Naar de Bollenvelden van Bieezand. I A. W. VAN KLEEFF, afwezig tot 25 April. I. REES uit Arnhem. Algemeene Vergadering Van kasteel tot vacantieoord. Paaschbeest. GEBR. KWELDAM Propaganda= Vergadering NI Bouw- en Exploitatie- SCHAGER ROOSJES tam" (B.E.MJLPJ, Excursie naar „Het Russenduin" te Bergen aan Zee Von Papen en Goering te Rome RENS JOHAN, C. ROOS 5 Openbare te Kolhorn, De Jaarlijksche NELDER I - BEVERWIJK I. te Aalsmeer, Vacantieoord voor kinderen van behoef - tioe ouders, dat eenlg is in ons land. Exploitatie met Jnni a.s. BERGEN AAN ZEE. 13 April. Op een onvergelij kelijk mooi plekje Nederland, te Bergen aan Zee, op het hoogste gedeelte van een wijd golvend, onvolpre zen duingebied, verheft zich, machtig en trotsch, het landgoed „Het Russenduin", hetwelk daar, in 1017, voor een enorm bedrag gebouwd is in opdracht van wijlen den tabaksmagnaat Aug. Janssen, doch dat, sinds het vorig jaar. met niet minder dan dertien hectaren duin grond in het bezit is gekomen van de velen in den lande bekende Stichting Bio-Vacantie- oord, welke zich ten doel stelt het uitzenden naar en het doen verplegen in vacantieoorden van kinderen uit de moest behoeftige gezinnen in den lande. Tij dens de Panschdagen van 1028 word te dien einde in de hoofdstad voor de eerste maal oen aanvang ge maakt met het houden van een geldinzameling onder €iet publiek in de bioscopen en successievelijk zijn vrijwel alle bioscoop-directeuren in den lande er toe overgegaan om in hun thea'ers mot Paschcn en Kerstmis voor het gemelde doel U* laten collcctee- ren. Toen de financiën allengs beter werden, kon ten slotte het verder strekkend doel, waarvan de statu ten der Stichting gewagen: „het in eigendom ver krijgen en explniteeren van vacantieoorden" in zoo verre verwezenlijkt worden dat „Hot Russenduin" kon worden aangekocht. De baten van een daarna gevolgde grootsch ongezette camnagne maakten het mogelijk dat opdracht kon worden gegeven tot het maken van een algemeen ontwerp voor de verbou wing van het landgoed tot zijn nieuwe bestemming. Een leege schatkist Met man en macht is er sindsdien gebroken, ge metseld. gehamerd, eoverfd, gestuendoord en wat dies meer zij. Eind April zullen de werklieden, die hun taak hadden in het verbouwingswerk, plaats maken voor hen, die do inrichting zullen verzorgen, waarna met Pinksteren of de week daarna het aantal Neder- landsche klndervacantieoorden verrijkt zal zijn met één, dnt eenig is in den lande en zijns gelijke, naar van deskundige zijde verzekerd is, wellicht in gansch Europa niet heeft! Hiervoor is echter veel geld noodig geweest, en het bestuur dat thans voor oen leege schatkist zit. nu de inrichting van het gebouw aan de orde komt. zal voor het sympathieke doel zeer zeker kunnen reke nen op de giffen der duizenden bioscoopbezoekers met de Paaschdagen. De inrichting van bet oord. Bij de excursie, welke een aantal persvertegen woordigers Dinsdag j.1. naar „Het Russenduin" ge maakt heeft op uitnoodiging van het bestuur der sticht in- heeft de «oorzitter van de stichting, de beer J. ter Linde, uit s' Gravenhage, in een aardign speech uiteen gezet, dat de bond er naar streeft om buiten de overheidskas, door de collecten, een aantal zwakke Nederlandsche kinderen te verplegen, en sprak den wensch uit, dat men zich hiervoor sleede in den steun van het Nederlandsche publiek mag verheugen. Onder leiding van den heer Cohen Barnstijn uit Utrecht konden wij ons er van overtuigen, dat archi tect en aannemer er in geslaagd zijn een ideale in richting te scheppen. Zoo Is boven het vroegere poortgebouw, die de honderden bezoekers van het vorige jaar zich nog wel zullen herinneren, een geheel nieuwe étage ge bouwd. Het aantal kinderen, dat voorloopig in „Het Russenduin" ondergebracht zal worden, bedraagt bij een maximum van 110 kinderen negentig. Het ligt in de bedoeling dat elk van hen een maand blijft, tenzij in bepaalde gevallen van medische zijde een langer verblijf gewenscht wordt geacht. De exploita tie, welke bij de openstelling aan het Genootschap zal worden opgedragen, geschiedt gedurende het ge hecle jaar, in welk verband voor een uitnemende cen trale verwarming is zorggedragen. In overeenstem ming met de wenschen van den dienst der Volksge zondheid is in vroegere dienstruimten een klein, af zonderlijk ziekenhuis ingericht, waarin kinderen, die door een besmettelijke ziekte worden aangetast, een uitstekende verpleging vinden. De voormalige garage is geheel in een speelzaal gemetamorphoseerd; er zijn hier kasten met speel goed en er kunnen hier zelfs films vertoond worden, zoodat de kinderen zich bij slecht weer en op som bere winterdagen allerminst behoeven te vervelen. Van de slaapzalen uit kan, zoo noodig, via een twee tal IJzeren noodtrappen, in een oogwenk de begant. grond bereikt worden. Verder is er een ruime eet zaal. waarvoor een groot terras met uitzicht op zee Van het laagste tot bet hoogste punt van het kas teel: het hoogste torenterras,- dat tevens het hoogste punt van Noord-Holland is, is het een heele klim, die echter beloond wordt met een schitterend verge zicht over dit unieke stukje Holland. Een modern zwembassin. De aanwezigheid, op een paar honderd meter af stand van het kasteel, van een voormalig koetsge bouw. is voor de Stichting aanleiding geweest tot een daad, waarop zij terecht trotsch kan zijn Niets in dit bijgebouw herinnert meer aan zijn vroegere bestem ming: binnenkort zullen in deze ruimte de vroolijke kreten der jeugd te hooren zijn, welke hier zal rond plassen in een modern, prachtig betegeld zwem bassin, van 14 maal 5K meter, dat ook des wintert- gebruikt kan worden. Er zijn hier installaties voor verwarming en verversrhing van het water, douche hokies en verder alles wat er bij zulk een inrichting te pas komt. Tot dusver beschikt nog geen enkel va cantieoord in ons land en, naar aangenomen kan worden, ook in Europa over een zwembassin. In dit gebouw zal tevens een geheel aan de eischen des tijds beantwoordende gymnastieklokaal worden in gericht „Het Russenduin" is dus over enkele maanden ge reed om zijn jeugdige bewoners, de arme. zwakke kinderen, de kinderen van de sloppen en de stegen, ie ontvangen. Zij zullen er een gul en goed onthaal vinden en eenige weken vertoeven in ruimten, waar licht en lucht onbelemmerd kunnen binnendringen. uur was geëindigd. De heer Deutekom deelde met een toepasselijk wcord de prijzen uit De uitslag was als volgt: Oneven nummers: Eerste prijs de heeren C. Jes eti P. Beers te Noordscharwoude; tweede prijs de heeren J. Swan en J. Vlam te Warmenhuizen; derde prijs de heeren P. van der Welle te Zuidscharwoude en G. Kooi te Noordscharwoude; 4e prijs de heer en mevr. G. Hop te Noordscharwoude; 5e prijs de heet P. Bierman, Zuidscharwoude en C. Vijzelaar te Brocn op Langendijk; 6e prijs de heeren P. Hagenaar, Broek op Langendijk en P de Geus, Zuidscharwoude; 7o prijs de heeren C. de Boer Wz. en Jb. van Twuij- ver, Zuidscharwoude. Even nummers: Eerste prijs de heeren A. de Groot en P. Pronk, Warmenhuizen; 2e prijs de heeren J. en G. Deutekom, Noordscharwoude; 3e prijs de heeren G. Sevenhuijzen en L. Kalvcriijk, Warmenhuizen, 4e prijs de heeren P van der Molen en C. Smit, Br. op Langendijk; 5e prijs de heer en mevr. P. Scha gen, Broek op Langendijk; 6e prijs de heeren U Slot en P. Quant, Warmenhuizen; 7e prijs de heer en mevr. M. Wagenaar, Broek op Langendijk. De prijzen bestonden uit vloeschwaren. Er werd gespeeld volgens de gewone regeling, Bij de bepaling der prijzen werd met rangnummers gerekend. Het bezoek aan den Paos. - De toestand iu Euitschland uiteengezet. Paus Pius XI heeft Woensdag eerste vice-kanselier von Papen en vervolgens minister-president Göring in particuliere audiëntie ontvangen. Beide bezoeken hebben ongeveer elk een half uur geduurd. Het onderhoud van den paus met den vice-kansc- lier droeg, naar Wolff verneemt, een zeer vriend schappelijk karakter Minister-president Göring heeft den paus een overzicht, gegeven van de tegenwoor dige situatie in Duitschlaud en in het bijzonder den nadruk gelegd op de kracht van het door den volks wil gedragen niouwe bewind. Vice-kanselier von Papen heeft na de audiëntie mevr. von Papen aan den paus voorgesteld. De paus overhandigde haar een barnsteenen rozenkrans in een doosje van schildpad en vice-kanselier von Pa pen ontving uit de handen van Z. H. een gouden penning ter herinnering aan het Heilige Jaar. Na zijn audiëntie bij den Paus begaf Göring zich naar den kardinaal secretaris Pacelli, met wien hij eveneens den toestand besprak. Geboren: RENS, Zoon van W. ROOS en M. HOLLANDER. Qroote Keeten, Callantsoog. 12 April 1933. Marktberichten. SCHA.GE2N, 13 April 1933. 160 geldekoeien (magere) f 110150, 43 Idem vette f 130170, 35 kalfkoeien f 120—180. 30 pinken f 20— 50, 230- nuchtere kalveren f 3-r-10, 309 overhouders f6 15, 23 lammeren f 610, 3 bokken en geiten f 2 7.50, 8 varkens magere f 1218, 22 idem vette per Kg. 3032 ct., 158 biggen f 813, konijnen f 0.751.40, 19 kippen f 0.60—1.20, eenden f 0.40, EIEIVEILING SCHAGEN. 13 April. Aangevoerd zijn: 110 partijen 155.000 kipeieren; 15 par tijen 9000 eendeieren; 300 kievitseieren; 15 kalkoeneieren De prijzen waren: voor kipeieren van f 1.702.20; voor eendeieren van f 1.20—1.40 per 100 stuks, kievitseieren 56 cent per stuk. kalkoeneleren 3 ct per stuk. De veiling duurt voort. Zie voor volledig bericht het nummer van a.s. Zaterdag. AMSTERDAM, 12 April 1933. Ter veemarkt waren heden aangevoerd: 294 vette kalveren, le kw. 5664 ct., 2e kw. 44—54 ct., 3e kw. 3240 ct., ales per Kg levend gewicht; 115 nuchtere kalvren f 13,50, per 3tuk; 570 varkens: vleeschvar- kens 90110 Kg. 3910 ct. zware varkens 3638 ct„ vette varkens 3436 ct., alles per Kg. slachtgew. Uit Denemarken werden aangevoerd 3 wagons ge slachte varkens. ALKMAAR. 12 April. Aardbeien f 13.50, andijvie f 1.204.10, Bloemenda ler kool f 0.60—3.50. bloemkool I f 10—25, kropsla t 3.80 6.30, komkommers f 16 per 100 stuks, gele kool f 1.20 3. roode kool f 0.80—3.50, uien f 0.602.10 per 100 Kg., prei f 0.802.40, rabarber f 46, raapstelen f 1.602.70, radijs f 1.50—4, selderie f 1.60—3.20, wortelen f 12 per 100 boe, witlof I f 2.504.50, n f 22 per 100 pond, poste lein f 1.54—1.64, spinazie 10—21 cent per bak. BROEK OP LANGENDIJK. 12 April. Aangevoerd: 17000 Kg. roode kool f 23.90. II f 1.50— 3.60, 50000 Kg. gele kool f 0.9O—2.50, II f 0.60, 12500 Kg. D. witte kool f 0.60. 5500 Wg. uien f 0.800.90, grove f .90—1.10, 3125 Kg. bieten f 0.60. WARMENHUIZEN. 12 April. Aangevoerd: 8800 Kg. roode kool le kw. f 2.103.90, 3200 Kg. gele kool le kw. f 1.30—1.60. 37100 Kg. D. witte kool le kw. f 0.60. 2875 Kg. uien f 0.80, drielingen f 0.80, grove uien f 0.80. NOORDSCHARWOUDE. 12 April. Aangevoerd: 4700 Kg. uien f 0.80, grove f 11.10. 7500 Kg. kroten f 0.60, 111400 Kg. roode kool f 2.304, door schot f 0.60—2.20, 43400 Kg. D. witte kool f 0.60, 15800 Kg. gele kool f 0.902.20. doorschot f 0.600.90. Doorgedraaid: 2200 Kg. uien, 7500 Kg. kroten, 34400 D. ■witte kool. WAT DE BLOEMEN ONS BELOOFDEN. Ons Breezander wereldje is vol beloften! Verkiezings beloften schallBrrr. zegt een lezeres, en wjj zeggen het mee. De sjilpende musschen en de twetterende spr^uwen beloven elkaarHou maar op, valt een lezer in. De dieren zijn eerlijk; wat zü beloven zullen ze vast doen. maar waarom moeten die katten nou op zulke ongelegen tijden en op zoo'n rare manier hun beloften aan elkaar toefluisteren? We weten het ook niet. Maar valt U ons nou niet meer in de rede, dan zullen we u vertellen wat de bloemen ons beloofden. Dat zal u misschien ook meer In teresseeren. We hoorden van een schoonheidsconcours voor de „Flora-girls", met Paschen. en zijn ze eens gaan inter viewen om te weten te komen, wie er allemaal mede dingen en hoe haar kansen staan. Ze beloofden ons allen zoo goed mogelijk voor den dag te zullen komen op den wedstrijd! „Wü" zeiden de narcissen, niet zonder eigen dunk, „wij beloven met velen aan het concours deel te nemen en we zullen stralen, als de zon!" „Met de Paaschdagen moeten we de eereplaata nog wel aan de familie Narcis overlaten", zeiden de hyacin ten een beetje spijtig. „Maar toch doen we mee, al is ons aantal nu nog niet zoo groot, want we weten zeker, dat menig jurylid meer houdt van onze zachtere kleu ren." „Het Is wel „Kort Dag", antwoordde zoo'n kleine rooie tulp ons. „Wc zijn nog lang niet allen zoover om met succes mee te kunnen dingen, maar we beloven, van ons komen er ook hoor! En over een paar weken dan da gen we de anderen nog eens uit en zeggen: En nou wij!" Crocus, ster- en druifhyacint staken bedeesd hun kop jes op en fluisterden: „Eigenlijk hadden wij verleden weel al onzen beau jour. Maar voor ons alleen kon de Jury natuurlijk niet komen We zullen het maar niet kwalijk nemen en doen met Paschen dus ook nog mee." „En wie vormen de jury?" vroegen we aan allen? „Nou. natuurlijk, alle lezers en lezeressen van de Scha- ger Courant", antwoordden de scboonen. Moeten we daar nog wat aan toevoegen? U weet nu wat voor aangename taak u met de Paaschdagen wacht en U weet toch ook. dat u In het westelijk deel van den Ar.na P"ulownaoolder moet wezen om uit te kunnen maken of de bloemen hun beloften nakomen? Tot Paschen dan. on het schoonheidsconcours In de bollenvelden van Breezand! T v j f. n j n r, f. De spreker zegt dat het begrijpelijk ls, dat we ve len tegen ons hebben. Reeds nu is het al zoo, dat we worden beknot. Er zijn plaatsen waar we niet mogen vergaderen e.d. maar we moeten redden wat er te redden is, al vallen we nog zoo laag. Alleen dat kan Je uit de ellende redden, dat Je de heerschera vernie- nietigt. De vergadering werd hierna gesloten. z ij p e Door bemiddeling van den Zijper Bestuurdersbond is hier opgericht ©en afd. van den Centralen Bond van Transportarbeiders. Het secretariaat is gevestigd bij den heer J. v. d. Vliet te Oudesluis. OUDESLUIS. Alhier zijn voorbereidingen getroffen voor het op richten eener afd. van den Arbeiderssportbond, waar voor gisteravond een vergadering was uitgeschreven. De voorzitter leidde den avond en heette allen har telijk welkom, in het bijzonder het bondsbestuurslid I. de Lange, welke een duidelijke uiteenzetting gaf van het doel en wezen van den Arbeiderssportbond. In de pauze gaven zich genoeg leden op tot het op richten ccner afdeeling. De voorzitter spoorde een ieder aan zooveel moge lijk leden mee te brengen op de eerstvolgende ver gadering, en sloot met een woord van dank dezen goedgeslaagden avond. heerhu00waafd VEENHUIZEN. Vanwege de afdeeling Heerhugowaard van de S.D.A.P., had bij den heer H. de Wit een openbare vergadering plaats, met als spreker de heer K. Sin- ger van Wijdenes. In een goed gedocumenteerde rede zette spreker de beginselen zijner partij uiteen. Fel kwam hij op tegen de bewering, dat de S.D.A.P. het platteland aan zich zelf overliet. Hij toonde aan de groote fouten, die er aan de steunregeling voor de tuinbouwers enz. kleefde en stelde daartegenover de eischen welke de S.D.A.P. ten dien opzichte had. Spreker sprak een vurig pleidooi uit voor Staatspensionneering. Er was geen debat, daar niemand zich aanmeldde. Mevr. Portcgies declameerde op zeer verdienstelijke wijze: Op het slagveld en De Speelpop. langendijk Openbare vergadering van dc afd. Wieringen der O.S.P. in café Scheltus te Hippolytushoef, op j.1. Woensdagavond. Aanwezig 35 personen. De sacr. de heer H. Lukkien, opent deze bijeen komst. Het woord wordt gegeven aan den heer H. de Boer van IJrnuiden. Spr. wy'st op den econ. toestand er zijn 50 millioen werlrloozen en groote kapitalen zijn In 't bezit van enkele elementen. Spr. schetste den toestand in andere werelddeelen, b&eprekt heit r»ro- ductlesysteem en wijst op het oorlogsgevaar. De weel de eenerzijös, de grootste armoede anderzijds. De werkverschaffing wordt door spr. geschilderd alt een kweekplaats van onderkruipers. En bij al deze misère dreigt het fascisme. De toe stand in het buitenland wordt door spr. uitvoerig be sproken. Colijn werd door eciv officieelen vertegenwoordiger een man genoemd met een eervolle loopbaan. Dit zijn dingen die de arbeiders teleurstellen. Wij staan voor don weg tot den opstand of <m<! er gs ng. Door «en der aanwezigen wordt gevreesd, dat als veel stemmen uitgebracht zullen worden op de O.S.P., dat het zoo zal gaan als in Duitschland en wel dat je naar huls gestuurd zal worden. ZUIDSCHARWOUDE. De Zangvereeniging „Gemengd Koor" gaf Woens dagavond met de kinderklassen onder leiding van den heer P. Pranger te Noordscharwoude een uitvoe ring in de concertzaal van den heer P. Kramer alhier, met medewerking van een muziek-ensemble. Er was zeer veel publiek aanwezig. De verschillende nummers van het programma werden zeer goed uitgevoerd, zoowel door het Ge mengd Koor als door de beide koorklassen. Vooral de Cantate „Intocht der Lente" van Kleere- koper, welke met orkestbegeleiding werd gozongen, was voor het. gemengd koor een succes. Mej. A. Pluister had voor haar solo-zang met or kestbegeleiding een warm applaus in ontvangst te nemen. Ook het orkest, dat na de pauze fragmenten uit de operette „Die lustige Witwo" ten gehoore bracht, kreeg ©en warm applaus. Het optreden van het mu ziek-ensemble, wat zoo 1 mgzamerhand usance is ge worden bij de uitvoeringen van „Gemengd Koor' wordt steeds ten zeerste geapprecieerd. Vermelden wij nog dat mevr. T. Wit—Reijne het piano-accompagnement van verschillende liederen op verdienselijke wijze verzorgde. Directeur en leden kunnen op een zeer goed ge slaagden avond terugzien. Een gezellig bal tot slot. LANGENDIJK. De Langcndijker Bridgeclub hield Woensdagavond een wedstrijd in het lokaal van den heer C. Vijzelaar, le Broek op Langendijk. Er werd door 28 personen aan dozen wedstrijd deelgenomen. Nadat de Voorzitter, de heer J. Deutekom, van Noordscharwoude allen hartelijk had verwelkomd, werd te pl.m. 8 uur met den wedstrijd aangevangen, welke een zeer vlot verloop had en te ruim twaalt Advertentiën. Heden overleed, onze lieve Vrouw en Moeder, MARIA ADRIANA HOPMANS, geb. Breed, in den ouderdom van 35 jaar. Ir. J. J. HOPMANS. JAN. Voorburg, 12 April 1933. Damsigtstraat 36. Geen bezoek. De begrafenis zal plaats hebben op de Algcmeone Be graafplaats te Voorburg, op Zaterdag 15 April a.s., te 2.30 uur n.m. Geboren: Zoon van H. B. DE VRIES en N. M. DE VRIES-Waibocr. Den Helder, 11 April 1933. H. A. Lorentzstraat 104. Traditie-getrouw kochten wU EEN EXTRA FIJN SCHAGEN. TELEF. 64. Wij leveren U behalve een PRIMA STUK|E VLEESCH, bovendien de allerfijnste Worst die U ooit proefde. Ook prima fijne VLEESCHWAREN als: Berliner Leverworst, Gebraden Rosbief, Ossentong, Pekelrib, enz. öoaoaoo!OoiooiO(X)0!o g Den 24sten Aoril hopen onze a geachte Zwager en Zuster - ADR. DROOG on g N DROOG-Nielen Q i te Barsingerhorn, 0 den dag te herdenken dat zij voor U 25 jaar in den echt zijn verbon- Sr Den Helder: n C. NIELEN. I. NIELEN—v. d. Klooster, n Amsterdam: 0 S. WATERMAN. Q WATERMAN—Nielen. Q April 1933. g öoaoosooïoosoofocsoojo OOCXJOOOOOOOOCXXX) Den 16 April a.s hopen mijn geliefde Kinderen, q M. ROOS=Kos g hunne 12M-jarige Echtvereeni 5 ging te herdenken. 0 Hun dankbare Vader, g K. KOS. n Schagen, April 1933. CSOCOCX)CO(X>(XIC>OCiO OOGARTS ■«1 ALKMAAR, op Zaterdag 15 April, In de Zaal van de Wed. JONKER, ter verwelkoming van een DIENSTWEIGERAAR. Spreker Afgewisseld door: Zang en Declamatie, en tot slot Tableau. Entrée VRIJ. Aanvang 7.30 uur. van Aandeelhouders der naamlooze vennootschap Voetbalver. „B.K.C." Anna Paulowna, Sportterrein Kleine Sluis Bezoekt allen met de Paaschdagen de wedstrijden. Zondag 16 April, half 3 B K C. I - J.V.C. I. Entrée 25 cent. Kinderen 10 cent. Maandag 17 April, half 3 Entrée 25 cent. Kinderen 10 cent. 2en Paaschdag na afloop Groot Openingsbal in de Tent van SLIKKER. Eerste klas Band, Stafmuziek van Den Helder. Entrée 30 cent, bel. inbegrepen. Bestuur „B.K.C." Te huur, wegens plotseling sterf geval, bij inschrijving: 18 snees BEST BOUWLAND, I geploegd en geëgd, gelegen aan de Gouw bij den Burenweg nabij de Nes. Inschrijvingsbiljetten worden inge wacht bij Wed. jb. BLOM, Nes H 8, Schagen. gevestigd te Anna Paulow na, zal gehouden worden op Vrijdag 21 April 1933, ten kantore van Notaris H. BAX, om 2 uur des namiddags. Punten van behandeling: Vaststelling van de balans en van de verlies- en winstrekening over 1932. Vaststelling van het salaris van den Directeur. Aanwjjziflg van een aandeelhouder, die ingeval van ontstentenis ot belet van den Directeur tijdelijk met het be heer belast zal zijn. De Directeur, D. LUBBERT. Te koop: 3 jarige Paarden, versche Koeien, Schapen met Lamme ren en Haverstroo, bij Jb. BUNING, Tweewegen, Wieringerwaard. Te koop: EEN RACEWAGEN, merk B.S.A., bij L. VISSER, Cérès- hoeve, Schagerbrug. PLUIMVEEHOUDERS! Door omstandigheden billijk te koop op 21 April a.s.: 500 PRIMA DAGKUIKENS, W. L., H. P., ..Brandwijk", Pro". El. Dem. Bedrijf, St. Maartensbrug. Stoelen, Gaatjesmat vlechten, ook houten zittings, concurreerende prijs. Aanbevelend, N. QUAX, Hoep B 158, Schagen. KNECHTJE gevraagd, goed kunnende melken. Brieven onder letter M O, bureau van dit biad.

Schager Courant | 1933 | | pagina 3