Radioprogramma Uit onze omgeving. Coöp. Boerenleenbank te Schagerbrug. Het gestolen luchtballonnetje De geschiedenis van twee deugnieten. WOENSDAG 27 APRIL. HILVERSUM (296 M.) V.A.RA. 6.45 Lichaamsoefeningen oJ.v. G. Kleerekoper 7.30 Idem. 8.00 Tijdsein en gramofoonmuziek; 9.00 Am- sterdamsch Solistenkwintet o.l.v. Loe Cohen; V.P.R.O. 10.00 Morgenwijding; V.A.R.A. 10.15 Uitzending voor Ar beiders In de continubedrijven met medewerking van: Amsterdamsch Solistenkwintet oJ.v. Loe Cohen. Elize de Haas, zang, Joh. Jong, pianobegeleiding, Minny Erf- mann, voordracht, 12.00 Tijdsein, Varaseptet o.l.v. Is Eyl, 1.45 Verzorging van den zender; 2.15 Onze keuken door P. J. Kers Jr.. 3.00 Pianorecital door Willy de Visser; 3.15 Toespraak door „De actie van den jeugdbond voor Socialistische Studie tegen het Fascisme op de scholen" 3.30 Pianorecital Vervolg; 3.40 Voor de kinderen „De wonderkist". hoorspel voor kinderen door G. H. Priema; op te voeren door het Varatooneel, spelleiding Willem van Capelle, gramofoonmuziek; 4.30 Vraaguurtje voor kinderen door Oom Henk; V.R.O. 5.30 Prof Dr. M. Leo Polak: Natuurwet, Denkwet, Zedewet; 6.30 R.V.U.: Dr. Max. Euwe: Cursus Schaken IH; VARA. 7.00 Het be ginselprogramma der S.DAP. XVIII. Dr. H. H. B. Wiar- di Beckmann: De Elfde alinea van het beginselprogram; 7.30 Uit het land van hitte, harem en zand m.m.v. het Varaorkest o.l.v. Hugo de Groot. A. M. de Jong, vertel lingen en het Varatooneel, spelleiding van W. van Ca pelle; 9.30 Uitzending voor den Alg. Bond v. Handels- en Kantoor bed.. De Wederwaardigheden van Wakker en Tropenduit door Varatooneel; 9.45 Varaorkest o.l.v. Hugo de Groot; 10.15 Vaz Dias, 10.30 Sohrammelkwintet o.l.v. W. Drukker; 12.00 Hijdsein en sluiting. HUIZEN (1875 M.) N.C.R.V. 8.00 Tijdsein en schriftlezing; 8.15 Morgen concert; 10.00 Tijdsein en zang door het N.C.R.V. Da meskoor; 10.30 Korte Ziekendienst door Ds. P. N. Kruys- wijk; 11.00 Harmoniumbespeling door M. F. Jurjaanz, Mej. A. Geest, sopraan; 12.00 Politieberichten. 12.15 Mid dagconcert, Mevr. Greta v. WigcherenKieft. zang, Fritz Hermann, cello; K. F. Borgers, cello. Mej. Luitse Lauenroth, piano en harmonium, 2.00 Verzorging zen der; 2.30 Lezen van Chr. lectuur door Mej. M. Wentink: De roep van het bloedv an Hendrik Sonne; 3.00 Het Delftsche trio best. uit Louis de Ruyter, viool, Henk J. Berghout, cello, Mej. Rie Reute piano, 4.30 Gramo foonmuziek, 5.00 Kinderuurtje door Mej. J. v. d. Spek, piano, Joh. Jong, 6.00 Tijdsein, Uurtje voor de landbou wers door H. Pilon .Suiker en suikerbiet; 7.00 Onderwijs fonds voor de scheepvaart; 7.30 Politieberichten; 7.45 Het Ned. Chr. Persbureau; 8.00 Tijdsein, Gramofoonmu ziek; 8.15 Het Chr. Radiokoor o.l.v. G. van den Berg. m. m. v. klein symphonieorkest, orgel en cembalo. Solisten Di Moorlag sopraan, Augusta Reclaire, alt, Evert Miede- ma, tenor. Jac. Ph. Cairo. bas. Cenbola Jac. J. v. d. Burg, orgel, Henk Raroselaar; 9.00 J. M. Krijger Jr. „Over de droogmaking van een gedeelte van de Zuiderzee (13); 9.30 Vervolg concert; 10.40 Vaz Dias; 10.50 Gramofoon muziek. BRUSSEL (509 M.) 4.20 Populair concert; 7.20 Kwintet van Brahms; 8.00 Gramofoonmuziek. 9.00 Idem. KALUNDBORG (1158 M.) 11.20 Strijkorkest; 4.20 Gramofoonmuziek; 7.20 Ope rettemuziek; 9.30 Feestuitzending. BERLIJN (419 M.) 3.50 Populair concert; 6.30 Dansmuziek; 8.30 Opera- fragmenten. HAMBURG (872 M.) 1.20 Gramofoonmuziek; 3.50 Concert; 7.35 Vocaal Con cert; 9.40 Populair concert. KONIGSWUSTERHAUSEN (1685 M.) I.20 Gramofoonmuziek; 3.50 Concert. LANGENBERG (472 M.) 12.20 Middagconcert; 1.50 Reclame en gramofoonmu ziek; 4.20 Vesperconcert; 7.20 Concert; 11.20 Concert. DAVENTRY (1554 M.) 12.05 Gramofoonmuziek; 12^50 Concert; 2.50 Conoert; 4.05 Orgelconcert; 7.35 Symphonieconcert; 8.50 Voortzet ting van het concert. PARIJS RADIO (1725 M.) II.50 Gramofoonmuziek; 7.20 Manon, opera van Masse- net; MILAAN (881 M.) 6.50 Gramofoonmuziek; 7.50 Idem. ROME (441 M.) 7.20 Gramofoonmuziek; 8.05 Operauitzending. OSLO (1083 M.) 4.20 Kamermuziek; 7.20 Concert. WEENEN (517 M.) 6.50 Populair concert; 9.20 Dansmuziek. Z IJ P E Algemeene Vergadering van leden der Coöp. Boe renleenbank te Schagerbrug op Zaterdag 23 April 1932, des avonds 7 uur, in het lokaal van mej. de wed. J. Broer. Voorzitter de heer K. Kant. Secretaresse mej. G. Klerk, kassier. Met inbegrip van het voltallig bestuur zijn volgens dc presentielijst 96 leden aanwezig. Opening. De Voorzitter opent de vergadering en zegt onge veer het volgende: Geachte Vergadering, U kunt er verzekerd van zijn, dat wanneer men tegenwoordig een groep menschen bijeen ziet,, dan het onderwerp van het gesprek steeds is, „crisis" of „malaise". Dit is geen wonder, wanneer men ziet, wat zich den laatsten tijd ook op het boe renland afspeelt. De verliezen gedurende het laatste half jaar zijn ontzettend groot. Angst en zorg ligt de menschen tc lezen op het gelaat en het kan dan ook niet anders of er wordt over de crisis gesproken: hoewel misschien de veronderstelling kan worden geopperd, dat het voor de gemoedsrust van de men schen beter ware, wanneer er minder over werd ge praat. Waar echter de Boerenleenbank dc belangen behartigt van de boeren, en het platteland zoozeer bij de malaise is betrokken, is het thans niet mogelijk op deze vergadering het woord „crisis" niet te ge bruiken. Zelden of nooit hebben de feiten in verband met de crisis zich zoo verbazend snel afgespeeld. Een half jaar geleden kon nog worden geconstateerd, dat de toevloed v. spaargelden enorm was. zoo zelfs, dat het praatje rondging dat geen rente zou worden vergoed. Dit laatste was een loos alarm, hoewel er wel gewaarschuwd werd tot renteverlaging over te gaan; 3, 4 5 maanden later nu bleek er groote schaarschte aan geld te komen. De angst doet de menschen het geld opbergen, tengevolge waarvan ver schillende banken in moeilijkheden verkeeren. De lust om zaken en landbouwers te helpen is thans weg. In dit verband wijst spr. nog op het feit, dat de Nederlandsche Bank haar disconto heeft verlaagd wegens den grooten toevloed van geld, bewijs, dat er nog wel geld is en de menschen met een lage rente genoegen nemen. Onze Bank heeft in het afgeloopen jaar gunstig ge werkt, terwijl de toestand van de Boerenleenbanken over het algemeen gezond is. Ook de toestand van de Centrale Bank is uiterst gezond. Niettemin blijft voor de bestuurders der Banken groote voorzichtig heid geboden. Notulen. De notulen der buitengewone algemeene ledenver gadering, gehouden op 31 Juli 1931, worden hierop ge lezen en onveranderd vastgesteld. Rekening 1931 en balans op 31 Deo. 1931. De rekening over 1931 is nagezien door een commis sie, bestaande uit dc hoeren P. Heneweer en H. Swan. Namens de commissie wordt door den lieer Heneweer tot. goedkeuring geadviseerd. Met betrekking tot de rekening merkt de Voorzitter op, dat de gemaakte winst belangrijk lager is dan het vorig jaar. Den afgeloopen zomer is ontzettend veel spaargeld ontvangen en er is een moeilijke strijd gestreden, wat te doen, de rente van spaargelden te verlagen, die van voorschotten te verhoogen of de rente tc handhaven. Spreker wijst er op, dat 14 verlaging van spaargelden en 1,4 verhooging van rente voorschotten, de winst met f 1900 zou hebben doen stijgen. Het Bestuur meende tenslotte rustig te moeten doorwerken, vooral waar het vertrouwen in de Bank zoo groot was, en ook omdat gemeend werd, dat de spaarders het geld later weer erg noodig zou den hebben. Gezien dc toestand van zusterverenigin gen, zegt spr. kunnen we constatceren, dat wij in een gunstige positie verkeeren. De rente kon op hetzelf de percentage worden gehaandhaafd en gehoopt wordt zoo door te kunnen gaan. De voor voorschotten verschuldigde rente bedraagt hier 4% terwijl ver schillende banken in de omgeving van Alkmaar 5 in rekening brengen. De rente bedraagt thans: rente spaargelden voor niet-leden 3 voor leden 31/4 rente spaargelden voor niet-leden 1 jaar vast 334 voor leden 1 jaar vast 4 voor belegde gelden in loopende rekening 3 voor verschuldigde gelden in loopende rekening 41/4 voor voorschotten 414 Spreker zegt, dat het Bestuur alles doet om de leden en de spaarders ter wille te zijn, Het gevolg hiervan is, dat de winst belangrijk lager is dan over 1930, hoewel men voor een slecht jaar nog tevreden kan zijn. Spr. wijst er op, dat voor belegging van spaargelden bij dc Centrale bank slechts 2£2 werd terugontvangen. Spreker vraagt ten slotte voor het Bestuur machti ging van de ledenvergadering, om ten aanzien van de rentebeepaling tc mogen handelen naar bevind van zaken. Deze machtiging wordt verleend, terwijl rekening en balans worden goedgekeurd en de kassier voor haar beheer wordt gedechargeerd. Goedgevonden wordt de winst ad f 1220.23 aan het reservefonds toe te voegen, waardoor dit stijgt tot f23390,67. Aan de rekening ontleenen we het navolgende: Aan -oaargelden werd ontvangen f327386.48, te rugbetaald f342642.89; aan voorschotten werd uitge geven f 97225—, terugbetaald f 126425.80. In loopende rekening werd ontvangen van de me deleden f278591,46, uitbetaald aan de medeleden f 262098.04. In loopende rekening werd totaal ontvangen f922210.50 en totaal uitgegeven f919793.87. Ontvangen werd voorts o.m. wegens rente van voorschotten f 13921.27 en wegens rente in loopende rekening f5505.78. Uitgegeven o.m. wegens rente aan spaarders f26666.72 en in loopende rekening f 171.73. De rekening sluit in ontvangst en uitgaaf op een bedrag van f 1.448.081.15. Uit de balans stippen we aan, dat het bedrag van de op 31 December 1931 uitstaande voorschotten en hypotheken bedroeg f 329856.61 en het te goed in loo pende rekening f44300020, terwijl in kas was f55691.84. De schuld aan de spaarbank (spaarders) bedroeg f786607.29 en aan de leden in loopende reke ning f 19119.19. Het reservefonds bedroeg op 31 De cember 1931 f22170.44. waarbij gevoegd moet worden de winst over 1931, ten bedrage van f 122023. Jaarverslag over 1931. Door de kassier wordt vervolgens het uitgebrei de jaarverslag over 1931 uitgebracht. Hieruit nemen we over, dat per 1 Jan. 1931 545 spaarboekjes waren uitgegeven, welk aantal in den loop van het jaar steeg tot 575. Aan hypotheken en voorschotten was er op 31 Dec. 1931 uitgegeven f329856.61, verdeeld in 178 leeningen. Per 31 Dec. 1931 had de bank in rekening-courant aan 31 leden een tegoed van f 128728.43 en een schuld van f 19119.19. Op evenge noemden datum had de bank in rekening-courant van de Centrale Bank tc vorderen f 150053,77. Per 1 Juli 1931 werd de rente aan spaarders ver minderd tot 3 en 3'A daar geen hoogere rente kon worden vergoed. In September 1931 werd de Bank in de gelegenheid gesteld obligatiën te koopen van de Grondkapitaalbank, die voor enkele jaren terug naast de Centrale Bank werd opgericht voor het verstrekken van leeningen op langen termijn aan Coöperatieve vereenigingen, zooals Coöp. Zuivelfa brieken. Deze obligatiën geven een rente van 4 en loten in 10 jaren uit. Door onze bank werd voor f20.000 van deze obligatiën gekocht. Per 31 Dec. 1931 bedroeg het aantal leden der Bank 248. In 1931 werden 29 bestuursvergaderingen ge houden, in welke vergaderingen 28 malen de Raad van Toezicht mede was vertegenwoordigd. Door de Centrale Bank werden in 1931 2 inspecties gehou den en wel op 20 Jan. 1931 en 25 Juni 1931. Beide malen werden kas, boeken en bescheiden in vol maakte orde bevonden. De Voorzitter zegt de kassier dank voor het keurige jaarverslag. Er blijkt uit, dat 1931 een druk en veelbewogen jaar is geweest en dat het Bestuur er, naar spr.'s meening, goed in is geslaagd om de zaken voor elkaar te houden. Benoeming bestunrslid en lid van den Raad van Toezicht, Als Bestuurslid is aan de beurt van aftreden de heer V. Bakker (herkiesbaar). De heer Bakker wordt met 88 stemmen herbenoemd. Het aftredende lid van den Raad van Toezicht, de heer K. Schuijt Gz., wordt met 90 stemmen herko zen. Beide heeren nemen deze herbenoeming aan. Mededeelingen instelling crisisfonds. De Voorzitter doet hierna mededeeling van de stichting van een crisisfonds, waartoe op de centrale vergadering te Utrecht is besloten. De instelling van dit fonds is te beschouwen als een veiligheids maatregel. Het is nl. de bedoeling om indien er eens banken zouden zijn, die in deze moeilijke tijden het hoofd niet boven water zouden kunnen houden, aari deze banken steun te verleenen. Aan de 70 bij de Centrale aangesloten banken is verzocht, procents- gewijze aan het fonds bij te dragen. De Centrale Bank draagt f 100.000 bij, terwijl aan onze bank een bijdrage van f202 is gevraagd. Het is de bedoeling om dit gedurende 8 jaren te laten doorgaan. Mocht dan blijken, dat het geld niet noodig is geweest, dan wordt dit weer aan de banken terugbetaald. Het Be stuur stond eerst afwijzend tegenover het verzoek, omdat er een jaar geleden door de veehouders niet zulke verliezen werden geleden en er geoordeeld werd, dat zij, die met het geven van de credieten on voorzichtig waren, zelf de gevolgen maar moesten dragen. Het Bestuur is echter op deze meening te ruggekomen, omdat men. ook al wordt de uiterste voorzichtigheid betracht, wel stroppen kan krijgen. Bovendien zou het b.v. mogelijk zijn, dat één van de 700 banken failleerde Dit nu kan door het crisis fonds worden voorkomen, waardoor dan ook het vertrouwen in de boerenleenbanken in het algemeen niet wordt geschokt. Verder roemt spreker de goede verstandhouding die hier in tegenstelling met die in sommige an dere plaatsen bestaat tusschen Bestuur en den Raad van Toezicht. Deze samenwerking is hier al tijd even prettig. Als bijzonderheid noemt spr. voorts, dat geen der reserveleden in het jaar 1931 voor het bijwonen van vergaderingen behoefde in te vallen. Wel een teeken. dat de leden een goede ge zondheid genoten. In verband hiermede acht spr. het niet noodig, in de plaats van den heer E. A. Lin- denbergh, die in den loop van dit jaar zal gaan ver trekken, een nieuw reservelid te benoemen, mede omdat de heer Lingenbergh, zoo lang hij nog in de gemeente blijft, bereid is de functie te blijven waar nemen. Vervolgens worden door den Voorzitter aangewe zen als leden, belast met het onderzoek van de re kening 1932, de heeren W. Zeeman en H. de Groot en de heer P. Vries als reservelid Voorts deelt Voorzitter nog mede, dat de kassier mej. Klerk, volgende Vrijdag zal gaan verhuizen naar het nieuwe bankgebouw. De leden en de spaar ders zullen, wanneer ze hun zaken mot de bank komen afdoen, de gelegenheid hebben het gebouw te bezichtigen. We zijn er in geslaagd, zegt spr., een gebouw te stichten, dat een sieraad is voor het dorp Schagerbrug. Geen luxe-, maar een hecht, stevig en doelmatig gebouw Wel frappeert het, dat dit ge bouw in zoo'n ellendig slechten tijd in gebruik moet worden genomen. We zullen echter hopen op an dere tijden, het kan niet anders of na een tijd van laagconjunctuur moet er een andere tijd komen. Spr. vraagt voorts de aandacht van de aanwezi gen voor de uren, waarop door de kassier zitting wordt gehouden en doet een beroep op de medewer king van de aanwezigen, om vooral stipt tijdens de ze uren te komen. Zoodoende kan men er aan me dewerken om do taak van de kassier te verlichten, waardoor het dan ook mogelijk blijft dat zij alleen het werk kan afdoen. Zooals dat thans is, wordt het haar bijna onmogelijk. Rondvraag. Niemand van de leden heeft iets voor de rond vraag. De Voorzitter constateert, dat deze vergadering weer vlug is afgeloopen Het is een mooie vergade ring geweest. De geest onder de leden is steeds goed. Voordat spr. tot sluiting overgaat, zou hij de leden nadrukkelijk in overweging willen geven om, wat er ook gebeurt, den geest koel en het hart warm te houden. Mocht er een inflatie komen, of een run op banken plaats hebben, weest kalm en rustig. Uw bank is uiterst gezond. De toestand van de Cen trale Bank en de overige banken in den lande is hoewel men natuurlijk wel met moeilijkheden heeft te kampen zeer gunstig. Onder dankzegging aan leden, Bestuur. Raad van Toazicht en pers wordt hierop de vergadering ge sloten. ST.-MAARTENSBRUG. We verwijzen naar een ln dit blad voorkomende ad vertentie, waarin een kindersamenkomst wordt aan geboden. DEN HELDER Vliegongeluk op „De Mok". Aangezien het vlieg-seizoen weer geopend is, ma ken hiervan nagenoeg alle vliegers gebruik om iede- ren dag ecnigc uren te vliegen. Vrijdagmiddag nu, toen één van hen besloot op het water te dalen, geschiedde het ongeluk. Het dalen ging goed, maar bij het uit-taxiën heeft de vliegenier niet gelet op een vischkamer, waar hij nu dwars over heen ging. Een en ander bleef niet zonder gevolgen De net- tenkamer was ter ziele, en van het watervliegtuig was de schroef stukgeslagen en waren de 2 vleugels zwaar beséhadigd. Generaal Insinger, die eervol ontslag als com mandant van het veldleger heeft gekregen, inspec teerde ter afscheid Vrijdagmiddag de Heldersche troepen. Hierna werd bij den burgemeester een recep tie gehouden waar de meeste militaire autoriteiten bijeen waren. Auto-ongeluk, Vrijdagmiddag kwam vanuit de Keizerstraat een auto, die de Molenstraat wilde inslaan. Bij het te ruim nemen van de bocht ramde de wagen evenwel het zich aldaar bevindende perceel. Dit was echter niet het ergste, wèl, dat een militair, welke juist passeerde, geblesseerd werd. Een groot aantal menschen stuwde aan, en was als één man op den kant van den militair. De autobe stuurder voelde dus uit welken hoek de wind woei, en stelde voor de zaak in der minne te schikken. Waar de licht-gewonde militair niets op tegen had! Voor de 2e maal zal alhier het practijk-examen in Boekhouden en Handelscorrespondentie, uitgaande van de „Vereeniging van Leeraren", gehouden wor- f den, en wel in „Casino" op den 20en, 21en en 22sten Juni. Zaterdagmorgen zijn de miliciens alhier vertrok ken. Het was algeheele afzwaaiing Vrijdagavond heeft het bekende afscheidsfeest plaatsgevonden, waar o.a. als spreker optrad de Commandant der marine. De sleepboot „Utrecht" van de bergingsfirmi „Weismülier" stoomde Vrijdag de haven in, en wil<k als gewoonlijk met een pracht van n manoeuvp aan den steiger meeren Nu wilde 't geval echter, da: daar juist een nieuwe uitbreng sloep aan dien ste ger lag; dit werd te laat gezien en met volle vaar ramde de „Utrecht" het scheepje. Dit werd volto men aan splinters geslagen. Het kostbare schuitje vormt echter een niet on beduidende schadepost voor Weismülier. Een 15-jarige dief geknipt Eenigen tijd geleden stal een jongmensch in Am sterdam ongeveer f 1200, en ging er met de poet van door. En de politie, èn de recherche zochten, maar zonder resultaat, 't Was blijkbaar een handige 15- jarige! Maar nu geschiedde het hier in den Helder dat het zelfde ventje de dancing Royal mstevende. Ald&er gaf hij nogal aardig wat contanten uit en verzocht tenslotte den ober, om eenige gereede pc/ningen voor hem te bewaren. Natuurlijk kreeg dc ober arg waan en stelde de politie ermee in kennis. Dit geachte college verscheen ten terreine en her kende bout portant het jongemensch als de Am- sterdamsche dief. Direct werden hij en zijn vriend gearresteerd en naar het hoofdbureau gebracht. Het volgende bleek nu: He t diefachtig jonge mensch had het grootste gedeelte reeds verkwist Daarna had hij kennis gemaakt met een employé 'een gewezen) van het circus „Olympia". Met z'n tweeën ging het geld r.og een beetje vlugger weg! En dus werd het plan opgevat ene soort radio-repa- reer-zaakje op te richten Zoover is het evenwel, mede in verband met het indringerig optreden der politie niet gekomen De „man" van de f1200 is naar Amsterdam terug gezonden en de „Olympische" artist op transport naar Duitschland, z'n Heimat, gezet. Of hij daar wel kom zal zijn, is weer een andere kwestie. HOOGWOUD Gemeentebegrootlng 1932, Van Gedeputeerde Staten dezer provincie is de begrooting voor het dienstjaar 1932 goedgekeurd. Ter voorziening in de vacature van Hoofd der Openbare Lagere School in de Kerkelaan bieden Burgemeester en Wethouders in overleg met den) Inspecteur van het Lager Onderwijs do volgend* voordracht aan den raad aan: No. 1. St. de Zee, onderwijzer te Haren (Gr.); 2. H. Eckhart, onderwijzer te Sint Maartensdijk (Zi iand) en no. 3. J. Wyrdeman. onderwijzer te Vei dam. Schoolbow Burgemeester en Wethouders stellen aan di raad voor de oude school te Aartswoud en ondei zerswoning aldaar af te breken en op den vrijki menden grond ene nieuwe openbare lagere schi met onderwijzerswoning te bouwen. De nieu' school zal een driolokalige zijn, in denzelfden gi wordt de school gebouwd als te Hoogwoud. De kol ten van dien bouw mot de kosten van inrichtii worden geraamd op f 41000. De vrij komende groi is niet groot genoeg voor de nieuwe gebouwen t daarom wordt voorgesteld van den heer Joh. VI ser te Aartswoud een gedeelte grond te koopen. G» durende den tijd van afbreken en verbouw zal i school gehouden worden in de kolfbaan van de heer Visser voornoemd. Of 816. Eindelijk moest ook Pim meedansen. Daartoe door het hoofd uitgenood, Een neger met een geweer gewapend. Onder den dans het geweer afschoot. Pim danste op zijn beurt maar mede, Een arabier klapte in de hand. Pim dacht onder het dansen en springen, Wat rare dansen heeft dit land. 817. Wim nieuwsgierig, wat scharrelend, Tusschen deze tentenstad. Ik wou, dacht'hij, dat ik hier kon blijven. Bij het circus een baantje had. Maar wat moet je kennen voor een circus, Ik heb daarvoor nog niets geleerd. Ik zou misschien stalknecht kunnen worden, Kom het maar eens geprobeerd.

Schager Courant | 1932 | | pagina 10