Schapen l-Texel 1.3-0. De Competitiewedstrijden. J.V.C. ISchaden II. 5—3. Callantsoog I—Schagen IV. 9—1. D.E.S. a—Schagen b 4—1, DIVERSEN. SPORTNIEUWS Sensatie in het Oosten. P.S.V. krijgt hulp. Veen dam geslagen. Mag sneek niet winnen? K.N.V.B.-overzicht van 20 November. In het Westen werd Zondag niet gespeeld voor de eerste klasse, door den wedstrijd RotterdamNed. Elf tal, waarvan elders nieuws. AFDEELENG L Tweede klasse A. Kinheim nam de leiding. Met 31 wonnen de Velse- naars van Z.V.V.. Zeeburgia won in Wormerveer met 40! E.D.O.Alcmaria werd niet uitgespeeld wegens beenbreuk van een Alcmariaan. T.O.G. won van V.V.A. 30. H.R.C./D.E.C. door terreinafkeuring afgelast. Kinheim 7 0 2 25—19 14 E.D.O. 7 5 2 0 22—9 12 Zeeburgia 8 6 0 2 22—8 12 T.O.G. 7 4 0 3 15—18 8 Z.V.V. 8 3 2 3 18—14 8 W.F.C. 7 2 3 2 14—13 7 Alcmaria 7 2 2 3 25—22 6 H.R.C. 7 2 0 5 13—22 4 V.VA. 8 1 1 6 10—22 3 D.E.C. 8 1 0 7 18—36 2 2e klasse B. Alphen kwam eindelijk los tegen de Spartaan (60), A.F.C.Velox 1—6; B.F.C.—D.W.S. 0-3. Velox 9 7 0 2 34—12 14 H.F.C. 8 5 3 0 23—8 13 D.W.S. 8 5 2 1 25—10 12 Hercules 7 4 1 2 17—16 9 AFDEELING m. Hier werd de kopgroep aardig door elkaar gehaald. Ensched. Boys klopte P.E.C. (31). Go Ahead won in Arnhem van Vitesse (21); we hadden al gezegd dat Go Ahead los zou komen! A.G.O.V.V. ging er thuis aan tegen Wageningen (12). Heracles stond de laatste plaats af aan Robur (40). Elfring c.s. moeten oppas sen! P.E.C. 9 6 1 2 25—17 13 I Go Ahead 9 5 2 2 18—9 12 Vitesse 9 5 13 17—17 11 De rest volgt met 8 punten en minder. AFDEELING IV. M.V.V. werd in Den Bosch door hekkesluiter B.V.V. geslagen (32); waarmee P.S.V. ten zeerste gebaat is. N.A.C.Middelburg 3—3; BlerjerheideN.O.A.D. 40 en Willem H—Eindhoven 10. P.S.V. 8 7 0 1 25—7 14 M.V.V. 9 6 0 3 24—22 12 Bleijerheide 9 5 0 4 22—18 10 Longa 8 4 1 3 21—14 9 AFDEELING V. Leeuwarden won van Veendam (62). En daar Be Quick een punt verspeelde tegen Friesland (22) is de positie van Velocitas heel mooi geworden. Sneek ging er weer met de oneven goal aan. Thans in Assen tegen Achilles (01). Waneer komen de re sultaten eens, Van Delden c.s.? G.V.A.V.—Frisia 3—3. Velocitas Veendam Be Quick 0 35—0 16 2 25—15 11 2 33—21 11 Een wedstrijd van goed gehalte. In 't Sehagen-elftal was een verandering gekomen, inplaats van Kakebeeke bezette Boontjes de linksbin nenplaats en Kakebeeke stond middenvoor, wat onge twijfeld een verbetering was. De opstelling der elftallen was nu als volgt: Schagen: C. Prins V. Vlottes P. Boon A. Plakman R. Rus J. Watertor W. Rus B. Buiskool J. Kakebeeke G. J. Boontjes J. Lutjeharms Scheidsrechter de heer G. Geurts, Den Helder. C. Stern W. Winter J. Gielis C. Lap J. Kiljan H. Ran N. de Graaf J. Vroeger J. Ran D. Zuidewind Jb. Gras Texel. De Texelaars, die de toss wonnen, kozen het geringe windvoordeel en dadelijk al snorden twee kogels van Winter in de richting van het Schagen-doel. De Scha gen verdediging was er niet direct „in" en een poosje bleef Texel in den aanval, doch van stond af aan bleek dat aan de afwerking van het spel veel ontbrak. Dank zij Vlottes, die af en toe als het ware zioh er tusschen smeet, kwamen geen doelpunten. Plakman verdedigde en stuwde prima en zoo had de gevaarlijke linkerwenk van Texel niet veel in te brengen. Een snelle uitval van de Schagenaars, waarbij keeper Gras, door zich goed op te stellen, erger voorkwam, leidde een periode van meerderheid van Schagen in. Al was dit overwicht heel kort. Verrassend snel ging 't van vleugel tot vleugel en zoo kwam dan na 12 minuten Schagen's eerste doelpunt. W. Rus n.1. liep snel en onverwachts met den bal naar binnen, zette onberispelijk voor, Buiskool plaatste den bal nog verder door naar links en als een wervel wind kwam Boontjes naar voren geloopen, lapte de Texel-backs aan z'n hielen, keeper Gras twijfelde een oogenblik, wat hem noodlottig werd en onder oorver- doovend gejuich van het veel opgekomen publiek maakt Boontjes Schagens eerste doelpunt. Goed spel aan weerszijden was het gevolg van dit onverwachte, doch mooie doelpunt. De Schagen-achterhoede in een adem gezegd, weerstond de aanvallen der opdringende Texe laars voortreffelijk. Een mooi schot van*Gielens werd door Prins op voortreffelijke wijze gestopt en uit alles bleek dat Prins z'n dag weer had. Wat is hij dan toch moeilijk te passeerén. Na deze Texel-aanval zweefde de bal meteen naar de andere helft, Lutjeharms krijgt een mooie pass van R. Rus, er tusschendoor en een voor zet volgt, doch Boontjes kan er niet voldoende bij; de Texel-back Zuidewind denkt weg te werken, maar de zeer gladde bal glipt over z'n schoen heen net voor de voeten van Kakebeeke, die naar Boontjes speelt Een ver schot vol effect vliegt ver buiten 't bereik van den opspringenden keeepr Gras tegen de paal en lat en ver volgens op Gras' z'n rug en het was 20 voor Schagen. Er was toen reeds 42 minuten gespeeld. Groote uitge latenheid onder de Schagen-supporters, groote versla genheid onder de vele meegekomen Texel-aanhangers. Niettemin moedigen ze hun favorieten aan en werkelijk hadden ze bijna succes als Prins er niet gestaan had. Hij graaide maar gewoonweg den bal van Lap z'n schoen af en werkt het leder onder groot gejuich het veld weer in. Een even later door Ran genomen corner levert niets op en onder een Texelaanval breekt de rast. aan. De tweede helft De hervatting was snel en veelbelovend. Eerst was Schagen even sterker, maar toen kwamen de Texelaars opzetten en weldra bleken de aanvallen sneller en vu riger dan voor de rust. De afwerking was echter nu cok nog alles behalve goed, waartoe het stugge verde digen van Vlottes een heeleboel heeft bijgedragen. Ge vaarlijke momenten voor het Schagen-doel bleven meestal zonder gevolg. Want waren Vlottes en Boon gepasseerd dan was Prins er weer. Prins moest na verkeerd terugspelen der achterhoede een hoekschop weggeven, maar ook dat gevaar werd bezworen. En typisch: een uitval van Schagen had bijna succes. Lutje harms was n.1. op een pass van R. Rus naar binnen gerend, uit z'n onverwachten voorzet misten de Texel- backs en Kakebeeke stond alleen voor Gras. Doch net was de bal hem te glad af en weg was de kans. Kort daarop volgde een hoekschop voor Schagen; W. Rus plaatste hieruitd en bal achter. Het spel der Schage naars was in de daarop volgende periode op de W.-for- matie gebaseerd, want zij werden door de fel opstu wende Texelaars te veel tot verdedigen gedwongen en dikwijls kon bij gevaarlijke scrimages de bal maar niet weggewerkt worden. Dapper bleef Schagen zich weren, ook bij enkele gevaarlijke vrije trappen stond de stoere achterhoede pal en noch Winter noch Ran zag kans er doorheen te glippen. Dan, na 25 minuten, kwam het moment, dat al een poosje met vrees tegemoet gezien werd. De Texel-backs stonden bijna op de helft van het veld. Een plotselinge pass van R. Rus naar Lutje harms wordt direct door laatstgenoemde overgenomen en snel gaat het naar voren. De Texel-spil de Graaf denkt nog redding te kunnen brengen en snelt naar achteren. Een voorzet volgt naar de vrijstaande Boon tjes en Kakebeeke, maar de Graaf ontneemt hen de eer om te doelpunten en doet het zelf Met veel effect ver dwijnt de bal langs keeper Gras en leidt Schagen met 3—0. Texel gooit er nog een schepje op. Winter werkt voor twee. Ran probeert het alleen, maar tegen Vlottes konden ze het niet halen. Eenmaal had men den hal geheel vrij voor Prins, maar net op het critieke mo ment dat een kogel zal worden afgevuurd, is Vlottes er reeds weer. Daar viel niet tegen te werken, De Texelaars hebben in de resteerende 12 minuten al het mogelijke gedaan om de kans te doen keeren, maar nu ging het niet meer. Aan hoekschoppen was er geen gebrek, maar de schitterend spelende Schagen-achter hoede, die nu vooral veel steun ondervond van de mid denlinie redde keer op keer. De Schagen-voorhcede had nu niet veel meer in te brengen; wat zij ondernam liep nogal eens op buiten spel uit Geleidelijk echter verminderde de Texelsche druk; het hooge tempo konden de eilandbewoners niet langer volhouden en in de laatste minuten hebben de Schagenaars het keeper Gras nog aardig lastig ge maakt Het spel bleef nochtans op en neer gaan. want geen minuut gaven de Texelaars het op en eerst toen na enkele spannende momenten het eindsignaal klonk, was de Schagen-zege een feit geworden. De heer C Geurts leidde bevredigend, zonder meer Hij zag enkele buitenspelgevallen verkeerd, in Scha gen's nadeel, Begrijpelijk behoorde er voor deze ontmoeting groote belangstelling. Dadelijk werd er met een ge weldig tempo begonnen. Weldra kreeg een vrijstaan de J.V.C.'er een mooie kans, hij zette zuiver achter de achterspelers voor het doel. waar de middenvoor het leder inschoot, 10. De Moor smaakt dan het genoegen met een keihard schot den stand gelijk te maken, 1—1. Een heel mooi doelpqntjc. E. Rus bezorgd Schagen II dan de leiding, wat echter kort daarop door de J.V.C.'ers te niet wordt gedaan, als Arnoldus, die overigens goed werd verrichtte, een fout maakte. Bij een uittrap zijnerzijds vangt een J.V.C.-speler den bal onmiddellijk op en een boog schot komt op het Schagen doel af. Arnoldus stopt het schot, maar liet het leder vallen, waarna een J.V.C.'er geen moeite had en gelijk maakte, 2—2 Als even later Klaas Rempt zich te ver heeft opgesteld, weten de Julianadorpers dit uit te buiten door de lei ding te nemen, 3—2. E. Rus mist voor de rust nog een toegestane penalty wegens hands. Na de rust is Schagen direct in de meerderheid doch ze weten dit niet in doelpunten uit te drukken. Wanneer de rechterachterspelers den J.V.C, linksbuiten een mo ment los laten, vergroot hij J.V.C.'s vorsprong. De Moor zorgt dan weer voor de spanning en verkleind den achterstand. Weer is het echter de J.V.C. links buiten, die doelpunt en een J.V.C. overwinning be zegelde, 5—3. Hiermede brak het einde aan. Scheids rechter v. d. Kooij leidde naar tevredenheid. Callantsoog lropt zoo hard van stapel, dat de Scha- gensche defensie aanstonds volop werk krijgt, Wit in cluis. Aanvankelijk heeft deze er niet veel moeite mee, maar de situatie verandert., wanneer een. schot van den Callantsooger Schut rakeling langs den paal vliegt. Direct hierna schiet de C. rechtsbuiten naar binnen en Schut lost een schot en Wit is ge passeerd. 10. Schagen IV presteert nog niet veel Van de midden linie gaat buitengewoon weinig uit en de -4-koppig.e voorhoede Steen blijft te veel achter heeft te gen Kakebeeke c.s. niet veel te vertellen. Ook de ach terhoede maakt niet bepaald een betrouwbaren iii- druk. Weldra maakt Schut op fraaie wijz het twee de doelpunt. 2—0. Nog is het Callantsoog niet genotg. Nauweliiks is Schagen van den schrik bekomen of Wit is voor de derde maal gepasseerd. 30. En voor de l de rust aanbreekt is Wit nog tweemaal gepas seerd en heeft Callantsoog een veilige 50 voor sprong. Na de rust doelpunt Callantsoog direct nog tweemaal. Het schijnt dat Schagen nu pas los komt. Wanneer Steen in moeilijke positie den bal krijgt, passeert hij desalniettemin den Callantsooger kee per. 7—1. Daarna is Wit binnen korten tijd weder tweemaal gepasseerd. Schagen gooit er dan nog een schcoje op. De Schagenaars bereiken hiermede, dat het Callantsooger overwicht niet meer zoo sprekend is. doch ze kunnen den Callantsooger keeper niet meer passeeren. Met een geflatteerde overwinnig komt het eindt.. Scheidsrechter Ausum was weer eens niet aanwe zig en de arbiter Kuiper die z'n plaats innam, bracht er zeer weinig van terecht. Een advies zouden we aan de Scheidsrechter-com- missie willen geven., dezen scheidsrechter voor afvoering bij don N.H.V.B. voor te dragen. Bijna nooit is de heer v. Ausum aanwezig. Onze corr. schrijft over dezen match het volgende: Scheidsrechter Aussem liet, dit is thans de vierde maal, weer eens op zich wachten, er werd gewacht en gewacht, maar hij verscheen niet. We verwonderen er ons over, dat dit mogelijk kan zijn in een overi gens goede organisatie. Zooals altijd stelde de heer A. H. W. de Wit zich thans weer beschikbaar, maar het bleek dat de aanvoerder van Sparta IV de bood schap van zijn bestuur had meegekregen, dat de heer De Wit in geen geval mocht leiden. Redenen werden niet genoemd. Thans stelde de C.-captain voor om den he.er G. Kuiper te laten leiden, hetgeen goedge vonden werd. En eindelijk kon dus de match beginnen. Sparta komt direct flink uit den hoek en ziet er waarlijk ge vaarlijk uit. Maar dat dit schijn was, bewezen de S. spelers dadelijk, nadat C. het eerste punt maakte uit een mooi opgezetten aanval (10). De moed was er toen al finaal uit en onderling gekanker in de Sparta- ploeg drukte moreel zoo. dat het lot van S. feitelijk al beslist was. Dit werd nog erger toen Callantsoog den voorsprong vergrootte (20). Nog driemaal weet Callantsoog te scoren en zoo gaat de rust in met (5-0) Na de rust weet C. vrij spoedig het Sp. doel weer te vinden en van den stand 6—0 te maken. Bij Sp. komt er een kleine opleving en uit een schermutseling voor het C.-doel weet een van hen het leder in het C.-doel te werken, onhoudbaar. Hierna weet C. nog driemaal te doelpunten en den stand tot 91 op te voeren, waarna de scheidsrechter het einde blaast. De mentaliteit bij Sparta was in een dergelijken staat, dat een der backs den scheidsrechter toe schreeuwde dat het tijd was; met den overjas aan en een andere over zijn arm te spelen. Gelukkig dat de scheidsrechter toen ingreep en den speler terecht weesé Voor dergelijke spelers bestaat er echter maar één vorm van tucht: het veld af! Sparta IV was, een enkele goede niet te na gesproken, zeer onsportief. 'Denk toch aan de mooie eisch: Draag verliezen mot opgewektheid! Om 12.45 floot, scheidsrechter Spaans de beide elf tallen in 't veld. Na ongeveer 5 minuten spelen ont stond een kleine schermutseling jor het doel der gastheeren, waardoor een D.E.S.-speler den bal in het eigen doel schopte. 01 voor Sparta. Vervolge 3 ging de strijd gelijk op, uat kort voor rust, door den rechtsback hands werd gemaakt. De pinaltv werd goed genomen en onze keeper moest visschen, zoo dat de rust inging met 1-1. Na rust wist D.E.S. er spoe dig met een goed schot 21 van te maken. Daar onze jo.-gens wel eenigszins te kamper hadden met 1 gladde veld, waardoor zij het doel maa. niet kon den vinden, en het verband zoek raakte, waar D.E.S. van profiteerde, werden de Spartanen in het nauw gedreven en tot tweemaal toe werkten zij den bal in eigen doel. De wed trijd werd dus verloren met 14. ANNA PAULOWNA. Polder tegen Wleringen. Over twee fronten zijn gelezwarte voetballers Zon dagmiddag op het wat al te malsc'ne voetveld aan de Kleine Sluis tegen Succes-elftallen in het veld gekomen. Om 12 uur huppelden Succes 4 en B.K.C. 3 het veld in. De B.K.C.-ploeg speelde voor het eerst en daarom zullen we de heeren even aan U voorstellen: doel R. v. d. Burg: achter: Blaubroek en W. Post; midden: Van Dijk, Baartman en J. Post; voor: M. Bakker, N. Keizer, Post, Kaan en H. Blaauboer. Genoemd elf tal is nog niet definitief vastgesteld; de wedstrijd van Zondag kan de elftal-commissie wellicht wat wegwijs gemaakt hebben in het overschot van voet ballersmateriaa.1, waaruit het derde gerecruteerd moet worden. De Wieringers gingen met een 60 overwinning strijken. Zoowel voor als na rust werd R. v. d. Burg driemaal gepasseerd. Ondanks dat niemand had van zoo'n eersten keer iets verwacht waren er lichtpuntjes. Speelde de achterhoede en halflinie van het nieu we derde vrij hulpeloos behalve dan Baartman misschien het jolige vijftal in de voorhoede, zoo geïmporteerd uit de adspirantenvoorraad, probeerde zoo nu en dan nog eens een bal te plaatsen enwie weet of de jonge lui het in de eerstkomende wed strijden niet eens een keertje tot een doelpunt bren gen. Daartoe dienen ze te begrijpen dat ze alleen door oprechten wil tot goed spel en niet door pogin gen om hun robustere tegenstanders met gelijke munt te betalen tot de onplooiing kunnen komen van wat er in hen misschien schuilt. Om twee uur zijn B.K.C. 1 en Succes 2 tegen el kaar in het strijdperk getreden. Hoep was bij de thuisclub door Jac. Wiggers ver vangen. De opstelling was nu: de Schipper; Geneven Van Teulingen; v d. Burg, L. Wiggers en Tauber; Klerk, Jac. Wiggers. Post, Harder en Huisman. Succes had een drietal invallers. Toch heeft de Wieringer ploeg een goede indruk gemaakt. Het is een taai elftal, dat niet met zich laat spotten en juist al haar veerkracht ten toon spreidt als de tegenstander er even uit is. Aanpakken was voor rust aan beide kanten het wachtwoord en dat droeg er toe bij om den wedstrijd een aardig aanzien te geven. B.K.C. krijgt een strafschop te nemen, welke even wel niet benut kan worden. Toch weet B.K.C. xoor rust nog te doelpunten. Een vrije schop, niet zoo heel ver van het doel af, kanjert Post linea recta op de paal af; wel stompt de keeper weg, maar Harder vangt den bal op en doelpunt tl—0). Na de rust, die vlak na deze score-opening in- WEST-EUROPA—MXDDEN-ETJROPA. Ter versterking van de geldmiddelen van de F.I.F.A. die onder ons gezegd en gezwegen blijkbaar nogal wat aan kan beraamt de heer K J. J. Lotsy volgens de Sportkroniek een plan om West-Europa een wed strijd te laten spelen tegen Midden-Europa. West-Europa zou dan moeten worden samengesteld uit Duitschland, Frankrijk, België en Nederland. De Sportkroniek fantaseert al: Van der Meulen (Ned.); Hooydonckx en een Fransch- manKnöpfle, Leinberger (Duitschl.) en Van Heel (Ned.); Albrecht (D.) of Versyp (B.), Adam (Ned.), Capelle (B.) of Kuzorra (D.) Hofmann (D.) en Lan- giller (Fr.). Fantaseeren is aardig werk! AMSTERDAM—DUISBURG. Groote kans bestaat volgens de Sportkr. op een wed strijd AmsterdamDuisburg op Zaterdag 3 December. AmsterdamBerlijn met Kerstmis of Nieuwjaar gaat niet door. DUITSCHLANDNEDERLAND. De K.N.V.G. heeft alleen nog maar staanplaatsen van 55 cent. Er zijn 9000 gaarten. waaronder 1000 zitplaatsen aan ons land toegewezen. Er zullen extra-treinen loopen van Amsterdam en Den Haag. AJAX OP TOEB. Ter gelegenheid van de voetbalmatch Engeland- Oostenrijk gaat het reisgezelschap van Ajax 7 Decem ber „en omstreken" naar Londen. viel, is het wat vlotter gegaan op de doelpunten- t markt. Post dreef „door alles heen" en maakte er 2—0 van. En toen Tauber even later een hoog schot op den vijandelijken goal afvuurde, kopte één der Succes backs den bal over de handen van den keeper heen in het net (3—0). Wiggers voegt er nog een punt aan toe (4—0). Succes is toen even op komen zetten. Een doel- worsteling ontstond, waaruit Succës de eer redde En nu doelpuntte Huisman nog wel een keer (51) maar Succes liet zien dat zij meer kon dan enkel de eer redden. Een verslapping die er begrijpelij kerwijze bij dc thuisclub door den 51 voorsprong ontstond, gaf het volledig gelegenheid om hun scha de in te halen. Hetgeen ze ook niet nalieten. Het werd 5—2, later 53 en toen het 12 minuten voor het einde zoo stond, kon er werkelijk nog alles gebeu ren. De thuisclub heeft toen begrepen, dat het oogen blik er was om den eenmaal behaalden voorsprong te doen voortduren en zette een vinnig offensief in, dat een pakkend einde vormde van dezen zeer fair ge speelden wedstrijd. Hiertoe heeft ook scheidsrechter Kaper die B.K.C. 3Succes 4 had geleid toe meegewerkt. De heer Kaper heeft op onverwachte wijze eer zwaar kluifje te verwerken gekregen: maar het kan hun tot eer strekken, dat hij het er zoc goed heeft afgebracht. B.K.C. 2 zou naar H.R.C. 6, maar juist even voor negenen kwam het afkeuringstelegram van H.R.C. Zondag a.s gaat het eerste elftal naar Wieringer- waard. Mogen we vooral op een vriendschap- pel ij k e n wedstrijd rekenen heeren! En aan hen die in grooten getale mee moeten gaan: moedigt Uw favorieten aan. maar weet tegen slagen als een sportman te verdragen. B.K.C. 2 krijgt thuis Succes 3, terwijl het derde vrij is. WEERINGEN. Succes I kraakt Helder III, 90. Succes I had Zondag bezoek van Helder 3. Om 2 uur liet scheidsrechter Snijders beginnen; belde elftallen zijn volledig. S. wint de toss en H. trapt af. Direct zit S. voor het H.-doel. deze aanval wordt afgeslagen, doei dadelijk onderneemt S. weer een aanval en Wereld» schiet keihard in en geeft S. de leiding. H. neemt mid- denuit, doch ze komen niet verder dan de S.-backs, die er wel raad mee weten en den bed op de H.-helft re* tourneeren, waar Sohmid den bal te pakken krijgt en meteen no. 2 fabriceert. Ook de wit-zwarten onderne men menigen aanval, dooh hun schoten zijn niet ge vaarlijk, niet tegenstaande de S.-keeper er toch nog ai eens aan te pas moet komen. Voor rust maakt Schmid er 30 van en met dezen stand gaat de rust in. Na de rust neemt S. direct den bal over en Koorn schiet van dicht bij hard in. Helder .doet wanhopige po gingen, doch ze schieten meest naast of over <!-■ lat. Het spel verplaatst zich voornamelijk op de H.-hc "t, en Schmid, maakt spoedig no. 5. Het spel wordt eemjrsins forsch. vooral de S.-midvoor moet het ontgelden. Nu 1» Grootemaat aan de beurt en scoort voor S. de 6e goal, en Schmidt spoedig daarna No. 7. Helder is totaal uit gespeeld en als de S.-voorhoede weer.op het H.-doel af gaat, wordt een S.-speler tamelijk in den rug aangeval len, wat den scheidsrechter niet ontgaat. Rijkers vol trekt het vonnis en het is 80. Daarna wordt Rijkers getorpedeerd en gaat op de backplaats en Nieuwbuurt spil. Steeds is S. in den aanval en als Kuiper den bal te pakken krijgt geeft deze voor de 9e maal Meilink het nakijken. is voldaan en eenige minuten later blaast Snijders einde. Snijders leidde een goeden wedstrijd, die wel eens wat al te forsch van beide kanten werd gespeeld. S. heeft hiermede de eerste ronde achter den rug en is nog on geslagen. Succes II speelde te Kleinsluis tegen B.K.C. I en heeft het niet tot een overwinning kunnen brengen. Succes 4 was ook op bezoek bij de B.K.C.-reserves, die hun eersten wedstrijd speelden en moesten in S. 4 haar meerdere erkennen door met 60 te verliezen. De S.-adspiranten waren naar Helder c en wisten eveneens voor de overwinning te zorgen. Ze wonnen van de withemden met 31. Het derde elftal was vrij.

Schager Courant | 1932 | | pagina 6