecb'. M-' if dr OUDESLUIS. Welk een avond vol kunstgenot heeft de Zanj eeniging „Nieuw Leven" haar toehoorders bereid trots het slechte weer toch naar dc zaal van den ht Joch. Kreijger waren gekomen, ook om te geniet van hot concert van de familie Hooij uit LutjewinI Als geboren Oudesl izers wilden deze ons vergast op hun medewerking en ze zijn daarin boven lof slaagd. De zang bracht eerst drie nummers ten *eh< onder leiding van haar actieven direrteur den h» A. J. Hoog vorst Het eerste „Feestzang van Mozi geschiedde onder mooie begeleiding op de piano di mej. T. Asjes. Zeer zuiver klonken de stemmen partijen. Hierna gaf dc familie ITooij: Hoch Heidecl burg, Eine kleine Nachtmusik Allegro, Andante, nuetto en Rondo) door Mozart en Mondnacht auf d? Al ster. Deze werden voortreffelijk uitgevoerd en w wierven een buitengewone toejuiching. Daarna volgden wederom drie nummers van 4 Zang, die een warm en welverdiend applaus ver® gen. Na de pauze bracht de familie Kooij wederom dn muziekstukken ten gehoore: Potpourri uit de Fa» opera van Gounod, Zweiter Walzerpotpourri en M schied der Gladiatoren. Uitnemend gespeeld voIfÉ een donderend applaus, zoodat nog eens gehatli moest worden en een mooie „toegift" werd gegeven Ten slotte vergastte de Zang de toehoorders op di volgende drie zangstukken: Schaamt u niet 't armoe dig schijnen, Driekoningenlied en Een nieuw lied m een meisje en een schipper. „Zonlicht, voorspoed es- vree" wordt ook dc vereeniging toegewenscht, leden zoowel als directeur, die op zoo voortreffelijke wijze, met welwillende medewerking van oude en jonei Oudesluizers haar avond wist te vullen. Een gezel lig, vroolijk hal, begeleid door een goedo Jasz, beslot* deze genoegeüjke, hoogstaande feestavond. Ds. N. J. C. SCHERMERHORN spreekt Vri|dag 15 April in DEN HELDER. Bij genoegzame deelname rijdt Naastepad naar en van de vergadering. Opgave voor Donderdagavond bij G. VERGAAIJ, Th. PRUIM (Zandvaart 89), of aan ie garage. TARWEDOPPEN en STROOISEL vopr niets weg te halen, bij J. A WAIBOER Hz., Anna Paulowna. Aangeboden: PARTIJ RED-STAR POTERS, bij Fa. N. DE WIT, Middenweg, An na Paulowna. Te koop: 4 Jonge GELDE KOEIEN, 1 gereden KOE en 3 KUIKALVE- REN, van beste afnomst, bij C. ZANDER. Stolpe. Te koop, wegens overcompleet: HOOI en enkele KALFK0EIEN. Jb. STAMMES, Nieuwe Niedorp. Te koop: Pnike blauwe WINTERAARDAPPELEN, bij J. BAKKER. Rijpje, St. Maarten. Te koop: PLm. 400 K.O. FRISO POOTAARDAPPELEN, maat 31-38 rn.M. f 2 per zak, bij D xiEZELMAN Czn., Zwiuweg, Anna Paulowna, Tel. 58. NET KOSTHUIS aangeboden ln Schagen. Br. onder letter H, bureau van dit bl. VERLOREN; een Auto-velg met band. Inlichtingen verzocht door Mn. ROO- ZING, Schagerbrug. Te koop aangeboden: EIGENHEIMER POOTAARD. APPELEN goedgekeurd in klasse A, en Eerste lingen (in bakken), bij P. KEPPEI. Bz., Noordermolenvaart 78, Anna Paulowna. Biedt zich aan: HUISHOUDSTER mot kind. Franco brieven letter A p.a. HEIJBOER, Schorweg, Bree zand. Biedt zich aan: FLINKE HUISHOUDSTER. Brieven letter B. Hulppostkantoor, Breczand Gevraagd: EEN KNECHTJE, best kunnende melken, des Zondags vrij. bij T. BOUWMAN. Oudesluis. vraagd. gezin, te Schagen: EEN DAGMEISJE. Brieven onder letter W, Bur. van dit blad. Gevraagd: Een FUNK DIENSTMEISJE, hij J. KWKLDAM. Schagen. f Wegens toleurst. gevr.: WERKJONGEN of KNECHT, liefst niet ouder dan 18 jaar. be melker, J. YETHMAN. Moerbei Nieuwe Niedorp. Te koop gevraagd: 4-persoow AUTO of BESTELWAGEN. geen luxe prijs. Brieven onder f 509 Bur. van dit blad. Wegens teleurstelling voor gevraagd: Een NETTE DIENSTMEID, voor dag en nacht E. SLOOTHAK üalgweg, Breezand. Iemand biedt zich aan voor het BEDIENEN, zoowel in café's als op sportterrein- Br. lett. MK, bureau van ditblr Voor direct gevraagd: voor dag en nacht, nie,.be°e,'|eJ(|! jaar. Loon t 5.— per week, m' wasch. Adres: H. C. BAKKER, J park II, Den Helder. I op nel Lap Bui Hav Voe Zwi

Schager Courant | 1932 | | pagina 2