PRIMA MARGARINE Z TJ P E W1ERINGERMEER WINKET LAN GE N DIJK Plaatselijk Nieuws. Bekendmakingen. BELASTING OP VERMAKELIJKHEDEN. verhooging der vermakelijkheidsbelasting, Een verregende Zondag. Hengelsportvereeniging «De Baars" De crisis in het bouwbedrijf. Advertentiën. net Burgermeisje, Woonkeet, Pof O'S ontwikkelen en afdrukken SCHAGERBRUG. De Kermis. De weersomstandigheden waren allerongunstigst toen Zondag j.1. onze kermis begon. We gelooven dan ook, dat dit wel de reden is geweest,, dat het Zon dagsmiddags zéér stil op de kermis was. Later in den middag klaarde de lucht wat op, waardoor het be zoek toenam. In de café's was het 's avonds vrij druk. Als gewoonlijk werd 's Maandagsmiddags het con- cours-hippique voor paarden uit de Zijpe en voor paarden van leden der afdeeling Zijpe en omstreken van de Holl. Mij. van Landbouw, voor 2- of 4-wielige rijtuigen gehouden, om prijzen van f 15.f 10.— en f5.—. Ter deelneming waren 6 paarden aangegeven, waar van slechts 4 waren opgekomen. Het resultaat van dit concours was als volgt: le prijs Jac. de Wit, Burgerbrug, met „Hoppie"; 2e prijs D. de Graaf, Schagerbrug, met „Corrie"; 3e prijs P. Vries, Schagerbrug, met „Bets". Hierna werd een Rijdemonstratie gegeven door de Landelijke Rijverecniging „West-Friesland". Het 11 nummers tellende programma werd op keurige wijze afgewerkt en viel zeer in den smaak van het pu bliek. Achtereenvolgens werden gegeven: 1. Entrée-parade der Landelijke Rijvereeniging. 2. Polonaise. 3. Optreden 4 Jockey's. 4. Stoelenrace. 5. Hongaarsche post. 6. Polonaise met hindernissen. 7. De gestoorde theevisite (komisch). 8. De levende pyramide. 9. Patrouille-springen. 10. Springconcours klasse B, (winnaars: le prijs D. de Graaf met „Corrie"; 2e prijs D. Geerligs met „Lady"; 3e prijs mevr. E. Burger—Rens met „Marie". De prijzen bestonden uit medailles.) 11. Figuren op den cirkel. Bij de uitreiking der medailles, dankte de heer Rezelman als voorzitter der afd. Zijpe van de Holl. Mij. van Landbouw, de Rijvereeniging „West-Fries land" en haar instructeur, den heer Vethman, voor de op dezen dag verleende medewerking. Spreker zei- de, dat men zeer tevreden kon zijn over het mooie pro gramma en dan ook met recht trotsch kan zijn op de leden der Rijvereeniging en in het bijzonder op den instructeur den heer Vethman. Spreker meende dan ook, den middag prachtig geslaagd te kunnen noe men. Tenslotte feliciteerde spreker de verecniging met haar instructeur en den instructeur met zijn le den. De heer Vethman bedankte den heer Rezelman voor zijn waardeerende woorden. Het deed spr. veel genoegen deze-woorden te mogen hooren, temeer daar hij al eens een geluid uit Schagerbrug had ge hoord dat niet gunstig over de Rijvereeniging werd geoördeeld. Spreker was van meening dat de klas West-Friesland subliem werk levert en daarom zou 6pr. de medewerking van de afd. „Zijpe" wel willen inroepen, om alles te doen, wat tot bloei der vereeni- ging zal strekken. De afd. „Zijpekan trotsch zijn op een verecniging als „West-Friesland", zeide spr., waarom hij hoopte, dat deze afd. de vereeniging zou blijven steunen met raad en daad. Ten slptte hoopte spr. een volgend jaar hier weer te kunnen demon- streeren. Over het algemeen was er, hoewel het niet bepaald druk was, aaz-dig volk op de been. De omstandighe den in aanmerking genomen, kan de afd. „Zijpe" van de Holl. Mij. van Landbouw wel op een welgeslaag den dag terugzien. Des avonds trad ten huize van Mej. de Wed. Broer Louis Noiret met zijn gezelschap (Polly Noiret en Jaap Meijer) op. Het was voor de eerste maal dat men te Schagerbrug met het gezelschap Noiret ken nis maakte en deze kennismaking is een zeer aange name geweest. Het gezelschap is er volkomen in ge slaagd den bezoekers een prettigen avond van be schaafde, vroolijke kunst te bereiden en we geloo ven dan ook, dat het vrij goed opgekomen publiek ten zeerste heeft genoten. We zouden dan ook 't ge zelschap Noiret wel van harte een tot weerziens wil len toeroepen. Bij den heer Modder is Daan Pool. naar wij ver namen, met een nieuw programma voor een flink bezette zaal met veel succes opgetreden. Ook hier een dankbaar publiek. In beide gelegenheden een geanimeerd bal tot slot, dat de aanwezigen nog lan gen tijd bijeenhield. SLOOTDORP. Openbare vergadering Boerenleenbank „Wieringer- meer", in het gebouw van Maatschappelijk werk. Een 30-tal belangstellenden woonde de vergadering bij, waar de heer Visser, hoofdinspecteur van de Cen trale Raiffeisenbank te Utrecht allea verduidelijkte wat op het gebied van Boerenleenbankwezen zooal is onder te brengen. Ok zal een spaarbank worden opgericht, naast de Boerenleenbank, onder beheer en toezicht van het bestuur en raad van toezicht der Boerenleenbank. Gelegenheid wordt gegeven zich tot 1 October als lid op te geven, bij juffr. Olsder, gebouw voor Maatschap pelijk werk te Slootdorp, welke leden dan een definitief bestuur en raad van toezioht zullen kiezen, en bestuur en R. v. T. een kassier. Den heer Visser werd hartelijk dank gezegd voor zijn duidelijke uiteenzetting en moeite door den voorzitter en de vergadering werd gesloten. Tweejarige landbouwwintercursus. Alhier zal door het hoofd der school, den heer Hee- rlng een landbouwwintercursus worden gegeven, die door de commissie van zes in het leven is geroepen. Zaterdagavond waren er reeds al 16 die zich als lid heb ben opgegeven, zoodat het minimum van 12 reeds ruim is overschreden en de cursus bereids is aangevraagd. Nog bestond de gelegenheid zioh als lid op te geven bij juffr. Olsder, gebouw van Maatschappelijk werk te Sloot dorp.en zoo zal de winter nuttig en aangenaam besteed worden. T VIERINGEN Maandag is door de architecten Baanders en Peters te Hippolytushoef aanbesteed: het bouwen van een woonhuis, voor rekening van den heer S. Tijsen Jz., al hier. De uitslag is als volgt: J. C. de Vries f 4700, J. D. Kooij f 4663, M. Mulder f 4640, P. Bakker Ez. f 5325, gebr. Hegeman f 5250, D. Bakker en Zn., f 5300, Gebr. Boersen f 5454, W. Hermans f 5370, allen te Wieringen. A. Kingma en Zoon, f 5390, S. S. de Boer f 5470, beiden te Slootdorp. De gunning is aangehouden. Katholieke hulpkerk. Daar de de Katholieke hulpkerk te Den Oever van het terrein aan den Sluisweg moet verdwijnen wegens den spoorwegaanleg, ligt het in de bedoeling deze thans te plaatsen aan den Gasthuisweg. Aanbesteding brandstoffen. Door het gemeentebestuur is aanbesteed de leve ring van brandstoffen voor de gemeentegebouwen ln den a.s. winter. Alle soorten zijn gegund aan de laag ste inschrijvers, nl S P de Vries voor anthraciet, fa. Doves voor korte en lange turf en brechcokes, Herm. Smit voor neutjeskolen. Bouwplannen. De architect Chr. Dekker van Schagen zal voor rekening van den heer C. Mulder aanbesteden den bouw van een boederij met woonhuis aan de Noor- derbuurt (op de plaats van het afgebrande perceel van denzelfden eigenaar). De Directeur van den Rijksdienst te Amsterdam heeft bekend gemaakt, dat de toeloop van belangheb benden op de vastgestelde spreekuren zoo groot is, dat velen geruimen tijd op een onderhoud moeten wachten. Om dit te voorkomen, is thans bepaald, dat belang hebbenden voortaan schriftelijk de wensch tot een onderhoud hebben te kennen gegeven en van den Dienst opgave hebben ontvangen van datum en uur, waarop dit onderhoud mogelijk is. Sluiting van weg voor het verkeer. Op 6 September j.1. is afgekondigd en in werking getreden de gewijzigde verordening tot sluiting van wegen voor motor- en rijwielverkeer. Hierdoor is de Pompsteeg vrij geworden en de Mekkenstuinweg voor Als opvolger van den rijksveldwachter A. A. de Paepe zal te Den Oever worden aangesteld J. H. de Jong, thans bewaker van den Wieringermeerpolder. Trekhondenkeuring. De keuring van trekhonden wordt alhier dit jaar ge houden te Hippolytushoef op Dinsdag 13 September ('3 morgens vanaf 9 uur) en te Oosterland op Woens dag 14 Septemberr 'a middags vanaf 2% uur). Zuiderzeesfeunwot. Blijkens de laatst verschenen mededeelingen van de Generale Commissie 2e kwartaal 1932) zijn door den Minister van Waterstaat benoemd de deskundigen, aan gewezen voor de schatting der waardvermindering van schepen, scheeps- en vischtuig; eveneens voor de overige eigendommen. Onder de laatste groep ls voor Wieringen aangewezen de heer M. Minnes te Hippoly tushoef. Er werden ln het 2e kwartaal 127 tegemoetkomingen verleend voor opleiding; verlenging had plaats in 38 gevallen. Het meest werd vergoeding gegeven voor opleiding aan een ambachtsschool. Er bestaan plannen tot oprichting van een motor cursus te Stavoren, Urk en Volendam, waar jeugdige belanghebbenden en zoons van belanghebbenden ge durende werkloosheid zich eenlge kennis van motoren kunnen verwerven. 23 personen werden geholpen aan werk, waarvan 7 als bakschlpper en 16 als grondwerker. Toegekend werden 3 credletaanvragen. J.V.O^beriohten. Donderdag bijeenkomst meisjes adspiranten Wester- land. Vrijdag voor allen gymnastiek; half acht. Bij goed weer Zaterdag vertrek naar Texel, 's Middags kwart over twee van H.'hoef. Als de reis door weers omstandigheden niet kan doorgaan, ls er Zondags middags om half drie bijeenkomst. Bij de op 10 September j.1. door den Oosterpolder gehouden aanbesteding van krooswerk der polder- slooten, ziin alle perceelen gegund voor een bedrag van f164.25. Er waren 14 inschrijvers. Het. hoogste bedrag in massa was ingeschreven voor f352.-. WINKEL, 12 Sept. Appelen t 314, peren f 216, rpuimen f 1620, sla- boonen f 1—3.50, snijboonen f 2—8, aardappelen f 1 1.20, bieten f 1, uien f 23, per 100 pond, bloemkool f 5 6, andijvie f 1—1.30, meloenen f 920, komkommers f 25, kropsla f 0.501 per 100 stuks, wortelen f 34 per 100 bos. NOORDSCHARWOUDE. De groote demonstratie van den Neutralen Bond te Amsterdam. De demonstratie en meeting, welke op Zaterdag 17 September te Amsterdam zal worden gehouden, staat op het oogenblik in het middelpunt der publieke belangstel ling. Groot is reeds het aantal dergenen die aangezegd hebben mee te zullen demonstreeren. Het is het gesprek van den dag. Ook uit andere tuinbouwstreken als Aal smeer e.a. zullen de menschen opkomen. Van de zijde der Amsterdamsohe politie is volle mede werking toegezegd. Het punt van samenkomst is bepaald op het Amstelveld om 12 uur n.t. Vandaar zal de de monstratie beginnen (Optocht ^an de stoet en de vracht auto's met producten). Zoo trekt men gezamenlijk naar het Oosterpark, waar alsdan de meeting plaats vindt. Het hoofdbestuur van den Neutralen Bond heeft de be sturen der Llnksche Kamerfractie uitgenoodigd voor een onderhoud na afloop der meeting. De toestand in de Noordhollandschen tuinbouw zal daar dan uiteengezet worden in verband met de a.s. behandeling der steun- wetten in de Tweede Kamer. Boot en bus zullen dien dag voor uiterst laag tarief de deelnemers vervoeren. Boot vanaf Schoorldam 40 cent retour. Per bus van Oudkarspel voor een gulden. Tuinders schudt laksheid en vooroordeel van u af en demonstreert mee. OUDKARSPEL. Brand! Hedenmorgen omstreeks 3 uur Is door onbekendo oor zaak ln de kapperszaak van den heer Th. Beenken in de Spoorstraat alhier brand ontstaan. De bewoners werden door de dikke rook gewekt en konden zich in veiligheid brengen. De alleenwonende Mej. Borst, die een houten been heeft, kon zioh na eenige moeite ook redden. Van de oude vrouw kon een gedeelte van de inboedel gered worden. Van den heer Beenken is bijna alles verbrand. Men is er in geslaagd den brand tot het eene huis te beperken. De muren en de schoorsteen zijn intact gebleven, terwijl ook nog een gedeelte van het dak heel is gebleven. Het huis is eigendom van den heer C. Wagenaar en wij vernamen dat de inboedel van Beenken verzekerd is. Die van de oude vrouw echter niet. POSTNTEUWS. Naar wij vernemen werd uit bezuinigingsoverwegingen de directie van het P.T.T.-kantoor te Den Helder tijde lijk opgedragen aan den directeur van het P.T.T.-kan toor alhier, den heer J. Slingerland. Tijdens de afwezigheid van den heer Slingerland zal de directie te Schagen door den heer H. de Nijs wor den waargenomen. Naar wy van den wnd. directeur van het P.T.T.- kantoor te Den Helder vernemen, zal ter verbetering van het postvervoer naap Schagen, Den Helder en het eiland Texel met ingang van 3 October e.k. In aanslui ting op den nachtautodienst AmsterdamAlkmaar, een postautodienst worden Ingevoerd, welke ten 4.50 van Alkmaar vertrekt, te Schagen om 5.35 aankomt en te Schagerbrug en 't Zand respectievelijk ten 5.45 en 5.55 arriveert. Deze postauto heeft aansluiting op de le boot naar Texel. Het spreekt vanzelf, dat deze dienst, welke door de Posterijen in eigen beheer zal worden uitgevoerd, nieuw© perspectieven opent voor wat betreft de bestellingen te Schagen, Den Helder en op het eiland. DE JVrUZIEKTUIN. Het slultingsconcert in onzen muziektuln, dat Zon dagmiddag door Schagen's Harmoniekapel gegeven zou worden, is, ln verband met het zeer slechte weer, niet doorgegaan. DEMPING VAN DE LOET. Naar wij vernemen, is er door de Loet-bewoners aan den Gemeenteraad een adres gericht met ver zoek, om inplaats van door een dam met duiker de vaart af te sluiten, de Loet te dempen. NOG EEN ADRES. In de gisteravond gehouden vergadering van het Bestuur der Schager Handeldrijvende en Industrieele Middenstandsvereeniging is besloten, zich eveneens met een adres tot den raad onzer gemeente te rich ten. waarin aangedrongen wordt op demping van de Loet. DE VERMAKELIJKHEIDSBELASTING VERHOOGD. Op het Raadsbesluit tot verhooging der verma kelijkheidsbelasting van 15 tot 20 is do Konink lijke goedkeuring verkregen, zoodat vanaf 9 Sept. 20 belasting op de entréeprijzen van publieke vermakelijkheden wordt geheven. Burgemeester en Wethouders van Schagen bren gen ter algeraeene kennis, dat op het raadsbesluit tot de Koninklijke goedkeuring is verkregen, in verband waarmede met ingang van heden de belasting is verhoogd van 15 tot 20 van de onzuivere op brengst der entréegelden. Schagen, 9 September 1932. Burgemeester en Wethouders voornoemd, J. CORNELISSEN. De Secretaris. ROGGEVEEN. Door het meer dan slechte weer zijn alle aange kondigde voetbalwedstrijden hier gisteren afgelast ONTSLAG GEVRAAGD. De heer J. Bregman, Correspondent van de Gemeen telijke Arbeidsbeurs, heeft tegen 1 Januari 1933 als zoodanig ontslag aangevraagd. Algexueene vergadering Hengelsportver eeniging. „De Baars", Schagen. Bovengenoemde vereeniging vergaderde gister avond onder voorzitterschap van den hoer Van Stra len, in het lokaal van den heer C. Bontes alhier. Aanwezig 35 leden. Precies 8 uur opent de Voorzitter met een opwek kend woord deze vergadering en hoopt dat de bespre kingen die gevoerd zullen moeten worden, in het be lang der viscbsport in het algemeen zullen zijn. Mededeelingen. De Nederlandsche Heidemaatschappij heeït hare rekening ingediend. Deze is pl.m. f96 groot. Jammer is dat op de zending pootvisch pl.m. f23 vracht is gekomen. De Secretaris deelt mee een onderhoud met cjen heer Dirkmaat gehad te hebben over het zooge naamde snoekbroed. Na ingewonnen informaties en wat ik zelf heb gezien, aldus de heer Brantenaar, moet ik de alg. vergadering advisecren geen snoek broed te pooten. want er is nog zeer veel aanwezig. Hierna volgt voorlezing notulen vorige vergade ring. Deze worden onder applaus onveranderd goed gekeurd. Vaststelling Statuten en H. R. Dit punt bracht niet veel bijzonders. Tal van hee- ren wenschten nog eenige kleine wijzigingen in het reglement aangebracht. De heeren v. Ketel, Holtz, v. Stralen, Gorter, v. Geelen, Lutjeharms, de Vries en Brantenaar deden voorstellen, welke al dan niet werden aangenomen en ingelascht. Een en ander vol ledig te vermelden zou te ver voeren. Na de wijzigingen is dit tenminste een goed regle ment, waar de leden zich aan te houden zullen heb ben. Koninklijke goedkeuring. Voorzitter verzoekt de vergadering machtiging om de Koninklijke goedkeuring te verkrijgen. Een en an der is in de vertrouwde handen van den heer W. F. Gorter, zoodat wij binnen niet al te langen tijd Ko ninklijk goedgekeurd zijn. Vervolgens dankt de heer Van Stralen de heeren Gorter, Holtz en C. J. Pronk voor het samenstellen van de Statuten en H. R. Bespreking, vischwater. Velen dachten dat het bestuur zou komen met een voorstel om nieuw vischwater te pachten. Het was echter alleen de bedoeling om van de leden te hoo ren te komen, waar dit jaar de groote najaarswed strijd gehouden zou worden. De heer Lutjeharms stelt voor, om den wedstrijd in de Bleejkmeer te houden. De heer C. J. Pronk in eigen water, dus Valkoog. Hierdoor een vrije stemming. Het voorstel van den heer Lutjeharms wordt aangenomen met 27 tegen 6 stemmen, 1 blanco. Aldus zal worden gevlscht fn d& Bleekmeer. Voorzitter v. Stralen vraagt nu, hoe de heeren naar de Bleekmeer wenschen, per boot of autobussen. Velen voelden wel wat om te varen, maar met het oog op het najaar wordt weder besloten met auto bussen te gaan. De najaarswedstrijd op 25 Sept. a.s. Na eenige bespreking wordt besloten den sluitings- wedstrijd te houden op Zondag 25 September a.s. Ver trek van het clublokaal 8.30, thuiskomst pl.m. 1 uur Prijzen. Na eenige langdurige bespreking wordt besloten om drie mooie prijzen te koopen en verder kleinere artikelen. Totaal zal deze aankoop van prijzen be dragen f 160. Rondvraag. Hierna vragen- de heeren Grootes, de Vries, Lutje harms, Leijen, Struijf, G. Wit, de Jong eenige inlich tingen omtrent punten ter sprake gebracht in de vergadering. Hierna deelt de heer Van Stralen, op aandringen van den heer Holtz mede. dat als de leden snoek wil len visschen. zij hiervoor een acte van f 1 moeten hebben, aan te vragen ter secretarie zijner woon plaats. Hierna sluit Voorzitter v. Stralen deze aangename vergadering, de wensch uitsprekende, dat de ko mende visciiwedstrijd vol spanning mag zijn en moge slagen. Applaus. GEMEENTE SCHAGEN. Geboren: Johanna Maria Cornelia, dochter van Anthonius Deutekom en Louisa Anna Maria Brantjes. Gijsbert, zoon van Cornelis van Nieuwkoop en Sietske de Jong. POLITIE. Verloren: Een gewicht; een rijwielplaatje; een cein tuur; een reflector van een aulolamp. Loonsverlaging. Op de Donderdag te HaarLem gehouden conferentie van afgevaardigden van werkgevers- en werknemers bonden in het bouwbedrijf is overeenstemming ver kregen over de contractloonen. Er zal een eenslui dend advies aan de ledenvergaderingen worden uit gebracht en hechten deze daaraan haar goedkeuring, dan zal mon zich opnieuw tot de regeering wenden, die dan zal hebben te beslissen, of zij onder nieuwe arbeidsvoorwaarden het bekende bedrag van 20 miU lioen gulden voor het op gang brengen van het bouw< bedrijf ter beschikking kan stellen en andere in uit zicht gestelde maatregelen kan nemen. In deze nieuwe voorwaarden worden de loonen der bouwvakarbeiders verlaagd met pl.m. f3 en f2.50 per week. Het door de partijen getroffen compromis heeft niet onmiddellijk de goedkeuring der regeering kunnen wegdragen, doch is eerst aan den Ministerraad voor gelegd. Deze heeft ten slotte beslist, dat de Regeering, ge zien de overeengekomen loonsverlaging, tot extra- subsidieering der werkloozenkassen en tot het finan cieren van bouwplannen zal overgaan. Op 1 Maart e.k. wenscht zij evenwel den toestand nader onder de oogen te zien of zij met de partici peering kan doorgaan. De nevenbedrijven. Waarschijnlijk zullen do schilders en steenhouwer? dezelfde verlaging als het hoofdbedrijf aanvaarden. Over de stucadpors is nog niets bekend. De loodgieters, die zich tot dusverre buiten deze aangelegenheid hebben gehouden, zullen niet langer als crisiswerkloozen worden beschouwd gelijk de me taalbewerkers, met wie zij in dezelfde bonden zijn ver» eenigd, totdat ook zij met de regeling van het hoofd bedrijf zijn meegegaan. IN HET SPAARNE GEWAAID. Zondagmiddag is een wielrijder langs het Spaarne, die in de richting van Spaarndam fietste, door een rukwind met zijn rijwiel omgeworpen en in het Spaarne terecht gekomen. De man, die niet zwemmen kon, zonk onmiddellijk naar de diepte. Een ander wielrijder, welke achter hem had gereden, sprong on middellijk gekleed te water en mocht er met groote moeite in slagen den drenkeling boven water en aan land te brengen. Door een passeerenden auto werden beiden naar hun wonïfcg te Haarlem Noord overge bracht. DILETTANTEN. Bij een Tooneelvereen. te Anna Pau- lowna kunnen eenige nette Da mes gepletst worden. Voor krachten van buiten de gemeente worden reis kosten vergoed. Brieven onder letter K 6, bureau van dit blad. Gevraagd, voor direct: voor dag en nacht. Adres: Wed. JOH. RAMPEN, Meerweg 2, Bergen (N.-H.). TE KOOP aangeboden: Een uitneembare groote voorzien van electrisch licht en wa terleiding, bij K. DE LANGE, Van Ewijcksluis. VERGROOTINGEN, REPRODUCTIES, mooier en goedkooper, bij Centraal Drogist „Het Groene Kruis" HOOOZIJDE E115, SCHAGEN. Oudste ervaring. Modernste inrichting. VERLOREN: Gaande van Wieringerwaard langs Belkemerweg naar Groote Keeten, een Pullover, kleur beige. Tegen belooning s.v.p. terug te bezorgen bij K. MOSK, Wie ringerwaard. Vanai heden verkrijgbaar met 25 procent Natuurboter voor 55 cent per pond, bij Jr. van Raalte, Lutjewinkel. Schager Roosjes. TE KOOP: lekkere Aardappelen, 85 cent de zak, A contant, groote hoe veelheden minder. J. A. M1JTS, Nieuwe Niedorp. Te koop: Een zwaar mak WERKPAARD, prijs f225, bij R. WAIBOER Cz., Kleiweg 5. Anna Paulowna. Te koop: 8 BESTE SCHRAMMEN, bij C. VAN GENDEREN, Breezand. Te koop, wegens inruiling: Een 46 psrsoons AUTO, 4 versn., beste banden, tegen elk aann. bod, en een partij dek- en bladriet, bij A. SLIKKER, Oude- sluis. Te koop gevraagd: AARDAPPELEN voor veevoer. G. HAM, Wateringskant, Nieuwe Niedorp. Te koop: Tarwe- en Gerstestroo, bij J. NUIJ, Stoomweg, Anna Paulowna. Te koop: Puik lekkere blauwe Eigenheimers, f 1.— per zak. J, ZANDER, Langereis, Winkel. Af te geven: W.L. HENNEN, broed '32. concurreerende prijs. C. VADER, Dirkshorn. Biedt zich aan: flinke Werkster, in Schagen of omgeving. Adres: Nieuwe Laagzijde 66, Schagen Biedt zich aan: KRAAMVERZORGSTER, voor de maand Dec. en Feb. Adrea N. Smit. Aagtdorp D 31, Schoorl. Biedt zich aan; NETTE HUISHOUDSTER. Br. fr. onder letter S aan HIS WILMS' Adv. Bureau. Wieringen. Biedt zich aan: NET MEISJE als hulp in do huishouding of in winkel, te Schagen of omgeving. Br. lett. DW. Bur. van dit blad. Net meisje biedt zich aan als: WERKSTER. Adres: G. GROET, p.a. H. SPAANS, Corn. Bokstraat C 105. Plaatsing gezocht, voor een Al eis je, voor licht huishoudelijk werk of win-* kei. Brieven onder letter T, Bureau van dit blad. Te koop gevraagd: 50 zak Aardappelen (Kriel.) J. C. BAKKER Jbz., Wieringerwaard. Gevraagd: EEN MEISJE voor do Donderdagen. Café „De Beurs", C. BOONTJES, Schagen. Voor direct gevraagd: Een aankomend Slagersknecht, bij N. J. PLOEGER, Noord, Schagen. Gevraagd: Nette, eenvoudige HUISHOUDSTER, leeftijd 50 a 60 jaar, bij man alleen' te Anna Paulowna, Lagedijk. Br. lett. H, Bur. van dit blad.

Schager Courant | 1932 | | pagina 3