Het begin van het einde. Arrondissements Rechtbank te Alkmaar. „Dat moet je mij doen!" DE INSTORTING TE LY0N. Tragiek der werkloosheid in Amerika. Sensatie bij wedrennen. AUTOBUSDIENSTEN IN HOLL. NOORDERKWARTIER. De afsluitdijk nadert zijn voltooiing. Gemeenteontvanger ontslagen. Aardappelkeuring. Fa. Gebr. ROTGANi UIT DE W1ERINGERMEEI Ongeluk bij het uitstap; uit de bus. Ge BOCRDGR IJ.. Een groep van negen Friesche Coöp. Zuivelfabrieken zal de kaas productie voor de helft stop zetten en 50 der ondermelk gratis te rug geven. Te Oosterwolde (Fr.) is een vergadering gehouden van de besturen van do coöperatieve zuivelfabrieken te Donkerbroek, Elsloo. I-Iaulerwijk, Herarik, Jubbe- ga, Makkinga, Ildoberkoop, Oosterwolde en Wijnje- terp. Mede waren uitgenoodigd de heeren M. Ane- ma te Wolvega en U. Kooistra te Leeuwarden, voor zitter en secretaris van den Bond van Coöperatieve Zuivelfabrieken in Friesland. Genoemde fabrieken verwerken ruim 66 millioen kg. melk per jaar, geleverd door 3500 veehouders. De vergadering was belegd, zoo lezen we in het „Handelsblad", met het doel besprekingen te houden over: a. de wenschelijkheid en de mogelijkheid om het kaasmaken geheel of gedeeltelijk stop te zetten; b. bjj een eventueel besluit in deze richting de regeling van dc belangen wan 't hierdoor overtollige personeel. De boter- en kaesprijzen zijn thans zoodanig dat het kaasmaken verlies voor het bedrijf beteekent. Met de prijzen van de vorige week was dc bruto prijs per kg. melk bij alleen botermaken 3-2 cent en bij boter- en kaasmaken ongeveer dezelfde. Bij een hoterfabrick zal bijgevolg de netto-opbrengst (de melkprijs) hooger zijn. dan bij een boter- en kaas fabriek, omdat de onkosten voor een boterfabriek la ger zijn. Het is zoover gekomen, dat de ondermelk voor de kaasmakerij op dit oogenblik geen waarde meer heeft, zelfs dat verwerking tot kaas voor het bedrijf verlies oplevert. Bovendien wordt geregelde verkoop van de pro ductie hoe langer hoe moeilijker en zal men bij doorgaan van do kaasmakerij voor de volle 100 pet de kans boloopen tot het moeten opleggen van kaas Met het oog op do hoogst onzekere toestanden is het nemen van de risico van opleggen niet, te verantwoor den. Inkrimpen van de kaasmakerij door teruggave van ondermelk wordt, derhalve gewenscht, ja nood zakelijk. Voor de boeren heeft de ondermelk toch al tijd eenige waarde en eenige vermindering van de fabrioksonkosten zullen hef gevolg zijn, welke ver mindering dan melkgcld wordt. De vergadering besloot dat de fabriek ondermelk gratis terug zal geven. Men meende nog niet tot algeheclc stopzetting te moeten overgaan. Vooreerst, omdat nog altijd niet be kend is, wat er van regeeringssteun zal terecht ko men en de mogelijkheid tot meer export naar Duitschland nog niet heelemaal is buitengesloten, al thans wanneer de regeering krachtig in deze richting werkt. Verder zou directe geheele stopzetting het bedrijf, dat. met zooveel zorg en moeite is opgebouwd, te veel ontwrichten om bij eventueel herstel terstond weder om op het bestaande peil te komen. Tevens werd afgesproken over drie weken wederom samen to komen. Ten aanzien van dc belangen van het personeel ge voelde men, dat het niet ging zich zonder meer van overtollig personeel te ontdoen, hoewel opgemerkt werd, dat dit misschien nog de meeste indruk in Den Haag zou maken. Aan den Bónd van Coöperatieve Zuivelfabrieken is verzocht hierover een advies in het algemeon te wil len uitbrengen. Niettemin is te voorzien, dat wanneer er gnen verbetering komt, weldra ontslag het gevolg wordt, waarmede het leger van de werkloozen weder om vergroot wordt. Ten slotte wercl den minister van Economische Za ken en Arbeid, nogmaals telegrafisch gewezen^bp den onhoudbaren toestand en dringend verzocht onver wijld maatregelen tot steun te nemen. MEERVOUDIGE STRAFKAMER. Zitting van Dinsdag 10 Mei. Uitspraken v. Dinsdag 3 Mei Christlaan G.. slager. Helder, diefstal van schuldbe kentenissen. 3 Maanden gevangenisstraf. Pieter B., vrachtrijder. Hoogerberoep vonnis overtre ding art. 22 Motor- en Rijwielwet. Vrijgesproken. Jozef K., arbeider, Wieringen, mishandeling. 3 Maan den gev. voorw. met 2 proefjaren. Mr. N. J. v. L.. advocaat Alkmaar. Hooger beroep vonnis kantonrechter Alkmaar. Ontslagen van rechts vervolging. Jan Pieter A., sleeper, Hoorn. Schuldmisdrijf, f 100 boete of 100 dagen hechtenis, met schadevergoeding. Math. B., veehouder, Broek op Langendljk. Hooger beroep, vonnis veekeuringswet. Vonnis bevestigd. Borchardus Wilhelmus van B.. koopman, Hoorn. Hoo ger 'beroep vonnis overtreding Politieverordening te Eg- mond aan Zee. Aangehouden. Kort aangebonden Rotterdammers. De garagehouder V., aan de Maashaven te Rotterdam, werd gisterenmiddag voortdurend lastig gevallen door een troep jongens, die allerlei baldadigheden pleegden. Tenslotte verveelde hem dit en hij gaf een van de kleine plaaggeesten een pak slaag. Terwijl hij met volle toe wijding deze kastijding verrichtte werd hij aangespro ken door een voorbijganger, den 22-jarigen J. B.. die zich als beschermer van de jeugd opwierp en V. uit- daagde met de woorden: ..Dat moet je mij doen!" V. nam deze uitnoodlging onmiddellijk aan. liet den jon gen los en wierp zich op B., wien hij een geducht pak slaag toediende. Het slot was dat B.. wiens kleeren bij de worsteling gescheurd waren, het hazenpad koos. Gisteravond tegen 10 uur kwam hij echter terug. Naar hij later vertelde was hij op weg naar het politiebureau aan de Nassaukade om aangifte te doen van mishande ling en vernieling van zijn kleeren. In plaats van aan dit loffelijk voornemen uitvoering te geven, geraakte hij echter weer in strijd met den garagehouder, dien hij met een zakmes twee steken, een in den buik en een in de borst toebracht. V. werd gelukkig slechts licht verwond en na in den hulppoet aan de Maashaven en later in het ziekenhuis aan den Coolslngel verbonden te zijn. kon hij naar huis gaan. B. werd gearresteerd. Bij een verhoor vertelde hij dat hij bang was geweest dat V. hem weer een pak slaag zou geven en daarom had hij zijn zakmes getrokken. Ondanks dit beroep op noodweer is er proces-verbaal tcg;n hem opgemaakt. SMOKKELARIJ. Voor f 5000 smokkelwaar In beslag genomen Aan de grens te Bellingwolde (Groningen) hebben douanebeambten in den nacht van Zondag op Maandag beslag weten te leggen op een partij frauduleus inge voerde manufacturen, ter waarde van f 5000. De in be slag genomen goederen bestonden uit twaalf groote pak ken, inhoudende ongeveer 800 damesmantels. Zekere B. uit Wiete bij Vlagtwedde is in verband hiermede ge arresteerd. Nog 25 personen onder de pninhoopen. V.D. verneemt uit Parijs: Het opruiroingswerk te Lyon schiet ten gevolge van het gevaar van nieuwe instortingen of aardver schuivingen slechts zeer langzaam op. In den afge loopen nacht is men erin geslaagd nog twee lijkon te bergen. In de beide ingestorte huizen woonden 51 perso nen. Negen hunner zijn onder geneeskundige behan deling en liggen in het ziekenhuis, aangezien zij bij de instorting min of meer ernstig werden gewond. Dertien bewoners zijn aan het gevaar ontsnapt, door dat zij óf niet thuis waren óf zich tijdig in veilig heid konden brengen, terwijl tot nog toe ze.6 lijken geborgen konden worden. Volgens deze berekening moeten zicb dus nog 23 personen onder de puinhoo- pen bevinden. Nog 5 lijken geborgen. Later wordt nog uit Lyon gemeld: Bij het opruimingswerk te Lyon zijn nog vijf lijken uit de puinhoopen van het ingestorte huis opgedol ven. Een elfjarig meisje, dat men nog levend vond, is na korten tijd aan haar kwetsuren bezweken. Ook in Savoye dreigt een geweldige aard storting te zullen plaats hebben. Heel dorpje in gevaar. Het B.T.A. seint uit Chambéry: Een hevige orkaan heeft het dorp geteisterd; alle rivieren zijn aanzienlijk gewassen. De toestand is kritiek bij St. Genix-sur-Guiers, waar een aardmassa van naar schatting twee millioen kub. m. is losgeraakt en langs de berghelling in de richting van het plaatsje afglijdt. Op deze bewegende massa staan tien gebouwen, waarvan er reeds drie zijn verwoest. De bewoners haasten zich, met achter lating van het vee, naar een veiliger oord. De scha de is buitengewoon groot. Geheel dorp naar het dal geschoven. V.D. verneemt nog uit Parijs: Uit Chambéry wordt gemeld, dat zich tengevolge van reusachtige aardverschuivingen in Savoye een geheel dorp in gevaar bevindt en langzaam naar het dal geschoven wordt. Ongeveer 2 millioen M3. aarde heeft zich in beweging gezet en glijdt langzaam naar beneden het dal in. Van de tien huizen, die zich op het afglijdende ge deelte bevinden, zijn er drie reeds geheel vernield, doordat in de afschuivende aardmassa, op do wijze zooals dat bij aardbevingen dikwijls voorkomt, plot seling reusachtige spleten ontstaan, waarin geheele hoornen en huizen verzinken. De bewoners van de in het da) gelegen dorpen ontruimen hun woningen en brengen hun vee en inboedel in veiligheid. Onmetelijke schade aangericht. Uit Parijs: De ernstige aardverschuivingen, die sedert Maan dag weer in de Alpen van Savoye voorkomen, heb ben reeds onmetelijke schade aangericht. Te Germagny (Opper-Savoye) heeft zich plotseling een modderstroom gevormd, welke twee dorpen dreigt te vernietigen De lava-achtige massa beweegt zich, bij een dikte van 2 Meter en een breedte van 800 Meter langzaam dalwaarts. Alle communicatie middelen zijn verbroken. Het meest troosteloos is de toestand in het kleine plaatsje Auressieux, in de richting waarvan zich 2 millioen kubieke meters aardemassa's voortbewegen. Twee huizen zijn reeds verwoest. De diepe scheuren, die overal, als na een aardbeving, ontstaan, hebben soms een breedte van 4-0 M. en een diepte van 30 M. Een ooggetuige, wiens huis met den grond gelijk gemaakt is. vertelt, dat aan het langzaam neerkomen van de grondmassa's oen op den donder gelijkend ge raas was voorafgegaan, welk gedonder gevolgd werd door een orkaanachtigen storm. Als oorzaak van de catastrophc vindt men slechts de verklaring, dat tot dusverre ondergrondsche wa toren een uitweg hebben gevonden en hierbij de bo venliggende grondlagen hebben meegesleurd. Een beeld van de ellende. De heerschap pij van den honger. Reuter meldt uit Washington: Er bestaat groot gevaar dat de acht millioen werk loozen in de Vereenigde Staten in opstand komen, als de federale regeering geen maatregelen neemt tegen de werkloosheid, verklaarde Mac Grady, die als verte genwoordiger van het Amerikaansche werkliedenver bond gister getuigenis aflegde voor de senaatscommis sie, welke beraadslaagt over het wetsontwerp-Costlgan betreffende de uitgifte van een half milllard dollar aan schatkistbons, bestemd om voorschotten te verlee- nen aan staten en gemeenten. Mac Grady voegde er bij, dat de deuren der revolu tie wijd geopend zullen worden, indien de heerschappij van den honger verergert of zelfs blijft voortduren. Men heeft den ernst van een aantal opstandige be wegingen in industriesteden trachten te verkleinen door te verklaren, dat zij onder communistische lei ding stonden, maar deze lieden, ging Mac Grady voort, zijn vreemd aan het communisme, zij willen slechts brood. De secretaris van het weldadigheidswerk ln Penn- sylvanië verklaarde, dat de staat voor een onbeschrij felijke economische en sociale crisis staat. Drie milli oen personen zijn zonder geregelde inkomsten, een millioen ontvangt of eischt bijstand, niemand krijgt voldoende steun. De leider van het liefdadigheidswerk te Chicaga zei- de, dat zijn stad 700.000 werkloozen telt, die tegen 13 Juni zonder de minste inkomsten zullen zijn. Een gelukkige juffrouw, die beweert for tuinlijk te droomen. Het publiek, dat Zondag bij de rennen in de Hongaar- sche hoofdstad, Boedapest, tegenwoordig was, heeft niet te klagen gehad over gebrek aan sensatie. De vrouw van een wachtmeester van politie, die op twee paarden in totaal vijf pengö gewed had, kreeg het 2726-voudlge van dit bedrag, 13.628 pengö, als winst uit betaald. De vrouw was namelijk de eenige, die op de beide buitenste paarden had gewed. Zij verklaarde aan jour- nalisten, die haar interviewden, dat zij de nummers van de beide winnende paarden, drie en vier, gedroomd had en reeds tweemaal tengevolge van een droom op de nummers van de winnende paarden had gewed. De vrouw, die geheel van streek was, van blijdschap, werd door politie-agenten naar een auto geleid, opdat zü haar winst in veiligheid kon brengen. VERGUNNING VAN GED. STATEN VOOR EEN DIENST VAN SCHAGEN NAAR VERLAAT EN TERUG. Ged. Staten van Noordholland hebben besloten: 1. aan de firma Kok, Tuinman en Wilken te Oud karspel, aan de firma Keetman en Schoorl te Win kel on aan G. Boon te Medemblik, vergunning te ver- lcenen tot het in werking brengen van een autobus dienst van Schagen naar Verlaat, en terug. SLUITING VAN DE VLIETER EINDE DEZER MAAND OF BEGIN JUNL Het oogenblik begint thans te naderen, dat de Zui derzee van het buitenwater zal zijn afgesloten. Dank zij het zeer gunstige weer en behoudens on voorziene omstandigheden, zal einde dezer maand of begin Juni het laatste gat in den afsluitdijk De Vlieter gedicht worden. Wegens ernstige malversaties. Een te kort van ongeveer f 70.000. Uit Dinxperloo wordt aan Vooruit gemeld: In verband met het kastekort, dat eenige weken ge leden bij den gemeente-ontvanger van Dinxperlo, den heer H. A. B., ontdekt werd, ls Maandagavond een geheime zitting van den gemeenteraad gehouden. In deze vergadering hebben B. en W. medegedeeld, dat het tekort in de kas der gemeente f 18.460 be droeg; verder was gebleken, dat de Boerenleenbank, waarvan de gemeente-ontvanger directeur was, een tekort had van ongeveer f 50.000. De frauduleuze han delingen zijn over een tijdvak van vijf jaar gepleegd. Reeds twee jaar geleden waren financieele moeilijk heden van dén ontvanger aan het licht gekomen, toen hij een leening van f 10.000 niet kon terugbetalen. Eenige vooraanstaande personen te Dinxperlo wa ren hiervan op de hoogte gebracht, doch B. en W. heb ben nimmer een diepgaand onderzoek ingesteld. Vijf jaar lang hebben B. en W. de boeken van den ontvan ger gecontroleerd en goedgekeurd. Nu had de ontvan- vanger zich echter zoo vastgewerkt, dat de tekorten niet meer geheim te houden waren. Op het laatste oogenblik schijnt hij nog geprobeerd te hebben het geld van het electrlsch bedrijf te gebruiken voor de betaling van een bedrag aan rente. Toen dit mislukte heeft hij den burgemeester met de tekorten in kennis gesteld. De burgemeester, de heer mr. H. J. Verbeek, heeft zich daarop gewend tot den commissaris van de Koningin, die den officier van justitie van het geval op de hoogte bracht. Tot nu toe heeft men evenwel nog geen gerechtelij ke vervolging tegen den heer H. A. B. ingesteld. In- tusschen heeft de familie van den ontvanger zich be reid verklaard het tekort aan te zuiveren. De gemeen te zal een bedrag van ongeveer f 5000 in contanten ontvangen en f 13.000 aan eigendommen. Ook de tekor ten van de Boerenleenbank zullen vermoedelijk door de familie worden gedragen. De heer H. A. B. is met ingang van 11 Mei ontsla gen. Het vermoeden bestaat, dat bij nauwkeurig onder zoek nog meer fraude ontdekt zal worden. Zoo spoe dig mogelijk zal nu een accountantsonderzoek plaats vinden. Bij dit onderzoek zal een raadscommissie, be staande uit de heeren Ormel, Prins en Hallen, aan wezig zijn. Wij verwijzen naar een in dit nummer voorkomende advertentie, waarin door het Bestuur der Prov. Rege lingscommissie mededeelingen worden gedaan omtrent de keuringen. EEN POSTDUIF. Waarom de menschen in onzen tijd toch zoo'n haast hebben? Maar zij hebben haast, en dat is nu eenmaal zoo. Niet enkel de menschen. maar ook de brieven moe ten zoo snel mogelijk worden overgebracht, b.v. van Europa naar de Ver. Staten of omgekeerd. En zoo heeft de bemanning van het postvliegtuig van de Europa van den Norddeutschen Lloyd Maandag een knap stukje uitgehaald. Toen de Europa onderweg van Duitschland naar New York zich nog 670 mijl van New York bevond, werd het postvliegtuig van boord „geschoten", n.1. om half elf en reeds 7 uur en 40 minuten later landde het op de pier te New York. Het had vier zakken post aan boord. Onderweg was te Boston nog een landing uitge voerd om brandstof bij te laden. SPORT D.T.S. 1—Bergen 1. 4—1. De eerste wedstrijd voor dé na-competitie, waaraan behalve D.T.S. en Bergen ook nog Alkmaarsche Boys 1 en Schoorl 1 deelnemen, is in een verdiende overwin ning voor D.T.S. op Bergen geëindigd. Vanwege den Hol landIerland-wedstrijd was er niet veel publiek aanwe zig. De wedstrijd zelve,D.T.S. speelde met 2 invallere, droeg een uitermate sportief karakter. Bergen viel niet af. De ploeg bestaat grootendeels uit nog jeugdige spe lers, waarvan in de toekomst nog wel wat te ver wachten is. D.T.S. liet zich in het eerste kwartier door bet jeug dige enthousiasme geheel overrompelen. Was echter na dien tijd doorloopend sterker. Kuiper en A. Kroon speel den niet mee, waarvoor invielen resp. Schrieken en Plakman. Vooral laatstgenoemde heeft zijn doel op goe de wijze verdedigd. Dekker speelde aanvankelijk links buiten. Speets stond weer op de midvoorplaats. Het was jammer, dat Speets niet erg gelukkig was met zijn scho ten, gewis was de uitslag grooter geweest, al dient hieraan direct toegevoegd te worden dat Bergen in de periode van D.T.S.-overwicht stug verdedigde. Hieraan is het ook toe te schrijven, dat D.T.S. eerst een kwar tier voor tijd voor de gelijkmaker kon zorgen. Toen was echter het ijs gebroken en volgden de doelpunten, respectievelijk gescoord door Speets, Kooij, Schrieken en Van Meurs, elkander regelmatig op. Bergen was toen finaal uitgespeeld. Het eenige Eergen-doelpunt ontstond een kwartier na het begin, toen de rechtsbuiten een af gemeten voorzet gaf en de midvoor den bal ineens kei hard in de touwen jaagde, dit was het mooiste doel punt van den middag. Rest ons nog te vermelden dat de scheidsrechter heel matig voldeed. Het spel werd veel te veel onderbroken, voor dingen, waarop absoluut niets viel aan te merken. Laten wij hopen, dat de heer Snijders een volgende maal een gelukkiger dag moge hebben. Barometerstand op Woensdagmorgen 9 uur: 762 q Vooruitzichten: Goed weer. Temperatuur: 52 gr. F. is 13 gr. C. HOOGZIJDE E 103. SCHAt.! Gedipl. Opticien. Gedipl, Diq BRILLEN, uitsluitend 1e kwaliteit MONTUREN en GI.AZKN VELDKIJKERS - PRISMAKIJKERS FOTOTOESTELLEN. - Alle soorten FILMS Ontwikkel en Afdrukinrichtlnc. Gratis onderritk Overweldigende grasgroei. Het Vereeii. gingsleven ontwaakt. Het dorp Sluis I nadert zijn voltooiing. (Van onzen correspondent). Door de vele regen is de grasgroei zoo overweldig» in "de Wieringermeer, dat veel meer vee goede voedfc zou kunnen vinden. De grasmaalmachlne is alreeds ln het veld en e dikke snede rolt van het mes. Een voorloopig comité ls voornemens binnen dagen een afdeeling op te richten van de Hollaadsd Maatschappij van Landbouw dus ook het vereeniginj leven ontwaakt. Sluis I nadert zijn voltooiing, daar straten worden gelegd met tegeltrottoir. W I E R I N 01 ii< fa sta bir in Boschbeplanting in den Wieringarna polder. Zoo ons wordt modegedeold, worden voorbereid de werkzaamheden verricht om in den komendi wintertijd 500 H.A. bosch in to planten in den V ringermcerpolder, in de onmiddeliijko nabijheid Den Oever. Dit werk zal uitgevoerd worden I Staatsboschbeheer. Do boombeplanting langs de gen in den W.M.-polder zal dan oveneens ter c worden genomen. De Hervormde Kerkeraad te Hippolytushoef is i nemena de nieuwgebouwde Diaconie-stichting oude en hulpbehoevende personen, aan den S weg, op 16 Mei, 2den Pinksterdag, voor allo stellenden ter bezichtiging open te stellen des dags van 2—6 uur. Tegelijkertijd zullen aldaar tingen verkregen kunnen worden. DEN OEVER. Uitwateringssluizen ln den afsluitdijk p opend. Gistermiddag te 12 uur zijn voor het eerst In des t' sluitdljk gebouwde complexen uitwateringssluizen, ke zooals men weet dienen tot regeling van den stand van het toekomstige IJsselmeer in weridnf steld. De inbedrijfname Is hiermede definltlef.VoorUi zullen met elk getij de sluizen functionneeren. Hrt* terval bedroeg bij de indienststelllng 1.10 M. wil zeggen dat d e waterstand op de Zuiderzee 1-101* ger was dan buiten den afsluitdijk op de Wadden* Bij de indienststelllng waren tegenwoordig de lngw!« der Zuiderzeewerken, hoofdingenieur W. Kamp, de ew aanwezend ingenieurs J. F. R. v. d. Wall en J. C. Pi nekoek en Ir. J. C. N. Ringeling. Zooals bekend van deze uitwateringssluizen 3 complexen van 3 gebouwd nabij den Oever en 2 complexen van 5 stuto Kornwerderzand. De voor de sluizen benoodigde wielschuiven, welke heden den krachtproef hadden doorstaan, werden geleverd door „Werkspoor" voor ver de 29 schuiven te Den Oever betreft en doo: N.V. „De Schelde" voor zoover betreffende cle 20 sci ven te Kornwerderzand. In tegenstelling met spuisluizen is hier gebruik gemaakt van schuiven, electrisch in verticalen stand worden geopend neergelaten. B A R S I N O li R H O i De dit jaar gehouden Emmabloem heeft in den meente opgebracht f 92.92. Kind door passecrende auto Toen Maandagmiddag te ongev. 4 uur de au tob* Chr. school uit Schagen te Kolhorn aankwam, kwam een der kinderen bij het uitstappen een c dat zich aanvankelijk ernstig liet aanzien. Het kindj n.1. door e enpasseerende auto gegrepen geblesseerd dat geneeskundige hulp onmiddellijk j* worden ingeroepen. Dr. Werner was spoedig ter P1" Het bleek evenwel dat de verwondingen van geen^] stigen aard waren. Enkele hoofd- en schaafwondea*| dat het kind na verbonden te zijn, wederom huls*-" kon keeren. rm Gevonden: een zilveren armbandhorloge. Inlichtingen ter secretarie. De volgende dienstplichtigen, ingelijfd v°°ljJ gemeente, zullen voor herhalingsoefeningen onaj»; wapenen worden geroepen: L. Meijer, lichting jg U Juli 1932 to Amersfoort; W. van der Oord, UcW1 1926, op 4 Augustus 1932 te Kampen. Op verzoek van B. en W. zal ten gerieve der tö* ners van Poolland, aldaar een brievenbus worden i plaatst. ,T t WJJJj De heer P. J. Korver, tijdelijk ambtenaar cretarie, is door Burgemeester en Wethouders zoodanig eervol ontslagen en te rekenen van i jl. benoemd in vasten dienst. Door dc Ilengelsportverceniging „de Baawj Schagen zijn pogingen aangewend om het ter in den Oosterpolder onder Winkel en M0« dorp te pachten.

Schager Courant | 1932 | | pagina 2