LANGS DEN WEG. Radioprogramma Fa. Gebr. ROTGANS Federatie Helder van den V r ij z.-D e m. Bond. Contigenteering van Manufacturen, Confectie, enz. Noordhollandsch Landbouwcrediet N.V, gevestigd te Alkmaar. Typhoon P h i 1 i p p ij n e n. Ernstig ongeluk bij Uithuizen. Nationaal Crisis-Comité. Oude vrouw levend verbrand. Voor f5000.- in vuilnisbak. DE INBRAAK IN KASTEEL NIJENROODE. Ingezonden Stukken. Wapenstilstand te Sjanghai Naaktloopers in ColumbÜ Barometerstand op Dinsdagmorgen 9 uur: 759 m.M. Vooruitzichten: kans op regen. Temperatuur: 42 gr. F. is 11 gr. C. HOOGZIJDE E 103. Gedipl. Opticien. SCHAGEN - Gedipl. Drogist. BRILLEN, uitsluitend le kwaliteit MONTUREN en GLAZEN. VELDKIJKERS. - PRISMAKIJKERS FOTOTOESTELLEN. - Alle soorten FILMS. Ontwikkel- en Afdrukinrichting. Gratis onderricht. BEVORDERING AAN DE U.L.O.-SCHOOL. De volgende leerlingen zijn bevorderd van klasse I naar II: A. Bakker, N. Blaauboer, N. Dubbelman, J. Everts, E. Homan, D. Kater, A. Kingma, T. Kooij, J. Hossen, F. Kruit, T. Langedïjk, A. Lindenbergh, C. Marees, P. Pijper, J. Rezelman, B. v. Rijswijk, J. Sloovos, L. Speets. J. Starreveld, L. Strijder, M. Vrie- link, B. de Vries, A. de Waard, N. Wardenaar, K. Zij dewind, M. Boekei. Van klasse. II naar III: D. Blom, M. Brouwer, K. Blaauboer, T. Borst, K. Blaeser, P. Blaauw, J. Dek ker, A. Deutekora, C. v. d. Ham, T. Heerschap, K. Kwantes, M. Lindenbergh, M. Moransard, M. Rezel man, N. Rezelman, G. Slot, R. Vrielink, M. de Wit. Van Klasse III naar IV worden in Juli bevorderd. Voorwaardelijk bevorderd 2 leerlingen. Niet bevorderd: 5 leerlingen. De school heeft thans 101 leerlingen. TENTOONSTELLING. Naar wij vernemen bestaan er te dezer plaatse plan nen om. in samenwerking met de vereeniging „Neder lands Fabrikaat" te 's Gravenhage. een tentoonstelling te organiseeren van artikelen, uitsluitend in Nederland of hare koloniën vervaardigd. DE STEEKPARTIJ. Naar ons werd medegedeeld, heeft De Gr., die voor- loopig in hechtenis was genomen vanwege de steek partij in de vestibule van ons Theater Royal, bekend, dezen daad te hebben bedreven. Het schijnt dat het mes, althans het voorwerp waar mede de verwonding heeft plaats gehad, tot 5 centi meter diep ln de hersenpan van het slachtoffer is doorgedrongen en zoo de hersens heeft geraakt. GUNNINGEN. Aan den heer B. v. d. Hoven alhier is opgedragen de bouw van het woonhuis met garage, voor rekening van den heer W. Schaafsma. in het Heerenbosch. Aan dcnzelfden gunde de directie der Ned. Spoorwe gen het pleister- en witwerk aan de baanvakken II en V. BEVORDERD. De heer A. L. van der Sluis alhier, is van reserve officier van gezondheid der tweede klasse bevorderd tot die der eerste klasse. In dc vergadering, die Zaterdagmiddag te Alkmaar Slaats had van V.-D. Kiesvereenigingen, aangesloten ij bovengenoemde Federatie, werd door het Bestuur mededecling gedaan van het overleg, dat plaats ge had heeft met de Districten Amsterdam, Haarlem en Utrecht. (Deze districten toch vormen met Den Hel der één groep die met een eigen lijst uitkomt.) Het resultaat van dit overleg was, dat voor den kop van de lijst de heer D. Kooiman op no 7 zal worden aanbevolen door genoemde Groep. De plaat sen 16 zijn voor de aftredende Kamerleden Mar- cliant. Oud, EbelS, Mevr. Bakker-Nort, Ketelaar, en Joekes. Voorts werden voor den staart van de lijst (No. 8 t.m. No. 20) de plaatsen 14, 17 en 20 toegewezen aan District Den Helder. Na een uitvoerige bespreking werd met dit resul taat van het overleg genoegen genomen. Voor plaats 14 werd aangewezen de heer P. v. Mever te Zaandam, voor plaats 17 de heer J. Best Nz. te Berkhout, voor plaats 20 de heer P. Kostelijk te Heerhugowaard. Men schrijft ons: Bij de Kamer van Koophandel en Fabrieken voor Hollands Noorderkwartier zijn formulieren verkrijg baar voor het aanvragen van invoervergunningen der bovenstaande gecontingenteerde artikelen, alsmedo formulieren voor de aanvrage van bijzondere ver gunningen voor zaken, die kort geleden zijn opge richt of uitgebreid. Voor nadere inlichtingen wende men zich tot het Secretariaat der Kamer, Oudegracht 182 te Alkmaar. In de op 2 Mei 1932 gehouden Jaarlijksche Alge- meene Vergadering van Aandeelhouders werden de Balans en Winst- en Verlisrekening per 31 December 1931 goedgekeurd. Het dividend over 1931 werd zoowel voor de gewone als voor de preferente aandeelen bepaald op 6 In mindering hierop hebben de preferente aandeel houders in November 1931 reeds 3 ontvangen. De heer J. F. Moens, die als Commissaris aan de beurt van aftreding was, werd als zoodanig herkozen. op de Tot nu toe 15 dooden. Y.D. verneemt uit New-York: Volgens berichten uit Manilla zijn bij het typhoon- ongeluk op het eiland Soeloe tot nu toe behalve een groot aantal gewonden en vermisten, 15 personen om het leven gekomen. De bewoners der stad Jolo, welke volkomen werd vernield, kampeeren op straat. Vlieg tuigen met hulpmiddelen zijn onderweg. TWEE DOODEN. Zondagochtend omstreeks 5 uur heeft onder de ge meente Uithuizen een ernstig auto-ongeluk plaats ge had waarbij twee personen om het leven zijn gekomen. De 19-jarige Pé. Opma uit het dorp Rottum en de 29 jarige H. Ruiter uit Midedlstum, die in den nacht van Zaterdag op Zondag te Uithuizen feest hadden gevierd, keerden met een te Bedum gehuurde auto huiswaarts. Zij reden met groote snelheid en in een bocht van den weg vlogen zij tegen een boom op. De auto werd grootendeels vernield en de beide inzittenden waren op slag dood. Het ongeval had plaats juist voor de woning van den wegwerker Bolt, die door den slag werd gewekt. Toen zag hij wat er gebeurd was. waar schuwde hij onmiddellijk de marechaussee en riep hij Dr. Mandema uit Uithuizen te hulp. Laatstgenoemde kon slechts den dood constateeren. De auto werd door de marechaussee in beslag genomen. De lijken der slachtoffers werd ennaar hun woningen vervoerd. ERNSTIGE AUTOBOTSING TE MAASTRICHT. Drie gewonden. Zondagmiddag had er op het Canerplein te Maas tricht omstreeks 6 uur een ernstige autobotsing plaats. Een van den Cannerweg komenden Belgischen wa gen werd gegrepen door een auto, die met groote snelheid van den Tongerschen Steenweg kwam. De Belgische wagen werd omgeworpen en totaal vernield. Onder de puinhoopen haalde men twee vrou wen en een man vandaan, die ernstig gewond naar den G.G.D. vervoerd werden. Ook de andere wagen was ernstig beschadigd. De wielen lagen langs den weg en het chassis ineenge- drukt. De chauffeur bekwam geen ongeval. De treinen zoowel van de richting Zwolle als Al melo, hadden hierdoor ongeveer VA uur vertraging. Aanvankelijk meende men, dat de bestuurder van den motor in een der spoorslooten was geslingerd, doch later bleek, dat deze, zekere H. uit Ntjverdal op den overweg bijtijds van zijn motor gesprongen cn er met eenige ontvellingen was afgekomen. Hij had toen verder zijn weg loopende vervolgd. De politie stelt een onderzoek in. MOTOR OVER DEN KOP GESLAGEN 25 Meter van den weg in de wei geslingerd Zondagavond by twaalf uur is op den Bunnikschen weg te De Bilt een motorrijder by een bocht van den weg afgereden en met zijn motor over den kop geslagen. Ernstig aan den rug verwond, is de man naar Utrecht vervoerd waar hy in de accad. klinieken is opgenomen. De motor was 25 meter van den weg af in een weiland terecht gekomen. De man moet met groote anelheid gereden hebben. AUTO BIJ VECHEL TE WATER. MOTORRIJWIEL DOOR DEN TREIN GEGREPEN. Op den onbewaakten overweg bil Raalte. De bestnnrder er bijtijds af esprongen. Zondagavond had te Raalte een ernstig ongeval plaats. De motortrein, komende van Almelo, die te ongeveer tien uur te Raalte moet zijn. greep op den onbewaakten overweg aan den Rijksweg Almelo- Raalte een motorrijwiel. Het rijwiel werd een 100 meter ver meegesleurd, en was zoo vast onder den trein geraakt, dat deze voor- noch achteruit kon. Hierdoor was de geheele lijn versperd. Personeel van Weg en Werken, dat spoedig ter plaatse was, mocht het eerst om ongeveer half twaalf gelukken de lijn weer vrij te hebben. De bestuurder verdronken Gistermorgen omstreeks vijf uur zagen voorbijkomen de werklieden te Vechel, ter hoogte van de mandenfa- briek, tusschen Sluis 2 en 3 in de Zuid-Willemsvaart een auto boven water uitsteken. Bii nader onderzoek ont dekte men, dat het een zespersoons wagen was. toebe- hoorende aan den 80-jarigen W. te Vechel. De Inzittende eigenaar, die alleen in den auto zat. bleek verdronken te zijn. Het slachtoffer was gisternacht uit Den Bosch vertrokken naar Vechel. en is waarschijnlijk in slaap gevallen, terwijl hij achter het stuur zat. DOOR EEN AUTO GEGREPEN. Ernstig ongeluk te Ntjmegen. Zondagmorgen is op den hoek Hazekarapscheweg en Fretstraat te Nijmegen de wielrijder A. A., die den hoek van de straat wilde omrijden gegrepen door een auto, welke bestuurd werd door den student D. J. H. uit Utrecht tijdelijk te Nijmegen verblijvende. De wielrijder werd tegen den grond geslingerd on bleef met een ernstige schedelfractuur cn diepe vleeschwonden op de steenen liggen. De direct aanwezige dr. Francken oordeelde het onmiddellijk overbrengen naar het St. Canisius-zie- kenhuis noodzakelijk Gisterenavond was dc toe stand van den patiënt levensgevaarlijk. AAN EEN AUTO VASTGEHOUDEN. Fietser onder de wielen verpletterd. De 21-jarige J. Duistemaat, reed Zaterdagmiddag van Lochem, waar hij als horlogemaker werkzaam was. per flets naar Zutphen en hield zich onderweg vast aan een vrachtauto. Onder Warnsveld slipte hij echter op het natte asfalt en raakte onder het achterwiel van den auto. Hij werd onmiddelijk gedood. De chauffeur had niets van het ongeluk gemerkt en werd even verder door voorbijgangers gewaarschuwd. De bezichtiging van den afsluitdijk reeds 1600.— opgebracht. Het secretariaat van het Nationaal Crisis-Comité deelt mede. De bezichtiging van den afsluitdijk en de Zuider zeewerken te Den Oever heeft van 1 April tot op he den f 600.— opgebracht, welk bedrag door de direc tie der Zuiderzeewerken aan het Nationaal Crisis- Comit4 is overgemaakt. Nu het zomerseizoen binnenkort een aanvang neemt mag verwacht worden, dat hét bezoek zeer sterk zal toenemen. In herinnering wordt gebracht dat de Afsluitdijk tot aan de geul uitstekend berijd baar is voor auto's en dat dé toegangsprijzen zijn: f 0.10 voor voetgangers en wielrijders; f 0.50 voor rij tuigen en motorrijwielen, f 1.voor auto's en 12.50 voor autobussen, benevens f 0.10 voor eiken passa gier. Tragisch ongeval te Rotterdam. Zondagmorgen heeft op de eerste étage van een pand in de Halve Maanstraal te Rotterdam een tra gisch ongeval plaats gehad. Deze verdieping werd bewoond door de 90-jarige weduwe E. v. d. Arend- Drielsma en de 88-jarige J. Cohen-dc Metz. De laat ste had voor de 96-jarige een stoof klaar gemaakt, waarop deze haar voeten plaatste. Haar kleeren zijn toen in brand geraakt, zoodat de vrouw in korten tijd geheel in lichterlaaie stond. De andere vrouw die eenigszins hulpbehoevend is, kon haar geen hulp bieden. Zij waarschuwde menschen op straat en toen die bovenkwamen was de oude vrouw reeds overle den. Het stoffelijk overschot is naar het ziekenhuis aan den Coolsingel overgebracht. In de kamer was een begin van brand ontstaan dat de brandweer met eenige emmers water kon blus- schen. De medebewoonster is zeer overstuur bij fami lie ondergebracht. den Radium naar de balt. Een dokter de Den Haag deed aangifte, dat een hoeveelheid radium, ter waarde van ongeveer f5000, per ongeluk in den vuilnisbak is terecht gekomen en met den vuilnis-ophaaldienst is medegenomen. Een moeizaam onderzoek, dat resultaat opleverde. Later wordt gemeld: Onmiddellijk na de aangifte van de vermissing stelde men een uitgebreid onderzoek in. Zooals be kend wordt het Haagsche vuil per trein naar Drente vervoerd, waar het wordt verwerkt door de Vuil afvoermaatschappij. Men is er in geslaagd na te gaan in welken wagen zich het vuil, afkomstig uit de Hollanderstraat, bevond. Daarop zijn twee assisten ten van den geneesheer onverwijld naar de terreinen in Drente, waar het vuil gestort wordt, vertrokken. De betrefende wagon heeft men op een apart ge deelte gelost, waarna de beide heeren den geheelen middag het vuil een hoeveelheid van 100 ku bieke Meter hebben doorzocht. Nadat men eerst een envelop van Dr. van Heijningen had gevonden, zagen zij tegen kwart voor zes hun moeizaam werk beloond. Zij troffen toen inderdaad de vermiste ra dium aan, welke zorgvuldig was verpakt in een vier tal platina buisjes, welke in watten waren gewikkeld. Opgetogen zijn de heeren met de zoo kostbare stof daarop weer naar Den Haag teruggekeerd. Inderdaad kan hier van een wonder worden gesproken, dat men erin geslaagd is het verlorene op deze wijze te vin den. GROOTE DORPSBRAND IN. POLEN. Drie en dertig boerderijen in de asch gelegd. In een Poolsch dorp nabij Lodz zijn in drie uur tijds 33 boerenwoningen en 150 bijgebouwen in vlammen op gegaan. Twintig dorpsbewoners liepen brandwonden op. De daders op het spoor. Een gedeelte der goederen in beslag genomen. Naar men zich zal herinneren, beeft in don nacht van 29 Februari op 1 Maart jl. in het kasteel Nijen- rode te Brcukeien een brutale inbraak plaats gehad, waarbij den daders een groote buit in handen is ge vallen. Niet minder dan 7 schilderijen, een 50-tal minia turen en een groot aantal gouden en zilveren vi- trinevoorwerpen werden door de tot nu toe onbeken de daders meegenomen. De politie heeft in deze zaak een uitgebreid on derzoek ingesteld, welk onderzoek thans resultaten zal afwerpen. Zij was nl. reeds ecnigen tijd de da ders op hot spoor, doch kon weliswaar niot tijdig ge noeg ingrijpen, omdat zij nut op de hoogte werd ge bracht van de onderhandelingen tusschen de da ders en de assuradeurs, terstond nadat een gedeelte der goederen in het bezit van verzekeraars was, bij deze laatsten hierop beslag gelegd. Nadere mededeelingen konden hierover in het be lang van het onderzoek niet worden gedaan. BOERENHOEVE BEDOLVEN. Drie dooden. V.D. verneemt uit Parijs: In de omgeving van Pivas (Zuid-Frankrijk) zijn Zaterdag ongeveer 300 kubieke meter aarde verscho ven. Een boerenhofstede werd bedolven. Drie per sonen vonden bij dit ongeluk den dood. M. do Redacteur, Verzoeke beleefd voor onderstaande een plaatsje ln Uw blad to willen geven; bij voorbaat mijn dank. VOETBALPARASIETEN. Het gaat tegenwoordig met de mentaliteit van on ze voetballers den verkeerden kant op. Vele cluble den, voornamelijk in Anna Paulowna, doen zich op de velden voor als de meest sportieve menschen die op dit ondermaansche rondloopen. Hoe is 't echter gesteld met het vereenigingsleven van die heeren buiten het veld? De hier door mij bedoelde leden parasiteeren op de centen van andore leden en van de donatours. Op 't veld voeren zij het groots!e woord, maar contributiebetalen daar weten zij niet van. Men zal misschien gelez-en hebben het verslag van de algemeene vergadering van B.K.C., waarin tot den drastischen maatregel werd overgegaan eenige van die wanbetalers uit de vereeniging te zet ten. Met nog eenige anderen nu hebben deze heeren te Breezand een Roomsch-Katholieke vereeniging gesticht, waardoor zij zich voorgoed aan hunne ver plichtingen ten opzichte van hun oude vereeniging onttrekken. Bij den N.H.V.B. bestaat de bepaling dat leden met schuld niet voor een andere vereeniging mogen uitkomen alvorens zij hun schuld aan hun vereeniging hebben voldaan. Deze regel is echter niet toe to passen, wanneer zulke leden, zooals in dit geval lid te worden van den Katholieken Bond, n.1. den D.H.V.B. Waar echter het bestuur van de nieu we vereeniging „R.CB," te Breezand met het door mij opgesomde zeker op de hoogte moet zijn, zou ik dat bestuur in overweging willen geven bedoelde leden aan hunne verplichting ten opzichte van B.K.C. te herinneren. Doen zij dit niet. dan behoeven zij zeker geen aanspraak te maken op den naam spor tief. Voor die leden die ook nog schulden hebben bij andere vereenigingen zal zeker de vereeniging wel zorg dragen waar zij in 't krijt staan, daar deze ver eeniging ook voor den D.H.V.B. uitkomt. Intusschen hoop ik dat tusschen N.H.V.B. en D.H.V.B. een rege ling wordt getroffen, waardoor het den wanbetalers onmogelijk wordt gemaakt te blijven voetballen, zoo lang zij het contributiegeld wat zij zeker onrecht matig onder zich hebben, niet hebben voldaan. De Redactie mijn bijzonderen dank voor de plaat sing. C. v. OORSCHOT. Oudesluis, 1 Mei 1932. Verdrag wordt heden onderteekend. Reuter seint uit Sjanghai: Vandaag zal de JapanschChineesche wapenstil standovereenkomst worden geparafeerd, welke aan de wekenlange onderhandelingen te Sjanghai een ge lukkig einde maakt. De formeele onderteekening van het accoord zal Donderdag plaats hebben. Shigihisoe en Oeyeda zullen op hun ziekbed het document teekenen, tenminste indien ze daartoe ju staat, zijn, anders zal Mursi, die minder ernstig' wond is, namens Japan zijn handteekening zetten. Een fanatieke secte. Gevecht met di politie. Reuter seint uit Nelson: De politie heeft een of. tocht tegengehouden van tweehonderd naaktloopeai z.g. Duokhobors, d.w.z. leden van een sectie gr^' drijvers, die zich onder gezang van hun kok naar de stad begaven. Er ontstond een geregeld vecht, dat eindigde met de aanhouding van naaktloopers, van wie 33 vrouwen. De voornaamste groep van de Duokhobors, veer 15.000 zielen sterk, veroordeelt de houding t deze kleine, fanatieke minderheid Zij heeft 5000 t, lar uitgeloofd voor inlichtingen, welke zullen lel^ tot. de aanhouding van hen die dynamictaansla^ hebben gepleegd op verschillende scholen in Brit«\ Columbia en die men zoekt onder deze fanatici, dat deze er zich tegen verzetten, dat do kinderen na« school gezonden worden WOENSDAG 4 MEI. HILVERSUM (296 MJ 6.45 en 7.30 Lichaamsoefeningen; 8.00 Gramofoonmi» ziek; 9.30 Trio Cohen. V.P.R.O.: 10.00 Morgenwijding; V.A.RJL: 10.15 Uitzending voor de arbeiders in da Continubedrijven; 11.00 R.V.U.;' 11.30 ..Katja", spel ia l bedrijf; 12.00 VARA-Septet oJ.v. Ia Eyl; 1.45 Vei* zorging zender; 2.15 Onze Keuken, door P. J. Kers Jr.; 3.00 Pianorecital door Joh. van Emden; 3.30—540 Voor de kinderen; 5.30 Trio Willem Drukker; 6.30 R, V.U.: Dr. Max Euwe, Cursus Schaken III; 7.00 Begic- selprogram der SD.A.P.; 7.30 Muziek van dezen tijd, do:r het VARA-Orkest oJ.v. Hugo de Groot; 8.00 Tijd' sein; 8.01 Uitzending voor den Algemeenen Ned art Bond van Handels- en Kantoorbedienden. 8.15 VARA. orgel, te bespelen door Joh. Jong; 8.45 Eenzaamheid samen. Radio-humoreske van Emma Schiller, uit he; Duitsch vertaald, op te voeren door het Groot Volk» tooneel; 9.15 VARA-orkest oJ.v. Hugo de Groot; KUS „Nieuwe Overhemden", blijspel in één bedrijf, op voeren door het VAR A-toon eel; 10.30 VARA-Ork«H met refreinzang van Leo Fuldi; 11.00 Vaz Dias; U4Ï Gramofoonmuziek; 12.00 Sluiting. HUIZEN (1875 XI N.C.R.V.: 8.00 Tijdsein en Schriftlezing; 8.15 Morg» concert; 10.00 Zang door het Dameskoor; 10.30 Kort» Ziekendienst; 11.00 Harmoniumbespeling door M. Jurjaanz; 12.00 Politieberichten; 12.15 Concert; 250 Verzorging zender; 2.30 Lezen van Chr. Lectuur; 3-OOj Concert; 5.00 Kinderuurtje; 6.00 Uurtje voor de li bouwers. W. P. Cnossen: „Van de stal naar de wei 6.45 Lezing; 7—7.30 S. Dijkstra „Roeping"; 7.30 Polil berichten; 7.45 Het Ned. Chr. Persbureau; 8.00—1 Onderbreking van het N.C.R.V.-programma. Uil ding van den feestavond ter gelegenheid van het jarig bestaan van ^en Nationalen Bond van Handi en Kantoorbedienden „Mercurius", in de groote van de Rotterdamsche Diergaarde; 10.00 N.CR.^ Ouderuurtje; 10.30 Vaz Dias; 10.49-11.30 Vrool gramofoonmuziek. BRUSSEL (500 MJ| 11.20 Populair concert; 12.00 Voortzetting concert Sonaten-concert; 5.00 Gramofoonmuziek; 5.50 Popul concert; 7.30 Concert door groot orkest; 9.30 Dl muziek. KALUNDUORG (1153 eert;; 11.20— 12.20 Dansmuziek; 12.20—1.20 Idem. 4.20 Gramofoonmuziek; 7.50 Jazz-muziek; 10.35 Co» BERLIJN (419 MJ 6.50 Dansmuziek; 9.50 Programma van Munchen. HAMBURG (372 M-) 3.50 Concert door het Norag-orkest; 7.10 Populair co» eert; 9.50 Idem. KONINGSWUSTERHAUSEN (1635 Ml 3.50 Concert; 5.20 Lezing; 6.30 Programma v. Berljjfl. LANGENBERG (473 Ml 4.20 Programma van Frankfort. Vesperconcert; T.M De wereld op de gramofoonplaat; 9.50 Populair coneert DAVENTRY (1554 Ml 2.50 Concert; 4.05 Orgelconcert door Reglnald New: 5.50 De grondslagen der muziek; 7.35 Concert; 10.05 tot 11.20 Dansmuziek. PARIJS RADIO (1725 MJ 8.05 Concert 8.05 Voortzetting. MILAAN (331 MJ 6.25 Gramofoonmuziek: 6.50 Populaire muziek. 7$ Gramofoonmuziek; "&.05 Gramofoonmuziek. ROME (441 MJ 7.20 Populaire muziek; 8-05 Concert. WEENEN 7.05 Dansmuziek; 9.35 Populair concert. BKROMUNSTER 7.20 Vocaal en Instrumentaal concert; 8.35 concert door het Omroeporkest. (460 J Po pull 1 Schager Roosjes. 5 pond Sausijsjes 100 cent 1 pond doorregen Lappen 30 cent 3 pond doorregen Lappen 50 cc::t 5 pond gemalen Spek 60 cent J. VOS, Slagerij, Verlaat, O. Niedorp. Te koop gevraagd: Ford Touring '26 of '27. G. WIT, Nieuwe Niedorp. 1 pond Karbonade 30 cent 4 pond Karbonade 100 cent 1 pond Lappen, mager 30 cent 4 pond Lappen, mager 100 cent J. VOS, Slagerij, Verlaat. - Oude Niedorp. Te huur gevraagd eenvoudige Woning, gezin van 2 pers., in Kolhorn, Bar- singerhorn of Wieringerwaard. J. v. d. Wal, p.a. E. Lap, Kolhorn Benedenbuurt. 5 pond rauwe Reuzel 90 cent 5 pond Rookspek. mager 100 cent 5 pond Rookspek, vet 80 cent Bij aankoop van f 1.00 een Leverworst toe. J. VOS, Slagerij, Verlaat, Oude Niedorp.

Schager Courant | 1932 | | pagina 10