Twee jongetjes doodgereden Goed vallen is ook een knnst. Nachtelijke overval Steekpartij te Haarlem Aanranding te Rotterdam De gemeentebegrooting van Zaandam Gasfornuis uit elkaar gesprongen Een gevaarlijk middel Plaatselijk Nieuws. Meifeest der S.D.A.P. Marktberichten. Ook het vallen moet je leeren, zeggen de Amerikaansche cowboy's en dat dit inderdaad juist is, toont ons wel bovenstaande plaatje uit Saugus jn Californië op het groote jaarlijksche ruitertournooi. De man, dien we hier een luchtsprong zien maken (ongewild natuur lijk) kwam er zonder kleerscheuren af. Noodlottlp verkeersongeluk te Den Haag. Ze staken plotseling voor de tram de straat over. Op de Prinsegracht tc 's-Gravenhage is Zondag middag een droevig ongeluk gebeurd, waarbij twee kleine kinderen het leven verloren hebben. Een mo torwagen van lijn 10 reed juist de scherpe bocht naar de Warmoezenierastraat, toen twee jonge kinderen plotseling vlak vóór den wagen de rails overstaken. De wagenbestuurder remde onmiddellijk, doch de tram had te veel vaart om te voorkomen dat de kin deren er onder gerpakten. Op net drukke middagur- verwekte dit ongev 1 natuurlijk groote ontsteltenis. M den grootsten spoed werd de tram opgevijzeld, waarbij ook de politie-kraanwagen dienst deed. Tom men zoover was, kon men constateeren, dat beide slachtoffertjes na de overrijding onmiddel lijk dood geweest moesten zijn. Hun lijkjes waren af schuwelijk verminkt. De geneeskundige dienst heeft deze naar het ziekenhuis aan den Zuidwal gebracht, waar do ouders, die eerst later van het ongeluk hoor den, ce lijkjes als die van hun kinderen herkenden. De kinderen waren beide jongens, n.l. de 3-jarige Adr. H., Sirtemastraat 10 en de 5-jarige Ant. V., die in dezelfde straat no. 14 woonde. De t« .ibestuurder, zekere B. uit de Gevers Dey- nootst.-aat, heeft Zondag niet erder dienst gedaan, doch kon zijn dienst risteren hervatten. Het tramverkeer heeft door het ongeluk twintig minuten vertraging ondervonden. Drie alleenwonende vrouwen het slachtoffer f 250 geroofd. Zondagnacht omstreeks drie uur hebben eentge man- ren een overval gepleegd op drie alleenwonende zus ters, van den Heuvel genaamd, In de Broekstraat te Herpen. De indringers haalden de drie vrouwen uit bed. Een der zusters werd ln den kelder opgesloten. Het kelder raam was tevoren van bulten met zakken zand ©o hout dichtgemaakt, waarschijnlijk met het doel eventu eel hulpgeroep te smoren. De belde andere zusters werden in dekens gewikkeld on ln een kamer opgeslo ten. Een van haar slaagde erin naar bulten te komen. Zi; heeft toen de buren te hulp geroepen. Intuschen waren de indringers verdwenen. Zij had den alles overhoop gehaald en een bedrag van f 250. dat zij hadden gevonden, meegenoméfl. Men vermoedt, dat er in totaal vijf personen bij de zen overval betrokken zijn, waarvan er eenlgen bulten op wacht hebben gestaan. Een duister geval. Een der correspondenten van het ..Hsbl." meldt nog: De politie nam de vrouwen een scherp verhoor af; daarbij verklaarden zij dat de Indringers aan de voor- zijde de woning waren binnengedrongen. Ramen en deuren aan deze zijde van het huis bleken evenwel her metisch gesloten te zijn. Bij verder onderzoek bleek dat aan de achterzijde van het huls eenlge zakken zand aan een boomstronk opgestapeld waren, terwijl van het dak twee pannen waren verwijderd. Door het hierdoor ontstane gat kunnen zich onmogelijk volwas sen personen naar binnen gewerkt hebben en boven dien kon men ln den stal, waar onder het gat een hoe veelheid koemst lag, geen enkelen voetstap ontdekken. Het verhaal van de zusters, die elkaar bovendien op kapitale punten tegenspreken, komt de politie dan ook voorloopig ongeloofwaardig voor. Niettemin wordt een uitgebreid onderzoek Ingesteld dat tot op heden nog niet het minste resultaat heeft opgeleverd. Om een vrouw. In don nacht van Zaterdag op Zondag kwam aan het politieposthuis an de Amsterdamsche Vaart te Haarlem de 32-jarige zeeman A. v. d. M., die zeide met een mes gestoken te zijn door den 52- jarigen koopman S De zeeman had een ernstige steekwonde onder het linkerschouderblad. Hij is door de politi* verbonden en daarna per ziekenauto naar het St. Eli sabeth-gasthuis overgebracht. Daar is de wond ver der behandeld, warna de zeeman naar huls kon gan. Later heeft de politie den koopman S. angehouden die dronken was. Bij zijn aanhouding had hU een bijl ln de hand en een bebloed mes ln den zak. S. verklaarde, dat hij den bijl aan den zeeman had ontrukt, toen deze hem er een slag mee op den arm had gegeven. Inderdaad vertoonde de linkerarm van S. een klein wondie. S bekende den zeeman met een mes gestoken te hebben, De ruzie was ontstaan over een vrouw, die eerst met den koopman in relatie had gestaan, doch wier gene genheid later meer nair den zeeman was uitgegan. S. is opgesloten. De dader op de vlucht geslagen. Zaterdagavond is een 27-jarige juffrouw in de Ste ven Hoogendijkstraat te Rotterdam door een onbe kend gebleven man aangerand. Zij wandelde onder het viaduct toen een man die van den anderen kant kwam, haar plotseling bij de keel greep en zoo hard kneep dat schreeuwen onmogelijk was. Gelukkig kwamen een paar late wandelaars op dat moment aan en bij hun komst nam de onbekende do vlucht. De juffrouw is naar hot politiebureau aan de Nas- saukade gegaan waar zij aangifte van het geval heeft gedaan. Het bleek dat zij aan weerszijden van den hals groote blauwe plekken gekregen had. Ver moedelijk is het den aanrander niet om het hand- taschje van de juffrouw te doen geweest. Hij heeft daar tenminste geen aandacht aan geschonken. Er is een vaag signalement van hem bekend. De man droeg een grijze overjas en een grijzen slappen hoed. Hij was ongeveer 1.80 meter lang. Motor tegen een boom. Bestuurder le /ensgevaarlijk gewond. In den afgeloopen nacht is op den rijksstraatweg onder de gemeente Alphen a. d Rijn de 23-jarige C. Meijer uit Den Haag, vermoed lijk tengevolge van den mist mot zijn motorrijwiel tegen een boom ge reden. M. bleek ernstige verwondingen te hebben op geloopen en is na verbonden te zijn in zorgwekken den toestand overgebracht naar het Diaconessen-zic Venhuis te Leiden. De 1 Meidag te Zaandam. Het raadsbesluit gesehorst. Bij het gemeentebestuur van Zaandam Is Zater dagavond van de regeering hel bericht ingekomen, dat, het raadsbesluit van Vrijdagavond, waarbij de 1 Meidag tot officieelen feestdag is verklaard, door de Kroon is geschorst In verband met de gemeentebegrooting en de op merkingen, welke dienaangaande door Ged. Staten zijn gemaakt, is bij het gemeentebestuur een brief ingekomen van den minister van financiën, waarin wordt meegedeeld, dat de uitkeering uit het ge- gemeentefonds, tot een bedrag van f 150.000, wordt in gehouden. Als gevolg daarvan hebben B. en W. gisteren een extra vergadering gehouden. Met de in die vergade ring genomen besluiten zal de gcmeontcraad ten spoedigste in kennis worden gesteld. Omtrent den aard dier voorstellen kon aan dc pers nog geen mededeeling worden gedaan. Treinontsporing in Friesland. Gistermorgen zijn bij het dorp Bozum tusschen Leeuwarden en Sneek van den trein, die ongeveer 11 uur uit Leeuwarlen was vertrokken, vermoede lijk door het te vlug overhalen van een wissel, eenige wagens uit de rails geloopen. De locomotief en de eer ste wogen bleven op de baan De sneltrein, die om half twaalf uit Sneek vertrekt, kon niet passeeren. De passagiers werden met inmiddels uit Sneek ge arriveerde autobussen vervoerd cm vertraging van andere aansluitingen te voorkomen. Persoonlijke ongelukken kwamen niet voor. De ma- terieele schade is gering. Het wegdek is ernstig be schadigd. Door een veeauto aangereden. Aan de gevolgen overleden. Zaterdagmiddag is een 35 jarige vrouw op de Croe- selaan te Utrecht door een grooten vreauto aangere den, waardoor zij zoodanig werd gewond, dat zij la ter in de Rijksklinieken, waarheen zij was overge bracht. aan de gevolgen is overleden Het ongeval Is aan een ongelukkige samenloop van omstandigheden te wijten. De juffrouw passeerde op haar fiets een koe, welke schrok voor een passeerende tram. Doordat het beest een zijsprong mankte, raakte de juffrouw het stuur kwijt met het gevolg, dat zij tegen den vracht auto opbotste. De chauffeur kon niet tijdig meer uit wijken. Hem treft geen schuld. Consternatie ln een der straten te Nijmegen In de keuken groote verwoestingen aan gericht Zaterdagavond omstreeks negen uur is ln het cen trum van Nijmegen een hevige gasontploffing ontstaan. De zeer talrijke menschen die zich op dat tijdstip ln de hoofdstraten bevonden werden opgeschrikt door een zwaren knaL Het bleek, aldus het „Hsbl." dat ln de keuken van het perceel Hoogstraat 11. bewoond door de familie Lemp- kens, de vrouw des huizes een ketel water op het gasfor nuis had gezet. Toen zij het gas aanstak, heeft zij niet gemerkt, dat de kraan van den oven van het fornuis openstond; daardoor vulde de oven zich met gas. dat op een gegeven oogenblik met een geweldigen knal, die ver ln den omtrek hoorbaar was, explodeerde. Het gasfornuis werd vrijwel geheel uit elkaar gesla gen. Door de geweldige luchtdruk werden er in de keu ken groote verwoestingen aangericht Van den inven taris van de keuken bleef niet veel heel, terwijl het pla fond en de muren zwaar werden beschadigd. Aan de straatzijde waren de ruiten stuk geslagen en de kozij nen ontzet Daar er op het oogenblik van de ontploffing zich nie mand in de keuken bevond, kwamen geen persoonlijke ongelukken voor. De ontploffing veroorzaakte zoo groote ontsteltenis, dat alle café's ln den omtrek leegstroom den. zoodat het in de omgeving van de plaats der ont ploffing nog gerulmen tijd zeer druk was. Persoonlijke bewapening in Amerika. Amerikaansch kolonel wil lederen man een revolver laten dragen. Uit Chlcago wordt het volgende gemeld: Tot bestrijding van de misdaad in de Vereenfgde Staten heeft kolonel Goddard, een deskundige op wa- pengebled en universiteitsprofessor ln de politieke we tenschap het voorstel gedaan, eiken goeden Amerl- kaanschen burger zijn eigen politieman te laten zijn en uit te rusten met een revolver. Door den eerzamen burger te bewapenen, zal men, aldus kolonel Goddard, den misdadiger ontwapenen, want hij zal zich dan nog wel eens bedenken, alvorens van zijn vuurwapenen gebruik te maken en het onge hoord aantal moorden ln Amerika ongeveer 12000 per jaar zal verminderen. Niet het Instrument, maar de persoon ls gevaarlijk, zegt kolonel Goddard en een verbod op het dragen van wapens, omdat zij den dood kunnen veroorazken. is even onlogisch, als wan neer men om dezelfde reden het autorijden zou ver bieden. Daarom propageert kolonel Goddard op het oogen blik ln de wetgevende vergadering van Illinois een wet, waarbij aan eerzame burgers verlof gegeven wordt ter bescherming een revolver bij zich te dragen en waarbij aan bekende misdadigers het ta bezit hebben van wa penen verboden wordt. Motorrijwiel in brand gevlogen. Uit Olst, 30 April: Zondagmiddag passeerde alhier per motorrijwiel op weg naar den kampioenschanswedstrijd te Deven ter, de heer Dammers uit Wijhe, met als duozitter den heer Bruggeman, eveneens uit Wijhe. Voor de fabriek der firma Lindhorst raakte de motor in brand. De bestuurder stopte onmiddellijk en sprong van het rijwiel. Hij bekwam geen letsel. De duozitter echter kwam te vallen en bekwam eenige brandwon den. De garagehouder A. van Keulen, die het ongeluk zag gebeuren, snelde met twee brandhluschapparaten toe, die echter ondeugdelijk bleken to zijn. Het motor rijwiel verbrandde geheel. De motorrijders zijn per auto naar Wijhe teruggekeerd. Spoorwegongeluk in Noord-Bohemen. 1 doode, 5 gewonden. Praag, 29 April (V.D.) Op het station te Bakov aan den Iser ln Noord-Bohemen heeft een ernstig spoor wegongeluk plaats gevonden. In den nacht van Vrijdag cp Zaterdag ls ten gevolge van een verkeerden wissel stand de sneltrein Pelchenberg—Praag ln volle vaart op een locomotief gereden, die werd gerangeerd. De belde locomotieven werden volkomen ln elkaar gedrukt, de wagens werden zwaar beschadigd. Een persoon werd gedood, 59 gewond, van welke 10 ernstig. TOT INSPECTEUR BENOEMD. Onze vroegere plaatsgenoot, de heer P. N. Rogge veen, thans ontvanger der registratie en domeinen te Waalwijk, ls met Ingang van 1 Juni aa. benoemd tot Inspecteur der registratie en domeinen te Leeuwarden tweede afdeellng. EERVOL ONTSLAG VERLEEND. Aan Mr. J. E. Poe rink, vroeger ontvanger der re gistratie en domeinen alhier, thans inspecteur der re gistratie en domeinen te 's-Hertogenbosch is met Ingang van 1 Mei op ztjn verzoek eervol ontslag verleend als zoodanig. OPENING NIEUWE ZAAK. Woensdag S Mei opent onze plaatsgenoot de heer P. Foppema zijn zaak ln 't perceel Molenstraat C 34, ln aardappelen, groenten en fruit. Naar de heer Foppema ons verzekerde zal hij zijn cliënten met prima waar van dienst wezen. Ter gelegenheid van de opening zal leder kooper een aardige attentie ontvangen. Voor bijzonderheden verwijzen we naar de advertentie voorkomend ln dit blad. KEGELSUCCES. In aansluiting op ons kegelbericht, elders in dit num mers onder de aportrubriek. deelen we nog mede dat Mevr. De Boer—De Moor, lid der kegelclub „Vredelust", ais corpsgoolsteT bulten clubverband met 65 hout den eereprijs, zijnde een zilveren taartenschep, won. Op den eersten Meidag vierde de afdeellng Schagen der S.D.A.P., In samenwerking met den Schager Be- stuurdersbond en de soc. dem. Vrouwenclub te Schagen haar Meifeest ln de tooneelzaal van hotel Igesz. De zaal was voor deze gelegenheid kwistig met groen en bloemen versierd, terwijl de vele spreuken langs de wanden het aanzien ten zeerste verhoogden. Om even 8 uur opende de heer Smit als voorzitter van dezen avond met een hartelijk woord van welkom. Het deed spr. genoegen te mogen constateeren. dat nog nim mer te voren een Meifeest door zooveel belangstellenden was medegevierd, Iets, waaruit spr. meende te mogen constateeren. dat de belangstelling voor het doel en streven der S.D.A.P. groeiende ls. Wel doet het wereld gebeuren de gansche menschheld met zorg en angst vervuld zijn, aldus spr., maar niettemin groeit de S.D.- A.P. voorspoedig. De wijze waarop de regeering op treedt, doet wel vrees ontstaan, maar de S.D.A.P. gele deren blijven hecht aaneengesloten. Men blijve paraat en trede dapper den vijand tegemoet (donderend opplaus). Na de openingsrede hield de heer W. v. d. Vall uit Heiloo een rede. De feestredenaar van dezen avond had als onderwerp gekozen „Een dag van vreugd en strijd.' Er is vreugde om de groote solidariteit, welke meer en meer aanden dag treedt, vreugde voor de schitterende wijze, van samenwerken, vreugde omdat dagelijks weer blókt dat de socialistische Idéé veld wint. Er wordt ge streden over de gansche wereld. Spr. wijst op Sovjet Rusland, op Dultschland, waar de Jodenvervolging een smet werpt op al wat zich beschaving pleegt te noemen. Dultschland ln 1933, waar men niet aarzelt om de weer- looze mensohen het Hakenkruis ln 't naakte lichaam te branden als een blijvende aanklacht tegen 't brute ge weld. In weemoed gedenkt spr. de groote dooden, als Domela Nleuwenhuls. Troelstra en Querido. die een lich tend voorbeeld zullen blijven op de verdere paden der socialistische beweging. Zij gaven levenswarmte en ge ven moed om verder te gaan. Even staat de spreker stil bij de achter ons liggende verkiezingen, waar een gebiedend halt werd toegeroepen aan al wat rood ge tint is. Maar het zal den moed niet doen verflauwen om te blijven strijden voor 't heilig ideaal. Misbruik la er gemaakt van de nood der tijden, maa eens zal weer de roode vaan vrijuit wapperen. Nooit zijn de socialisten zoo fel bekampt als In dezen tijd. Het zal sleohts een aansporing zijn om de vuisten te ballen en uit te roe pen: „Luctor et emergo" Ik worstel en kom boven Deze mooie rede werd door een donderend applaus onderstreept Daarop trad voor de eerste maal het duo Nabarro voor 't voetlicht. En 't dient gezegd al direct wist dit paar aller harten te veroveren. Bij elk optreden viel hen een welgemeend en welverdiend applaue ten deeL Laten Barometerstand op Dinsdagmorgen 8 uur: 765 m.M. Vooruitzichten: Vrij goed weer. Temperatuur: 9 gr. C. is 48 gr. F. INRICHTING VOOR OOGONDERZOEK. FIRMA GEBR. ROTGANS. Hooqztlde E 103, Schagen. Gedipl. Opticien Refractionist, Het oogonderzoek doen wij gratis. we niet ln finesses treden, maar volstaan met te zeg gen, dat het duo Nabarro de verwachtingen verre heeft overtroffen. Op 't rijk voorziene progamma stond vervolgens de aanbieding van een clubvlag aan de Soc. Dem. Vrouwen bond. Nadat de heer B. Orsel, die daartoe was uitge- noodlgd, een korte, maar klare uiteenzetting had ge houden en aan de maakster van de vlag hulde en dank had gebracht, was 't moment daar, waarop de schenk ster en maakster. Mevrouw A. Zwaag, de vlag ont hulde. Men stond in verbazing toe te zien. Een magnifie ke vlag, waarin op kunstzinnige wijze de emblemen van de vrouwenclub in rood waren aangebracht, werd' ons getoond. We kunnen niet nalaten onze bewonde ring uit te spreken voor dit werk, dat getuigt van groote kunstzin en liefde voor de arbeidersbeweging. Daarop zongen allen Mevrouw A. Zwaag 't Vlaggen- lied toe. gemaakt door den heer A. Zwaag. Namens de vrouwenclub „Schagen" bood Mevr. Kra mer aan Mevrouw Zwaag een bloemenhulde aan, wat, gehoord het applaus, geheel was naar den zin der vele aanwezigen. Nadat het duo Nabarro ons nog op eenige nummere had vergast, brak de pauze aan. Het tweede gedeelte van 't programma opende met de opvoering van de propagandistische één-acter „Uit gediend" Dit stukje werd door de medespelenden op lofwaardige wijze vertolkt en we brengen een woord van hulde aan leider, speelster en spelers. Een tableau, „Ontwapening" genaamd, liet aan dui delijkheid niets te wenschen over. Dit was inderdaad een welgekozen en treffende vertolking van de vredes- idée. Zeer terecht kon de voorzitter in zijn aluitings- woord gewagen van een in alle opzichten geslaagden avond. Een zeer geanimeerd bal hield de aanwezigen nog langen tijd bijeen. De afdeellng Schagen heeft het 1- Meifeest op luisterrijke wijze gevierd! ALKMAAR, 29 April 1933. Op de heden gehouden Botermarkt werd betaald voor Fabrieksboter le soort 7077% cent, 2e soort 65 —70 cent per pond. Eieren (groothandel) f 22.30. Eendeleren f 1.60. ALKMAAR, 29 April 1933. Op de heden gehouden Piepkuikenmarkt waren 65 kisten en 2 korven aangevoerd. De prijzen waren 67% 77% cent per K.G. Handel stug. ALKMAAR, 29 April 1933. Op de heden gehouden veemarkt waren aanvoer en prijzen als volgt: 1 paard f 70; 75 melkkoeien f 70 190, pinken f 3560; 100 nuchtere kalveren (slacht) t 2—9; 107 schapen: vette f 1015, overhouders f 8 12; 35 lammeren f 410; 4 bigzeugen f 4065; 22 schrammen f 14—19; 104 biggen (10 weken) f 10—15; 3 bokken en geiten f 5—0. Varkens handel goed, ove rigens matig. ALKMAAR, 29 April. Aangevoerd: 295000 kipeieren 56—58 Kg. f 22.20, 58 —60 Kg. f 2.20—2.30. 60-62 Kg. f 2.20—2.40. 62—64 Kg. f 2.30—2.50, 64—66 Kg. f 2.40—2.70, 68000 eendeleren f 1.40—1.60. WARMENHUIZEN, 29 April. Aangevoerd: 9900 Kg. roode kool le kw. f 4.707.50, 2e kw. f 3.30. 5050 Kg. gele kool le kw. f 2.20—3.90. 2e kw. f 1.50. 44800 Kg. D. witte kool le kw. f 0.60—0.70, 7250 Kg. uien f 0.900.90, grove f 0.80, drielingen f 0.80, 800 Kg. peen f 0.60, 4300 Kg. bieten f 0.60. PURMEREND, 1 Mei 1933. De prijzen op de voorjaarsmarkt waren als volgt: melkkoeien f 100190; geldekoelen f 80160. pinken f 5575, graskalveren f 3555, Aangevoerd waren 2333 runderen. De handel was matig. ALKMAAR, 1 Mei 1933. Aangevoerd: 39 vette koelen f 100205. handel rede lijk; 10 vette kalveren f 50110, vette kalveren per kg f 0.801.10, 101 nucht. kalv. slacht f 212, 328 vette varkens zware per Kg. 2933 cent AMSTERDAM, 1 Mei 1933. Binnenl. granen. (Boerennoteering). Rogge f 44.50, chevaliergerst f 55.25, haver f 4.506, dulveboonen f 8—9, paardeboonen f 6—5.50, groene erwten f 1113, alles per 100 Kg., karwijzaad f 11,25, blauwmaan- zaad f 2930 per 50 Kg AMSTERDAM, 1 Mei. Vee. Ter veemarkt waren heden aangevoerd: 588 vette koeien, waarvan de prijzen waren; le kwaliteit 56—60 ct„ 2e kwal. 4454 ct., 3e kwal. 33—42 ct., ner K.G. slachtgewicht; 56 melk- en kalfkoeien f 100— 160, 174 vette kalveren le kwal. 5256 ct., 2e kwal. 4450 ct, 3e kwal. 30—42 ct. per K.G. levend gewicht; 131 nuchtere kalveren f 1.50—3.50, 121 schapen f10 14, 636 varkens vleeschvarkens 96—110 Kg., zware varkens 37—38 ct., vette varkens 3435 ct. per K.G. slachtgewicht; 21 paarden f55—100. Aan het abottoir werden aangevoerd 4 wagons geslachte runderen uit Denemarken. NOORDSCHARWOUDE, 1 Mei. 200 K.G. uien, drielingen f0 80, uien f0.80; 900 Kg. peen fl.50, 650 kg. kroten f0.60, 14200 Kg. D. witte kool f0.66—0.80, doorgedraaid: 650 kroten, 12.800 Deen. ALKMAAR, 1 Mei. Aardbeien, per 100 doos f1040; andijvie per 100 st. f 1.26—4.50; Asperges per 100 bos f 15—48, bloem kool I f 1825. idem II per 100 st. f 1015; gele kool per 100 kg. f2.90—4.10, kropslper 100 st. f2.90—5.20, komkommers per 100 st. f 1224; prei per 100 bos fl.905.70. postelein per bakje f 0.66--1.15, rabarber per 100 bos f 3.50—5.50, radijs per 100 bos f 1.76-5.60, roode kool, per 100 Kg. f3.50, selderie per 100 bos f 2.60—6.20, spinazie grond f 10—25; dubcle spercie- boonen per 100 Kg. f4041. tomaten per lOOkg. f31 32; uien per 100 kg. f 0.80—1.60, wortelen per 100 bos f 7.50—12.50, witlof I per 100 pond f5.509.50, idem II fl.50—3.50. BROEK OP LANGENDIJK, 1 Mei. 1000 Kg gele kool f4.104.30, 4000 Kg. Deensche wit f 0.600.70, 1500 Kg. uien. gele uien fO.80—1 10, groote uien f 1.20—1.30, 800 kg. peen f0.60, 9000 kg. bieten f .60.

Schager Courant | 1933 | | pagina 7