1 complete Huiskamer Rosenbeig's krans. geneesten zi&ifteuade -huid. |f 125.00 DE 18-MEI VOLKENBONDSDAG. Chicago heeft weer geld Spoorweg in een riool RotsbloK omlaag gestort PER AUTOBUS OVER DEN AFSLUITDIJK C. Roggeveen Cz., PRIJS f 39.00. C. Roggeveen Cz. Nederlandschproduct vóór De smokkelhandel aan de Duitsche grenr De inbeslagneming van vakbondvermogens Actie van Hitlerianen NIEUW „ERFHOFRECHT" IN PRUISEN Oud recht weer in eere hersteld Brand in een meisjeskostschool MTJZIEKTUIN. Naar aanleiding van de conferentie van het Dage- lijksch Bestuur der Muziektuincommlssie. met het College van B. en W., inzake het verkrijgen van een Verlof A voor de concerten in den Muziektuin en om het gevoelen van B. en W. te vernemen over het al of niet voortgaan met de exploitatie, had gisteravond opnieuw vergadering plaats der Muziektuincommis- eie. B. en W. stelden voortzetting der exploitatie van den Tuin op hoogen prijs en stonden op het stand punt dat een nadeelig saldo voor de Gemeente moest worden geriskeerd, omdat het een gemeentebelang is. Wat betreft het verkrijgen van een Verlof A was men op het Raadhuis van oordeel, dat de nieuwe Drank wet er zich tegen verzet en dat een verzoek aan den Commissaris der Koningin geen resultaat zal ople veren. Na eenige bespreking besloot de Commissie de ex ploitatie voor 1933 voort te zetten. Een ontwerp pro gramma werd opgemaakt Daar komen op voor con certen van de Stafmuziek der Kon. Marine kapel, het Harmoniekorps „Excelsior" van Wormerveer of Die mer Harmoniekapel. „Onder Ons" van Dirkshorn, de plaatselijke Muziekvereenigingen, een drietal Bal- champêtre, enz. Openingsconcert 28 Mei of 2en Pinksterdag. De begrooting voor dit seizoen-programma werd vastgesteld. MOTOR-ONGELUK. Dezer dagen is de heer v. d. C alhier door glad heid van den weg met zijn motorfiets te Zijdewind geslipt en gevallen. De heer C kwam er goed af, doch mevrouw C., die op de duo zat, bezeerde haar knie. zoodat thuis gekomen geneeskundige hulp moest worden ingeroepen. Hoewel het geval niet ernstig schijnt, kan de getroffene het geblesseerde been nog niet gebruiken en is dus huisarrest het onprettig gevolg. Telken jare wordt op 18 Mei, zoo ook dit Jaar. in sooveel mogelijk geheel het land aandacht gevraagd voor den Volkenbond. Zulks gaat uit van de ..Vereeni- ging voor Volkenbond en Vrede", de typische Volken- bondsvereenlging in ons land. die als zoodanig ook de Nederlandsche afdeellng vormt van de te Brussel ge vestigde Union der Volkenbondsvereenigingen over ge heel de wereld. Wat is. zoo wordt menigmaal gevraagd, de bedoeling van dezen Volkenbondsdag en waarom heeft deze op 18 Mei plaats? De Volkenbondsdag heeft ten doel om zooveel moge lijk op een een denzelfden dag de aandacht te vestigen op den Volkenbond, zijn beginselen, zijn arbeid. Want wel neemt de gemiddelde Nederlander van zichzelf aan dat hij op de hoogte is van den Volkenbond en ontlee- nen velen daaraan het recht dezen te critlseeren. maar zoodanige kennis is op den keper beechouwd. dikwerf niet in groote mate aanwezig. Dat kan daarom niet verwonderen, omdat er tusschen den Volkenbond in theorie en in praktijk een groot verschil ie. Dat Is overal zoo. De Volkenbondsgedachte ls een groot en een grootech Ideaal; ln de praktijk toegenast. kan zö niet anders dan, voor het oog van den tijdgenoot althans, uiteenvallen in tal van kleine, practische aangelegenhe den. Men ziet den Volkenbond werken; door de boomen ziet men dikwerf het bosch niet meer. Vandaar eritiek vandaar teleurstelling; vandaar soms ontgoocheling, die begrijpelijk ls. Slechts degenen, die het doel van den Volkenbond In het oog houden, en die beseffen dat deze op de tientallen Jaren, zoo niet op de eeuwen ls inge steld. veel meer dan op de Jaren, vallen niet aan derge lijke ontgoocheling of teleurstelling ten offer. Op den Volkenbondsdag nu wordt eenmaal ln het jaar aan het Nederlandsche volk, met medewerking van scholen, pers en ook tal van Kerken, drie machten, die tezamen op de openbare meening een grooten Invloed hebben, duidelijk gemaakt wat de Volkenbond ls en wat hij tot dusverre deed. Maar ook wat ln de toekomst van hem te verwachten is En ook. waarin hij heeft gefaald, en waarin de openbare meening hem moet steunen Dat geschiedt op de meest ulteenloopende wijze; het geschiedt door het geschreven en gesproken woord; het geschiedt ln beeld: het geschiedt in eiken kring, die daarvoor vatbaar blijkt. Op den 18 Mei geschiedt het om duidelijk te maken, dat Nederland, het land van Hugo de Groot, bij voor keur ls aangewezen om zijne krachten ln dienst van den Volkenbond te stellen. Bij de bevordering van de Volkenbondsgedachte vermogen ook kleine landen meer dan dikwerf wordt aangenomen. Door hun voorbeeld, door hun aandrang en door de stem. die ook de kleinen te Genève in het kapittel hebben, kunnen zij veel be reiken. De datum van 18 Mei symboliseert den aan- van van een periode, waarin voor Nederland een nieu we internationale taak bleek weggelegd. Op dien datum toch werd ln 1899 te 's-Gravenhage de eerste vredes conferentie geopend. Over de resultaten van deze en haar opvolgster kan men oordeelen gelijk men wil één ding kan men niet ontkennen, dat door deze conferen ties aan Den Haag en Nederland 'n bijzondere plaats in het internationaal bestel werd aangewezen. Want uit de eerste Vredesconferentie kwam het Permanente Hof van Arbitrage voort; teneinde dit te herbergen schonk Carnegle zijn Vredespaleis, dat thans nevens het Per manente Hof voornoemd het Hof van den Volkenbond en de Academie voor Internationaal Recht bevat, nog gezwegen van de schitterende en omvangrijke biblio theek, die aan het Vredespaleis ls verbonden, en die zonder meer eenlg ln de wereld kan worden geheeten. Ook dit Jaar zal op den 18 Mei-Volkenbondsdag aller aandacht worden gevraagd. Laat men die aandacht schenken en bedenken, dat al voldoet de Volkenbond ongetwijfeld niet aan alle verwachtingen, de tijdgenoot niet altijd de meest objectieve beoordeelaar is. Juist nu, waar de Volkenbond behoefte heeft aan steun, in nerlijk en uiterlijk; juist nu, waar teleurstelling velen zich van hem doet afwenden; juist nu, dat de hecht heid van zijn grondslag daardoor ln gevaar zou kunnen komen, dient hij gesteund. Het ia te hopen, dat velen dat doen: Juist nu! De onderwijzers krijgen hun achterstallig salaris, V.D. verleemt uit Chicago: Na een conferentie met een aantal bankiers verklaarde de burgemeester van Chicago gisteren, dat Chicago reeds heden den on derwijzers een groot gedeelte van hun achterstallige salaris zal uitbetalen. Vandaag zullen S millioen dollar worden betaald, de rest volgt m den loop van de volgende week. De stpd Chicago is haar onderwijzers aan achler stallig salaris schuldig een bedrag van ongeveer 30 millioen dollar. Vindingrijke smokkelaars aan de Fransch Belgische grens. Reuter meldt uit Rijssel: Douane-beambten hebben ontdekt, dat een aantal smokkelaars zich bediende van een riool, dat onder de stad Haluin doorliep en op Belgisch grondgebied begon, om hun waren over de grens te brengen; zij hadden er zelfs een heelen spoorweg in aangelegd. Al het materiaal is door de douane in beslag ge- nnmpn Cafégedeelte verpletterd. Geen persoon lijke ongelukken. Gisteren werd het volgende san „De Tel" uit Maastricht gemeld: Even over de Hollandsch Belgische grens ligt rond om de z.g. Eerste Sluis Petit I.anaye, een agglome ratie van een tachtigtal huizen die een geheel vor men met de laatste hu»zen van Maastricht (St. Pie- ter). Een groot rotsblok is dezer dagen van den St. Pie tersberg, waar deze huizen bijna allen vlak tegen aan gebouwd zijn, lusgeraakt en beeft den achter bouw van een café vlak tegenover de brug over bet kanaal Luik Maastricht geheel verpletterd. Geen half uur geleden waren in de benedenkamer nog een viertal kinderen spelende geweest; zij zijn aan een wissen dood ontsnapt. Eenige personen meenen het losscheuren te moe ten toeschrijven aan het herhaald gedreun, dat ver oorzaakt wordt door schietwerken aan het Albert Kanaal. Anderen meenen, dat de aanhoudende re eens der laatste dagen er niet vreemd aan zijn ge weest. Een onderzoek zal de juiste oorzaak wel aan wijzen. A.T.O. begint op 23 Mei. RetonrbllJetten ook pet trein te gebruiken. In vervolg op het bericht, in een onzer nummers van deze week, dat Gedeputeerde Staten van Noord- Holland goedkeuring hebben verleend aan de dienst regeling en de tarieven van den door de A.T.O. over den afsluitdijk van het IJsselmeer te exploiteeren autohusdienst Leeuwarden -Alkmaar, kan nog wor den meegedeeld, dat een begin met de exploitatie zal worden gemaakt op 23 Mei. In hoeverre de opening officieel zal geschieden, spreken de berichten elkaar tegén. Wel zal het den betrokkenen verheugen te vernemen, dat de retourbil jetten desgewenscht ook per trein mogen worden ge brui kt. HOOGZIJDE IK. - Tel. 73. - SCHAGEN. Wij leveren U voor slechts bestaande uit: 1 modern Dressoir, bladmaat HO c.M., met schuifglazen 1 eiken Schuiftafel. 4 eiken Stoelen met veeren en bekleed 2 eiken Fauteuils) met effen Velours. EXTRA AANBIEDING! Modern Dressoir met gepolitoerde paneel deuren en schuifglazen, Ziet de Etalages. Levering franco Aanbevelend MEUBELMAGAZIJN. Aansporing van mgr. J. D. J. Aengenent Mgr. J. J. J. Aengenent, bisschop van Haarlem, schrijft in het katholieke blad „St. Bavo": „De nood der tijden brengt ons er toe opnieuw een. zoo ernstig mogelijk beroep te doen op de aan ons rekenplichtige besturen en evenzeer op de besturen, die niet rekenplichtig zijn, om toch bij het aanschaf fen hunner benoodigdheden zich te voorzien uitslui tend van Nederlandsche fabrikaten. Het behoeft wel geen betoog, dat nu de uitvoer on zer Nederlandsche fabrikaten zoo ernstige belemme ringen ondervindt, steun in ons eigen land meer dan ooit noodzakelijk is. En ai mag dan ook in enkele ge vallen die steun een gedeeltelijk offer eischen veelal zal daar echter geen sprake van behoeven te zijn dan is dat offer ten volle gemotiveerd, omdat zij daardoor dienen een nationaal belang." Een dag van groote voldoening voor de grensbeambten. Woensdag ls voor de grensbeambten te Papenburg (bij Bellingwolde ln Oost-Groningen) en Bunde (bij N.- Schans) een dag van groote voldoening geweest. Dagen en nachten hadden ze saamgewerkt, om het smokkelen van groepen van 8 tot 10 personen te ontdekken, doch tot dusver zonder eenig succes. Woensdag echter zijn in beslag genomen 5000 ponden tabak, koffie en thee. Twee kooplieden. 45 smokkelaars uit Leer, Bunde, Mark, Weener en Böllenerfehn zijn gearresteerd en de booten met smokkelgoed ln beslag genomen. In het douanedistrict Düsseldorf zijn in de maand April in het geheel 869 smokkeltochten ontdekt. Hierbii zijn in het geheel in beslag genomen: 200.000 stuks ci- garetten, 760 boekjes cigarettenpapier, 4300 Kg. tabak, 3100 Kg. koffie, 2000 Kg. pootaardappelen, 6000 Kg graan, 1200 Kg. meel, 1900 Kg. ammoniak. 4500 eieren en 300 Kg. andere waren. Tevens werden 122 rijwielen en 18 smokkelauto's in beslag genomen. Felle verontwaardiging bi de Duitsche pers Zoowel om de daad zeU als om het lichte vonnis van den dader. In vervolg op het uitgebreide bericht op den vóórkant van het Derde Blad van dit nummer over den diefstal van den krans, welke door Rosenberg aan den voet van den Cenotaaf te Londen was neergelegd, kunnen wij nog het volgende melden: „Een heele reeks Duitsohe bladen neemt in scherpen vorm stelling tegen de schennis van den krans, door Rosenberg neergelegd bij de Londensche cenotaaf ter eere van de gesneuvelden. Algemeen gispen zij het ver bazingwekkend aachte vonnis, van den Londenschen rechter en geven zij uitdrukking aan de verontwaardi ging, welke in officieele en partlcuiere kringen heerscht over die ruwe daad en dat verrassende vonnis." De „Völkisohe Beobachter" meldt, dat verwacht kan worden dat men zich van officieele zijde met het geval aal bemoeien. Het uiterst milde vonnis tegen den dader la een beleediging voor het Duitsche rechtsgevoel. Het staat vast. dat. indien iemand in Duitschland zich aan zulk een vergrijp had schuldig gemaakt, de dader zeer zwaar gestraft zou zijn. De „Börsenzeitung" spreekt van een ongehoorde kwa jongensstreek en een ernstige beleediging van het Duit sche volk. Duitschland verwacht, dat de betrokken in stanties van Engeland, zijn regeering en openbare mee ning, de onfatsoenlijkheid van de daad van den heer Sears zullen brandmerken. Nieuw Incident bi] de Cenotaal. Amerikaansche ond-ofilcler zegt zijn meening over Rosenberg's krans. - Hltler's wassen beeld met ver! besmeerd. Inmiddels hebben heden wederom verschillende Inci denten ln verband met de kranslegging door dr. Rosen berg, plaatsgevonden. Een oud-kapitein van het Ame rikaansche leger plaatste vanmorgen aan den voet van den cenotaaf een enkele lelie, waaraan een kaartje was bevestigd met het opschrift: „Indien de onbekende sol daat kon spreken tot dezen onbekenden Amerikaan, zou hij verklaren de voorkeur te geven aan deze enkele le lie boven den krans van een moordzuchtlgen dictator, die thans monumenten ontwijdt" Een politieagent verwijderde de kaart van de lelie. Hedenmiddag is het wassen beeld van Hitier bij ma dame Tussauds met roode verf besmeerd, terwijl om den hals van de figuur een groot plakkaat werd gehangen met de woorden Hitier de moordenaar". In verband hiermede werden twee opgeschoten Jongens gearres teerd. Zij zullen zich morgen voor den politle-reohter hebben te verantwoorden. De zending van Rosenberg toch zeker wel een vergissing. De Duitsche regeering zal nu wel zoo ongeveer be grepen hebben, dat het zenden van den heer Rosenberg naar Londen een vergissing geweest is. Slechts in zoo verre ls het dit niet, dat niemand beter dan Rosen berg, Hitier een Juisten Indruk zal kunnen geven van de zwarte stemming, die in Groot Britannië ten opzich te van Duitschland heerscht. Rosenberg* heeft Mac- Donald niet te spreken kunnen krijgen. Sir John Simon slechts op uitdrukkelijk verzoek van den Duitschen ge zant. Hij heeft ook den minister van oorlog gesproken en zoowel deze als Simon zullen hem te verstaan gege ven hebben, dat Duitschland van Groot Britannië op het oogenbllk niets te verwachten heeft. Op een pers-ontvangst wordt Rosenberg zoo ln het nauw gedreven, dat hjj vlucht. Donderdag gaf Rosenberg een persconferentie in Claridge's hotel, die op een ietwat belachelijk fiasco is uitgeloopen. Na een kleurlooze verklaring van het be kende type door Rosenberg wilden de journalisten, hoewel Rosenberg de conferentie daarmede officieel ge ëindigd verklaarde, vragen stellen, waarbij vooral de jodenvervolgingen te berde werden gebracht. Foto's van mishandelingen werden Rosenberg onder den neus geduwd en scherpe vragen gesteld. Na eenige ontwij kende antwoorden was Rosenberg's eerste poging ech ter om door de Journalisten heen de deur te bereiken en toen hij zoo ver was, weg te slippen. Thans bevolen voor alle moderne vakver- eenl gingen. Wolff meldt uit Berlijn, dat de op 9 Mei bevolen In beslagneming van het sociaal-democratische partijver mogen thans aangevuld wordt door een bevel van het O.M. van het eerste „Landgericht" te Berlijn, tot inbe slagneming ook van het vermogen van de moderne vak- vereenlgingen. dus ook van de bekende A.D.G.B. (de al- gemeene bond) en alle daarbij aangesloten organisaties Gevolmachtigd hiervoor is dr. Ley. De getroffen maat regel wordt gemotiveerd dat garantie noodzakelijk is voor een geordend gebruik van het vermogen van de Duitsche arbeiders Nieuwe stap van het HItler-régime Ook de verbruikscoöperaties moeten verdwijnen De nieuwste stap van het Hitler-régime ls de vol gende: Aan de werkzaamheid der verbruikscoöperaties, die ln Duitschland in den loop der jaren een groote ontwikke ling hebben genomen, zal door de nationaal-socialisten een einde worden gemaakt De afwikkeling der zaken dezer coöperaties zal ge schieden door den leider der Arbeidersbank dr. Müller. die daartoe door dr. Ley ls aangewezen. De „Nationalsozialistische Zeitungsdlenst" publiceert in dit verband het volgende bericht: Bij het uitvoeren van maatregelen, die noodig zijn om de spaarpennin gen van arbeiders en employé's ln stand te houden, kunnen de verbruikscoöperaties niet voorbij gezien wor den. Ten einde de groote bedragen, die ln de Instellin gen dezer coöperaties zijn belegd en die ongetwijfeld in gevaar verkeeren, niet teloor te doen gaan, is het naar de meening van den leider van het rijksministe- ri van Economisch Zaken en de overige bevoegde in stanties geboden, deze coöperaties tot aan de afwikke ling harer zaken, in veilig handen te nemen. Het ligt *n de bedoeling, dat de coöperaties gedurende de afwik keling der zaken niet in haar acitvitelt worden belem merd. doch anderzijds wordt er den nadruk op gelegd, 'at een voortwerken niet mag plaats hebben. Het doel der actie is, de affaires zooveel mogelijk zonder ver liezen te liquideeren. Tezamen mei Schupo bezetten zij te Dantzig het vakvereeniging «gebouw. Het Poolsch telegraaf-agentschap meldt volgens Reuter uit Dantzig: Gisteren, ongeveer te twee uur in den middag kwamen voor het vakvereenigiugsgebouw te Dant zig drie vrachtauto's met Schupo's rijden en twee stormtroepen van Hitlerianen Dezen bezetten het gebouw, haalden de socialistische vlag, die op het ge bouw wapperde naar beneden en heschen de swasti- kavlag. Te zelfder tijd vormden 200 Schupo's een cordon rondom het betrokken deel van de stad en hielden het verkeer tegen. Toen een aantal ar beiders te hoop liep, werden zij door de Schupo met knuppels uiteengejaagd. De politie arresteerde den leider van de socialistische partij te Dantzig, Brill, den algemeenen secretaris van de vakvereeniging Kaiser, en den hoofdredacteur van de „Dantziger Volksstirame', Thomat. In de stad kon men ook el ders een groot aantal Hitlerianen opmerken, die met motorrijwielen en auto's uit Duitschland gekomen waren. V.D. verneemt nog uit Dantzig: De besturen der Christelijke Nationale Vakbonden te Dantzig publiceeren een verklaring, waarin wordt gewezen op den nauwen band, die de Christelijk Na tionale vakbeweging van Dantzig aan die in het Rijk verbindt. Evenals deze vakbeweging in het rijk, schaart ook in Dantzig de Christelijk Nationale vak beweging zich onvoorwaardelijk achter Hitier en volgt zij de leiding van zijn plaatsvervanger in Dant zig, den gouwleider Adolf Forst ir. De boerderij gaat onverdeeld over van vader op kind. Geen vrije verkoop. Berlijn, 11 Mei V.DJ. De Pruisische minister van Justitie heeft een nieuw burgerlijk „Erfhof- recht" samengesteld, dat principieel is goedge keurd door het Pruisische staatsministerie en Maandag a.s. zal worden afgehandeld. Volgens dit nieuwe recht wordt een boerenbe- zit in Pruisen, binnen het kader der voorbehou den van de Rijkswet, geschapen, dat niet belast zal zijn met hypotheekschulden en schuldvrij zal zijn. In de motiveering wordt verklaard; Een boer kan slechts een erfhof hebben. Een boer heeft ook slechts een tot erven gerechtigd kind. De ove rige kinderen hebben slechts het recht op opvoe ding, bruidschat en onderdak. Bezitters van lati- fundia (groot grondbezitters) zijn geen boeren. De Pruisische minister van Justitie. Kerrl, heeft in een persconferentie mededeeling gedaan van een des betreffend wetsontwerp, dat heden in het Pruisische kabinet la besproken en Maandag a.a, kracht van wet zal krijgen. Minister Kerrl wees er op, dat sedert de boerenbe- vrijding door Von Stein en Hardenberg, in het begin van de vorige eeuw, geen belangrijker wetsvoorstel is aangenomen. De wat zal mede van invloed zijn op het rijksrecht en het geheele Duitsche volk en voor de toe komst van den Duitschen landbouw van beslissende beteekenls rijn. Minlsterialrat Wagemann gaf vervolgens een over zicht van de belangrijkste punten van het nieuwe wetsontwerp. Hij herinnerde er aan, dat het erfrecht op boerderij en een oeroud Germaanech recht is. In tegenstelling met het Romeinsche recht bepaalt het Duitsche, dat de boerdrij het erfgoed van de familie en het volk is. De boerderijen moeten overgaan van vader op kind en kindskinderen en moeten geen koopwaar zijn. Het Ro meinsche recht was liberaal, thans keert men terug tot een Duitsch recht. Een oude Duitsche bepaling in den Sachsenspiegel (het oudste Duitsche wetboek, dat tusschen 1198 en 1235 door Eike von Repgow werd opgesteld) zegt: „Der Bauer hat nur eln Kind." Dat beteekent, dat slechts één kind de boerderij kan erven, Dezen zin heeft men thans woordelijk in het nieuwe recht verwerkt. De nieuwe wet erkent slechts den eersten erfgenaam, terwijl in een register alle boerde rijen worden opgenomen. De boer mag slechts één boerderij hebben en slechts éen kind kan eerste erfgenaam zijn, dat dus de boer derij erft. De mede-erfgenamen kunnen op de boerderij verzorgd worden. Voor zoover zij, buiten hun schuld, in moeilijkheden zijn geraakt, kunnen zij toevlucht zoe ken op de boerderij. Verder is vastgesteld, dat derge lijke eigendommen slechts geërfd kunnen worden door personen, die Duitsch bloed hebben. Slechts die boerderijen vallen qnder het nieuwe recht, welke zoo groot zijn, dat zij één familie kunnen onder houden. Het groot-grondbezit, waarby werklieden in betrekking zyn, is dus van het nieuwe recht uitgesloten. Twaalf kinderen verbrand. In een dorpje in de nabijheid van Manilla (Spanje) is in een kostschool brand uitgebroken, die nood- 'ottige gevolgen heeft gehad, aldus meldt een V.D.- bericht. De school brandde totaal uit, waarbij twaalf meisjes, die zich niet meer konden redden, een jam merlijken dood in de vlammen vonden. Volgens de politie waren eenige kinderen in een afzonderlijke ':amer voor straf opgesloten, zioodat zij, toen de brand uitbrak, niet in staat waren zich in veiligheid te brengen. De brand zou door onvoorzichtigheid zijn ontstaan. DE STAKING IN SPANJE GEËINDIGD. De Spaansche minister van binnenlandsche zaken heeft bekend gemaakt, dat de staking is geëindigd en dat het werk overal ia hervat EEN SCHOENFABRIEK AFGEBRAND. Belendende gebonwen behouden. Door onbekende oorzaak is gisternacht brand ont staan in de schoenfabriek van den heer C. Wilmont te Waalwijk. De fabriek stond in een oogenblik tijds in lichtelaaie. Aan redding viel dan ook niet te den ken. De brandweer wist de belendende perceelen een volkslogement en smederij, voor het vuur te behoe den. Verzekering dekt de schade.

Schager Courant | 1933 | | pagina 11