Nette Dienstbode. Dames-Scheutjes Schoenhandel P. CRIH HUIS met Tuin, NS Goliath verslagen. De afsluitdijk der Zuiderzee. JE n e be zuiniging bij de post. VERKEERSONGEVALLEN. Botsing tusschen auto en motor. DE ROOFMOORD TE HEMMEN. Plaatselijk Nieuws. Arrondissements Rechtbank te Alkmaar. Nagekomen Berichten. Marktberichten. Advertentiën. Kostgangers Voor den Zomer! 759 m CH AC Droi LMS. iderri O.-Ja gewi ehad •erw( inzil lochte een de heer sen, der De Italiaansche bokser, Camera, versla gen. Hersenen contra vuisten. Larry Gains, een Canadeesclie negerbakser, heeft In den strijd, die Maandagavond in deWhite City arena te Londen is gestreden, voor een groote verras sing gezorgd. Hij ontmoette daar n.1. niemand min der dan den Italiaanschen Carnera... en won van de zen op punten na tien ronden van drie minuten. CARNERA. Deze ontmoeting is althans in zooverre belangrijk geweest, dat hij een betrouwbare maatstaf is gewor den voor de capaciteiten van den Italiaanschen reus, waaromtrent nog allerlei fantastisch werd verteld. Gains, die een zeer kundig en snel bokser is en die zich ernstig had voorbereid, wist over 10 ronden van Carnera op punten te winnen. Hij had al heel gauw zijn man gemeten en de juiste gevechtstactick vastgesteld: gebruik maken van zijn snelheid, niets „nemen", zich niet in de touwen la- t ten werken, er voor zorgen dat het geen wring- en worstelpartij werd, en dan, waar hot mogelijk was, bliksemsnel counteren of aanvallen met een linksche 'directe. Die tactiek is volkomen gelukt, omdat Car nera daar geen andere, voor hem meer effectieye, te- n genover wist te plaatsen. Carnera is een man, die als b-kser een groote tekortkoming heeft: hij verliest zijn ^•ongt kalmte nogal eens als liet niet botert, werdi En gisteravond raakte hij van de wijs, doordat hij herhaaldelijk in de lucht sloeg en Gains. als een be hendige listige panter den ring door gleed en zijn slagen ontweek of opving op zijn soliede dekking. Was Carnera sneller en zuiverder op zijn voeten ge weest. dan had hij Gains herhaaldelijk moeten vast nagelen in een hoek of tegen de touwen, maar hij verstond niet zoo meesterlijk als de neger de kunst van sidestepping en stond dus gewoonlijk een beetje voor gok. Erkend moet worden, dat ook Gains maar heel weinig treffers wist te plaatsen (wat bij zulk een tac tiek ook vrijwel onmogelijk is), zoo weinige zelfs, dat de boksexpert van de D. Telegraph Gains de overwin- ïing zelfs niet zou hebben toegekend. Maar, zooalö h'et v 8eze?d. het gevecht was toch interessant, in zooverre niet de grenzen van Camera's vermogens toonde. De naam „Carnera" had de massa gelokt. Er wa ren 60.000 toeschouwers, die al maar wachtten op et^o ets dat niet kwam: Camera's eindstoot. Aan het. n 0 linde van den strijd was Gains volkomen ongedeerd '"in frisch als een hoentje, Carnera daarentegen raakte tan de zesde ronde af vermoeid en was dus of heel llecht getraind of beschikt over een betrekkelijk klein uithoudingsvermogen. Het publiek, (lat natuurlijk iiet den physiek zwakkeren sympathiseerde, was op- etogen over Gains prestatie, en niet minder over leze zegepraal der Engelsche school. Dc arme reus verliet vrij versuft kijkend het tooneel van den strijd. et vn chten Vij ve rou pjgini >ndag r vra» tomen r loodl de het Openstelling van de Friesche zijde. Het secretariaat van het Nationaal Crisiscomité goedje deelt mee: Ter rechtzetting van een onlangs uitgegeven pers bericht, dat de Friesche zijde van den afsluitdijk met ingang van 1 Juni voor rij verkeer zou worden ipengesteld, vestigen wij de aandacht op, dat leze openstelling eerst begin Juli zal kunnen plaats lebben. De dijk zal berijdbaar zijn tot de Middel- tronden. Gelijk reeds werd meegedeeld, zal een klein atréegeld worden geheven ten bate van het Nationaal Crisiscomité: voor voetgangers en wielrijders f 0.10, voor motorrijwielen f0.25, automobielen f0.50, auto bussen f2.50. Werkzaamheden Wieringermeerpolder. Aan 2000 arbeiders ontslag aangezegd, v De drie uitvoeringsmaatschappijen voor de culti- veeringswerkzaamheden in den Wieringermeerpol der, de Nederl. ITeide-Mij., de Grondverbelerings- maatschappij en de firma Hasselt en Dc Koning, [hebben aan de ongeveer 2000 arbeiders ontslag aan gezegd, en wel tegen einde Juni of half Juli. Ver dacht wordt, dat de verkavelings- en cultiveerings- ■rbeid van den Wieringermeerpolder tegen die data i geëindigd. Aanvankelijk was gerekend, dat het |werk eerst tegen den herfst gereed zou zijn. MR. TH. HEEMSKERK ERNSTIG ONGESTELD. Te Utrecht geopereerd. Z.Exc. Minister van Staat mr. Th. Heemskerk, lid er Tweede Kamer, is. terwijl hij op reis was, te Ut- echt in het Academisch ziekenhuis moeten worden tgenornen. In den dacht van Zaterdag op Zondag is hij daar tor prof. Laméris geopereerd. Naar men mededeelt, bestaat, er geen onmiddellijk evaar. N.Z. de o ken Demonstratie van P.T.T.-personeel. Maandagavond beeft de afd. Amsterdam van den wntralen Bond van P.T.T.-personeel een protestver- Waering gehouden in een van de zalen van gebouw »vue, in verband met het voornemen der bedriifs- C11n?' om den arbeidstijd van het P.T.T.-personeel te verlengen, waardoor velen van dat personeel dreigen ontslagen te worden. Als spreker trad op de heer H. hri Ü°0S' van liet ll0t 'dbestuur van voornoemden uona, met als onderwerp: Wij bevorderen de werk loosheid niet! afl°°p hebben de aanwezigen een straatdemon- pfli? ?Gh°uden- Op de Leidsche Kade opgesteld, zijn Ho i?e 'londerden loden van het P.T.T.-personeel via binnenstad, langs het Hoofdpostkantoor op de jj °°r burg wal getrokken naar de N.Z. Kolk, waar i.Q bPtocht ontbonden is. Er werden verschillende doe- en vaandels met opschriften meegevoerd. Motorrijder en duopassagier over den weg geslingerd. Beiden naar het ziekenhuis. Maandagavond, omstreeks 6 uur. had op den Rotter- damschen Weg te Delft een aanrijding plaats tusschen den motorrijder H. K., uti Den Haag, die als duiopas- sagier had zekeren A. L, uit Rotterdam en een auto. bestuurd door den 51-jarigen G. S. uit Rotterdam. Het "ongeluk geschiedde, doordat de motorrijder -wilde pas- seeren. terwijl er niet voldoende ruimte was. Beiden werden over den weg geslingerd. De motor rijder brak een been, de duopassagier kreeg een her senschudding. Beiden zijn in het ziekenhuis ter verple ging opgenomen. TEGEN* EEN* BOOM GEREDEN. Maandagmiddag is op de Zandvoortschelaan onder Nieuwer-Amstel een motorfietsrijder uot Haarlem tegen een boom gereden. Hij kreeg een ernstige hersenschud ding, en zijn motorfiets werd geheel vernield. DOOR EEN TRAM OVERREDEN. Maandagavond is op de Geitenkamp te Arnhem het tweejarige kind van de familie W. tegen een tram ge- loopen, overreden en gedood. AUTO TEGEN EEN BOOM GEREDEN. Het hoofd der openbare lagere school te Eiburg. de heer D. J. ter Agter, is Maandagmiddag met zijn motor fiets by het uitwijken voor een auto op den Zuiderzee- schen straatweg tegen een boom gereden. Hij werd van de motorfiets geslingerd en kreeg een ernstige hersen schudding. Hij is naar het ziekenhuis te Zwolle over gebracht. ACHTER HET STUUR GESLAPEN. Automobilist zwaar gewond. Maandag reed op den rijksweg Nijmegen's Herto genbosch onder de gemeente Schaick de confectiefabri- kant De Laat uit Made met zijn auto. die een snelheid van ongeveer 80 K.M. had, op een langs den weg staan de vrachtauto. De auto van den heer De Laat werd totaal vernield. De bestuurder werd vrij zwaar gewond uit de wrakstuk ken te voorschijn gehaald en naar het ziekenhuis te Grave overgebraoht. vanwaar hij later naar zijn woning kon worden vervoerd. Men vermoedt dat de man achter het stuur in slaap is gevallen. OP EEN WEEKLOOZE, ALLEEN-WONENDE OUDE VROUW. De dader voor ito Arnhemsche Rechtbank. LEVENSLANG GEëlSCHT. Gister heeft voor de Arnhemsche rechtbank te rechtgestaan de 32-jarige vicshventer J. H uit Opheusden, verdacht van moord op de alleenwonende vrouw van rakel te Hemmen op den avond van den zesden Februari J.l. Genoemde vischventer had den laatsten tijd met Tinancieele moeilijkheden te kampen. Daardoor is het plan bij hem gerijpt de oude vrouw van Brakel met wie hij zeer bekend was, te bestelen. Op z'n minst tweemaal per week kwam hij ten huize van het slacht offer, dat geregeld visch van hem kocht. Op den be- wusten Zaterdag 6 Februari omstreeks half acht, een tijdstip waarop hij wist, dat de buren steeds afwezig waren, vervoegde hij zich aan de woning van de oude vrouw. Hij plaatste zijn fiets voor het raam en zijn klompen aan de deur. De vrouw liet hem binnen en noodigde hem uit een kop koffie met haar te drinken. Het tweetal begon daarop een gemoedelijk gesprek. De man wachtte intusschen op een gunstige gelegen heid om zijn slachtoffer neer te slaan, maar daar er steeds voorbijgangers passeerden, duurde het gerulmen tijd eer hij de kans schoon zag. Met een knuppel neergeslagen. Omstreeks half tien gaf hij de vrouw onverwacht een slag met een knuppel, dien hij onder zijn kleeren verborgen had gehouden, op het hoofd. De ongelukkige vrouw storte kermend ineen. De man heeft daarop zijn slachtoffer op beestachtige wijze met den knuppel be werkt, totdat zij geen teeken van leven meer gaf, waarna hij uit een hoekastje in de kamer een be drag van f 50 haalde en vervolgens ijlings wegvluchtte Twee portemonnaies met geld, die op tafel lagen, liet hij onaangeroerd. Den knuppel wierp hij op weg naar Opheusden weg. Op zijn aanwijzing is deze gevonden en in beslag genomen. Er waren in deze zaak zeven getuigen gedagvaard. Als verdediger van verdachte trad Mr. Roobol op. Bekentenis van verdachte. Verdachte, die een vrij gunstigen indruk maakte, bekende bij zijn verhoor door president Mr. Houwlnk de feiten, zooals ze hierboven zijn omschreven. Door armoede gedrongen is verdachte tot zijn daad geko men Hij zeide reeds in November den knuppel te hebben vervaardigd. Hij droeg dien steeds bij zich als hij per fiets met visch ging venten. Op een kalme manier vertelt verdachte hoe de zaak zich dien avond heeft toegedragen en toont daarbij niet het minste berouw. Men krijgt den indruk, dat hij zijn misdaad als de gewoonste zaak der wereld beschouwt. Als getuige-deskundige wordt gehoord D. Schnitzler, zenuwarts te Arnhem, die een rapport over den verdach te heeft uitgebracht. Daarin komt hij tot de conclu sie, dat verdachte geen bepaalde geestelijke stoornis sen heeft. Wel deed verdachte zijn verhaal op een nuchtere onbenullige wijze, waaruit de eigenaardige kanten van zijn karakter konden worden afgeleid. De draagwijdte van zijn daad heeft evrdachte niet over zien en ook thans meet hij zijn misdaad met een an dere maat dan een normaal mensch het dot. In het algemen acht dr. Schnitzler dezen vert dachte geen gevaarlijken misdadiger, die bij de eerste gelegenheid weer tot eenzelfde daad zou komen. Getuige H. de Jonge, rijksveldwachter te Hemmen heeft gezien dat het hoofd van de oude vrouw geheel met bloed bedekt was. Getuige heeft onmiddellijk daar van kennis gegeven aan den burgemeester. De getuige A. Hendrlksen heeft van buiten uit des avonds te half elf eenlge beweging in de woonkamer van mej. B. gezien, maar hij heeft daaraan geen aan dacht geschonken. Een andere getuige heeft In den loop van den avond verdachtes fiets voor de woning van mej. van B. gezien. Requisitoir. Het OM'., waargenomen door imr. Lasonder wees er op, dat awnneer men let op de gemoedlijkhid, om niet te zeggen blijmoedigheid, waarmede verdachte zijn misdaad heeft bekend, men niet den indruk zou krij gen dat door de rechtbank dezen morgen een der ernstigste en gruwelijkste misdaden is behandeld wel ke zij in de laatste Jaren te berechten heeft gehad. Slechts de moordzaken te Wychen, te Bennekom en Andelst evenaren het misdrijf dat deze verdachte heeft gepleegd. Na een opsomming van de feiten, welke door een deskundige gekwalificeerd zijn als „beestachtige dood knuppeling" van een weerloos oud vrouwtje, toont spr. aan dat het opzet om te dooden aanwezig kan worden geacht. Tegelijkertijd, dat hij het plan beraamde om de oude vrouw van haar geld te berooven moet hij het voornemen hebben gehad de oude vrouw uit den weg te ruimen. Als hij zijn slachtoffer weerloos had willen maken, had hij voldoende aan zijn eigen kracht gehad. Verdachte heeft zich schuldig gemaakt aan het ernstigste feit dat ons wetboek van strafrecht naast moord kent. Uit de verklaring van Dr. Schitzler Ier is gebleken, dat men hier te doen heeft met een verdachte, wien zijn misdaad volledig kan worden aangerekend. Spr. acht doodslag, gevolgd door een ander strafbaar feit, bewezen en spr. hoopt dat de rechtbank mede van oordeel Is, dat er slechts één von nis ls dat in staat is de maatschappij te beveiligen tegen misdadigers als deze verdachte. Spr. eischte ter.slotte levenslange gevangenisstraf. De verdediger Mr. Roobol, pleitte voor een nader psychiatrisch onderzoek. Verdachte nogmaals voorgeroepen, verklaarde, dat hij niet de bedoeling heeft gehad, de oude vrouw te dooden. De rechtbank zal a.s. Dinsdag uitspraak doen. OUDSTRIJDERS NAAR WASHINGTON. Zij willen niet weg, vóór zij hun zin krijgen. V.D. verneemt uit Washington: Maandag arriveerden te Washington 300 oud-strij ders, die vast besloten rijn, in de hoofdstad te blij ven, totdat het congres besloten heeft, hun de nog ontbrekende helft van dc hun toegezegde schadever goeding uit tc betalen. Met vrachtauto's zijn de demonstranten naar Washington gekomen, waar zij ontvangen werden door den bond van Amerikaansche vrijwilligers, die ook heeft gezorgd voor barakken, waarin zij op be trekkelijk korten afstand van het Ivapitool gehuis vest worden, totdat zü hun doel hebben bereikt en naar huis terug kunnen keeren. De meesten hunner komen uit de Westelijke staten. SCHAGER KLRMIS. In het. Noordhollandsch Koffiehuis komt het Too- neelgezelschap Verkade, 21, 22 en 23 Juni, met drie buitengewone successtukken, nl. Mijnheer Ilazehart, De Tante van Charley en De Dienstknecht in het huis. Vrijdag en Zaterdag van kermis wordt beide dagen cén specialiteiten-voorstelling gegeven en daaraan is verbonden de welbekende Kees Pruis. Dc bezoekers wacht d -S wel iets aparts. EEN AANSTELLING. Mej. M. C. de Graaf alhier, die dezer dagen slaag de als apothekersassistente, is reeds als zoodanig aangesteld, door den heer Dr. H. U. Nanninga alhier. BIJ DJN OMROEP. De heer H. Leo König, pianoleeraar alhier, is nadat hij enkele weken toleden een proef-optreden bij de VARA heeft afgelegd, nu als medewerker van dezen omroep geno'eerd. VERKOOPING. Dinsdagavond had in het Café „De Beurs" van den lieer C. Boontjes de verkooping bij inzet plaats van het heerenhuis met tuin van wijlen Mevrouw de Wed. Dr. C. P. C. Bosch, aan de Stille Laan alhier, ten overstaan van Notaris C. L. van den Bergh. Huis en erf met vóór- en achtertuintje, ter grootte Van ongeveer 2.91 Aren, ingezet op f5200. Bouwterrein, ter gre-tte van ongeveer 2.56 Aren, ingezet op f800. Bouwterrein, ter grootte van ongeveer 2.74 Aren, ingezet op f900. De eind toe wij zing heeft plaats op 7 Juni. 9 MEERVOUDIGE STRAFKAMER. Zitting van Dinsdag 24 Mei. Uitspraken van 17 Mei. Michael Johannes P.. Castricum. thans In voorarrest. Verduistering en valschheid in geschrifte. 10 Maanden gev. voorwaardelijk met 3 proefjaren en ln vrijheid ge steld. Joh. Hendr. T. en Rein. Ger. B.. beiden gedetineerd, diefstal met braak onder verzwarende omstandigheden te Bergen. Ie Verdachte 2 jaar gev. en tweede verd. 1 jaar en 4 maanden gev. Freek W. en Harm. W., Medemblik, grondwerkers. Mishandeling. Ie f 25 boete of 25 dagen; 2e f 40 of 20 d. Simon V.. Schoorldam. thans dedetineerd. Rijwieldief stal meermalen gepleegd, 1 jaar gev. en ter beschikking der regeering gesteld. DEN HELDER Het Don-Kozakkenkoor komt naar den Hel der. Naar wij alhier vernemen is het aan de directie van „Casino" gelukt na eenige besprekingen met den impres- sario het beroemde Don-Kozakkenkoor naar Den Helder te krijgen. Zooals bekend oogstten genoemde zangers groote tri omfen in alle voornaamste wereldsteden, terwijl tevens voor tallooze sprekende films opgetreden werd. Aan belangstelling zal het den Kozakken dan ook niet ontbreken! Een noodremtrekker. Zondagavond heeft zich in den laatsten trein, die van Amsterdam naar Den Helder gaat een niet onsensatio neel gebeuren 'afgespeeld. Even voorbij het station Schagen werd de trein tot stilstand gebracht door het trekken aan een noodrem. Aangezien deze instrumenten voorzien zijn van loodjes die aldus als zegel dienen, was het niet moeilijk te ont dekken waar de man te vinden was die noodzakelijk ge vonden had te remmen. De coupé, die vol bleek te zijn. was spoedig gevonden, en door den bevoegde conducteur werd geinformeerd wie de man in kwestie was. Hierop werd evenwel niet geantwoord, ook niet toen de man daar op aan bleef dringen. Aldus geschiedde het dat de politie zich met het ge val bemoeide, en ook deze deed dezelfde vraag. Men zweeg nochtans in alle talen! En zoo staan de zaken tot nu toe. De politie zet het onderzoek voort, en hoopt binnen niet al te langen tijd te ontdekken, wie die sportieve kerel was, die er zoo van houdt, om aan noodremmen te trekken. Huisduinen en de winkelsluiting. Zeer veel last wordt opHuisduinen ondervonden door de winkelsluitingswet. Tengevolge hiervris het den betref f enden winkels onmogelijk geworden dranken te verkoopen. wat voor de winkeliers een niet onaanzien lijke schadepost beteekent, en voor de bezoekers ook al niet bijster leuk te noemen valt. B. en W. hebben nu besloten hierover in de aanstaande gemeenteraadsvergadering te delibireeren en te trach ten hierin verandering te brengen. De laatste razzia op belastingplaatjes Zondag is hier een razzia gehouden opp ersonen in het bezit van een rijwiel. Tot nog toe waren wij hier vrijwel niet lastig gevallen door deze controle, maar Zondag hebben de heeren hun schade ingehaald. En natuurlijk waren het velen, die de dupe werden van een plaatje loos rijwiel! BARSINGERHORN Door den Commandant van het Indeelings* district Haarlem is aan den dienstplichtige J. Brom mer der lichting 1920 uit deze gemeente uitstel totj deelneming aan het jaarlijkscli onderzoek verleend' tot October of November 1932. NIEUWE NIEBORP Zondagavond a.s. geeft Niedorp's Gemengd Koor een1 uitvoering in de Prins Maurits alhier. Een zeer varieerend programma zal deze keer worden afgewerkt. Zie hiervoor de advertentie in dit blad en van Zaterdag. Gezien het programma is een beziek aan de Prins Maurits op b.g. avond alleszins aanbevelenswaardig. En waar de entree is gesteld op 50 ets., wordt in de te ma ken kosten reeds heel wat tegemoet gekomen. We rekenen op een mooien avond met veel bezoek. 1 VIERINGEN V eiligheidsmaatregel. Naar wij vernemen is door het Installatie-bureau Duynker, alhier in het kantoor der Rotterdamsche Bankvereeniging te Hippolytushoef een Rowenta-Sirene aangebracht. Deze installatie is ni het kantoor aange bracht en van buitenaf niet te bereiken. Dinsdag werd deze in werking gesteld en vulde een ooi-verdovend la waai de buurt. In het kantoor en ook op verschillende plaatsen in de woning is de sirene in werking te stellen, zoodat ook hier weer voor de veiligheid is gedaan wat mogelijk is. Z IJ P E ST. MAARTENSBRUG. In de gehouden vergadering van de oudercommissie werd besloten met de kinderen van de laagste klassen op 14 Juni een reisje te maken naar Schoorl, Bergen Egmond aan Zee en Alkmaar. Voor de leerlingen der hoogere klassen zal een autotocht gemaakt worden naar Bloemendaal, Haarlem en Amsterdam, alwaar o.m. een bezoek zal worden gebracht aan Schiphol. Een lijst voor dit doel, waarop, naar wij hopen, flink zal worden getee* kend, zal bij de ingezetenen circuleeren. AMSTERDAM, 31 Mei. Aardappelen. (Ber. van den mak. Jac. Knoop.) Zoüuwsche bonten f 1.503, blauwen f 1.253, rood- star f 1.501.75, blauwe poters f 11.25, bonte poters fl1.25, Bevelanders f 1.50—1.75, IJpolder Bevelan ders f 1.501.75, Anna Paulowna zand fl1.25, id. roodstar f 1.25—1.50, Texelsche roode f 1.25—1.50, id. zand f 1—1.25, per hl.; Westl. muizen f 26—29, kleine muizen f26—29, winter Malta f7.56—9. zomer Malta f 13.5014 per 100 kg.: Friesche borgers f 11.50, rood-, star f 1.50—1.75 per hl. BROEK OP LANGENDIJK, 31 Mei. Aanvoer 5600 Kg. Deensche witte kool f 0.60. NOORDSCHARWOUDE. 31 Mei. Aanvoer: 8800 Kg. D. witte kool f 0.600.70. COOP. VER. CENTR. EIERVEILING, PURMEREND, G. A.. 31 Mei. Aanvoer: 148984 eendeieren f 1.851.95, 154547 kip eieren: 70—80 Kg. f 3.20—4.10, 65—66 Kg. f 2.70—2.90, 63—64 Kg. f 2.50—2.80. 60—62 Kg. f 2.30—2.70. 58—59 Kg. f 2.20—2.50. 56—57 Kg. f 2.20—2.40, 53—55 Kg. f 2.10— 2.30. 50—52 Kg. f 2—2.20. PURMEREND, 31 Mei 1932. Op de heden gehouden weekmarkt waren aanvoer en prijzen als volgt: Kaas. 21 stapels Boerenkaas f21.50 en 1 stapel Goud- sche kaas f 20, per 50 K.G. In totaal 22 stapels, we gende 4788 K.G. Handel vlug; 184S K.G. boter f0.90 f 1.25. Vee. 614 stuks Runderen, w.o. 245 vette 6S—76 cent per K.G., handel vlug; 321 melk- en gel'dekoeien f 110f 170> handel matig; 48 stieren f 52; 52 paarden f80f160, handel stug; 100 vette kalveren 7090 et. handel matig; 490 nuchtere kalveren, slacht f if 16, fok f Sf 14, handel stug; 493 vette varkens, voor de zouterij 16—17 ct. en voor dc slacht 18—22 ct. per K.G., handel matig; 73 magere varkens f 4.50 f 16, han del vlug; 220 biggen f4f7, handel stug; 424 schapen f 12—19, handel stug; 322 lammeren f6—10. handel vlug; 27 bokken; kipeieren f2.35—2.85, eendeicren f 1.S0, piepkuikens 80—92K cte. Eierenvciling: 24476 stuks kipeieren a f2.30^-3.70r 862 stuks kipeieren b f2.202.30; 19265 stuks eend eieren a f 1.90; 1175 stuks broedeendeieren f2. UIT DE HAND TE KOOP: aan de Schoolvaart te Julianadorp. Te bevragen bij JAN BIERSTEKER te Callantsoog. Post-adres 't Zand. NETTE gevraagd. - Zich aan te melden bij Caféhouder VEUL, |ulianadorp. Tegen half Juni nette Dienstbode gevraagd, voor dag en nacht, P.G., in klein gezin. Goed tehuis. Zich aan te melden bij Mevr. J. van HEELSBERGEN, Achterweg 148, Groet, gem. Schoorl. Tel. 504. Mooie open leeren en linnen Rijg- en Band-Schoenen, van klein tot groot. St. Maartensbrug. Prima Am. Licht-Petroleum per vat 7 cent per liter. Franco huis. G. BUTTER \z-, Winkelier, Winkel.

Schager Courant | 1932 | | pagina 3