1 complete Kuiskamer i Per H.A.B.O. D. K. W. Motorrijwielen Woon- en Winkelhuis JAN M0EJES - Heerhugowaard Noodlottig ongeluk in Britsch-Indië. Ghandi weer in vrijheid Raad Heerhugowaard. C. Roggeveen Cz., I* 125.00 I PRIJS f 39.00. C. Roggeveen Cz. ERNSTIGE AUTOBOTSING Advertentiën. 30 MEI a.s., op Burgers E.N.R. f 42.50. H.v.Weelde, Schagen Opgave enz. Stationsweg 310, Telefoon 1286, Alkmaar, G. ANNEVELDT, Marie's Melkbron II, afg. Barometerstand op Zaterdagmorgen 8 uur: 762 m.M Vooruitrichten: Kans op regen. Temperatuur: 14 gr. C is 57 gr. F. INRICHTING VOOR OOGONDERZOEK. FIRMA 6CBR. ROTGANS. Hooqzljde G 103. Schagen. Gedipl. Opticien - Refractionist. Het oogonderzoek doen wij gratis. DE NIEUWE TWEEDE KAMER. In totaal hebben thans 83 leden van de nieuwe TweedeKamer hun benoeming aangenomen. Donderdag kwam bij het Centraal Stembureau be richt binnen, dat generaal Snijders voor zijn benoe ming bedankte. 200 arbeiders bij een bruggenbouw door de rivier meegesleurd. Reuter verneemt uit Ahmadabad: Tweehonderd ar beiders, die werkzaam waren bij den bouw van een Ibrug over de Moj in den staat Gondal, zijn door den stroom meegesleurd toen de rivier buiten haar bed ding trad. Wellicht maar twee dagen vasten. Uit Silma wordt gemeld, dat Gandhi waarschijnlijk in vrijheid zal worden gesteld na twee dagen vasten, al- zoo Woensdag a.s. Van bevoegde zijde wordt medegedeeld, dat Gandhi reea heden onvoorwaardelijk zijn vrijheid zal terug krijgen. Vrijdagmiddag vergaderde de raad dezer gemeente onder voorzitterschap van den burgemeester, den heer ,W. van Slooten. Na de opening werden de notulen onveranderd vast gesteld. Ingekomen was een telegram van den heer Bliek, dat hij zijn benoeming als hoofd van de O. L. school no. 4 niet aanneemt. Verder een verzoek van de muziekvereen. „H.U.G.O." om het slagen van het concours, dat deze maand in verband met het 10-jarig bestaan van genoemde vereen, alhier zal worden gehouden, te helpen bevorderen door een lauwerkrans, een medaille of een som gelds beschik baar te stellen. De heer Groenland wilde een goede krans geven met een inscriptie. Spr. stelde voor een bedrag van ongeveer f 25 daarvoor uit te trekken. De heer Wijnker vond dit bedrag in verband met den toestand te hoog. De heer Kostelijk was het met den heer Groenland eenB, spr. vond ook een krans met inscriptie beter dan een som gelds. En als het gemeentebestuuer zooiets geeft, dan kan het niet een goedkoope zijn. Spr. stelde ook voor een bedrag van ongeveer f 25 te besteden. De heer Wagenaar zei, dat hij wel het belang van de muziek inzag, maar voor spr. was het een groote moei lijkheid, dat weer de Zondag in het concours betrokken wordt. Verder vond spr. het vreemd, dat de vereeniging ook een dergelijk verzoek gericht had aan de commissie van bijstand voor het electrisch bedrijf. Besloten werd een krans te geven van f 18, met in scriptie ongeveer f 20. Verder was er een verzoek ingekomen, om in verband met het 50-jarig bestaan van den A.N.W.B. toeristen bond voor Nederland, een bedrag van f 5 beschikbaar te stellen voor een huldeblijk. Verzoek Ingewilligd. Advies van de commissie van bijstand voor het elec trisch bedrijf, om in verband met een verzoek van de muziekver. H.U.G.O. een medaille van f 6 beschikbaar te stellen. Aldus besloten. Verzoek van den heer Wokke, om hem aan wat geld te helpen tot uitbreiding van zijn zaak. daar hy tegen woordig niet meer in de behoeften van zijn gezin kan voorzien. De Voorzitter lichtte het verzoek toe, en adviseerde het verzoek in te willigen. De heer Kostelijk zei, den heer Wokke goed te ken nen, maar spr. betwijfelde het of geld voor dezen per soon wel zou helpen, spr. was bang, dat het toch zou verdwijnena. Als toch steun gegeven werd, zou spr. gaarne zien, dat er strenge controle op gehouden werd, dat het geld werkelijk aan het bedrijf werd besteed. De heer Tromp was er niet voor direct geld te geven, vond het beter, dat de gemeente voor een bepaald be drag borg stond bij zijn leveranciers. Besloten werd met 6 tegen 4 stemmen te probeeren den heer Wokke te helpen. Tegen de heeren Kooij, Kostelijk, Pool en Wagenaar. Verzoek van den heer Peereboom, om het in de vo rige vergadering genomen besluit om maar één nood slachtplaats in de gemeente te houden, in te trekken, «n hem vergunning te geven in zijn nieuwe bedrijf ®an den Basserweg weer een noodslachtplaats te hou den. Do heer Kostelijk zei, dat de raad in de vorige ver gadering een verzoek van den heer Appel, om hem alleen het noodslachten te geven, had ingewilligd, zon der dat dit punt op de agenda had gestaan. Daarom dacht spr. nu het recht te hebben, over deze zaak nog een en ander te zeggen. Spr. zei, dat door dit besluit de concurrentie werd uitgeschakeld. Spr. betwijfelde het of dit in het belang was van de gemeente en zeker vond spr. het in strijd met de belangen van de boeren. De heer Krom zei, dat Appel niet de noodslachter is, maar dat in zijn perceel de noodslachtplaats is. Een ieder, die vee heeft voor de noodslachtplaats, kan daar dat vee zelf slachten, ook Peereboom kan dat dus doen. Spr. kon niet inzien waarom het noodig zou zijn, nog een noodslachtplaats ln het Zuldelnde te hebben. Spr. vond dan ook geen termen aanwezig om het be sluit der vorige vergadering in te trekken. De heer Wagenaar zei, dat vele menschen wel klachten hadden over den afstand naar Appel, zooals de boeren aan den Westdyk. Voor hen staat de sla gerij van Peereboom op een zeer geschikte plaats. Spr. vond dan ook een tweede noodslachtplaats wel ge- wenacht. Voorzitter zei, dat als er een tweede noodslachtplaats k^mt. het beter is, dat deze dan In het Noordeinde zal komen. Tegen de nieuwe slagerij van den heer Pee reboom als noodslachtplaats, had spr. dit bezwaar, dat HOOGZIJDE 114. - Tel. 73. SCHAGEN. Wy leveren U voor slechts bestaande uit: 1 modern Dressoir, bladmaat 140 c.M., met schuifglazen 1 eiken Schuiftafel. 4 eiken Stoelen met veeren en bekleed 2 eiken Fauteuilsmet effen Velours. EXTRA AANBIEDING! Modern Dressoir met gepolitoerde paneel deuren en schuifglazen, Ziet de Etalages. Levering franco. Aanbevelend MEUBELMAGAZIJN. de slagerij in een dichtbebouwd gedeelte van den Basserweg staat De heer Kooy had tegen dit laatste bezwaar van den Voorz. het argument dat de nieuwe slagerij van den heer Peereboom zeer modern wordt ingericht Er zal een anti-septische put komen, waardoor cadavers, al worden ze 3 weken lang niet afgehaald, geen hinderlijke stank zullen verspreiden. De heer Wagenaar was het niet met den voorzitter eens, dat een noodslachtplaats in het Noordeinde meer noodzakelyk is, dan een tweede in het Zuideinde. Besloten werd het contract met den heer Appel over 3 maanden op te heffen en de zaak van Peereboom nog eens onder oogen te zien. Hiertegen stemden de heeren Krom en Tromp. Hierna was aan de orde het voorstel van B. en W. om de kosten te betalen voor het vervoer van eenige kinderen uit het Zuidelnde naar de openbare lagere 3chool no. 1. Voorzitter had met de ouders van de be trokken kinderen, die in Oudorp naar school gingen, gesproken en had van hen vernomen, dat ze bezwaariyk in de kosten konden bydragen. De heer Wagenaar vroeg of het beslist noodzakelyk was, dat de gemeente alle kosten voor haar rekening nam. Voorzitter deelde mede, dat als de gemeente niet alles betaalt, de ouders hun kinderen naar Oudorp laten gaan en daar kunnen we niets tegen doen, terwyi ze hier op de school noodig zijn om het aantal leerlingen noodig voor het in stand houden van een tweemans-, school, te blijven houden. Verder deelde spr. nog mede, dat de kinderen niet heelemaal naar de school ge bracht worden, maar slechts tot den hoek Rustenbur- gerwegMiddenweg, zoodat ze toch nog een tamelijk groot stuk moeten loopen. De heer Kostelijk stelde het voorstel van B. en W. op zeer hoogen prijs. Op deze manier wordt voorko men. dat we een éénmansschool krijgen, of dat de raad weer een besluit neemt tot opheffing, waaruit weer zou voortkomen, wrevel onder de bevolking en inmenging van gedeputeerde staten. Met algemeene stemmen werd het voorstel van B. en W. aangenomen. Voorstel van B. en W. om de geldleening van f 4000 waartoe in een vorige vergadering besloten is aan te gaan de bank voor Ned. gemeenten. Zonder hoofdelijke stemming aangenomen, Voorstel van B. en W. om, als het doorgaat, aan te sluiten by de Thermochemische fabrieken te Woer den. Voorzitter deelde mede, dat het contract 15 jaar duurt. De onkosten, die 2 cent per inwoner en 2 cent per H.A. zullen bedragen, kunnen niet hooger, maar wel lasrer worden. Dit voorstel werd met algemeene stemmen aangeno men, ook omdat de destructor by Schagen niet rendee- rend werkt, zoodat men er daar niet zeker van kan zyn, dat de prijs niet stygt. Vaststellen verordening voor het aanstellen van een veld waoh ter. Ongewyzigd vastgesteld. Voorste! van B. en W. om den heer Van Twuijver, die spoedig 25 jaar onderwijzer in deze gemeente zal rijn, een huldeblijk aan te bieden. Aldus besloten. Werd overgelaten aan B. en W. Naar aanleiding van hot in het armenhuis komen van de wed. A. Komen, had de heer Kostelijk aan B. en W. gevraagd, wat of er met haar eigendommen zou ge beuren. Voorzitter deelde mede. dat haar eigendommen, w.o. een huisje met erf en 5 snees bouwland aan het armbe stuur gekomen was. Bij het huisje zal onderzocht wor den of het nog bewoonbaar is. Spr. had den gemeente opzichter al gezegd, een onderzoek in te stellen. De heer Kostelijk zei nog, dat nu de gelegenheid gunstig was een sleoht huis onbewoonbaar te verklaren De heer Wagenaar had graag gezien, dat er van de zijde van de overheid in de gemeente wat gewerkt waa tot herdenking van Prins Willem van Oranje. Ook had de overheid z.i. op de burgerij eenige drang moeten uit oefenen op den dag waarop de vierhonderdste geboorte dag van Willem I herdacht werd, de vlag uit te steken. Voorzitter antwoordde, dat de gemeentekas niet toeliet festiviteiten te geven, verder waren er op de scholen portretten van prins Willem van Oranje uitgereikt Drang op de burgerij om de vlag uit te steken was vol gens spr. niet noodig, daar er in de kranten genoeg over geschreven was. Hierna sluiting. PETTEN. De heer D. C. v. Reijeridam, te Alkmaar, is voor nemens in 't Korfwater een zomerwoning te doen bouwen. Een bewijs te meer, dat Petten hoe langer hoe meer als zomerverblijfplaats in trek komt WIERINGERWAARD. Als beheerder der kaasfabriek „De Volharding" G.A. is benoemd de heer N. Hofsté, assistent aan de zui velfabriek te Opmeer. Met deze stonden op de voor dracht de heeren G. Nes te Lutjewinkel en D. A. Schaap, Stompetoren. De heer Cor Bakker Cz. werd benoemd als contro leur-stamboekhouder van de fokvereeniging en werd tevens belast met het controlewerk aan de fabriek. BREEZAND. Bij onderhandsche aanbesteding van een landhuis je, voor rekening van den heer C. Rezel te Hippo- lytushoef te bouwen, was de heer P. Broers, aanne mer alhier, de laagste inschrijver. Het werk is aan hem gegund en zal worden uitge voerd onder architectuur van den heer W. A. Hoep. W ARMENHUIZEN. Coop. Boerenleenbank. Bovengenoemde bank vergaderde dezer dagen in het Patronaatsgebouw. Wegens niet aanwezig zijn van den heer K. Molenaar, werd deze vergadering ge leid door den heer Jn. de Groot Na de opening van den voorzitter, werd voor deze vergadering als Secretaris aangewezen de heer Jac. van Baar Sen., die daarna onmiddellijk de notulen der vorige jaarvergadering voorlas, welke onveran derd onder dankzegging werden goedgekeurd. Als leden van het stembureau werden aangewezen de heeren A. en J. Tesselaar Gz. Uit de rekening 1Ö32 bleek, dat de winst was f 682.41, tegen f 1.420.60 vorig jaar. De heer Jac. Blokker adviseerde namens de reke ning-commissie tot goedkeuring van de rekening en balans. Volgens het jaarverslag bedroeg het aantal leden dezer bank op 1 Jan. 1032 167 en op 1 Jan. 1933 164. Op 1 Jan. 1932 bedroeg het aantal loopende spaar boekjes 332 en op 1 Jan. 1933 322 stuks. Het aantal voorschotten bedroeg op 1 Jan. 1932 169 stuks tegen 174 stuks op 1 Jan. 1933. In 1932 zijn 17 bestuursver gaderingen gehouden, waarvan 9 gecombineerd met den Raad van Toezicht. Als lid van den Raad van Toezicht Is met groote meerderheid van stemmen herkozen de heer Ant. Nannes. Het bestuur stelde vervolgens voor de rentestandaard voor 1933 te bepalen op: loopende rekening debet 43/; loopende rekening credit 3% spaargelden 3% aldus besloten. Voor de rondvraag sprak de voorzitter nog een en kei woord over de achterstallige rente. Spreker spoor de de leden aan zooveel als het mogelijk is de ver plichtingen na te komen, zulks ter voorkoming van onaangenaamheden. Hierna sluiting. WINKEL. Het plaatselijk crisiscomité organiseert ter verster king zijner financiën, een verloting, en doet ter ver krijging daarvan een beroep op alle ingezetenen om daarvoor iets beschikbaar te stellen, en een zoo groot mogelijk aantal prijzen beschikbaar te kunnen stel len. De verloting zal omvatten1000 loten ad 25 ct. per lot. Het comité is voornemens met een auto rond te gaan en huis aan huis in ontvangst te nemen het voor deze verloting beschikbaar gestelde, en hoopt, vertrouwende op de welwillende steun der ingezete nen, te zullen slagen. Wagen met groote snelheid op een rij wachtende auto's Ingereden. Een doo- de en een zwaar gewonde. Groote materieele schade. Gistermiddag omstreeks vijf uur was de Hoorn brug in den rijksweg RotterdamDen Haag geopend. Op den nieuwen weg, die op de brug aansluit, begon zich een rij van uit de richting Rotterdam aanko mende auto's te formeeren. Toen zich ongeveer tien auto's hadden opgesteld, naderde uit dezelfde rich ting een auto met zeer groote snelheid. De bestuurder schijnt niet tijdig genoeg te hebben opgemerkt, dat hij moest stoppen; het kan ook zijn, dat de remmen weigerden In eik geval is de wagen met groote snelheid op den achtersten auto van de stilstaande rij gereden. De mannelijke bestuuder van den aankomenden auto werd op slag gedood. Een vrouwelijke passagier, die naast hem zat, werd zeei zwaar gewond. De auto zelf was nagenoeg vernield De schade aan den aangereden auto en aan een voor dezen staanden wagen, waartegen hij was aange schoven, was eveneens zeer groot. De belangstelling voor het ongeluk was uiteraard groot. Dit heeft geleid tot een tweede aanrijding, die gelukkig slechts materieele schade veroorzaakte. Een autobestuurder, die passeerde, liet zijn aandacht door hetgeen van het eerste ongeluk te zien waa zoodanig afleiden, dat hij met zijn auto tegen een stil* staanden wagen aanreed: beide wagens kregen averij. ZONDAG 7 MEI 1983. EVANGELISATIE. Schagen, vóorto. 10.30 uur. de heer Alberts, v. A'dam. Nam. 530 uur, de beer Hofman, van Amsterdam. Nagekomen Berichten. 'T ZAND. Na onderhandsche aanbesteding is door het Dept. van Defensie aan den heef P. Tuin, aannemer alhier, opgedragen den afbouw van het tonnenmagazijn. 2e gedeelte, ten behoeve van het loodwezen te Den Hel der. Na een verblijf van 2 dagen en nachten aan den openbaren weg (Korteweg) waarbij ook den nacht in de buitenlucht werd doorgebracht, zijn Donderdag avond een tweetal zwervers man en vrouw door de gemeente- en rijkspolitie opgebracht. We vernamen dat bedoelde personen vrijwel doorloopend onder den invloed waren door overmatig gebruik van brandspiritus. De vrouw was bij de overbren ging niet in staat om te loopen, weshalve gebruik werd gemaakt van een auto. VEENHUIZEN. De heer J. J Bliek van Baarn, die hier tot hoofd der O. L. S. no. 4 benoemd was, heeft voor die betrek king bedankt. GEMEENTE SOHAGEN. Geboren.: Kees, zoon van Jan Koning en Lucristlna van der Hoeven. Ondertrouwd: Auke de Haan, 25 jaar, filiaalhouder, te Opsterland en Maria Elsje Schoorl, 25 Jaren, zonder beroep, te Schagen. Gerrit Jacob Hollander, oud 28 ja ren, grondwerker, te Anna Paulowna en Meinouwfje Klasina Meuleveld, 20 jaren, zonder beroep, te Schagen. Gerrit Jan van den Brink, 26 jaren, bakker en Alida Veenstra. 24 jaren, zonder beroep, beiden te Schagen. POLITIE. Gevonden: een portemonnaitje; een vul potlood; een klnderjasje. Verloren: een polshorloge. EgBRVF.TT.TNG SCHAGEN, 4 Mei 1933. Aangevoerd: 150.000 kipeieren: 52—54 Kg. f 130, 55— 57 Kg. 2—2.20. 58—60 Kg. f 2.10—230, 61—63 Kg. f 2-20 —2.40. 64—67 Kg. f 2.40—2.50, klein f 130; 8000 eend- eieren f 1.70; 30 kalkoeneieren f 4.804.90, alles per 100 stuks. HELDERSCHE ELhlRVEILING4 Mei 1933. Aangevoerd: 26372 kipeieren: 52—54 Kg. f 2, 55üff Kg. f 2.30—2.50, 58—60 Kg. f 2.20—2.70, 61—63 Kg. f 230—2.70, 64—67 Kg. f 2.90—3; 977 eendeleren f 150— L70, allee per 100 stuks. BROEK OP LANGENDLJK. 5 Mei. Aangevoerd: 1300 Kg roode kool f 6.60, doorschot f 2.30, 3600 Kg. gele kool f 150—5.30, 14000 Kg. D. witte f 0.60—0.70, 4500 Kg. uien f 030-030. grove f 0.80—030, 10000 Kg. bieten f 0.60, 111 Kg. tomaten A f 44, B f 44, C f 39.40. WARMENHUIZEN. 8 MeL Aanvoer: 5050 Kg. D. witte kool f 0.60. NOORDSCHARWOUDE, 5 Mei. Aangevoerd: 8000 Kg. kroten f 0.60, 4100 Kg. roode kool t 3.90—6.20, doorschot f 1.50, 12200 Kg. D. witte kool f 0.60—0.90. 9300 Kg. gele kool f 1.50—5.20, door- schot f 0.60. Doorgedraaid: 8000 Kg. kroten, 3700 Kg. D. witte kool. AMSTERDAM, 5 Mei 1933. Zeeuwsche bonten f 0.65—1.40, ld .blauwen f 0.65—1.40, id. eigenheimers f 0.4O—050, ld. Bevelanders f 0.80— 0.70, LJpolder Bevelanders f 0.60-0.70 per 70 K.G. Rij per muizen (nieuwe oogst) f 25 per 100 Kg., Anna Paulowna zand f 1-25—150, id .rood star f 0.40—0.70, Hlllegommer zandaardappelen f 1.251.60 per 70 Kg, Wee tl. muizen (nieuwe oogst) f 80, Winter Malta f 8— 9. Zomer Malta f 19—20, per 100 Kg.. Flakkeesche elgenbelmeres f 0.400.50, Spulsche eigenheimers t 0-40 —0.50, td. eigerh. poters f 0.40—0.85 per 70 Kg. ALKMAAR, 5 Mei 1933. Op de heden gehouden Graanmarkt waren in to taal 268 H.L. aangevoerd als: 20 H.L. voertarws f3.40; 47 H.L. gerst chev. f 4.12Vfc—f 4.30; 119 H.L. haver f3.50f4.25; 24 H.L. boonen, w.o.: bruine boo- nen f7f 10.50, duivenboonen f8.50—f 11; 39 H.L. karwijzaad f2—f8; karwijzaad f22; 19 H.L. erwten, w.o.: groene erwten (kleine) f 14, groene erwten (groote) .f 17—f 18, grauwe f 4—f 12, vale erwten f 6—f 9. Alles per 100 K.G. Handel stug. ALKMAAR, 5 Mei 1933. Op de heden gehouden kaasmarkt waren ln totaaf 70 stapels, wegende 135000 K.G. kaas aangevoerd, waarvan de prijzen als volgt: Fabriekskaas: 46 sta pels Kleine f22, 7 stapels Commissie f23 R. f21 BL Boerenkaas: 3 stapels Kleine f 19.50; 14 stapels Com missie f24. Alles met rijksraerk. Handel goed. ALKMAAR, 5 MeL Aardbeien per doos 1038 oent, andijvie f 0.804.90, bloemkool I f 1825. H f 10—15. kropsla f 25.20. kom kommers f 10—20. per 100 stuks, aaperges f 0.15—0.94, prei f 050—230. selderie f 2.904.90, rabarber f 14. raapstelen f 0.301. radijs f 0303.10. wortelen f 4.5011 per 100 bos, postelein f 0.35035, spinazie f 0.100 3S per bak. roode kool f 1504.40, uien f 0.60—1.60 per 100 Kg., snliboonen f 46, dubbele spercleboonen f 54, to maten f 20—33, witlof I f 750—11, U f 2—4 per 100 pond. IN PLAATS VAN KAARTEN. Ondertrou wd: G. LANDMAN Pz. en G. VISSER Pd. Strook, Kolhorn, 5 Mei 1933. Huwelijksvoltrekking 19 Mei a e Winkel. Notaris J. KOÜMEN te Wieringer- waard zal les avonds 8 uur (Z.T.) in het café van den heer VAN DER WOUDE te Wieringerwaard, In het openbaar verkoopen: Een flink m. schuur en erf te Wieringerwaard groot 2 Aren. 57 Centiaren., waarin gevestigd is een reeds lang be staande kruideniersaffaire en een brandstoffenhandel. Eigendom van den heer W. HA- VERKORN. Het perceel is te aanvaarden bij de betaling der kooppenningen en inmiddels alt de hand te koop. I Vraagt voor UITBREIDING UWER LICHTINSTALLATIE of REPARATIE v. Uw ELECTR. INSTRUMENTEN prijs aan by t Morgen, 7 Mei. n. Bloemvelden-Noordwijk enz. Vertr. 1 u. Pr. f 1.50 14 Mei, Haarlem en Omstr., Haarl.meer, Schiphol. V. 1 uur. Pr. f140 Hemelvaartsdag: 7 Prov. tocht rond IJselmeer, V. 630 uur. Pr. f5. Idem naar Groot Mazlek-Concours L h. Gooi. Ree'ame-prijs f 1.50 lste Pinksterdag: Rondtocht d. h. Gooi, Utrecht, enz. V. 9 u. Pr. f3. 2de Pinksterdag: naar Arnhem en Omstreken. V. 8 uur. Prijs f4.— Beide Pinksterdagen n. Brussel en omstr. Log. enz. inb. sl. f 14.—» 12 Juni: Pracht tocht door 4 Landen (5 dagen) Hotels en maaltijden enz. inbegr. Reclame dagprijs slecats f 9.— Vertrek vanaf Garage te ALKMAAR Stationsweg. en alle bekende Kantoren. Probatum Flevo B. en W. Enit f 46.50 f 45.— f 45.— f 38.— Dames- en Heerenrijwielen vanaf 127.50 Gebruikte Dames- en Heerenrijwielen. Rijwielhandel, OUDESLOTSTRAAT - SCHAGEN. PRIMA RABARBER tc koop, C W Al BOER, Tweewegen, Wieringerwaard. thans vanaf J 275. TER DEKKING BESCHIKBAAR: Opbr. M. 3-j. 6386 K.G., 3,87 v., 247 K.G vet, 330 melkd V.M. 9 j. '0609 K.G. 3.80 v.. 403 K.G. vet, 330 melkd. (Sophie 10). Dekgeld f2.50 voor gezonde koeien; C. WAIBOER, Tweewegen, Wie ringerwaard. Bij K. SCHENK Kz. te Wieringer- waard, de goedgekeurde eenj. Stamboekstier Wodan Frans 20. Hekgeld f2.50. Stamboekkoeien f3. Verschuldigd bij de eerste dekking. Verdachte koeien worden gewei gerd.

Schager Courant | 1933 | | pagina 10