SPORT. SPOORWEGRAMP IN ALGIERRS. Voetbal voor Zondag. VERUGING VAN DE WERKLOOZENSTEUN Goed afgeloopen. GORGOELOV TERECHTGESTELD. Complot tegen Stalin. C r i s i s 1 e e d. Poging tot vergiftiging te Vreeland. Hoe men crisisvarkens weegt. DE KINDERVERLAMMING. Ingezonden Stukiten. Uit onze Omgeving. K.N.VJB.-PROGRAMMA, Competitie 1932—1933. Het voetbalprogramma voor a,s. Zondag luidt: EERSTE KLASSE. Afdeel ing I. Haarlem: R.C.H.Z.F.C. Rotterdam FeijenoordH.B.S. Velsen: V.S.V.'t Gooi. Delft: D.H.C.—Hermes D.V.S. 's-GravenhageA.D.O.Blauw Wit Amsterdam: AjaxD.F.C. 's-GravenhageV.U.C.Sparta. Hilversum: HilversumStormvogels. Rotterdam: XerxesWest Frisia. Koog a.d. Zaan: K.F.C.-Haarlem. TWEEDE KLASSE. Afdeeling L HaarlemE.D.O.Kinheim. Den Helder: H.R.C.—Alcm. Victrlx. Wormerveer: W.F.C.D.E.C. Amsterdam: V.VJLZeeburg!a. Zaandam: Z.V.V.—T.O.G. ANNA PAULOWNA. Officieele mededeelingen voetbalvereeniging B.K.C. Het eerste elftal, dat Zondag a.s. tegen Atlas I speelt is als volgt samengesteld: De Schipper Van Teulingen Van Teulingen Van den Burg Wiggers Hoek Klerk Harder Tauber Post Huisman Het tweede elftal: Van den Burg Jb. Steen voorde De Jong De Schipper Jn. Steenvoorde L. v. Dijk Van Duin K Steenvoorde De Schipper Oele Van Loon Reserves: Blom, C. van Dijk, Vergouwe. IN DE VIER GROOTE STEDEN. Overleg met Minister Ruys. Dezer dagen heeft op het departement van Binnen- landsche Zaken ene bespreking plaats gehad tus- schen de wethouders voor den Maatschappelijken Steun van de vier groote gemeenten over de werk- loozenzorg. Op deze conferentie is een correspondentie ge volgd tusschen den minister en de besturen dezer gemeenten. De minister heeft, naar het „Volk" be richt in dezen brief, die 27 Augustus gedateerd is, bepleit, dat: 1. de extra-toeslag voor werkende kinderen van f 1.voor het eerste en f 0.50 voor elk volgend wer kend kind. komt te vervallen; 2. de eerste f 5.— van de verdienste van de vrouw van een gesteunde met kindaren voortaan wel in mindering zullen worden gebracht; 3. uniforme regeling van de huurtoeslag, die zou kunnen worden toegekend ten bedrage van twee der den van hetgeen de huur meer bedraagt dan f3.50 per week tot een maximum van f3.per week. 4. invoering van een systeem van dubbeluitgetrok- kenen, waarbij als termijn van ondersteuning voor de uitgetrokkenen een jaar zou moeten worden ge steld en als datum van ingang van dien termijn 15 September 1931. Voor dubbel-uitgetrokkenen zou dan moeten worden uitgekeerd f 12.50 per week voor een echtpaar, vermeerderd met f 1.35 per gezinslid boven de twee personen. De minister vraagt in zijn brief, alvorens een defi nitieve beslissing te nemen, het advies van de colle ges van B. en W. Het oordeel van de Tweede Kamer ge vraagd. Het lid van de Tweede Kamer, de heer Albarda, heeft aan den minister van Binnenlandsche Zaken, voorzitter van den Raad van Ministers, gevraagd: Indien de regeering na raadpleging van de bestu ren der groote gemeenten blijft bij haar voornemen, de steunregeling voor de werkloozen zoodanig te her zien, dat de uitkeeringen worden verminderd, is zij dan bereid, de uitvoering van dat voornemen op te schorten, tot ook de Tweede Kamer daarover haar gevoelen kan hebben doen blijken? Auto rijdt door gesloten overwegboomen. De trein nog juist voor den overweg tot stilstand. Dinsdagavond reed te Boxtel de heer J. G. in snelle vaart met een auto door de gesloten overwegboomen op den Eindhovenschen straatweg aldaar. De overwegwachter wist den trein door dezen met een roode lamp tegemoet te loopen, nog juist voor den overweg tot stilstand te brengen. Door omwoners werd de weg vrijgemaakt, waarna de trein zijn weg kon vervolgen. Hoe hevig de bot sing was, blijkt uit het feit, dat de aangereden boom dwars over den spoorweg aan de andere zijde van den overweg kwam te liggen. De bestuurder van den" auto bleef ongedeerd. De auto werd ernstig beschadigd, terwijl de overweg boom geheel werd vernield. EEN NIEUWE KOOPWIJZE. Een 55-jarige werkman trad een confectiemagazijn op den Nieuwen Dijk te Amsterdam binnen en zei den op hem toekomenden bediende, dat hij een cos- tuum wenschte te zien. Na eenige pakken te hebben gemonsterd, wilde hij er een aanpassen, waartegen natuurlijk niemand bezwaar had. Eenige seconden later stond de werkman dus met een nieuw uiterlijk in den winkel. Hij vond het costuum naar zijn zin en wenschte het aan te houden. Ook hiertegen kon den geen bezwaren worden ingebracht, als de klant maar wilde betalen. Aan dit verlangen kon of wilde de gast toch heusch niet voldoen, waarop de bedien de de politie waarschuwde, aangezien de klant het pak niet meer wilde uittrekken Hij werd daarop naar het bureau Warmossstraal gebracht. EEN HOOPVOL TEEKEN. Fabriek weer in werking. Met ingang van 3 October a.s. zal de dextrine-afdee- ling van de N.V. W. A. Scholtens Aardappelmeelfa briek te Zuidbroek weer in werking worden gebracht. Reeds is een groep arbeiders aangenomen om de fa briek bedrijfsklaar te maken. „Rusland, Rusland, o, mijn arm vaderland". Gisterenmorgen om 5 u. 52 Is Gorgoelov, de moorde naar van president Doumer, op de binnenplaats der Santé-gevangenis te Parijs terechtgesteld. In alle vroegte werd Gorgoelov door een vertegenwoor diger van het Openbaar Ministerie, die vergezeld was van eenige ambtenaren, gewekt. Hij sliep in de cel der terdood-veroordeelden. Officieel werd hem daarop medegedeeld, dat het gra tieverzoek was afgewezen. Vervolgens werd de kraag van zijn hemd afgesneden en bereidde men hem voor tot zijn laatsten gang. Op weg naar de guillottine sprak Gorgoelov veel over zijn vrouw met zijn bewakers en verzocht hun haar mede te deelen, dat hij haar steeds had lief gehad en dat zij het kind. dat zij binnen enkele weken verwacht, goed moest opvoeden. Gorgoelov dronk twee glazen rum. die men hem aan bood, doch weigerde het traditloneele aanbod van ciga- retten. Vervolgens omarmde hij den pope der Grieksch- Orthodoxe kerk, die hem gedurende zijn laatste oogen- blikken bijstand had verleend, en besteeg het schavot. Hij richtte zich nog eenmaal In zijn volle lengte op en riep: „Rusland, Rusland, o, mijn arm vaderland!" Dit waren zijn laatste woorden. Bij het' bericht van de executie had zich een groote menigte nieuwsgierigen naar de Santé begeven. De po litie had evenwel gezorgd voor een uitstekende afzetting op 400 meter afstand van de plaats, waar da guillotine was opgericht. Slechts personen, die de terechtstelling officieel moesten bijwonen en daartoe van speciale kaarten waren voorzien, mochten door de afzetting heen. Bij het bekendmaken der terechtstelling vielen geen incidenten voor. De echtgenoote van Gorgoelov heeft het stoffelijk over schot van haar man opgeëischt. Een dergelijk verzoek wordt steeds ingewilligd. 120 Personen gearresteerd. Naar uit Varna in Bulgarije gemeld wordt, deelen Russische vluchtelingen, die aldaar uit Odessa zijn aangekomen, mede, dat de Gepoe te Moskou het be staan van een terroristische organisatie ontdekt heeft, welker leden van plan waren Stalin te vermoorden. Ruim 120 personen zijn gearresteerd. De meesten hunner zijn jonge officieren van het sovjet-leger. Volgens sommige geruchten, zou ook de volkscom missaris van oorlog, Woroshilof, bij het complot be trokken zijn. De activiteit der samenzweerders werd ontdekt in den tijd dat Stalin uit Moskou afwezig was. Zoodra hij van de zaak in kennis gesteld was, keerde hij in allerijl naar de Russische hoofdstad terug. LUCRATIEVE TUSSCHENHANDEL. Wat 'n bloemkool aan het licht bracht Een Brusselsche hlismoeder kocht dezer dagen op de markt een magnifieke bloemkool. Thuis gekomen ontdekte zij. terwijl zij de kool voor het diner wilde gereed maken, tusschen de blaren een briefje, waarin geschreven stond: „Ik heb deze bloemkool voor 25 centimes verkocht. Bericht nu a.u.b. eens aan onderstaand adres, hoeveel gij er voor betaald hebt". Volgde het adres van een boer uit de omgeving der hoofdstad. De koopster heeft hem laten weten, dat zij frs. 4.50 voor de bloemkool heeft moeten betalen. Maar zoo gaat het niet alleen te Brussel. SMEEKSCHRIFT VAN EEN 11-JARIG SCHIPPERSKIND AAN DE KONINGIN. Een 11-jarig schippersdochtertje uit St. Philipsland zond onderstaan smeekschrift, dat door 170 kinderen van 8 tot 14 jaar werd geteekend, aan H. M. de Koningin: Lieve Koningin, Onze vaders zijn allemaal schippers. Op onze schepen is altijd erg hard gewerkt maar nu ls er al een heele tijd geen werk meer, hoe graag vader ook zou wil len. In de laatste tijd krijgt vader wat geld om eten te koopen van het Armbestuur in Rotterdam, maar nu moesten onze vaders naar de werkverschaffing toe. Lieve Koningin, dan blijven wij met moeder heelemaal alleen aan boord en dan zijn wij zoo bang, want dat is heel erg gevaarlijk. Het water doet dikwijls zoo wild en als het hard waait of er moet een schip tusschen de rijen uit dan drijven alle schepen door en tegen elkaar. Moeder kan ons niet meer met de roeiboot naar de wal brengen en wij kunnen dan ook niet meer naar school en naar de kerk. Vader zegt dat de bank ons schip af zal ne men en dat zal heelemaal verschrikkelijk zijn. Lieve Koningin zegt u toch dat het niet mag en zorg U astublieft dat vader niet naar de werkverschaffing hoeft. U kan alias en zal ons toch wel helpen astu blieft. Het zou heel erg zijn ook voor moeder en wij hopen maar dat u ons gauw zal helpen voor het te laat is. Lieve Koningin wij zullen u o zoo heel erg dankbaar zijn en wij noemen ons de schipperskinderen. JO FAASSE, oud 11 jaar. In al deze kinderlijke eenvoud zeker een onuitspreke lijk beeld van leed en ellende. EEN SCHEURENDE KERK. Als gevolg van den mijnbouw. De pas vergroote en voltooide K. K. kerk te Ché- vremontKerkrade, heeft vele te lijden al jarenlang, van den mijnbouw. De kerk ligt in het concessieveld van de mijn Laura, die al veel werk in de kerk heeft laten verrichten. Maar de herstellingen blijken on voldoende. Een der ijzeren spanbalken door de mijn aangebracht, liet dezer dagen los en beschadigde in zijn val den preekstoel. Gelukkig was niemand in de kerk aanwezig. In het plafond werden nieuwe gewel ven aangebracht, die aan de kap der kerk werden op gehangen, wjegens de verzakkingen moest een nieu we vloer worden aangelegd, terwijl de pijlers der kerk onderling mei betonnen balken werden verbon den. Het nieuwe gedeelte der kerk, nog geen jaar in gebruik, begint reeds flink te scheuren van onder tot boven, in de bogen en in den gevel tusschen de beide torens. Geleidelijk wordt het bedehui- vernield. Langzaam maar zeker. EEN BEEN AFGESNEDEN. In een oylinder. De arbeider R. S„ te Kloosterburen, is bij het ver richten van werkzaamheden bij de stoomdorschma- chine, met zijn rechterbeen in den cylinder geraakt. Den man werd het been tot halverwege onder den knie afgesneden. Hij is in ernstigen toestand naar het Acad. ziekenhuis te Groningen overgebracht. Trein met militairen in een ravijn gestort. 50 dooden en 80 gewonden. Uit Algiers wordt gemeld: Een trein, die 510 officieren, onder-officieren en manschappen van het vreemde'ingenlegioen vervoer de van Sidi-Bel-Abbes naar Oedzjda, is gisteren bij Tlemcen in een ravijn gestort. Volgens de berichten zijn vijftig personen gcclood en tachtig gewond. De ramp moet een gevolg zijn van het feit, dat de spoor dijk door de hevige regens verzakt is (De stad Tlemcen, in welker nabijheid de ramp plaats vond. ligt in do Algerijnsche provincie Oran, ongeveer 100 K.M. ten Zuidwesten van de gelijkna mige hoofdstad der provincie.) Het reddingswerk ondervindt groote moeilijkhe den. daar de spoorlijn vrijwel de eenige verbinding in dit gebied vormt, en deze thans blijkbaar door de dijkverzakking onbruikbaar is geworden. HELSCHE MACHINES VOOR SPOORWEG- BEAMBTEN.* Een slecht voorbeeld. Eenigen tijd geleden maakten wij melding van een eigenaardig avontuur dat een Litausch spoorwegbe ambte overkwam. Hem werd een pakket aan den trein gebracht en toen hij het onderweg opende, ont plofte het „cadeau". Reuter deelt thans mede. dat in de laatste dagen drie hooggeplaatste spoorwegamb tenaren pakketten hebben ontvangen, waarin hel- sche machines zaten. Eén van hen werd daardoor ge dood; de twee anderen redden hun leven door de pakketten aan de politie af te geven daar zij de zaak niet vertrouwden Maandag jl. heeft een spoor wegambtenaar in Olita weer een dergelijk pakket toegezonden gekregen. Men is bevreesd voor een systematische terreur. GROOTE BRANDEN. Te Tuttenheim bij Straatsburg (Duitscliland) heeft gisterennacht een hevige brand gewoed. Zes groote boerderijen met in totaal 35 gebouwen, werden een prooi der vlammen. Van den oogst en de landbouw machines kon niets worden gered. In Villa Rendema is gisteren een geweldige brand uitgebroken, die vijftig huizen in asch heeft ge legd. Vier honderd menschen zijn dientengevolge dak loos. Rattengift door de boter. Dezer dagen voelde een man, woonachtig te Vree land, zich plotseling onwel worden. Nadat genees kundige hulp was verleend, vond men het. noodig. dat hij naar het ziekenhuis te Utrecht werd overgebracht. Zijn toestand was tamelijk ernstig. Intusschen heeft de justitie een onderzoek bevolen, daar het ziektegeval wees op vergiftiging. Een onderzoek in zijn woning werd ingesteld en de gemeente- en rijkspolitie wisten beslag te leggen op een hoeveelheid boter, tei%ijl «en leeg doosje, waarin een rattenvergif had gezeten, meegenomen werd. Het onderzoek wees verder uit, dat de man. toen hij van de boter at, onwel was geworden. Men vermoedt, dat het rattenvergif door de boter is gedaan. Na een uitgebreid onderzoek werden aangehouden zijn 22-jarige echtgenoote, die te Weesp bij haar ouders woonde, en zijn ongeveer 50-jarige schoonmoe der. Beiden zijn gevankelijk naar Vreeland overge bracht, waar zij naar een verhoor zijn Ingesloten. Beide vrouwen worden verdacht bij afwezigheid van den man het huis te zijn ingegaan om daar het vergif door de boter te doen. Het parket uit Utrecht was ter plaatse om een uit gebreid onderzoek in te stellen. Tel. Het slimme boertje. Toen oen boer te Heerenveen hij het waaggebouw aankwam, bleken zijn varkens niet het voorgeschre ven gewicht van 80 K.G. te hebnen, waardoor ze niet voor den prijs van f0.30 per K.G. konden worden verkocht, doch ze wogen maar 79 K.G., zoodat ze niet meer dan f 0.2-1 de K.G. konden opbrengen, aldus „de Tel." „Dat is jammer", zei de hoer. „want nou moet ik weer naar huis om andere te halen, want ik heb na tuurlijk wel meer." Ras werd de wagen gekeerd, doch bij het eerste het beste café aangeland, reed de boer met paard en wa gen in de doorreed en vroeg den eigenaar of deze hem soms ook aan een 40 liter karnemelk kon hel pen. waarop bevestigend werd geantwoord. De boer gaf elk der beesten 4 liter karnemelk en vertrok toen weer naar het markterrein Bij weging bleken de varkens nu ruim 80 K.G. gewicht te heb ben. Vergenoegd streek ons boertje nu zijn 800 X f0.30 is f240.— op. terwijl hij anders maar 790 X fOJ24 is f 189.60 had ontvangen Met de 40 liter karnemelk, die hem f 2.00 kosten, had hij f 50.40 verdiend. OP EEN EG GEVALLEN. Arbeider deerlijk gewond. Te Bargercompascuum is de jonge arbeider S„ bij het verrichten van werkzaamheden op een schuurtje, dat tengevolge van den jongsten storm erg had ge leden, komen te vallen en met den rug op een eg go- vallen, die met de punten naar boven lag. De jongeman kreeg ernstige wonden op vijf plaat sen aan zijn lichaam. Hij werd naar het Acad. Zie kenhuis te Groningen overgebracht. Zijn toestand is ernstig. POSTWISSEL VERVALSCHING. Met chemische praeparaten. Voor de Haagsche rechtbank heeft een 18-jarige ge wezen instrumentmaker uit Delft terecht gestaan we gens oplichting van den Staat der Nederlanden. Hij schreef postwissels ten bedrage van 1 gulden, die hij aan zichzelf adresseerde onder een eenigszins gewij- zigden naam. Met behulp van ccn chemisch praepa- raat verwijderde hij den inkt en schreef er dan f25 voor in de plaats. Het gelukte hem zeven maal aan het postkantoor te Delft uitbetaling van de vervalsch- te postwissel te bekomen. Verdachte, die bekende, gaf als reden van zijn daad op, dat het misdrijf zoo gemakkelijk was te plegen. Het O. M. eischte 8 maanden gevangenisstraf. Mr. Kok Sr., pleitte voor een voorwaarlijke ver oordeeling. In Friesland kwaadaardig karakter. De kinderverlamming in Friesland, die de laatste dagen afnam, begint weer in veel sterker mate uit te breken, terwijl de ziekte nu een kwaadaardig karak ter begint aan te nemen. Te Tjerkgaast is een 4Vfc- jarig zoontje van den heer K. H„ na een ongesteld heid van slechts een dag overleden, terwijl het Z\'z- jarige dochtertje uit hetzelfde gezin nog ernstig ziek ligt. Verder zijn aldaar twee gevallen geconstateerd bij twee zoontjes van den heer J. H„ resp. van 2 en van 9 jaar. Te Donkerbroek is een 2-jarig zoontje van den heer De B. aan deze ziekte overleden. Bij een 3-jarig zoontje van den heer De G. te Rondebroek (le den zich eveneens verschijnselen van kinderverlam ming voor. Per auto werd het patiëntje naar het zie kenhuis overgebracht, doch onderweg bleek hrt knaapje reeds te zijn overleden. JONGEN UIT ZEE GERED. Bewoners van de Vuurbaakstraat, en de Magneet- straat te Den Haag. hebben Dinsdagmiddag een 18- jarigen Duitschen jongen, die logeerde in de jeugd herberg aan de Vijzelstraat, en die zich nabij den Vuurtoren te ver in zee had gewaagd en door den stroom was meegevoerd, behouden op het strand te rug gebracht. De kunstmatige ademhaling werd op den jongen toegepast met het gewenschte resultaat. Geacht* Redactie, Verzoeke beleefd opname van het volgende, bij vooiv baat mijn dank. Hier een kleine beschrijving over den toestand en verhouding die men (tusschen werkbaas en arbeiders) aantreft, en overwerk, die een schril contrast vormen. Bij een zeker iemand doet zich een geval voor dat een arbeider 12 a 13 uur per dag werkt. Is het niet treurig om het uurloon, dat al laag staat, nu nog lager te zetten? Dit is te voorkomen arbeiders. Het ls nu een tijd om de oogen open te hebben en uit te kijken, maar niet een bedrieger te wezen voor anderen. Arbeiders waakt daarvoor, maakt nu niet dat de tijd van vroeger weer komt, dit kan voorkomen worden. Organiseer U voordat het te laat ls, laat je niet om den tuin leiden, want nu is de tijd daarvoor te waken, om niet de chaos ingetrapt te worden. Nogmaals organiseer U, maar ga niet een voorbeeld vormen voor anderen, dat een te lang aantal uren aan productief werk moet worden be steed om aan een daggeld te komen. U, mijnheer de Redacteur, inmiddels dankend voor de mij verleende plaatsruimte. Een bestuurslid van de Afd. Land-, Tuin bouw- en Zuivelbedrijf, Wieringerwaard. BARSINGERHOR V In verband met de gehouden kolfwedstrijden valt nog te vermelden, dat 22 clubs aan de wedstrijden hebben deelgenomen met 182 kolvers. Er werd ons verder meegedeeld, dat door het hoofdbe stuur tot secretaris werd benoemd het nieuwe hoofdbe stuurslid, de heer M. J. Ridder, Koog a.d. Zaan, zulks ln de plaats van den heer D. Tiemeyer. CALLANTSOOG Een bijzondere vondst. Dinsdagmorgen nam de heer J. Kakebeeke alhier een bad in zee Al zwemmende zag hij een flesch drij ven, welke hij greep. Na opening bleek er een briefje in te zijn, waarop stond geschreven: „If found write a letter to A. J. Revier, Northfield-Minnësota U.S.A. I will answer." De heer Kakebeeke heeft den afzender direct ge schreven met insluiting van de helft van den gevon den brief, alsmede opgave van de geografische ligging van Callantsoog. Het zal ons benieuwen of er antwoord komt. ANNA PAULOWNA Loop der bevolking. Ingekomen: C. A. Geertzema van Amersfoort; mej. A. H. L. IJfs van Haarlem Vertrokken: Th. M. Schobbing naar Groesbeek; A. Stoelwinder naar Opsterland; J. Robben naar Em- men; E. Ruiter naar Veendam; A. Boelen naar Vlagt- wedde: mej. J. Veenstra naar Den Helder; L. H. E. de Ridder naar Den Helder. Burgerlijke Stand. Geboren: Martinus. zoon van H. van Bostelen en S. H. Horsman; Jan, zoon van J. Schoute en G. Fak- kert. Getrouwd: B. J. Bonte en J. Ogier; C. Kramer en J. Veenstra. WIERINGERMEER SLOOTDORP. Dat stoomdorschmachines berekend zijn op een ca paciteit van ongeveer 400 H.L. per dag of iets hooger, dat ls wel algemeen bekend, maar dat een dergelijke machine, al is het dan een moderne, in één dag, 773 H.L. of mud haver kan dorschen, dat is voor diegene die het niet gezien heeft, bijna niet om aan te nemen. Toch is er Dinsdag 13 Sept. op bedrijf no. 3 en 5 ln de Wieringermeer, bedrijfsleider de heer Schoorl, ln één dag 773 H.L. haver gedorschen, wat wel een uitzon dering zal blijken. De haver is van prima kwaliteit met een Hectoliter-gewicht boven de 100 pond. De draadpers, die pakken stroo perst van ongeveer 50 kilo, kreeg er dien dag 612 te verwerken, zoodat ruim 30.000 K.G. stroo is verwerkt. Dergelijke machines zijn wel passend voor de Wieringermeer, alhoewel het geschoolde personeel tot deze hooge capaciteit veel toe heeft bijgedragen. WIERINGERWAARD De floraliatentoonstelling en wedstrijd, die Zondag 25 en Maandag 26 dezer gehouden zal worden, is vooraf gegaan door een wedstrijd voor schoolkinderen. Dit voorjaar zijn ongeveer 80 Godetia's uitgereikt en blijkens mededeelingen van de jeugdige kweekers en kweeksters kon niet tot de groote tentoonstelling worden gewacht met hun planten te beoordeelen, daar ze al over hun hoogtepunt heen waren. Lang niet alle uitgereikte planten waren weer ingeleverd. Het resultaat was: le prijs Mar iet je de Block, 2e pr. Siska Kooister 3e pr. Bram Dekker, 4e pr. Piet Kwak, 5e pr. Guurtje Kistemaker. De prijswinners ontvangen elk een groot tablet chocolade. De andere inzenders kregen' als troost een reep chocolade, terwijl de niet- inzenders leder nog een paar biscuitjes konden toeloo- pen. Hopen we nu nog maar een volgenden keer op grooter deelname, dan zal de commissie wel zorgen op den juisten tijd de wedstrijd te houden. Ons dunkt een vaste dag, b.v. de laatste Zondag in Augustus. Als excuus voor de commissie kan gelden, dat de voorgaande Zondagen i.l bezet waren door andere plaatselijke vereeni|;ingen.

Schager Courant | 1932 | | pagina 2