MIJNHARDT's KINDERZALF Zwarte Gymschoenen Openbare Vergadering Marktberichten. Advertentiën. Motorraces te Assen SCH0ENHANDEL P. GRIN Weekbericht. C. Rezelman Jz. Morgen kan het oorlog zijn...! Ds. F. KUIPER aanstaande Woensdagavond, zijn...! Roode- en Deensche Witte Koolplanten B. ROOKER - r64 c DEL, I filmt lA'S, I !HAG! gwgi doch d Ujji 'en el naar eerer k mr, gebm mrcfl i d«4 k lei i! door WIERINGEN Uitgaande van het instituut voor arbeidersontwikke ling wordt op Zondag 26 Juni a.s. een fietstooht gehou den naar de Donkere duinen naby Den Helder. De autozending van de vereeniging voor Evangelisatie hield op j.1. Zaterdagavond een openlucht-samenkomst op het Kerkplein te Hippolytushoef. Het gesprokene op deze samenkomst, werd door velen aangehoord, zoodat het beoogde doel wel bereikt zal zijn. WIERINGEN. J.V.O.-berichten. Donderdag bijeenkomst meisjes-adspiranten Wes- terland; te Hippolytushocf deze week niet. Vrijdagavond half acht gymnastiek voor meisjes leden en meisjes-adsp.; voor de jongens-adsp. sport club. Zondagmiddag fietstocht met zwemmen; bijeen komen in de Vonk om drie uur. Bij ongunstig weer bijeenkomst binnen. Bouwplannen. De aannemer S. Blaauboer zal aan den Poehveg een dubbel woonhuis bouwen voor rekening van den heer J. Tijsen Pz. en Wed. J. Kuut. Tevens worden door denzelfden aannemer twee woonhuizen aldaac gebouwd voor eigen rekening Drinkwatervoorziening. Ook uit de Normert is thans een verzoek bij het ge meentebestuur ingediend om aldaar voor de water voorziening maatregelen te nemen, omdat de putten geen behoorlijk water moer bevatten. Herijk. De herijk van maten en gewichten voor deze ge meente wordt gehouden te Hippolytushoef in een lo kaal ten gemeentehuizo op Maandag 27 Juni van 10H12 J4 ep 13J^1634 uur en Dinsdag 28 Juni van 9—12 uur voor Hippolytushoef; op Dinsdag van 1316 uur voor Westerland; op Woensdag 29 Juni van 912 en 1316 uur voor Oosterland en Den Oever. De maten en gewichten moeten schoon, droog en roestvrij worden aangeboden. Dienstplicht. Ingeschrevenen voor den dienstplicht, die nog wenschen hebben met betrèkking tot de inlijving, waarvan niet reeds opgave is gedaan hij de. keuring, kunnen zich hiervoor alsnog schritfelijk wenden tot den commandant van het indeelingsdistrict Haar lem (te Haarlem) voor 15 Juli. - DEN OEVER. De „Graf Zeppelin" boven Wieringen. Het lange wachten op het bezoek van den met zeer vele belangstelling tegemoet gezienen luchtreus is Zaterdagmiddag dan toch nog bekroond gewor den. Wij hadden ons door do K.L.M laten voorlich ten dat de „Zep" tusschen 1 en 3 uur boven Wie- ringen zou verschijnen. Ongeduldig door het lange wachten verkregen wij op ons telefonisch verzoek om inlichtingen aan do K.L.M., te half drie de mededee- ling dat de Zeppelin om twee uur boven Groningen was gesignaleerd en thans via Leeuwarden naar den afsluitdijk koerste. Precies to 15.40 kwarn het ge- vaart boven de „Vlieter", vliegende in zijdelingsche richting, met den neus op den afsluitdijk gericht, in bet zicht. Gevlogen werd over de uitwateringssluizen te Den Oever, het Hoofdkantoor der M.U.Z. in Zuid westelijke richting over de grenslijn van Wieringer- meerpolder en Wieringen. Het imposante schouw spel duurde precies 5 minuten toen de Zeppelin in den nevel aan onzen blik werd onttrokken. Het luchtschip vloog betrekkelijk laag. doch om de passa giers achter de ruiten van de cabine te kunnen zien, wuiven, diende men met een kijker gewapend te zijn. Velen hadden zich per auto naar de Vlieter begeven, om de luchtreus ongestoord te kunnen zien aankomen en volgen. Ook hun wachten is tenslotte rijkelijk beloond geworden, al had een minder zwaar bewolkte lucht de belangstellenden langer kunnen doen genieten van het interessante schouwspel. 4e Jubileumwedstrijd V.VJt.P. Woensdagavond speelt V.V.M.P. op het terrein te Julianadorp haren 4en Jubileumwedstrijd, thans te gen J.V.C. aldaar. LANGENDIJK SP! ,aan de sd ?rij f 160, Het len b lef i ens n zij: rorde ?en, zien j reii rzitW mit g vai >ral mt choorl jodat Mei >eweü \U\ ilenfc sstloj nJ. itbtf dat vo# Rui? ZUIDSCHARWOUDE. Ten bate van het Plaatselijk Crisis-Comité trad voor een flink bezette zaal in „De Roode Leeuw" alhier op de Band „The Cheete Townlans", uit de cabaretclub ..Sicoka" van Alkmaar. De voorzitter, de heer S. de Boer, reide o.m. in zijne opening, dat gehoopt werd op een financieel voordeel voor het crisis-comité en ten 2e. op een gezelligen avond. Het is wel eens goed als de zorgen in dezen tijd voor een poosje niet onze gedach ten beïnvloeden. Hartelijk verwelkomde hij het gezel schap dat geheel belangeloos optreedt. Bij voorbaat zegde de voorzitter hiervoor hartelijk dank, ook aan het adres van den technlschen leider C. H. Muljlaerdt en aan den muzikalen leider van de Band, den heer Siem Spruit. Spr. releveerde nog kortelijk het doel van het crisis-comité. Spr. bracht dank aan den Raad van Zuidsoharwoude voor het genomen besluit om een be drag aan het Comité te voteeren. Laat men nu ook niet schromen, als het noodig is, zich tot het Comité te wenden. Nadat de heer Muijlaerdt het woord had gevoerd, werd met de uitvoering van het programma begonnen. De aanblik van het ensemble, waarvan de leden in huzaren-uniform waren gekleed en in 4 rijen opgesteld, maakt een verrassenden Indruk. Men gaf eerst 4 num mers welke alle met een luiden bijval werden beant woord. Frissche, oogewekte, van muzikaal kunnen ge tuigende muziek. Daarna kregen we het optreden van Jasper en Ma- raoike van Suntebankrus met een geheel eigen reper toire. Nadat Jasper op humoristische wijze zich en zijn vrouw had voorgesteld trad Maraike als declamatrice op met „Helpt Westfriesland". Hierna volgt „Grietje", humoristisch duet, enz. enz. Ernst en luim werden door Jasper en Maraike goed vertolkt. Een uitbundig applaus viel, wel verdiend, hun ten deel. Hierna gaf het ensemble-lid L. Boogard een saxo- phoon-solo ten beste met planobegeleiding var. den heer S. Spruit. Ook dit nummer vermocht een dank baar applaus. Nogmaals trad de Band weer met eenige nummers op. Ook het overige gedeelte van het programma werd met groot succes ten gehoore gebracht en woorden van hartelijken dank werden dan ook gesproken. Op de recette van den avond, pl.m. f 37, kon de pen ningmeester, de heer J. Kramer, beslag leggen. NOORDSCHARWOUDE. Tentoonstelling Huishoud-ooiderwijs. Zaterdag en Zondag werd in „Concordia" een ten toonstelling gehouden van Landbouwhuishoudonderwijs, waar het werk der leerlingen van de school te Alk maar was te bezichtigen. Door verscheidene personen werd hieraan gevolg gegeven, hoofdzakelijk Zondag. Een en ander was wel de moeite waarde zoodat het beoogde doel n.1. om met dit onderwijs kennis te ma ken wel geslaagd is. LANGENDIJK. De in café Central te Alkmaar gehouden Ver- Wsslngs-Kolfwedstrijd, waaraan 49 kolvers deelnamen, had den volgenden uitslag: Eerste klasse: le prijs P. Kostelijk te Alkmaar 57 p.; fe pnjs P. Molenaar te Zuidscharwoude 56 p. Tweede klasse: le prijs J. Buijs, Zwaag, 35 p.; 2e prijs J. van der weijden, Haarlem 35 p. Derde klasse: le prijs G. de Ridder te Koog aan de Zaan met 36 punten na loting «et A. Kist te Zuidscharwoude. K O E G R A S r- JULIANADORP. Het wecler opbouwen van de boerenplaats aan de £ooij, te Ivoegras cn bewoond door den heer R. Noot, do ®naar de h®er A. Noot to Barsingerhorn, waarvoor kL\on£e1week door den architect den heer Chr. Dek do ^hagen, ecn aanbesteding werd gehouden en mo£Uniïln? werd aangehouden, is naar ons werd ver! tt lhans *e8und aan de laagste inschrij vers, Gebr. Veeter te Schagerbrug. Openbare vergadering van den Chr. Land- arbeidersbond. Zaterdagavond hield de alhier gevestigde afdecling van den Chr. Landarbeidersbond een openbare verga dering in een der lokalen van de Chr. School aan de Kortevliet te Koegras. Wat of precies de oorzaak was dat er maar een zeer geringe belangstelling was voor deze vergadering is ons niet bekend, of zou het zeer ongewone uur (6 uur nam. zomertijd) er schuldig aan zijn. Maar hoe het dan ook zij, er was niet veel belangstelling. De Voorzitter, de heer A. van der Laan, opende op de gebruikelijke wijze. De notulen werden door den secretaris gelezen en onder dank onveranderd vastgeseld. Het woord werd daarna verleend aan het Hoofdbe stuurslid de heer Stadtman die een kort maar krachtig propagandistisch woord sprak naar aanlei ding van het door hem gekozen onderwerp: „Vrijheid of gebondenheid". Nadat de spr. zijn betoog beëindigd had, werden door enkele leden eenige vragen gesteld, die door ge noemden heer uitvoerig werden beantwoord. Daarna werden nog eenige huishoudelijke zaken afgehandeld en op verzoek van den voorzitter door den geachten spreker met dankgebed gesloten. Verkeersongeval. Zondagavond j.1. had op den Riikswe- bij De Blauwe Keet, daar waar de S"hoolw.g op den Rijks weg komt, een verkeersongeval plaats, dat gezien de omstandigheden, nog redelük is afgeloonen. Een dochter van den heer H. O., wonende aan den Mid- denvliet, 1 Koegras, fietste aldaar op den Rijksweg. Plotseling stapte zij van haar rijwiel en stak dwars den weg over, hetwelk tot gevolg had dat een aan komende auto, die van de tegenovergestelde richting kwam, haar aanreed en tegen den grond slingerde. De chauffeur hana. 'de snel <- de auto werd op en kele meters tot stilstand gebracht. Het meisje had verschillende ontvellingen onecloopen en bloedde he vig. Bij den heer Van den Brink binnegebracht was spoedig daarna doktershuin aanwezig, en de wond verbonden. Daarna werd zii nuar de ouderlijke wo ning vervoerd. Het rijwiel was vrijwel vernield, en ook aan de auto was no^al het een en der defect, o.a. de motorkap, een der lampen enz. Nader vernamen wij nog, dat het meisje achter een auto reed, waardoor de tegenligger niet kon zien dat zij plotseling over stak. Wie hier de schuldige is, zal wel door de politie worden uitgezocht. DEN HELDER Rectificatie van de Nat. Gymnast.-wedstr. te Krommenie. Ons wordt verzocht om melding te maken dat in de wedstrijden, welke verleden week Zondag te Kromme nie gehouden zijn de vereen. O.K.K. een len prijs behaal de in den marschwedstrijd en de dames een 2en prijs. Een en ander stond in het blad van Dinsdag onjuist vermeld. Verkeersongeval. Vrijdagavond heeft hier weer eens een verkeerson geval plaatsgegrepen, dat gezien de omstandigheden nog goed is afgeloopen. Om pl.m. 7 uur stonden in de Spoorstraat 2 jongeda mes te praten en gaven geen acht op de signalen van een naderende autobus. Op het laatste oogenblik, toen de chauffeur uit alle macht met de claxon werkte, ga ven zij pas gehoor aan deze signalen... maar het was reeds te laat. Zij zagen nog kans, om met achterlating van de rijwielen zich zelf in veiligheid te brengen, wat trouwens maar op het nippertje kon gebeuren. Beide fietsen kwamen onder het zware voertuig en werden geheel versplinterd. Direct was een massa publiek aan wezig, dat de partij voor den chauffeur opnam. Ook de politie arriveerde, die van een en ander procesverbaal opmaakte. De feestelijkheden van deze week. Prin selijk bezoek. Zooals wij reeds eenigen tyd geleden meldden, zal van 23 tot en met 25 Juni de tentoonstelling gehouden worden op Onderzee-gebied, waaraan gelijktijdig een vloot-revue verbonden zal zijn, terwijl voorts het Neder- landsohe Roode Kruis haar jaarlijksche vergadering hier ter stede zal houden. Het beloven voor Den Helder een drietal drukke da gen te worden, want het programma der feestelijkhe den is zeer uitgebreid. De voornaamste punten van dit programma zullen wij hieronder doen volgen. Donderdagavond: aankomst van Z.K.H. Prins Hen drik. Ontvangst op het station. Om negen uur organi seert het Roode Kruis een feestavond In Casino. Vrijdag: 's Morgens wordt ongeveer 11 uur het Roode Kruis ten Raadhuize ontvangen. Om 12 uur wordt daar na in autobussen een rit naar de Donkere Duinen ge houden. Om 2 uur zullen de Prins en het R.K. zich aan boord van de H.M. Heemskerok. en H.M. Gelderland inschepen om de vlootrevue op het Marsdiep te aan schouwen. Behalve door de vloot zal hieraan worden deelgenomen door de vliegtuigen van de kampen „de Kooi" en „de Mok". 1/2-5 zullen de feestgangers naar Huisduinen worden gebracht teneinde aldaar een nieuwe Strandpost voor het R.K. te openen, 's Avonds wordt hun een diner in de Marine-club aangeboden, terwijl er om 10 uur door de Marinekapel een taptoe gehouden zal worden met medewerking van tamboers en pijpers. Zaterdag: Inspectie van Z.K.H. Prins Hendrik van de Onderzeebooten. Daarna aan de tentoonstelling in de On4erzeekase rne. 1/2-10 arriveert zijne Excellentie de Minister van De fensie, Dekkers. Deze zal de revue bezichtigen en te vens de tentoonstelling op de Onderzeekaserne. Om 9 uur 's morgens zal door de leden van het R.K. een bezoek gebracht worden aan den Wieringermeer- polder. Later op den dag zullen de Prins en de Minister benevens het Roode Kruis weer naar elders vertrekken. Als het weer meewerkt zullen de kijkers een paar mooie dagen meemaken. Vooral de vlootrevue en de tentoonstelling zullen een bezoek waard zijn! WARMENHVIZEN Boerencomlté. Naar wij vernemen zal in de maand Augustus een delegatie van boeren naar de Sovjet-Unie reizen, om daar met eigen oogen te kunnen aanschouwen hoe de boeren daar werken en leven. Het Ned. Boerencomité heeft vijf plaatsen in deze delegatie toegewezen en ala volgt verdeeld: 1 landarbeider uit N.O. Groningen, 1 boer uit Friesland, 1 bloemist-boomkweeker uit Aalsmeer-Boskoop, 1 bouwer uit Noord-Holland, 1 landarbeider uit Zuid-Holland. Door de Provinciale leiding voor Noordholland is voor deze provincie candidaat gesteld: C. Borst uit Oudkars pel. De bedoeling is nu, dat spoedig door de plaatselijke vereeniging een vergadering wordt belegd, om tot ver kiezing van een afgevaardigde over te gaan. Kan men zioh met C. Borst vereenigen, dan stemme men daarop. Uitbreiding van de delegatie is absoluut buitenge sloten. De afgevaardigde verplicht zich, na terugkeer, op alle bijeenkomsten die de delegatie belegt, zijn be vindingen over den toestand in Rusland mede te deelen De reiskosten tot de Sowjetgrens moeten voor dezen af gevaardigde door geheel Noordholland worden bijeen gebracht. Dit is zeer belangrijk, want als de gelden er niet zijn, kan de afgevaardigde niet vertrekken. De be doeling is met steunlijsten rond te gaan, om te trach ten het benoodigde bedrag bijeen te krijgen. Ook worden gaarne gelden in ontvangst genomen door deze te storten op postrekening No. 77442 van H. de Weerdt, bij wien ook alle verdere inlichtingen zijn te bekomen. geneest het huidje van Uw kindje. Doos 25, Tube 40 ct. Bij Uw Drogist. ANNA PAULOWNA Maandagmorgen omstreeks 9 uur ontstond op onver klaarbare wjjze brand in een dubbele arbeiderswoning van den heer C. Rezelman Dz. aan den Zwinweg. De brand ontstond in de woning bewoond door A. J. Bruin. Terwijl de vrouw bezig was aan de wasch, kwam buur vrouw haar waarschuwen dat het zoo rookte. Het bed met toebehooren dat over de kamer stond, scheen in brand te zijn geraakt, althans de heer Kossen, die bij de school aan het werk was, en het eerst ter plaatse was, vond bij de binnendeur het beddegoed in brand. Door diens flink optreden is het bij binnenbrand geble ven. Het in de kamer aanwezig meubilair is grooten- deels verbrand en beschadigd. Het huis zelf heeft al leen waterschade. Toen de ontboden brandspuit kwam, was de brand gebluscht. Wanneer Kossen 5 of 10 minuten later was geweest, was waarschijnlijk alles verbrand. Politie. Gevonden: een bos sleutels. Openbare vergadering van Hoofdingelanden van den Anna Paulownapolder, op Donderdag 23 Juni 1932 des namiddags te drie uur in het Polderhuis. Punten: 1. Notulen. 2. Mededeelingen. 3. Voorstel om een reductie van 20 pet. toe te staan op de huursommen voor grasgewas en bouwland, met dien verstande, dat in de bedragen ad. 10 pet. voor het verwijderen van stekels, enz. geen wijzi ging zal worden gebracht. 4. Voorstel tot verkoop aan de gemeente Anna Pau- lowna tegen den prijs van f 1 van het terrein, ge legen tusschen het looppad langs de Molenvaart en het ijzeren hek vóór de Herv. kerk en pastorie. 5. Beslissing inzake net aati den opziohter ter be schikking te stellen middel tot versneld vervoer. 6. Benoeming van een Algemeen (Waterbouwkundig) Opzichter voor één jaar op proef. Voordracht: 1. T. Taillie, Zierikzee, 2. S. G. Walin- ga, IJlst, 3. J. M. Aarnoudse, 's Gravenhage. 7. Benoeming van een commissaris voor het nazien der rekening 'over 1931. 8. Opmaken van een aanbeveling voor Heemraad we gens periodieke aftreding van den heer C. Geerligs. 9. Vaststelling van het kohier van omslag, voor 1932. 10. Rondvraag, (waarbij afscheid van den heer R. Dekker. BREEZAN" J. Smit, leerling der openb. lagere school'II, is ge slaagd voor het toelatingsexamen van de R.H.B.S. te Den Helder. SPORT. JULIANADORP. J.V.C.-nieuws. Woensdag 22 Juni, des avonds half acht, speelt J.V.C. I een wedstrijd tegen V.V.M.P. (het elftal van het kantoorpersoneel van de Zuiderzeewerken van Wieringen) op het J.V.C.-terrein. V.V.M.P. komt dan ter gelegenheid van haar eerste lustrum een jubi leumwedstrijd spelen. Dit belooft een mooien wed strijd te zullen worden, daar V.V.M.P. over een goed elftal beschikt en J.V.C. I ook zoo sterk mogelijk uit komt en zal trachten V.V.M.P. een nederlaag toe te brengen, om zoodoende in het bezit te komen van den door V.V.M.P. voor dezen wedstrijd uitgeloofden prijs. AARTSWOUD. Uitslag, voetbalwedstrijden. Zondag trokken het eerste enhet.tweede elftal naar Blokker voor de Ne derlaagwedstrijden. Beiden wisten te winnen en wol A. I met 73 en A. II met 31. Een goede prestatie dus van onze jongens. 'T ZAND. G. R. I ging naar Wit Rood I te Hoogkarspel en ver loor met 16. G. R. II speelde tegen W. R. II, eveneens te Hoog karspel en verloor met 2—3. De wedstrijd der G. R. juniores tegèn S.R.C. punio- res te Schagen, ging niet door. VEENHUIZEN. V.C.L. 2 speelde Zondag j.1. een vriendschappelijke wedstrijd tegen D.K.O. I van Heerhiigowaard. D.K.O. 1 had verscheidene invallers, zoodat wij daar spelers van zeer uiteenloopende grootte en ouderdom zagen. V.C.L. 2 won gemakkelijk, hoewel de keeper van D.K.O. I zeer goed spel leverde. De stand was 3—1. VX.L. I denkt a.s. Zondag seriewedstrijden te hou den met als prijzen een zilveren beker, gouden kruis en zilveren medaille. Uitgenoodigd zijn Ursem I, D.T.S. van Oudkarspel en Nieuwe Niedorp. Eerst zal D.T.S. tegen Ursem spelen en V.C.L. I te gen Ursem. Laten wij hopen, daf alle vereenigingen de uitnoo- digingen aannemen. PAARDENMARKT SCHAGEN. 20 Juni. Aangevoerd 90 stuks: 1%-jarige paarden f 125225; 2%-jarige paarden f 175—250; rijtuigpaarden f 300—400, werkpaarden f 160300, slachtpaarden i 120200, hit ten f 80-^00. Handel matig. ALKMAAR, 18 Juni. Op de heden gehouden botermarkt werd betaald, voor fabrieksboter le soort 5057cent, 2e soort 4550 ct., eieren (groothandel) f 33.50 Eendeieren f 2.10. ALKMAAR. 18 Juni. Op de heden gehouden veemarkt waren aanvoer, en prijzen als volgt: 14 paarden f 90250, 14 melkkoeien f 125225, 27 nuchtere kalveren, slacht f 312. fok f 10 15; 13 vette schapen f 1014; 8 lammeren f 48; 36 schrammen f 712; 88 biggen (10 weken) f 37; 4 bok ken en geiten f 510. Handel stil. ALKMAAR. 18 Juni. N.V. Eierveiling voor Hollands Noorderkwartier. Aanvoer: 250000 kipeieren: 5860 Kg. f 2.903.30, 60 —62 Kg. f 3—3.50, 62—64 Kg. f 3.20—3.90, kleine eieren 52—57 Kg. f 2.60—3.10, 63000 eendeieren f 1.90—2.20. NOORDSCHARWOUDE, 20 Juni Aanvoer: 2600 Kg. aardappelen, schotsche muizen f 6.207.10, drielingen f 5.305.70, kleine f 1.10. BROEK OP LANGENDIJK, 20 Juni. Aanvoer: 62000 Kg. aardappelen: schotsche muizen f 5.20—8.20, drielingen f 4.70—7.20, klein f 1.10—1.90, 3350 Kg. kaswortelen f 6.609.90. 20000 Kg. tomaten: A f 34—35, B f 32.10—33.90, C f 33.40—34.10, CC f 27.90. AMSTERDAM, 20 Juni. Vee. Ter markt waren heden aangevoerd: 420 vette koeien, waarvan de prijzen waren: le kw. 74 80 ct.; 2e kw. 6268 ct.; 3e kw. 4056 ct.,; mindere soorten 28—35 ct. per kg. slachtgewicht; 92 melk- en kalfkoeien f175270; 160 vette kalveren le kw. 40 50 ct.; 2e kw. 30—39 ct.; 3e kw. 20—29 ct., per kg. le vend gewicht; 122 nuchtere kalveren f4—8, 14 scha pen f 1418. 6 lammeren f 1215, 1100 varkens: vleeschvarkens 90110 Kg. 3638 ct., zware varkens 33—35 ct., vette varkens 30—32 ct. per kg. slachtge wicht; 48 paarden f80120. Aan het abattoir werden aangevoerd 7 wagons ge slachte runderen uit Denemarken. ALKMAAR, 20 Juni 1932. Op de heden gehouden veemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt: 81 vette koeien f150—280, han del stug; 21 vette kalveren f27.50120; vette kalve ren por kg. f0.500.90 34 nucht. kalveren slacht f 312; 711 vette varkens per kg. 2632 cent en zou ters 26—28 cent. Handel goed. AMSTERDAM, 20 Juni. Granen en zaden. (Boerennoteeringen). 1 Rogge f61/4—63/4. Wintergerst f61/4—03/4, Haver f6-- 6M, Duiveboonen f910. Groene Erwten f1012, al les per 100 kg.; Karwijzaad f93/410, Blauwmaan- zaad f 14153», beide per 50 kg. DEN HELDER, 18 Juni. Afgeslagen Gem. Vischhal: Tongen 0.350.10, kleine Tongen 0.050.02, per stuk, Tarbot f5.204.00, Schol I f4.00—f3.25, Schol II f 1.50 f0.60, Scharren f2.45— f 1.50 per kist. Voor haring- en geepvisschers: Versche haring per tal f3.10, geep per tal f2.80f 1.30. 20 Juni: Door Deensche kotter E 110: 34 kisten schol f5.75f2.25 per kist. Door haring- en geepvisschers: 65 tal haring f4.65 f 3.50, 53 tal geep f 4.25f 2.00 per tal, 2035 K.G. ansjovis p. K.G. f0.05. ALKMAAR, 20 Juni. Aardappelen f 5f 9 per 100 K.G., aardbeien per slof f0.66f 1.06, andijvie per 100 stuks f 0.70f4.90, bloem kool I f 10-^-f 16.bloemkool II per 100 f 5—f 8. doperwten per 100 pond f 7—f 11, kropsla perr 100 f 1.S0f3.20, sla II per 100 f0.40f 1.50, komkommers per 100 f 4f 11. postelein per bakj f 0.11f 0.41 peu len per 100 pond f 16f 19, rabarber er 100 bos f 2 f6, selderie per 100 bos f 1.20f2.90; spinazie per bak f0.50f 1.0S, snijboonen per 100 pond ff20f34, spercieboonen dubbel, per 100 pon.1 f 31f 35, wortelen per 100 bos f 6—f 12. Heden overleed, tot onze groote smart, onze Dochter en Zuster GUURTJE ANNA KEUKEN, Echtgenoote van J. M. van Staveren, op den leeftijd van bijna 39 jaren. Namens Ouders, Broeders en Zuster, I. KEUKEN. Nieuwe Niedorp, 20 Juni 1932. Geboren; WILLEM, Zoon van Dr. I. KUILMAN en H. C. KUILMAN—Prager. Semarang, Ned. Indië, juni 1932. LOUW BAKKER en A. BAKKER-Doorn geven U kennis van de geboorte van un dochter Trien Aafje. Groote Keeteo, 17 juni 1932. ZATERDAG 25 JUNI per luxe wagens. Nog 3 plaatsen vry. I 10.per plaats. Vertrek 's morgens 2 uur. G. VISSER, Garage, Anna Paulowna. Extra aanbieding 33-35 36-41 f 0.55 f 0.70 Sint Maartensbrug. Heden noteer ik vrijblijvend op A.H.V. bij minstens 100 K.G. netto contant af pakhuis Laplata Mais f 4.50 Buitenl. Gerst f 6.— Voorslag Lijnkoeken f 6.50 Zwaardemaker's gemengde Veevoeders. Ongebuild Tarwemeel Tarwebloem. Aanbevelend, Wieringerwaard, 21 Juni 1932. Wat zou de kerk kunnen doen voor de Vredesactie Dit onderwerp bespreekt op de van de Vredesgroep Dirkshorn half acht (o.t.) bij D. SWAGER. Entrée 10 cent. Groepsleden vrij. B. VAN LOENEN, Zuid-Scharwoude. KAPSTER. Knippen Wasschen Onduleeren. Voor kinderen ook aan huis te ontbieden. Beleefd aanbevelend. BLARICUM (Gooi), „LUCKY HOME". Naarderweg 7—9 Tel. 663 'n Gezellig Pension bij bosch, hei en zee. Prima keuken. Warm en koud str. w» bad. Dagprijs vanaf f 3.50, uitst. ref. Eig. A. C. EGMOND. Twee Fordmótors, model T T, prima in orde, f 75.— per stuk. 1 dito Chevrolet, 4 cyl. f 100.—. Inzetten inbegrepen. G. VISSER, Garage, Anna Paulowna. Schager Roosjes. Nog leverbaar: 30000 Dee- nen Koolplanten (bestsrt.) bij K. PAARLBERG Ezn., adres C. Bl|POST, Schagerwaard. Wordt voor direct gevraagd een net Meisje. Pension Zwakman, Schoorl. Te koop: een gebruikte Hooihark, prijs f 15.—. J. BAKKER, Smid, Wieringerwaard.

Schager Courant | 1932 | | pagina 3