Reparaties aan K. Blaauboer E Plaatselijk Nieuws. Zaterdag 11 Maart 1933. SCHAGER COURANT. Tweede blad. No. 9243 Uit de OMGEVING DE MOOISTE FOTO worden vakkundig uitgevoerd ernstig auto-ongeluk. bij Maison Ernstig ongeluk Een nieuwe zaak Theater Royal Ouderavond U.L.0.-school LANGEND IJ K De drie geheel-onthoudersvereenlgingen aan Langen- dijk besloten dit jaar gezamenlijk het jaarfeest te hou den. Het zal nog deze maand plaats vinden ln de kolf baan van den heer P. Kramer te Zuid scha rwoude ZUIDSCHARWOUDE. In verband met de drukte voor de verkiezingen van de Tweede Kamer besloot de afd. Zuldscharwoude v. d. S.D.A.P. voorloopig de herdenking van het 30-jarig be staan der afdeeling uit te stellen. Namens de federatie, die de Langendijker afdeellngen er. die te St. Pancras omvat, zullen een -7tal vergade ringen worden gehouden. BU den gisteren alhier gehouden nederlaagwedstrijd tusschen de biljartclubs A-B.C. van Assendelft, en die van Oefening kweekt Kunst, in het lokaal van de laat ste. café 'tFortuin. van den heer Kuilman, was de uit slag als volgt: tm. p gem. p. h. s. brt. gem. J. Kwantes A.B.C. 100 98 15 38 2.63 C. Wagenaar O.K.K. 100 100 15 38 2.63 D. de Graaf A.B.C. 100 55 8 15 3.67 P. de Geus O.K.K. 100 100 29 15 6.67 L. de Graaf A.B.C. 75 75 17 20 3.75 J. Dirks O.K.K. 75 40 9 19 2. KG. Kleijn A.B.C. 75 75 10 31 2.42 C. Nteuwland O.K.K. 75 64 7 31 2.06 Jb. Kleijn A.B.C. 100 80 10 46 1.74 K. Bruin O.K.K. 100 100 11 46 2.17 Bij de gisteren gehouden publieke veiling van een huis. koolboet en veestallen, eigendom van den heer A. van Twuljver, staande en gelegen aan de Oostzijde van de Dorpsstraat, werden die perceelen opgehouden op f 2850. NOORDSCHARWOUDE. Lezing aver Prof. Dr. Albert Schweitzer. Voor de afdeeling van het Instituut voor Arbeiders ontwikkeling, sprak de heer W. J. Smit over het le ven en werken van Prof. Dr. Albert Schweitzer. Spr. schetst Schweitzer als een der grootste figu ren van de 20ste eeuw, niet gevende om roem, doch alleen het belang der menschheid voor oogen houden de. Behalve Professor en Dr. is hij ook een beroemd organist. Hij is thans 58 jaar en dezer dagen voor de 4de maal naar Afrika vertrokken, 'eneindc de neger en ook de blanke bevolking medische hulp te verlee- nen. Schweitzer is Duitscher van geboorte en reeds op jeugdigen leeftijd verleende hij hulp aan maat schappelijk zwakkeren on verongelukten. Door een brochure van het Parijsche Zendingsgenootschap, waarin hij las dat er in de Congo gebrek aan art sen was, was zijn besluit genomen en begon hij op 30-jarigen leeftijd nog voor arts te studeeren. Na 6 jaren was hij hiermede klaar en maakte hij zijn eerste reis naar Afrika, teneinde de lijdende mensch heid welke van iedere geneeskundige hulp verstoken was, te helpen. Verduidelijkt door lichtbeelden, geeft de heer Smit nadere uitlegging van het vele werk dat door Schweit zer in Afrika is verricht. Uit alles blijkt dat Schweitzer een nobele en groo- te figuur is. Dit werk, wat zuiver particulier initiatief is, kost natuurlijk veel geld en wordt o.a. getracht door den verkoop van brochures dit mooie werk te steunen. De opbrengst in deze bijeenkomst was f9.wat door tusschenkomst van den heer Smit zal worden afgedragen. Het was een heel mooie en leerzame lezing. Portret-Atelier JAC. DE BOER, Keizerstraat - DEN HELDER. OUDKARSPEL. Het bestuur van de Banne Oudkarspel is gisteren tot stemmen overgegaan voor de benoeming van oen Hoofdingeland, voor het Ambacht van Westfriesland, genaamd Geestmer-Ambacht, tengevolge van het overlijden van den heer G. Hart, is gekozen de heer C. Butter Jz. BROEK OP LANGENDIJK. Vergadering der afd. Langendfjk van de Schippers- vereeniging Schuttevaer, in het lokaal van den heer Vijzelaar. Na opening door den voorzitter, de heer J. Hoogland, werden de verslagen uitgebracht van den «ecretaris en penningmeester. Naar aanleiding van het 50-jarig bestaan der zaak van de N.V. Gebr. Kaan te Wieringen zal een felici tatie-telegram worden gezonden. Door den heer J. de Waard werd verslag uitgebracht van de alg. vergadering te Werkendam. Voor de te houden alg. verg. te Enkhuizen, zal het volgende voorgesteld worden: le. Bij de desbetreffende vereenlgingen aan te dringen op het dempen der lichten van de auto's langs «e vaarwaters bij het tegenkomen van schepen; 2e. verlaging van haven- en kaaigelden en afschaf fing der marktgelden; 3e. bij de firma Wessanen en Laan aan te dringen, dat de schepen die daar liggen te wachten op het los sen. niet te breed naast elkaar liggen, waardoor de scheepvaart ernstig belemmerd wordt Als afgevaardigden naar de vergadering te Enhulzen werden gekozen de heeren J. Plugboer en J .Kramer. Bij de rondvraag werden nog eenige klachten naar voren gebracht over het vaarwater te Zuldscharwoude en Mosselenbrug te Noordscharwoude, welke door den secretaris met de bannebesturen zal worden besproken. Ten slotte werden nog eenige scheepsartikelen verloot Onze plaatsgenoot, de heer A. Blokker alhier, is bij het gehouden examen te Den Haag geslaagd voor het machinistendiploma A. ST. PANCRAS. Ds. D. J. Lazonder te Werkendam, heeft bedankt voor het beroep bij de Ned. Herv. Gemeente alhier. WIERINGEN Naar ons werd medegedeeld, heeft de heer Jb. Bruul alhier een bouwterrein verkocht, liggende aan den Kogerweg en in de toekomst aan den nieuwen hoofdverkeersweg, aan den heer A. Veltman, gara ge-houder alhier, welke op het terrein een moderne garage, annex theehuis-restaurant laat houwen, naar ontwerp van de architecten Peeters en Baander. De aannemer J. C. Klein is met het werk belast. Sportnieuws voor a.s. Zondag: L. Rijvereeniging „Wieringen". Rijles om 10 uur in d© manége. Voetbal: H.R.C. 6Succes 3. Vertrek 10.45 uur. Heldersche Boys 2Succes 4, Vertrek 10.45 uur. DEN OEVER. Donderdagmiddag pl.m. half 2 geraakten in de schut sluis te Den Oever 2 bakken klem, waardoor niet kon worden geschut. Eerst des avonds pl.m. half 11 slaagde rr.en na veel moeite erin de bakken van elkaar te krijgen, waarmede de stremming werd opgeheven. Z IJ P F. SCHAGERBRUG. Deze week is een aanvang gemaakt met de werk zaamheden in de Groote Sloot ten behoeve van het kanaal StolpenSchagen. In verband hiermede zal de Groote Sloot zeer binnenkort voor het scheepvaart verkeer tusschen Schagerbrug en Keinsmerbug worden afgesloten. Door den heer M. Schipper alhier zal langs de Groote Sloot, op het perceel naast den tuin van den heer Krult, een dubbel woonhuis worden gebouwd. KEINSMEKBRUG. De heer K. Dekker alhier is benoemd tot kaasmaker aan de zuivelfabriek ,JDe Tijdgeest" te St. Maarten. T ZAND Aan den heer P Tuin. aannemer alhier is als laagste inschrijver de: bouw van een winkelhuis in de Keizer straat te Helder, ten behoeve van de fa. Gebr. Pronk aldaar opgedragen. Jl. Dinsdag 7 Maart herdacht Mej. G. Wiering alhier den dag dat zij voor 50 jaar bü de fam. Bakker in dienstbetrekking kwam. Haar werd een bloemstuk aangeboden. We vernamen dat aan den heer J. Toes, aannemer te Groote Keeten den herbouw van de onlangs verbrande woning van K. Slikker te Oudesluis is opgedragen. GEMMENTE ZIJPE. Burgerlijke stand van 3 tot en met 9 Maart. Ondertrouwd: Jacob Besse. 22 jaar. smid, en Wilhel- mina Doorn. 21 jaar. zonder ber., belden te Zijpe. Geboren, getrouwd en overleden: Geene. EUBELEN EUBELSTOFFEERING ATRASSEN ARKIEZEN r door Schagen. Telefoon 49. VERHUIZING onder garantie Laadvermogen 35 m3. WINKEL In den namiddag van Dinsdag 7 Maart te omstreeks 6 uur. is het vierjarig zoontje van den heer J. Ham te Lutjewinkel het slachtoffer geworden van een auto ongeval. Op voornoemd tijdstip speelde het kind op den weg met anéere kinderen ter hoogte van de brug aldaar en doordat het kind onverwacht dien weg overstak, werd het door een Juist passeerende luxe auto gegrepen, met het droevig gevolg, dat het kind ernstig gewond werd opgenomen, waarbij na onderzoek bleek, dat het linker dijbeentje was gebroken en verder het kind tal van schaaf- en snijwonden had opgeloopen. Dr. Broekens uit Winkel verleende de eerste hulp. waarna het kind naar het ziekenhuis te Alkmaar is vervoerd. Naar we vernemen is de toestand bevredigend, q Den bestuurder van de auto schijnt geen schuld te treffen, doch de politie stelt een nader onderzoek in. Weer een bewijs temeer, dat bij het tegenwoordige snelverkeer de openbaren weg geen speelplaats is voor kinderen. LUTJEWINKEL. Donderdagavond hield Nut en Genoegen zijn laatsten avond in dit seizoen, onder, als altijd, groote belangstel ling. Nadat de voorzitter de bijeenkomst heeft geopend en de secretaris de notulen der vorige vergadering heeft gelezen, komt de heer C. Koorn aan de beurt voor de lezing, waarvoor hU had gekozen een Westfriesche schets: ..Moeder", welke op de hem eigen manier keurig werd voorgedragen. De heer Kuiper vergastte het gezelschap op enkele aardige voordrachten, en dan volgt een tooneelstukje: „Een vondeling", gespeeld door de dames M. Keijzer— Druif en J. van Leijen en de heeren P. van Vegten en G. Ham. Daarna een blijspel „Jochem Pezel", gespeeld door de dames C. Ham—Mul. C. Nap. A. Kossen en T. Zeeman, en de heeren F. Becker en J. Schot Belde nummers wei-den aardig gespeeld en oogstten veel bij val. Voorts werd de avond afgewisseld door voordraohten en muziek en zang en tot slot het optreden van den heer D. Hoek. met een door hem gemaakte voordracht, gewijd aan de vredesgedachte: ..Zijn Kerstnacht aan het Front", voordracht en decors waren door hem zelf vervaardigd. Deze voordracht sloeg geweldig in en was een succes. Het is de bedoeling van den heer Hoek. dit op meerdere plaatsen voor te dragen, en ook daar zal het suoces niet uitblijven. Na beëindiging van dit zeer afwisselende programma sloot de voorzitter deze bijeenkomst en hiermede dit seizoen, met een woord van dank aan allen, die ook thans zoo ijverig hadden medegewerkt om dezen avond te doen slagen. NIEUWE N IEDORP Algemeene Vergadering van de Vereeniging „On derlinge Hulp bij Ziekte", in de Prins Maurits alhier. Slechts 10 leden waren aanwezig. De voorzitter, de heer Jb. B. de Jong, opent de ver gadering. De heer C. Rutsen brengt verslag uit van de Bonds vergadering, gehouden te Alkmaar. Hierna leest de secretaris de notulen, welke wor den goedgekeurd en geteekend. Namens de commissie belast met het nazien der re kening, brengt de heer K. Bart verslag uit. Alles is in de volmaaktste orde bevonden. Aldus wordt voor gesteld de rekening goed te keuron en den penning meester te dechargeeren. met dank voor het richti beheer. Overeenkomstig een en ander wordt door d vergadering besloten. Door den heer Rutsen worden nog enkele cijfei> genoemd. Aan ziekengeld voor 10 ziektegevallen is uitgekeerd f704.33. Aan contributie is ontvangen f2842.66. De totaal inkomsten waren f 1055.66, de totaal uit gaven f 1036.80. Het bezit der vereeniging was op 1 Januari 1933 12301.43. van niet weder komen der haren Spoorstr. 104-6 - Den Helder. Telefoon no. 457. Om mede het volgend jaar de rekening na te zien, werd aangewezen de heer C. Joman. De af te treden bestuursleden worden allen her kozen. Uit het bestuur werd de heer C. Rutsen gekozen als afgevaardigde naar de Bondsvergadering, uit de leden werd als zoodanig benoemd de heer K. Bart. Na de rondvraag welke niets opleverde, sluit voor zitter onder dank voor de aangename besprekingen, de vergadering. OUDE NIEDORP Het aantal ingeschreven werkloozen naar den toe stand van j.1. Zaterdag bedroeg 85, waarvan 64 zijn ge plaatst bU de werkverschaffing. Tot opperbrandmeester bij de brandspuit te Oude Nis dorp, is herbenoemd de heer D. Kriller alhier. Aan S. P. van der Stoop te 't Veld is ingevolge d» hinderwet vergunning verleend tot uitbreiding van zijn bestaande bakkerij voor plaatsing van een electromo- tor. Door den Minister van Binnenlandsche Zaken is de werkverschaffing verlengd tot en met 15 April a.s. Bevolking over de maand Februari. Ingekomen: Catharina Agatha Veul van Zijpe; Johan- nes Blankendaal van Harenkarspel; Antonius Oud van Schoorl Wanda Dybionka van Dultschland, Mareinstr. 12, Dlnslaken (Pr.). Vertrokken: Simona Henrica Maria van der Stok naar Amsterdam. Jacob Catskade; Anna Adina Roozen- daal naar Alkmaar. Huize Augustinus, Emmastraat 12. Burgerlijke stand over de maand Februari. Geboren: Petronella, dochter van Cornelis Veldman en Maria Johanna Petronella Bronk; Elisabeth, dochter van Coenraad Postma en Maria Anna Schuil; Petru® Wilhelmus, zoon van Willem Blankendaal en Margare- tha Ooteman; Adrlanus, zoon van Anthonius Ruiter en Adriana Bakker; Maria Geertruida, dochter van Johan- nes Kok en Antonla Bleeker; Andreus Johannes. zoon van Jacobus Hendrikus Verlaan en Alida Ruiter; Ger- ardus Bernardus, zoon van Johannls Petrus Jaspers en Anna Kramer. Overleden: Antje Stam, echtgenoote van Jacobus Witte in den ouderdom van 34 jaren. 10-Jarige knaap onder een zwaren vracht auto. Den chauffeur treft geen schuld. Vrijdagmiddag om 5 uur heeft in het z.g.n. Hel dersche Gat een ongeluk plaats gevonden, dat haast aan een knaapje het leven heeft gekost. Op genoemd tijdstip speelden vele kinderen daar ter plaatse en liepen hard om het café „De Post hoorn" heen. Van de markt naderde de zware vracht auto van het P.W.N., bestuurd door onzen plaatsge noot K. Weeland. De chauffeur, de kinderen ziende, gaf eenige malen duidelijk signaal. Plotseling schoot de 10-jarige W. Rezelman, wonende in de Heercn- boschstraat achter café „Dc Posthoorn" weg. pardoes tegen de cabine van den met matige snelheid rijden den auto. De jongen sloeg achterover en geraakte met het linkerbeen onder het achterwiel van den zwaren auto, waardoor het scheenbeen ernstig werd gebles seerd. Direcht werd «lokter Nanninga gewaarschuwd, die helaas een breuk moest constateeren. De arme jongen, die hevig pijn leed, werd naar de ouderlijke woning vervoerd. Hoe ernstig dit ongeval dan ook is, het had nog minder goed kunnen afloopen. Den kinderen moet worden voorgehouden, dat de openbare weg, met het steeds meer toenemend snelverkeer geen speelterrein is. Onnoodig te zeggen dat den chauffeur geen schuld treft. Hedenavond om 7 uur opent de firma De Vos- Roep haar dames-hoedenmagazijn in het pand Hoog- zijde 102. We hebben een kijkje genomen in „Maison Moderne", en waarlijk, in alle opzichten doet dit huis zijn naam eer aan. Twee keurig opgestelde étalages, waarin de nieuw ste snufjes zijn aan te treffen, trokken de aandacht. Maar ook bij het binnentreden blijkt al dadelijk, dat men hier niets onbeproefd heeft golaten, om met wat goeds en aparts voor den dag te komen. De ruime winkel is in rustige kleuren geschilderd en smaakvol is alles gearrangeerd. Nieuwerwetsche lampen sprei den een zee van licht over de tientallen hoeden en hoedjes, die zoo elegant mogelijk zijn geëxposeerd of opgehangen aan armenturen, welke langs de wanden zijn aangebracht. Hier en daar is een gezellig zitje, iets wat het eventueele wachten zal bekorten en alle gelegenheid biedt aan de dames om rustig haar keu ze te bepalen. Natuurlijk zijn de onontbeerlijke spie gels niet vergeten. De uitgebreide collectie bevat Fransche modelhoe- den, Engelsch Chappelleries, ja, wat al niet. Onnoodig te zeggen dat alles is naar de allerlaatste mode! Voor de dames aannemelingen en voor hen, die in 't hu welijksbootje zullen stappen, is bij de firma De Vos- Roep zeker ook een keus te doen. Niet overbodig lijkt het ons nog te vermelden, dat iedere hoed op eigen fabriek tot een nieuw modelletje kan worden hervormd. Men verzekerde ons dat het devies van de firma steeds zal zijn en blijven: groote keuze en lage prij zen: een stelregel die zijn goeden invloed op den verkoop zeer zeker zal uitoefenen. Tenslotte wenschen we de nieuwe firma van harte succes toe en Schagen geluk met den aanwinst van „Maison Moderne." Deze week zal een Metro Goldwyn product van de bovenste plank het hoofdnummer vormen van het programma dat de directie van Theater Royal brengt. „De misstap van Madeion Claudet" zal een ieder van begin tot eind boeien. Mevrouw Claudet vertelt den ouden vriend van haar man, dokter Dulac, dat ze haar man gaat ver laten, omdat deze meer tijd en aandacht besteedt aan zijn werk, dan aan haar. Zij is overtuigd, dat men van een jonge vrouw toch niet kan venvachten, dat ze haar jeugd opoffert voor het werk van haar man. Dokter Dulac vertelt haar de geschiedenis van een vrouw, die nog veel meer opofferde, de moeder van Claudet, die de jonge dokter reeds lang dood waant... Larry, een jong Amerikaansch schilder, neemt Ma deion Claudet van de boerderij van haar vader mee naar Parijs. Spoedig laat hij haar in den steek om naar zijn vaderland terug te keeren. Madeion moet hard werken om voor zichzelf en haar kind te kun nen zorgen. Zij ontmoet graaf Boretti, een vriend van Larrv. die haar een luxe leven kan aanbieden. Hij houdt heel veel van haar en wil met haar trouwen en haar kind, dat door haar vriendin Rosalie wordt grootgebracht, in huis nemen. Terwijl ze in een restaurant hun verloving vieren, wordt Boretti we gens juweelendiefstal gearresteerd. Madeion wordt als medeplichtige veroordeeld tot tien jaar gevange nisstraf. Rosalie kan niet langer voor het kind zorgen en moet het naar een gesticht brengen. Zoodra Madeion rijkomt, gaat ze naar het gesticht om haar zoon te ug te halen en maakt daar kennis met dokter Dulac, lie haar vertelt, dat de toekomst van den jongen '.arry bedorven zou kunnen worden als bekend werd, iat zijn moeder in de gevangenis gezeten heeft. De jongen heeft aanleg om dokter te worden en om zijn carrière niet in den weg te staan, zegt zij, dat zijn moeder dood is en laat hem aan de zorgen van dok fer Dulac over. Zij zorgt, dat het geld voor zijn op voeding regelmatig aan den dokter wordt toegezon den. Jaren gaan voortiij. Madeion is steeds dieper ge zonken en Larry heeft zich als dokter gevestigd. Op een avond komt zij als een arme patiënt haar zoon bezoeken, die zich bijzonder tot haar aangetrokken gevoelt en maatregelen neemt, dat zij haar laatste levensdagen onbezorgd in een rustig voorstadje van Parijs kan doorbrengen. Als dokter Dulac zijn verhaal beëindigt heeft, ziet Alice Claudet in hoe klein haar eigen opoffering is, vergeleken met wat de andere vrouw gedaan heeft en als dokter Claudet thuis komt, vindt hij zijn vrouw geheel veranderd. Zij vraagt hom de oude vrouw in huis te nemen, voor wie zij zeer veel sympathie voelt. BEN BELANG VOOR DEN WINKELSTAND. Naar wij vernemen, worden er pogingen gedaan, oni dit voorjaar weer gratis autobussen te laten loopen van, de Wlerlngermeer naar Schagen, op Zaterdagmiddagen, zooals dat met de St. Nicolaas met zooveel gunstig resultaat is geschied. Een commissie zal de gelden trachten bijeen te krij gen. Het is de bedoeling dat zoowel de Middenstands- vereeniging als de Hanze enkele leden voor die com missie zullen aanwijzen. MAJtKTO VERZICHT. De handel in vette koeien was niet minder bij dei vorige week, maar wel waren de prijzen naar beneden. De koeien werden anders snel verkocht, maar deze» konden lang geen 30 ets. opbrengen. Er had- meer aangevoerd kunnen zijn. Gebruiksvee wordt er weke lijks wel aardig aangevoerd, deze handel was matig. Vaarzen, pinken en graskalveren niet aangevoerd. De handel in nuchtere kalveren was heel goed, de aanvoer was weer belangi-ijk, de prijzen welke besteed werden, waren iets minder. Voor 10 gld had. men heet wat te vertellen. De handel in paarden werd goed genoemd. Oude slachtschapen liepen van 1219 gld, de handel was niet wild, Overhouders stug, minder in prijzen. De handel in vette varkens was trekkend; er is toch nog 15 ets. besteed. Met het varkenmdeesch wordt tegenwoordig zoo eigenaardig geconcurreerd, dat er voor de grossier al heel weinig meer te doen is. De handel in biggen en schrammen prijshoudend, met een redelijken handel. Kippen, konijnen, enz., konden er de laatste weken wel meer aangevoerd worden; de prijzen blijven zoo hetzelfde de laatste weken. OVERGEPLAATST. De heer H. Heydeman, Rijksklerk ten kantore der Directe Belastingen en Accijnzen te Schagen, wordt overgeplaatst naar Hengelo. CARP'S GAREN. De Garenfabrieken van de firma J. A. Carp in Hel mond voeren voor hun product thans een reclame-cam pagne in onze omgeving. A.s. Dinsdag wordt in het bi oscooptheater van den heer Igesz alhier een filmvoor stelling gegeven, waarin men een interessante kijk krijgt op de vervaardiging van naaigaren. Het zal niet alleen een zeer leerzame, maar ook een aangename en onder houdende avond zijn. GEGUND. Het loodgieters-, mastiek- en waterleiding-werk aan het kinder-herstellingsoord te Petten, aannemer J. Stolk te IJmuiden is gegund aan A. Schoen alhier. In het Noordhollandscb Koffiehuis van Mevr. Wed. L. Zwaag. werd Vrijdagavond een Ouderavond gehouden van de UE.O.-school. De bijeenkomst was goed bezocht De heer J. Visser, hoofd van de U.L.O.-school heet namens de Oudercommissie de aanwezigen welkom, in het bijzonder den ouders der leerlingen, zoomede den ouders van kinderen, die op 1 Mei a.s. op de school zul len komen. Eveneens wordt welkom geheeten het per soneel der school, in het bijzonder den heer C. Warde naar. onderwijzer aan de school, die voor 't eerst een ouderavond van onze school bijwoont Spr. deelt ver volgens mede. waarom in 1932 slechts één ouderavond is gehouden en noemt als redenen het feit. dat de ouder commissie niet compleet was en evenmin het personeel. Met den wensch dat de besprekingen zullen zijn in het belang van de schoolgaande kinderen en in dat van d« school in het bijzonder, verklaart spr. de vergadering voor geopend. Door den Secretaris, den heer Starreveld. worden de notulen gelezen; ze worden onveranderd vastgesteld. Benoeming leden der commissta. Aan de orde is de benoeming van leden der oudercom missie. Vertrokken is de heer Ir. Veenstra, de heer Lindenbergh is vertrokken naar de Wieringermeer en. zal zijn kinderen naar de school te Medemblik zenden, de heer J. Smit Az.. Dlrkshorn, heeft geen leerling meer op de school en stelt zich niet meer beschikbaar, en waar de heeren Starreveld en P. Wardenaar November a.s. dienen af te treden, is besloten dat vanavond de verkiezing van de geheele oudercommissie zal plaat» vinden. Gekozen werden: Mevrouw Groenhart Dirkshorn en de heeren P. Wardenaar, H. Starreveld. Schagen; De Waard, Barsingerhorn, en P. Visser, Wieringerwaard. Allen namen de benoeming aan. De heer J. Visser spreekt woorden van dank voor het-

Schager Courant | 1933 | | pagina 5