Een echte doodensprong. Woelige Zondag te Berlijn Radioprogramma Dinsdag 24 Januari 1933. SCHAGER COURANT. Derde blad. No. 9215 Opmarsch der Nazi's Een doode en talrijke gewonden DYNAMIETONTPLOFFING IN MEXICO AUTO BIJ HEILOO DOOR DEN TREIN GEGREPEN Een wisselwachter gedood Groote brand in Granada ONTWAPENING Geweldige voorzorgsmaatregelen genomen, zooals zelfs Berlijn nog nimmer van te voren had bijgewoond. Een leger van politie op de been. Berlijn heeft een woelige Zondag beleefd als gevolg van den opmarsch der nationaal-socialisten naar het graf van hun vermoorden geestverwant Horst Wes sel, ter wiens nagedachtenis een monument zou wor den onthuld. De proclamatie in de comunistische pers om zich tegen dezen opmarch te verzetten, had de politie ge- noftpt voorzorgsmaatregelen te nemen in een omvang als men te Berlijn nog nimmer had bijgewoond. De communisten hadden ook in den nacht op Zon dag pam/lettcn laten verspreiden, waarin zij hun aan hangers tot tegenstand opwekten. In den nacht op Zondag is het in tal van stadswij ken tot politieke botsingen gekomen. In de Woerther Strasse werden twee nationaal socialisten door mes steken en stokslagen gewond. Door de berijders van een motorrijwiel met zijspanwagen werden in eenige straten schoten gelost op café s, waarbij een 50-jarige vrouw en schot in den arm kreeg. De „schutters" zijn onbekend gebleven. De botsingen duurden den geheelen Zondag voort. Op verschillende plaatsen werden communistische spreekkoren, die opwekten tot tegen-demonstraties, door de politie gearresteerd. De Berlijnsche Schupo en de politieke politie waren Zondagochtend gecon signeerd. Een groot aantal Schupo's was met kara bijnen uitgerust. In het Karl Liebknecht-Huis, van waar een groote Sovjet-vlag uithing, werd naar wa pens gezicht en door een sterke politiemacht bezet. Een 40 man sterke communistische wacht werd uit het gebouw verwijderd. Alle toegangsstratcn naar de Bülowplatz waren door de politie afgezet. Om half twaalf verzamelden de nationaal socialisten zich op verschillende plaatsen in de stad. De opmarsch uit de stadsdeelcn geschiedde eveneens onder toezicht der politie. Iedere stoet werd door een aantal politie auto's begeleid. In de zijstraten van de Bülowplatz waren om elf uur 's ochtends reeds duizenden bijeen. De politie heeft steeds opnieuw de samenscholingen uiteengedreven. In verschillende buurten de bevolking op gehitst om zich naar de Bülowplatz te be geven. Tusschcn twaalf en een uur spitste de toestand zich in de verschillende stadsdeelen bedenkelijk toe. In tal van buurten werden communistische spreekkoren gehoord, die beweerden dat op de Bülowplatz barri cadegevechten plaats vinden en waarin de massa werd opgewekt zich daarheen te spoeden. Vooral in de omgeving der verzamelplaatsen der nationaal-socialisten bevond zich veel publiek. Bi zonder onrustig was het in de straten tusschen Bü lowplatz en Alexanderplatz. Op het station Alexanderplatz kwamen bijna onaf gebroken vrij kleine groepen Nazi's aan, om zich ndaar naar de verzamelpunten te begeven. Zij wer den door duizenden communisten gehoond. Tegen een uur heeft de politie de Alexanderplatz ontruimd. De eerste groepen der S. A. kwartien om kwart over twee op de Bülowplatz aan. Ondanks alle pogingen de orde te verstoren, waren zij door de stad getrok ken in den daarvoor vastgestelden tijd. De communisten die den stoet, begeleidden, werden herhaalde malen door de politie weggejaagd. De po litie maakte in vele gevallen van den gummiknuppel gebruik. Het verzet was evenwel vrij groot. Tiendui zenden menschen hebben zich in de omgeving bevon den. Alle groepen hebben zij met geschreeuw en ge hoon ontvangen. Van de vuurwapenen gebruik gemaakt. Om over tweeën heeft de politie tegen een haar be dreigende menigte van de vuurwapenen moeten ge bruik maken. Een opperwachtmeester der politie, die in burger was, werd ernstig gewond. Hij loste een achttal schoten op de opdringende menigte. Er werd evenwel niemand gewond. Toen werd hem zijn pistool uit de hand geslagen. De zwaargewonde is naar de Auto met 60 kisten dynamiet er op in de lucht gevlogen. De uitwer king was ontzettend. Talrijke dooden en gewonden. Uit NEW-YORK: Door de onachtzaamheid van den chauffeur van een vrachtauto zijn te Morelia in den Mexicaanschen staat Michiacam zestig kisten met dy namiet in de lucht gevlogen. De uitwerking was ont zettend. Tengevolge van de explosie ontstond een brand, die zich met groote snelheid uitbreidde en een ziekenhuis, alsmede verscheidene woonhuizen volko men in de asch legde. Drie-en-dertig volgens an dere berichten drie-en-twintig personen zijn ge dood, terwijl talrijke werden gewond. 30 Dooden. Nader uit New-York: Betreffende het dynamietonge- val te Morelia wordt nader gemeld, dat de ontploffing plaats vond in een regeeringsmagazijn. Dertig per sonen zijn gedood en 35 zwaar gewond. Dertig huizen werden vernield, terwijl de gebouwen in de geheele stad op hun grondvesten trilden. Een garnizoen van 100 soldaten, dat in het regeeringsgebouw zijn kwar tier heeft opgeslagen, was op het oogenblik van de ramp gelukkig afwezig. Universiteitskliniek overgebracht. Twee burgers die bij de botsing ernstig gewond schijnen te zijn, zijn door kameraden weggebracht. In de Kaiser Wiltielmstrasse heelt de politie een groot aantal alarmschoten gelost. Op den Weiden - weg hebben communisten een emmer petroleum in brand gestoken t m de nationaal socialisten te hin deren Daar de demonstranten in de buurt van het FriedrichsLain ook op balkons hun spreekkoren had den opgesteld, werden zij eenige malen door de pc litje, met de karabijn in de hand, gesommeerd de vensters te sluiten. Het aantal gewonden bedroeg tegen 2 uur ongeveer 30. Er is geen bevestiging te verkrijgen van geruch ten dat personen zouden zijn gedood. Up de Hichardplatz (Neukulin) was de situatie tij delijk hachelijk, evenals aan het Goerlitzer Bahnhol. Hier is een groot aantal personen gewond. In de Gruenauer Strasse hebben communisten met petroleum overgoten matrassen aangestoken Op de Kolonnenbrug heeft men getracht een barricade op te richten. Ongeveer 10 personen trokken vier vuil niswagens de brug op en plaatsten deze dwars over den weg. De hindernis werd door de brandweer ver wijderd. Eenige personen werden gearresteerd. Op den hoek van Muenz- en Weinmeisterstrasse werd kort na vijven een auto. waarin zich een SA- ieider bevond, dooi communisten aangehouden en omvergeworpen. De nationaal socialisten kregen moeilijkheden. Op verschillende plaatsen in de stad zijn vanavond nationaal socialisten aangevallen. Tot iialf zes was het evenwel nergens tot ernstige botsingen geko men. Het aantal gewonden wordt op 40 geschat. De politie was den toestand tot op dat oogenblik meester gebleven. De bijeenkomst op het kerkhof. Inmiddels had de plechtigheid op het kerkhof plaats, waarheen .18.000 geuniformdo nazi's van de Bülowplatz waren afgemarcheerd. Om twee uur kwam iiitler bij het graf aan, ver gezeld van Dr. Goebbels, Roehm, Minimier, prins August Wilhelm en generaal Epp. Op de daken der huizen zag men Schupo's die met verrekijkers de huizen aan den overkant controleer den. Toen tegen hall drie de moeder en zuster van Wessel verschenen, begon de plechtigheid met een muzikale voordracht. Een geestelijke, een vriend van den vader van Horst, die dient bij zijn zoon ligt be graven, hield een toespraak. Vervolgens nam Hitier het woord. Deze noemde llorsi Wessel den dichter der Uuitschc vrijheid, van de nationaal socialistische beweging, die door zijn lied zelf een onvergan-gelijk monument heeft gesticht. Hitier besloot met de woor den: Mijn kameraden. Houdt U de vaandels hoog. L)e dichter van ons lied is niet dood voor ons, zijn geest leeft in onze rijen verder. Terwijl het lied van den „goeden kameraad" werd gespeeld, werd de ge denksteen onthuld. Het is een ongeveer 50 c.M. hooge granietmassa, warop een in brons verwerkte lau werkrans en een vaandel rusten. Aan de eene zijde staat „Die Fahne hoch'aan de andere zijde „Pfar- rer Ludwig Wessel en Werner Wessel." Er werden vele kransen en bloemstukken gelegd, o.m. van den kroonprins Met het gemeenschappelijk zingen van het Horst Wessellied werd de bijeenkomst besloten. üp de Bülowplatz werd gedefileerd op Roehm, waarna werd afgemarcheerd Tweede „torenspringer" te Rotter dam moet zijn waaghalzerij met den dood bekoopen. Met een slag op het water terecht geko men en in de diepte verdwenen. - Gevolg van dwaze hulde. Men zal zich herinneren het bericht van de vorige week, waarin werd meegedeeld, dat te Rotterdam een jongeman van de hefbrug der lvoningsmhaven (05 meter hoogj was gesprongen, zonder van dezen roe keloozen sprong eenig nadeel te ondervinden. In verschillende bladen werd de waanzinnige daad van dezen jongeling eewicrookt en onder hen waren er, die een „persoonlijk onderhoud" met den adspi- rant-zelimoordenaar hadden gehad. Zoover is liet dus reeds met het tegenwoordige menschdom geko men, dat onverantwoordelijke kwajongensstreken ais heldendaden worden aangerekend. Maar het zou nog potsierlijker worden. Want bovengenoemde jon geiinglach niet lezerdeze „aap' werd Vrij dagavond in het Grand Theatre le Rotterdam zelfs gehuldigd. Het plaatje van deze huldiging in de couranten afgedrukt, ligt hier voor ons. Den jonge man werden een bloemenmand en eenige geschen ken onder couvert aangeboden. Er naast staat een meneer, keurig in rok, die een speech afsteekt. Het was werkelijk een plechtig oogenblik!!! Maar nu het resultaat van deze dwaze om het woord walgelijk maar niet te gebruiken vertoo ning. Zaterdagmiddag heeft een andere jongeman, de 20-jarige J. H. 'labbcrnee besloten het „kunststuk van zijn voorganger te verbeteren. le tien voor vijf zagen menschen een man in den Noordelijken hoftoren van de hefbrug over de Ko ningshaven klimmen. In enkele seconden groeide de menschenmenigte aan en honderden stonden in ang stige spanning te wachten, toen de man op het hoog ste punt van den toren was aangekomen. De groote menschenmassa heeft met spanning kunnen zien. hoe de jonge man zijn colbertje en zijn schoenen uittrok, waarna hij op een van de schij ven klom, welke boven op den toren staan en waar over de hangkabels van de hefbrug en het contra gewicht loopen. üp die manier werd de hoogte van zijn sprong ongeveer 3 meter grootor dan die van zijn voorganger. Aanvankelijk scheen de kolossale sprong goed te lukken, Tabbcrnee maakte een paar salto's, maar daarna leek het meer op duikelen en slotte kwam hij met een slag, welke tot ver in den omtrek is gehoord, in het water terecht. Hij is niet meer bo ven gekomen. Een spoorwegbeambte heeft later de jas en de schoenen van den toren gehaald. Uit den inhoud van de zakken bleek, dat T. een vrij trouw i ezoeker van bioscooptheaters was en men vermoedt dat hij Vrijdag bij de huldiging van zijn voorganger Noodlottig ongeval op een onbe- waakten overweg. De auto in splinters gevlogen; bestuurder op slag gedood; treinbestuurder ge wond. Op den onbewaakten overweg nabij Heiloo heeft Zondagochtend met den trein, die te 9.40 uur te Heiloo moet aankomen, een botsing tusschen den sneltrein uit Amsterdam en een vrachtauto plaats gehad, waarbij de bestuurder v. d. auto werd gedood, De 20-jarige Th. Vreeker uit Limmen was met. een vrachtauto op weg naar de R.K. Kerk om zijn zuster en eenige kinderen te halen. De weg loopt hier even wijdig mot den spoorweg en het schijnt dat V. den sneltrein die dicht achter hem naderde, niet heeft op gemerkt. Ongeveer 40 M. voordat de trein, die hier een snelheid van tusschen 80 en 90 K.M. per uur heeft, den overweg zou passeeren, draaide V. met den auto op de spoorlijn. De bestuurder van den trein trachtte nog, nadat hij tevoren signalen had gegeven, door krachtig te remmen een ongeluk te voorkomen. Dit was echter niet meer mogelijk. In bij na onverminderde vaart greep de trein het voertuig, dat in ontelbare brokken vloog en over een afstand van ongeveer 50 M. werd meegesleurd. Tusschen de overblijfselen van den auto vond men spoedig het deerlijk verminkte lijk van Vreeker, die op slag moet zijn gedood. Tengevolge van de hevige botsing braken ook de voorruiten van den electri- schen trein, tengevolge waarvan ook de bestuurder van den trein wonden in het gelaat en aan handen opliep. Dr. Cohen uit Heiloo verleende de eerste hulp. Na gholpen te zijn kon hij later met den trein naar Alkmaar rijden. Intusschen waren de reizigers echter uitgestapt en naar het station Heiloo gcloopcn, vanwaar zij met een anderen trein de reis naar Alkmaar voortzetten. De trein waarmede de botsing geschiedde, had ander half uur vertraging. Door een locomotief gegrepen. Zaterdagmorgen wilde de 19-jarige N. Tilmans, wis selwachter en hulpmachinist bij de kanaalwerken te Elsloo den hefboom van den wissel overhalen voor een naderende locomotief. De jongeman gleed echter uit en viel op de rails, waar hij door de locomotief werd gegrepen, vóór de machinist kon stoppen. De ongeluk kige kreeg de wielen over zich heen en werd totaal vermorzeld. Een drogisterij in den asch gelegd. Zes personen verbrand. Vrijdag is te Granada. in Spanje, in een groote dro gisterij brand uitgebroken, die weldra op andere ge bouw oversloeg en aanzienlijke schade aanrichtte. Het huisgezin van den drogist, uit zes personen bestaande, is in de vlammen omgekomen. tegenwoordig is geweest, welke huldiging voor hem dan een spoorslag geweest zou zijn om zijn onver antwoordelijk plan ten uitvoer te brengen. Het lijk gevonden. Te half negen heeft de Rivierpolitie het lijk opge haald. Geconstateerd is dat het slachtoffer een sche delbreuk had en hevig uit mond en ooren bloedde hetgeen de veronderstelling dat T. door den slag waarmee hij in het water terecht gekomen, is, ge dood is, bevestigt. Het lijk is naar de begraafplaats Crooswijk over gebracht. Een derde gek. Dronken man maakte ook aanstalten, maar deinsde tenslotte terug. Mot den noodlottigen afloop Zaterdagavond zou nochtans deze ergerlijke waaghalzerij geen einde ne men. Zondagmorgen ging een man, die in kennelijken staat van dronkenschap verkeerde, den toren beklim men, om zooals hij beweerde, eveneens naar beneden te springen. Twee inspecteurs en enkele agenten probeerden den man in te halen, die echter de toegangstrap eerder wist te bereiken. Hoewel de politiemannen hem her haaldelijk toeriepen, dat hij terug moest komen, be gon hij aan de klauterpartij. Zonder aarzelen zette de politie de achtervolging op de smalle trapjes van den toren voort. De man beantwoordde de sommaties met scheld woorden en bedreigingen. Boven gekomen, sommeerde de inspecteur den man daarboven nogmaals, naar beneden te komen, doch weer kreeg de inspecteur allerlei scheldwoorden en dronkenmanspraat te hooren. „Ik zal jelui eens laten zien, dat ik salto's kan ma ken", schreeuwde de man. Toen werd een andere taktiek toegepast. De in specteurs gingen van de veronderstelling uit, dat H. misschien niet zou springen, wanneer niemand eeni ge belangstelling voor zijn daad toonde. Het versprei den der honderden kijkers moest natuurlijk zoo snel mogelijk gebeuren, doch de politie ondervond daarbij de groote medewerking van het publiek. Natuurlijk, zoo zijn de menschen. Trouwens, wil men nog reinere sensatie hebben, dan van het begin tot het einde te kunnen meemaken, hoe een mensch van een afschrikwekkende hoogte tegen de water oppervlakte te pletter slaat?! Intusschen stond de man reeds hoven op het katrol- wiel. Hij trok zijn jas uit, keek naar beneden cn naar de afnemende belangstelling en trok toen de jas weer aan. Blijkbaar had hij zich bedacht, want hij kwam weer naar beneden. Overbodig te zeggen, dat hij daar met open armen door de politie werd ontvangen. Bij een verhoor, dat men hem later afnam, vertelde hij, dat hij met eenige vrienden een weddenschap had aangegaan en nu hedenmorgen na zich eerst moed te hebben inge dronken, zou laten zien, dat hij ook wel van den lief- toren durfde springen. Zondagmorgen heeft men den man, die door zijn vrouw werd afgehaald, weer op vrije voelen gesteld. De radio-rede van Prof. van Embden. Wij zouden nog eens op deze rede terugkomen, zoo besloten wij het artikel, waarin wij mededeelden, wat Prof. Van Embden niet had mogen zeggen, eh wij doen dat gaarne. Voorstanders van ontwapening, als wij zijn, waar- deeren wij het optreden van Prof. Van Embden ten volle. Stellig doen wij niemand te kort, als wij be weren, dat er onder de vrijzinnig-democraten geen meer geharnast bestrijder van het militairisme is dan hij. Dit was echter niet de eenige reden, waarom wij zijn optreden voor de V.A.R.A-microfoon toejuichten. Het feit, dat hij een keer te meer openlijk voor ont wapening pleitte, had n.1. een bijzondere heteekenis. Het heeft immers nog al sterk de aandacht getrokken, dat de leider van de vrijzinnig-democraten in de Tweede Kamer in zijn begrootingsrede geen her nieuwd pleidooi voor ontwapening heeft gehouden. Onder de „ontwapenaars" heeft dat onrust gewekt en het zwijgen van Mr. Marchant is aangeduid als een veeg teeken. Van de politieke partijen, welke in de Tweede Ka mer vertegenwoordigd zijn. behooren alleen de S.D.A.P. en de V.D. Bond tot de uitgesproken voor standers van onmiddellijke ontwapening. Natuurlijk verwacht men, dat zij dit belangrijke programpunt niet doodzwijgen, als er gewichtige verkiezingen op komst zijn. Dat Mr. Marchant er niettemin geen melding van maakte, deed onmiddellijk de vrees rijzen, dat de V. D. in den komenden verkiezingsstrijd geen hoofd punt zullen maken van de ontwapening. Waarom niet? Wel, zeide men, Mr. Marchant stuurt aan op samenregeeren met de rechtschen cn omdat deze van nationale ontwapening niets willen weten, ver mijdt hij dit punt om niet bij voorbaat de kans op een gemengd rechtsch-linksch ministerie te ver gooien. In hoeverre deze verklaring juist is. weten wij niet. Wij zijn geen politieke nierenproevers. Dit kunnen wij echter niet ontkennen, dat het zwijgen van Mr. Marchant erg vreemd aandoet en dat het openlijk, getuigen van Prof. Van Embden ons sympathie ker is. Wat is echter, politiek gezien, het belangrijkst? Hierop rnoet o.i. het antwoord luiden: het z w iji gen van Mr. Maichant. Niet Prof. Van Emb den maakt de V.D.-politiek, doch wel Mr. Marchant, omdat dcze.de erkende leider in de Tweede Kamer is. Daar worden de richtlijnen uitgestippeld, al of niet na behandeling in de partij. Misschien zie;i wij het mis. Misschien hebben de ontwapenaars geen reden uiri zich ongerust le maken, dat hun rijen gedund zul len worden. Voor de zaak van de ontwapening moeten wij heb hopen, want Professor van Embdens krachtigste plei dooi zou worden tot de stem van een roepende in de woestijn, indien inderdaad zou blijken, dat zijn partij in dezen verkiezingsstrijd de ontwapenings- leuze zou verzaken. WOENSDAG 25 JANUARI. HILVERSUM (1875 M.> V.A.R.A.: 8.00 Gramofoonmuziek; V.P.R.O.: 10.00 Mor genwijding; V.A.R.A.: 10.15 Uitzending voor de arbei ders in de continubedrijven, m.m.v. Rolien Numan, voordracht en het VARA-KIein-orkest o.l.v. Paul Du- chant; 12.00 De Notenkrakers o.l.v. Daaf Wins; 12.30 Gramofoonmuziek; 12.40 Orgelspel door Cor Steyn; 1.00 Gramofconmuziek; 1.10 De Notenkrakers o.l.v. Daa? Wins; 1.45 Verzorging zender; 2.C0 Vrouwenuurtje; 3.00 Voor de kinderen: 5.30 Orgelspel door Johan Jong. m.m. v. Reinier Bennink, xylophoon-vibrafoon en Jcop Cavl- quist, hawaiin-guitaar 6.00 Joodsch uurtje; 7.00 Over zicht van.de afgeloopen week door Jan Oudegeest; 7.20 Muziek van dezen tijd door het VARA-Otkest o.l.v, Hugo de Groot; 7.55 Herhaling S.O.S.-berichten; 8.00 Da Vakbeweging (X); 8.20 Orkest o.l.v. Hugo de Groot; 9.00 VARA-tooneel o.l.v. Willem van Cappellen; 11.00 Vaz Dlas; 11.10 Gramofoonmuziek; 12.00 Sluiting. HUIZEN (296 M.) N.C.R.V.: 800 Schriftlezing en meditatie; 8.15 Morgen concert; 10.00 Zang door Dameskoor; 10.30 Morgen dienst; 11.00 Harmoniumbespehng; 12.00 Politieberich ten; 12.15 Middagconcert door het Trio van der Horst; 2.00 Landbouwuurtje. G. J. A. Zwijnenbeig: „De boom gaard op de boerderij"; 2.45 Verzorging zender; 3.00 Lezen van Chr. Lectuur; 3.30 Concert door het Haag- sche Trio; 5.C0 Kinderuurtje; 6.00 Max. K. W. Gerisch: ..Duitschland in 1933"; 6.15 Lezing- 6.30 Cursus En- gelsch voor beginners; 7.00 Onderwijsfonds voor da Binnenvaart; 7.30 Politieberichten; 7.45 Ned. Chr. Pers bureau; 8.00 Het Harmonie-orkest der N.C.R.V o.l.v. Piet van den Hurk; 8.20 Lezing; 8.40 Concert; 3.50 Le zing; 9.10 Vervolg concert; 9.45 Vaz Dias; 10.00 Gramo foonmuziek 11.30 Sluiting. BRUSSEL (509 M.) ?.30 Concert; 5.20 Concert; 6.35 Gramofoonmuziek; 9.20 Concert. KALUNDBORG (1153 M.) 11.20 Strijkorkest; 4.24 Gramofoonmuziek; 7.20 Hon- gaarsche volksmuziek; 10.10 Dansmuziek. BERLIJN (419 M.) 3.50 Concert uit Hamburg; 5.25 Solistenconcert; 9.20 Dansmuziek; 10.30 Oude muziek. HAMBURG (372 M.) 12.35 Gramofoonmuziek; 3.50 Concert; 7.20 Opvoering van „Die Perlenfischer", opera van Bizet, 10.10 Dans muziek. KONINGSWUSTERHAUSEN (1635 M.) 11.20 Gramofoonmuziek; 3.50 Concert uit Hamburg; 6.55 Concert; 10.05 Dansmuziek. LANGENBERG (472 M.) 12.20 Concert; 4.20 Concert; 9.50 Populaire en dans muziek. DAVENTKY (1554 M.) 12.20 Orgelspel; 1.05 Concert uit het Piccadllly-hotel 8.35 Concert; 10.35 Concert door Kwintet. PARIJS EIFFEL (1446 M.> 8.35 Concert o.l.v. Ed. Flament. PARIJS-RADIO (1725 M.> 12.35 Concert; 7.40 Populair concert; 9.05 Gramofoon muziek; 9.20 Concert; MILAAN (331 M.) 4.20 Vocaal concert; 6.20 Gramofoonmuziek; 7.20 Idem; 9.20 Orkestconcert. ROME (441 M.) 4.50 Vocaal en instrumentaal concert; 8.05 Opera- uitzending. WE ENEN (517 M.) 4.20 Populair concert; 6.50 Zang; 9.45 Dansmuziek; I WARSCHAU (1412 M.) 4.20 Gramofoomuziek; 6.20 Populair concert; 9.35 Vo caal concert; 10.20 Dansmuziek. BEROMUNSTER (4C0 M.) 7.05 Opera-uitzending.

Schager Courant | 1933 | | pagina 9