Raad Br. op Langendijk. Arrondissementsrechtbank te Alkmaar De diefstal in 1928 bij Piet Ruig te Schagen. IEUWS SPARTA Staatsloterij. VAN CHAGEN. Benoemingen. Aan de orde is dan de benoeming van een lid van de commissie van toezloht op het lager onderwijs, wegens periodieke aftreding van Mej. E. BossenKoorn. B. en W. stellen voor de aftredende wederom te be noemen, waarmee allen zioh vereenigen. Commissie wering schoolverzuim. Daarna volgt de benoeming van een lid der commis sie tot wering van schoolverzuim (vacature I. Hoekstra) Op voorstel van B .en W. wordt met algemeene stem men de heer v. d. Zee gekozen. Schoolschoonmaakster. Tot schoonmaakster der openbare lagere school te Aartswoud werd benoemd Mej. A. Boon, met algemee ne stemmen. Rondvraag. De heer Schilder zegt dat dit de laatste zitting ls ln 1932. Spr. wil dan de gelegenheid aangrijpen om den Voorzitter een woord van waardeering te brengen voor Zitting van Dinsdag 20 December. Uitspraken in zaken, behandeld op 13 December. Jan D., visscher, Egmond aan Zee. Hooger beroep, vonnis kantonrechter te Alkmaar, waarbij hij was veroordeeld tot 14 dagen principale hechtenis ter zake strooperij, vonnis vernietigd, f20 boete of 20 da gen met teruggave van de carbidlantaarn. Nicolaas van den O., schippersknecht te Medera- blik, diefstal van een oliejas, vrijgesproken. Verdedi ger was mr. F. A. Josephus Jitta, advocaat te Alk maar. Nicolaas de Vr., los arbeider, geb. te Castricum, zonder vaste woonplaats, thans gedetineerd uit an dere hoofde te Haarlem. Diefstal van 14 kazen on der verzwarende omstandigheden uit de kaasfabriek „De Karperion" te Limmen. (Kisch 6 maanden gevan genisstraf), vrijgesproken door bewijsgebrek. Jan V. en Engel Pr., visschers, Egmond aan Zee, hooger beroep, vonnis kantonrechter, te Alkmaar, waarbij zij waren veroordeeld ieder tot 8 dagen prin cipale hechtenis ter zake overtreding Jachtwet, von nis vernietigd, ieder f 10 boete of 10 dagen. Arie Br., Sijbecarspel, hooger beroep, vonnis kan tongerecht, t. z. overreding wegenreglement, niet ont vankelijk verklaard. De schelpventer, koopman en olgementhouder Arie Sp., wonende te Schagen, stond hedenmorgen terecht ter zake een tegen hem gerezen verdenking met betrekking tot een in den nacht van 6 op 7 Au gustus 1928 in cle woning van den kluizenaar Pieter Ruig, aldaar, in vereeniging met andere personen gepieegden diefstal van KilO, althans f200, zooals in de dagvaarding stond omschreven. Genoemde leer Arie Sp., oorspronkelijk wonende te Hoorn, had iü dien nacht ten huize van Huig een gezelligen «yond doorgemaakt.. Er was flink gepimpeld aan biertjes, en kinawijn en voor de variatie 'n beetje ge kiend, maar waarvan de voor Ruig minder aange name gevolgen bestonden in de vermissing van Ruig s spaarpotje, inhoudende pl.m. f600. Ruig was opgetogen over zijn gezellige visite, waarop ook de dames niet ontbraken en hij bracht zijn gasten met vele vriendschapsbetuigingen tot aan den weg. Het was echter wel eigenaardig dat na den diefstal de heer Sp., die nu juist niet tot de kapi talisten behoorde, in het bezit was van een bankbil jet van f 200, dat hij te Hoorn gewisseld had. In deze zaak waren gedagvaard 8 getuigen, ter wijl de verdediger mr. Verdoorn ook nog 2 getuigen décharge aanvoerde. De hoofdgetuige Pieter Ruig was echter door ziek te verhinderd te verschijnen, welke absentie niet voordeelig was voor de richtige afdoening der zaak! De heer A. Schenk, 'n bejaarde slager te Schagen, destijds buurman van Ruig in de Nieuwstraat, ver klaarde dat volgens de algemeene opinie, genoemde Ruig nogal flink in de duiten zat. In den nacht vóór de Hoornsche kermis 1928 had getuige veel rumoer gehoord in Ruig s woning en was hij wakker gewor den door het lawaai. Hij had toen gehoord dat ver dachte aan Ruig geld ter leen vroeg, waar Ruig niet veel zin in scheen te hebben. Getuigde vermeende dat verdachte geld had gevraagd om schelpen te kunnen koopen en toen had gezegd, dat hij dan eens zou trakteeren. Ook had getuige gehoord, dat de vrouw van Arie Sp. aan Ruig had gevraagd of deze haar even den weg wilde wijzen naar de W.C. Verdachte verklaarde dat Ruig daaraan had voldaan. Getuige Schenk vermeende dat toen Ruig terug kwam van deze expeditie nar de W.C, men hem belemmerde direct binnen te komen, doch zijn waarnemingen schenen dienaangaande tamelijk vaag te zijn. Maar Ruig had hem daaromtrent iets verteld. Getuige wist ook dat Ruig zijn geld bewaarde in een ijzeren kistje, dat in een kast was geborgen. Verdachte repliceerde, dat hij alleen van Ruig 2 rijksdaalders had geleend om kinawijn te halen. Ook was zijn vrouw niet naar de W.C. gegaan, bege leid door Piet Ruig, maar dat was de vrouw van Kossen. De heer Officier onthulde het geheim, dat hij de W.C. had bezichtigd. Het was een zeer ouderwetsche en primitieve inrichting. De heer Flapper, gem.-veldwachter van Schagen, deelde mede, dat Ruig bekend stond als iemand, die nogal wat geld had. Hij woonde alleen in de Niéuw- straat. De W.C., vulgo „plee", behoorende bij de Hui ze Ruig, is een klein einde van de woning gelegen. Er bevinden zich daar echter ook gelegenheden voor andere bewoners. Bij genomen proef had getuige ge constateerd dat men in de woning van Schenk dui delijk kon waarnemen, wat in de woning van Ruig werd gesproken. De veldwachter verklaarde voorts, dat verdachte hem had verklaard geld voor schelpen ter leen te hebben gevraagd, wat verdachte met een brutaal gezegde aan het adres van Flapper ontkende. Mej. Arnoldina Veenstra, vroeger „huishoudster" in een volkslogement te Alkmaar, aan het Luttik- oudorp, Noordzijde, vanouds het logement van Koe man, thans te Amsterdam woonachtig, is een zuster van de echtgenoote van verdachte, welke dame mo menteel niet meer met verdachte samen woont. Ge durende een ontstane ruzie tusschen het echtpaar had verdachte gezegd, dat hij zijn vrouw voor 2 jaar kon doen oppikken. Verdachte had voorts aan mej. Veenstra verteld, dat hij het geld van den ouden man uit een brandkist had gestolen. Dat was vier jaar ge leden, het was groot geld en zij hadden er lustig ker mis van gehouden. Verdachte had het niet alleen ge daan, maar ook anderen hadden een greep uit het kistje genomen, toen de oude man naar de W.C. was gegaan. Maar hij had gezorgd dat men hem niets jon maken, waarop juffr. Veenstra tegen hem zei- de: Ik zou het maar niet verder vertellen! Getuige sprak voorts niet erg waardeerend over daar zuster, die nog voel erger was dan haar zwa ger. Zij was grootendcels de schuld van het gebeur de meende mej. Veenstra, die blijkbaar niet familie- 't vele dat hij in dezen zoo zorgvollen tijd voor de ge meente heeft gedaan. Spr. wenscht Burgemeester een aangename vacantie toe en spreekt den wensch uit, dat hij in 1933 weer de kracht zal mogen vinden om als steeds voor zijn gemeente werkzaam te zijn. De raad stemde met applaus met de gesproken woorden ln. Voorzitter dankte voor de tot hem gerichte woorden. De heer Glas vraagt hoe het staat met de huishuur verlaging te Aartswoud. Voorzitter zegt.dat een onderzoek is ingesteld, maar dat van verlaging geen sprake kan zijn. De heer Bossen vraagt of de straatverlichting in den eersten Kerstnacht mag blijven branden tot des mor gens 7.30 uur. Aldus wordt besloten. Niemand meer het woord verlangend, kan Voorzitter tot sluiting overgaan. Burgemeester dankt allen voor de aangename en prettige samenwerking in 1932 ondervon den en hoopt dat dit ook in 1933 zoo mag zijn. Met den wensch dat de economische toestand spoedig zal verbe teren sloot Voorzitter deze laatste raadsvergadering in 1932 der gemeente Hoogwoud. Door verdachte werd alles ontkend. Hij had alleen tegen zijn vrouw gezegd, doelende op zijn schoonzuster. Als je met dat kreng durft gaan, steek ik je hard- stikken door! De heer Thomas Pijnenburg, caféhouder te Hoorn, verklaarde dat Arie Sp. Zaterdags voor Hoornsche ker mis 1928 in zijn café had gewisseld een bankbiljet van f 200, wat getuige wel eenigszins verbaasde. Arie Sp., een voormalige buurman, had vroeger wel eens 'n bank je van f 25 gewisseld, doch nooit een van zoo'n groot bedrag. Door verdachte werd de geldwissellng toegegeven. De heer W. B. Lieshout, sigarenmaker te Hoorn, had In Mei 1928 gewoond in de Duinsteeg te Hoorn, naast verdachte en niets van beteekenls te verklaren. Hij kon niet zeggen, dat verdachte in armoedige omstandighe den verkeerde. De heer Domuricus Nydan, uitgever te Hoorn en di recteur van Maatsch. Hulpbetoon te Hoorn, deelde mee dat aan Arie Sp. in 1928 een voorschot verleend was van f 160 tot aankoop van een kar met ket. Dit voor schot werd niet geheel afbetaald voor hij naar Schagen vertrok, doch het nog verschuldigde had verdachte later nimmer aangezuiverd. Verdachte was voor 9 Augustus 1928 eenige termijnen op achter en betaalde op 6 Aug. weer f 6 af. Rechercheur Munnik te Hoorn signaleerde het gezin van verdachte niet als spaarzaam. Het voorhanden zijn de geld werd opgemaakt. Getuige betwijfelde sterk, achtte het zelfs uitgesloten, dat verdachte destijds kon besohikken over een bedrag van f 200 uit eigen middelen. Op de verklaring van getuige de Munnik, dat Arie Sp. meermalen café's bezocht, repliceerde verdachte, dat hij gedurende de 50 jaren van zijn leven slechts 2 maal was bekeurd wegens dronkenschap en dat de Hoornsche agenten ook naar de kroeg liepen. Vervolgens werden gehoord de twee door verdediger opgeroepen getuigen a decharge, ln de eerste plaats Willem Wit, koopman te Schagen, die inlichtingen verschafte, als goede kennis omtrent den financieelen welstand van verdachte. De familie was destijds bij Wit „en pension" ln diens logement. Zij betaalden met hun drieën f 1.20 per persoon, man, vrouw en zoon. Verdachte zat altijd goed in zijn geld en verkocht flink van zijn schelpen. Tenslotte verscheen Arie Jonkman, koopman te Schagen, Door hem werd medegedeeld, ook als goede kennis van verdachte, dat hij indertijd voor hem twee wagens schelpen had gebracht naar Warmenhulzen. Deze vracht had een waarde van 60 gulden. De schel pennegotie scheen m zeer winstgevend te zijn! In verband echter met de bezwarende omstandighe den dat de hoofdgetuige, Ruig 'n 81-jarige man, niet kon worden gehoord, nam de Officier geen requisi toir, maar verzocht aanhouding tot de zitting van 24 Januari 1933. Besloten werd daarop tot schorsing over te gaan, teneinde uit voorzorg den ouden heer Ruig te hooren. Zoo mogelijk zullen bij de voortgezette be handeling als getuigen worden gehoord genoemde Piet Ruig, brigadier Holema en zekere heer Schenk. ACHTER GESLOTEN DEUREN. De tweede en laatste zaak, heden behandeld, had be trekking op den 68-jarigen beroeploozen Gerrit B., een Inwoner van Schoorl, verdacht op 6 October in het bosch aldaar zich te hebben schuldig gemaakt aan een zedendelict, aangeduid en strafbaar gesteld bij artikel 239 wetboek van strafrecht. De oude man had verstan diger gedaan in Alkmaar de huldiging van den burge meester ln de ontzetfeesten mede te maken, want nu had hij de grootste onaangenaamheden en achter ge sloten deuren een langdurig en uiteraard pijnlijk on derzoek te verduren. Mr. Buiskool van Schagen had zich met de verdediging van den verdachte belast. A.s. week geen strafzitting en van Politierechter, Meervoudige Strafkamer of Kantongerecht. De Raad dezer gemeente vergaderde Maandagmid dag half 5 ten raadhuize. Alle leden waren aanwe zig. Voorzitter de heer P. Slot, burgemeester. Secretaris de heer H. Schelhaas. De Voorzitter opende de vergadering met een woord van welkom en ging voor in gebed. De notulen, voorgelezen door den Secretaris, wer den na een kleine opmerking van de heeren Zui- dam en Van der Molen, goedgekeurd en vastgesteld. Ingekomen stukken. Van Ged. Staten is de goedgekeurde gewijzigde be grooting voor 1932 ingekomen. Van het „Witte Kruis" een dankbetuiging voor het verleende subsidie voor de ontsmettingsinrichtingen. Prov. Blad, houdende mededeeling, dat voor deze gemeente de uitkeering uit het Wegenfonds f300.— bedraagt. Van den Keuringsdienst voor Waren te Alkmaar de balans, en Verlies- en Winstrekening van 1931 en de begrooting voor 1933. (Heeft ter inzage gelegen.) Aanwezig was proces-verbaal van opname van kas en boeken op 30 November. In kas was en moest zijn f 1022,53. Voor kennisgeving aangenomen. Van den Minister van Binnenlandsche Zaken be richt, dat deze zich verecnigt met een toeslag aan ondersteunde werkloozen van 25 in de week van 18 tot 24 December, wat door bet Rijk zal worden ge dragen. De in werkverschaffing tewerk gestelden val len bier echter buiten. Hen zal de tweede Kerstdag volgens het regenverzuim mogen worden uitbetaald. Andere steun wordt door den Minister niet verleend. Van de 3 landarbeidersorganisaties was een schrij ven ingekomen, met mededeeling, dat aan den Mi nister is verzocht om de uitkeeringen inplaats \ri 42 dagen 7S dagen te doen gelden. Er wordt vc. /o een gelijkluidend verzoek tot den Minister te rich ten. Voorts werd een brandstoffentoeslag gevraagd voor de verzekerde arbeiders. Van den Minister van Binnenlandsche Zaken was een schrijven ingekomen, houdende goedkeuring van de wijziging in den huurtoeslag voor land- en tuin- bouwarbeiders. De steunregeling van de transport arbeiders is geldig verklaard tot 31 December 1932. Van de Associatie van Transportarbeiders en den Bond van Land- en Tuinbouwarbeiders was een aan vraag ingekomen om de steuntrekkenden en de in de werkverschaffing tewerkgestelden een Kerstgave te geven. Van den Landarbeidersbond een verzoek nu ook aan gehuwden en kostwinners, steuntrekkende uit werkloozenkassen, een brandstoffenbon te geven. Verder een verzoek of de arbeiders, werkzaam in het vrije bedrijf, hun wachtweek in het vrije bedrijf mochten doormaken, evenals dit in de werkverschaf fing geschiedt. Van den Minister is de uitvricsregeling ingekomen, waaruit de Secretaris eenige mededeelingen doet. B. en W. stqlden voor nu de in de werkverschaffing te werk gcstclden geen Kerstgave te geven, aange zien de Minister dit niet toestaat. De van de steun- regelingtrekkenden en zij die uitkeeringen ontvan gen uit de werkloozenkassen, willen B. en W. een Kerstgave geven. De eersten met subsidie van het Rijk, de laatsten voor rekening der gemeente. Als reden gaf Voorzitter voor het niet-verstrekken der Kerstgave aan de te werkgestelden, dat deze schadeloos worden gesteld door de uitkeering van den 2en Kerstdag. Verder stelden B. en W. voor, gehuwden en kost winners, uit een werkloozenkas trekkende, ten laste der gemeente een brandstoffenbon van f 1.te ver strekken. B. en \V. stelden voor geen bijdrage te ge ven boven het bedrag, wat men uit de werkloozen kas ontvangt, daar dit geheel ten laste der gemeen te zou komen, wat met den tegenwoordigen finan cieelen toestand niet toelaatbaar is. Spr. stelde voor om de door den Minister goedge keurde wijziging van huurtoeslag als volgt uit te voeren: Op huren van landarbeiderswoningen wordt een huurtoeslag van hoogstens fl.50 verleend op hu ren van boven f2.50 per week. .De huurtoeslag voor transportarbeiders blijft onge wijzigd. Wat betreft het in het vrije bedrijf doormaken van de wachtweek, merkte Voorzitter op, dat dit niet kon volgens de regelingen. Spr. wilde hen, die de wachtweek niet zonder steun konden doormaken, naar het Crisis-comité verwijzen. Spr. wilde allen, behalve de te werkgestelden, een Kerstgave geven. De heer Van der Molen wees er op, dat degenen, die uit hot vrije bedrijf komen en een wachtweek moeten doormaken, hun inkomsten niet kunnen mis sen, daar de loonen in het vrije bedrijf ook al zeer laag zijn. Spr. wilde het Crisiscomité, als deze men- schen daar naar werden venvezen, toch een wenk ge ven, dat ze toch voldoende zullen ontvangen. Wat be treft dat niet verstrekken van een Kerstgave aan de te werk gcstclden meende spr., dat het in deze cir culaire niet zoo sterk wordt gezegd, dat het „verbo den" is, hen een Kerstgave te geven. Spr. vroeg of het niet mogelijk was een kleine toelage te geven op de lage loonen. De Voorzitter antwoordde, dat wat betrof de ver zachting der wachtweek dit niet door cle gemeende, doch door de organisatie zelf is geregeld. Spr. hooo- te dat de in den Raad zitting hebbende leden van het Crfsiscomité met de opmerking van den heer Van der Molen rekening zullen houden. Uit de circulaire van den Minister blijkt echter dui delijk. dat geen bijdrage aan de in de werkverschaf fing geplaatste werkloozen kan worden gedaan. Daarvoor geldt nu de uitkeering volgens de regeling van den Minister voor regenverzuim. De voorstellen van B. en W. werden z. h. st. aan genomen. B. en W. stelden voor tot de Nederlandsche Ther- mo-Chemische Fabrieken toe te treden voor de op richting van een destructor. Voorzitter deelde mede, van de gemeente Oud karspel een uitnoodiging te hebben ontvangen om tot deze Fabrioken toe te treden, welk schrijven wordt voorgelezen. Het voorstel van B. en W. werd met algemeene stemmen aangenomen. De gemeentcbegrooting 1933 is van Ged. Staten te rugontvangen met eenige bemerkingen van admini stratieven aard. Verzocht werd het bedrag voor steunverleening met f 400 te verhoogen. Aldus be sloten. B. en W. stelden voor ten laste der Lichtbedrijven een geldleening aan te gaan van f4000— voor de kabileering. Voorzitter lichtte een en ander toe, waarna het voorstel werd aangenomen. Benoemingen. Alvorens tot de benoeming van een nieuw lid van het Burg. Armbestuur over te gaan in de vacature ontstaan door het overlijden van den heer C. Koste lijk, wijdde Voorzitter eenige woorden van dank- PROGRAIUMA MAANDAG 26 DEC. (2© KERSTDAG). QB.C ISchagen I, 2 uur. Vertrek per bus 12.30 uur bij Hotel Roobol. Voor Schagen Hl is opnieuw vastgesteld Schagen UID.E.S. I. Dit moet echter op een vergissing berus ten, daar de wedstrijd Zondag j.1. reeds gespeeld is. Andere eltfallen nog vrij. Zie echter Vrijdag het bord bij Hotel Roobol. BEDANKT ALS LID: S. van der Wal, Hoogzijde, L. Kaper, Noord, F. Koo- men, Nieuwstraat, allen te Schagen. NIEUWE LEDEN. K. Roggeveen Hz.. Laan, Schagen, geb. 16 Juli 1918; C. Bakker, Noord 75, Schagen, art. 1011 HJt. ROYEMENT. J. Steen ls per 20 December 1932 geroyeerd als lid. EEN AFSCHEID VAN T GROENE VELD. Na ongeveer een 20-jarige voetballoopbaan heeft de Sparta-speler Buiskool besloten de voetbalschoenen aan den kapstok te hangen. De redenen die hem tot dit besluit deden komen, zijn geheel van persoonlijken en zakelijken aard en staan geheel buiten het clubleven als zoodanig. Buiskool begon in clubverband te spe len ln 't nu reeds lang verdwenen R.H.B.S. te Den Helder. Later ging hij over naar de v.v. „Helder" waar hij o.a. een 4-tal jaren als doelverdediger voor het eerste uitkwam. Daarna werd hij lid onzer vereeniging tot zijn vertrek naar Drente. Daar kwam hij uit in Old-Forward, eenclub der le klas N.C.V.B. Viermaal werd hij als linksbinnen aangewezen in 't vertegen woordigend elftal vart dien bond, dat dan speelde tegen de Geldersche en Friesche bonden. Bij zijn terugkeer in Schagen ging hij weer voor Sparta spelen, iets, wat hij tot op dit moment heeft gedaan. Zoo neemt dus een speler van de oude garde afscheid van het voetbalveld na een lange reeks van speeljaren. Dat hij niettemin volbloed Spartaan blijft, behoeft geen betoog. baarheid aan nu wijlen den heer Kostelijk, die vanaf 22 Februari 1909 onafgebroken lid van het Burg. Armbestuur is geweest en zijn taak steeds op een buitengewoon goede wijze heeft vervuld. In de vacature C. Spaans werd de aftredende met algemeene stemmen herkozen. In de vacature Kostelijk hadden B. en W. de vol gende voordracht gesteld: 1. H. Kamp. 2. J. Smak. De heer H. Kamp werd met 5 stemmen gekozen. De heer Smak kreeg 2 stemmen. De geheele Commissie tot wering van schoolver zuim is aftredende. Verkozen werden de aftredende heeren B. IJtsma, J. Smak, G. Glas Az.. G. Strijbis en J. van der Graaff. De aftredende leden van de Commissie van Toe zicht op het lager onderwijs mej. A. Balder en de heer L. Molenaar werden met algemeene stemmen herkozen. Rondvraag. De heer Zuijdam vroeg, of B en W. hunne aan dacht willen schenken aan het hek bij de brug van NV. Koedijk. B. en W. zullen er op letten. De heer Van der Molen vroeg nog naar de vor deringen van het Sportterrein. Of er al iets aan is gedaan. Voorzitter antwoordde, dat er nog niets aan ver beterd is. Hierna sluiting. Trekking van Maandag 19 December. 3a klasse 1ste lijst No. 19370 f 1500. No. 9677 f 1000. Nas. 5127 en 14609 ieder f 400. Noe. 4399 en 17546 ieder f 200. Nos. 2078 4202 5547 6171 10017 en 18421 ieder f 100. Prijzen van f 45. 56 159 190 229 383 414 528 562 579 621 622 781 798 849 944 966 1034 1052 1087 1110 1126 1244 1284 1287 1333 1336 1389 1393 1426 1465 1515 1524 1532 1581 1617 1668 1674 1873 1876 1884 1904 1906 1972 2209 2223 2225 2230 2235 2239 2288 2340 2360 2377 2414 2455 2490 2513 2517 2632 2705 2713 2798 2803 2831 2923 2930 2959 3001 3136 3148 3187 3207 3299 3343 3393 3476 3483 3492 3557 3625 3794 3842 3854 3958 4024 4060 4221 4277 4306 4385 4415 4473 4483 4543 4611 4665 4704 4717 4739 4825 4916 5012 5031 5118 5142 5189 5213 5283 5303 5358 5391 5464 5503 5509 5564 5622 5667 5721 5735 5837 6010 6036 6061 6072 6118 6143 6182 6207 6236 6344 6351 6387 6412 6430 6593 6626 6642 6678 6684 6706 6733 6751 6783 6857 6925 6992 7010 7050 7063 7066 7093 7122 7145 7162 7175 7195 7233 7244 7324 7335 7350 7393 7439 7541 7613 7666 7768 7779 7898 7993 8064 8066 8075 8116 8154 8166 8169 8189 8303 8385 8436 8444 8507 8538 8549 8561 8566 8578 8705 8714 8723 8733 8744 8789 8812 8924 8973 8994 9089 9099 9153 9225 9272 9314 9391 9413 9414 9478 9493 9504 9517 9571 9667 9725 9756 9793 980 2 9898 9995 10035 10086 10099 10114 10202 10248 10293 10327 10373 10377 10379 10389 10399 10528 10568 10617 10621 10734 10737 10755 10784 10801 10813 10825 10948 11040 11201 11225 11331 11376 11405 11439 11541 11542 11560 11593 11598 11623 11677 11762 11781 11859 11864 11885 11909 11930 11949 11965 11980 12011 12024 12051 12138 12285 12291 12301 12306 12316 12343 12354 12448 12464 12484 12530 12558 12560 12569 12580. 12591 12616 12658 12664 12771 12889 12915 12936 12940 12984 12987 13011 13016 13145 13172 13291 13301 13316 13335 13413 13417 13577 13582 13643 13645 13672 13690 13740 13764 13825 13849 13935 13936 13973 13981 13984 14009 14030 14061 14062 14115 14121 14191 14312 14314 14395 14399 14409 14464 14498 14513 14520 14522 14641 14675 14697 14740 14819 14857 14879 14888 14893 14967 14988 14994 15130 15170 15174 15193 15197 15199 15250 15265 15276 15325 15366 15520 15618 15636 15668 15716 15959 15968 16012 16018 16097 16171 16190 16265 16305 16332 16350 16361 16547 16535 16565 16595 16597 16628 16633 16634 16638 16835 16843 16844 16910 16949 17008 17045 17085 17103 17105 17150 17186 17233 17236 17240 17315 17375 17410 17440 17634 17638 17648 17707 17713 17718 17720 17721 17736 17750 17797 17804 17829 17860 17916 17932 17970 17984 17996 18013 18066 18083 18150 18172 18378 18389 18415 18758 18766 18824 18882 18919 18949 19057 19074 19080 19097 19223 19277 19303 19390 19400 19423 19439 19489 19491 19494 19507 19544 19569 19649 19757 19853 19854 20061 20072 20080 20189 20214 20263 20307 20381 20395 20409 20442 20471 20545 20553 20560 20564 20589 20600 20613 20658 20659 20680 20719 20785 20817 20950 Verkorte notulen Bestuursvergadering ten huize van den heer C. Bestevaar op 20 Dec. 1932. Aanwezig alle bestuursleden. Na het gebruikelijke openingswoord komen de inge komen stukken aan de orde. t.w. huren terreinen van de gemeente Schagen. Zal door het dag. bestuur verder worden behandeld. De training vordert stelselmatig. Het bestuur hoopt reeds spoedig hiermede aan te vangen. De trainer zal de heer Reitsma uit Den Helder zijn. Thans wordt on derhandeld met de plaatselijke gymnastiekvereeniglngen Lyourgus en Exselsior om in samenwerking met ge noemde vereenigingen een avond vrij te krijgen van het schooi-gymnastieklokaal. Reeds ondervonden wij alle medewerking. Dus lang zal het niet meer duren of er kan getraind worden. Een combinatie uit Enkhuizen verzocht om een wed strijd tegen Schagen I op 2en Kerstdag te Schagen. Dit kaïn met het oog op den uitwedstrijd tegen Q.S.C., waar voor wei uitstel is verzocht, doch nog niet gekregen, geen doorgang vinden. Vriendschappelijke wedstrijden zullen echter niet plaats vinden. Na nog eenige besprekingen over terrein, terreinmees- ter, ballenmateriaal, consumptietent, K.NV.B. enz. wordt na nog even gezellig samenzijn de vergadering geslo ten. De elftallen voor Maandag 26 Dec. 1932. S c a g e n I: C. Prins V. Vlottes P. Boon A Plakman R. Rus J. Watertor W. Rus J. Kakebeeke J. Slingerland G. J. Boontjes J. Lutjeharms. Reserve: J. Molenaar. Schagen III: H. Veenstra M. Slikker T. Brantenaar J. Weeland A. Slikker H. Middelbeek H. Uitterdijk J. de Blok A. Keet G. Lem P. Ruig Res. C. Tjalkens. Namens de E.C.: J. Lingeman, Sccr. Afbericht voor Vrijdagavond 8 uur bij den Secretaris. Zie voor eventueele nadere elftallen bij het inlasschen van wedstrijden bij Hotel Roobol. OPGER. 7 MEI 1911.

Schager Courant | 1932 | | pagina 7