Radioprogramma lavSrfi^r 1 PUROL Fa. Gebr. ROTGANS Advertentiën. Weekbericht. C. Rezelman Jz. M.NIESTADT-Smit mmmm a Schager Leesportefeuille ADVERTEER7 IN DIT BLAD. Zonnebrand Doorzitten bij W ielrijde n Njeuwe vulkaanuitbarsting in Chili. Aschregen In de groote steden. Omtrent de nieuwe uitbarsting van den vulkaan Quizapu nabij Talca (Midden-Chili) wordt nader ge meld. dat reusachtige rookkolommen tot 10.000 M. boven den vulkaan omhooggestuwd werden, waar door de hemel werd verduisterd. Tot in Valparaiso en Santiago zijn aschregcns gevallen. Om halfelf 's morgens werd tevens een hevige aardschok ge voeld. De bevolking maakt, zich zeer ongerust, daar de verschrikkingen van de jongste uitbarstingen en aardschokken nog versch in haar geheugen liggen. Behalve de vulkaan Quizapu zijn ook drio andere vulkanen in werking getreden Do rookkolommen be reikten een hoogte van meer dan 1000 meter en ver duisterden den hemel. In vele steden, waaronder ook Santiago de Chili en Valparaiso, zijn heete aschre- gens gevallen. Een uitgestrekt gebied, dat zich van San Fernando tot Talca uitstrekt, is door een witte aschlaag bedekt. De asch is belangrijk grover dan die van de laatste uitbarsting in April en ruikt sterk naar zwavel. Ook Malarques aan den Argentijnschen kant van de Andes had onder den aschregen te lij den. Vele steden, waarvan eenige op verren afstand van het vulkaangebied, zooals de kuststad San An- tonio, moesten ten gevolge van de verduistering van den hemel door aschwolken. op klaarlichten dag het electrisch licht inschakelen. Een groot deel der be volking is uit het vulkaangebied gevlucht. Dreigende kolenstaking in België. In het gebied van de Borlnage, 10.000 mijnwerkers bij het conllict betrokken. Uit Brussel wordt gemeld: In de kolenstaking in de Borinage, is plotseling een ernstige wending gekomen: de centrale der mijnwerkers heeft nl. besloten dat met ingang van Woensdag a.s. de algemeene staking in de Borinage- bekkens wordt uitgeroepen. De voornaamste geschillen betreffen: arbeidsver deeling en stabilisatie der loonen, op het huidige peil. tot einde October. Van patroonszijde werd ver klaard. dat zij niet op de desiderata der arbeiders kunnen ingaan. De gemoederen zijn zeer opgehitst en reeds heb ben zich verschillende kleine incidenten voorgedaan. Vrouwen van mijnwerkers trekken de wacht op bij de putten, om werkwilligen aan te zetten niet at te dalen als het oogenblik der staking daar zal zijn. Men schat op 10.000 het aantal mijnwerkers dat in staking zal gaan. WOENSDAG 6 JULI. HILVERSUM (1875 M.) V.A.R.A.: 6.46 Lichaamsoefeningen door G. Kleerekoo- per; 7.30 Idem; 8.00 Tijdsein en Gramofoonmuziek; 9.00 Amaterdamsch Sollstenkwintet o.l.v. Loe Cohen. V.P. R.O.: 10.00 Morgenwijding. V.A.R.A.: 10.15 Uitzending voor de arbeiders in de Continubedrijven; 12.00 Tijd sein en VARA-Septet o.l.v. Is. Eyl, afgewisseld door Gramofoonmuziek; 1-45 Verzorging zender; 2.15 Onze Keuken door P. J. Kers Jr.; 3.00 Voor de kinderen; 5.30 VARA-Septet (Schrammel-bezetting) o.l.v Is. Eyl; 6.40 Mr. A. J. Herberg: Het Zionisme; 7.00 Orgelspel door Joh. Jong; 7.20 A. M. de Jong vertelt over zijn Roemeensche reis; 7.40 Vervolg Orgelconcert; 8.00 ,Een flesch fijne oude cognac", Tweemaal tien minuten spanning, door Hans van Gorkum; 8.45 VARA-Orkest o.l.v. Hugo de Groo; 9.30 Uizending voor den Ned. Bond: van Handels- en Kantoorbedienden; 9.45 VARA- Orkest; 10.30 Persberichten van Vaz Dias; 10.45 Orkest; 11.30 Gramofoonmuziek; 12.00 Sluiting. HUIZEN (296 M.) N.C.R.V.: 8.00 Tijdsein en Schriftlezing; 8.15 Morgen concert; 10.00 Zang door het N.C.R.V.-Dameskoor: 10.30 Korte Ziekendienst; 11.00 Harmoniumbespeling door M. F. Jurjaanz; 12.00 Politieberichten; 12.15 Middagcon cert; 2.00 Verzorging zender; 2.30 Lezen van Chr. Lec- ,tuur door Mej. M. Wentink; 3.00 „Het Delftsche Trio"; '5.00 Kinderuurtje; 6.00 De mondaecordeonclub „Excel sior" te Hilversum; 7.00 Declamatie door H. Klos; 7.30 Politieberichten; 7.45 Ned. Chr. Persbureau; 8.00 Tijd- jfcein en uitzending van den Bidstond in de gerefor meerde kerk aan den Hooigracht te Leiden; 9.00 Piano recital door Gerard Hengeveld; 9.50 Persberichten van Vaz Dias; 11.15 Gramofoonmuziek. BRUSSEL (509 M.) 12.20 Concert; 1.30 Vervolg Concert; 5.20 Concert; 8.20 6.20 Concert door het Omroeporkest; 9.20 Concert uit het Casino te Knocke. KALUNDBORG (1153 M.) 12.20 Uitzending uit restauant „Wlvex"; 5.20 Gramo foonmuziek; 8.20 Het Radio-strijkorkest. BERLIJN (419 M.) 8.50 Concert; 10.50 Dansmuziek door de kapel Marek Weber. HAMBURG (372 M.) 12.30 Concert; 1.35 Gramofoonmuziek; 2.30 Idem; 4.50 Concert van Bad Pyrmont; 7.40 Militair concert. KONIGSWUSTERHAUSEN. 32.20 Gramofoonmuziek; 4.50 Concert; 8.20 Militair con cert. LANGENBERG (472 M.) 12.20 Populair concert; 1.20 Concert; 5.20 Vespercon cert; 10.50 Concert uit een café. DAVENTRY (1554 M.> 12-20 Orgelconcert; 1.05 Gramofoonmuziek; 1.50 Jack Martin en zijn Orkest; 5.05 Orgelconcert; 11.20 Roy Fox en zijn band. PARIJS EIFFEL (1448 M.) 8.50 Concert; 9.40 Vervolg Concert; PARIJS RADIO (1725 M.) 12.50 Gramofoonmuziek; 9.05 Concert; 9.50 Idem. MILAAN (881 M.) 7.50 Gramofoonmuziek; 8.50 Orkestconcert; 10.50 Dans muziek uit het Lunapark te Milaan. DE WEG OVER DEN AFSLUITDIJK. AANGEDRONGEN OP SPOED VAN DE OP DEN WEG AANSLUITENDE VER BINDINGEN. ADRES VAN DEN A.N. WJJ. EN DE K.NA.C. De A.N.W3, en de K.N.A.C. hebben een adres gericht tot den mini3ter van Waterstaat, waarin zij meedee- len, dat naar de dagbladen onlangs vermeldden de ver keersweg overd en Zuiderzee-afsluitdijk in den loop van dit jaar, vermoedelijk in October a.s. gereed zal zijn en in gebruik zal worden gesteld. Nu zal, blijkens het werkplan voor de tweede vijfjarige periode van den aan leg en de verbetering van de op het Rijkswegenplan voorkomende wegen, de aanleg en de verbetering van de afsluitende wegvakken nog zeer geruimen tijd vor deren, immers volgens dit werkplan zou eind aan de verbinding de S t o 1 p e n-^v. Ewjjohs luis nog niet zijn begonnen, de verbiding van Ewijck- sluisde Kooij voorloopig en het wegvak Zurig Harlingen op beperkte afmetingen gereed zijn, de be staande weg over W1 e r i n g e n alsdan nog slechts verbeterd zijn, terwijl de verbinding Amsterdam-^Lam- bertschaag eerst in een stadium van „begin van uit voering" zal zijn. Aangezien het voor het doorgaande verkeer van zeer groot belang wordt geacht, dat aan de aan den Zui derzeeweg aansluitende wegvakken met name de we gen no. 7 en 9 van het Rijkswegenplan, zoo spoedig als maar eenigszins mogelijk zal zijn, zullen worden vol tooid, verzochten deze Vereenigingen te willen bevorde ren, dat de aanleg en verbetering van de op den weg over den afsluitdijk van de Zuiderzee aansluitende wegen van het Rijkswegenplan, met name de verbin dingen de S t o 1 p e n—W i e r I n g e n—Zurig—-Harlingen en Amsterdam—Wieringen, zoo spoedig mogelijk zullen worden voltooid. Wieringermeerpolder. Thans voldoende werkkrachten. Vanwege den rijksdienst der werkloosheidsverzeke ring en arbeidsbemiddeling is aan de organen van de arbeidsbemiddeling medegedeeld, dat er voor plaatsing in den Wieringermeerpolder een ruim voldoende aan bod van gezinnen is ingekomen, om de directie van dien polder in staat te stellen, hare keuze in overeen stemming met de behoefte te voldoen. Het is dan ook gewenacht, dat bedoelde organen tot nadere aankon diging wachten met het toezenden van verzoeken om plaatsing in den polder. 9.05 Concert; ROME (441 M.) WEENEN (517 M.) 7.55 Muzikaal Cabaretprogramma; 10.20 Dansmuziek. WARSCHAU (1413 M.) o.zo Populair concert: 6.40 Idem: 8.20 Populair concert; »-20 Piano-recital; 10.20 Dansmuziek. BV. BEROMUNSTER (469 M.) Marschen- en walsen-concert; 10.05 Opera-frag menten, De winkelsluiting. Wat de praktijk uitwijst. Sigarenwin keiiers te Dordrecht laten zich bekeuren. Op voorbeeld van Rotterdam heeft men Zondag in Dordrecht ook een proef genomen in hoeverre er te tornen valt aan de Winkelsluitingswet. De sigarenhandelaar J. had op liet kozijn voor zijn winkel aan het Bagijnhof een kist sigaren geplaatst, waaruit eventueele klanten zichzelf zouden kunnen bedienen. Alvorens echter tot dit experiment over te gaan, gaf hij een telefoontje aan het hoofdbureau van politie, met het, verzoek een mannetje te sturen om proces-verbaal op te maken. De politie gaf aan deze vriendelijke uitnoodiging gevolg en stuurde een agent. Een voorbijganger, met wien de winkelier de zaak van te voren in scène had gezet, bediende zich daarop uit de sigarenkist, waar na de man der wet, een overtreding constateerde en proces-veibaal opmaakte. Een sigarenwinkelier aan de Voorstraat plaatste een automaat in zijn winkpl en zetto de deur voor de klanten open. Ook hij ging op de bon. Het is nu maar de vraag, wat de kantonrechter ervan zal den ken. De chocolade- en suikerfabrikanten wij zen in twee adressen aan de regeering er op dat de verkoop van cacao en choco lade op Zondag in belangrijke mate Is verminderd. De Vereeniging van Nederlandsohe cacao- en cho coladefabrikanten en de Ncderlandsche Vereeniging van suikerwerk- en chocoladefabrikanten hebben twee requesten in zake de Zondagssluiting verzonden aan den minister van oeconomische zaken en ar beid. In het eene wordt er op gewezen dat in vele kleine steden en dorpen de verkoop van chocolade en sui kerwerken in handen is van winkeliers die tevens kruidenierswaren verkoopen en dus op Zondag moe ten sluiten .Hierdoor gaat een groot debiet verlo ren. Gevraagd wordt door wetswijziging in dit punt te voorzien. In het tweede adres wordt meegedeeld, dat thans, nu de wet nog slechts ruim één maand werkt, de practijk al duidelijk heeft bewezen, dat de vooraf ge uite bezwaren volkomen gegrond waren. De omzet van chocolade, suikerwerken en banket is aanmerke lijk teruggeloopen. Herstel van het, debiet op den Zondag door een stij ging van den verkoop op den Zaterdag en het zich aanpassen, van het publiek aan de bij.de wet gere gelde verkoopuren op den Zondag is niet te verwach- tena Trouwens de verkoop in deze uren is van ver schillende factoren afhankelijk. In de eerste plaats spelen de weersomstandigheden een belangrijke rol. Verder houdt de verkoop ten zeerste verband met de ligging van een zaak en in verreweg de meeste gevallen heeft juist de oprichting van een zaak hier in zijn oorzaak gevonden. Zaken in de onmiddellijke nabijheid van kerken, sporttereinen, theaters, stations, vertrekplaatsen van autobussen, booten, enz. kunnen den verkoop niet regel In een tijdsbestek van vier uren. Ditzelfde geldt voor alle zoogenaamde loopzaken De verkoop van chocolade en suikerwerk is veelal een gevolg van een plotseling opkomend verlangen. Kan men dit verlangen niet bevredigen, omdat een winkel gesloten is, dan is dit debiet voor den win kelier verloren. Weliswaar laat de wet, den straathandel vrij, maar deze beperkt zich tot slechts enkele artikelen en du peert bovendien de winkeliers, die veelal op hoogc lasten zitten. Financieele moeilijkheden van den winkelier wre ken zich het eerst op de fabrikant en waar een groot dfcel der afnemers uit niet kapitaalkrachtige, kleine re winkeliers bestaat, komen de financieele moeilijk heden reeds nu al tot uiting. Velen zijn door de plotselinge debietvermindering in betalingsmoeilijkheden geraakt, waarvan onmid dellijk de fabrikant de dupe wordt. Door hooge tolmuren wordt onze industrie de ex port onmogelijk gemaakt. Hier staat de industrie voor moeilijkheden, waarvoor geen oplossing in ons land te vinden is. Maar waarom dan in deze tij den door de wet op de winkelsluiting de moeilijk heden voor onze industrie nog grooter maken? Om den landbouw te steunen moet deze industrie verhoogde suiker- en glukoseprijzen betalen. De ge volgen van den steun aan de veeteelt komen ook weer. voor een groot deel op onze industrie neer. De besturen vragen geen steun, noch bescherming, maar zij vragen intrekking van de wet op de winkel sluiting voor zoover het betreft den verkoop van chocolade en suikerwerken, banket en aanverwante artikelen. BOERDERIJ. Garantie voor de kippenhouder ij. Critiek en waardeering in de Eer ste Kamer. De uitbreiding van de eierproductie. Positie van den vrijen handel. Verschenen is het Voorloopig Verslag van de Eer ste Kamer over het wetsontwerp tot wijziging van hoofdstuk V der Rijksbegrooting voor het dienstjaar 1932 (Garantie-regeling ten behoeve van de kippen- houderij). Enkele leden betreurden, dat dit wetsontwerp in de Tweede Kamer als het. ware bij verrassing is aan genomen. Zij betwijfelden, of het doel zal worden be reikt, indien dit ontwerp tot wet mocht worden ver heven. Een groot aantal eieren toch, zal, onverkocht als zij zijn, een den prijs drukkende factor op de markt blijven. Daarenboven, zoo werd anderzijds betoogd, zal de eventueele ten uitvoerlegging een groot risico voor de schatkist met, zich medebrengen. Enkele leden wenscuen er bij de regeering op aan te dringen, bij deze steunregeling Je belangen van den handel niet uit het oog te verliezen en daaraan zooveel mpgelijk tegemoet te komen. Het eierenvoersaldo van 1906 en vroegere jaren is gaandeweg veranderd in een ontzagwekkend uitvoer- saldo, ter waarde van circa f70 millioen in 1929. Regeering en volksvertegenwoordiging hebben trouwens sedert jaren deze ontwikkeling ten zeerste bevorderd, door ons vrijhandelsstelsel en door de aan stelling van rijkspluimveeteeltconsulenten met een staf van personeel voor onderwijs, voorlichting en lei ding op het. gebied der pluimveehouderij. Het wordt twijfelachtig geacht, of het aanhangige wetsontwerp behoort te worden aangenomen. Immers is de gunstige tijd voor het. in belangrijke mate op slaan van kalk- en koeleieren voor het loopende jaar zoo goed als verstreken. Eenige leden waren van oordeel, dat bij de voorge stelde regeling dermate de vrije hand wordt gelaten aan de regeering, dat het parlement te zeer wordt uit geschakeld. Volgens hen waro het zeer goed mogelijk geweest om dc regeling, die de minister zich heeft ge dacht, in een wetsontwerp te belichamen, ten gevolge van dit wetsontwerp zouden de prijzen van het le vensonderhoud voor de arbeiders stijgen. Sommige leden wenschten onder dc aandacht van den minister te brengen, dat naar hun méening de vrije handel te veel bij diens regeling uit het oog was verloren. Wanneer de vrije handelaren daar aan geen deel hebben, zet men hen als het ware uit het bedrijf. Andere leden voerden de volgende bezwaren aan: lo. door een deel der uitvoering in handen te ge ven aan bepaalde gemeentebesturen, wordt de in- en verkoop der koelhuiseieren volkomen gedecen traliseerd en de behartiging daarvan opgedragen aan organen, welke op dit gebied elke practische erva ring missen. 2o. door den vrijen handel buiten te sluiten wor den bovendien de coöperatieve instellingen niet denkbeeldig bevoordeeld. 3o. de coöperatieve instellingen krijgen boven dien het buitenlandsch afzetgebied in handen, ten koste van de handelsrelaties van don vrijen handel, die. deze betrekkingen in den loop der jaren zorg vuldig en met groote opofferingen hebben opge bouwd. Deze leden verlangden van den minister de toezeg ging dat bij de uitvoering der wet op loyale wijze aan den vrijen handel een gelijke en gelijkwaardige, positie als aan de coöperatieve instellingen zal wor den geboden. Naar eenige andere leden meenden is een wijzi ging in ons distributiesysteem zoozeer gewenscht, ook voor de boeren, dat deze leden verre de voor keur geven aan de coöperaties boven den vrijen handel. Algemeen werd de wensch geuit, dat het koelhou- den en bewaren van de eieren uitsluitend in Neder- landsche inrichtingen en hier te lande zoude ge schieden. Chineesche stad geteisterd. Door een ontploffing volkomen verwoest. Groot aantal slachtoffers. V.D. verneemt uit. Londen: fïaar gemeld wordt, is door de explosie van een munitiedepot de stad Tunebi aan de Hoehai-spoorlijn volkomen verwoest. Het aantal slachtoffers is vol gens dit bericht zeer groot. Barometerstand op Dinsdagmorgen- 9 uur: 763 m.M, Vooruitzichten: Goed weer. Temperatuur: 70 gr. F. is 21 gr. C. SCHAGEN's GOEDKOOPSTE FOTOHANDEL. Kodak-, Agfa-, Gevaort-, Lumière-, Seliofilms, 6 X 9, 60 cent. Hoogglans afdrukken, 6 X 9, 8 cent. Goedkoope en toch uitstekende CAMERA'S. Ontwikkel- en Afdrnkinrichting. HOOGZIJDE E 103. SCHAGEN Tuinderij In- en verkoopbureau voor tuinbouwproducten. In de vergadering van de Provinciale Staten van Noord-Holland van 1 December 1931 hebben de leden S. Rodriguez de Miranda en E. Polak een voorstel in gediend om Ged. Staten te machtigen over te gaan tot het instellen van een crisis in- cn verkoopbureau van tuinbouwproducten en als bed rijf kapitaal ten be hoeve van dit bureau een bedrag van f 1.000.000 ter beschikking te stellen. Ged. Staten hebben het advies gevraagd van de com missie, die in het leven zou worden geroepen tot het instellen van een onderzoek naar de toestanden in den land- en tuinbouw in Noord-Holland. Gelijk in het antwoord op de vragen van den heer P. Kostelijk Pz. van 15 Juni werd medegedeeld, heeft de bedoelde commissie rapport uitgebracht. Daarin doet deze een denkbeeld aan de hand. naar hetwelk, volgens hare meening, een in- en verkoopbureau van tuinbouw producten op doeltreffende wijze in het belang van den tuinbouw zou kunnen werkzaam zijn. De aanvankelijke bedenkingen tegen het denkbeeid der commissie zijn door dit antwoord nog niet geheel opgeheven. Met name zijn Ged. Staten niet overtuigd, dat de provincie hare bijdrage tot een bedrag moet 11- miteeren, ver liggend beneden een half millioen in het antwoord genoemd. Ged. Staten zien nog andere, onze kerheden, waaromtrent nader overleg met de commis sie noodig schijnt. Dit nadere overleg wordt trouwens ook door haar gewenscht. Intusschen is er bij de behandeling op aangedrongen, dat terzake van het voorstel-de Miranda nog in deze zitting een beslissing zal worden genomen. Gaarne bereid met deze aandrang rekening te hou den, doch anderzijds van oordeel, dat aanvaarding van het voorstel, zooals dit is geamendeerd en uitgewerkt in het rapport der meerbedoelde commissie zonder nader overleg over de practische toepassing daarvan niet kan worden aanbevolen, stellen Ged. Staten thans voor hen te machtigen een bedrag voor het aangegeven doel te besteden, indien bij bedoeld overleg zijn bezwa ren kunnen worden terzijde gesteld en derhalve een naar zijn oordeel bruikbaar stelsel kan worden crevonden dat de noodige waarborgen biedt voor een nuttige be steding van het beschikbaar gestelde bedrag. Ged. Staten zijn van meening. dat dit bedrag voor het jaar 1932 kan worden gesteld op f 100.000. Welk bedrag voor 1933 beschikbaar gesteld kan worden, zal bij het behandelen van de provinciale begrooting voor 1933 onder de oogen gezien kunnen worden maar zij meenen reeds thans te moeten zeggen, dat het zich niet laat aanzien, dat dit meer dan f 100.000 zal kunnen bedragen. A. SLEUTEL Jz. beêedigd MAKELAAR en TAXATEUR van vaste goede'ren. Telefoon 72. SCHAGEN. Heden noteer ik vrijblijvend op A.H.V. bij minstens 100 K.G. netto contant at pakhuis Laplata Mais f 4.50 Buitenl. Gerst f 5.75 Voorslag Lijnkoeken f 6.50 Zwaardemaker's gemengde Veevoeders. Ongebuild Tarwemeel Tarwebloem. Aanbevelend, Wieringerwaard, 5 Juli 1932. Uitsluitend le klas Permanent Wave. geheel compleet f7.50, 6 mnd. garantie. Dames-Kapsalon Laagzijde 24 Tel. tl Schagen Een AB0NNE gevraagd voor vacante plaats in de Inlichtingen verschaft Boek- handel v.h. Trapmam 6 Co., Schagen. Eerste kwaliteit KarwiJ- en Maanzaadbalen en Inl. wikken te koop bij C.BeersGz., Winkel, Tel, 29. Houdt U a.s. ZONDAG VRIJ om naar N. NIEDORP te gaan. Zie Don derdag groote advertentie. 10.000 Wintergele planten te koop, bij Jb. SCHOUTEN, Tjaile- wal, Schagen. Te koop gevraagd: een WOONKEET, Br. motto Woonkeet, Boekh. Firma Geb. GROOT, N. Niedorp. Te koop: 5 6 duizend SPRUITKOOL- PLANTEN, bij PIET VAN DER FLUIT, Zijde wind. Te huur gevraagd '/2 a U/2 H.A. Bouw- of Tuingrond aan of nabij weg. E.v. opgave van lig ging, prijs enz. aan J. KREIJGER, A.- Paulowna. TE KOOP; een beste MELKKOE, opbrengst 30 liter melk per dag, bij W. BROENS, Schagerbrug. Jongens en Meisjes gevraagd om nep te plukken. J. KIEKENS, Groenveld, St. Maarten. NET MEISJE gevraagd voor dag en n.f lichtwerk. Leeftijd 14 a 15 jaar. bij C. BRAS, Oosterstraat, Noord-Schar- woude. Te koop: 30000 taaie GELE KOOLPLANTEN, 10 J. br. Merrie m. br. Hengstveulen, Vosbles Hengstveulen, allen Bel gisch, stuit Mest, K. J. KAAN, Anna Paulowna. Een net Meisje zoekt een nette vriendin met fiets. Leeftijd pl.m. 20 jaar. Omtrek Langedijk. Inl. P. MIENES, Oudkarspel. H.H. Bloembollenkweekers Besteld heden uwe manden, pakpa pier en labels. Concurreerende prijzen Ook manden van Hobaho in voorraad Beleefd aanbevelend. J. PEETOOM, Winkel, Tel. 27. Gevraagd: een beste Melkgeit, zonder hoorns, geen luxe prijs. HIELKE HOOGHIEM, Oude Niedorp. Gevraagd: EEN NET DAGMEISJE. Zondags vrij., bij M. W1SSEKER- KE,.Noord. Schagen. Reisgenoot gevraagd voor een toer langs de Rijn. Duur der /eis 5 dagen. Vertrek ongeveer 15 Juli. Auto beschikbaar. Br. onder lett. A bur. Schager Courant. Biedt zich aan: EEN WERKSTER, 3 a 4 dagen per week. Brieven on der lott. OD. Bur. van dit blad. Te koop gevraagd: 2 MELKGEITEN zonder hoorns, A. KOOGER, Oosterweg, Callants- oog.

Schager Courant | 1932 | | pagina 3